Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Zemgales Rudens maratons, Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā 2011

  • font size

K-1 sievietes 8 km

1 Digna Tuča 1988 Ventspils 41:57,0
2 Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 42:06,0

K-1 juniores (93. - 94.) 8 km

1 Madara Kupce 1994 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 42:29,0
2 Tuulikki Sikka 1993 Tartu 43:37,0
3 Elena Memliukaite 1994 Zarasai 43:41,0
4 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 44:02,0
5 Madara Aldiņa 1994 Rīdzene 45:30,0
6 Sintija Pļavinska 1993 Brocēni 46:25,0
7 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgava BJSS 46:44,0
8 Sintija Gosa 1993 SASS MSĢ 46:45,0
9 Kristīne Lejniece 1994 Jelgava KC 47:11,0
10 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC 47:56,0
11 Simona Kozlovska 1994 Ventspils 53:52,0
12 Inese Silkina 1994 Jelgava KC 55:56,0

K-1 jaunietes (95.-96.) 8 km

1 Laura Skukauska 1996 Rīdzene 43:21,0
2 Ivonna Smilte 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 44:16,0
3 Liisa-Lotta Veiken 1996 Tartu 46:56,0
4 Ieva Ločmele 1996 Jelgava KC 50:30,0
5 Viktorija Visocka 1996 SASS MSĢ 50:34,0
6 Aina Tomsone 1995 Jelgava BJSS 50:53,0
  Sintija Redberga 1995 Rīdzene izstājās

K-1 meitenes (97. - jaun.) 8 km

1 Daniela Kondratova 1997 SASS MSĢ 44:58,0
2 Anette Baum 1998 Pärnu 45:05,0
3 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 46:55,0
4 Sabīne Cirša 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 49:34,0
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgava BJSS 50:54,0
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgava BJSS 50:55,0
7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 52:14,0
8 Elina Kahre 1998 Tartu 52:25,0
9 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 53:41,0
10 Santa Dreimane 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;13:51,0
11 Monta Dreimane 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;14:08,0
  Ieva Gaile 1998 Rīdzene izstājās

K-1 zēni (97. - jaun.) 8 km

1 Aldis Vilde 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 39:02,0
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgava BJSS 40:10,0
3 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 41:26,0
4 Edvards Likovskis 1997 SASS MSĢ 43:21,0
5 Linards Landsmanis 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 43:31,0
6 Edgars Andžs 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 43:50,0
7 Maksim Mavrovski 1998 Tallina 44:21,0
8 Roman Morozov 1997 Pērnava 44:29,0
9 Artur Jefgrafov 1997 Tallina 45:19,0
10 Benas Sapatka 1997 Paneveža 45:31,0
11 Eduards Krūtainis 1997 Brocēni 47:09,0
12 Sven-Erik Kalberg 1997 Tartu 47:11,0
13 Rolands Belverts 1997 Lucavsalas airi 47:27,0
14 Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene 47:35,0
15 Ņikita Užilnij 1997 Tallina 48:17,0
16 Viktors Dambītis 1997 Rīdzene 48:28,0
17 Niks Mediņš 1997 Lucavsalas airi 50:08,0
18 Santis Pupuriņš 1998 Rīdzene 52:01,0
19 Eduards Sauja 1997 Brocēni 52:08,0
20 Kristaps Laube 1999 Rīdzene 52:26,0
21 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēni 52:27,0
22 Artūrs Andrejevs 1997 Jelgava KC 53:13,0
23 Andris Buske 2001 Jelgava KC 53:22,0
24 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgava BJSS 53:32,0
25 Ansis Ziemelis 1999 Jelgava BJSS 53:33,0
26 Kristaps Putninš 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 54:23,0
27 Roberts Levics 1999 Jelgava BJSS 55:38,0
28 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgava BJSS 56:36,0
29 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 57:54,0
30 Gatis Putniņš 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 58:48,0
31 Lauris Kairovs 1999 Rīdzene 1;06:05,0
32 Dmitrijs Guļajevs 1997 Jelgava BJSS 1;19:15,0
  Igors Adamovičs 1999 SASS MSĢ izstājās

C-1 zēni (97. - jaun.) 8 km

1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 45:26,0
2 Deividas Narkus 1997 Plunge 47:33,0
3 Mindaugas Talačka 1998 Visaginas 49:51,0
4 Povilas Dambrauskas 1998 Kauņa 52:44,0
5 Uvis Zemturis 1998 Talsi 53:36,0
6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 53:53,0
7 Aleks Podenskis 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 55:02,0
8 Carl-Daniel Haidak 1998 Tartu 57:15,0
9 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgava BJSS 57:31,0
10 Miks Galvanovskis 1997 Jelgava BJSS 58:25,0
11 Lukas Janušaitis 1997 Kauņa 58:33,0
12 Benjaminas Ušinskis 1997 Šauļi 1;01:14,0
13 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 1;01:55,0
14 Emīls Matvejevs 1997 Jelgava BJSS 1;04:18,0
ā/k 15 Rūta Dagytė 1995 Šauļi 1;07:39,0
16 Andrius Bagdonas 1998 Visaginas 1;08:24,0
ā/k 17 Ingrida Jurkutė 1994 Šauļi 1;13:44,0
18 Oleg Gridniov 1999 Visaginas 1;15:25,0
  Ritis Romeika 1998 Kauņa izstājās

K-1 veterāni vīrieši 8 km

1 Nikolajs Goloskokovs 1959 Visaginas 40:55,0
2 Urmas Varm 1955 Pärnu 45:35,0
3 Eduards Juhņevičs 1955 Talsi 52:13,0
1 Esa Rahunen 1945 Somija 46:57,0
1 Ernests Kondratovs 1962 SASS 42:45,0
2 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsala 42:52,0
3 Guntis Apse 1967 Limbaži 44:19,0

C-1 veterāni vīrieši 8 km

1 Imants Orna 1954 Liepāja 45:39,0
1 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 46:06,0

K-1 veterānes sievietes 8 km

1 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 50:57,0

K-1 vīrieši 16 km

1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS MSĢ 1;15:48,0
2 Oskars Rikters 1977 SASS MSĢ 1;15:50,0
3 Martin Luik 1985 Tartu 1;16:20,0
4 Endijs Bikovičs 1991 SASS MSĢ 1;17:45,0
5 Andrejs Birjukovs 1989 SASS MSĢ 1;18:48,0
6 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1;18:57,0
7 Airis Bijanskis 1992 Paneveža 1;19:00,0
8 Jonas Ragauskas 1976 Visaginas 1;19:16,0
9 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1;21:51,0
10 Toms Smirnovs 1989 Rīdzene 1;22:05,0
11 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 1;22:06,0
12 Mārcis Laidiņš 1974 Jelgava KC 1;23:49,0
13 Ivars Veisis 1989 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;24:13,0
14 Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils 1;24:46,0
15 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 1;27:24,0
16 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 1;28:29,0
  Mārtiņš Upītis 1982 Jelgava KC izstājās

K-1 juniori (93. - 94.) 16 km

1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 1;15:00,0
2 Taaniel Tuur 1994 Pērnava 1;17:05,0
3 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 1;17:35,0
4 Mantas Serdikevicius 1993 Paneveža 1;19:43,0
5 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 1;21:04,0
6 Tomas Vauras 1994 Plunge 1;22:18,0
7 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgava BJSS 1;22:44,0
8 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene 1;23:07,0
9 Juris Apters 1993 Rīdzene 1;24:23,0
10 Roberts Mērpolis 1993 Rīdzene 1;25:27,0
11 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgava BJSS 1;25:50,0
12 Rihards Apse 1993 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 1;27:04,0
13 Rihards Čakstiņš 1993 Rīdzene 1;27:55,0
14 Aivis Ābele 1993 Ventspils 1;28:47,0
15 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 1;29:22,0
16 Rannar Jantson 1993 Pērnava 1;30:36,0
17 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 1;30:48,0
18 Sergejs Seļaņins 1993 SASS MSĢ 1;32:24,0
19 Artjoms Vaščenko 1993 SASS MSĢ 1;32:32,0
20 Olegs Polupanovs 1993 SASS MSĢ 1;48:23,0
  Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgava BJSS izstājās
  Marks Jefimovs 1994 Jelgava BJSS izstājās
  Reinis Priedoliņs 1993 Ventspils izstājās
  Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC izstājās
  Deniss Volkovs 1994 Brocēni izstājās
  Mantas Dalangauskas 1993 Kauņa izstājās

