Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Ventspils pils. sezonas atklāšanas sacensības 2013

  • font size

NOLIKUMS

Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensībām
smaiļošanā un kanoe airēšanā

Vieta un laiks

Sacensības notiks Ventspilī, airēšanas bāzē, 2013.gada 27.aprīlī.

Sacensību sākums plkst. 12.00.

Dalībnieki un programma

Sacensībās piedalās pilsētu un klubu komandas:

1996.g.dzim. un vecāki           K- 1,C-1          3000m
1997./98.g.dzim.                    K- 1,C-1          3000m
1999./2000.g.dzim.                 K- 1,C-1          2000m
2001. g.dzim. un jaunāki         K- 1,C-1          1000m
Meitenēm un zēniem distances vienādas. Katrā komandā jābūt trenerim-pārstāvim un kvalificētam tiesnesim.

Sacensību vadība

Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skolas “Spars” airēšanas nodaļa.

Visi izdevumi, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās - uz komandējošo organizāciju rēķina.

Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana

Sacensības individuālas. Uzvarētāju un godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā un laivu klasē apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām.

Pieteikumi

Iepriekšējie pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesūta līdz 25.04.2013. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vārdiskie pieteikumu labojumi sacensību vietā sacensību dienā līdz pīkst. 11.00 airēšanas bāzē “Dampeļos”.

 

PIELIKUMS NR.l. NOLIKUMAM

Ventspils airēšanas bāzes „Dampeļi” atklāšanas svētkiem

        Ventspils pilsētas smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas sezonas atklāšanas sacensību laikā tiks atklāta jaunuzceltā airēšanas bāze „Dampeļi”.

        Jaunas airēšanas bāzes uzbūvēšana ir lieli svētki visai Latvijas airēšanas saimei.

        Par godu šim pasākumam, Ventspils Olimpiskais Centrs organizē paraugdemontrējumu braucienus. Paraugdemonstrējumu braucienos piedalīsies uzaicinātie aktīvie sportisti, kā arī veterāni, kuri piedalījušies Olimpiskajās spēlēs, Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un izcīnījuši augstas vietas.

Programma:

 

K-l

200 m

Vīrieši

Aktīvie

K-l

200 m

Vīrieši

Veterāni

C-l

200 m

Vīrieši

Aktīvie

C-l

200 m

Vīrieši

Veterāni

K-l

200 m

Sievietes

Aktīvās

K-l

200 m

Sievietes

Veterānes

C-l

200 m

Sievietes

 

Apbalvošana:

Godalgoto vietu ieguvējus apbalvo ar dāvanu kartēm un piemiņas medaļām.

Ventspils airēšanas bāzes „Dampeļi” atklāšanas sacensības 27.04.2013.

 

REZULTĀTI

1.brauciens K-1 200 m vīrieši

  1. Mārtiņš Upītis 1982.g. Jelgava KC                                         35,22
  2. Kaspars Tīklenieks 1993.g. Salacgrīva                                    35,62
  3. Krists Straume 1986.g. Rīdzene                                             36,12
  4. Mārtiņš Veispāls 1990.g. SASS                                              36,44
  5. Deniss Volkovs 1994.g. Brocēni                                            36,87
  6. Sergejs Nemnaševs 1988.g. Jelgava KC                                 38,66
  7. Marks Ozolinkevičs 1994.g. Jelgavas BJSS                           39,09
  8. Edgars Zablovskis 1991.g. Ventspils                                     39,43
  9. Peter Paul Panov 1995.g. Tartu                                              40,09
  10. Aleksandrs Malašonoks 1987.g. Ventspils                             41,34
  11. Toms Kozlovskis 1995.g. Ventspils                                        42,31
  12. Endijs Bikovičs 1991.g. SASS                                               47,03

2.brauciens C-1 200m vīrieši

  1. Dagnis Iļjins 1992.g. Ventspils                                               40,69
  2. Gatis Pranks 1986.g. Jelgava BJSS                                        41,38
  3. Arvis Iļjins 1994.g. Talsi                                                         42,16
  4. Antons Knesis 1987.g. Jelgava BJSS                                     43,04
  5. Aivis Tints 1987.g. Lucavsalas Airi                                        43,32
  6. Mārtiņš Burkovskis 1993.g. Ventspils                                    44,72
  7. Staņislavs Leščinskis 1993.g. Rīdzene                                   45,97
  8. Krišs Jansons 1995.g. Ventspils                                              47,16
  9. Jefimijs Kļementjevs Klubs Kļementjevi                                47,69
  10. Oto Dzenis 1988.g. Rīdzene                                                   55,82

3.brauciens K-1 200m sievietes

  1. Lāsma Liepa 1988.g. Rīdzene                                                            43,97
  2. Digna Tuča 1988.g. Ventspils                                                 45,84
  3. Madara Aldiņa 1994.g. Rīdzene                                             46,19
  4. Laura Skukauska 1996.g. Rīdzene                                         49,06
  5. Marta Kondratova 1995.g. SASS                                           50,47
  6. Amanda Opolā 1997.g. Rīdzene                                            51,47
  7. Daniela Kondratoa 1997.g. SASS                                          51,97
  8. Paula Kondratova 1994.g. SASS                                           52,25
  9. Karīna Laure 1994.g. Jelgava BJSS                                        54,91

4.brauciens C-1 200m sievietes

  1. Elīna Ēdole 1990.g. Jelgava BJSS                                          56,68
  2. Marija Šutova 1992.g. Rīdzene                                              1:16.18

5.brauciens K-1 200m vīrieši veterāni

  1. Andris Valters 1980.g. Ventspils                                            40,53
  2. Alens Baibekovs 1978.g. Ventspils                                        41,06
  3. Juris Jegorovs 1959.g. Jelgava                                                43,09
  4. Oskars Rikters 1977.g. SASS                                                 44,90
  5. Vasilijs Rums 1959.g. Jelgava                                                47,00
  6. Ēriks Meiers 1950.g. Rīga                                                       52,03

6.brauciens C-1 200m vīrieši veterāni

  1. Dagnis Vinogradovs 1981.g. Limbaži                                    46,87
  2. Ramiro Grandāns 1969.g. Jelgava                                          50,00
  3. Imants Orna 1954.g. Liepāja                                                  51,97
  4. Sergejs Bobkovs 1962.g. Jelgava BJSS                                  1:11,65

7.brauciens K-1 200m sievietes veterānes

  1. Marika Junkere 1964.g. Ventspils                                           1:03,50
  2. Ildze Blumbaha 1951.g. Liepāja                                             1:06,22
  3. Ludmila Lazdeniece 1959.g. Rīdzene                                                1:10,53
  4. Inguna Ruma 1961.g. Jelgava                                                 1:19,22
  5. Iveta Antīpina 1966.g. Jelgava                                               1:20,37

8.brauciens K-1 1000m D grupas zēni 2001.g.dz. un jaunāki

  1. Kristiāns Bitkovs 2001.g. Ventspils                                       7:44,00
  2. Jēkabs Kalenda 2002.g. Ventspils                                          7:46,00
  3. Danils Reuckis 2002.g. Ventspils                                           8:45,00

9.brauciens K-1 1000m D grupas meitenes 2001.g.dz. un jaunākas

  1. Kitija Gērena 2001.g. Ventspils                                              7:46,00

C-1 1000m D grupas zēni 2001.g.dz. un jaunāki

  1. Ļoša Ševcovs 2001.g. Jelgava BJSS                                       8:07,00
  2. Ņikita Kuļikovs 2002.g. Jelgava BJSS                                   9:53,00
  3. Andis Kranciņš 2001.g. Ventspils                                          10:28,00

10.brauciens K-1 2000m C grupas jaunieši 1999./2000.g.dz.

  1. Roberts Altmanis 1999.g. Jelgava BJSS                                 11:48,00
  2. Artūrs Derkusovs 1999.g. Jelgava BJSS                                11:56,00
  3. Sergejs Nikonovs 1999.g. Rīdzene                                         12:20,00
  4. Kārlis Karlštrems 1999.g. Talsi                                               12:24,00
  5. Rihards Kraulis 1999.g. Jelgava BJSS                                    13:40,00
  6. Viesturs Lauva 2000.g. Ventspils                                           14:09,00
  7. Toms Andersons 2000.g. Brocēni                                           14:16,00
  8. Helmuts Zīle 2000.g. Brocēni                                                 14:21,00
  9. Valts Vīgerts 1999.g. Ventspils                                              14:38,00
  10. Gustavs Ķēniņš 1999.g. Ventspils                                          15:05,00
  11. Ralfs Jātnieks 1999.g. Ventspils                                             15:06,00

11.brauciens C-1 2000m C grupas jaunieši 1999./2000.g.dz

  1. Roberts Lagzdiņš 1999.g. Jelgavas BJSS                               13:06,00
  2. Rihards Ozolnieks 2000.g. Talsi                                             13:51,00
  3. Ansis Grišāns 2000.g. Brocēni                                                15:15,00
  4. Reinis Grundulis 2000.g. Ventspils                                        18:53,00
  5. Kristers Frišenfelds 1999.g. Ventspils                                    27:10,00

Mārtiņš Grundmanis 2000.g. Brocēni                                     izstājās

C-1 2000m sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Elīna Ēdole 1990.g. Jelgava                                                    11:48,00

