Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Licences

21 Jūn

Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā

  • 21 Jūnijs 2023 |
  • Publicēts Ziņas

Pagājušajā gadā pēc 30 gadu pārtraukuma atgriezušās šogad jau ar lielāku dalībnieku skaitu un, atverot Ķekaviņas upītes dambi, ar ātrāku un stiprāku ūdeni, 17. jūnijā norisinājās airēšanas slaloma sacensības Ķekavā - Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā.

Ķekavas novada svētku sestdienā, sabiedrībā valdošo sportisko atmosfēru padarot vēl aizraujošāku un azartiskāku, cauri labiekārtotajam pilsētas parkam līkumojot kā pa upi, tā pa tajā izveidoto trasi, sacensību dalībnieki mērojās spēkiem četrās olimpiskajās laivu klasēs. Krāčūdenī konkurēja gan pašreizējie un bijušie Latvijas čempioni, gan bērni, kuri aizvadīja savas pirmās sacensības.

K1 laivu klasē vīriešiem uzvaras laurus plūca Ritvars Celmiņš, otrais Mārtiņš Plaudis, trešais Toms Karlivāns (visi Vidzemes sporta asociācija).

K1 laivu klasē sievietēm zelts Juritai Ķeirei (Airēšanas klubs “Baldone”), sudrabs Laurai Elizabetei Maļavko (Ozolnieku Sporta skola) un bronza Viktorijai Danielai Igaunei (Airēšanas klubs “Baldone”).

C1 laivu klasē vīriešiem goda pjedestāla virsotne Emīlam Varslavānam, nākamie pakāpieni Mārtiņam Plaudim un Matīsam Silam (visi Vidzemes sporta asociācija).

C1 laivu klasē sievietēm 1.vietā Jurita Ķeire, 2.vietā Viktorija Daniela Igaune, 3.vietā Lauma Munkevica (Airēšanas klubs “Baldone”).

Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā no pasākuma dalībniekiem, skatītājiem un atbalstītājiem saņēma vēlējumu norisināties arī nākamgad.

Vēl pirms sacensībām Airēšanas kluba “Baldone” pārstāvji un viņu ģimenes, rūpēs par vides tīrību un pasākuma vietas vizuālo pievilcību, kā arī sportistu, lielākoties bērnu drošību startējot, rīkoja talku, kuras norisi atbalstīja un atzinīgi novērtēja Ķekavas novada pašvaldība.

FOTO: Katerina Brale

https://www.flickr.com/photos/198493227@N03/albums/72177720309135389/page1

 

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed