Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi dokumenti

18 Apr

Seminārs "Muskuļu Anatomija"

  • 18 Aprīlis 2023 |
  • Publicēts Ziņas
Aicinām Jūs piedalīties teorētiski praktiskā seminārā "Muskuļu Anatomija".
Seminārs notiks 2023.gada 25.aprīlī, plkst.10.00, Graudu ielā 68, Rīgā (Biznesa augstskolā "Turība").
Semināra teorētiskajā daļā tiks skaidrota muskuļu anatomiskā lokalizācija, muskuļu kontrakciju veidi, iespējamās locītavu kustības un kustību amplitūda lielajās locītavās, kā arī kustību plaknes. Savukārt semināra praktiskajā daļā tiks demonstrēti vingrinājumi, lai veidotu izpratni par to, kuri muskuļi konkrētajā vingrinājumā stiepjas un kuri saīsinās, kurās locītavās nepieciešama mobilitāte, lai vingrinājumu izpildītu korekti. Tiks veidota izpratne par to, kā trenēt konkrētus muskuļus dažādās pozīcijās.
Teorētiski praktisko semināru "Muskuļu anatomija" vadīs sertificēta fizioterapeite Agita Zariņa. Sertifikātu ieguvusi 2014.gadā, pašlaik studē Rīgas Stradiņa Universitātes Medicīnas fakultātes studiju programmā "Medicīna" 6.kursā, lai šogad iegūtu ārsta grādu. Savā ikdienas darbā specializējas traumatoloģijā un ortopēdijā.
Seminārā aicināti piedalīties gan praktizējoši treneri, gan fizioterapeiti kā arī citi interesenti. Dalībnieki saņems apliecību par profesionālās pilnveides izglītības programmas apguvi 8 stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.
 
Dalības maksa: 45,- euro
Reģistrēties semināram iespējams šajā saitē: https://www.treneruizglitiba.lv/SAKUMS/id/222
Uz tikšanos seminārā!
Latvijas Treneru tālākizglītības centrs
Lasīt vairāk...
18 Apr

Lietuvas kausa airēšanas slalomā

  • 18 Aprīlis 2023 |
  • Publicēts Ziņas
Latvijas sportisti no Airēšanas kluba "Baldone" 15. un 16. aprīlī medaļoti cīnījušies Lietuvas kausa airēšanas slalomā I un II posmā.
Vokes upes trasē Griģišķē kā sestdien, tā svētdien 1.vietu C1 laivu klasē sievietēm ieguva Jurita Ķeire. Viņai arī I posma sudrabs K1 laivu klasē sievietēm U14 vecuma grupā, savukārt tajā pašā laikā Edgaram Grāvītim triumfs K1 laivu klasē vīriešiem. II posmā uz goda pjedestāla kāpa arī Mārtiņš Brencis un Edgars Lucāns par 3.vietu, attiecīgi K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā un C1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā.
Jau šajā nedēļas nogalē no 22. līdz 23. aprīlim Bauskā Mēmeles upes Lejas Dzirnavas plosta ceļa trasē, līdz ar Vimbu svētkiem, norisināsies Latvijas kauss airēšanas slalomā. 
 
Foto attēlos: Edgars Lucāns un Jurita Ķeire
Foto autors: Jānis Dziļums
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed