Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Skolēnu Sporta spēles 2014

  • font size
LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJA
SKOLĒNU SPORTA SPĒLES 
2014. gada 4. - 5. jūlijā, Brocēnos
               
  K-1 500m A zēni             
1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 1. 2:03,36 2:03,99 1:51,00 17
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 1:56,57 2:04,48 1:51,83 15
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:06,54 1:54,57 1:52,13 14
4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:06,17 2:04,89 1:55,92 13
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2. 1:58,13 2:04,80 1:58,51 12
6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:08,30 2:01,80 2:00,92 11
7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:03,39 2:04,67 2:04,80 10
8 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 2. 2:03,77 2:06,30 2:05,36 9
9 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:12,36 2:05,80 2:06,29 8
10 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 2:12,42 2:07,83 2:06,92 7
11 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 2:06,10 2:08,26 2:07,64 6
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:26,17 2:09,73 2:11,82 5
13 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:33,80 2:13,70 2:12,83 4
14 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:21,04 2:20,08 2:17,32 3
15 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 3. 2:21,57 2:17,26 2:17,73 2
16 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 3. 2:22,29 2:18,58 2:18,26 1
17 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3. 2:19,61 2:22,20 2:19,39  
18 Daniels Fomins 1999 SASS/MSĢ 1. 2:29,48 2:28,39 2:36,57  
19/21 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 2:29,61 2:34,51    
19/21 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 2:42,67 2:39,74    
19/21 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 1. 2:18,02 2:18,08    
22/23 Augusts Kārklītis 1999 BJSS "Rīdzene" 5. 2:58,36 2:52,02    
22/23 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 2:36,60 2:39,07    
24/25 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 2:57,61 2:52,54    
24/25 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:43,20 2:44,57    
  Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4. IZST.      
  Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 6. IZST.      
  Juris Sūrums 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. IZST.      
  Gusts Znots-Znotiņš 1999 Talsi NEST.      
               
  C-1 500 m A zēni             
1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:11,39   2:00,67 17
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:15,10   2:08,60 15
3 Linards Baumanis 1998 Talsi 2:42,80 2:25,42 2:21,92 14
4 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 2:26,51   2:22,73 13
5 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:28,00   2:23,16 12
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 2:29,60 2:26,20 2:28,57 11
7 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:32,00   2:36,82 10
8 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 2:43,48 2:41,45 2:40,54 9
9 Edgars Šteins 1998 Talsi 2:34,26   2:41,57 8
10 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:45,95 2:49,00   7
11 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:51,16 2:58,80   6
12 Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS 2. 3:12,57 3:09,17   5
13 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2. 3:36,42 3:24,51   4
  Arturs Karaņevskis 1998 SK Attekas sala DSQ      
  K-1 500m A meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:18,17   2:07,00 17
2 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:20,51   2:14,26 15
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1. 2:23,38   2:19,95 14
4 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 2:25,80   2:24,32 13
5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1. 2:32,00 2:27,32 2:28,51 12
6 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:33,14 2:31,02 2:31,64 11
7 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1. 2;32,74 2:30,49 2:34,92 10
8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 1. 2:30,23   2:37,10 9
9 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 2:24,57   IZST.  
10 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:36,51 2:33,07   7
11 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 1. 2:44,14 2:37,73   6
12 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:42,23 2:37,92   5
13 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 2. 2:41,89 2:38,23   4
14 Ieva Drulle 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 2:51,23 2:51,92   3
  K-2 500 m B zēni             
1 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:08,64   2:01,32 17
  Matīss Niks Vērmanis 2000          
2 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1. 2:03,30   2:02,16 15
  Gints Markavičs 2000          
3 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1. 2:04,23 2:11,48 2:02,73 14
  Kristofers Lamberts 2000          
4 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 2:07,03   2:03,07 13
  Lukass Nīss 2000          
5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 2:10,76 2:07,64 2:06,86 12
  Reinis Jānids Brunēvics 2002          
6 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:23,16 2:11,67 2:12,95 11
  Nauris Tomsons 2001          
7 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 2:15,82 2:13,46 2:16,20 10
  Arvis Pauliņš 2001          
8 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 2:32,95 2:20,36 2:23,64 9
  Kristers Deivids Skudriņš 2001          
9 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1. 2:24,42 2:22,42 2:25,92 8
  Jānis Kļaviņš 2000          
10 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 2:22,00 2:27,32 2:16,00 7
  Ansatolijs Zeinalovs 2002          
11 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 2:24,89 2:20,76 2:16,51 6
  Viesturs Lauva 2000          
12 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1. 2:29,23 2:32,64 2:21,32 5
  Jēkabs Kalenda 2002          
13 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 1. 2:30,60 2:34,04 2:21,57 4
  Daņila Šakurovs 2001          
14 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 3. 2:49,76 2:31,32 2:31,00 3
  Dāvis Bisenieks 2000          
15 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:31,79 2:26,00 2:32,48 2
  Edvards Jānis Zaķis 2000          
16 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 2:50,26 2:33,82 2:39,76 1
  Ralfs Kariņš 2002          
17 Marko Kompanella 2001 SASS/MSĢ 1. 2:48,86 2:45,23 2:52,64  
  Vladimirs Jevharitskis 2001          
18 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2. 2:52,82 2:50,70 DSQ  
  Rihards Rikters 2002          
19 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 3. 2:53,10 2:58,57    
  Pēteris Šlosbergs 2002          
20 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS 1. 2:15,23 NEST.    
  Helmuts Zīle 2000          
  Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2. DSQ      
  Artūrs Skrebels 2001          
               
  C-2 500 m B zēni             
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1. 2:15,57   2:10,15 17
  Mārtiņš Grundmanis 2000          
2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 2:21,00   2:13,67 15
  Donats Lapato 2000          
3 Arnis Stromanis 2000 Talsi 2:18,89   2:18,29 14
  Rinalds Ozolnieks 2000          
4 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:21,89   2:22,73 13
  Silvestrs Valdis Subocs 2000          
5 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1. 2:25,07   2:24,18 12
  Jurijs Ševcovs 2002          
6 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS "Spars" 1. 2:22,29   2:49,42 11
  Aleksejs Sabarņa 2000          
7 Krists Znotiņš 2001 Talsi 2:59,13   2:50,64 10
  Davis Kudrjavcevs 2000          
8 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 2. 3:22,95   3:03,13 9
  Eduards Kāpostiņš 2001          
  Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1. DSQ      
  Ričards Zaķis 2001          
  Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgavas BJSS 1. DSQ      
  Kristians Praņevskis 2001          
               
  K-2 500 m A zēni             
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 1:52,25   1:45,20 17
  Roberts Ernests Levics 1999          
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 1:50,20   1:46,60 15
  Santis Pupuriņš 1998          
3 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1. 1:52,08   1:17,39 14
  Artūrs Derkusovs 1999          
4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:54,20   1:49,42 13
  Heino Vāravs 1999          
5 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 1:56,32   1:55,49 12
  Sergejs Nikonovs 1999          
6 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 1:58,39 2:04,54 2:01,73 11
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 1:56,57   2:06,60 10
  Sandris Kozlovskis 1998          
8 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 2:13,13 2:10,13 2:17,70 9
  Guntis Rubīns 1998          
9 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 2:11,14 2:05,73 2:23,13 8
  Tomass Kovaļenko 1999          
10 Pauls Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 2:15,76 2:15,17   7
  Artis Ķirķis 1998          
11 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 1. 2:15,39 2:16,51   6
  Ričards Sproģis 1999          
12 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 2:18,20 2:16,73   5
  Aleksandrs Jevsejevs 1999          
13 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 2:21,64 2:20,04   4
  Daniels Fomins 1999          
14 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:21,86 2:22,45   3
  Vasilijs Galkins 1998          
15 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 2:22,30 2:24,32   2
  Kristers Rutks 1999          
16 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 2:23,02     1
  Gregors Nīss 1999          
17 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 2:39,30      
  Ruvims Kagans 1999          
               
  K-2 500 m B meitenes             
1 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     2:21,29 17
  Anna Saļņikova 2001          
2 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 1.     2:23,20 15
  Vika Altrofa 2002          
3 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     2:30,48 14
  Sofija Paune 2001          
4 Elīza Budava 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     2:37,20 13
  Marta Cepurīte 2002          
5 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     2:37,95 12
  Justīne Matisone 2001          
6 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 1.     2:38,23 11
  Katrīna Smiltniece 2002          
7 Laura Dārziņa 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     2:42,80 10
  Monta Dreimane 2001          
8 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2.     2:45,51 9
  Rasma Ģertrūde Cielava 2001          
9 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     2:52,36 8
  Kristīne Poļaka 2002          
               
  C-2 500 m A zēni             
1 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     2:15,54 17
  Arsēnijs Nitijevskis 1999          
2 Edgars Šteins 1998 Talsi     2:19,51 15
  Linards Baumanis 1998          
3 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     2:24,13 14
  Dmitrijs Grjaznovs 1999          
4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1.     2:26,04 13
  Ruslans Muiziniks 1999          
5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1.     2:27,13 12
  Ralfs Naumovs 1999          
6 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1.     2:31,51 11
  Igors Miļuhins 2000          
               
  K-2 500m A meitenes            
1 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     2:03,20 17
  Sabīne Cirša 1999          
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1.     2:06,92 15
  Baiba Petrovska 1998          
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     2:08,89 14
  Sandija Megi 1999          
4 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     2:10,73 13
  Justīne Andersone 1998          
5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     2:12,32 12
  Marija Prohorova 1998          
6 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1.     2:20,26 11
  Linda Krilovska 1999          
7 Megija Kūle 1999 Ventspils SS "Spars" 1.     2:29,51 10
  Emīlija Alise Šefanovska 1998          
  Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1.     IZST.  
  Debora Zemzare 1999          
               
  K-1 2000 m B zēni             
1 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 1.     9:23,13 17
2 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     9:25,16 15
3 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     9:31,27 14
4 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     9:41,51 13
5 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 1.     9:46,35 12
6 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     9:49,39 11
7 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     9:56,76 10
8 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1.     10:00,33 9
9 Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     10:04,16 8
10 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 1.     10:05,76 7
11 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.     10:12,64 6
12 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.     10:13,35 5
13 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.     10:31,35 4
14 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS 1.     10:42,29 3
15 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     10:42,67 2
16 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 2.     10:50,02 1
17 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1.     10:52,92  
18 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.     10:53,92  
19 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1.     11:05,92  
20 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.     11:13,26  
21 Edvards Jānis Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.     11:29,86  
22 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.     11:33,80  
23 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1.     11:37,42  
24 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2.     11:40,82  
25 Egils Kalns 2000 Jelgava KC     11:42,04  
26 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 1.     11:42,51  
27 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.     11:48,32  
28 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 1.     11:53,02  
29 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2.     11:56,16  
30 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     12:06,39  
31 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 1.     12:15,64  
32 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.     12:21,36  
33 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils SS "Spars" 1.     12:27,92  
34 Ivo Veinbergs 2001 Talsi     12:40,12  
35 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     12:48,16  
36 Marko Kompanella 2001 SASS/MSĢ 1.     12:59,13  
37 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.     12:59,39  
38 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.     13:06,45  
39 Artjoms Fomins 2002 SASS/MSĢ 2.     13:09,10  
40 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 3.     13:10,76  
41 Rihards Rikters 2002 BJSS "Rīdzene" 2.     13:14,20  
42 Gustavs Ruģelis 2001 SASS/MSĢ 1.     13:25,82  
43 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 3.     13:26,95  
44 Vladimirs Jevharitskis 2001 SASS/MSĢ 1.     13:52,25  
45 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 3.     14:31,42  
  Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.     DSQ  
  Markuss Jonatāns 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.     DSQ  
  Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.     DSQ  
  Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.     DSQ  
  Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.     IZST.  
  Viesturs Lauva 2000 Ventspils SS "Spars" 1.     IZST.  
  Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 3.     IZST.  
  Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 4.     IZST.  
               
  C-1 2000 m B zēni             
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1.     9:46,23 17
2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi     10:10,25 15
3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     10:22,09 14
4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     10:26,29 13
5 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1.     11:14,78 12
6 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 1.     11:43,02 11
7 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     11:50,60 10
8 Arnis Stromanis 2000 Talsi     11:56,67 9
9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 1.     11:59,49 8
10 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     12:27,67 7
11 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS "Spars" 1.     12:53,92 6
12 Ričards Zaķis 2001 BJSS "Rīdzene" 1.     13:34,43 5
13 Davis Kudrjavcevs 2000 Talsi     14:05,42 4
14 Krists Znotiņš 2001 Talsi     14:23,51 3
15 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 2.     14:33,01 2
16 Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgavas BJSS 1.     15:40,13 1
17 Maikls Smaļko 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     15:40,28  
18 Daniils Serins 2000 Ventspils SS "Spars" 1.     16:24,51  
19 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     16:30,92  
20 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     17:45,01  
21 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 2.     18:12,12  
22 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3.     18:47,51  
  Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS "Spars" 1.     DSQ  
  Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 1.     IZST.  
  Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     IZST.  
  Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2.     IZST.  
  Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1.     IZST.  
               
  K-1 2000 m B meitenes            
1 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     10:31,26 17
2 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     10:54,64 15
3 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     10:55,20 14
4 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 1.     10:57,20 13
5 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     10:58,10 12
6 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 1.     11:20,20 11
7 Vika Altrofa 2002 BJSS "Rīdzene" 1.     11:35,20 10
8 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     11:57,07 9
9 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     12:02,02 8
10 Marta Cepurīte 2002 Ventspils SS "Spars" 1.     12:02,39 7
11 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2.     12:11,02 6
12 Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS "Rīdzene" 3.     12:27,76 5
13 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     12:29,42 4
14 Elīza Budava 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     12:44,86 3
15 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 1.     12:51,29 2
16 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 1.     13:07,20 1
17 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     13:25,06  
18 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     13:34,42  
19 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 3.     14:29,54  
20 Laura Dārziņa 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     14:55,07  
21 Sofija Praņevska 2002 Jelgavas BJSS 2.     15:05,05  
               
  K-1 200m B zēni             
1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1. 49,86 47,20 45,54 17
2 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 52,42 52,17 46,16 15
3 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 56,83 47,26 46,45 14
4 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 1. 55,92 47,92 46,67 13
5 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1. 49,74 49,92 47,95 12
6 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 1. 51,54 48,16 48,20 11
7 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 54,79 55,78 53,29 10
8 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 55,02 56,76 57,16 9
9 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2. 57,20 57,54 58,86 8
10 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 1:01,61 48:89 48,38 7
11 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 50,92 51,20 51,60 6
12 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 59,51 58,86 56,67 5
13 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 3. 59,26 1:00,57 59,00 4
14 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 1:03,42 1:00,04 59,86 3
15 Ivo Veinbergs 2001 Talsi 1:03,45 1:02,39 1:00,16 2
16 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1. 59,73 58,73 1:00,48 1
17 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5. 1:00,54 1:01,20 1:02,20  
18 Matīss Milzers 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 1:03,67 51,20 1:02,45  
19/21 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 3. 1:06,23 1:04,00    
19/21 Edvards Jānis Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 1:01,30 1:02,45    
19/21 Markuss  Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5. 1:03,82 1:02,83    
22/24 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1. 1:00,45 1:04,61    
22/24 Gustavs Ruģelis 2001 SASS/MSĢ 1. 1:09,16 1:08,10    
22/24 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2. 1:03,74 1:05,86    
25/27 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 1. 1:01,61 1:05,26    
25/27 Artjoms Fomins 2002 SASS/MSĢ 2. 1:10,36 1:11,23    
25/27 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 4. 1:09,57 1:07,92    
28 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 3. 1:10,73      
  Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 2. NEST.      
               
  C-1 200 m B zēni             
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1. 50,16   48,30 17
2 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 49,48   50,29 15
3 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 52,76   53,86 14
4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 56,92   54,70 13
5 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils SS "Spars" 1. 59,49   59,10 12
6 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS "Spars" 1. 1:02,67 1:01,04 1:00,80 11
7 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 1. 1:04,29 1:00,26 1:02,16 10
8 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1. 1:02,82 59,86 1:02,60 9
9 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 1:01,67 1:01,67 1:05,80 8
10 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:04,80 1:01,64   7
11 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 1. 1:03,82 1:03,26   6
12 Arnis Stromanis 2000 Talsi 1:10,32 1:05,07   5
13 Artūrs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 2. 1:18,80 1:16,10   4
14 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 2. 1:25,41 1:25,57   3
15 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3. 1:43,02 NEST.    
16 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 2. 1:59,73     1
  Antons Bulgakovs 2000 BJSS "Rīdzene" 3. DSQ      
               
  K-1 200m B meitenes            
1 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1. 58,39   56,95 17
2 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 59,45   59,70 15
3 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:01,10   1:00,04 14
4 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1. 59,86   1:01,02 13
5 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 1. 1:01,32   1:02,32 12
6 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 2. 1:05,20 1:03,82 1:05,80 11
7 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2. 1:04,92   1:07,16 10
8 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 1. 1:08,77 1:09,54 1:11,00 9
9 Elza Elena Lavčinovska 2002 BJSS "Rīdzene" 3. 1:09,80 1:09,20 1:13,29 8
10 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 1. 1:08,39 1:11,67   7
11 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 3. 1:17,32 1:12,26   6
12 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:14,17 1:15,32   5
13 Sofija Praņevska 2002 Jelgavas BJSS 2. 1:24,95 1:24,89   4
               
  K-1 200m A zēni             
1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 44,16 41,48 40,23 17
2 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 1. 43,02 44,67 40,80 15
3 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 44,38 42,82 42,02 14
4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 45,32 42,10 42,36 13
5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1. 48,48 44,02 44,76 12
6 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 48,54 44,55 45,57 11
7 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 48,29 45,02 45,82 10
8 Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 46,60 46,80 46,45 9
9 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 46,13 45,51 46,73 8
10 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2. 45,73 45,42 44,54 7
11 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 52,92 46,51 45,51 6
12 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 2. 52,36 45,51 46,80 5
13 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 3. 56,29 51,13 47,55 4
14 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 48,23 48,89 49,36 3
15 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 50,77 50,45 49,60 2
16 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3. 51,92 52,86 52,13 1
17 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 3. 52,45 51,32 52,49  
18 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 53,57 52,04 52,86  
19/21 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 1:00,02 55,07    
19/21 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4. 55,29 57,13    
19/21 Daniels Fomins 1999 SASS/MSĢ 1. 1:08,26 53,54    
22/24 Juris Sūrums 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 58,89 57,10    
22/24 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 1:00,30 1:01,20    
22/24 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 1:09,74 1:08,54    
25/26 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 1:01,54 1:00,13    
25/26 Ruvims Kagans 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 1:06,16 1:04,39    
  Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 1. NEST.      
  Atis Sončiks 1998 BJSS "Rīdzene" 5. NEST.      
               
               
               
               
               
               
  C-1 200 m A zēni             
1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 47,00   43,32 17
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1. 49,02   49,73 15
3 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 51,92   52,02 14
4 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 55,13   53,39 13
5 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1. 56,39 56,49 54,73 12
6 Arturs Karaņevskis 1998 SK Attekas sala 55,10 56,07 55:10 11
7 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 54,78   56,29 10
8 Edgars Šteins 1998 Talsi 55,67 57,20 56,95 9
9 Linards Baumanis 1998 Talsi 56,04   58,48 8
10 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 1:01,00 59,32   7
11 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 1:03,64 1:04,42   6
12 Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS 2. 1:13,02 1:15,89   5
13 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2. 1:20,04 1:17,67   4
14 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2. 1:00,67 IZST.    
               
  K-1 200m A meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 49,39   47,64 17
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 48,92   48,73 15
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 53,23   52,36 14
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1. 53,42   53,26 13
5 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 55,86   54,07 12
6 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1. 53,14   54,23 11
7 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 57,20 55,00 55,92 10
8 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 59,51 54,16 58,00 9
9 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 2. 57,60 56,16 58,86 8
10 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 59,20 56,45   7
11 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1. 57,74 56,76   6
12 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 1. 1:00,74 1:00,13   5
13 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4. 59,00 1:00,80   4
14 Ieva Drulle 1999 Ventspils SS "Spars" 2. 1:09,60 1:02,04   3
               
  C-1 200 m A meitenes            
1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 1.     1:01,54  
2 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 1.     1:24,23  
3 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene" 1.     1:28,10  
               
  K-2 200m A zēni             
1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 40,08   36,89 17
  Santis Pupuriņš 1998          
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1. 41,61   38,16 15
  Roberts Ernests Levics 1999          
3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 1. 43,51   39,76 14
  Sergejs Nikonovs 1999          
4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 42,42   40,00 13
  Heino Vāravs 1999          
5 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1. 41,39   40,39 12
  Artūrs Derkusovs 1999          
6 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 47,04 46,13 42,80 11
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
7 Emīls Kalenda 1998 Ventspils SS "Spars" 1. 44,10   43,39 10
  Sandris Kozlovskis 1998          
8 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4. 50,86 48,23 47,36 9
  Reinis Kalnarājs 1999          
9 Artūrs Mihaļevičs 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 51,02 47,82 48,42 8
  Gregors Nīss 1999          
10 Pauls Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 3. 51,42 49,04   7
  Artis Ķirķis 1998          
11 Aleksandrs Jevsejevs 1999 BJSS "Rīdzene" 4. 49,89 50,16   6
  Kristaps Ceriņš 1999          
12 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 1. 51,16 50,60   5
  Ričards Sproģis 1999          
13 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1. 50,64 57,29   4
  Tomass Kovaļenko 1999          
14/15 Jurijs Avkštoļš 1999 BJSS "Rīdzene" 2. 57,00 NEST.    
  Vasilijs Galkins 1998          
14/15 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1. 54,30 NEST.    
  Daniels Fomins 1999          
16 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 59,42     1
  Kristers Rutks 1999          
17 Romans Kogans 1999 BJSS "Rīdzene" 6. 1:04,26      
  Niikita Kiričenko 1999          
  K-1 4x200 m B zēni            
1 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.   3:28,39 3:23,30 17
  Nauris Tomsons 2001          
  Matīss Niks Vērmanis 2000          
  Rainers Švecs 2001          
2 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1.   3:32,89 3:24,70 15
  Gints Markavičs 2000          
  Arvis Kreicbergs 2000          
  Helmuts Zīle 2000          
3 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 1.   3:33,82 3:28,73 14
  Lukass Nīss 2000          
  Edvards Ceipe 2001          
  Kristofers Lamberts 2000          
4 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 2.   3:39,95 3:40,95 13
  Reinis Jānids Brunēvics 2002          
  Elvis Miklāvs 2001          
  Ansatolijs Zeinalovs 2002          
5 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 3.   4:13,07 4:09,75 12
  Arvis Pauliņš 2001          
  Uvis Arbidāns 2000          
  Kristers Deivids Skudriņš 2001          
6 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 1.   4:17,76 4:17,07 11
  Gustavs Ruģelis 2001          
  Marko Kompanella 2001          
  Vladimirs Jevharitskis 2001          
7 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 1.   4:14,00 4:17,73 10
  Jānis Kļaviņš 2000          
  Kims Petrovs 2000          
  Daņila Šakurovs 2001          
8 Rainers Uplejs 2002 Ventspils SS "Spars" 1.   4:19,67 4:23,64 9
  Matīss Milzers 2001          
  Jēkabs Kalenda 2002          
  Viesturs Lauva 2000          
9 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.   4:23,86 4:18,32 8
  Edvards Jānis Zaķis 2000          
  Raivo Ramba 2001          
  Ralfs Kariņš 2002          
10 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS "Rīdzene" 2.   4:28,57 4:22,73 7
  Norberts Rajeckis 2002          
  Rihards Rikters 2002          
  Artūrs Skrebels 2001          
11 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5.   4:39,76 4:27,23 6
  Markuss Jonalāns 2000          
  Kristaps Lenišs 2001          
  Uvis Prokopovičs 2002          
12 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 3.   4:34,52 4:28,39 5
  Pēteris Šlosbergs 2002          
  Miks Upmanis 2001          
  Dāvis Bisenieks 2000          
               
  C-1 4x200 m Bzēni            
1 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     4:25,57 17
  Kirils Sokolovs 2000          
  Iļja Lučenkovs 2001          
  Ričards Zaķis 2001          
2 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils SS "Spars" 1.     4:35,42 15
  Marks Aleksejevs 2000          
  Maikls Smaļko 2001          
  Daniils Serins 2000          
3 Davis Kudrjavcevs 2000 Talsi     4:40,86 14
  Krists Znotiņš 2001          
  Rinalds Ozolnieks 2000          
  Arnis Stromanis 2000          
4 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1.     5:10,45 13
  Jurijs Ševcovs 2002          
  Ņikita Kuļikovs 2002          
  Kristians Praņevskis 2001          
5 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS "Rīdzene" 2.     5:52,76 12
  Artūrs Ivko 2000          
  Artūrs Krasnoluckis 2000          
  Eduards Kāpostiņš 2001          
               
  K-2 200m A meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     44,20 17
  Amanda Krūmiņa 1999          
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     46,67 15
  Justīne Andersone 1998          
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1.     46,95 14
  Baiba Petrovska 1998          
4 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1.     47,80 13
  Debora Zemzare 1999          
5 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     48,45 12
  Sandija Megi 1999          
6 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     51,02 11
  Marija Prohorova 1998          
7 Vikorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1.     52,54 10
  Linda Krilovska 1999          
8 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4.     52,82 9
  Anete Neretniece 1998          
9 Megija Kūle 1999 Ventspils SS "Spars" 1.     53,23 8
  Emīlija Alise Šefanovska 1998          
               
  C-2 200 m A zēni             
1 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     49,45 17
  Arsēnijs Nitijevskis 1999          
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1.     51,95 15
  Ruslans Muiziniks 1999          
3 Edgars Šteins 1998 Talsi     52,30 14
  Linards Baumanis 1998          
4 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1.     58,14 13
  Igors Miļuhins 1999          
5 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     1:00,39 12
  Dmitrijs Grjaznovs 1999          
  Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1.     IZST.  
  Ralfs Naumovs 1999          
  Artūrs Ščitovs 1998 BJSS "Rīdzene" 1.     NEST.  
  Toms Grīnbergs 1998          
               
  K-1 4x200 m B meitenes            
1 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 1.     4:12,39 17
  Sofija Paune 2001          
  Margarita Oša 2002          
  Vika Altrofa 2002          
2 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1.     4:25,20 15
  Anna Saļņikova 2001          
  Elīza Budava 2001          
  Marta Cepurīte 2002          
3 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 2.     4:33,57 14
  Rasma Ģertrūde Cielava 2001          
  Laura Liene Mazburša 2001          
  Justīne Matisone 2001          
4 Laura Dārziņa 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     4:41,95 13
  Gita Beāte Grieze 2002          
  Kristīne Poļaka 2002          
  Monta Dreimane 2001          
  K-1 4x200m A meitenes            
1 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     3:32,33 17
  Sabīne Cirša 1999          
  Amanda Krūmiņa 1999          
  Sandija Megi 1999          
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1.     3:40,02 15
  Baiba Petrovska 1998          
  Valērija Makare 1999          
  Debora Zemzare 1999          
3 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 1.     3:49,73 14
  Marija Prohorova 1998          
  Eva Altrofa 1999          
  Līva Parfenkova 1999          
4 Megija Kūle 1999 Ventspils SS "Spars" 1.     4:01,23 13
  Emīlija Alise Šefanovska 1998          
  Vikorija Ķempele 1998          
  Linda Krilovska 1999          
               
  C-1 4x200 m A zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils SS "Spars" 1.     4:01,67 17
  Maksims Kuzņecovs 1998          
  Kristers Frišenfelds 1999          
  Ralfs Naumovs 1999          
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1.     4:42,95 15
  Ruslans Muiziniks 1999          
  Mārtiņš Robežnieks 1999          
  Igors Miļuhins 2000          
  K-1 4x200 m A zēni            
1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 1.     3:00,70 17
  Santis Pupuriņš 1998          
  Kristaps Laube 1999          
  Sergejs Nikonovs 1999          
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1.     3:01,51 15
  Roberts Ernests Levics 1999          
  Rihards Kraulis 1999          
  Artūrs Derkusovs 1999          
3 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1.     3:15,23 14
  Māris Cilinskis 1999          
  Heino Vāravs 1999          
  Horens Lāns 1999          
4 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1.     3:30,67 13
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
  Emīls Kalenda 1998          
  Sandris Kozlovskis 1998          
5 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 3.     3:36,26 12
  Valters Sudmalis 1998          
  Pauls Garančs 1998          
  Artis Ķirķis 1998          
6 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 4.     3:58,32 11
  Kristaps Ceriņš 1999          
  Aleksandrs Jevsejevs 1999          
  Reinis Kalnarājs 1999          
               
1 Rīdzene 1 637          
2 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 529          
3 Jelgavas BJSS 1 467          
4 Ventspils SS "Spars" 1 440          
5 Talsu SS 1 178          
6 Rīdzene 2 174          
7 Brocēnu nov. BJSS 1 166          
8 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 73          
9 Rīdzene 3 61          
10 Jelgavas BJSS 2 56          
11 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 52          
12 SASS/MSĢ 1 45          
13 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 40          
14 Rīdzene 4 40          
15 Jelgavas BJSS 3 19          
16 SK "Attekas sala" 11          
17 Jelgava KC 1 9          
18 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 6          
19 Ventspils SS "Spars" 2 6          
20 Brocēnu nov. BJSS 2 1          
  Rīdzene 5 0          
  Rīdzene 6 0          
  Jelgavas BJSS 4 0          
  SASS/MSĢ 2 0          
               
  Galvenais tiesnesis   Ilze Bome        
               
  Galvenais sekretārs   Maija Actiņa