Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi airēšanas veidu kalendārs

default

Smaiļošanas un kanoe rezultāti 2022

  • 16 Februāris 2024 |
  • Publicēts default

 

10.12.2022. Sporta skolas Spars airētāju sacensības VFS

26.11.2022. LKF Kross

08.10.2022. Ērika Eglīša piemiņas balvas sacensības

02.10.2022. Zemgales rudens maratons LR čempionāts maratonā

02.10.2022. Zemgales rudens maratons godalgotās vietas

24.09.2022. Lucavsalas Kauss 2022

17.09.2022. Salacgrīvas kauss 2022

20.08.2022. Ventspils čempionāts

10.-11.08.2022. LR Jaunatnes čempionāts

02.08.2022. OC Limbaži sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā 

31.07.2022. Latvijas junioru U23 republikas čempionāts 200m

30.07.2022. Latvijas junioru U23 republikas čempionāts 500m.

29.07.2022. Latvijas junioru U23 republikas čempionāts 1000m un K-2 500m MIX

20.07.2022. OC Limbaži sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā mazajiem airētājiem

16.07.2022. Daugavpils kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā, veltīts B.Prirodina piemiņai

10.07.2022. LR čempionāts 200m

09.07.2022. LR čempionāts 500m

09.07.2022. Salacgrīvas Supersprints 2022 sacensības

08.07.2022. LR čempionāts 1000m un 500m MIX

01.07.2022. Brocēnu pilsētas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā

18.06.2022.  Latvijas Sporta veterānu senioru savienības 59. sporta spēļu sacensības

10.-11.06.2022. Sudraba airi

28.05.2022. Salacgrīvas sprints

21.-22.05.2022. Atlase uz Eiropas Junioru U23 čempionātu

21.05.2022. LR Jaunatnes meistarsacīkstes

01.05.2022. Pavasara kauss LČ garajās distancēs un A.Avdejeva balvas izcīņa

23.04.2022. Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības

19.03.2022. Sporta skolas Spars airētāju sacensības fiziskajā sagatavotībā

19.02.2022. Latvijas Kanoe Federācijas sacensības distanču slēpošana

...

Lasīt vairāk...

Airēšanas slaloma kalendārs 2023

  • 12 Janvāris 2024 |
  • Publicēts default

Sacensību nosaukums

Sacensību 

datums

Sacensību

 vieta

Sacensību 

valsts

Baseina airēšanas slaloms

19.februāris

Kadrina

EST 

Latvijas airēšanas slalomistu VFS sacensības

24.-25.februāris

Ozolnieki

LAT

Baltic Cup Estonia airēšanas slalomā

1.-2.aprīlis

Jagala

EST

 Lietuvas kauss airēšanas slalomā

15.-16.aprīlis

Griģišķe

LTU

Latvijas Kauss airēšanas slalomā

22.-23.aprīlis

Bauska

LAT

Krakovas mēra kauss slaloms - airēšanas slalomā

29.-30.aprīlis

Krakova

POL

Krakovas slaloms-sacensības airēšanas slalomā

13.-14.maijs

Krakova

POL

Lietuvas Jaunatnes līgas sacensības airēšanas slalomā

20.-21.maijs

Kaltenena

LTU

Treniņi, oficiālie - Pasaules čempionāts airēšanas slalomā

22.-26.maijs Lee Valley  GBR

Nordic Cup airēšanas slalomā

27.-28.maijs Sindi EST
Pasaules kauss airēšanas slalomā - Augsburg 1.-4.jūnijs Augsburg GER
Pasaules kauss airēšanas slalomā  8.-11.jūnijs   Prāga  CZE
Pasaules kauss airēšanas slalomā- Ljubljana-Tacen 15.-18.jūnijs Ļubļana-Tacena SLO
Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā 17.jūnijs Ķekava LAT
Baldones pilsētas atklātais čempionāts airēšanas slalomā 18.jūnijs Baldone LAT

Eiropas čempionāts airēšanas slalomā

28.jūnijs-2.jūlijs

Krakova

POL

Eiropas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā 20.-23.jūlijs Bratislava SVK
Ozolnieku čempionāts airēšanas slalomā 28.-29.jūlijs Ozolnieki LAT
Mēmeles kauss airēšanas slalomā 30.jūlijs Bauska LAT
Latvijas Jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā 5.-6. augusts Bauska LAT
 LSVS pasvaldību 60.sporta spēļu finālsacensības airēsanas slalomā 6.augusts Bauska LAT

Treniņi, oficiālie- Pasaules Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

9.-14.augusts

Krakova

POL

Starptautisko tiesnešu airēšanas slalomā eksāmens 13.-15.augusts Krakova POL
Pasaules Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā 15.-20.augusts Krakova POL
Pasaules kauss airēšanas slalomā-La Seu d'Urgell  31.augusts- 3.septembris La Seu d'Urgell   ESP 

Treniņi,oficiālie Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

6.-10.septembris

Lee Valley

GBR

Kauņas čempionāts airēšanas slalomā

9.-10.septembris

Kauņa

LTU

Treniņi,oficiālie Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

12.-18.septembris

Lee Valley

GBR

Starptautisko tiesnešu airēšanas slalomā eksāmens

17.-19.septembris

Lee Valley

GBR

Pasaules čempionāts ( Olimpiskā kvalifikācija) airēšanas slalomā

19.-24.septembris

Lee Valley

GBR

Kauņas čempionāts airēšanas slalomā

30.septembris Kauņa  LTU
Pasaules kauss airēšanas slalomā- Vaires-sur-Marne  5.-8.oktobris   Vaires-Sur-Marne FRA 
Latvijas čempionāts airēšānas slalomā 13.-15.oktobris Bauska  LAT
Olimpiskās cerības kauss airēšanas slalomā 21.-22.oktobris Bauska LAT

 

Lasīt vairāk...

Smaiļošana un kanoe izlase 2023

  • 16 Maijs 2023 |
  • Publicēts default

 

 2024.GADA IZLASES KANDIDĀTI SMAIĻOŠANA UN KANOE 

LR pieaugušo izlase smaiļošanā un kanoe airēšanā:

  1. Aldis Artūrs Vilde  (OC Limbaži)
  2. Aleksejs Rumjancevs (OC Limbaži)
  3. Roberts Akmens ( Prestol)
  4. Madara Aldiņa (Lucavsalas airi)
  5. Melānija Čamane (Jelgavas BJSS)
  6. Krista Bērziņa (Limbažu NSS)
  7. Staņislavs Leščinskis (Prestol)
  8. Ansis Grišāns (Saldus pašv.)
  9. Kārlis Dumpis (Jelgavas BJSS)
  10. Roberts Pumpa (Prestol)
  11. Katrīna Smiltniece (Jelgavas BJSS)
  12.  Nils Mediņš (Jelgavas BJSS)
  13. Staņislavs Lesčinskis ( Prestol)

Junioru izlase 

  1. Danylo Chamlai (Limbažu NSS)
  2. Kristiāns Lauris ( Jelgavas BJSS)
  3. Daniels Rafaels Siders ( Ventspils ‘’ Spars’’)
  4. Ignats Kunašs ( Jelgavas BJSS)
  5. Krista Bērziņa (Limbažu NSS)
  6. Melānija Čamane ( Jelgavas BJSS)
  7. Sabīne Pīlāga (Limbažu NSS)
  8. Dairis Lamberts ( RBJSS Rīdzene)
  9. Rihards Prūsis (RBJSS Rīdzene)
  10. Mārtiņš Aldiņš (RBJSS Rīdzene)
  11. Sandis Mamontovs (RBJSS Rīdzene)
  12. Rolands Kalniņš (RBJSS Rīdzene)
  13. Aleksejs Masaitis ( Venstpils ‘’ Spars’’)
  14.  Gustavs Tīrmanis ( Ventspils ‘’ Spars’’)
  15. Sabīne Taube ( Limbažu NSS) 

Junioru U23 izlase

  1. Kārlis Dumpis ( Jelgavas BJSS)
  2. Jānis Kaurāts ( Limbažu NSS)
  3. Elizabete Vīksne ( Limbažu NSS)
  4. Katrīna Smiltniece ( Jelgavas BJSS)
  5. Nils Mediņš ( Jelgavas BJSS)
  6. Sammera Pojarkova ( Limbažu NSS)
  7.  Vanesa Pojarkova ( Limbažu NSS)
  8. Melānija Čamane ( Jelgavas BJSS)
  9.  Kristiāns Lauris (Jelgavas BJSS)
Jaunatnes izlase
  1. A.Masaitis (Ventspils Spars)
  2. G.Tīrmanis (Ventspils Spars)
  3. D.Zamuelis (Ventspils Spars)
  4. V.Kuļešovs (Ventspils Spars)
  5. S.Siders (Ventspils Spars)
  6. A.Ivanovs (DISVS)
  7. A.Harune (DISVS)
  8. M.Kreišmane (Limbažu NSS)
  9. B.Skreitule (Limbažu NSS)
  10. M.Mališeva (Limbažu NSS)
  11. O.Paimetovs (Limbažu NSS)
  12. E.Bitmanis (Limbažu NSS)
  13. L.Močāne (Limbažu NSS)
  14. D.Pojarkova (Limbažu NSS)
  15. Podenskis (Limbažu NSS)
  16. T.Mihalovičs (Limbažu NSS)
  17. G.Aldiņa (RBJSS Rīdzene)
  18. D.Lamberts (RBJSS Rīdzene)
  19. A.Meijers (RBJSS Rīdzene)
  20. E.Kļaviņa (RBJSS Rīdzene)
  21. V.Paune (RBJSS Rīdzene)
  22. L.Zacmane (RBJSS Rīdzene)
  23. R.Korago (RBJSS Rīdzene)
  24. K.Lauris (Jelgavas BJSS)
  25. V.Žavaronkovs (Jelgavas BJSS)
  26. M.Solovejs (Jelgavas BJSS)
  27. A.Lufarenko (Jelgavas BJSS)
  28. N.Skuja (Jelgavas BJSS)
  29. B.Ignatjevs (SASS)
  30. A.Sumrovs (SASS)
  31. D.Liekmane (Saldus NSS)
  32. I.Mitins (SASS)
 
 

Airēšanas slaloma izlase 2023

  • 29 Marts 2023 |
  • Publicēts default

Latvijas airēšanas slaloma Pieaugušo izlase:

1. Ritvars Celmiņš (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

2. Toms Karlivāns (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

3. Edgars Grāvītis (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

4. Mārtiņš Plaudis (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

5. Daila Grāvīte (Women’s Kayak, Women’s Canoe, Women’s Kayak Cross)

6. Emīls Varslavāns (Men’s Canoe)

7. Emīls Putniņš (Men’s Canoe)

Latvijas airēšanas slaloma U23 izlase:

1. Edgars Grāvītis (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

2. Ivo Kurvins (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

3. Pēteris Dambekalns (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

4. Lauris Lukšs (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

5. Emīls Putniņš (Men’s Canoe)

Latvijas airēšanas slaloma Junioru izlase:

1. Mārtiņš Plaudis (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

2. Edgars Lucāns (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

3. Leonards Pāvilsons (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

4. Linards Laidiņš (Men’s Kayak, Men’s Kayak Cross)

5. Viktorija Daniela Igaune (Women’s Kayak, Women’s Canoe, Women’s Kayak Cross)

6. Laura Elizabete Maļavko (Women’s Kayak, Women’s Kayak Cross)

7. Lauma Pakalnīte (Women’s Kayak, Women’s Canoe, Women’s Kayak Cross)

8. Emīls Varslavāns (Men’s Canoe, Men’s Kayak Cross)

9. Matīss Sils (Men’s Canoe)

10. Hugo Kupčs (Men’s Canoe)

 

 

Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe rezultāti 2023

  • 20 Marts 2023 |
  • Publicēts default

07.10.2023. Zemgales rudens maratons_ Latvijas čempionāts maratonā .

30.09.2023. Ventspils pilsētas sezonas noslēgums smaiļošanā un kanoe airēšanā

23.09.2023. Lucavsalas_kauss_2023

19.08.2023. Ventspils čempionāts

09.-10.08.2023. Latvijas Republikas Jaunatnes čempionāts

28.07.2023. Saldus novada Sporta skolas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšana

22.07.2023. Daugavpils Kauss

16.07.2023. Latvijas Republikas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 200m

15.07.2023. Latvijas Republikas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 500m

14.07.2023. Latvijas Republikas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā 1000m

08.07.2023. Salacgrīvas “Supersprints 2023”

01.07.2023. Master čempionāts

30.06.2023. Brocēnu čempionāts

17.06.2023. LR Junioru & U23 čempionāts 200m

16.06.2023. LR Junioru & U23 čempionāts 500m.

15.06.2023. LR Junioru & U23 čempionāts 1000m

09.-10.06.2023. Sudraba Airi

03.06.2023. Salacgrīvas sprints

27.05.2023. LR Jaunatnes meistarsacīkstes un LR kauss

27.-28.05.2023. Atlase uz Pasaules Junioru & U23 čempionātu

20.05.2023. Atlase uz Eiropas spēlēm

01.05.2023. LR Čempionāts garajās distancēs, Pavasara kauss

24.04.2023. Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības

18.03.2023. Sporta skolas ‘’ Spars’’ airētāju sacensības vispārējā fiziskā sagatavotībā

18.02.2023.  01.VFS_SKRĒJIENS 

18.02.2023.  02.VFS_ ATSPOLES SKRĒJIENS 

18.02.2023.  03.VFS_ PRESE BEZ_AR KĀJU ATBALSTU 

18.02.2023.  04.VFS_ KĀJU CELŠANA KĀRIENĀ

18.02.2023.  05.VFS_PIEVILKŠANĀS KĀRIENĀ 

18.02.2023.  06.VFS_ SVARA VILKŠANA PIE DĒĻA 

18.02.2023.  07.VFS_SVARA STIEŅA SPIEŠANA GUĻUS

 

Airēšanas slaloma kalendārs 2024

  • 06 Decembris 2022 |
  • Publicēts default
Airēšanas slaloma 2024. gada sacensību kalendārs
 01.03.2024. Latvijas Kanoe federācijas peldēšanas sacensības Ozolniekos  Ozolnieki  Latvija
 02.03.2024. Latvijas Kanoe federācijas VFS sacensības Ozolniekos   Ozolnieki  Latvija
6.-7.04.2024. Baltijas kauss airēšanas slalomā
Jegala
Igaunija
13.14.04.2024. Lietuvas kauss airēšanas slalomā Griģišķe Lietuva
5.-6.05.2024. Latvijas kauss airēšanas slalomā Bauska Latvija
15.-19.05.2024. Eiropas čempionāts airēšanas slalomā Ļubļana-Tacena Slovēnija
25.-26.05.2024. Baltijas Junioru kauss airēšanas slalomā Kaltanēna Lietuva
30.05.2.06.2024. Pasaules kauss airēšanas slalomā Augsburga Vācija
06.09.06.2024. Pasaules kauss airēšanas slalomā Prāga Čehija
13.-16.06.2024. Pasaules kauss airēšanas slalomā Krakova Polija
14.-15.06.2024. Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā Ķekava Latvija
16.06.2024. Baldones pilsētas atklātais čempionāts airēšanas slalomā Baldone Latvija
22.-23.06.2024. Lietuvas kauss airēšanas slalomā Puvoči Lietuva
02.-07.07.2024. Pasaules Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā Liptovski Mikulaša Slovākija
19.-20.07.2024. Baltijas Junioru kauss airēšanas slalomā Bauska Latvija
21.07.2024. Bauskas novada čempionāts / Mēmeles kauss airēšanas slalomā Bauska Latvija
27.07.-5.08.2024. Olimpiskās spēles Parīze Francija
2.-3.08.2024. Latvijas Sporta veterānu - senioru finālsacensības Bauska Latvija
3.-4.08.2024. Latvijas Jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā Bauska Latvija
15.-18.08.2024. Eiropas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā Krakova Polija
24.-24.08.2024. Pasaules Veterānu čempionāts airēšanas slalomā Krakova Polija
12.-15.09.2024. Pasaules kauss airēšanas slalomā Ivrea Itālija
19.-22.09.2024. Pasaules kausa fināls airēšanas slalomā Laseva Duržela Spānija
20.-22.09.2024. Latvijas čempionāts airēšanas slalomā Bauska Latvija
27.-28.09.2024. Kauņas čempionāts / Baltijas Junioru kauss airēšanas slalomā Kauņa Lietuva
29.09.2024. Lietuvas kauss airēšanas slalomā Kauņa Lietuva
18.-19.10.2024. Baltijas Junioru kauss airēšanas slalomā Bauska Latvija
20.10.2024. Olimpiskās cerības kauss airēšanas slalomā Bauska Latvija

 

 

Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe kalendārs 2023

  • 13 Novembris 2022 |
  • Publicēts default

  Atlases noteikumi uz Starptautiskajām sacensībām smaiļošanā un kanoe airēšanā 2023.g.

DATUMS 

SACENSĪBAS 

VIETA

18.02.2023. LKF Slēpošanas sacensības  BALDONE 
18.02.2023. LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU VFS SACENSĪBAS LIMBAŽI
18.03.2023. Sporta skolas ‘’ Spars’’ airētāju sacensības vispārējā fiziskā sagatavotībā  VENTSPILS
22.04.2023. Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības  VENTSPILS
01.05.2023. LR Čempionāts garajās distancēs, Pavasara kauss  JELGAVA 
11.-14.05.2023.

Pasaules kauss 

(Atlase uz Eiropas spēlēm k-2 500m vīrieši) 

UNGĀRIJA/SEGEDA
20.05.2023. 

Atlase uz Eiropas spēlēm 

(k-1 500m vīrieši, k-4 500m vīrieši,

 k-2 500m sievietes, k-1 500m sievietes, un atlase papildus disciplīnās).

LIMBAŽI 
26.-28.05.2023. 

Pasaules kauss

( Atlase uz Eiropas spēlēm c-1 500m vīrieši).

 
POLIJA/POZNAŅA 
27.05.2023. LKF Jaunatnes meistarsacīkstes un  LKF kauss  BROCĒNI
27.-28.05.2023.  Atlase uz Pasaules junioru U23 čempionātu  BROCĒNI
03.06.2023.  Salacgrīvas sprints 2023 SALACGRĪVA 
09.-10.06.2023.

 Sudraba Airi

Silver Paddles

 LIMBAŽI
15.-17.06.2023. 

Latvijas Junioru & U23 čempionāts

( Atlase uz Eiropas junioru U23 čempionātu) 

 
LIMBAŽI 
21.-24.06.2023.  Eiropas spēles  POLIJA/KRAKOVA 
30.06.2023. Brocēnu pilsētas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā BROCĒNI
01.07.2023. Master čempionāts JELGAVA
6-9.07.2023. Pasaules junioru U23 čempionāts  ITĀLIJA/AURONZA 
8.07.2023. Salacgrīvas supersprints SALACGRĪVA 
14.-16.07.2023. 

Latvijas Čempionāts

(Atlase uz pasaules čempionātu)

 
LIMBAŽI 

19.07.2023. 

OC Kauss jauniešiem 500m    LIMBAŽI
22.07.2023. Daugavpils kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā DAUGAVPILS
27.-30.07.2023. Eiropas junioru U23 čempionāts PORTUGĀLE/MONTEMORA 
28.07.2023. Saldus novada Sporta skolas čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā BROCĒNI
09.-10.08.2023. Latvijas Jaunatnes čempionāts BROCĒNI 
19.08.2023.  Ventspils čempionāts VENTSPILS 
23.-27.08.2023.  Pasaules čempionāts  VĀCIJA/DUISBURGA 
30.08.-01.09.2023.   Pasaules kauss FRANCIJA/PARĪZE 
09.09.2023. Talsu NSS airēšanas sacensības TALSI
07.-10.09.2023.  Olympic hopes

POLIJA/POZNAŅA

 17.09.2023. Salacgrīvas kauss 2023 SALACGRĪVA 
23.09.2023. Lucavsalas kauss 2023 RĪGA
30.09.2023.  Ērika Eglīša piemiņas balvas izcīņa
Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības
VENTSPILS 
07.10.2023. LR Čempionāts maratonā, Zemgales maratons  JELGAVA 
09.12.2023.  Sporta skolas ‘’ Spars’’ airētāju sacensības vispārējā fiziskā sagatavotībā  VENTSPILS