Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Airēšanas slaloma tiesneši

03 Jūl

Smaiļošanas un kanoe rangs 2020

  • 03 Jūlijs 2020 |
  • Publicēts default

Latvijas izlase - sportisti, kas konkrētajā gadā startējuši Pasaules, Eiropas čempionātos, Olimpiskajās spēlēs, Pasaules, Eiropas olimpiskajos festivālos, Eiropas spēlēs, Pasaules kausos.

LR izlsases kandidāti- iepriekšējo gada ranga desmit labākie.

Latvijas_kanoe_federacijas_smailosanas_un_kanoe_ranga_nosacijumi (pienemti 2017.g.).pdf

2020.gada GALA RANGS 

 LKF GALA rangs 2020.g. smaiļošanā un kanoe airēšanā.pdf

Smaiļotāji Vīrieši: Kanoe Vīrieši:
  1. R.Akmens(Prestol)- 150p.
  2. A.A.Vilde(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-124p
  3. R.Pumpa(SASS/MSĢ)-102,5p.
  4. V.Mančass(SASS/MSĢ)-90p.
  5. K.Tīklenieks(OC Limbaži)- 77,5p.
  6. E.Ceipe(BJSS Rīdzene)-75,5p.
  7. N.Tomsons(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-74,5p.
  8. O.Gerbers(Jelgavas BJSS)- 69p.
  9. J.Alsbergs(Limb.Salacgr.n.ssk.)-67,5p.
  10. R.Segliņš(Limb.Salacgr.n.s.sk.)-67,5p.
  11. K.Dumpis(Jelgavas BJSS)- 66p.
  12. D.Volkovs(Prestol)- 60p.
  13. Z.Cinovskis(Jelgavas BJSS)- 58,5p.
  14. A.Melderis(Brocēnu BJSS)- 58,5p.
  15. K.Laube(BJSS Rīdzene)- 56,5p.
  16. I.Jurinovs(SASS/MSĢ)- 53,5p.
  17. M.Mihailjans(SASS/MSĢ)-53,5p.
  18. Māris Galenieks(SASS/MSĢ)-53,5p.
  19. V.Fostijs(BJSS Rīdzene)-53p.
  20. M.Līvmanis(SASS/MSĢ)-50,5p.
  21. E.Vēveris(KC)- 46p.
  22. H.V.Brunēvics(Limb./Salacgr..n.s.sk.)-41,5p.
  23. G.Markavičs(Brocēnu BJSS)- 40,5p.
  24. E.Zablovskis(UzViļņa)- 40,5p.
  25. N.Zablovskis(Uz Viļņa)-40,5p.
  26. K.Lamberts(BJSS Rīdzene)- 38p.
  27. I.Justs (BJSS Rīzdene)- 33,5p
  28. O.Rikters(Zemgale)-30p.
  29. Mārcis Galenieks(SASS/MSĢ)-28,5p.
  30. J.Kalenda(Ventspils Spars)- 25,5p.
  31. T.Kazlovskis(Uz Viļņa)- 25,5p.
  32. L.Ruģelis(SASS/MSĢ)-25,5p.
  33. J.Geidāns(KC)-25p.
  34. M.Upītis(KC)- 25p.
  35. H.Horts(SASS/MSĢ)-25p.
  36. R.Matvejevs(KC)-21p.
  37. K.Laube(BJSS Rīdzene)-21p.
  38. M.Gvazdžiausks(BJSS Rīdzene)- 21p.
  39. V.Sudmalis(BJSS Rīdzene)-19p.
  40. R.Silārs(Belgavas BJSS)-17p.
  41. R.A.Rikters (SASS/MSĢ)- 16,5p.
  42. L.Jansons(SASS/MSĢ)- 15p.
  43. J.Kaurāts(Limb.Salacgr.n.s.sk.)- 15p.
  44. R.Alksnis(Limb.Salacgr.n.sk.)-15p.
  45. R.J.Dzenis(Brocēnu BJSS)-15p.
  46. E.Jevsējevs(BJSS Rīdzene)-13p.
  47. A.Kozlovskis(Lucavsalas airi)-11p.
  48. E.Bajārs(SASS/MSĢ)-10p.
  1. R.Lagzdiņš(Jelgavas BJSS)-132,5p.
  2. A.Tints(Attekas sala)-105p.
  3. A.Grišāns(Brocēnu n.s.sk.)-92,5p.
  4. R.Ozolnieks(Ventspils Spars)-75,5p.
  5. S.Lesčinskis(Prestol)-71p.
  6. G.Pranks(Attekas sala)-70p.
  7. M.Ozols(Jelgavas BJSS)-67,5p.
  8. N.Mediņš(Jelgavas BJSS)-61,5p.
  9. J.Ševcovs(Jelgavas BJSS)-61,5p.
  10. V.Upenieks(Jelgavas BJSS)-60p.
  11. K.Kacars(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-53,5p.
  12. A.Podenskis(Limbažu/Salacgr.s.sk.)-50p.
  13. V.Marinkovičs(Prestol)-46p.
  14. V.Martinsons(BJSS Rīdzene)-43,5p.
  15. A.Podenskis(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-42,5p.
  16. A.Kalatiņins(BJSS Rīdzene)-42p.
  17. A.Žube(BJSS Rīdzene)-42p.
  18. A.D.Uzulnieks(BJSS Rīdzene)-42p.
  19. B.Lonskis(Zemgale)-36p.
  20. A.Engelbrehts(BJSS Rīdzene)-21p.
  21. V.Upenieks(Jelgavas BJSS)-15p.
  22. I.Lučenkovs(BJSS Rīdzene)-15p.
  23. D.Mežeckis(Brocēnu BJSS)-11p.
  24. A.Fomenko(BJSS Rīdzene)-10p.
 
Smaiļotājas sievietes: Kanoe sievietes
  1. M.Aldiņa(BJSS Rīdzene)-128p.
  2. L.Skukauska(BJSS Rīdzene)-119p.
  3. S.M.Dreimane(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-103,5p
  4. S.Strode(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-90p.
  5. L.Liepa(Barons)-82,5p.
  6. S.Pojarkova(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-82,5p.
  7. E.Vīksne(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-82,5p.
  8. V.Pojarkova(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-70p.
  9. K.Smiltniece(Jelgavas BJSS)-69p.
  10. M.Sokolova(BJSS Rīdzene)-53,5p.
  11. A.Imaka(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-52,5p.
  12. S.Pīlāga(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-52,5p.
  13. K.Bērziņa(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-52.5p.
  14. L.Breidaka(Brocēnu BJSS)-51p.
  15. R.Rituma(BJSS Rīdzene)-42p.
  16. J.Andersone(Lucavsalas airi)-19p.
  17. R.I.Kanajeva(BJSS Rīdzene)-16,5p.
  18. M.Oša(BJSS Rīdzene)-15p.
  1. J.Gutova(Jelgavas BJSS)-75p.
  2. E.Getnere(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.)-62,5p.
  3. A.Bērziņa(OC Limbaži)-30p.

     

     

Smaiļotāji juniori: Smaiļotājas juniores:
  1. V.Mančass (SASS/MSĢ)-156p.
  2. O.Gerbers(Jelgavas BJSS)-144,,5p.
  3. K.Dumpis(Jelgavas BJSS)-130,5p.
  4. J.Kalenda(Ventspils Spars)-112,5p.
  5. J.Alsbergs(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-108,5p.
  6. A.Melderis(Brocēnu n.s.sk.)-96p.
  7. Z.Cinovskis(Jelgavas BJSS)-94p.
  8. R.Kariņš(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-94p.
  9. R.A.Rikters(SASS/MSĢ)-87p.
  10. I.Justs(BJSS Rīdzene)-83,5p.
  11. R.Vagulis(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-82p.
  12. J.Jurinovs(SASS/MSĢ)-78,5p.
  13. M.Mihaeljans(SASS/MSĢ)- 75,5p.
  14. L.Jansons(SASS/MSĢ)57p.
  15. Mārcis Galenieks(SASS/MSĢ)-49,5p.
  16. Māris Galenieks(SASS/MSĢ)- 49,5p.
  17. K.Vīksne(Limb./Salacg.)- 42,5p.
  18. J.Kaurāts(Limb./Salacgr.)- 42,5p.
  19. D.Zujevs(Limb./Salacgr.)- 37,5p.
  20. M.Balga(BJSS Rīdzene)- 24p.
  21. M.V.Hansons(BJSS Rīdzene)- 17p.
  22. K.Vēveris(SASS/MSĢ)-10p.
  1. S.Pojarkova(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-166p.
  2. S.Strode(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-145p.
  3. E.Vīksne(Limb./Salacgr.)-120p.
  4. L.Breidaka(Brocēnu n.s.sk.)-117,5p.
  5. K.Smiltniece(Jelgavas BJSS)-116,5p.
  6. R.I.Kanajeva(BJSS Rīdzene)-105,5p.
  7. M.Oša(BJSS Rīdzene)-88,5p.
  8. R.Rituma(BJSS Rīdzene)-82,5p.
  9. V.Pojarkova(Limb./Salacgr.)-75p.
  10. A.Imaka(Limb./Salacgr.)-75p.
  11. M.Sokolova(BJSS Rīdzene)-69p.
  12. S.Pīlāga(Limb./Salacgr.)-69p.
  13. K.Bērziņa(Limb./Salacgr.)-69p.
  14. S.Taube(Limb./Salacgr.)-58,5p.
  15. D.H.Sikorska(BJSS Rīdzene)-42p.
  16. V.Krausa(Jelgavas BJSS)-40p.
  17. T.Priedoliņa(SASS/MSĢ)- 26p.
  18. L.Lūse(BJSS Rīdzene)- 22,5p.
  19. K.Straujā(Talsu n.s.sk.)-16,5p.
  20. M.P.Brolīte(Jelgavas BJSS)-15p.

 

Kanoe juniori: Kanoe juniores:
  1. N.Mediņš(Jelgavas BJSS)-142,5p.
  2. V.Mārtinsons(BJSS Rīdzene)-141p.
  3. J.Ševcovs(Jelgavas BJSS)-140p.
  4. A.Kalatiņins(BJSS Rīdzene)-105,5p.
  5. K.Grunte(Talsu n.s.sk.)-94 p.
  6. A.Ikšelis(Talsu n.s.s)-61,5p.
  7. I.Kunašs(Jelgavas BJSS)-55p.
  8. A.Čikuns(Jelgavas BJSS)-55p.
  9. A.Žube (BJSS Rīdzene)-54p.
  10. G.Vasiļjevs(Ventspils Spars)-53p.
  11. D.Siders(Ventspils Spars)-51p.
  12. A.Romanovs(Ventspils Spars)-42p.
  13. A.Sabarņa(Ventspils Spars)-42p.
  14. D.Mežeckis(Brocēnu n.s.sk.)- 42p.
  15. D.Suhanovs(Ventspils Spars)-42p.
  16. A.Engelbrehts(BJSS Rīdzene)-31,5p.
  17. A.Uzulnieks(BJSS Rīdzene)-25,5p.
  18. A.Fomenko(BJSS Rīdzene)-16,5p.
 

Smaiļotāji jaunieši: Smaiļotājas jaunietes:
  1. Māris Galenieks(SASS/MSĢ)-165p.
  2. L.Jansons(SASS/MSĢ)-163,5p
  3. Mārcis Galenieks(SASS/MSĢ)- 162p.
  4. J.Kaurāts(Limb./Salagr.n.s.s.)-128p.
  5. R.Kalniņš(BJSS Rīdzene)-94p.
  6. K.Vīksne (limb./Salacgr.n.s.s.)- 92p.
  7. R.Alksnis(Limb./Salacgr.n.s.s.)-70p.
  8. M.Boļšijs(Limb./Salacgr.n.s.s.)-70p.
  9. K.Zaļupe(Limb./Salacgr.n.s.s.)-61p.
  10. A.M.Vaicjanoks(Jelgavas BJSS)-60p.
  11. R.Zutis(BJSS Rīdzene)-60p.
  12. R.Gūtmanis(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-54p.
  13. R.Vanka(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-51p.
  14. E.Nazarenko(BJSS Rīdzene)-34p.
  15. S.Mamontovs(BJSS Rīdzene)-22,5p.
  16. M.Aldiņš(BJSS Rīdzene)- 22,5p.
  17. M.Bērtulsons(Ventspils Spars)-22,5p.
  18. A.Niedre(Ventspils Spars)-22,5p.
  19. T.Ozoliņš(BJSS Rīdzene)-20p.
  20. M.A.Sikorskis(Jelgavas BJSS)-15p.
  21. I.Vincāns (BJSS Rīdzene)-11p.
  22. R.Prūsis(BJSS Rīdzene)-11p.

 

  1. V.Pojarkova(Limb./Salacgr.n.s.s.)-251p.
  2. A.Imaka(Limb./Salacgr.n.s.s.)-239p.
  3. K.Bērziņa(Limb./Salacgr.n.s.s.)-185p.
  4. M.Sokolova(BJSS Rīdzene)-150p.
  5. S.Pīlāga(Limb./Salacgr.n.s.s.)-144p.
  6. D.H.Sikorska(BJSS Rīdzene)-91p.
  7. V.Krausa(Jelgavas BJSS)-84p.
  8. A.N.Tomsone(Limb./Salacg.n.s.sk.)-72p.
  9. K.Straujā(Talsu n.s.s.)-63,5p.
  10. G.Nikonova (Limb./Salacgr.n.s.sk.)- 57p.
  11. M.Čamame(Jelgavas BJSS)-55p.
  12. M.P.Brolīte(Jelgavas BJSS)- 51p.
  13. L.Lūse (BJSS Rīdzene)- 45p.
  14. S.Taube(Limb./Salacgr.n.s.sk.)- 33,5p.
  15. A.Straujā(Talsu n.s.sk.)- 22,5p
  16. S.Grīnvalde(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-22,5p.
  17. L.Močāne(Limb./Salacgr.n.s.s.)- 17p.
  18. A.Bāra(Jelgavas BJSS)-15p.
  19. D.Liekmane(Brocēnu n.s.s.)-11p.
  20. K.Ķibilda(Jelgavas BJSS)-10p.
Kanoe jaunietes:  
  1. A.Počtarenko(Jelgavas BJSS)-93p.
  2. V.Paune(BJSS Rīdzene)-50p.

 

 

 


Kanoe jaunieši: Smaiļotājas U23: Kanoe U23 sievietes:
  1. A.Ikšelis(Talsu n.s.sk.)- 265p.
  2. D.Siders(Ventspils Spars)-235p.
  3. D.Suhanovs(Ventspils Spars)-159p.
  4. A.Engelbrehts(BJSS Rīdzene)- 120p.
  5. I.Kunašs(Jelgavas BJSS)- 117p.
  6. A.Fomenko(BJSS Rīdzene)-95p.
  7. A.D.Uzulnieks(BJSS Rīdzene)-92p.
  8. A.Sabarņa(Ventspils Spars)-89p.
  9. A.Romanovs(Ventspils Spars)-83p.
  10. E.Dupļakovs(Ventspils Spars)-22p.
  11. A.Ločmelis(BJSS Rīdzene)-13p.
  1. S.M.Dreimane(Limb./Salacgr.)-90p.
  2. J.Andersone(Lucavsalas  Airi)- 62,5p.
  3. V.Kleine(BJSS Rīdzene)-58,5p.
  4. E.Altrofa(BJSS Rīdzene)-56,5p.
  5. L.Mazburša(BJSS Rīdzene)-50,5p.

 

 

  1. J.Gutova(Jelgavas BJSS)-45p.
  2. E.Getnere(Limb./Salacgr.)-37,5p.

 

U23 Smaiļotāji vīrieši: U23 Kanoe vīrieši:  

 

  1. A.A.Vilde(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-90p.
  2. K.Laube(BJSS Rīdzene)-82,5p.
  3. N.Tomsons(Limb./Salacgr.)-76,5p.
  4. A.Cīrulis(Limb./Salacgr.)-76,5p.
  5. E.Ceipe(BJSS Rīdzene)-75p.
  6. V.Sudmalis(BJSS Rīdzene)-75p.
  7. K.Leinišs(Limb./Salacgr.)-73,5p.
  8. K.Lamberts(BJSS Rīdzene)-58,5p.
  9. M.Gvazdžiausks(BJSS Rīdzene)-58,5p.
  10. H.Horts(SASS/MSĢ)-54,5p.
  11. R.Napituhins(BJSS Rīdzene)-51p. 
  12. G.Markavičs(Brocēnu BJSS)-49,5p.
  13. R.Kalnarājs(BJSS Rīdzene)-48p.
  14. V.Fostijs(BJSS Rīdzene)- 43,5p.
  15. R.Silārs(Jelgavas BJSS)-36,5 p.
  16. M.Līvmanis(SASS/MSĢ)-31,5 p.
  17. A.Jevsējevs(BJSS Rīdzene)-31,5p.
  18. G.L.Ruģelis(SASS/MSĢ)-19,5p.
  19. E.Bajārs(SASS/MSĢ)-16,5p.

 

  1. R.Lagzdiņš (Jelgavas BJSS)-90p.
  2. M.Ozols(Jelgavas BJSS)-75p.
  3. R.Ozolnieks (Ventspils Spars)-69p.
  4. A.Grišāns(Brocēnu n.s.sk,)-67,5p.
  5. A.Podenskis(Limb./Salacgr.)-66p.
  6. V.Upenieks(Jelgavas BJSS)-50p.
  7. A.Paimetovs(Limb./Salacgr.)-34p.
  8. K.Znotiņš(Talsu n.s.sk.)-15p.

 

 

 

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed