Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi airēšanas veidu kalendārs

26 Sep

Mārtiņam Plaudim 21.vieta Pasaules čempionātā kajakkrosā

  • 26 Septembris 2023 |
  • Publicēts Ziņas
Latvijas sportisti aizvadījuši cīņas Pasaules čempionātā airēšanas slalomā un kajakkrosā, kas no 19. līdz 24. septembrim norisinājās Lee Valley (pie Londonas) Apvienotajā Karalistē.
Atzinīgi novērtējams sniegums, konkurējot ar planētas vadošo pieaugušo atlētu plejādi, vēl junioru vecumā esošajam Mārtiņam Plaudim - 21. vieta kajakkrosā. Starp 100 dalībniekiem šeit Ritvaram Celmiņam 61., bet Edgaram Grāvītim 73. rezultāts.
Airēšanas slalomā K1 laivu klases vīriešiem kvalifikācijā netipiski gaužām bērnišķīga kļūda Ritvaram Celmiņam aizcirta durvis uz pusfinālu un tālāku cīņu par ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm (Mārtiņam Plaudim un Edgaram Grāvītim vēl neveiksmīgāki braucieni). Lai kvalificētos Parīzei 2024, šoreiz izvērtās īpaši grūta bezprecedenta cīņa ikvienai izlasei, jo valstsvienības pārstāvim bija jāspēj iekļūt Top 16 vairāk kā 100 dalībnieku sacensībā.
K1 vīriešu komandu braucienos Ritvars Celmiņš, Mārtiņš Plaudis un Edgars Grāvītis sasniedza 18. pozīciju no 26 startējušām trijotnēm.
Lasīt vairāk...
26 Sep

SINDI KARIKAS 2023 süstaslaalomis

  • 26 Septembris 2023 |
  • Publicēts Ziņas
No 23. līdz 24. septembrim Latvijas airēšanas slaloma sportisti devās uz Igauniju, lai jaunveidojamā Sindi krāčūdens trasē piedalītos ziemeļu kaimiņvalsts šīgada beidzamajās sacensībās - SINDI KARIKAS 2023 süstaslaalomis.
Cīņās, kuru dalībnieku skaitu kuplināja un konkurenci darīja nopietnāku arī Somijas viesi, mūsējie kāpa uz goda pjedestāla visiem pakāpieniem.
Sindi kausā airēšanas slalomā C1 laivu klasē vīriešiem triumfēja Vidzemes sporta asociācijas juniors Emīls Varslavāns, savukārt U16 vecuma grupā nepārspēts viņa komandas biedrs Matīss Sils (viņš arī trešais kopvērtējumā).
- C1 laivu klasē sievietēm bronza Martai Žižmārei no Airēšanas kluba "Baldone".
- K1 laivu klasē vīriešiem U12 vecuma grupā 1. un 2. vietā Airēšanas kluba "Baldone" zēni Markuss Zālītis un Everts Šlikaitis.
- K1 laivu klasē sievietēm U14 vecuma grupā godalgoto trijnieku noslēdza Airēšanas kluba "Baldone" jauniete Elīza Tāre.
 
Foto: Ivar Hütt
Vairāk fotogrāfijas skatīt LKF FB mājas lapā.
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed