Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Zemgales Rudens maratons, Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā 2012

  • font size

Nolikums Zemgales rudens maratonam Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 6. oktobrī Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N3.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Sacensību vadība

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirms šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

1993. g. dz. un vecāki

vīrieši K-1, C-1

2 apļi

sievietes K-1

1 aplis

1994.- 1995. g .dz.

juniori K-1, C-1

2 apļi

juniores K-1

1 aplis

1996.- 1997. g. dz.

jaunieši K-1, C-1

2 apļi

jaunietes K-1

1 aplis

1998. un jaunāki

zēni K-1, C-1

1 aplis

meitenes K-1

1 aplis

visi veterāni

vīrieši K-1, C-1

1 aplis

sievietes K-1

1 aplis

Pieteikumi

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 3. oktobrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 1100

Apbalvošana

Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

Kontaktinformācija

Ilze Bome - 29404163

Rezultāti

K - 1 sievietes 1 aplis

1 Digna Tuča 1988 Ventspils 40:54,44
2 Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 41:31,93
3 Līva Miruškina 1993 Rīdzene 1;00:15,84
  Marija Zubakova 1992 Rīdzene nestartēja
  Darja Belousova 1991 Rīdzene nestartēja

K - 1 juniores (94. - 95.) 1 aplis

1 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 42:02,61
2 Madara Aldiņa 1994 Rīdzene 42:10,28
3 Madara Kupce 1994 Limbažu /Salacgrīva MSĢ 42:11,90
4 Līga Poplavska 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 44:14,72
5 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC 50::0054
6 Linda Baumane 1995 Talsi 51:19,72
7 Inese Silkina 1994 Jelgava KC 56:40,27
  Elena Memlukaite 1994 Zarasai nestartēja

K - 1 jaunietes (96.-97.) 1 aplis

1 Daniela Kondratova 1997 SASS MSĢ 41:52,24
2 Laura Skukauska 1996 Rīdzene 42:09,18
3 Amanda Opolā 1997 Rīdzene 44:40,46
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 46:21,63
5 Santa Kupča 1996 Rīdzene 48:01,47
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 48:32,62
7 Dace Jekabsone 1997 Ventspils 49:06,05
8 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 50:04,26
9 Laura Reine 1997 Talsi 1;00:21,19

K - 1 meitenes (98. - jaun.) 1 aplis

1 Anette Baum 1998 Pērnava 44:26,95
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 45:06,34
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 47:38,80
4 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 48:53,08
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgava BJSS 49:14,06
6 Elina Kahre 1998 Tartu 50:22,13
7 Valērija Makare 1999 Jelgava BJSS 50:36,72
8 Eva Altrofa 1999 Rīdzene 50:41,46
9 Viktorija Petrušenkova 2000 Brocēnu novada BJSS 52:41,42
10 Monta Dreimane 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 54:24,50
11 Agnese Novicka 1999 Brocēnu novada BJSS 56:14,68
  Daiga Liepiņa 1998 Jelgava BJSS izstājās

C-1 zēni (98. - jaun.) 1 aplis

1 Povilas Dambrauskas 1998 Kaunas 47:57,04
2 Uvis Zemturis 1998 Talsi 48:40,88
3 Carl Daniel Haidak 1998 Tartu 51:56,28
4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgava BJSS 53:15,57
5 Rytis Romeika 1998 Kaunas 53:53:83
6 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgava BJSS 59:32,84
7 Edgars Šteins 1998 Talsi 1;00:12,34
8 Linards Baumanis 1998 Talsi 1;06:14,15
9 Rokas Tamašauskas 2000 SM "Atžalynas" 1;08:00,74
10 Raivis Sīlis 2000 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;08:50,02
11 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgava BJSS 1;18:18,93
ā/k Elīna Ēdole 1990 Jelgava BJSS 48:56,31
ā/k Rūta Dagytė 1995 SM "Atžalynas" 51:37,92
  Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgava BJSS izstājās
  Augustas Čekanauskas 1999 Kaunas izstājās
  Egidijus Stepšys 1998 Kaunas izstājās
  Mindaugas Talačka 1998 Visaginas nestartēja
  Ilja Davydovskij 1999 Visaginas nestartēja

K - 1 vīrieši veterāni

1 Urmas Varm 1955 Pērnava 42:12,27
2 Eugenijus Taparauskas 1953 Joniskis 44:50,92
3 Eduards Juhņevičs 1955 Talsi 47:35,62
4 Ēriks Meijers 1950 Bolderāja 48:18,72
1 Ernests Kondratovs 1962 SASS MSĢ 42:43,93
2 Guntis Apse 1967 Limbažu /Salacgrīvas SS 43:11,30

C-1 vīrieši veterāni

1 Imants Orna 1954 Liepāja 43:52,78
2 Ēriks Loks 1965 Lucavsalas airi 47:13,64
3 Andrejs Mackēvičs 1967 Bolderāja 48:40,39

K - 1 sievietes veterānes

1 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 49:24,44

K - 1 zēni (98. - jaun.) 1 aplis

1 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgava BJSS 45:21,80
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgava BJSS 45:23,93
3 Ronalds Barisovs 1998 Jelgava BJSS 45:43,59
4 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 46:15,61
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgava BJSS 47:09,11
6 Kristaps Laube 1999 Rīdzene 47:33,89
7 Ugnius Samuolis 1998 Panevezys 47:37,18
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 47:48,64
9 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 48:13,34
10 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 48:39,87
11 Valters Sudmalis 1998 Rīdzene 48:49,47
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 50:47,59
13 Atis Lauva 1998 Ventspils 51:53,25
14 Roberts Levics 1999 Jelgava BJSS 52:10,64
15 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 52:37,61
16 Toms Andersons 2000 Brocēnu novada BJSS 52:43,64
17 Rihards Kraulis 1999 Jelgava BJSS 53:08,18
18 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 53:18,97
19 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu /Salacgrīvas SS 53:38,64
20 Andris Buske 2001 Jelgava KC 54:10,18
21 Edvards Zaķis 2000 Limbažu /Salacgrīvas SS 56:35,51
22 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgava BJSS 56:36,45
23 Radions Saša Zaša 1999 Jelgava BJSS 57:11,28
24 Arturs Žebers 1998 Rīdzene 57:37,82
25 Gints Markavičus 2000 Brocēnu novada BJSS 58:47,02
26 Rainers Švecs 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 59:47,79
27 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS MSĢ 1;00:00,03
  Matīss Krūmiņš 2000 Brocēnu novada BJSS izstājās

K - 1 vīrieši 2apļi

1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 1;11:35,86
2 Tarmo Tootsi 1982 Tartu 1;11:37,30
3 Martin Luik 1985 Tartu 1;11:56,18
4 Oskars Rikters 1977 SASS MSĢ 1;14:16,89
5 Krists Straume 1986 Rīdzene 1;16:06,10
6 Kaspars Sula 1990 Tartu 1;16:08,32
7 Mārtiņš Veispals 1990 SASS MSĢ 1;17:11,97
8 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1;17:13,17
9 Endijs Bikovačs 1991 SASS MSĢ 1;17:44,11
10 Mārtiņš Upītis 1982 Jelgava KC 1;19:22,82
11 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1;20:00,69
12 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 1;21:46,97
13 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 SASS MSĢ 1;22:01,11
14 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 1;22:48,98
15 Māris Bergšteins 1983 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;25:59,74
16 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 1;27:20,18
17 Rannar Jantson 1993 Pērnava 1;28:23,91
18 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 1;39:21,01
  Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils izstājās
  Juris Apters 1993 Rīdzene izstājās
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu /Salacgrīvas SS izstājās
  Sergejs Seļaņins 1993 SASS MSĢ izstājās
  Rihards Dombrovskis 1990 Ventspils nestartēja

K - 1 juniori (94. - 95.) 2apļi

1 Denis Volkovs 1994 Brocēnu novada BJSS 1;15:56,39
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgava BJSS 1;15:57,57
3 Peter Paul Panov 1995 Tartu 1;15:59,84
4 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 1;19:37,36
5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;19:39,38
6 Valters Veispals 1995 SASS MSĢ 1;20:04,29
7 Kevin Kriisa 1995 Tartu 1;20:44,50
8 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgava BJSS 1;20:50,86
9 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 1;21:53,87
10 Aksels Kozlovskis 1995 Rīdzene 1;21:55,57
11 Tomass Sārts 1995 Rīdzene 1;21:57,82
12 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 1;30:03,17
13 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC 1;39:18,81
14 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas MSĢ izstājās
15 Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 Rīdzene izstājās
16 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene izstājās

K - 1 jaunieši (96.-97.) 2 apļi

1 Aldis Vilde 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;16:09,56
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;17:46,50
3 Hedijs Brunevics 1996 Limbažu /Salacgrīva MSĢ 1;18:03,65
4 Edgars Andzš 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;22:59,97
5 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;23:01,85
6 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 1;23:19,15
7 Tomas Zukauskas 1996 Panevezys 1;24:25,00
8 Silvestrs Sebris 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;24:27,40
9 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīdzene 1;27:04,77
10 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 1;28:46,26
11 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 1;28:49,78
12 Toms Donis 1996 Talsi 1;30:25,11
13 Roberts Brālis 1996 Talsi 1;32:20,59
14 Adams Adamovič 1997 SASS MSĢ 1;33:35,50
15 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 1;35:56,03
16 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils 1;43:39,91
17 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 1;43:47,47
  Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgava BJSS izstājās
  Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene izstājās
  Kārlis Andrejs Lācis 1997 Rīdzene izstājās

C-1 vīrieši 2 apļi

1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 1;22:34,09
2 Gatis Pranks 1986 Jelgava BJSS 1;23:40,18
3 Aivis Tints 1987 Liepāja/ Lucavsalas airi 1;25:43,96
4 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene 1;28:34,75
5 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 1;28:52,83
6 Roberts Zimelis 1992 Talsi 1;42:59,56
  Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgava BJSS nestartēja
  Vytautas Vasiliauskas 1991 Kaunas nestartēja

C - 1 juniori (94. - 95.) 2 apļi

1 Arvis Iļjins 1994 Talsi 1;24:03,70
2 JOOSEP KARLSON 1995 Pērnava 1;25:07,71
3 ANDREAS BAUM 1995 Pērnava 1;26:59,29
4 Osvaldas Murza 1995 SM "Atžalynas" 1;29:02,52
5 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 1;29:23,18
6 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 1;30:08,58
7 Rahmads Stromanis 1995 Talsi 1;30:18,35
8 Krišs Jansons 1995 Ventspils 1;30:41,08
9 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgava BJSS 1;30:49,77
10 Davids Alijevs 1995 SASS MSĢ 1;32:33,61
11 Martin Elmet 1994 Tartu 1;35:08,31
12 Mantas Povilaitis 1995 SM "Atžalynas" 1;40:47,36
13 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu novada BJSS 1;41:24,05
14 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 1;45:50,84
  Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīdzene nestartēja
  Edgar Vasiljev 1994 Visaginas nestartēja
  Jevgenij Kuračionok 1994 Visaginas nestartēja

C - 1 jaunieši (96.-97.) 2apļi

1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 1;25:49,20
2 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 1;28:24,35
3 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 1;30:05,38
4 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 1;31:28,06
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 1;32:10,24
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 1;32:44,26
7 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 1;33:42,10
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu /Salacgrīva MSĢ 1;35:47,27
9 Aleks Podenskis 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;36:11,40
10 Mantas Antanaitis 1996 Panevezys 1;37:51,99
11 Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 1;39:21,11
12 Miks Galvanovskis 1997 Jelgava BJSS 1;40:24,84
13 Vytautas Saulius 1996 Panevezys 1;44:01,00
14 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 1;46:23,82
15 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 1;52:45,60
  Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgava BJSS nestartēja
  Lukas Janušaitis 1997 Kaunas izstājās
  Vadim Korobov 1997 Visaginas nestartēja
  Toms Timpars 1997 Rīdzene izstājās
  Donatas Valteris 1996 SM "Atžalynas" izstājās

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa