Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Sudraba Airi 2013

  • font size
STARPTAUTISKĀS  SACENSĪBAS 
SMAIĻOŠANĀ  UN  KANOE  AIRĒŠANĀ
"SUDRABA AIRI"
          Limbaži, 2013. gada 1. jūnijs  
               
      REZULTĀTI      
               
k - 1    200m    vīr.  94. +              
1 Ignas Navakauskas 89 Trakai 0:36,24 0:35,28 0:35,60
2 Aleksejs Rumjancevs 86 OC "Limbaži" 0:39,57 0:37,55 0:36,17
3 Mārtiņš Upītis 82 Jelgava KC 0:40,16 0:38,90 0:36,46
4 Denis Volkovs 94 Brocēni/MSĢ 0:38,60 0:38,71 0:37,57
5 Mārtiņš Veispals 90 SASS  0:37,90 0:37,25 0:37,92
6 Vitalij Seja 88 Trakai 0:38,30 0:36,95 0:38,24
7 Kaspar Sula 88 Tartu 0:41,91 0:37,99 0:39,05
8 Toms Smirnovs 89 "Rīdzene" 0:40,93 0:37,58 0:39,72
9 Sergejs Nemņaševs 88 Jelgava KC 0:41,26 0:37,92 0:40,13
10-12 Edgars  Zablovskis 91 Ventspils 0:39,61 0:39,50  
  Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:40,82 0:39,76  
  Andis Priede 85 Lucavsalas airi 0:43,05 0:39,89  
13-16 Oskars Rikters 77 SASS  0:40,05 0:38,27  
  Jānis Geidāns 89 Jelgava KC 0:42,78 0:40,04  
  Juris Apters 93 "Rīdzene" 0:40,64 0:40,35  
  Andrejs Birjukovs 89 SASS 0:40,43 0:40,85  
17-20 Dāvis Veikšāns 92 "Rīdzene" 0:42,37 0:39,85  
  Andrejs  Šimko 83 Jelgava KC 0:42,35 0:41,27  
  Rodžers Matvejevs 84 Jelgava KC 0:42,25 0:41,69  
  Virginijus Gelgota 93 Marijampole 0:42,05 0:41,70  
21-24 Jānis Bērziņš 81 Lucavsalas airi 0:44,85 0:42,11  
  Roberts Mērpolis 93 "Rīdzene" 0:43,63 0:42,59  
  Ģirts Ločmelis 89 Sm.kl. "Uz Viļņa" 0:45,90 0:43,44  
  Endijs Bikovičs 91 SASS 0:41,51 0:45,85  
25-28 Rihards Čakstiņš 93 "Rīdzene" 0:47,13 0:42,75  
  Māris Lihačs 92 Limbaži/S-grīva 0:45,33 0:44,03  
  Raivo Ločmelis 92 Jelgava KC 0:43,91 0:45,52  
  Kārlis Šorecs 94 Jelgava KC 0:46,07 0:46,09  
29-31 Rannar Jantson 93 Pērnava 0:44,65 0:46,36  
  Dāvis Melnalksnis 93 Limbaži/S-grīva 0:41,71 0:45,59  
  Elvis Zauls 94 Brocēni 0:43,39 0:46,33  
32-33 Artjoms Vaščenko 93 SASS  0:47,67 0:50,63  
  Edgars Rudko 93 Jelgava KC 0:51,99 0:51,32  
               
               
               
c - 1    200m     94.+ vīr.               
1 Jevgenij Miasniankin 83 Vilnius 0:42,22   0:41,67
2 Henrikas  Zustautas 94 Vilnius 0:43,32 0:43,70 0:41,98
3 Arturas Giliasevicius 91 Vilnius 0:43,37 0:42,90 0:42,40
4 Dagnis Iļjins 92 Ventspils "Spars" 0:42,24   0:42,79
5 Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ 0:42,74   0:43,36
6 Aivis Tints 87 Liepāja/ Lucs.airi 0:41,88   0:43,63
7 Vytautas Prunskas 88 Vilnius 0:42,54   0:44,05
8 Antons Knesis 87 "Barons" 0:43,00   0:44,43
9 Mārtiņš Burkovskis 93 Ventspils "Spars" 0:43,70 0:45,26 0:45,76
10 Tanel Heli 87 Viljandi 0:47,28 0:45,95  
11 Madis Vitsus 90 Pērnava 0:58,50 0:46,70  
12 Valentīns Lagzdiņš 75 Jelg.air.kl. "Zemgale" 0:47,41 0:48,25  
13 Mihkel Vitsut 91 Pērnava 0:47,67 0:48,74  
14 Staņislavs Ļeščinskis 93 "Rīdzene" 0:46,63 0:50,14  
15 Ēriks Urbāns 94 Brocēni 0:50,24 0:50,58  
16 Roberts Zimelis 92 Talsi 1:05,08    
               
k-1      200m    94. + siev.          
1 Madara Aldiņa 94 "Rīdzene"     0:43,13
2 Paula Kondratova 94 SASS     0:47,50
3 Santa Blumberga 94 Ventspils     0:49,34
4 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     0:51,39
5 Anastasija Kostenko 93 "Rīdzene"     0:51,71
6 Simona Kozlovska 94 Ventspils     0:57,76
7 Eva Pričiņa 94 Jelgava KC     0:58,29
8 Inese Silkina 94 Jelgava KC     1:06,82
               
k - 1   200m    95.-96. g.dz.  j-ri              
1 Roberts Akmens 96 Talsi 0:40,94 0;40,28 0:38,62
2 Arturas Seja 96 Visaginas 0:39,89 0:38,41 0:39,85
3 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva 0:43,49 0:40,63 0:40,12
4 Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 0:40,36 0:39,29 0:40,97
5 Vasilijs Andriško 95 Brocēni 0:42,48 0:41,86 0:41,25
6 Tomass Sārts 95 "Rīdzene" 0:40,97 0:40,28 0:41,55
7 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:42,60 0:40,01 0:41,92
8 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva 0:41,88 0:41,08 0:42,27
9 Peter Paul Panov 95 Tartu 0:42,23 0:40,47 0:42,62
10-12 Valters Veispals 95 SASS 0:43,58 0:40,97  
  Benediktas Pauliukas 95 Šauļi 0:42,34 0:42,02  
  Nauris Zablovskis 95 Ventspils 0:48,31 0:42,13  
13-15 Emīls Budrevics 96 Jelgava KC 0:42,72 0:41,27  
  Mārtiņš Pumpa 96 SASS 0:42,20 0:42,41  
  Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:46,99 0:42,49  
               
16-18 Raivis Ozoliņš 96 OC "Limbaži" 0:42,62 0:42,56  
  Tomas Zukauskas 96 Šauļi 0:42,72 0:42,98  
  Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva 0:43,29 0:45,22  
19-21 Alberts Saulītis 95 Ventspils 0:44,01 0:43,40  
  Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 0:43,51 0:45,23  
  Edgars Bižans 96 SASS 0:47,71 0:47,03  
22-24 Aksels Kozlovskis 95 "Rīdzene" 1:12,20 0:43,84  
  Toms Donis 96 Talsi 0:49,95 0:47,79  
  Daniels Ostapko 96 Limbaži/S-grīva 0:50,20 0:55,84  
25-26 Sergejs Fjodorovs 96 "Rīdzene" 0:46,45 0:44,15  
  Roberts Bralis 96 Talsi 0:50,27 0:50,22  
               
 c - 1    200m     95.-96. g.dz.   j-ri              
1 Rahmats Stromanis 95 Talsi 0:44,61   0;42,92
2 Osvaldas Murzas 95 Šauļi 0:45,18 0:45,90 0:43,96
3 Guntars Kundziņš 96 Talsi 0:44,64   0:44,33
4 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 0:44,66   0:44,80
5 Joosep Karlson 95 Pērnava 0:47,61 0:45,25 0:45,06
6 Žygimantas Jusys 96 Pnevezys 0:48,10 0:45,73 0:45,46
7 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:50,89 0:46,87 0:46,15
8 Dāvids Alijevs 95 SASS 0:47,61 0:46,87 0:46,42
9 Krišs Jansons 95 Ventspils 0:48,41 0:47,14 0:47,19
10-11 Ģirts Jansons 96 Ventspils 0:50,18 0:47,71  
  Tomas Turauskas 95 Pnevezys 0:48,93 0:47,83  
12-13 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 0:51,84 0:48,69  
  Andreas Baum 95 Pērnava 0:49,92 0:50,03  
14-15 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 0:49,61 0:49,79  
  Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 0:51,47 0:51,05  
16-17 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 0:51,16 0:50,16  
  Ralfs Pomilovskis 95 Ventspils 0:50,97 0:51,32  
18-19 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS 0:50,24 0:50,61  
  Vsevolods Ļeonovs 95 "Rīdzene" 0:52,25 0:51,98  
20-21 Raivo Jēkabsons 96 V-pils 0:51,62 0:52,36  
  Ričards Celms 95 "Rīdzene" 1:16,05 1:38,24  
22-23 Vytautas Saulius 96 Šauļi 0:52,65    
  Toms Klammers 96 "Rīdzene" 1:08,57    
  Dāvis Iļjins 98 Talsi izst.    
 k - 1    200m     95.-96. g.dz.   j-res          
1 Laura Skukauska 96 "Rīdzene"/MSĢ     0:48,07
2 Marta Kondratova 95 SASS     0:52,06
3 Evelīna Omeļusika 95 SASS     0:55,82
4 Violeta Omeļusika 96 SASS     0:58,82
5 Santa Kupča 96 "Rīdzene"     1:02,84
6 Madara Šoreca 96 Jelgava KC     1:03,43
7 Diāna Grinberga 96 Jelgava KC     1:08,20
 k - 1   200m    97.-98.g.dz.  j-ši              
1 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 0:44,88 0:43,86 0:38,40
2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 0:44,21 0:42,92 0:39,51
3 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 0:43,60 0:43,83 0:39,96
4 Edgars Andžs 97 Limbaži/S-grīva 0:44,33 0:44,96 0:40,96
5 Edvards Likovskis 97 SASS 0:47,97 0:44,09 0:42,16
6 Artūrs Kleins 97 "Rīdzene" 0:44,83 0:45,57 0:44,26
7 Dāvis Pupuriņš 97 "Rīdzene" 0:46,54 0:44,77 0:46,67
8 Rolands Belverts 97 "Rīdzene" 0:46,71 0:45,87 0:45,06
9 Roman Morozov 97 Pērnava 0:46,25 0:45,19 0:45,40
10-12 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:48,43 0:46,22  
  Niks Mediņš 97 "Rīdzene" 0:48,41 0:46,25  
  Deivids Jaunsproģis 98 Ventspils 0:50,53 0;48,76  
13-16 Santis Pupuriņš 98 "Rīdzene" 0:51,48 0:47,50  
  Konstantīns Mihailovs 97 "Rīdzene" 0:47,97 0;48,33  
  Kārlis Andrejs Lācis 97 "Rīdzene" 0:50,77 0:48,40  
  Eduards Krūtainis 97 Brocēni 0:51,12 0:49,90  
17-20 Ernests Rajeckis 97 "Rīdzene" 0:49,73 0:49,27  
  Ādams Adamovičs 97 SASS 0:50,07 0:49,39  
  Ronalds Barisovs 98 Jelgavas BJSS 0:49,00 0:50,25  
  Alvis Veldre 98 Limbaži/S-grīva 0:49,44 0:50,27  
21-24 Artjoms Apsītis 97 "Rīdzene" 0:49,85 0:50,67  
  Vjatčeslavs Borissov 98 Pērnava 0:51,78 0:51,02  
  Kristaps Redviņš 97 Ventspils 0:54,41 0:54,23  
  Romāns Kotikovs 97 SASS 0:54,96 0:56,31  
25-28 Ralfs Vēbers 98 Limbaži/S-grīva 0:53,47 0:53,50  
  Armands Arnolds Miruškins 98 "Rīdzene" 0:53,45 0:55,43  
  Pauls Garaņčs 98 "Rīdzene" 1:01,38 1:01,07  
  Nikolajs Gluhaņuks 97 Limbaži/S-grīva 1:03,22 1:03,26  
29-31 Ņikita Ņičajevs 98 SASS 0:54,82 0:55,76  
  Sandris Kozlovskis 98 Ventspils 1:01,77 0:59,93  
  Raimonds Apinis 98 "Rīdzene" 1:04,83 1:16,22  
32-33 Aleksandrs Saipulajevs 98 Ventspils 0:56,56 0:57,21  
  Arturs Žebers 98 "Rīdzene" 1:10,81 1:09,10  
34 Emīls Kalenda 98 Ventspils 0:52,66 izst.  
35 Miks Klammers 98 "Rīdzene" 1:02,77 diskv.  
36 Nils Garaņčs 98 "Rīdzene" 1:09,05 nest.  
               
c - 1   200m    97.-98. g.dz.   j-ši           
1 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 0:50,78   0:49,94
2 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:50,13   0:50,32
3 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 0:51,82   0:51,30
4 Uvis Zemturis 98 Talsi 0:56,22   0:52,50
5 Carl Daniel Haidak 98 Tartu 0:52,17   0:52,35
6 Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 0:52,87 0:53,91 0:52,80
7 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva 0:52,47 0:56,00 0:56,11
8 Maksim Medvedjev 97 Pērnava 0:56,06 0:56,40 0:56,72
9 Edgars Šteins 98 Talsi 1:00,09   1:02,39
10 Linards Baumanis 98 Talsi 1:02,09 0:57,70  
11 Antons Jerjomins 98 "Rīdzene" 1:01,67 1:04,76  
12 Viktors Krainovs 97 "Rīdzene"   1:28,58  
13 Artis Vītiņš 97 "Rīdzene" 1:02,32 izst.  
14 Oskars Kalniņš 97 "Rīdzene" 1:36,67 nest.  
15 Demids Sičs 98 "Rīdzene" 1:24,56    
               
k-1      200 m   97.-98.  j-tes               
1 Laurina Paulauskaite 97 Pnevezys 0:49,98   0:49,10
2 Ieva Juškaite 97 Marijampole 0:49,32 0:51,89 0:49,39
3 Daniela Kondratova 97 SASS 0:48,16   0:49,76
4 Amanda Opolā 97 "Rīdzene"  0:52,13   0:53,66
5 Anette Baum 98 Pērnava 0:52,35 0:53,31 0:54,03
6 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS 0:57,15 0:58,72 0:58,25
7 Lada Cechova 97 Šauļi 0:57,82 0:58,80 1:00,12
8 Gunta Zeile 98 Jelgavas BJSS 0:59,43 0:59,32 1:02,05
9 Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS 0:57,73 0:56,58 1:04,03
10-11 Elvīra Bartuša 98 "Rīdzene" 1:02,41 1:01,27  
  Beāte Grīsle 97 "Rīdzene" 1:05,95 1:08,63  
12-14 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 0:58,49 nest.  
  Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 0:53,26 nest.  
  Dace Jēkabsone 97 Ventspils 0:55,83 nest.  
15-16 Alise Šefanovska 98 Ventspils 1:09,77 nest.  
  Laura Reine 97 Talsi 1:11,28 nest.  
               
k - 1   200m     99.-2001. g.dz. zēni           
1 Mārtiņš Gvazdžievskis 99 "Rīdzene" 0:49,55 0:49,01 0:49,30
2 Lukas Sakalys 99 Šauļi 0:50,21 0:50,90 0:49,59
3 Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva 0:50,85 0:50,14 0:50,04
4 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 0:50,75 0:49,71 0:50,53
5 Sergejs Nikonovs 99 "Rīdzene" 0:51,61 0:51,77 0:51,90
6 Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS 0:56,26 0:51,95 0:52,56
7 Paulius Mačiunskas 99 Marijampole 0:58,46 0:54,92 0:53,65
8 Kristijonas Samuolis 99 Marijampole 1:01,62 0:56,49 0:54,20
9 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 0:53,55 0:51,70 izst.
10-12 Artūrs Mihaļevičs 99 "Rīdzene" 1:00,50 0:56,55  
  Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/S-grīva 0:59,93 0:57,54  
  Artis Veldre 2000 Limbaži/S-grīva 0:57,23 0:57,81  
13-16 Aleksandrs Barščevskis 99 Limbaži/S-grīva 0:55,95 0:58,23  
  Toms Andersons 2000 Brocēni 0:59,02 0:58,91  
  Dāvis Landers 2000 Limbaži/S-grīva 0:56,53 0:59,26  
  Rihards Kraulis 99 Jelgavas BJSS 1:00,43 1:02,24  
17-20 Arnis Paegle 2000 Limbaži/S-grīva 1:02,25 1:00,02  
  Roberts Levics 99 Jelgavas BJSS 0;56,66 1:00,91  
  Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva 0:59,20 1:03,21  
  Nauris Tomsons 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,93 1:03,71  
21-24 Andris Buske 2001 Jelgava KC 0:59,05 1:00,37  
  Dmitrijs Grjaznovs 99 Limbaži/S-grīva 1:00,37 1:03,29  
  Gregors Nīss 99 "Rīdzene" 1:03,59 1:05,45  
  Helmuts Zīle 2000 Brocēni 1:04,30 1:06,81  
25-28 Artūrs Skukausks 2001 "Rīdzene" 0:59,83 1:01,39  
  Anatolijs Zeinalovs 2001 Limbaži/S-grīva 1:05,21 1:08,60  
  Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/S-grīva 1:04,55 1:08,84  
  Andrejs Paimetovs 2001 Limbaži/S-grīva 1:15,85 1:17,89  
29-31 Gints Markavičs 2000 Brocēni 1:03,33 1:02,39  
  Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/S-grīva 1:08,83 1:11,19  
  Rainers Švecs 2001 Limbaži/S-grīva 1:04,75 1:15,16  
32 Edvards Zaķis 2000 Limbaži/S-grīva 1:07,77 1:10,40  
33 Tomass Kovaļenko 99 Limbaži/S-grīva 1:07,15 izst.  
34 Arsenijs Nitijevskis 99 "Rīdzene" 1:03,33 diskv.  
35 Horens Lāns 99 Limbaži/S-grīva 0:54,53 nest.  
36 Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 1:08,18    
37-38 Aleksis Cepītis 2001 Limbaži/S-grīva 1:09,18    
  Dāvids Bisenieks 2000 "Rīdzene" 1:16,19    
  Reinis Brunēvics 2001 Limbaži/S-grīva izst.    
  Ņikita Miļčonoks 2000 "Rīdzene" diskv.    
               
 c - 1   200m    99.-2001. g.dz.  zēni           
1 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 0:56,71   0:58,23
2 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 1:01,32   0:59,90
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēni 1:03,32   1:00,72
4 Silvestrs Valdis Subocs 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,34   1:01,08
5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 1:05,60   1:03,64
6 Artūrs Belans 99 "Rīdzene" 1:11,67   1:08,04
7 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1:14,09   1:13,44
8 Ņikita Kuļikovs 2001 Jelgavas BJSS 1:15,82   1:19,66
9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēni 1:15,22   1:02,09
10 Andis Kranciņš 2001 Ventspils 1:36,79    
11 Jurijs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1:30,39    
               
k - 1   200m     99.-2001. g.dz.  meitenes              
1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:52,67   0:53,85
2 Līva Parfenkova 99 "Rīdzene" 0:53,58   0:55,73
3 Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva 0:58,07 1:01,28 0:58,89
4 Jekaterina Horkova 99 "Rīdzene" 0:58,60   0:59,20
5 Santa Dreimane 99 Limbaži/S-grīva 1:00,80 0;59,63 1:00,50
6 Valērija Makare 99 Jelgavas BJSS 0:58,44 1:00,20 1:00,85
7 Aiste Pademanskaite 99 Pnevezys 1:04,66 1:01,21 1:03,16
8 Viktorija Petrušenkova 99 Brocēni 1:03,45 1:06,00 1:04,38
9 Linda Krilovska 99 Ventspils 1:03,29 1:04,43 1:09,94
10-11 Betija Niemiro 2000 Ventspils 1:08,19 1:05,42  
  Līga Kariņa 99 Limbaži/S-grīva 1:06,05 1:06,68  
12-13 Sandija Megi 99 Limbaži/S-grīva 1:06,46 1:07,04  
  Agnese Novicka 99 Brocēni 1:07,08 1:08,69  
14-15 Ance Gintere 2001 Limbaži/S-grīva 1:05,94 1:08,66  
  Valērija Kačane 2000 "Rīdzene" 1:07,72 1:09,28  
16 Kristiāna Gūtmane 99 Ventspils 1:10,63 1:15,77  
17 Laura Dārziņa 2001 Limbaži/S-grīva 1:25,82 1:31,43  
18 Sofija Paune 2001 "Rīdzene" 1:17,04 diskv.  
19 Karīna Gorbačova 99 "Rīdzene" 1:09,06    

 

K - 2    200m    vīr.  94. +        
1 Aleksejs Rumjancevs 86 OC "Limbaži" 0:33,12  
  Mārtiņš Upītis 82 Jelgava KC    
2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:36,65  
  Edgars  Zablovskis 91 Ventspils    
3 Andrejs Birjukovs 89 SASS 0:37,73  
  Endijs Bikovičs 91 SASS    
4 Andrejs  Šimko 83 Jelgava KC 0:39,95  
  Rodžers Matvejevs 84 Jelgava KC    
5 Edgars Rudko 93 Jelgava KC 0:41,42  
  Kārlis Šorecs 94 Jelgava KC    
6 Rihards Čakstiņš 93 "Rīdzene" 0:41,97  
  Dāvis Veikšāns 92 "Rīdzene"    
7 Andis Priede 85 Lucavsalas airi Izstājās  
  Sergejs Nemņaševs 88 Jelgava KC Izstājās  
             
C - 2    200m    vīr.  94. +        
1 Antons Knesis 87 "Barons" 0:37,15  
  Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ    
2 Dagnis Iļjins 92 Ventspils "Spars" 0:38,84  
  Aivis Tints 87 Liepāja/ Lucs.airi    
3 Armands Tanasjevs 88 MSĢ/SASS 0:41,29  
  Mārtiņš Burkovskis 93 Ventspils    
4 Mihkel Vitsut 91 Pērnava 0:41,93  
  Madis Vitsus 90 Pērnava    
             
K - 2    200m    siev.  94. +        
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 0:47,65  
  Madara Aldiņa 94 "Rīdzene"    
2 Simona Kozlovska 94 Ventspils 0:49,56  
  Santa Blumberga 94 Ventspils    
3 Paula Kondratova 94 SASS 0:50,16  
  Anastasija Kostenko 93 "Rīdzene"    
4 Eva Pričiņa 94 Jelgava KC 1:02,25  
  Inese Silkina 94 Jelgava KC    
             
K - 2   200m    95.-96. g.dz.  j-ri     p/f FIN
1 Vasilijs Andriško 95 Brocēni 0:40,48 0:36,59
  Roberts Akmens 96 Talsi    
2 Hedijs Vents Brunēvics 96 Limbaži/S-grīva 0:40,52 0:37,64
  Raivis Ozoliņš 96 OC "Limbaži"    
3 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:39,59 0:38,80
  Linards Lasmanis 96 "Barons"    
4 Valters Veispals 95 SASS 0:40,20 0:39,41
  Mārtiņš Pumpa 96 SASS    
5 Tomass Sārts 95 "Rīdzene" 0:40,94 0:39,72
  Aksels Kozlovskis 95 "Rīdzene"    
6 Nauris Zablovskis 95 Ventspils 0:41,95 0:40,61
  Alberts Saulītis 95 Ventspils    
7 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva 0:40,84 0:40,91
  Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva    
8 Peter Paul Panov 95 Tartu 0:39,55 0:41,32
  Kevin Kriisa 95 Tartu    
9 Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 0:41,42 Izstājās
  Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva    
10 Ilja Kuvčinov 95 Pērnava 0:44,91  
  Karmo Siim 96 Pērnava    
11 Toms Donis 96 Talsi 0:46,52  
  Roberts Bralis 96 Talsi    
12 Tomas Zukauskas 96 Šauļi Izstājās  
  Benediktas Pauliukas 95 Šauļi    
             
C - 2   200m    95.-96. g.dz.  j-ri        
1 Rahmats Stromanis 95 Talsi 0:42,05  
  Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ    
2 Guntis Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:44,03  
  Guntars Kundziņš 96 Talsi    
3 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 0:44,46  
  Dāvids Alijevs 95 SASS    
4 Žygimantas Jusys 96 Pnevezys 0:44,80  
  Tomas Turauskas 95 Pnevezys    
5 Joosep Karlson 95 Pērnava 0:45,76  
  Andreas Baum 95 Pērnava    
6 Krišs Jansons 95 Ventspils 0:46,08  
  Ģirts Jansons 96 Ventspils    
7 Vytautas Saulius 96 Šauļi 0:47,23  
  Osvaldas Murzas 95 Šauļi    
8 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 0:48,62  
  Raivo Jēkabsons 96 V-pils    
9 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 0:49,56  
  Vsevolods Ļeonovs 95 "Rīdzene"    
             
 K - 2    200m     95.-96. g.dz.   j-res        
1 Laura Skukauska 96 "Rīdzene"/MSĢ 0:45,20  
  Marta Kondratova 95 SASS    
2 Violeta Omeļusika 96 SASS 0:53,96  
  Evelīna Omeļusika 95 SASS    
3 Diāna Grinberga 96 Jelgava KC 1:07,88  
  Madara Šoreca 96 Jelgava KC    
             
 K - 2   200m    97.-98.g.dz.  j-ši     p/f FIN
1 Edgars Andžs 97 Limbaži/S-grīva 0:41,06 0:39,06
  Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva    
2 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 0:44,58 0:41,14
  Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva    
3 Santis Pupuriņš 98 "Rīdzene" 0:43,55 0:41,57
  Dāvis Pupuriņš 97 "Rīdzene"    
4 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 0:44,22 0:42,08
  Ronalds Barisovs 98 Jelgavas BJSS    
5 Edvards Likovskis 97 SASS 0:46,13 0:45,14
  Ādams Adamovičs 97 SASS    
6 Artjoms Apsītis 97 "Rīdzene" 0:48,35 0:48,77
  Konstantīns Mihailovs 97 "Rīdzene"    
7 Roman Morozov 97 Pērnava 0:47,69 0:49,46
  Vjatčeslavs Borissov 98 Pērnava    
8 Deivids Jaunsproģis 98 Ventspils 0:49,34 0:50,90
  Sandris Kozlovskis 98 Ventspils    
9 Emīls Kalenda 98 Ventspils 0:55,35 Izstājās
  Kristaps Redviņš 97 Ventspils    
10 Kārlis Andrejs Lācis 97 "Rīdzene" 0:51,28  
  Armands Arnolds Miruškins 98 "Rīdzene"    
             
 C - 2   200m    97.-98.g.dz.  j-ši        
1 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS 0:43,18  
  Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS    
2 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:43,99  
  Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS    
3 Antons Jerjomins 98 "Rīdzene" 0:52,32  
  Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva    
4 Kristaps Smilgainis 97 Talsi 0:57,42  
  Uvis Zemturis 98 Talsi    
  Demids Sičs 98 "Rīdzene" Diskv.  
  Viktors Krainovs 97 "Rīdzene"    
  Linards Baumanis 98 Talsi Diskv.  
  Edgars Šteins 98 Talsi    
  Oskars Kalniņš 97 "Rīdzene" Diskv.  
             
             
K - 2      200 m   97.-98.  j-tes         
1 Amanda Opolā 97 "Rīdzene"  0:46,98  
  Daniela Kondratova 97 SASS    
2 Anette Baum 98 Pērnava 0:48,78  
  Laurina Paulauskaite 97 Pnevezys    
3 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 0:50,78  
  Dace Jēkabsone 97 Ventspils    
4 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS 0:51,13  
  Daiga Liepiņa 98 Jelgavas BJSS    
             
K - 2   200m     99.-2001. g.dz. zēni      p/f FIN
1 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 0:48,94 0:48,88
  Artūrs Derkusovs 99 Jelgavas BJSS    
2 Horens Lāns 99 Limbaži/S-grīva 0:52,39 0:52,36
  Māris Cilinskis 99 Limbaži/S-grīva    
3 Sergejs Nikonovs 99 "Rīdzene" 0:55,55 0:53,81
  Gregors Nīss 99 "Rīdzene"    
4 Rihards Kraulis 99 Jelgavas BJSS 0:55,22 0:56,15
  Roberts Levics 99 Jelgavas BJSS    
5 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbaži/S-grīva 0:56,00 0:58,68
  Artis Veldre 2000 Limbaži/S-grīva    
6 Rainers Švecs 2001 Limbaži/S-grīva 0:59,30 0:59,61
  Reinis Brunevics 2001 Limbaži/S-grīva    
7 Ginters Kublinskis 99 Limbaži/S-grīva 1:02,46 1:00,40
  Heino Vāravs 99 Limbaži/S-grīva    
8 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,69 1:05,21
  Elvis Miklāvs 2001 Limbaži/S-grīva    
9 Andrejs Paimetovs 2001 Limbaži/S-grīva 1:02,34 1:07,74
  Anatolijs Zeinalovs 2001 Limbaži/S-grīva    
10 Toms Andersons 2000 Brocēni 1:11,09  
  Kārlis Karlštrems 1999 Talsi    
11 Aleksis Cepītis 2001 Limbaži/S-grīva 1:05,90  
  Niks Padāns 2000 Limbaži/S-grīva    
  Dāvis Landers 2000 Limbaži/S-grīva Diskv.  
  Dmitrijs Grjaznovs 99 Limbaži/S-grīva    
             
 C - 2   200m    99.-2001. g.dz.  zēni         
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēni 1:01,32  
  Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēni    
2 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 1:02,37  
  Artūrs Belans 99 "Rīdzene"    
3 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 1:03,16  
  Arnis Stromanis 2000 Talsi    
4 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1:03,98  
  Jurijs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS    
5 Roberts Lagzdiņš 99 Jelgavas BJSS 1:06,24  
  Ņikita Kuļikovs 2001 Jelgavas BJSS    
             
K - 2   200m     99.-2001. g.dz.  meitenes      
1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva 0:51,54  
  Amanda Krūmiņa 99 Limbaži/S-grīva    
2 Eva Altrofa 99 "Rīdzene" 0:56,34  
  Jekaterina Horkova 99 "Rīdzene"    
3 Linda Krilovska 99 Ventspils 0:59,48  
  Betija Niemiro 2000 Ventspils    
4 Viktorija Petrušenkova 99 Brocēni 1:00,60  
  Agnese Novicka 99 Brocēni    
5 Valērija Kačane 2000 "Rīdzene" 1:06,28  
  Sofija Paune 2001 "Rīdzene"    
6 Jeļena Sušinska 99 Brocēni 1:07,56  
  Kitija Holšteine 99 Brocēni    
7 Laura Dārziņa 2001 Limbaži/S-grīva 1:09,71  
  Ance Gintere 2001 Limbaži/S-grīva    

 

k - 1   4x200m        96. g.dz. un vec.    vīr.         
1 Aleksejs Rumjancevs 86 OC "Limbaži"   2:41,16
  Hedijs Vents Brunevics 96      
  Artūrs Āboltiņš 96      
  Raivis Ozoliņš 96      
2 Mārtiņš Upītis 82 Jelgava KC   2;42,93
  Jānis Geidāns 89      
  Andrejs Šimko 83      
  Sergejs Ņemnaševs 88      
3 Andrejs Birjukovs 89 SASS   2:43,58
  Endijs Bikovičs 91      
  Mārtiņš Veispals 90      
  Oskars Rikters 77      
4 Toms Smirnovs 89 "Rīdzene" -   2:45,74
  Andis Priede 85 Lucavsalas airi    
  Jānis Bērziņš 81      
  Tomass Sārts 95      
5 Aksels Kozlovskis 95 "Rīdzene"   2:57,32
  Dāvis  Veikšāns 92      
  Rihards Čakstiņš 93      
  Roberts Mērpolis 93      
6 Edgars Zablovskis 91 Ventspils "Spars" -  2:59,41
  Ģirts Ločmelis 89 "Uz viļņa"    
  Toms Kozlovskis 95      
  Nauris Zablovskis 95      
7 Raivo  Ločmelis 92 Jelgava KC II   3:02,61
  Emīls Budrevics 96      
  Kārlis Šorecs 94      
  Rodžers Matvejevs 84      
8 Dāvis  Melnalksnis 93 Limbaži/S-grīva   3:08,23
  Alberts  Vinklers 95      
  Emīls  Ziemelis 95      
  Māris  Lihačs 92      
9 Artjoms Vaščenko 93 SASS   3:08,96
  Valters Veispals 95      
  Mārtiņš Pumpa 96      
  Edgars Bižans 96      
             
C - 1   4x200m         96. g.dz. un vec.vīr.           
1 Jevgenij Miasniankin 83 Vilnius   2:58,54
  Vytautas Prunskas 88      
  Arturas Giliasevicius 91      
  Henrikas Zustautas 94      
2 Arvis Iļjins 94 Talsi   3:07,70
  Rahmats Stromanis 95      
  Guntars Kundziņš 96      
  Arnolds Kudrjavcevs 96      
3 Dagnis Iļjins 92 Ventspils   3:14,16
  Mārtiņš Burkovskis 93      
  Krišs Jansons 95      
  Ģirts Jansons 96      
4 Tanel Heli 87 Pērnava   3:14,69
  Madis Vitsus 90      
  Joosep Karlson 95      
  Mihkel Vitsut 91      
5 Arkādijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS   3:19,77
  Kaspars Eihvalds 95      
  Antons Knesis 87      
  Valentīns Lagzdiņš  75      
             
k - 1   4x200m        96.g.dz. un vec. siev.          
1 Madara  Aldiņa 94 "Rīdzene"   3:34,55
  Anastasija Kostenko 93      
  Laura Skukauska 96      
  Santa Kupča 96      
2 Paula Kondratova 94 SASS   3:40,46
  Marta Kondratova 95      
  Violeta Omeļusika 96      
  Evelīna Omeļusika 95      
3 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC   4:26,86
  Diāna Grinberga 96      
  Madara  Šoreca 96      
  Inese Silkina 94      
             
             
k - 1   4x200m        97. un jaun.  Jaunieši        
1 Aldis Vilde 97 Limbaži/S-grīva 3:09,27 2:53,27
  Dāvis Ciršs 97      
  Edgars Andžs 97      
  Linards Landsmanis 97      
2 Santis Pupuriņš 98 "Rīdzene" 3:17,63 3:10,42
  Dāvis Pupuriņš 97      
  Rolands Belverts 97      
  Niks  Mediņš 97      
3 Roberts Altmanis 99 Jelgavas BJSS 3:26,43 3:15,77
  Artūrs Derkusovs 99      
  Ronalds Barisovs 98      
  Filips Ozolinkevičs 97      
4 Artūrs Kleins 97 "Rīdzene" 3:27,05 3:17,27
  Artjoms Apsītis 97      
  Konstantīns Mihailovs 97      
  Sergejs Nikonovs 99      
5 Edvards Likovskis 97 SASS 3:31,86 3:26,18
  Ādams Adamovičs 97      
  Romāns Kotikovs 97      
  Ņikita Ņičajevs 98      
6 Alvis  Veldre 98 Limbaži/S-grīva 3;37,05 3:41,45
  Māris Cilinskis 99      
  Artis Veldre 2000      
  Matīss Niks Vērmanis 2000      
7 Miks  Klammers 98 "Rīdzene" 3:41,41 3:42,92
  Mārtiņš Gvazdžievskis 99      
  Kārlis Andrejs Lācis 97      
  Pauls Garaņčs 98      
8 Deivids Jaunsproģis 98 Ventspils 3:51,74 3:53,62
  Sandris Kozlovskis 98      
  Emīls  Kalenda 98      
  Kristaps Redviņš 97      
9 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/S-grīva 4:49,06 4:25,45
  Elvis  Miklāvs 2001      
  Ginters Kublinksis 99      
  Anatolijs Zeinalovs 2001      
10 Eduards Krūtainis  97 Brocēni 3:43,15  
  Eduards Sauja 97      
  Toms  Andersons 2000      
  Gints Markavičs 2000      
             
             
             
             
 c - 1   4x200m        97.g.dz. un jaun.   jaunieši        
1 Boriss Lonskis 97 Jelgavas BJSS   3:41,26
  Dmitrijs Bazarnijs 97      
  Kārlis Rušmanis 97      
  Miks Galvanovskis 97      
2 Uvis Zemturis 98 Talsi   3:58,04
  Kristaps Smilgainis 97      
  Linards Baumanis 98      
  Edgars Šteins 98      
3 Antons Jerjomins 98 "Rīdzene"   4:23,29
  Kirils Sokolovs 2000      
  Artūrs Belans 99      
  Artis Vītiņš 97      
4 Roberts Lagzdiņš  99 Jelgavas BJSS   4:54,44
  Aleksejs Ševcovs 2001      
  Jurijs Ševcovs 2001      
  Ņikita Kuļikovs 2001      
             
k - 1   4x200m        97. g.dz. un jaun.  jaunietes        
1 Sabīne Cirša 99 Limbaži/S-grīva   3:48,56
  Amanda Krūmiņa 99      
  Santa Dreimane 99      
  Samanta Ganiņa 97      
2 Baiba Petrovska 98 Jelgavas BJSS   3:50,71
  Daiga Liepiņa 98      
  Gunta Zeile 98      
  Valērija Makare 99      
3 Linda Krilovska 99 Ventspils   4:12,05
  Dace Jēkabsone 97      
  Betija Niemiro 2000      
  Kristīne Bulačņikova 97      
4 Amanda  Opolā 97 "Rīdzene"   4:19,98
  Jekaterina Horkova 99      
  Elvīra Bartuša 98      
  Līva Parfenkova 99      
5 Eva Altrofa 99 "Rīdzene"   4:47.17
  Karīna Gorbačova 99      
  Valērija Kačane 2000      
  Sofija Paune 2001