Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Airēšanas slaloma rezultāti

16 Mai

Smaiļošana un kanoe izlase 2023

  • 16 Maijs 2023 |
  • Publicēts default

 

 2024.GADA IZLASES KANDIDĀTI SMAIĻOŠANA UN KANOE 

LR pieaugušo izlase smaiļošanā un kanoe airēšanā:

  1. Aldis Artūrs Vilde  (OC Limbaži)
  2. Aleksejs Rumjancevs (OC Limbaži)
  3. Roberts Akmens ( Prestol)
  4. Madara Aldiņa (Lucavsalas airi)
  5. Melānija Čamane (Jelgavas BJSS)
  6. Krista Bērziņa (Limbažu NSS)
  7. Staņislavs Leščinskis (Prestol)
  8. Ansis Grišāns (Saldus pašv.)
  9. Kārlis Dumpis (Jelgavas BJSS)
  10. Roberts Pumpa (Prestol)
  11. Katrīna Smiltniece (Jelgavas BJSS)
  12.  Nils Mediņš (Jelgavas BJSS)
  13. Staņislavs Lesčinskis ( Prestol)

Junioru izlase 

  1. Danylo Chamlai (Limbažu NSS)
  2. Kristiāns Lauris ( Jelgavas BJSS)
  3. Daniels Rafaels Siders ( Ventspils ‘’ Spars’’)
  4. Ignats Kunašs ( Jelgavas BJSS)
  5. Krista Bērziņa (Limbažu NSS)
  6. Melānija Čamane ( Jelgavas BJSS)
  7. Sabīne Pīlāga (Limbažu NSS)
  8. Dairis Lamberts ( RBJSS Rīdzene)
  9. Rihards Prūsis (RBJSS Rīdzene)
  10. Mārtiņš Aldiņš (RBJSS Rīdzene)
  11. Sandis Mamontovs (RBJSS Rīdzene)
  12. Rolands Kalniņš (RBJSS Rīdzene)
  13. Aleksejs Masaitis ( Venstpils ‘’ Spars’’)
  14.  Gustavs Tīrmanis ( Ventspils ‘’ Spars’’)
  15. Sabīne Taube ( Limbažu NSS) 

Junioru U23 izlase

  1. Kārlis Dumpis ( Jelgavas BJSS)
  2. Jānis Kaurāts ( Limbažu NSS)
  3. Elizabete Vīksne ( Limbažu NSS)
  4. Katrīna Smiltniece ( Jelgavas BJSS)
  5. Nils Mediņš ( Jelgavas BJSS)
  6. Sammera Pojarkova ( Limbažu NSS)
  7.  Vanesa Pojarkova ( Limbažu NSS)
  8. Melānija Čamane ( Jelgavas BJSS)
  9.  Kristiāns Lauris (Jelgavas BJSS)
Jaunatnes izlase
  1. A.Masaitis (Ventspils Spars)
  2. G.Tīrmanis (Ventspils Spars)
  3. D.Zamuelis (Ventspils Spars)
  4. V.Kuļešovs (Ventspils Spars)
  5. S.Siders (Ventspils Spars)
  6. A.Ivanovs (DISVS)
  7. A.Harune (DISVS)
  8. M.Kreišmane (Limbažu NSS)
  9. B.Skreitule (Limbažu NSS)
  10. M.Mališeva (Limbažu NSS)
  11. O.Paimetovs (Limbažu NSS)
  12. E.Bitmanis (Limbažu NSS)
  13. L.Močāne (Limbažu NSS)
  14. D.Pojarkova (Limbažu NSS)
  15. Podenskis (Limbažu NSS)
  16. T.Mihalovičs (Limbažu NSS)
  17. G.Aldiņa (RBJSS Rīdzene)
  18. D.Lamberts (RBJSS Rīdzene)
  19. A.Meijers (RBJSS Rīdzene)
  20. E.Kļaviņa (RBJSS Rīdzene)
  21. V.Paune (RBJSS Rīdzene)
  22. L.Zacmane (RBJSS Rīdzene)
  23. R.Korago (RBJSS Rīdzene)
  24. K.Lauris (Jelgavas BJSS)
  25. V.Žavaronkovs (Jelgavas BJSS)
  26. M.Solovejs (Jelgavas BJSS)
  27. A.Lufarenko (Jelgavas BJSS)
  28. N.Skuja (Jelgavas BJSS)
  29. B.Ignatjevs (SASS)
  30. A.Sumrovs (SASS)
  31. D.Liekmane (Saldus NSS)
  32. I.Mitins (SASS)
 
 
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed