Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Skolēnu sporta spēles, atlase PJU23 2013

  • font size

Rezultāti

  K-1 4x200m A jaunieši            
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     2:59,64 20
  Linards Landsmanis 1997          
  Edgars Andžs 1997          
  Dāvis Ciršs 1997          
2 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 1     3:09,39 17
  Dāvis Pupuriņš 1997          
  Santis Pupuriņš 1998          
  Artjoms Apsītis 1997          
3 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 3     3:25,89 14
  Niks Mediņš 1997          
  Valters Sudmalis 1998          
  Miks Klammers 1998          
4 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīdzene 2     3:35,00 13
  Ernests Rajeckis 1997          
  Ņikita Ļepjohins 1997          
  Armands Miruškins 1998          
5 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1     3:45,04 12
  Sandris Kozlovskis 1998          
  Kristaps Redviņš 1997          
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
6 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 1     4:01,28 11
  Viesturs Līdums 1997          
  Eduards Krūtainis 1997          
  Eduards Sauja 1997          
7 Pauls Garaņčs 1998 Rīdzene 4     4:17,49 10
  Nils Garaņčs 1998          
  Artūrs Žebers  1998   :      
  Atis Sončiks 1998          
               
  C-1 4x200m A jaunieši            
1 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     3:28,20 20
  Miks Galvanovskis 1997          
  Boriss Lonskis 1997          
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
2 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 1     3:29,02 17
  Dāvis Iļjins 1998          
  Linards Baumanis 1998          
  Kristaps Smilgainis 1997          
               
  K-1 4x200m A jaunietes            
1 Marija Prohorova 1998 Rīdzene 1     4:11,32 20
  Elvīra Bartuša 1998          
  Tatjana Tokareva 1998          
  Beāte Grīsle 1997          
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     4:17,82 17
  Baiba Petrovska 1998          
  Anastasija Kuleša 1998          
  Veronika Nakopitjana 1998          
               
  C-1 4x200m B zēni            
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     4:52,54 20
  Aleksejs Ševcovs 2001          
  Ruslans Muziniks 1999          
  Matīss Ozols 2000          
2 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1     5:12,23 17
  Artūrs Belans 1999          
  Arsenijs Nitijevskis 1999          
  Ričards Zaķis 2001          
3 Reinis Grundulis 2000 Ventspils SS "Spars" 1     5:19,29 14
  Ralfs Naumovs 1999          
  Andis Kranciņš 2001          
  Kristers Frišenfelds 1999          
  Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1     izstāj.  
  Rinalds Ozolnieks 2000          
  Arnis Stromanis 2000          
  Dāvids Kudrjavcevs 2000          
               
  K-1 4x200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     3:46,29 20
  Amanda Krūmiņa 1999          
  Santa Dreimane 1999          
  Sandija Megi 1999          
2 Līva Parfenkova 1999 Rīdzene 1     3:53,64 17
  Eva Altrofa 1999          
  Jekaterina Horkova 1999          
  Valērija Kačana 2000          
3 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1     4:27,86 14
  Kristiāna Gūtmane 1999          
  Anna Saļņikova 2001          
  Kitija Gērena 2001          
4 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1     4:31,51 13
  Debora Zemzare 1999          
  Sāra Vintere 1999          
  Jūlija Gutova 1999          
5 Sofija Paune 2001 Rīdzene 2     4:54,32 12
  Valērija Kleina 2001          
  Karīna Gorbočova 1999          
  Rasma Cielava 1999          
               
               
               
  K-1 4x200m B zēni            
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1   3:28,08 3:24,26 20
  Artūrs Derkusovs 1999          
  Rihards Kraulis 1999          
  Roberts Levics 1999          
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1   3:27,83 3:29,20 17
  Sergejs Nikonovs 1999          
  Kristaps Laube 1999          
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1   3:36,49 3:32,20 14
  Matīss Niks Vērmanis 2000          
  Aleksandrs Borščevskis 1999          
  Heino Vāravs 1999          
4 Artis Veldre 2000  Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2   4:05,36 4:01,51 13
  Rainers Švecs 2001          
  Reinis Brunevics 2001          
  Anatolijs Zeinalovs 2001          
5 Arnis Paeglis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3   4:04,26 4:05,64 12
  Nauris Tomsons 2000          
  Kristiāns Kacars 2000          
  Tomass Kovaļenko 1999          
6 Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2   4:03,80 4:11,10 11
  Aivars Šaicāns 1999          
  Artūrs Lastiņš 2000          
  Ņikita Astalovskis 1999          
7 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1   4:19,92 4:20,39 10
  Gints Markavičs 2000          
  Helmuts Zīle 2000          
  Arvis Kreicbergs 2000          
8 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2   4:15,36 4:22,45 9
  Lukas Nīss 2000          
  Artūrs Skukausks 2001          
  Ņikita Miļčonoks 2000          
9 Edvards Ceipe 2001 Rīdzene 3   4:18,57 4:14,20 8
  Kristaps Ceriņš 1999          
  Elvis Ribaks 1999          
  Mihails Plingeu 1999          
10 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4   4:26,45 4:18,17 7
  Dāvis Landers 2000          
  Kristers Deivids Skudriņš 2001          
  Elvis Miklāvs 2001          
11 Edvīns Aleksejevs 1999 Jelgavas BJSS 3   4:35,58 4:27,51 6
  Jānis Kļaviņš 2000          
  Raimonds Bajaruns 1999          
  Radions Saša-Zaša 1999          
12 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 1   4:22,92 nestart.  
  Valts Vīgerts 1999          
  Sandris Tučs 1999          
  Viesturs Lauva 2000          
               
               
               
  K-1 200m A jaunieši            
1 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 37,13   37,67 20
2 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 42,23   37,92 17
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 37:64 43,13 38,36 14
4 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1 43,48 43,89 40,39 13
5 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 1 43,73   41,13 12
6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 47,00 44,14 43,83 11
7 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene 1 44,17 43,42 45,36 10
8 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 3 46,20 45,48 47,42 9
9 Eduards Sauja 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 47,64 46,26 51,82 8
10 Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene 2 49,20 47,73 46,13 7
11 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1 55,29 1:04,21 47,64 6
12 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 49,57 51,43 49,26 5
13 Armands Miruškins 1998 Rīdzene 2 49,51 1:02,32 49,60 4
14 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1 50,61 52,36 51,80 3
15 Ņikita Ņičajevs 1998 SASS/MSĢ 1 50,45 53,02 52,86 2
16 Miks Klammers 1998 Rīdzene 3 1:00,73 1:02,54 55,70 1
17 Nikolajs Gluhaņks 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 57,16 57,23 57,29  
18 Rondijs Viņķelis 1998 Rīdzene 5 59,14 1:07,21 59,23  
19 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu SS 1 1:02,10 1:10,16    
20 Artūrs Žebers 1998 Rīdzene 4 1:08,89 1:03,57    
21 Atis Sončiks 1998 Rīdzene 4 1:05,67      
               
  C-1 200m A jaunieši            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1 45,54   45,46 20
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1 46,67   48,00 17
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1 47,48   48,42 14
4 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 51,02   52,80 13
5 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 1 52,32   53,29 12
6 Edgars Šteins 1998 Talsu SS 2 55,26 55,88 57,13 11
7 Artis Vītiņš 1997 Rīdzene 1 1:00,02   1:00,04 10
8 Antons Jerjomins 1997 Rīdzene 1 59,45 1:00,89 1:00,67 9
9 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils SS "Spars" 1 1:12,17 1:03,82 1:02,67 8
10 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2 1:21,32 1:07,64   7
11 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:18,45 1:17,92   6
  Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1 izstāj.      
  Daniels Ļūļāks 1997 Jelgavas BJSS 2 diskv.      
               
  C-1 200m B zēni            
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1 52,89   52,45 20
2 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1 55,64   53,39 17
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 55,16   53,95 14
4 Artūrs Belans 1999 Rīdzene 1 57,32   55,88 13
5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 1 59,80   58,54 12
6 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 58,42   59,13 11
7 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1 1:05,26 1:02,00 1:02,51 10
8 Ralfs Naumovs 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:05,80 1:08,92 1:06,51 9
9 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 1:06,82 1:08,20 1:11,32 8
10 Arnis Stromanis 2000 Talsu SS 1 1:10,64 1:09,23   7
11 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:23,39 1:11,73   6
12 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:23,76 izstāj.    
13 Donats Lopata 2000 Rīdzene 2 2:11,13 nestart.    
  Jānis Priede 2000 Rīdzene 2 nestart.      
               
  K-1 200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 52,45   49,23 20
2 Līva Parfenkova 1999 Rīdzene 1 54,36   51,00 17
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 57,64   53,39 14
4 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 1 54,67   54,57 13
5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1 56,13   56,39 12
6 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1 58,82 58,23 58,13 11
7 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 1:04,13 59,36 1:03,37 10
8 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 1:05,23 1:01,17 1:04,92 9
9 Kristiāna Gūtmane 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:00,07   1:05,86 8
10 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC  1:01,95 1:01,54   7
11 Karīna Gorbočova 1999 Rīdzene 2 1:03,45 1:02,42   6
12 Kitija Holšteina 1999 Brocēnu nov. BJSS 1 1:03,82 1:04,08   5
13 Jeļena Sušinska 1999 Brocēnu nov. BJSS 1 1:10,36 1:08,45   4
14 Rasma Cielava 1999 Rīdzene 2 1:08,42 1:08,86   3
  Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 1 nestart.      
               
  K-1 200m B zēni            
1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 49,36 44,89 45,20 20
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1 48,13 46,45 45,70 17
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1 51,23 48,82 46,89 14
4 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 1 51,67 46,85 47,30 13
5 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 1 51,13 48,74 47,61 12
6 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1 50,42 47,13 48,95 11
7 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 54,02 50,39 52,67 10
8 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 50,23 51,20 53,00 9
9 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:02,29 53,13 55,14 8
10 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 54,89 55,36 53,78 7
11 Arnis Paeglis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 1:02,82 57,32 55,89 6
12 Andris Buske 2001 Jelgava KC  55,32 53,80 56,83 5
13 Reinis Brunevics 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 59,32 59,92 59,38 4
14 Dāvis Landers 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 1:07,07 1:00,16 59,70 3
15 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2 1:00,60 58,76 59,72 2
16 Nauris Tomsons 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 59,57 59,48 1:00,16 1
17 Artūrs Skukausks 2001 Rīdzene 2 1:00,00 59,23 1:00,57  
18 Egils Kalns 2000 Jelgava KC  1:00,80 59,92 1:01,64  
19/21 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 5 1:02,64 1:00,67    
19/21 Aivars Šaicāns 1999 Jelgavas BJSS 2 59,76 1:02,60    
19/21 Viesturs Lauva 2000 Ventspils SS "Spars" 1 1:02,29 1:01,85    
22/24 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 4 1:10,20 1:01,54    
22/24 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 3 1:06,20 1:04,82    
22/24 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 4 1:12,13 1:02,39    
25/27 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 1:02,02 1:03,54    
25/27 Edvīns Aleksejevs 1999 Jelgavas BJSS 3 1:05,32 1:07,60    
25/27 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 1 1:02,61 1:07,02    
28/29 Jorens Nagajevs 2000 SASS/MSĢ 1 1:14,14      
28/29 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 1:12,23      
30 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 1 1:14,12      
  Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2 izstāj.      
  Elvis Ribaks 1999 Rīdzene 3 izstāj.      
  Dāvids Bisenieks 1999 Rīdzene 5 nestart.      
  Mihails Plingeu 1999 Rīdzene 3 nestart.      
               
  K-1 200m A jaunietes            
1 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     50,04 20
2 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils SS "Spars" 1     51,78 17
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     53,20 14
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     53,80 13
5 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     55,28 12
6 Beāte Grīsle 1997 Rīdzene 1     1:00,23 11
7 Alise Šefanovska 1998 Ventspils SS "Spars" 1     1:03,10 10
8 Laura Reine 1997 Talsu SS 1     1:05,73 9
9 Marija Prohorova 1998 Rīdzene 1     1:06,40 8
               
  K-2 200m A jaunieši            
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 38,67   36,76 20
  Dāvis Ciršs 1997          
2 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 40,61   39,00 17
  Linards Landsmanis 1997          
3 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīdzene 1 43,33   39,45 14
  Santis Pupuriņš 1998          
4 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1 41,39   41,80 13
  Romāns Kotikovs 1997          
5 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 3 42,54   42,89 12
  Valters Sudmalis 1998          
6 Konstatīns Mihailovs 1997 Rīdzene 2 43,07 44,89 43,95 11
  Ernests Rajeckis 1997          
7 Deivids Jaunsproģis 1999 Ventspils SS "Spars" 1 47,80 48,80 45,36 10
  Sandris Kozlovskis 1998          
8 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1 51,20 49,92 45,86 9
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
9 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 50,08   50,13 8
  Nikolajs Gluhaņks 1997          
10 Pauls Garaņčs 1998 Rīdzene 4 55,12 51,29   7
  Nils Garaņčs 1998          
11 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 1:02,10 59,29   6
  Viesturs Līdums 1997          
               
  K-2 200m A jaunietes            
1 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     48,73 20
  Daiga Liepiņa 1998          
2 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     49,02 17
  Anete Neretniece 1998          
3 Elvīra Bartuša 1998 Rīdzene 1     52,29 14
  Tatjana Tokareva 1998          
4 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1     59,60 13
  Alise Šefanovska 1998          
5 Anastasija Kuļeša 1998 Jelgavas BJSS 1     1:09,07 12
  Veronika Nakopitjana 1998          
               
  C-2 200m A jaunieši            
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     43,07 20
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
2 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     43,95 17
  Miks Galvanovskis 1997          
3 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1     44,16 14
  Kristaps Smilgainis 1997          
4 Linards Baumanis 1998 Talsu SS 1     52,02 13
  Uvis Zemturis 1998          
5 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1     1:05,23 12
  Raimonds Krasņickis 1997          
6 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2     1:10,45 11
  Daniels Ļūļāks 1997          
  Antons Jerjomins 1998 Rīdzene 1     diskv.  
  Artis Vītiņš 1997          
               
               
  K-2 500m B zēni            
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1 2:01,02   1:54,23 20
  Artūrs Derkusovs 1999          
2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:01,26   1:58,16 17
  Matīss Niks Vērmanis 2000          
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1 2:07,08 2:07,42 2:01,92 14
  Kristaps Laube 1999          
4 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 1 2:13,67 2:12,07 2:07,80 13
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
5 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:15,45 2:17,23 2:13,36 12
  Reinis Brunevics 2001          
6 Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2 2:29,02 2:21,13 2:15,20 11
  Aivars Šaicāns 1999          
7 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:22,70 2:18,51 2:16,29 10
  Anatolijs Zeinalovs 2001          
8 Aleksandrs Borščevskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:34,34 2:20,92 2:22,85 9
  Heino Vāravs 1999          
9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1 2:10,70   izstāj.  
  Roberts Levics 1999          
10 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 2:20,54 2:23,67 2:19,16 7
  Toms Andersons 2000          
11 Andris Buske 2001 Jelgava KC  2:28,07 2:33,29 2:20,16 6
  Egils Kalns 2000          
12 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 2:21,73 2:23,20 2:21,02 5
  Tomass Kovaļenko 1999          
13 Edvards Ceipe 2001 Rīdzene 3 2:24,67 2:27,92 2:23,00 4
  Kristaps Ceriņš 1999          
14 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1 2:31,95 2:37,48 2:27,51 3
  Gints Markavičs 2000          
15 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2 2:35,16 2:38,13 2:33,54 2
  Lukas Nīss 2000          
16 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2 2:32,23 2:35,67 2:34,00 1
  Artūrs Lastiņš 2000          
17 Sandris Tučs 1999 Ventspils SS "Spars" 1 2:38,08 2:35,70 2:37,00  
  Viesturs Lauva 2000          
18 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3 2:45,95 2:39,10 2:37,48  
  Raimonds Bajaruns 1999          
19 Artūrs Skukausks 2001 Rīdzene 2 2:34,06 2:40,48    
  Ņikita Miļčonoks 2000          
20/21 Arnis Paeglis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 2:20,16 nestart.    
  Nauris Tomsons 2000          
20/21 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 2:35,51 diskv.    
  Elvis Miklāvs 2001          
22/24 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 3 2:34,26      
  Edvīns Aleksejevs 1999          
22/24 Valts Vīgerts 1999 Ventspils SS "Spars" 1 2:40,86      
  Gustavs Ķēniņš 1999          
22/24 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 2:46,77      
  Dāvis Landers  2000          
               
