Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Airēšanas slaloma rangs

07 Mai

LR kauss III 2014

LR kauss -III smaiļošanā un kanoe airēšanā
2014. gada 15. - 16. augustā, Brocēnos
             
  K-1 1000 m vīrieši          
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 3:46,11   3:39,07
2 Marks Ozolinkevičs 1994 ŪSK Barons/Jelgavas BJSS 3:45,04   3:42,13
3 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 3:57,51   3:43,60
4 Roberts Akmens 1996 MSĢ/Talsi 3:58,54   3:46,67
5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 4:01,36 3:55,92 3:47,42
6 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 3:58,95   3:50,23
7 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:08,45 3:59,86 3:53,76
8 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 3:58,26   4:32,53
9 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 4:00,83 3:57,76 DSQ
10 Māris Volbergs 1984 Lucavsalas airi 4:05,26 4:03,20  
11 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 4:40,14 4:06,60  
12 Roberts Brālis 1996 MSĢ/Talsi 4:40,26 4:40,64  
13 Daniels Ostapko 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:54,26 4:53,86  
  Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS NEST.    
             
  C-1 1000 m vīrieši          
1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons 4:19,02   4:01,25
2 Guntars Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 4:21,45   4:05,64
3 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils Spars 4:16,60   4:12,26
4 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 4:21,00   4:15,48
5 Guntis Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 4:22,82 4:22,92 4:24,64
6 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils Spars 4:52,00 4:30,54 4:27,10
7 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 4:22,82   4:27,51
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:32,20 4:27,58 4:34,80
9 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene 4:26,23   4:48,57
10 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils Spars 4:41,45 4:39,58  
11 Valentīns Lagzdiņš 1975 ZAK Zemgale 4:53,16 4:47,20  
12 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 5:01,73 5:06,00  
13 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils Spars 5:22,92 5:19,04  
14 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 5:31,16 5:28,17  
15 Vsevolods Ļeonovs 1995 BJSS Rīdzene 5:38,13 5:49,61  
  Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene NEST.    
             
  K-1 1000 m sievietes          
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene     4:18,26
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene     4:24,73
3 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ     4:55,00
4 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     5:01,95
  Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS     IZST.
             
             
             
  K-1 200 m vīrieši          
1 Roberts Akmens 1996 MSĢ/Talsi 37,54   33,51
2 Mārtiņš Upītis 1982 KC Jelgava 37,29   34,74
3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 37,48   35,14
4 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 39,32 37,70 35,83
5 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 45,33 37,36 36,23
6 Jānis Andersons 1994 BJSS Rīdzene 37,69 37,54 36,64
7 Jānis Geidāns 1989 KC Jelgava 39,51 38,45 37,48
8 Marks Ozolinkevičs 1994 ŪSK Barons/Jelgavas BJSS 38,70 38,73 38,04
9 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 42,67 39,00 38,48
10 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 39,14 38,32 37,02
11 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 41,39 43,32 38,48
12 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 39,57 38,57 38,80
13 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 40,10 39,86 39,13
14 Emīls Budrēvics 1996 KC Jelgava 42,73 40,16 39,48
15 Māris Volbergs 1984 Lucavsalas airi 39,76 40,48 40,86
16 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 41,20 44,82 43,10
17 Roberts Brālis 1996 MSĢ/Talsi 43,57 44,92 43,86
18 Daniels Ostapko 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,16 47,36 48,76
19 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 59,39 54,95  
20 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 38,70 NEST.  
  Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS NEST.    
             
  C-1 200 m vīrieši          
1 Romans Astapovs 1984 ZAK Zemgale 43,09   41,54
2 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils Spars 42,20   41,80
3 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 42,64   42,00
4 Guntars Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 43,36 43,48 42,45
5 Guntis Kundziņš 1996 MSĢ/Talsi 43,33   44,14
6 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene 46,86 43,86 44,52
7 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 44,77   45,77
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 44,64 46,70 47,67
9 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 43,80   53,89
10 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils Spars 46,33 47,48  
11 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils Spars 50,00 49,32  
12 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils Spars 50,67 49,60  
13 Roberts Zimelis 1992 Talsi 48,89 53,67  
14 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 1:03,36 56,20  
  Vselovods Leonovs 1995 BJSS Rīdzene NEST.    
  Miķelis Ežmalis 1990 BJSS Rīdzene NEST.    
             
  C-1 200 m sievietes          
1 Elīna Ēdole 1990 individuāli     52,10
             
  K-1 200 m sievietes          
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene     40,64
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene     43,26
3 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ     47,95
4 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     49,20
5 Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas SS     49,42
             
             
             
  GALVENAIS TIESNESIS   ILZE BOME      
             
  GALVENAIS SEKRETĀRS   MAIJA ACTIŅA      
Lasīt vairāk...
07 Mai

LKF k-1 jaunatnes kauss 2014

LKF K-1 Jaunatnes kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā
2014. gada 15. - 16. augustā, Brocēnos
             
  K-1 1000 m B zēni 1999.-2001.          
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:18,51 4:08,51 3:59,11
2 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 4:20,04 4:07,10 4:03,51
3 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:29,23 4:29,54 4:08,04
4 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:52,26 4:16,00 4:09,64
5 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 4:15,39 4:21,73 4:12,95
6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:17,73 4:16,64 4:15,11
7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 4:27,86 4:14,26 4:22,14
8 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 4:28,73 4:24,00 4:25,77
9 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 4:33,45 4:22,02 4:33,23
10 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:26,86 4:34,77 4:26,86
11 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:31,48 4:27,23 4:30,95
12 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:47,42 4:31,45 4:31,70
13 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:43,39 4:36,54 4:33,32
14 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 4:51,13 4:32,39 4:34,70
15 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 4:44,66 4:39,45 4:35,16
16 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 4:38,45 4:33,10 4:35,48
17 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 4:35,04 4:35,42 5:02,32
18 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:46,48 4:29,42 IZST.
19 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 4:41,00 5:00,23 4:45,07
20 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 4:47,70 4:46,93 4:51,39
21 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:51,73 4:50,39 4:51,82
22 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:53,39 4:48,26 4:52,32
23 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 4:39,73 4:40,54 4:52,60
24 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS 4:38,00 4:40,39 4:53,29
25 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:50,51 4:49,36 4:56,42
26 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:00,67 4:54,00 4:57,36
27 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:58,51 4:54,48 4:57,89
28/29 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS Rīdzene 5:06,04 4:57,04  
28/29 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene 5:03,54 5:17,00  
30/32 Nils Šporns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:00,82 5:04,67  
30/32 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 5:04,73 4:58,57  
30/32 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:17,29 5:40,83  
33/36 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 4:52,76 4:56,82  
33/36 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 5:02,89 5:06,07  
33/36 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 5:12,86 5:04,60  
33/36 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:28,89 5:57,26  
37/41 Matīss Milzers 2001 Ventspils Spars 5:25,86    
37/41 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:04,02    
37/41 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:16,02    
37/41 Kristers Ruks 1999 Talsi 5:39,02    
37/41 Egils Kalns 2000 KC Jelgava 5:10,29    
42/48 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:27,45    
42/48 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:10,60    
42/48 Daniels Fomins 1999 SASS/MSĢ 5:04,82    
42/48 Toms Blinkens 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:45,60    
42/48 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS Rīdzene 5:18,58    
42/48 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:35,48    
42/48 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 5:22,36    
49/55 Dans Abbasovs 2001 SASS/MSĢ 5:31,32    
49/55 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils Spars 5:21,39    
49/55 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 5:18,29    
49/55 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:46,04    
49/55 Konstantīns Novikovs 2001 SASS/MSĢ 5:47,02    
49/55 Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 5:17,48    
49/55 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 5:29,89    
49/55 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:34,04    
49/55 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 5:34,48    
49/55 Ričards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 5:41,70    
49/55 Miks Upamanis 2001 BJSS Rīdzene 5:56,26    
60 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 5:36,54    
  Artūrs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene DSQ    
  Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS IZST.    
  Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.    
  Augusts Kārklītis 1999 BJSS Rīdzene NEST.    
  Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS NEST.    
             
  C-1 1000 m B zēni 1999.-2001.          
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:51,27 5:01,76 4:25,26
2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 4:37,07 4:47,52 4:37,70
3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 5:09,89 5:01,04 4:48,80
4 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 4:56,16 5:04,10 4:50,86
5 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:56,46 4:51,82 4:55,73
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene 5:01,14 4:59,99 4:57,04
7 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 5:12,58 5:13,36 5:01,04
8 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 5:08,23 5:04,39 5:15,64
9 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Spars 5:17,51 5:16,86 5:38,29
10 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 5:23,74 5:09,80 5:11,70
11 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 5:29,51 5:34,48 5:16,20
12 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 5:42,54 5:23,64 5:17,07
13 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils Spars 5:16,08 5:37,02 5:27,00
14 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:31,23 5:26,60 5:27,23
15 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils Spars 5:30,32 5:32,70 5:28,60
16 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 5:23,20 5:18,02 5:29,04
17 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 5:47,65 5:29,07 5:48,16
18 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 6:06,95 6:02,45 5:57,21
19 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:46,92 5:57,57 5:57,57
19/21 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene 5:38,07 5:35,67  
19/21 Kristaps Buks 2000 Ventspils Spars 7:09,95 6:54,86  
22/23 Daniils Serins 2000 Ventspils Spars 6:12,64 6:02,70  
22/23 Jānis Dombrovskis 2000 Talsi 6:48,37 7:03,02  
24 Maikls Smaļko 2001 Ventspils Spars 6:41,14 6:59,07  
25/27 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:04,48 IZST.  
25/27 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 6:13,34 IZST.  
25/27 Krists Znotiņš 2001 Talsi 6:39,02 IZST.  
28 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 7:07,26    
29 Andis Kranciņš 2001 Ventspils Spars 7:03,54    
  Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS IZST.    
  Ričadrs Zaķis 2001 BJSS Rīdzene NEST.    
  K-1 1000 m A jaunieši 1997.-1998.          
1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:12,07 4:10,61 3:49,92
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:21,32 4:14,54 3:55,89
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 4:37,04 4:16,51 4:00,49
4 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 4:24,20 4:19,70 4:02,16
5 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 4:37,00 4:18,77 4:19,82
6 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 4:40,67 4:15,11 4:20,45
7 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils Spars 4:24,33 4:26,82 4:23,92
8 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 4:28,60 4:26,26 4:24,89
9 Ādams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 4:38,36 4:27,51 4:41,13
10 Ronalds Borisovs 1998 Jelgavas BJSS 4:29,23 4:20,02 4:35,20
11 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 4:36,29 4:30,54 4:38,42
12 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 4:51,10 4:49,13 4:41,02
13 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils Spars 4:51,82 4:53,13 4:48,23
14 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 4:41,00 4:56,95 4:49,02
15 Nils Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 5:10,98 5:00,39 4:56,10
16 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 4:50,04 4:27,67 5:04,76
17 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 5:02,54 5:24,82 5:05,32
18 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS 4:40,58 4:50,60 5:21,35
19/20 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 4:53,80 5:02,67  
19/20 Pauls Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 5:13,39 4:59,16  
21/22 Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 5:03,70 5:04,02  
21/22 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 5:10,00 5:23,16  
23 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:15,73 5:22,17  
24/25 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 4:54,39 IZST.  
24/25 Linards Sproģis 1997 Brocēnu BJSS 5:04,13 IZST.  
             
  C-1 1000 m A jaunieši 1997.-1998.          
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:41,67   4:18,10
2 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils Spars 4:28,30   4:18,54
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 4:51,92   4:18,89
4 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 4:30,17   4:33,70
5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 4:39,11   4:41,00
6 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 4:51,64 4:40,80 4:44,04
7 Uvis Zemturis 1998 Talsi 4:44,67 4:49,82 4:55,16
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 5:03,57 4:52,60 5:07,32
9 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 4:50,39   5:25,10
10 Linards Baumanis 1998 Talsi 5:04,07 5:06,89  
11 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene 5:25,11 5:07,29  
12 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 5:43,92 5:32,95  
13 Daneks Ļuļaks 1997 Jelgavas BJSS 5:58,32 6:04,76  
14 Dmitrijs Barsukovs 1997 Jelgavas BJSS 6:11,17 6:15,89  
             
  C-1 500 m   B meitenes 1999.-2001.          
1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene     2:58,57
2 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     3:14,89
             
  K-1 500 m B meitenes 1999.-2001.          
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:21,64   2:15,86
2 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:22,02   2:19,35
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:22,86   2:22,86
4 Aleksandra Denafa 1999 BJSS Rīdzene 2:28,00 2:26,32 2:24,42
5 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 2:25,29 2:32,29 2:24,64
6 Megija Kūle 1999 Ventspils Spars 2:26,20 2:28,23 2:30,20
7 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 2:33,85 2:28,67 2:31,29
8 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:32,39 2:25,32 2:36,64
9 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 2:35,00 2:34,13 2:39,80
10 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:39,02 2:39,00 2:35,39
11 Linda Krilovska 1999 Ventspils Spars 2:43,20 2:37,23 2:36,00
12 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:32,20 2:35,02 2:36,42
13 Anna Saļņikova 2001 Ventspils Spars 2:36,29 2:42,10 2:38,89
14 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 2:45,92 2:43,32 2:40,92
15 Sofija Paune 2001 BJSS Rīdzene 2:37,92 2:35,29 2:42,20
16 Kitija Gērena 2001 Ventspils Spars 2:41,95 2:43,64 2:43,29
17 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene 2:50,20 2:48,73 2:53,29
18 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS Rīdzene 2:52,86 2:51,20 2:57,51
19 Justīne Matisone 2001 BJSS Rīdzene 3:03,98 3:03,48  
20 Valērija Kleine 2001 BJSS Rīdzene 2:58,82 2:55,48  
             
  K-1 500 m A jaunietes 1997.-1998.          
1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 2:04,57   2:06,23
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 2:19,57   2:18,92
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 2:20,02   2:22,32
4 Amanda Evelīne Akmene 1997 Talsi 2:24,29   2:23,51
5 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 2:22,26   2:25,23
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils Spars 2:26,45   2:26,82
7 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 2:30,45 2:28,36 2:27,13
8 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 2:32,42 2:32,54 2:33,16
9 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 2:40,32 2:34,20 2:38,10
10 Viktroja Ķempele 1998 Ventspils Spars 2:30,70 2:34,42  
11 Laura Reine 1997 Talsi 2:53,20 2:52,80  
             
  C-1 500 m A jaunietes 1997.-1998.          
1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene     2:45,10
  Roza Haina 1998 BJSS Rīdzene     IZST.
             
  K-1 200 m B zēni 1999.-2001.          
1 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 41,39 40,73 39,16
2 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 41,54 42,16 39,36
3 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 43,11 42,45 39,54
4 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 44,36 42,07 41,45
5 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 43,51 43,10 42,04
6 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 44,89 43,16 42,57
7 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 45,48 44,20 43,23
8 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 44,02 44,11 43,67
9 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 46,67 44,33 45,92
10 Heino Vāravs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 43,51 45,42 44,23
11 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 45,33 45,73 44,55
12 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 47,42 46,82 45,95
13 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 44,62 46,74 46,49
14 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 48,20 45,64 46,73
15 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 45,29 44,51 46,95
16 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 48,45 47,64 47,25
17 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 47,42 46,07 47,45
18 Gints Markavičs 2000 Brocēnu BJSS 47,80 47,39 54,36
19 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 49,11 48,51 46,64
20 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,60 48,02 46,86
21 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 50,92 47,92 47,13
22 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 49,25 48,39 47,48
23 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,64 49,36 47,82
24 Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 49,26 49,95 48,76
25 Vasilijs Samončevs 2000 BJSS Rīdzene 49,55 50,73 49,89
26 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 50,32 49,16 51,39
27 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS Rīdzene 49,92 49,89 IZST.
28/29 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 50,95 51,32  
28/29 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,23 51,51  
30/32 Egils Kalns 2000 KC Jelgava 51,39 52,42  
30/32 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 51,89 51,70  
30/32 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 53,58 52,48  
33/35 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 54,23 55,85  
33/35 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 54,16 56,64  
33/35 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS 50,26 53,29  
36 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS Rīdzene 50,08 IZST.  
37/42 Rihards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 54,57    
37/42 Ralfs Jātnieks 1999 Ventspils Spars 57,11    
37/42 Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 57,64    
37/42 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene 53,00    
37/42 Nils Šporns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 53,60    
37/42 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 54,46    
43/49 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 57,89    
43/49 Jānis Kļaviņš 2000 Jelgavas BJSS 58,51    
43/49 Daņila Šakurovs 2001 Jelgavas BJSS 1:00,20    
43/49 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 56,30    
43/49 Ričards Sproģis 1999 Brocēnu BJSS 58,26    
43/49 Rihards Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 54,64    
43/49 Kristers Rutks 1999 Talsi 58,89    
50/56 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 1:00,58    
50/56 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:01,20    
50/56 Matīss Milzers 2001 Ventspils Spars 1:00,60    
50/56 Artūrs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene 1:00,51    
50/56 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,51    
50/56 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:04,07    
50/56 Toms Blinkens 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:03,82    
57/60 Raivo Ramba 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:05,26    
57/60 Konstantīns Novikovs 2001 SASS/MSĢ 1:01,39    
57/60 Miks Upamanis 2001 BJSS Rīdzene 1:00,83    
57/60 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,80    
  Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS IZST.    
  Dans Abbasovs 2001 SASS/MSĢ IZST.    
  Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS NEST.    
             
             
             
  C-1 200 m B zēni 1999.-2001.          
1 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 51,16 47,48 46,36
2 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 48,57 51,33 47,13
3 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 53,32 48,60 47,39
4 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene 51,23 50,36 49,57
5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 53,00 51,46 51,70
6 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 56,26 52,45 52,23
7 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils Spars 54,42 53,95 52,70
8 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 54,57 52,13 53,10
9 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 54,95 52,58 IZST.
10 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,86 52,48 52,64
11 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils Spars 55,48 1:01,00 53,42
12 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 56,26 54,80 55,80
13 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 59,00 59,26 56,51
14 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 58,48 1:00,14 57,36
15 Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 1:03,10 1:01,00 58,54
16 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:02,10 57,02 59,23
17 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 1:00,29 59,26 1:00,08
18 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:02,10 59,73 1:02,26
19/21 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:01,29 1:01,46  
19/21 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils Spars 57,36 1:01,42  
19/21 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS Rīdzene 1:03,82 1:02,16  
22/24 Maikls Smaļko 2001 Ventspils Spars 1:05,36 1:10,51  
22/24 Edvīns Aļeksejevs 1999 Jelgavas BJSS 1:07,04 1:03,89  
22/24 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 1:05,36 1:03,26  
25/27 Daniils Serins 2000 Ventspils Spars 1:11,02 1:12,07  
25/27 Kristaps Buks 2000 Ventspils Spars 1:11,07 1:13,86  
25/27 Krists Znotiņš 2001 Talsi 1:15,26 1:12,26  
28/29 Andis Kranciņš 2001 Ventspils Spars 1:16,89    
28/29 Jānis Dombrovskis 2000 Talsi 1:15,48    
30 Kristians Praņevskis 2001 Jelgavas BJSS 1:22,02    
             
  C-1 200 m meitenes          
1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene     1:07,39
2 Julija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     1:11,36
             
  K-1 200 m B meitenes 1999.-2001.          
1 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 49,20   46,57
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 49,39   47,07
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,36 52,70 50,04
4 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,61   50,54
5 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 55,20 55,39 50,86
6 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 53,45 54,73 51,20
7 Megija Kūle 1999 Ventspils Spars 57,07 52,80 52,60
8 Aleksandra Denafa 1999 BJSS Rīdzene 54,86 54,39 53,51
9 Linda Krilovska 1999 Ventspils Spars 1:03,80 56,17 56,10
10 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 55,73 56,80 54,20
11 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 56,42 59,54 55,14
12 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 58,39 59,51 57,42
13 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 1:01,89 1:00,42 57,70
14 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene 1:03,82 1:02,80 59,95
15 Sofija Paune 2001 BJSS Rīdzene 1:01,57 1:00,42 1:02,54
16 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS Rīdzene 1:04,83 1:08,20 1:03,80
17 Justīne Matisone 2001 BJSS Rīdzene 1:10,20 1:11,10 1:07,17
18 Valērija Kleine 2001 BJSS Rīdzene 1:11,42 1:15,95  
19 Kitija Gērena 2001 Ventspils Spars 1:04,51 IZST.  
  Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS IZST.    
  Anna Saļņikova 2001 Ventspils Spars IZST.    
             
  K-1 200 m A jaunieši 1997.-1998.          
1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 40,60   36,02
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 43,02   36,70
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 40,13   37,61
4 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 43,46 40,33 39,36
5 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 48,70 41,48 40,34
6 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 44,04 42,20 40,55
7 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 42,45 41,51 41,17
8 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 46,86 40,42 41,58
9 Ronalds Borisovs 1998 Jelgavas BJSS 45,80 43,02 44,80
10 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 43,48 42,29 42,86
11 Ādams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 46,17 43,42 44,00
12 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 44,54 43,76 44,23
13 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS 49,57 45,42 44,80
14 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils Spars 45,62 44,26 45,20
15 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 46,76 45,32 45,76
16 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 47,36 45,95 46,16
17 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 49,89 49,60 49,51
18 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils Spars 50,54 48,57 49,70
19 Guntis Rubīns 1998 BJSS Rīdzene 52,95 51,86  
20/21 Linards Sproģis 1997 Brocēnu BJSS 51,86 52,29  
20/21 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 52,70 52,86  
22/24 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsi 55,33    
22/24 Pauls Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 49,60    
22/24 Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 55,39    
25/26 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 50,45    
25/26 Nils Garaņčs 1998 BJSS Rīdzene 56,23    
             
  C-1 200 m A jaunieši 1997.-1998.          
1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils Spars 44,07   42,76
2 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 46,16   44,39
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 45,89   44,60
4 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 46,73   44,92
5 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 46,54   45,13
6 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 47,48   46,07
7 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 52,82 47,86 47,02
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 53,23 50,33 51,60
9 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene 54,10 51,70 52,29
10 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 57,43 54,23  
11 Linards Baumanis 1998 Talsi 54,26 58,42  
12 Uvis Zemturis 1998 Talsi 55,23 58,86  
13 Dmitrijs Barsukovs 1997 Jelgavas BJSS 1:05,26 1:00,54  
14 Daneks Ļuļaks 1997 Jelgavas BJSS 1:07,57 1:03,51  
  K-1 200 m A jaunietes 1997.-1998.          
1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 46,80   44,82
2 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 52,31   48,60
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 51,85   50,07
4 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 55,02 53,36 51,32
5 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 54,02   51,60
6 Amanda Evelīne Akmene 1997 Talsi 53,92   51,89
7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils Spars 56,64 55,92 53,32
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 55,80   54,89
9 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 59,26 59,23 56,07
10 Laura Reine 1997 Talsi 1:14,64 1:04,61  
11 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils Spars 57,29 NEST.  
             
             
  C-1 200 m jaunietes          
1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene     59,10
2 Roza Haina 1998 BJSS Rīdzene     1:16,82
             
             
             
  GALVENAIS TIESNESIS   ILZE BOME      
             
  GALVENAIS SEKRETĀRS   MAIJA ACTIŅA      
Lasīt vairāk...
07 Mai

LR čempionāts maratonā 2014

Nolikums

Zemgales rudens maratonam

Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Vieta un laiks.

Sacensības notiks 2014. gada 4. oktobrī Jelgavā sporta kluba “KC” sporta bāzē Pasta salā N 3 . Sacensību sākums plkst. 12.00.

Sacensību vadība.

Sacensības organizē un vada sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta servisa centru un LKF.

Dalībnieki un programma.

Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirma šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

1995.g.dz.un vecāki vīrieši K-1, C-1 2 apļi sievietes K-1 1 aplis

1996.-97.g.dz juniori K-1, C-1 2 apļi juniores K-1 1 aplis

1998.-99.g.dz. jaunieši K-1, C-1 2 apļi jaunietes K-1 1 aplis

2000.-2003 . zēni K-1, C-1 1 aplis meitenes K-1 1 aplis

visi veterāni vīrieši K-1, C-1 1 aplis sievietes K-1 1 aplis

Pieteikumi.

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai maija@kanoe līdz 2. oktobrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 11.00.

Apbalvošana.

Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

Kontaktinformācija Ilze Bome 29404163

Rezultāti

C-1 Zēni 2000.-2003.g.dz. 1 aplis

1 101 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 0:42:22
2 19 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 0:43:08
3 162 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:45:26
4 68 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 0:46:51
5 67 Donats Lapato 2000 BJSS Rīdzene 0:47:11
6 310 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu SS 0:47:39
7 199 Rokas Tamašauskas 2000 SM „Atžalynas“ 0:48:24
8 17 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 0:49:27
9 323 Christopher Robin Antsu 2000 Parnu 0:50:05
10 161 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:36
11 110 Paulius Žukauskas 2000 Šauļi 0:52:03
12 20 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 0:53:47
13 169 Ivo Šteinerts 2000 Lucavsalas airi 0:54:20
14 102 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu BJSS 0:55:13
15 334 Večeslav Buglak 2002 Visaginas 0:56:37
16 164 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:57:07
17 163 Anatolijs Zeinālovs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:00:37
18 311 Krists Znotiņš 2001 Talsu SS 1:02:44
19 18 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 1:03:02
20 77 Valters Mārtinsons 2003 BJSS Rīdzene 1:15:57
21 74 Kārlis Mārtinsons 2000 BJSS Rīdzene 1:16:21
22 69 Genrihs Soļaņiks 2001 BJSS Rīdzene 1:33:16
  72 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS Rīdzene izst.
  200 Eimantas Janulis 2001 SM „Atžalynas“ izst.
  168 Ņikita Bergholcs 2001 Lucavsalas airi nest.
  170 Kristaps Gailums 2000 Lucavsalas airi nest.

K-1 Zēni 2000.-2003.g.dz. 1 aplis

1 185 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 0:41:11
2 393 Mantas Jablonskis 2000 Skuodo 0:41:19
3 391 Osvaldas Mitkus 2000 Skuodo 0:41:36
4 390 Julius Petrauskas 2000 Skuodo 0:42:17
5 59 Edvards Ceipe 2001 BJSS Rīdzene 0:42:27
6 148 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:42:30
7 142 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:42:32
8 149 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:42:48
9 141 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:00
10 97 Gints Markacičs 2000 Brocēnu BJSS 0:43:15
11 143 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:28
12 60 Kristofers Lamberts 2000 BJSS Rīdzene 0:43:50
13 150 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:44:23
14 63 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS Rīdzene 0:44:27
15 117 Deividas Liukpetris 2000 Lietuva 0:44:30
16 65 Lukass Nīss 2000 BJSS Rīdzene 0:45:24
17 354 Reinis Brunevics 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:45:32
18 146 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:45:36
19 96 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 0:46:30
20 100 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu BJSS 0:46:42
21 145 Nils Šporns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:46:47
22 151 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:47:04
23 191 Henrijs Horts 2001 SASS/MSĢ 0:47:08
24 186 Žans Vasiļjevs 2000 SASS/MSĢ 0:47:17
25 175 Aron Faber 2002 SAK Tartu 0:47:24
26 187 Aleks Šengelija 2001 SASS/MSĢ 0:48:33
27 64 Arturs Skrebels 2001 BJSS Rīdzene 0:48:45
28 144 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:49:34
29 153 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:49:43
30 394 Danielius Kuprys 2001 Skuodo 0:50:10
31 156 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:50:20
32 147 Edvards Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:14
33 155 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:36
34 152 Aleksis Cepītis 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:50
35 196 Ivans Jurinovs 2003 SASS/MSĢ 0:51:52
36 190 Ričards Matuševičš 2001 SASS/MSĢ 0:54:41
37 189 GustavsRuģelis 2001 SASS/MSĢ 0:54:51
38 188 Edijs Bājars 2001 SASS/MSĢ 0:55:36
39 195 Vladimirs Evharitskis 2002 SASS/MSĢ 0:55:55
40 192 Marko Kampanella 2002 SASS/MSĢ 0:56:31
41 157 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:03:41
42 158 Kristaps Knops 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:03:50
43 327 Martin Eier 2003 Parnu 1:07:56
44 193 Valts Lapsiņš 2002 SASS/MSĢ 1:24:22
  98 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu BJSS izst.
  99 Arvis Kreicbergs 2000 Brocēnu BJSS izst.

K-1 Vīrieši veterāni 1 aplis

1 330 Sigitas Bulovas 1963 Gargždai 0:38:47
2 317 Vadimas Čižys 1974 Visaginas 0:40:31
3 371 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsalas airi 0:40:34
4 329 Urmas Varm 1955 Pirita Canoe Club 0:42:00
5 328 Toomas Kvell 1971 Parnu 0:42:01
6 342 Uldis Semjonovs 1979 Jelgava KC 0:42:29
7 343 Eugenius Taparauskas 1953 Joniški 0:43:13
8 113 Edgars Šorecs 1973 Jelgava KC 0:45:35
9 312 Eduards Juhņevičš 1955 Talsi 0:48:13
10 340 Andris Veinbergs 1962 Jelgava 0:49:46
11 336 Ēriks Meiers 1950 Bolderāja 0:50:45
12 325 Atis Luguzs 1977 Multisports.lv 0:54:14

K-1 Sievietes veterānes 1 aplis

1 335 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 0:49:18
2 118 Aleksandra Čechova 1962 Lietuva 0:50:28
3 309 Dace Ozola 1966 Jelgava KC 1:08:16
4 307 Kristīne Šoreca 1974 Jelgava KC 1:08:17
           

C-1 Vīrieši veterāni 1 aplis

1 339 Imants Orna 1954 Liepāja, Attekas sala 0:44:03
2 341 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 0:44:49
3 119 Egidijus Šiaučiūnas 1958 Lietuva 0:47:00
4   Viktors Moisejenkovs     0:49:14

C-1 Sievietes, jaunietes, meitenes 1 aplis

1 318 Elīna Ēdole 1990 individuāli 0:47:20
2 87 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 0:52:25
3 21 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 0:57:59
4 300 Gabrielė Čerepokaitė 2000 SM „Atžalynas“ 1:00:58
5 88 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 1:04:55
  86 Roza Haina 1998 BJSS Rīdzene nest.

K-1 Meitenes 2000.-2003.g.dz. 1 aplis

1 108 Viktorija Petraviciute 2000 Kaunas 0:43:55
2 165 Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:47:05
3 326 Marleen Kirsika Braumann 2003 Parnu 0:50:37
4 80 Justīne Matisone 2001 BJSS Rīdzene 0:50:43
5 83 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS Rīdzene 0:51:36
6 324 Piia Liisa Kunnapas 2001 Parnu 0:52:43
7 79 Reina Rituma 2002 BJSS Rīdzene 0:54:34
8 167 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:54:39
9 82 Santa Luīze Tūtāne 2002 BJSS Rīdzene 1:00:22
10 81 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS Rīdzene 1:02:13
11 166 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:02:20

K-1 Juniores 1996.-1997.g.dz. 1 aplis

1 10 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons/MSĢ 0:40:45
2 173 Elery Vilja 1996 SAK Tartu 0:43:14
3 112 Lada Cechova 1997 Lietuva 0:45:20

K-1 Jaunietes 1998.-1999.g.dz. 1 aplis

1 321 Anette Baum 1998 Parnu 0:40.47
2 137 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:41:26
3 138 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:10
4 139 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:43:16
5 316 Žymantė Prakapavičiūtė 1999 Zarasai 0:45:09
6 56 Aleksandra Denafa 1999 BJSS Rīdzene 0:45:19
7 58 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 0:45:21
8 54 Justīne Andersone 1998 BJSS Rīdzene 0:45:21
9 136 Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:48:46
10 57 Marija Prohorova 1998 BJSS Rīdzene 0:50:01
11 322 Karoline Poželaite 1999 Parnu 0:50:10
12 140 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 0:51:48
13 95 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu BJSS 0:52:11

K-1 Sievietes 1995.g.dz. un vec. 1 aplis

1 30 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 0:41:03
2 107 Elena Memliukaite 1994 Kaunas 0:42:10
3 106 Anele Sakalyte 1994 Kaunas 0:42:30
  89 Lāsma Liepa 1988 Antālija nest.

K-1 Vīrieši 1995.g.dz. un vec. 2 apļi

1 11 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 1:12:30
2 176 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 1:12:32
3 179 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1:12:40
4 301 Valērijs Pavlovs 1987 AK Kaija 1:15:32
5 314 Jonas Ragauskas 1976 Visaginas 1:15:58
6 120 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:17:19
7 103 Audrius Ceponis 1985 Kaunas 1:18:47
8 320 Rannar Jantson 1993 Parnu 1:19:55
9 400 Ervīns Vēveris 1981 Jelgavas KC 1:20:49
10 178 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 1:22:50
11 1 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 1:27:36
  172 Peter Paul Panov 1995 SAK Tartu izst.
  395 Allan Aim 1991 Tartu izst.

K-1 Juniori 1996.-1997.g.dz. 2 apļi

1 125 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:12:31
2 124 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:15:24
3 123 Hedija Vents Brunēvics 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:17:23
4 12 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1:17:44
5 122 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:18:42
6 109 Benas Sapatka 1997 Lietuva 1:20:02
7 31 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 1:22:49
8 315 Aurimas Pupelis 1996 Zarasai 1:22:50
9 181 Martiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1:24:00
10 37 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 1:24:31
11 32 Arturs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 1:28:06
12 33 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 1:28:31
13 302 Robers Brālis 1996 Talsu SS 1:28:45
14 91 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1:28:57
15 35 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 1:32:12
  330 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas KC izst.
  92 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS izst.
  93 Rolands Šakals 1997 Brocēnu BJSS izst.
  110 Gvidas Kmiliauskas 1997 Lietuva izst.
  34 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene izst.
  36 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene izst.

K-1 Jaunieši 1998.-1999.g. dz. 2 apļi

1 129 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:18:43
2 48 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 1:18:44
3 115 Lukas Šakalys 1999 Lietuva 1:18:51
4 114 Tomas Srivkinas 1999 Lietuva 1:24:01
5 49 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 1:24:10
6 40 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS Rīdzene 1:24:32
7 94 Egils Milnis 1999 Brocēnu BJSS 1:28:47
8 47 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 1:30:45
9 46 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS Rīdzene 1:32:07
10 43 Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS Rīdzene 1:34:13
11 41 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 1:40:54
12 184 Nikita Nečajevs 1998 SASS/MSĢ 1:42:06
13 44 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS Rīdzene 1:42:23
14 45 Ruvims Kagans 1999 BJSS Rīdzene 1:50:45
  50 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene izst.
  113 Kasparas Dula 1998 Lietuva izst.
  308 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsu SS izst.
  132 Horens Lāns 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS izst.

C-1 Vīrieši 1995.g.dz. un vec. 2 apļi

1 338 Aivis Tints 1987 Liepāja, Attekas sala 1:22:05
2 25 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene 1:22:31
3 104 Osvaldas Murza 1995 Kaunas 1:23:03
4 105 Ignas Cepulis 1994 Kaunas 1:28:44
5 28 Krišs Jansons 1995 BJSS Rīdzene 1:33:41
6 29 Emīls Buliņš 1994 BJSS Rīdzene 1:42:41
7 27 Ričards Celms 1995 BJSS Rīdzene 2:07:25

C-1 Juniori 1996.-1997.g.dz. 2 apļi

1 304 Guntars Kundziņš 1996 Talsu SS/MSĢ 1:23:18
2 197 Dominykas Murza 1996 SM „Atžalynas“ 1:24:30
3 126 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:25:39
4 305 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu SS/MSĢ 1:26:19
5 306 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu SS 1:26:28
6 313 Ģirts Jansons 1996 Ventspils/MSĢ 1:28:02
7 127 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:30:10
8 303 Guntis Kundziņš 1996 Talsu SS/MSĢ 1:31:18
9 39 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 1:31:51
10 111 Mantas Antanaitis 1996 Lietuva 1:35:26
11 198 Edgaras Dubeikaitis 1996 SM „Atžalynas“ 1:38:31
12 38 Viktors Krainovs 1997 BJSS Rīdzene 1:41:16

C-1 Jaunieši 1998.-1999.g.dz. 2 apļi

1 331 Mindaugas Talačka 1998 Visaginas 1:27:41
2 15 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1:28:40
3 174 Carl Daniel Haidak 1998 SAK Tartu 1:29:19
4 52 Artūrs Belāns 1999 BJSS Rīdzene 1:32:18
5 332 Ilja Dovidovskij 1999 Visaginas 1:33:07
6 16 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 1:34:01
7 134 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:37:58
8 116 Titas Pužeckas 1999 Lietuva 1:39:16
9 133 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:40:27
10 51 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS Rīdzene 1:43:00
11 135 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas SS 1:45:52
12 333 Lukas Ragauskas 1999 Visaginas 1:53:57

1 aplis aptuveni 8 km

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Lasīt vairāk...
07 Mai

LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJAS KROSS 2014

E grupas zēni (2002. - 2004.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Reinis Brunēvics 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:14.25
2 Rainers Uplejs 2002 Sporta skola „Spars” 10:15.75
3 Augusts Melderis 2002 Brocēnu novada BJSS 10:36.72
4 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 10:39.04
5 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 10:48.44
6 Ralfs Pavārs 2003 Brocēnu novada BJSS 10:49.41
7 Kārlis Ozols 2004 Jelgavas BJSS 10:55.13
8 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 11:13.10
9 Ritvars Zvirgzds 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:13.85
10 Jēkabs Kalenda 2002 Sporta skola „Spars” 11:17.75
11 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 11:18.72
12 Danila Podgornijs 2002 MSĢ/SASS 11:20.79
13 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:22.16
14 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu novada BJSS 11:25.25
15 Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene" 11:26.19
16 Kristaps Aksenoks 2002 BJSS "Rīdzene" 11:26.60
17 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 11:27.63
18 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene" 11:29.59
19 Toms Kaļva 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:33.91
20 Aleksandrs Titovs 2002   11:34.32
21 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:38.91
22 Rihards Rikts 2002 BJSS "Rīdzene" 11:45.91
23 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 12:07.04
24 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu novada BJSS 12:15.25
25 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:15.60
26 Jānis Dombrovskis 2002 BJSS "Rīdzene" 12:17.00
27 Ernests Prauliņš 2002 BJSS "Rīdzene" 12:19.79
28 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu novada BJSS 12:22.97
29 Gļebs Vasiļjevs 2003 Sporta skola „Spars” 12:27.25
30 Kristaps Pinkevičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:30.29
31 Antons Kataļins 2003 BJSS "Rīdzene" 12:30.85
32 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:37.91
33 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 12:45.85
34 Kārlis Grunte 2003 Talsu novada sporta skola 12:59.60
35 Kārlis Strīģelis 2003 BJSS "Rīdzene" 13:00.00
36 Renārs Bērziņš 2004 Talsu novada sporta skola 13:01.07
37 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 13:09.38
38 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 13:22.79
39 Edvards Vilde 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 13:24.88
40 Niks Stromanis 2003 Brocēnu novada BJSS 13:58.91
41 Marks Kacens 2003 BJSS "Rīdzene" 14:06.47
42 Artis Paslauskis 2003 ŪSK Barons 14:32.57
43 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 14:59.63
44 Kristaps Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene" 15:21.10
45 Vadims Hrustaļovs 2002 ŪSK Barons 15:28.29
46 Pēteris Ļahs 2004 ŪSK Barons 15:47.57
47 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 15:48.60
48 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 15:49.35
49 Mārtiņš Jirgensons 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 15:52.63
50 Gatis Artūrs Šūpulis 2002 BJSS "Rīdzene" 15:57.07
51 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 17:30.61
52 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 17:32.42
53 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 17:32.75
54 Dāvids Ļahs 2003 ŪSK Barons 17:49.56
55 Ņikita Martjučenko 2003   17:49.91
56 Iļja Ivanovs 2002 Sporta skola „Spars” 18:09.68
57 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:09.96
58 Kristaps Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:12.23
59 Valters Brūders 2003 Sporta skola „Spars” 18:22.03

E grupas meitenes (2002.-2004.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Reina Rituma 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 11:24.16
2 Saulija Markaviča 2003 Brocēnu novada BJSS 11:35.50
3 Linda Breidaka 2002 Brocēnu novada BJSS 11:59.37
4 Margarita Oša 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 12:32.84
5 Līva Sīlīte 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:41.12
6 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 12:58.09
7 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 13:03.03
8 Santa Garklāva 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 13:38.62
9 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 14:03.19
10 Marta Cepurīte 2002 Sporta skola „Spars” 14:06.97
11 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 14:19.94
12 Santa Luīze Tūtāne 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 17:58.59
13 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:04.03
14 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:08.97
         

D grupas zēni (2000. - 2001.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 8:27.93
2 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:19.97
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 9:27.36
4 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:28.08
5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu novada BJSS 9:29.14
6 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:35.36
7 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ/SASS 9:37.12
8 Daniils Serins 2000 Sporta skola „Spars” 9:39.37
9 Lukass Niss 2000 BJSS "Rīdzene" 9:47.17
10 Gints Markacičs 2000 Brocēnu novada BJSS 9:56.67
11 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:58.05
12 Arturs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 10:12.68
13 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 10:24.94
14 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:29.51
15 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 10:33.89
16 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:34.89
17 Kirills Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 10:36.82
18 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10:37.44
19 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:41.00
20 Ivo Šteinerts 2000   10:41.35
21 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ/SASS 10:41.60
22 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:42.90
23 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 10:45.04
24 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10:46.73
25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 10:47.81
26 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 10:48.02
27 Dāvis Ceibergs 2001   10:55.55
28 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:58.26
29 Vjačeslavs Mičulens 2000 BJSS "Rīdzene" 11:10.03
30 Roberts Karpinskis 2000 Sporta skola „Spars” 11:11.56
31 Henrijs Horsts 2001 MSĢ/SASS 11:28.21
32 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 11:30.47
33 Kristiāns Bitkovs 2001 Sporta skola „Spars” 11:32.87
34 Aleksejs Sabarņa 2000 Sporta skola „Spars” 11:45.37
35 Natanaels Siders 2000 Sporta skola „Spars” 35:48.06
36 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 12:06.76
37 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu novada BJSS 12:08.33
38 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu novada BJSS 12:15.99
39 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 12:16.37
40 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 12:17.14
41 Ivo Veisbergs 2001 Talsu novada sporta skola 12:21.95
42 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 12:25.06
43 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 12:27.03
44 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 12:29.03
45 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 12:44.25
46 Jānis Priede 2000 BJSS "Rīdzene" 12:58.94
47 Martins Kalniņš 2000 Jelgavas BJSS 13:01.06
48 Raivo Leitis 2000 BJSS "Rīdzene" 13:01.81
49 Vasilijs Somancevs 2000 BJSS "Rīdzene" 13:02.13
50 Rihards Silars 2001 Jelgavas BJSS 13:03.20
51 Kristaps Buks 2000 Sporta skola „Spars” 13:03.66
52 Andis Kranciņš 2001 Sporta skola „Spars” 13:33.18
53 Ēriks Kāpbergs 2001 Sporta skola „Spars” 13:42.53
54 Deniss Vrubļevskis 2000 Sporta skola „Spars” 13:48.93
55 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 14:00.91
56 Genrihs Soļaniks 2001 BJSS "Rīdzene" 14:17.59
57 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene" 14:25.44
58 Ņikita Bugajevs 2000 BJSS "Rīdzene" 15:07.43
59 Maikls Smaļko 2001 Sporta skola „Spars” 15:15.32
60 Vitālijs Upenieks 2000 ŪSK Barons 16:07.40
61 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 16:12.25

D grupas meitenes (2000.-2001.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:25.41
2 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 11:38.34
3 Elīza Budava 2001 Sporta skola "Spars" 11:41.56
4 Monta Emīlija Sadovska 2001 BJSS "Rīdzene" 12:10.28
5 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 14:50.87
6 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 15:18.19
7 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 16:19.00
8 Kitija Gerena 2001 Sporta skola „Spars” 17:57.16

C grupas jaunietes (1998.-1999.g.dz.), 2 apļi - 5 km

1 Viktorija Ķempele 1998 Sporta skola "Spars" 22:58.94
2 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 24:30.07
3 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 24:30.69
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 24:38.10
5 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 24:45.72
6 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 25:06.69
7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 25:41.69
8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 25:53.13
9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 27:10.47
10 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 27:19.94
11 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 27:50.38
12 Linda Krilovska 1999 Sporta skola "Spars" 28:17.13
13 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 28:33.38
14 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novada BJSS 29:13.88
15 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:07.75
16 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene" 32:49.44
         

C grupas jaunieši (1998. - 1999.g.dz.), 2 apļi - 5 km

1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 18:07.53
2 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 18:08.78
3 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 18:30.78
4 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 18:45.93
5 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 19:10.59
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 19:43.10
7 Dāvis Iļjins 1998 Sporta skola „Spars” 19:53.45
8 Ruvims Kogans 1999 BJSS "Rīdzene" 19:53.77
9 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 19:54.13
10 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 20:06.69
11 Toms Grīnbergs 1998 BJSS "Rīdzene" 20:32.39
12 Kristaps – Kristians Ozoliņš 1998 Talsu novada sporta skola 20:33.17
13 Kristers Frišenfelds 1999 Sporta skola „Spars” 21:08.46
14 Sandris Kozlovskis 1998 Sporta skola „Spars” 21:10.74
15 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 21:48.69
16 Gregors Niss 1999 BJSS "Rīdzene" 22:27.50
17 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:39.46
18 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:59.31
19 Ralfs Jātnieks 1999 Sporta skola „Spars” 23:30.80
20 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 24:05.08
21 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 24:06.79
22 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene/ MSĢ 24:07.63
23 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 24:08.17
24 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 24:16.77
25 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 24:44.24
26 Egils Milnis 1999 Brocēnu novada BJSS 24:46.75
27 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 24:51.00
28 Heino Vāravs 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 26:53.41
29 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 27:06.40
30 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 27:07.20
31 Emīls Kalenda 1998 Sporta skola „Spars” 28:48.31
32 Valts Vīgerts 1999 Sporta skola „Spars” 28:48.61
33 Kristers Rutkis 1999 Talsu novada sporta skola 29:33.89
34 Edgars Šteins 1998 Talsu novada sporta skola 29:36.28
35 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 30:02.56
36 Pāvels Pavlovskis 1999 ŪSK Barons 31:02.77

A grupas vīrieši (1995.g.dz. un vec.), 3 apļi - 7,5 km

1 Aivis Tints 1987 USK "Attekas sala" 27:50.94
2 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 28:29.44
3 Oskars Rikters 1987 MSĢ/SASS 28:40.60
4 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 28:56.69
5 Arvis Iļjins 1994 Airēšanas klubs „Venta” 30:33.10
6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 31:00.03
7 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novada BJSS 31:11.03
8 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK Barons 31:15.85
9 Mārtiņš Burkovskis 1993 Sporta skola „Spars” 32:37.72
10 Ivo Jēkabsons 1995 Sporta skola „Spars” 32:52.81
11 Valters Veispals 1995 MSĢ/SASS 33:18.69
12 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33:39.81
13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 36:30.60
14 Ivans Tolstojs 1994 MSĢ/SASS 38:21.81
15 Roberts Zīmelis     42:17.53
16 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 44:00.62

A grupas sievietes (1995.g.dz. un vec.), 2 apļi - 5 km

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:23.25
2 Marta Kondratova 1995 MSĢ/SASS 24:27.54
3 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene" 31:05.72

B grupas juniori (1996.-1997.g.dz.), 3 apļi - 7,5 km

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 28:00.13
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 29:56.72
3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 30:33.03
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 30:40.16
5 Raivo Jēkabsons 1996 Sporta skola „Spars” 31:41.10
6 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 32:25.47
7 Hedija Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:43.44
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:43.88
9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 33:10.03
10 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33:19.25
11 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 33:41.94
12 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 34:43.30
13 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 34:44.53
14 Raitis Stromanis 1997 Talsu novada sporta skola 34:59.25
15 Ģirts Jansons 1996 Sporta skola „Spars” 35:41.47
16 Guntars Kundziņš 1996 Talsu novada sporta skola 36:06.19
17 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 36:17.53
18 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 37:06.38
19 Edvards Likovskis 1997 MSĢ/SASS 37:13.19
20 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ/SASS 38:18.22
21 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 40:40.28
22 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 43:12.50
23 Linards Sproģis 1997 Brocēnu novada BJSS 44:00.03
24 Rolands Šakals 1997 Brocēnu novada BJSS 44:00.34

B grupas juniores (1996.-1997.g.dz.), 2 apļi - 5 km

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 21:13.79
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 21:34.54
3 Santa Kupča 1996 BJSS "Rīdzene" 24:42.88
4 Kristīne Bulačņikova 1997 Sporta skola "Spars" 25:32.63
5 Luīze Jerohova 1997 MSĢ/SASS 27:10.94

Sacensību galvenā sekretāre Evija Dārziņa

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed