Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe tiesneši

01 Jūn

Airēšanas slalomistu starti Igaunijā - Nordic Cup

  • 01 Jūnijs 2023 |
  • Publicēts Ziņas

Maija pēdējās nedēļas nogalē Sindi pilsētā Igaunijā notika sacensības airēšanas slalomā “Nordic Cup”. Pērnavas upes krācēs spēkiem mērojās visu trīs Baltijas valstu sportisti, kā arī pārstāvji no Somijas un Izraēlas.

Sestdien, 27. maijā Nordic Cup 1. posmā startēja mūsējie no SK Atvars, Ozolnieku Sporta skolas, Airēšanas kluba “Baldone” un Ozolnieku airēšanas kluba. Svētdien, 28. maijā Nordic Cup 2. posmā jau minētajam airēšanas slaloma pulkam vēl klāt pievienojās Vidzemes sporta asociācijas biedri.

Vietas uz goda pjedestāla izcīnīja:

Nordic Cup 1. posms

K1 laivu klase vīriešiem:

  • U12 - Justs Līcītis 1.vieta (Ozolnieku Sporta skola),
  • U14 - Kārlis Dūkups 2.vieta, Ralfs Liebus 3.vieta (abi SK Atvars),
  • U18 - Martins Macijausks 2.vieta, Pēteris Pelīte 3.vieta (abi SK Atvars)

K1 laivu klase sievietēm:

  • OPEN - Elizabete Andra Kurvina 2.vieta (SK Atvars),
  • U14 - Elizabete Andra Kurvina 2.vieta, Laura Žodziņa 3.vieta (abas SK Atvars).

C1 laivu klase vīriešiem:

  • U14 - Mārtiņš Brencis 2.vieta, Dāgs Pokšāns 3.vieta (abi Airēšanas klubs “Baldone”).

C1 laivu klase sievietēm:

  • OPEN - Viktorija Daniela Igaune 2.vieta, Lauma Munkevica 3.vieta (abas Airēšanas klubs “Baldone”).

Nordic Cup 2. posms

K1 laivu klase vīriešiem:

  • OPEN - Mārtiņš Plaudis 1.vieta, Kaspars Pakers 2.vieta (abi Vidzemes sporta asociācija),
  • U12 - Justs Līcītis 1.vieta (Ozolnieku Sporta skola), Miķelis Ramanis 2.vieta (SK Atvars), Marko Cers 3.vieta (Ozolnieku Sporta skola),
  • U14 - Kārlis Dūkups 2.vieta (SK Atvars),
  • U18 - Mārtiņš Plaudis 1.vieta (Vidzemes sporta asociācija), Martins Macijausks 2.vieta (SK Atvars),
  • 35+ - Kaspars Pakers 1.vieta (Vidzemes sporta asociācija).

K1 laivu klase sievietēm:

  • OPEN - Elizabete Andra Kurvina 1.vieta (SK Atvars),
  • U14 - Elizabete Andra Kurvina 1.vieta, Laura Žodziņa 3.vieta (abas SK Atvars).

C1 laivu klase vīriešiem:

  • OPEN - Emīls Varslavāns 2.vieta (Vidzemes sporta asociācija),
  • U16 - Gabriels Brālis 3.vieta (Airēšanas klubs “Baldone”).

C1 laivu klase sievietēm:

  • OPEN - Jurita Ķeire 2.vieta, Viktorija Daniela Igaune 3.vieta (abas Airēšanas klubs “Baldone”).

Komandas - K1 laivu klase vīriešiem:

  • Linards Laidiņš, Leonards Pāvilsons, Mārcis Laidiņš (Ozolnieku Sporta skola / Ozolnieku airēšanas klubs) 3.vieta.

Komandas - K1 laivu klase sievietēm:

  • Dinija Ozola, Ieva Kristīne Gebrūna, Jasmīne Petra Puriņa (Ozolnieku Sporta skola) 2.vieta.

Komandas - C1 laivu klase:

  • Edgars Lucāns, Gabriels Berālis, Mārtiņš Brencis 2.vieta, Jurita Ķeire, Viktorija Daniela Igaune, Lauma Munkevica 3.vieta (visi Airēšanas klubs “Baldone”).

 Fotogrāfijas no Nordic Cup skatīt Latvijas Kanoe Federācijas FB mājas lapā.

FOTO: Ivar Hütt

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed