Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Valde

01 Mar

Sacensības distanču slēpošanā

  • 01 Marts 2022 |
  • Publicēts Ziņas

Pārbaudot Latvijas airēšanas sporta pārstāvju fizisko sagatavotību un aizvadot aktīvu, jēgpilnu un pozitīvu emociju dienu, notikušas Latvijas Kanoe Federācijas sacensības distanču slēpošanā. 19.februārī Baldones stadionā pārstāvētajās kategorijās uzvarēja Emīls Roznieks, Jurita Ķeire, Lauma Munkevica, Hugo Kupčs, Mārtiņš Plaudis, Oskars Rubenis, Daila Grāvīte, Ritvars Celmiņš un Kaspars Pakers. Vienlaicīgi airētāji un viņu ģimenes startēja Sprinta sacensībās distanču slēpošanā un arī tajās tika izcīnītas vietas uz goda pjedestāla. Vēl LKF biedru sportisti 26.februārī ņēma dalību tradicionālajā lielākajā slēpojumā Latvijā "Apkārt Alaukstam", kas pamatā arī iezīmēja ziemas treniņu noslēgumu un enerģisku iesoļošanu pavasara fāzē.

Lasīt vairāk...
01 Mar

Kadrinas Baseina airēšanas slaloms

  • 01 Marts 2022 |
  • Publicēts Ziņas
24.februārī Igaunijas Neatkarības dienā aizvadītas cīņas pirmajās šī gada airēšanas slaloma sacensībās "Kadrinas Baseina airēšanas slaloms". Šajās Baltijā unikālā formāta sacīkstēs, kas norisinājās jau septīto reizi, ar uzvaras gājienu izcēlās Vidzemes sporta asociācijas jaunais atlēts Matīss Sils, kuram 1.vieta kā C1 vīriešos, tā K1 jauniešos. Minētā kluba veterāns Kaspars Pakers peldbaseinā uzstādītajā trasē uzrādīja ar Igaunijas čempionu Tarmo Peikeru identisku labāko rezultātu. Tomēr latvieša otrs brauciens, lai gan "tīrajā" laikā bija ātrāks, neizpalika bez soda sekunžu nopelnīšanas, tā šoreiz atzīstot kaimiņvalsts konkurenta nonākšanu līderpozīcijā.
 
Fotoattēlā: Matīss Sils
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed