Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Skolēnu sporta spēles 2012

  • font size

Latvijas Kanoe federācijas Skolēnu sporta spēļu nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada no 20. līdz 21. jūlijam Brocēnos.

Sacensību sākums:
20. jūlijā plkst. 12 00
21. jūlijā plkst. 9 00

Pārstāvju sanāksme 20. jūlijā plkst. 10 30

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki

A grupa

1996. – 1997. g. dz.

B grupa

1998. – 2000. g. dz.

Komandas sastāvā katrā vecuma grupā 4 meitenes, 4 smaiļotāji un 4 kanoe airētāji.

Sacensību programma

A gr. meitenēm
K-1 un K-2 200m un 500m / ieskaitē 2 laivas katrā distancē/
K-1 4x 200m stafete

A gr. zēniem
K-1, K-2, C-1, C-2 200m un 500m /ieskaitē 2 laivas katrā distancē/
K-1 4x 500m un C-1 4x 200m stafetes

B gr. meitenēm un zēniem
K-1, C-1 200m un 2000m, K-2, C-2 200m / ieskaitē 2 laivas katra distancē/
K-1, C-1 4x 200m stafete

Komandu vērtējums

1.v. – 36p.

5.v. – 17p.

9.v. – 8p.

13.v. – 4p.

2.v. – 30p.

6.v. – 14p.

10.v. – 7p.

14.v. – 3p.

3.v. – 25p.

7.v. – 11p.

11.v. – 6p.

15.v. – 2p.

4.v. – 20p.

8.v. – 9p.

12.v. – 5p.

16.v. – 1p.

Ja sportistu skaits kādā no distancēm ir mazāks par 16, tad pēdējo 3 vietu ieguvēji punktus komandu ieskaitē nedod. Izņēmums godalgotās vietas.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas par distancēm nosūtīt LKF līdz šā gada 16. jūlijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem. Lielie numuri tiks izdoti pret drošības naudu.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Informācija par naktsmītnēm Brocēnu BJSS.

Rezultāti

Latvijas Kanoe federācijas Skolēnu sporta spēles    
      2012.gada 21. - 22. jūlijā, Brocēnos    
               
  K-1 A zēni, 4x200m            
1 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1     2:57,85 36
  Dāvis Ciršs 1997          
  Aldis Vilde 1997          
  Hedijs Vents Brunēvics 1996          
2 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 1     3:10,45 30
  Mārtiņš Pumpa 1996          
  Edgars Bižāns 1996          
  Edvards Likovskis 1997          
3 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva 2     3:19,76 25
  Raivis Ozoliņš 1997          
  Linards Landsmanis 1997          
  Silvestrs Sebris 1997          
4 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1     3:21,29 20
  Rolands Belverts 1997          
  Dāvis Pupuriņš 1997          
  Krists Vorkals 1996          
5 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1     3:27,86 17
  Salvis Soms 1996          
  Eduards Krūtainis 1997          
  Sergejs Pokatovs 1997          
6 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 3     3:41,10 14
  Konstantīns Mihailovs 1997          
  Ernests Rajeckis 1997          
  Ņikita Ļepjohins 1997          
               
  C-1 A zēni, 4x200m            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi     3:31,26 36
  Guntis Kundziņš 1996          
  Kristaps Smilgainis 1997          
  Arnolds Kudrjavcevs 1996          
2 Ģirts Jansons 1996 Ventspils     3:51,54 30
  Raivo Jēkabsons 1996          
  Toms Izmailovs 1996          
  Raimonds Krasņickis 1997          
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 1     3:51,83 25
  Miks Galvanovskis 1997          
  Boriss Lonskis 1997          
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
4 Toms Klammers 1996 BJSS Rīdzene 1     izst.  
  Artis Vītiņš 1997          
  Oskars Kalniņš 1997          
  Edgars Kušķis 1996          
               
  K-1 A meitenes, 4x200m            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3     3:48,80 36
  Amanda Opolā 1997          
  Elvīra Kelpša 1996          
  Santa Kupča 1996          
2 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1     4:06,26 30
  Viktorija Visocka 1996          
  Daniela Kondratova 1997          
  Violeta Omeļusika 1996          
               
  K-1 B zēni, 4x200m            
1 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1     3:44,64 36
  Santis Pupuriņš 1998          
  Kristaps Laube 1999          
  Ričards Paulavičs 1999          
2 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1     3:51,67 30
  Alvis Veldre 1998          
  Horēns Lāns 1999          
  Ralfs Vēbers 1998          
3 Mario Volkovs 1999 Brocēnu BJSS 1     3:53,23 25
  Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999          
  Toms Andersons 2000          
  Matīss Krūmiņš 2000          
4 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 1     4:05,76 20
  Artūrs Lastiņš 2000          
  Roberts Levics 1999          
  Roberts Altmanis 1999          
5 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils     4:09,00 17
  Sandris Kozlovskis 1998          
  Valts Vīgerts 1999          
  Atis Lauva 1998          
6 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3     4:11,67 14
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
  Lukass Nīss 2000          
  Vasilijs Galkins 1998          
7 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2     4:13,60 11
  Aleksandrs Borščevskis 1999          
  Dmitrijs Grjaznovs 1999          
  Dāvis Landers 2000          
8 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2     4:42,95 9
  Radions Saša - Zaša 1999          
  Artūrs Sviķis 1998          
  Vladislavs Basalajs 1999          
9 Matīss Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3     5:00,86 8
  Artis Veldre 2000          
  Toms Ailts 1999          
  Edvards Zaķis 2000          
10 Didzis Vaivods 2000 BJSS Rīdzene 2     diskv.  
  Dāvids Bisenieks 2000          
  Nils Garančs 1998          
  Pauls Garančs 1998          
  C-1 B zēni, 4x200m            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi     4:08,29 36
  Uvis Zemturis 1998          
  Linards Zemturis 1998          
  Edgars Šteins 1998          
2 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3     5:01,60 30
  Dmitrijs Stepanovs 1999          
  Demids Šics 1998          
  Kirils Sokolovs 2000          
3 Reinis Grundulis 2000 Ventspils     6:47,80 25
  Maksims Kuzņecovs 1998          
  Ernests Drieks 1998          
  Jurģis Kupčs 2000          
               
  K-1 B meitenes, 4x200m            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1     4:01,64 36
  Amanda Krūmiņa 1999          
  Santa Dreimane 1999          
  Līga Kariņa 1999          
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     4:05,77 30
  Baiba Petrovska 1998          
  Gunta Zeile 1998          
  Valērija Makare 1999          
3 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3     4:09,24 25
  Jekaterina Horkova 1999          
  Tatjana Tokareva 1998          
  Marija Prohorova 1998          
4 Diāna Gavare 1998 BJSS Rīdzene 1     4:23,49 20
  Eva Altrofa 1999          
  Līva Parfenkova 1999          
  Karīna Gorbačova 1999          
5 Linda Krilovska 1999 Ventspils     4:47,02 17
  Viktorija Ķempele 1998          
  Kristiāna Gūtmane 1999          
  Betija Niemiro 2000          
               
  K-1 200m A zēni            
1 Roberts Akmens 1996 Talsi 41,13   38,60 36
2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 1 42,07   40,48 30
3 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 46,51 55,04 41,28 25
4 Filips Ozolinkēvičs 1997 Jelgavas BJSS 1 44,04 53,04 42,13 20
5 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1 44,04 54,26 42,51 17
6 Raivis Ozoliņš 1966 Limbaži/Salacgrīva 2 46,89 44,26 42,82 14
7 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 43,23   43,80 11
8 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1 46,04 44,70 44,07 9
9 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1 45,45 45,60 46,57 8
10 Toms Donis 1996 Talsi 48,00 59,00 46,02 7
11 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 49,42 59,54 46,76 6
12 Edgars Bižāns 1996 SASS/MSĢ 1 48,51 46,51 47,20 5
13 Krists Vorkals 1996 BJSS Rīdzene 1 48,80 49,86 48,23 4
14 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1 49,64 59,25 49,57 3
15 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene 3 53,36 53,02 50,58 2
16 Adams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 2 51,42 52,23 51,60 1
17 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 53,42 53,57 54,32  
18 Austris Pumpurs 1996 Ventspils 53,16 1:06,82 56,26  
19 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 57,26 1:07,86    
20/21 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva 2 1:02,80 1:08,82    
20/21 Valts Anškens 1997 Ventspils 57,57 58,36    
22/24 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu BJSS 2 1:10,08      
22/24 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 2 57,42      
22/24 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 4 55,13      
25/26 Kristaps Anuss 1997 Ventspils 2 1:03,70      
25/26 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS Rīdzene 2 59,54      
  Dmitrijs Guļajevs 1997 BJSS Rīdzene 2 diskv.      
               
  C-1 200m A zēni            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 48,16   44,67 36
2 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 50,73   46,02 30
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 1 52,42   49,95 25
4 Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 1 53,57   50,23 20
5 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 52,32   50,58 17
6 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1 52,70   50,89 14
7 Romāns Stepanovs 1997 BJSS Rīdzene 3 55,54 1:00,61 51,26 11
8 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 54,20 56,46 51,80 9
9 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 1:02,00 1:03,91 54,36 8
10 Toms Klammers 1996 BJSS Rīdzene 1 1:09,13 1:09,80   7
11 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 3 58,04 1:12,00    
12 Toms Timpars 1997 BJSS Rīdzene 4 1:26,95 1:33,48    
13 Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene 1 55,82 izst.    
               
  K-1 200m A meitenes            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3 48,80   47,45 36
2 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 1 51,80   49,25 30
3 Amanda Opolā 1997 BJSS Rīdzene 3 52,57   50,23 25
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 52,07   51,08 20
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 54,20   52,39 17
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 57,89   55,51 14
7 Amanda Akmens 1997 Talsi 56,29 56,16 56,04 11
8 Santa Paulaviča 1996 BJSS Rīdzene 1 59,02 57,02 56,92 9
9 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 1:01,42 59,62 1:01,00 8
10 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1 1:08,38 1:03,70   7
11 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1 1:04,10 1:05,00    
12 Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene 4 1:10,70 1:10,07    
13 Laura Reine 1997 Talsi 1:23,82 1:21,95    
               
  K-1 200m B zēni            
1 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 1 57,29 1:01,95 53,13 36
2 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 57,10 39,08 53,60 30
3 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 55,86 55,51 54,26 25
4 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3 56,67 43,00 54,70 20
5 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1 57,64 1:01,67 55,07 17
6 Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999 Brocēnu BJSS 1 1:09,10 42,17 56,32 14
7 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 58,12 56,86 56,73 11
8 Mario Volkovs 1999 Brocēnu BJSS 1 1:00,32 57,42 58,57 9
9 Aleksandrs Borščevskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 1:02,36 45,33 59,04 8
10 Rolands Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1 58,10 58,00 1:00,04 7
11 Artūrs Mihaļēvičs 1999 BJSS Rīdzene 3 1:04,92 1:01,07 1:02,02 6
12 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 1:03,95 1:03,23 1:02,33 5
13 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 5 1:04,29 47,26 1:03,33 4
14 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS Rīdzene 5 1:03,16 52,48 1:03,89 3
15 Matīss Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3 1:18,10 1:14,29 1:05,70 2
16 Toms Ailts 1999 Limbaži/Salacgrīva 3 1:08,05 1:20,00 1:10,33 1
17 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1 1:04,48 1:09,00 izst.  
18/19 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 4 1:00,57 53,61    
18/19 Igors Adamovičs 1999 SASS/MSĢ 1 1:06,04 1:04,95    
20/25 Reinis Grinšteins 1999 Talsi 1:10,04 izst.    
20/25 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 3 1:07,29 izst.    
20/25 Gints Markavičus 2000 Brocēnu BJSS 2 1:10,13 nest.    
20/25 Didzis Vaivods 2000 BJSS Rīdzene 2 1:31,80 nest.    
20/25 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 57,54 diskv.    
20/25 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 1 57,26 diskv.    
26 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 2 1:12,34      
  Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 izst.      
  Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 2 nest.      
               
  C-1 200m B zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 49,60   49,32 36
2 Uvis Zemturis 1998 Talsi 1:00,89   1:06,63 30
3 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3 1:06,64   1:06,63 25
4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 3 1:04,64   1:06,93 20
5 Miks Klammers 1998 BJSS Rīdzene 1 1:07,95   1:10,13 17
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1 1:08,80 1:12,20 1:14,13 14
7 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 1 1:19,92 1:14,48 1:14,57 11
8 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 1:14,80 1:18,16 1:23,92 9
9 Raivis Sīlis 2000 Limbaži/Salacgrīva 1 1:13,03   izst.  
10 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1 1:17,55 1:19,07   7
11 Ernests Drieks 1998 Ventspils 2:01,23 2:16,42    
12 Maksims Krovackis 1998 Jelgavas BJSS 1 2:08,07 2:17,89    
13 Artūrs Ivko 2000 BJSS Rīdzene 2 2:05,48 nest.    
               
  K-1 200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 1:01,28   53,95 36
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 1 1:16,86   55,70 30
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1 57,86   56,13 25
4 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 3 1:17,67   56,78 20
5 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 3 57,51   58,10 17
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1 1:18,89 1:02,20 58,42 14
7 Diāna Gavare 1998 BJSS Rīdzene 1 1:00,04 1:01,04 59,04 11
8 Linda Krilovska 1999 Ventspils 1:21,51 1:03,29 1:01,02 9
9 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 59,36   1:01,32 8
10 Viktorija Petrušenkova 1999 Brocēnu BJSS 1 1:02,20 1:05,23   7
11 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils 1:08,54 1:10,42   6
12 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC 1:39,29 1:11,23   5
13 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 4 1:11,29 1:12,48    
14 Emīlija Alise Šefanovska 1998 Ventspils 2 1:14,73 1:13,73    
15 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 1 1:33,80 izst.    
               
  K-2 200m A zēni            
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 37,41   36,39 36
  Hedijs Vents Brunēvics 1996          
2 Toms Donis 1996 Talsi 38,00   36,73 30
  Roberts Akmens 1996          
3 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 41,29   37,00 25
  Dāvis Ciršs 1997          
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 43,51   37,26 20
  Rinalds Lasmanis 1996          
5 Dmitrijs Volodjonks 1996 SASS/MSĢ 1 42,29   40,16 17
  Edvards Likovskis 1997          
6 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva 2 45,10 42,45 44,25 14
  Linards Landsmanis 1997          
7 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1 47,60   44,70 11
  Rolands Belverts 1997          
8 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 45,70 43,89 45,76 9
  Sergejs Pokatovs 1997          
9 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 1 45,30 41,48 47,36 8
  Krists Vorkals 1996          
10 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1 49,26 45,68   7
  Salvis Soms 1996          
11 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 54,23 52,32   6
  Ernests Rajeckis 1997          
12 Valts Anškens 1997 Ventspils 55,80 52,99    
  Austris Pumpurs 1996          
13 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 3 52,95 58,76    
  Ņikita Ļepjohins 1997          
14 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 52,00      
  Adams Adamovičs 1997          
               
  K-2 200m B zēni            
1 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1 49,25   47,57 36
  Santis Pupuriņš 1998          
2 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 51,13 50,48 49,76 30
  Alvis Veldre 1998          
3 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 50,85   52,82 25
  Deivids Jaunsproģis 1998          
4 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 1 53,85   53,16 20
  Ričards Paulavičs 1999          
5 Horēns Lāns 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 52,16 53,86 56,20 17
  Ralfs Vēbers 1998          
6 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1 56,95 55,20 57,545 14
  Matīss Krūmiņš 2000          
7 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 1 58,23 56,38 57,80 11
  Roberts Altmanis 1999          
8 Valts Vīgerts 1999 Ventspils 59,61 57,39 1:00,60 9
  Atis Lauva 1998          
9 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3 1:19,57 57,02 1:06,32 8
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
10 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 57,02 59,57 53,20 7
  Aleksandrs Borščevskis 1999          
11 Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999 Brocēnu BJSS 1 58,45 1:12,57 54,13 6
  Mario Volkovs 2000          
12 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 54,51 56,57 54,67 5
  Reinis Grinšteins 1999          
13 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 56,20 58,29 55,70 4
  Dāvis Landers 2000          
14 Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 3 1:01,54 59,00 56,51 3
  Lukass Nīss 2000          
15 Toms Ailts 1999 Limbaži/Salacgrīva 3 1:02,95 1:00,80 59,23 2
  Edvards Zaķis 2000          
16 Matīss Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3 1:04,10 1:02,10 1:00,02 1
  Artis Veldre 2000          
17 Ņikita Ņečajevs 1999 SASS/MSĢ 1 1:00,42 1:02,36 1:00,54  
  Daniils Fomins 1999          
18 Arturs Žebers 1998 BJSS Rīdzene 5 1:03,36 1:01,05 1:01,32  
  Roberts Kristofers Napituhins 1999          
19 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 1 54,82 1:22,89    
  Ronalds Barisovs 1998          
20 Nils Garančs 1998 BJSS Rīdzene 2 1:11,17 nest.    
  Pauls Garančs 1998          
21/22 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2 1:08,82      
  Radions Saša-Zaša 1999          
21/22 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 2 1:21,36      
  Didzis Vaivods 2000          
  Artūrs Sviķis 1998 Jelgavas BJSS 2 diskv.      
  Vladislavs Basalajs 1999          
               
  K-2 200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 53,35   50,45 36
  Amanda Krūmiņa 1999          
2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 3 53,48   51,00 30
  Tatjana Tokareva 1998          
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1 53,80   52,10 25
  Baiba Petrovska 1998          
4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 1 54,80   53,86 20
  Valērija Makare 1999          
5 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 1 56,45   54,36 17
  Diāna Gavare 1998          
6 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 1 1:00,33   57,86 14
  Viktorija Petrušenko 1999          
7 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 1:02,80   59,70 11
  Līga Kariņa 1999          
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3 1:00,70   1:01,82 9
  Marija Prohorova 1998          
9 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 1 58,77   1:01,26  
  Karīna Gorbačova 1999          
10 Linda Krilovska 1999 Ventspils 1:03,00      
  Viktorija Ķempele 1998          
11 Kristiāna Gūtmane 1999 Ventspils 1:07,17      
  Betija Niemiro 2000          
               
  C-2 200m A zēni            
1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi     45,58 36
  Guntars Kundziņš 1996          
2 Ģirts Jansons 1996 Ventspils     46,82 30
  Raivo Jēkabsons 1996          
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     47,40 25
  Miks Galvanovskis 1997          
4 Guntis Kundziņš 1996 Talsi     49,19 20
  Kristaps Smilgainis 1997          
5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1     50,03 17
  Aleks Podenskis 1997          
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     51,38 14
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
7 Toms Izmailovs 1996 Ventspils     1:02,89  
  Raimonds Krasņickis 1996          
8 Romāns Stepānovs 1997 BJSS Rīdzene 3     1:07,83  
  Konstantīns Hitrovs 1997          
  Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 1     diskv.  
  Oskars Kalniņš 1997          
               
  K-2 200m A meitenes            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3     44,02 36
  Amanda Opolā 1997          
2 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils     49,57 30
  Kristīne Bulačņikova 1997          
3 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 1     53,36 25
  Violeta Omeļusika 1996          
4 Diāna Grīnberga 1996 Jelgava KC     54,76 20
  Madara Šoreca 1996          
5 Elvīra Kelpša 1996 BJSS Rīdzene 3     55,61 17
  Santa Kupča 1996          
6 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1     56,39 14
  Santa Paulaviča 1996          
7 Jeļizaveta Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1     59,45  
  Viktorija Visocka 1996          
8 Amanda Akmene 1997 Talsi     1:09,39  
  Laura Reine 1997          
  Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene 4     diskv.  
  Beāte Grīsle 1997          
               
  C-2 200m B zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi     56,16 36
  Uvis Zemturis 1998          
2 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3     1:02,42 30
  Dmitrijs Stepanovs 1999          
3 Linards Baumanis 1998 Talsi     1:02,80 25
  Edgars Šteins 1998          
4 Demids Šics 1998 BJSS Rīdzene 3     1:12,32 20
  Kirils Sokolovs 2000          
5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     1:12,86 17
  Maksims Krovackis 1998          
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1     1:13,42  
  Mārtiņš Grudmanis 2000          
7 Reinis Grundulis 2000 Ventspils     1:21,48  
  Ernests Drieks 1998          
8 Jurģis Kupčs 2000 Ventspils     1:22,32  
  Maksims Kuzņecovs 1998          
               
  K-1 500m A zēni            
1 Roberts Akmens 1996 Talsi 2:08,29   1:52,33 36
2 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:09,80   1:59,36 30
3 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:06,32   2:01,70 25
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1 2:20,57 2:19,64 2:06,85 20
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 2:22,54 2:10,13 2:07,33 17
6 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 2 2:25,32 2:09,57 2:08,14 14
7 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 2:23,29 2:09,42 2:13,20 11
8 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1 2:16,35 2:11,37 2:13,61 9
9 Edgars Bižāns 1996 SASS/MSĢ 1 2:27,39 2:18,67 2:16,92 8
10 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 2:24,36 2:23,20 2:19,46 7
11 Toms Donis 1996 Talsi 2:30,89 2:20,41 2:19,77 6
12 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 1 2:26,06 2:23,17 2:23,17 5
13 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 1 2:36,26 2:27,09 2:26,80 4
14 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 3 2:32,04 2:30,15 2:27,39 3
15 Adams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 2 2:31,54 2:31,89 2:32,03 2
16 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:47,80 2:35,30 2:34,36 1
17 Sergejs Pokatovs 1997 Brocēnu BJSS 1 2:37,00 2:35,14 2:38,11  
18 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 4 2:38,32 2:32,12 izst.  
19 Austris Pumpurs 1996 Ventspils 2:42,95      
20/21 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva 2 3:03,26      
20/21 Kristaps Anuss 1997 Ventspils 2 3:00,89      
22/24 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 2 2:41,70      
22/24 Dmitrijs Guļajevs 1997 Jelgavas BJSS 2 3:09,29      
22/24 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 2:44,02      
25/27 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu BJSS 2 3:26,51      
25/27 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS Rīdzene 2 2:51,32      
25/27 Valts Anškens 1997 Ventspils 2:49,23      
               
  C-1 500m A zēni            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 2:34,43   2:14,89 36
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 2:22,49   2:19,02 30
3 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 2:30,67   2:25,60 25
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1 2:33,00   2:32,26 20
5 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 2:36,83   2:35,04 17
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:40,60 2:37,54 2:45,61 14
7 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:46,13 2:48,07 2:49,39 11
8 Romāns Stepānovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:46,23 2:43,32 3:01,04 9
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:33,53   diskv.  
10 Aleks Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:54,00 2:51,95    
11 Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene 1 3:08,64 2:52,80    
12 Toms Klammers 1996 BJSS Rīdzene 1 3:15,54 3:14,95    
               
  K-1 500m A meitenes            
1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 1 2:24,10   2:19,83 36
2 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3 2:28,13   2:25,04 30
3 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:29,42   2:27,43 25
4 Amada Opolā 1997 BJSS Rīdzene 3 2:34,42   2:33,61 20
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 2:39,48 2:42,10 2:33,95 17
6 Amanda Akmene 1997 Talsi 2:43,70   2:41,03 14
7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 2:45,16   2:42,17 11
8 Violeta Omeļusika 1996 SASS/MSĢ 1 2:47,29 2:44,86 2:45,24 9
9 Santa Paulaviča 1996 BJSS Rīdzene 1 2:57,07 2:51,02 2:49,20 8
10 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1 3:07,36 2:57,76    
11 Diāna Grinberga 1996 Jelgava KC 3:02,86 3:01,13    
12 Beāte Grīsle 1997 BJSS Rīdzene 4 3:04,76 3:14,80    
               
  K-1 2000m B zēni            
1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 1     10:14,20 36
2 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils     10:24,07 30
3 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1     10:43,13 25
4 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3     10:45,86 20
5 Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999 Brocēnu BJSS 1     10:54,61 17
6 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1     10:59,18 14
7 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 1     11:05,76 11
8 Mario Volkovs 1999 Brocēnu BJSS 1     11:10,27 9
9 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils     11:10,53 8
10 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi     11:13,26 7
11 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2     11:30,51 6
12 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS Rīdzene 5     11:31,72 5
13 Reinis Grinšteins 1999 Talsi     11:42,70 4
14 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 1     12:23,67 3
15 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 3     12:38,02 2
16 Dāvis Landers 2000 Limbaži/Salacgrīva 2     12:47,89 1
17 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2     13:01,70  
18 Edvards Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3     13:19,49  
19 Artūrs Sviķis 1998 Jelgavas BJSS 2     13:24,85  
20 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1     13:29,04  
21 Daniils Fomins 1999 SASS/MSĢ 1     13:37,10  
22 Arturs Žebers 1998 BJSS Rīdzene 5     13:40,64  
23 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 2     13:41,07  
  Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 3     izst.  
  Gints Markavičus 2000 Brocēnu BJSS 2     izst.  
  Ralfs Vēbers 1998 Limbaži/Salacgrīva 1     izst.  
  Nils Garančs 1998 BJSS Rīdzene 2     nest.  
  Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 4     diskv.  
               
  C-1 2000m B zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi     10:12,07 36
2 Uvis Zemturis 1998 Talsi     11:02,40 30
3 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3     12:27,85 25
4 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1     12:47,39 20
5 Dmitrijs Stepanovs 1999 BJSS Rīdzene 3     13:10,30 17
6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     13:39,39 14
7 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 1     14:21,51 11
8 Reinis Grundulis 2000 Ventspils     15:03,35 9
  Miks Klammers 1998 BJSS Rīdzene 1     izst.  
  Raivis Sīlis 2000 Limbaži/Salacgrīva 1     izst.  
  Jurģis Kupčs 2000 Ventspils     diskv.  
  Artūrs Ivko 2000 BJSS Rīdzene 2     nest.  
  Sandijs Zariņš 1999 BJSS Rīdzene 1     nest.  
               
  K-1 2000m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1     10:25,71 36
2 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 3     11:03,58 30
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     11:08,08 25
4 Linda Krilovska 1999 Ventspils     11:11,39 20
5 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 1     11:12,48 17
6 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 1     11:16,23 14
7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     11:31,83 11
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3     11:49,61 9
9 Viktorija Petrušenkova 1999 Brocēnu BJSS 1     12:05,58 8
10 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 1     12:38,42 7
11 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils     12:52,33 6
12 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC     12:53,67  
13 Emīlija Alise Šefanovska 1998 Ventspils 2     13:57,45  
  Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 4     izst.  
  Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 1     nest.  
               
  C-2 500m A zēni            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi     2:08,32 36
  Arnolds Kudrjavcevs 1996          
2 Ģirts Jansons 1996 Ventspils     2:13,60 30
  Raivo Jēkabsons 1996          
3 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi     2:14,68 25
  Guntis Kundziņš 1996          
4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     2:16,82 20
  Miks Galvanovskis 1997          
5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1     2:28,36 17
  Alekss Podenskis 1996          
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     2:35,36 14
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
7 Romāns Stepanovs 1997 BJSS Rīdzene 3     2:40,29  
  Konstantīns Hitrovs 1997          
8 Toms Izmailovs 1996 Ventspils     2:43,45  
  Raimonds Krasņickis 1996          
9 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 1     2:52,13  
  Oskars Kalniņš 1997          
  K-2 500m A meitenes            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3     2:11,16 36
  Amanda Opolā 1997          
2 Violeta Omeļusika 1996 SASS/MSĢ 1     2:19,45 30
  Daniela Kondratova 1997          
3 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils     2:28,70 25
  Kristīne Bulačņikova 1997          
4 Elvīra Kelpša 1996 BJSS Rīdzene 3     2:37,70 20
  Santa Kupča 1996          
5 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1     2:39,32 17
  Santa Paulaviča 1996          
6 Diāna Grinberga 1996 Jelgava KC     2:41,45  
  Madara Šoreca 1996          
7 Jeļizaveta Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1     2:48,32  
  Viktorija Visocka 1996          
8 Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene 4     3:13,67  
  Beāte Grīsle 1997          
               
  K-2 500m A zēni            
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:02,35   1:44,10 36
  Hedijs Vents Brunēvics 1996          
2 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:03,04   1:47,02 30
  Dāvis Ciršs 1997          
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 2:02,70   1:47,32 25
  Rinalds Lasmanis 1996          
4 Toms Donis 1996 Talsi 2:03,29   1:52,23 20
  Roberts Akmens 1996          
5 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 1 2:05,42   1:56,28 17
  Edvards Likovskis 1997          
6 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva 2 2:08,38   2:03,70 14
  Linards Landsmanis 1997          
7 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 1 2:15,51 2:09,70 2:11,70 11
  Krists Vorkals 1996          
8 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1 2:21,25 2:15,64 2:13,26 9
  Rolands Belverts 1997          
9 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 2:20,51 2:13,67 2:18,67 8
  Sergejs Pokatovs 1997          
10 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1 2:27,00 2:18,16   7
  Salvis Soms 1996          
11 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 2:24,64 2:21,54   6
  Adams Adamovičs 1997          
12 Konstatīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:33,10 2:23,13    
  Ernests Rajeckis 1997          
13 Valts Anškens 1997 Ventspils 2:48,83 2:27,67    
  Austris Pumpurs 1996          
14 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 3 2:32,23 diskv.    
  Ņikita Ļepjohins 1997          
               
Komandu kopvērtējums        
               
1. Limbaži/Salacgrīva 1 725          
2. BJSS "Rīdzene" 3 691          
3. Talsi 1 690          
4. Jelgava BJSS 1 530          
5. Ventspils 1 498          
6. BJSS "Rīdzene" 1 401          
7. SASS/MSĢ 1 276          
8. Brocēnu nov. BJSS 1 247          
9. Limbaži/Salacgrīva 2 123          
10. Jelgava KC 1 55          
11. Limbaži/Salacgrīva 3 16          
12. BJSS "Rīdzene" 5 12          
13. Jelgava BJSS 2 9          
14. SASS/MSĢ 2 3          
  Ventspils 2 0          
  BJSS "Rīdzene" 2 0          
  BJSS "Rīdzene" 4 0          
  Brocēnu nov. BJSS 2 0          
               
               
  Galvenais tiesnesis: Uldis Močāns      
               
  Galvenā sekretāre: Maija Actiņa