Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon
  • alt-icon

Sievietes vadītājas sporta nozarē - “NewMIRACLE”

  • font size
Latvijas Olimpiskā komiteja aicina Jūs pieteikties dalībai apmācības kursos - sievietes vadītājas sporta nozarē - “NewMIRACLE”
Latvijas Olimpiskā komiteja,  kopā ar 6 partneriem, kur projekta vadošā organizācija ir Lietuvas  Nacionālā Olimpiskā komiteja, īsteno Erasmus + sporta programmas projektu - NewMiracle ("Sievietes - jauna līdera iespējas sporta nozarē”) aicina sievietes, kuras strādā sporta organizācijās, pieteikties NewMiracle apmācību kursos – sievietes vadītājas sporta nozarē – “NewMiracle”
Viens no galvenajiem apmācības kursa mērķiem ir veicināt dzimumu līdztiesību un vadību, attīstīt pašapziņu un līdzdalību lēmumu pieņemšanā sporta organizācijās.
Mācību programma izstrādāta, apvienojot pašreizējās akadēmiskās zināšanas par sporta vadību ar nozarē strādājošo ekspertu praktisko pieredzi.

Cerams, ka šīs praktiskās mācības palīdzēs sievietēm stiprināt savas darba prasmes un mācīties no pieredzējušākiem kolēģiem, kuri neieņem vadošus amatus sporta organizācijās, bet piedalās dažādu projektu uzsākšanā un īstenošanā un veicina lēmumu pieņemšanu.
Apmācības programma sastāv no trim daļām:
1. Individuālas mācības NewMiracle platformā saskaņā ar Foro Italico Universitātes izstrādāto 6 moduļu programmu (informācija sekos);
2.  Valsts līmeņa mācības. Kopumā tiks īstenotas četras praktiskās mācības divās dienās. 
Paredzamās tēmas:
- Vadības un dzimumu stereotipi (paredzēts: 2022. gada novembra beigas-decembris);
- Pārmaiņu vadība (paredzēts: 2023. gada martā);
- Projektu vadība (paredzēts: 2023. gada jūlijs);
- Komunikācija un zīmolrade (paredzēts: 2023. gada novembrī).
3. Starptautisks seminārs 
Kopumā tiks īstenoti trīs divu dienu praktiskie semināri, reaģējot uz valsts mācību programmu. Seminārs notiks Itālijā, Slovākijā un Latvijā.
 Paredzamās tēmas:
- Pašattīstība – vadība: vadības attīstība, šim nolūkam paredzētie instrumenti (paredzēts 2023. gada janvārī);
- Pašakcepts - Imagery and Representation (paredzēts: 2023. gada maijs);
- Pārvaldība – cilvēkresursi un komunikācija (paredzēts: 2023. gada septembris).

Mācību programmas laikā katrai dalībniecei tiks piešķirts mentors, kurš dalīsies ar savu personīgo pieredzi un palīdzēs dalībniekam mācību laikā sekot mērķtiecīgākam attīstības ceļam.

Ierobežotā vietu skaita dēļ (no. = 20) tiks veikta dalībnieku atlase, tāpēc komisija rīkos atlases kārtas. Vērtēšanas komisija, izvēloties kandidātus, vadīsies pēc šādiem galvenajiem kritērijiem:

1.Pareizi aizpildīta dalībnieka veidlapa  http://newmiracle.eu/  (“Become a part”, “As a participant” part);
2. Motivācija piedalīties;
3. Pieredze sporta organizācijā vismaz 2 gadus;
4. B1 (vidējā) angļu valodas līmenis;
Iespēja piedalīties visā programmā, t. i., četros divu dienu valsts līmeņa treniņos un vienā no trim starptautiskiem semināriem.

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Reģistrācija mācībām tiek veikta līdz 2022. gada. 14. novembrim
Par atlases rezultātiem informēsim līdz 2022. gada. 16. Novembrim
Dalība mācībās ir bezmaksas.
Nosūtošā organizācija apmaksā uzturēšanās un ceļojuma izmaksas mācībām.

Sertifikāti tiks izsniegti visiem mācību dalībniekiem.
Informācija par projektu - 
un