  K-2 500m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:13,42   2:05,48 20
  Amanda Krūmiņa 1999          
2 Līva Parfenkova 1999 Rīdzene 1 2:17,42   2:09,67 17
  Eva Altrofa 1999          
3 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 1 2:28,23   2:17,60 14
  Valērija Kačana 2000          
4 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:22,33   2:18,89 13
  Sandija Megi 1999          
5 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1 2:31,17   2:25,70 12
  Kristiāna Gūtmane 1999          
6 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1 2:35,77   2:29,00 11
  Debora Zemzare 1999          
7 Kitija Holšteina 1999 Brocēnu nov. BJSS 1 2:40,04 2:37,54 2:37,57 10
  Jeļena Sušinska 1999          
8 Jūlija Gotova 1999 Jelgavas BJSS 1 2:41,67 2:43,64 2:42,10 9
  Sāra Vintere 1999          
9 Karīna Gorbočova 1999 Rīdzene 2 2:46,54 2:42,86 2:43,02 8
  Rasma Cielava 1999          
10 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1 2:44,80 2:50,86   7
  Kitija Gērena 2001          
11 Sofija Paune 2001 Rīdzene 2 2:51,74 3:02,32   6
  Valērija Kleina 2001          
12 Līga Kariņa 1999  Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:36,26 3:07,21   5
  Monta Dreimane 2001          
               
  C-2 500m B zēni            
1 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1     2:21,60 20
  Artūrs Belans 1999          
2 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1     2:26,29 17
  Roberts Lagzdiņš 1999          
3 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     2:29,32 14
  Ansis Grišāns 2000          
4 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 1     2:29,92 13
  Arnis Stromanis 2000          
5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1     2:48,86 12
  Ralfs Naumovs 1999          
6 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1     2:58,57 11
  Ruslans Muziniks 1999          
7 Reinis Grundulis 2000 Ventspils SS "Spars" 1     3:04,52 10
  Andis Kranciņš 2001          
8 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1     4:05,51 9
  Dāvids Kudrjavcevs 2000          
  Arsenijs Nitijevskis 1999 Rīdzene 1     izstāj.  
  Ričards Zaķis  2001          
  Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     izstāj.  
  Silvestrs Valdis Subocs 2000          
               
  K-1 500m A jaunieši            
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:09,95   1:46,64 20
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 2:09,42   1:48,54 17
3 Edgars Andžs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 1:55,00   1:50,54 14
4 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 1 1:59,02 2:04,95 1:50,83 13
5 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1 2:03,14 2:04,51 1:52,80 12
6 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 3 2:13,39 2:12,76 2:04,89 11
7 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 2:16,70 2:10,13 2:05,61 10
8 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1 2:14,70 2:09,60 2:07,11 9
9 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene 1 2:12,67 2:07,48 2:13,74 8
10 Eduards Sauja 1997 Brocēnu nov. BJSS 1 2:19,16 2:18,92 2:12,80 7
11 Armands Miruškins 1998 Rīdzene 2 2:21,32 2:20,67 2:17,73 6
12 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 1 2:21,04 2:32,82 2:18,57 5
13 Ņikita Ļepjohins 1997 Rīdzene 2 2:24,04 2:21,57 2:19,36 4
14 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:23,16 2:18,26 2:22,73 3
15 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1 2:23,73 2:19,51 2:25,95 2
16 Rondijs Viņķelis 1998 Rīdzene 5 2:40,07 2:40,80 2:36,57 1
17 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 2:41,39 2:41,32 2:41,80  
18 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu SS 1 2:49,39 2:48,04 2:45,02  
19 Miks Klammers 1998 Rīdzene 3 2:46,26 2:50,86    
20/21 Artūrs Žebers 1998 Rīdzene 4 2:55,29 2:54,51    
20/21 Atis Sončiks 1998 Rīdzene 4 2:50,92 2:54,00    
               
  C-1 500m A jaunieši            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1 2:08,17   2:03,10 20
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:13,00   2:06,54 17
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:17,20   2:07,07 14
4 Uvis Zemturis 1998 Talsu SS 1 2:28,02   2:15,36 13
5 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 2:20,48   2:19,07 12
6 Edgars Šteins 1998 Talsu SS 2 2:32,80   2:35,00 11
7 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils SS "Spars" 1 2:52,64 2:40,45 2:50,02 10
8 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1 2:57,39 2:53,75 3:00,95 9
9 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2 3:00,20 2:55,70 3:11,45 8
10 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 3:13,32 3:09,89   7
11 Daniels Ļūļāks 1997 Jelgavas BJSS 2 3:20,26 3:10,51   6
12 Viktors Krainovs 1998 Rīdzene 1 3:16,51 3:27,16   5
13 Artis Vītiņš 1997 Rīdzene 1 2:49,23 diskv.    
               
  K-1 500m A jaunietes            
1 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils SS "Spars" 1     2:17,00 20
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     2:23,86 17
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     2:26,95 14
4 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     2:36,36 13
5 Beāte Grīsle 1997 Rīdzene 1     2:47,70 12
6 Laura Reine 1997 Talsu SS 1     2:48,95 11
7 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:53,89 10
8 Marija Prohorova 1998 Rīdzene 1     3:00,31 9
               
  K-1 2000m B zēni            
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1     9:02,89 20
2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     9:04,51 17
3 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 1     9:19,51 14
4 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 1     9:24,36 13
5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene 1     9:58,92 12
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu SS 1     10:02,20 11
7 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1     10:05,80 10
8 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     10:09,51 9
9 Kristaps Laube 1999 Rīdzene 1     10:12,39 8
10 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:23,64 7
11 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 1     10:26,16 6
12 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:32,36 5
13 Toms Andersons 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     10:46,07 4
14 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5     10:59,23 3
15 Artūrs Mihaļevičs 1999 Rīdzene 1     11:02,76 2
16 Gregors Nīss 1999 Rīdzene 2     11:07,42 1
17 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:09,76  
18 Aleksandrs Borščevskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     11:11,57  
19 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3     11:17,23  
20 Andris Buske 2001 Jelgava KC      11:24,57  
21 Anatolijs Zeinalovs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:28,86  
22 Reinis Brunevics 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:35,42  
23 Lukas Nīss 2000 Rīdzene 2     11:40,60  
24 Valts Vīgerts 1999 Ventspils SS "Spars" 1     11:50,54  
25 Edvards Ceipe 2001 Rīdzene 3     11:50,80  
26 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3     11:54,80  
27 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     12:02,45  
28 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 2     12:04,57  
29 Egils Kalns 2000 Jelgava KC      12:07,13  
30 Aivars Šaicāns 1999 Jelgavas BJSS 2     12:10,80  
31 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2     12:13,04  
32 Sandris Tučs 1999 Ventspils SS "Spars" 1     12:14,32  
33 Kristaps Ceriņš 1999 Rīdzene 3     12:19,20  
34 Viesturs Lauva 2000 Ventspils SS "Spars" 1     12:21,10  
35 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     12:22,00  
36 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 4     12:29,80  
37 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     12:35,10  
38 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     12:38,54  
39 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 4     12:40,54  
40 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 3     12:45,07  
41 Edvīns Aleksejevs 1999 Jelgavas BJSS 3     12:45,48  
42 Dāvis Landers 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     12:46,73  
43 Gustavs Ķēniņš 1999 Ventspils SS "Spars" 1     12:47,16  
44 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 5     13:06,02  
45 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4     13:07,20  
46 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 3     13:15,54  
47 Mihails Plangeu 1999 Rīdzene 3     13:18,95  
48 Jorens Nagajevs 2000 SASS/MSĢ 1     13:30,13  
49 Raimonds Bajaruns 1999 Jelgavas BJSS 3     13:33,70  
50 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 1     13:39,42  
  Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     izstāj.  
  Elvis Ribaks 1999 Rīdzene 3     izstāj.  
  Nauris Tomsons 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3     izstāj.  
  Ansis Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2     izstāj.  
               
  C-1 2000m B zēni            
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     10:37,42 20
2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     11:03,57 17
3 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 1     11:05,60 14
4 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     11:24,80 13
5 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 1     11:37,29 12
6 Artūrs Belans 1999 Rīdzene 1     11:38,13 11
7 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 1     12:24,02 10
8 Arnis Stromanis 2000 Talsu SS 1     12:36,54 9
9 Ralfs Naumovs 1999 Ventspils SS "Spars" 1     13:43,16 8
10 Reinis Grundulis 2000 Ventspils SS "Spars" 1     14:06,86 7
11 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 1     14:17,07 6
12 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 1     14:19,54 5
13 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 1     14:19,86 4
14 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     14:34,67 3
15 Andis Kranciņš 2001 Ventspils SS "Spars" 1     15:06,10 2
16 Arsenijs Nitijevskis 1999 Rīdzene 1     17:36,29 1
  Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1     diskv.  
  Ričards Zaķis 2001 Rīdzene 1     diskv.  
  Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils SS "Spars" 1     izstāj.  
  Dāvids Kudrjavcevs 2000 Talsu SS 1     izstāj.  
               
  K-2 500m A jaunietes            
1 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     2:09,02 20
  Daiga Liepiņa 1998          
2 Elvīra Bartuša 1998 Rīdzene 1     2:21,00 17
  Tatjana Tokareva 1998          
3 Alise Šefanovska 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:35,70 14
  Viktorija Ķempele 1998          
4 Veronika Nakopitjana 1998 Jelgavas BJSS 1     2:52,13 13
  Anastasija Kuļeša 1998          
               
               
  K-1 2000m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:06,86 20
2 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:11,02 17
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     10:11,95 14
4 Eva Altrofa 1999 Rīdzene 1     10:49,48 13
5 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 1     11:00,54 12
6 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 1     11:12,45 11
7 Linda Krilovska 1999 Ventspils SS "Spars" 1     11:20,89 10
8 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     11:37,76 9
9 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     11:56,57 8
10 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC      12;02,02 7
11 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     12:06,02 6
12 Kristiāna Gūtmane 1999 Ventspils SS "Spars" 1     12:14,82 5
13 Karīna Gorbočova 1999 Rīdzene 2     12:24,82 4
14 Sofija Paune 2001 Rīdzene 2     12:29,95 3
15 Kitija Holšteina 1999 Brocēnu nov. BJSS 1     12:32,29 2
16 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 1     12:53,76 1
17 Valērija Kleina 2001 Rīdzene 2     13:06,89  
18 Kitija Gērena 2001 Ventspils SS "Spars" 1     13:10,80  
19 Jeļena Sušinska 1999 Brocēnu nov. BJSS 1     13:19,70  
20 Jūlija Gotova 1999 Jelgavas BJSS 1     13:21,89  
21 Anna Saļņikova 2001 Ventspils SS "Spars" 1     13:28,57  
22 Rasma Cielava 1999 Rīdzene 2     13:33,20  
23 Sāra Vintere 1999 Jelgavas BJSS 1     14:23,86  
  Valērija Kačana 2000 Rīdzene 1     izstāj.  
               
               
  C-2 500m A jaunieši            
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     1:58,70 20
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
2 Dāvis Iļjins 1998 Talsu SS 1     2:00,04 17
  Kristaps Smilgainis 1997          
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     2:02,09 14
  Miks Galvanovskis 1997          
4 Linards Baumanis 1998 Talsu SS 1     2:29,10 13
  Uvis Zemturis 1998          
5 Antons Jerjomins 1997 Rīdzene 1     2:36,29 12
  Artis Vītiņš 1997          
6 Maksims Kuzņecovs 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:57,89 11
  Raimonds Krasņickis 1997          
7 Sergejs Karpenko 1998 Jelgavas BJSS 2     3:21,45 10
  Daniels Ļūļāks 1997          
               
               
  K-2 500m A jaunieši FIN          
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1     1:43,95 20
  Dāvis Ciršs 1997          
2 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīdzene 1     1:49,54 17
  Santis Pupuriņš 1998          
3 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1     1:52,67 14
  Romāns Kotikovs 1997          
4 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 3     1:55,88 13
  Valters Sudmalis 1998          
5 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils SS "Spars" 1     2:05,11 12
  Sandris Kozlovskis 1998          
6 Ņikita Ļepjohins 1997 Rīdzene 2     2:08,77 11
  Konstatīns Mihailovs 1997          
7 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils SS "Spars" 1     2:08,77 10
  Aleksandrs Saipulajevs 1998          
8 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2     2:17,02 9
  Nikolajs Gluhaņks 1997          
9 Pauls Garaņčs 1998 Rīdzene 4     2:23,39 8
  Nils Garaņčs 1998          
10 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 1     2:38,86 7
  Viesturs Līdums 1997          

 

Komandu vērtējums

1. Jelgavas BJSS 1 618
2. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 1 518
3. Rīdzene 1 517
4. Ventspils SS "Spars" 1 342
5. Talsu SS 1 247
6. Brocēnu nov. BJSS 1 169
7. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 2 122
8. Rīdzene 2 112
9 Rīdzene 3 72
10. Jelgavas BJSS 2 65
11. SASS/MSĢ 1 59
12/13 Rīdzene 4 25
12/13 Jelgava KC 1 25
14. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 3 24
15. Talsu SS 2 22
16. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 5 12
17. Limbažu/Salacgrīvas nov.SS 4 10
18. Jelgavas BJSS 3 6
19. Rīdzene 5 1