12.brauciens K-1 2000m C grupas jaunietes 1999./2000.g.dz

  1. Sabīne Cirša 1999.g. Limbaži                                                 12:00,00
  2. Santa Dreimane 1999.g. Limbaži                                            12:28,00
  3. Amanda Krūmiņa 1999.g. Limbaži                                        12:30,00
  4. Valērija Makare 1999.g. Jelgavas BJSS                                  13:18,00
  5. Jekaterina Horkova 1999.g. Rīdzene                                      13:55,00
  6. Linda Krilovska 1999.g. Ventspils                                         14:32,00
  7. Betija Niemiro 2000.g. Ventspils                                            14:41,00
  8. Kristiāna Gūtmane 1999.g. Ventspils                                     15:53,00
  9. Uļjana Reucka 2000.g. Ventspils                                            16:57,00

13.brauciens K-1 2000m veterāni

  1. Vasilijs Rums 1959.g. Jelgava                                                12:14,00
  2. Eduards Juhnēvičs Talsi                                                          13:20,00

C-1 2000m veterāni

  1. Imants Orna Liepāja                                                               11:46,00
  2. Ramiro Grandāns 1969.g. Jelgava                                          12:07,00
  3. Sergejs Stepanovs Liepāja                                                      16:01,00

K-1 2000 veterānes

  1. Ildze Blumbaha 1951.g. Liepāja                                                         13:57,00

14.brauciens K-1 3000m B grupas jaunieši 1997./1998.g.dz

  1. Aldis Vilde 1997.g. Limbaži                                                  14:29,00
  2. Dāvis Ciršs 1997.g. Limbaži                                                   14:42,00
  3. Edgars Andžs 1997.g. Limbaži                                              15:07,00
  4. Artūrs Kleins 1997.g. Rīdzene                                               15:55,00
  5. Linards Landsmanis 1997.g. Limbaži                                     16:46,00
  6. Dāvis Pupuriņš 1997.g. Rīdzene                                             17:15,00
  7. Santis Pupuriņš 1998.g. Rīdzene                                            18:40,00,
  8. Eduards Krūtainis 1997.g. Brocēni                                        18:53,00,
  9. Eduards Sauja 1997.g. Brocēni                                              19:01,00
  10. Kristaps Redviņš 1997.g. Ventspils                                        19:03,00
  11. Aldis Veldre 1998.g. Limbaži                                                            19:38,00
  12. Sandris Kozlovskis 1998.g. Ventspils                                    19:57,00
  13. Emīls Kalenda 1998.g. Ventspils                                            20:23,00
  14. Atis Lauva 1998.g. Ventspils                                                 20:34,00
  15. Aleksandrs Saipulajevs 1998.g. Ventspils                              22:15,00

Dāvids Čihradze 1998.g. Ventspils                                        izstājās

15.brauciens C-1 3000m B grupas jaunieši 1997./1998.g.dz

  1. Boriss Lonskis 1997.g. Jelgavas BJSS                                    17:44,00
  2. Uvis Zemturis 1998.g. Talsi                                                    18:22,00
  3. Kārlis Rušmanis 1997.g. Jelgavas BJSS                                 18:39,00
  4. Dmitrijs Bazarnijs 1997.g. Jelgavas BJSS                              18:45,00
  5. Aleks Podenskis 1997.g. Limbaži                                           19:06,00
  6. Carl Daniel Haidar 1998.g. Tartu                                           19:37,00
  7. Miks Galvanovskis 1997.g. Jelgavas BJSS                             19:42,00
  8. Konstantīns Hitrovs 1997.g. Rīdzene                                     20:54,00
  9. Linards Baumanis 1998.g. Talsi                                              21:05,00
  10. Artūrs Karaņevskis 1998.g. Liepāja                                        22:44,00
  11. Edgars Šteins 1998.g. Talsi                                                     22:50,00
  12. Antons Jerjomins 1998.g. Rīdzene                                         24:07,00
  13. Raimonds Krasņickis 1997.g. Ventspils                                 26:25,00

16.brauciens K-1 3000m B grupas jaunietes 1997./1998.g.dz

  1. Daniela Kondratova 1997.g. SASS                                        16:41,00
  2. Samanta Ganiņa 1997.g. Salacgrīva                                       18:30,00
  3. Dace Jēkabsone 1997.g. Ventspils                                          18:50,00
  4. Amanda Opolā 1997.g. Rīdzene                                            18:54,00
  5. Kristīne Bulačņikova Ventspils                                              20:22,00
  6. Baiba Petrovska 1998.g. Jelgavas BJSS                                 20:40,00
  7. Gunta Zeila 1998.g. Jelgavas BJSS                                        21:30,00

8.   Elvīra Bartuša 1998.g. Rīdzene                                              23:13,00

9. Beāte Grīsle 1997.g. Rīdzene                                                   23:21,00

Daiga Liepiņa 1998.g. Jelgavas BJSS                                     izstājās

Laura Reine 1997.g. Talsi                                                       izstājās

17.brauciens K-1 3000m vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

  1. Mārtiņš Veispāls 1990.g. SASS                                              14:05,00
  2. Marks Ozolinkēvičs 1994.g. Jelgavas BJSS                           14:15,00
  3. Artūrs Āboltiņš 1995.g. Limbaži                                            14:16,00
  4. Peter Paul Panov 1995.g. Tartu                                              14:16,00
  5. Endijs Bikovičs 1991.g. SASS                                               14:30,00
  6. Sergejs Nemnaševs 1987.g. Jelgava                                        14:53,00
  7. Edgars Tīklenieks 1994.g. Salacgrīva                                     14:54,00
  8. Edgars Zablovskis 1991.g. Ventspils                                      15:08,00,
  9. Hedijs Brunēvics 1996.g. Limbaži                                          15:09,00
  10. Toms Kozlovskis 1995.g. Ventspils                                        15:30,00
  11. Roberts Akmens 1996.g. Talsi                                                15:33,00
  12. Ģirts Ločmelis 1989.g. Ventspils                                            15:34,00
  13. Raivis Ozoliņš 1996.g. Limbaži                                              15:41,00
  14. Valters Veispāls 1995.g. SASS                                              15:55,00
  15. Kevin Kriisa 1995.g. Tartu                                                     15:56,00
  16. Jānis Liepiņš 1983.g. Barons-Jelgava                                     16:17,00
  17. Silvestrs Sebris 1996.g. Limbaži                                             16:27,00
  18. Vasilijs Andriško 1995.g. Brocēni                                          16:55,00
  19. Aksels Kozlovskis 1995.g. Rīdzene                                       17:30,00
  20. Sergejs Fjodorovs 1996.g. Rīdzene                                        17:40,00
  21. Toms Donis 1996.g. Talsi                                                       19:09,00
  22. Rinalds Lasmanis 1996.g. Jelgavas BJSS                               izstājās
  23. Roberts Brālis 1996.g. Talsi                                                    izstājās

18.brauciens C-1 3000m vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

  1. Dagnis Iļjins 1992.g. Ventspils                                               15:16,00
  2. Gatis Pranks 1986.g. Barons_Jelgava                                     15:55,00
  3. Aivis Tints 1987.g. Liepāja                                                     16:35,00
  4. Rahmats Stromanis 1995.g. Talsi                                            16:46,00
  5. Krišs Jansons 1995.g. Ventspils                                              16:54,00,
  6. Mārtiņš Burkovskis 1993.g. Ventspils                                    16:56,00
  7. Arkādijs Jefrēmovs 1995.g. Jelgavas BJSS                            17:08,00
  8. Kaspars Eihvalds 1995.g. Jelgavas BJSS                               17:15,00
  9. Staņislavs Leščinskis 1993.g. Rīdzene                                   17:22,00
  10. Dāvids Alijevs 1995.g. SASS                                                 17:34,00
  11. Ģirts Jansons 1996.g. Ventspils                                              17:59,00
  12. Raivo Jēkabsons 1996.g. Ventspils                                         18:02,00
  13. Martin Elmet 1994.g. Tartu                                                    18:40,00
  14. Rūdolfs Segliņs 1996.g. Limbaži                                            18:42,00
  15. Toms Izmailovs 1996.g. Ventspils                                          18.46,00
  16. Roberts Mantajs 1991.g. Liepāja                                            18:53,00
  17. Ivo Jēkabsons 1995.g. Ventspils                                             20:04,00
  18. Aleksandrs Novickis 1996.g. Liepāja                                     24:00,00

19.brauciens K-1 3000m sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Lāsma Liepa 1988.g. Rīdzene                                                            15:49,00
  2. Digna Tuča 1988.g. Ventspils                                                 16:03,00
  3. Madara Aldiņa 1994.g. Rīdzene                                             16:33,00
  4. Laura Skukauska 1996.g. Rīdzene                                         16:44,00
  5. Līga Poplavska 1995.g. Salacgrīva                                         17:31,00
  6. Paula Kondratova 1994.g. SASS                                           18:15,00
  7. Karīna Laure 1994.g. Jelgavas BJSS                                      18:49,00
  8. Santa Blumberga 1994.g. Ventspils                                        19:37,00
  9. Linda Baumane 1995.g. Talsi                                                 21:17,00
  10. Santa Kupča 1996.g. Rīdzene                                                            21:30,00

Galvenais tiesnesis: Rūta Šauberga (Republikas kategorija)

Galvenā sekretāre: Elīna Romane