K-1 jaunieši (95.-96.) 16 km

1 Nikita Murin 1996 Tallina 1;16:23,0
2 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;16:35,0
3 German Orlov 1995 Tallina 1;18:49,0
4 Aksels Kozlovskis 1995 Rīdzene 1;19:55,0
5 Roberts Akmens 1996 Talsi 1;20:40,0
6 Peter-Paul Panov 1995 Tartu 1;20:46,0
7 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;23:23,0
8 Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 Rīdzene 1;24:00,0
9 Kevin Kriisa 1995 Tartu 1;24:25,0
10 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 1;26:04,0
11 Valters Veispals 1995 SASS MSĢ 1;26:28,0
12 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 1;27:28,0
13 Tomass Sārts 1995 Rīdzene 1;27:48,0
14 Roberts Pumpa 1995 SASS MSĢ 1;28:47,0
15 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS MSĢ 1;29:58,0
16 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 1;31:19,0
17 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;32:54,0
18 Miks Kalniņš 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;33:38,0
19 Karmo Siim 1996 Pērnava 1;33:43,0
  Mikus Bērziņš 1996 Rīdzene izstājās
  Emīls Ziemelis 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS izstājās
  Toms Kozlovskis 1995 Ventspils izstājās
  Mattias Meriste 1996 Tartu izstājās
  Vasilijs Andriško 1995 Brocēni izstājās
  Normantas Matulis 1995 Kauņa izstājās
  Gedeminas Vainauskas 1995 Kauņa izstājās

C-1 vīrieši 16 km

1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 1;20:26,0
2 Gatis Pranks 1986 Jelgava BJSS 1;24:27,0
3 Rūdolfs Sakne 1992 Ventspils 1;29:30,0
4 Vitautas Vasiļauskas 1991 Kauņa 1;30:47,0
5 Antons Knesis 1987 Jelgava BJSS 1;31:34,0
6 Armands Tanasjevs 1988 SASS MSĢ 1;31:40,0
7 Laimonas Smulkis 1992 Kauņa 1;34:36,0
  Gints Pele 1981 Jelgava KC izstājās
  Roberts Zīmelis 1992 Talsi izstājās

C-1 juniori (93. - 94.) 16 km

1 Arvis Iļjins 1994 Talsi MSĢ 1;23:33,0
2 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 1;28:06,0
3 Stasys Žilinskas 1993 Plunge 1;29:04,0
4 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene 1;32:02,0
5 Edgar Vasiljev 1994 Visaginas 1;32:44,0
6 Viktoras Medvedickis 1993 Visaginas 1;36:32,0
7 Eduards Zaharevskis 1994 Jelgava BJSS 1;38;00,0
8 Eriks Urbans 1994 Brocēni 1;38:57,0
9 Martin Elmet 1994 Tartu 1;40:52,0
10 Vladislavs Orups 1994 Jelgava KC 1;52:10,0

C-1 jaunieši (95.-96.) 16 km

1 Joosep Karlson 1995 Pärnu 1;24:45,0
2 Osvaldas Murza 1995 Šauļi 1;26:22,0
3 Andreas Baum 1995 Pärnu 1;27:14,0
4 Krišs Jansons 1995 Ventspils 1;28:17,0
5 Arnolds Kudrjavcevs 1995 Talsi MSĢ 1;30:41,0
6 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 1;31:47,0
7 Dominykas Murza 1996 Šauļi 1;33:27,0
8 Kirill Liaštšenko 1996 Tallina 1;33:59,0
9 kaspars Eihvalds 1995 Jelgava BJSS 1;34:22,0
10 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 1;34:53,0
11 Donatas Valteris 1996 Šauļi 1;35:46,0
12 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 1;37:28,0
13 Davids Alijevs 1995 SASS MSĢ 1;39:16,0
14 Laurynas Mažonas 1996 Plunge 1;39:31,0
15 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;40:06,0
16 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;42:38,0
17 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 1;44:21,0
18 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 1;45:48,0
19 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 1;48:34,0
20 Mantas Antanaitis 1996 Paneveža 1;56:35,0
  Mantas Povilaitis 1995 Šauļi izstājās

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa