Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Airēšanas slaloma treneri

20 Jūn

Sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā mazajiem sportistiem

  • 20 Jūnijs 2022 |
  • Publicēts Ziņas

OC "Limbaži" informē, ka tiek organizētas sacensības mazajiem smaiļotājiem un kanoe airētājiem 20/06/22 -500m distancē un 02/08/22- 200m distancē.

Vairāk informācijas par sacensībām skatīt nolikumā zemāk:

 OC Limbaži sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā mazajiem airētājiem

 

https://oclimbazi.lv/2022/06/20/ari-sogad-norisinasies-airesanas-sacensibas-pasiem-mazakajiem/

 

Lasīt vairāk...
20 Jūn

Pasaules kauss airēšanas slalomā Krakovā

  • 20 Jūnijs 2022 |
  • Publicēts Ziņas
Latvijas jaunais atlēts Mārtiņš Plaudis Pasaules kausā airēšanas slalomā Krakovā 19.jūnijā Men's Extreme Kayak disciplīnā izcīnīja augsto 23.vietu (71 dalībnieks). Iekļūšanā pirmajās 16 pozīcijās un tālākās sērijās mūsu vadošais juniors četru kajaku kontaktcīņā finiša divkaujā piekāpās Kristoferam Bauveram (Christopher Bowers) no Lielbritānijas, kurš vēlāk sacensībās ieguva zeltu.
Slalomā K1 laivu klasē vīriešiem Mārtiņš Plaudis, Toms Karlivāns un Edgars Grāvītis - 54., 56. un 59.vieta. Savukārt C1 laivu klasē vīriešiem Emīlam Varslavānam 47.vieta.
Pasaules kausa sacensību tiesnešu komandā trases vārtu izbraukšanu vērtēja Latvijas starptautiskās kategorijas arbitrs Kaspars Pakers.
Lasīt vairāk...
20 Jūn

Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā

  • 20 Jūnijs 2022 |
  • Publicēts Ziņas

Sajūsma un gandarījums par airēšanas slaloma sacensību atgriešanos Ķekavā pēc 30 gadu pārtraukuma. Jaunveidotajā pilsētas parkā Ķekavas novada svētku daudzveidīgo aktivitāšu programmu sportiski un atraktīvi bagātināja Ķekavas novada atklātais čempionāts airēšanas slalomā.

Ķekaviņas upītes straumītē trasē redzējām dalībniekus no Latvijas vadošo sportistu pulka un debitantus no jau vietējās kopienas. Skatītājos (jāuzdrīkstas vēlēties, ka drīzumā arī smailītē) ar līdzjušanu un atmiņām pasākuma norisē bija klāt sava laika šīs vietas treniņu un cīņu biedri. Brīnišķīgā tendence dod pamatu uzskatam, ka Ķekavas novadā atdzimušas ne tikai slaloma sacensības, bet arī airēšanas nodarbības.
Laivu klasēs absolūtajā vērtējumā uzvarēja Viktorija Daniela Igaune, K1 sievietes, Jurita Ķeire, C1 sievietes, Edgars Lucāns, K1 vīrieši, Emīls Putniņš, C1 vīrieši un V.D.Igaune/E.Lucāns, C2 jauktā.
 
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed