Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Noteikumi

13 Mai

LR Jaunatnes meistarsacīkstes un LR kauss

  • 13 Maijs 2023 |
  • Publicēts Ziņas

Atgādinājums par pieteikuma iesniegšanu LKF Jaunatnes meistarsacīkstēm un LR kausam, kas notiks 27.05.23. Brocēnos (šajos datumos arī notiks  atlase uz Pasaules Junioru čempionātu).

Pieteikums un veidlapa pa distancēm jānosūta līdz 21.05.2023. plkst. 17:00 elektroniski uz epastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums). Lūgums ievēŗot pieteikuma termiņu un apzināties par pieteikto sportistu ierašanos uz sacensībām (Piesakot dalībniekus pieteicējs izvērtē dalībnieka startu, lai sacensību dienā nebūtu jāveic liekas izmaiņas.). Laivas atsaukšana no sacensībām ir atļauta tikai piecas (5) dienas pirms pirmās sacensību dienas bez sekām.

Visi nolikumi sacensībām un atlasēm pieejami LKF mājas lapā sadaļā sacensību kalendārs.

Pieteikuma veidlapa:

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed