Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi dokumenti

07 Jūn

Eiropas spēles

  • 07 Jūnijs 2023 |
  • Publicēts Ziņas

Esam lepni un priecīgi, ka Roberts Akmens ir izvēlēts viens no Latvijas komandas pārstāvjiem, kuram būs liels gots nest LAT karogu III Eiropas spēlēs Krakovā.

Roberts Akmens: “Jūtos patiesi priecīgs un lepns, ka man tiek dota šī iespēja - nest Latvijas karogu Eiropas spēlēs. Manuprāt, karoga nešana ir liels gods jebkuram sportistam. Neaizdomājos, , ka tikšu izvēlēts kā Latvijas karognesējs. Latvijas komandā šobrīd ir daudz spēcīgu sportistu, un jebkurš no mums to darītu ar lielu cieņu. Eiropas spēlēs startēšu K1 200m un K4 500m distancēs, un gan man, gan manai komandai ir mērķis cīnīties par augstām vietām.”

Vairāk informācijas skatīt: 

https://www.olimpiade.lv/zinas/raksts/eiropas-tresajas-speles-latviju-parstaves-56-sportisti-16-sporta-veidu-disciplinas

Lasīt vairāk...
07 Jūn

LR Junioru & U23 čempionāts

  • 07 Jūnijs 2023 |
  • Publicēts Ziņas

Sacensības notiks 15.-17.06.2023. Limbažos (Lielezerā) Nacionālajā sporta bāzē Olimpiskais centrs „Limbaži“. Pieteikums un veidlapa pa distancēm jānosūta līdz 09.06.2023. plkst. 17:00 elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Pieteikuma veidlapas skatīt zemāk:

 Pieteikuma_veidlapa_JUNIORI_LRj_čem_2023

 Pieteikuma_veidlapa_U-23_čem_2023

 Pieteikuma_veidlapa_OPEN

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed