Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi airēšanas veidu kalendārs

05 Mai

Smaiļošana un kanoe izlase 2022

  • 05 Maijs 2024 |
  • Publicēts default

LR pieaugušo izlase smaiļošanā un kanoe airēšanā:

  1. Aleksejs Rumjancevs
  2. Aldis Artūrs Vilde
  3. Roberts Akmens
  4. Roberts Pumpa
  5. Roberts Lagzdiņš
  6. Madara Aldiņa
  7. Kristaps Laube
  8. Katrīna Smiltniece
  9. Melānija Čamane
  10. Santa Strode
  11. Sammera Pojarkova
  12. Elizabete Vīksne
  13. Kaspars Tīklenieks
  14. Deniss Volkovs
  15. Ansis Grišāns
  16. Kārlis Dumpis
  17. Juris Albergs

 Junioru izlase:

  1. Jānis Kaurāts
  2. Sabīne Pīlāga
  3. Vanesa Pojarkova
  4. Krista Bērziņa
  5. Melānija Čamane
  6. Daniels Rafaels Siders
  7. Artūrs Ikšelis
  8. Viktorija Paune
  9. Aleksandra Počtarenko
  10. Kristiāns Lauris

U23 izlase:

  1. Juris Alsbergs
  2. Katrīna Smiltniece
  3. Sammera Pojarkova
  4. Kristaps Laube
  5. Elizabete Vīksne
  6. Roberts Lagzdiņš
  7. Ansis Grišāns
  8. Kārlis Dumpis
  9. Edvards Ceipe
  10. Nils Mediņš

Janiešu izlase:

  1. Melānija Čamane
  2. Krista Bērziņa
  3. Daniels Rafaels Diders
  4. Kristiāns Lauris
  5. Sabīne Pīlāga
  6. Diāna Pojarkova
  7. Danylo Michuda
  8. Kristaps Vīksne
  9. Ritvards Gūtmanis
  10. Danylo Chamlai
  11. Markuss Boļšijs
  12. Adrians Podenskis
  13. Daniels Zamuelis
  14. Rihards Korago
  15. Edgards Bitmanis
  16. Mārtiņš Aldiņš
  17. Rolands Kalniņš
  18. Ignats Kunašs
  19. Dairis Lamberts
  20. Dora Liekmane
  21. Sandis Mamontovs
  22. Aleksejs Masaitis
  23. Elza Michēviča
  24. Lauma Močāne
  25. Gabriela Nikonova
  26. Viktorija Paune
  27. Aleksandra Počtarenko
  28. Rihards Prūsis
  29. Dominika Helga Sikorska
  30. Sabīne Taube
  31. Gustavs Tīrmanis
  32. Mārcis Tomsons
Lasīt vairāk...
05 Mai

Mūsu sportisti dodas uz Eiropas Olimpisko kvalifikāciju

  • 05 Maijs 2024 |
  • Publicēts Ziņas

Rīt uz Eiropas Olimpisko kvalifikāciju dosies mūsu smaiļotāji un kanoe airētājs.

Olimpiskajā kvalifikācijā startēs:
Aldis Artūrs Vilde un Aleksejs Rumjancevs k-2 500m
Melācija Čamane un Krista Bērziņa k-2 500m un Krista k-1 500m
Roberts Lagzdiņš C-1 1000m

Pasaules kausā:
Aldis Artūrs Vilde un Aleksejs Rumjancevs k-2 500m
Roberts Akmens un Kārlis Dumpis k-2 500m
Melānija Čamane k-2 500m; k-1 500m
Krista Bērziņa k-2 500m; k-1 200m
Roberts Lagzdiņš C-1 1000m; 500m
Jānis Kaurāts k-1 500m; 200m
Madara Aldiņa k-2 500m; k-1 500; 200m
Gundega Aldiņa k-2 500m 

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed