Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Lucavsala Open 2015

  • font size

Rezultāti

K-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni

  1. Juris Alsbergs Brocēnu BJSS 04:35
  2. Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 04:38
  3. Oto Gerbers Jelgavas BJSS 04:50
  4. Marks Hansons BJSS „Rīdzene” 04:56
  5. Iļja Sečko BJSS „Rīdzene” 05:00
  6. Renārs Bērziņš Talsu SS 05:02
  7. Mikus Irmejs Salacgrīva 05:07
  8. Rolands Kalniņš BJSS „Rīdzene” 05:11
  9. Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:13
  10. Reinis Vanka Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:15
  11. Rihards Zutis BJSS „Rīdzene” 05:16
  12. Arnolds Andris Paeglis BJSS „Rīdzene” 05:25
  13. Mārcis Galenieks MSĢ TSV SASS 05:27
  14. Maksims Turko BJSS „Rīdzene” 05:28
  15. Edijs Dombrovskis Brocēnu BJSS 05:32
  16. Miks Šrtomanis Brocēnu BJSS 05:33
  17. Klāvs Gailis V-pilsSpars 05:35
  18. Kārlis Bālāboliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:37
  19. Dainis Pikalovs Brocēnu BJSS 05:40
  20. Mārtiņš Jirgensons Salacgrīva 05:41
  21. Marks Kacens-Adamovičš BJSS „Rīdzene” 05:46
  22. Kārlis Putniņš V-pils Spars 05:48
  23. Dāvis Zujevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:50
  24. Sandis Riņķis Salacgrīva 05:53
  25. Māris Galenieks MSĢ TSV SASS 05:55
  26. Mikus Masāns BJSS „Rīdzene” 05:55,78
  27. Ralfs Demidovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:57
  28. Andrejs Fomenko BJSS „Rīdzene” 05:59
  29. Artis Paslauskis Jelgavas BJSS 06:01
  30. Kristofs Zaļupe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:06
  31. Emīls Kaņepe V-pils Spars 06:09
  32. Ēriks Upmanis BJSS „Rīdzene” 06:11
  33. Rihards Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:16
  34. Eduarts Siliņš Talsu SS 06:19
  35. Ritvars Gūtmanis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:24
  36. Ričards Šubeckis MSĢ TSV SASS 06:26
  37. Mikaels Mihaljans MSĢ TSV SASS 06:29
  38. Ēriks Hartmanis Jelgavas BJSS 06:39
  39. Markuss Surovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:48
  40. Ričards Bobrovs MSĢ TSV SASS 06:51
  41. Mārtiņš Pauls Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:53
  42. Tomass Kreilis MSĢ TSV SASS 06:55
  43. Mareks Višņevskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:57
  44. Ēriks Kārlis Āboltiņš BJSS „Rīdzene” 07:06
  45. Huga Gūtmanis BJSS „Rīdzene” 07:07
  46. Aleksis Vaidjanoks Jelgavas BJSS 08:35
  47. Kristaps Matiasss Knops Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  48. Ralfs Landmanis V-pils Spars N/R
  49. Vladislavs Trekančovs Jelgavas BJSS N/R

C-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni

  1. Antons Kalatiļins BJSS „Rīdzene” 05:09,55
  2. Valters Martinsons BJSS „Rīdzene” 05:32,89
  3. Daniels Mežeckis Brocēnu BJSS 05:56,64
  4. Aleksis Engelbrehts BJSS „Rīdzene” 06:32,89
  5. Daniels Siders V-pils Spars 07:30,42
  6. Ņikita Martjučenko BJSS „Rīdzene” 07:50,61
  7. Kārlis Grunte Talsu SS 14:28,56

K-1 1000m E grupa 2003.-2005.dz. meitenes

  1. Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 04:42
  2. Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 04:53
  3. Margarita Sokolova Brocēnu BJSS 05:01
  4. Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:16
  5. Nellija Paegle V-pils Spars 05:26
  6. Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:29
  7. Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 05:38
  8. Ance Tomsone Salacgrīva 05:42
  9. Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 05:44
  10. Darja Koļesņeva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:48
  11. Evelīna Bērziņa BJSS „Rīdzene” 06:04
  12. L.Sproģe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:41
  13. B.Lazda BJSS „Rīdzene” 06:49
  14. L.Kanopore BJSS „Rīdzene” 07:35
  15. L.Sičevska Limbažu un Salacgrīvas NSS nest.

K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni

  1. Edvards Ceipe BJSS „Rīdzene” 08:06
  2. Nauris Tomsons Salacgrīva 08:07
  3. Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:19
  4. Renis Jānis Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:23
  5. Aigars Cīrulis Salacgrīva 08:29
  6. Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 08:33
  7. Arvis Pauliņš Salacgrīva 08:38
  8. Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:43
  9. Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:45
  10. Rihards Silārs Jelgavas BJSS 08:47
  11. Artūrs Skrebels BJSS „Rīdzene” 09:05
  12. Matīss Milzers V-pils Spars 09:05
  13. Alekss Ramīns Šengelija MSĢ TSV SASS 09:12
  14. Edijs Bajārs MSĢ TSV SASS 09:23
  15. Ingus Justs Jelgavas BJSS 09:28
  16. Artsenijs Zaičenkovs MSĢ TSV SASS 09:28,35
  17. Rauls Abasovs Jelgavas BJSS 09:37
  18. Markuss Irmejs Salacgrīva 09:41
  19. Rainers Uplejs V-pils Spars 09:46
  20. Ričards Matuševics MSĢ TSV SASS 09:54
  21. Norberts Rajeckis BJSS „Rīdzene” 10:02
  22. Daniils Sečko BJSS „Rīdzene” 10:03
  23. Ralfs Kariņš Salacgrīva 10:12
  24. Aleksandrs Rikters MSĢ TSV SASS 10:15
  25. Marko Kampanella MSĢ TSV SASS 10:21
  26. Miks Upmanis BJSS „Rīdzene” 10:22
  27. Ričards Gailis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:29
  28. Uvis Prokopovičs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:31
  29. Rauls Abasovs BJSS „Rīdzene” 10:31,78
  30. Artjoms Fomins MSĢ TSV SASS 10:35
  31. Zigmārs Cinovskis Jelgavas BJSS 10:42
  32. Sandis Vosekalns Salacgrīva 10:54
  33. Kristaps Kaņējevs BJSS „Rīdzene” 11:07
  34. Pēteris Šlosbergs BJSS „Rīdzene” 11:08
  35. Elgars Jevsejevs BJSS „Rīdzene” 11:12
  36. Gabriels Šūpulnieks BJSS „Rīdzene” 11:12,91
  37. Ēriks Kāpbergs V-pils Spars 11:14
  38. Maksims Kuzmenko Jelgavas BJSS 11:33
  39. Renārs Troms BJSS „Rīdzene” 11:36
  40. Daniels Zviedrs Salacgrīva 11:37
  41. Edijs Osis BJSS „Rīdzene” 11:46
  42. Vadims Hrustaļovs Jelgavas BJSS 11:50
  43. Kristaps Aksenoks BJSS „Rīdzene” 11:56
  44. Reinis Ivanovskis BJSS „Rīdzene” 11:57
  45. Roberts Martins MSĢ TSV SASS 12:04
  46. Elmārs Troms BJSS „Rīdzene” 12:11
  47. Maksimilians Ševčenko BJSS „Rīdzene” 12:31
  48. Evijs Semjonovs Jelgavas BJSS 12:39
  49. Pēteris Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:58
  50. Kristaps Leinišs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  51. Elvis Miklāvs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  52. Roberts Ramanis Jelgavas BJSS N/R
  53. Jānis Žurilo BJSS „Rīdzene” N/R

C-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni

  1. Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:30
  2. Iļja Lučenkovs BJSS „Rīdzene” 09:58
  3. Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:58,59
  4. Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:37
  5. Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:52
  6. Krists Znotiņš Talsu SS 11:00
  7. Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 11:08
  8. Nils Mediņš Jelgavas BJSS 11:45
  9. Genrihs Soļaņiks BJSS „Rīdzene” 12:11
  10. Andis Kranciņš V-pils Spars 12:40
  11. Kims Čerkašins Jelgavas BJSS 13:10
  12. Daniils Antonovs BJSS „Rīdzene” 18:10
  13. Kārlis Martinsons BJSS „Rīdzene” 18:12
  14. Maikls Smaļko V-pils Spars N/R
  15. Ričards Zaķis BJSS „Rīdzene” N/R

K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g. dz. meitenes

  1. Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:14,90
  2. Anna Saļņikova V-pils Spars 09:19,17
  3. Marta Cepurīte V-pils Spars 09:29,80
  4. Katrīna Smiltniece Jelgavas BJSS 09:33,79
  5. Margarita Oša BJSS „Rīdzene” 09:41,78
  6. Laura Mazburša BJSS „Rīdzene” 09:56,09
  7. Valērija Kleina BJSS „Rīdzene” 09:57,13
  8. Elīza Budava V-pils Spars 09:58,91
  9. Linda Breidaka Brocēnu BJSS 10:01,45
  10. Justīne Matisone BJSS „Rīdzene” 10:07,80
  11. Kitija Pušķiere BJSS „Rīdzene” 10:13,17
  12. Reina Rituma BJSS „Rīdzene” 10:22,99
  13. Kristīne Poļaka Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:44,16
  14. Annija Patrīcija Jēkabsone BJSS „Rīdzene” 11:23,62
  15. Marija Adamovic MSĢ TSV SASS 11:33,28
  16. Alīna Mihailova V-pils Spars 11:39,19
  17. Katrīna Kaņepe V-pils Spars 12:00,61
  18. Evija Klagiša BJSS „Rīdzene” 13:30,08
  19. Vika Altrofa BJSS „Rīdzene” 13:43,64
  20. Gita Beāte Greize Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
  21. Inita Liniņa BJSS „Rīdzene” N/R
  22. Aļona Baturina MSĢ TSV SASS N/R

K-1 3000m A grupa vīrieši 1996.g. dz. un vecāki

  1. Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:49
  2. Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 11:51
  3. Vents Hedijs Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:05
  4. Valērijs Pavlovs AK Kaija 12:06
  5. Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 12:58
  6. Emīls Budrevics Jelgava KC 13:02
  7. Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 13:09
  8. Sergejs Ņemnaševs Jelgava KC 13:16
  9. Rihards Čakstiņš BJSS „Rīdzene” 13:19
  10. Ģirts Jansons V-pils 13:48
  11. Māris Lihačs Salacgrīva 14:42
  12. Ģirts Alksnis BJSS „Rīdzene” N/R

C-1 3000m A.grupa vīrieši 1996.g.dz. un vecāki

  1. Aivis Tints Liepāja 12:50
  2. Gatis Pranks Liepāja 12:54
  3. Arnolds Kudrjavcevs Talsi 13:00
  4. Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 13:13
  5. Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 13:43
  6. Ivo Jēkabsons V-pils Spars 13:46
  7. Viktors Moisejenkovs Bolderāja 13:53
  8. Krišs Jansons BJSS Rīdzene 14:31
  9. Rūdolfs Segliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 14:39
  10. Jefims Klementjevs Rīga izst.

K-1 3000m A. grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Madara Aldiņa BJSS Rīdzene 13:30,89
  2. Vita Ivanova AK Kaija 14:20,65
  3. Ildze Blumbaha Liepāja 14:34,39
  4. Anastasija Gromova AK Kaija 14:55,60

C-1 2000m A grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas

  1. Agnija Bērziņa Salacgrīva 10:19,22

C-1 2000m B grupas juniores 1997.-1998.g.dz.

  1. Roza Haina BJSS Rīdzene 19:24,60

C-1 2000m C grupas jmeitenes 1999.-2000.g.dz.

  1. Jūlija Gutova Jelgavas BJSS 11:03,58
  2. Jekaterina Horkova BJSS Rīdzene 11:47,58
  3. Līga Kariņa Salacgrīva 12:39,24
  4. Veronika Fomenko BJSS Rīdzene 19:08,36

C-1 2000m D grupas meitenes 2001.-2002.g.dz.

  1. Milana Zavacka BJSS Rīdzene 16:23,67

K-1 3000m „B”grupas juniori 1997.-1998.g.dz.

  1. Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:58
  2. Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:06
  3. Kristaps Redviņš V-pils Spars 12:50
  4. Aleksandrs Saipuilajevs V-pils Spars 13:25
  5. Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 13:33
  6. Eduards Krūtainis Brocēnu BJSS 13:43
  7. Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 13:47
  8. Rolands Šakals Brocēnu BJSS 13:53
  9. Kristaps Ozoliņš Talsu SS 13:55
  10. Nils Garančs BJSS Rīdzene 13:59
  11. Deivids Jaunsproģis V-pils spars 14:32
  12. Ernests Rajeckis BJSS Rīdzene 14:34
  13. Linards Sproģis Brocēnu BJSS 14:55
  14. S.Kozlovskis V-pils Spars 14:57
  15. Vasiljs Galkins BJSS Rīdzene 15:01
  16. Guntis Rubīns BJSS Rīdzene 15:27
  17. Ņikita Ņečājevs MSĢ TSV SASS 15:45

C-1 3000m B grupas juniori 1997.- 1998.g.dz.

  1. Kristaps Smilgainis Talsu SS 13:11
  2. Kārlis Rušmanis Jelgavas BJSS 13:22
  3. Dāvis Iļjins V-pils Spars 13:52
  4. Alekss Podenskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 13:59
  5. Uvis Zemturis Talsu SS 14:17
  6. Linards Baumanis Talsu SS 15:26
  7. Viktors Krainovs BJSS Rīdzene 18:12

K-1 3000m B grupas juniores 1997. – 1998.g.dz.

  1. Daniela Kondratova Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 13:36,59
  2. Daiga Liepiņa Jelgavas BJSS 13:44,52
  3. Baiba Petrovska Jelgavas BJSS 13:57,63
  4. Gunta Zeile Jelgavas BJSS 14:01,57
  5. Justīne Andersone BJSS Rīdzene 14:29,39
  6. Marija Prohorova BJSS Rīdzene 15:0198
  7. Anete Neretniece Salacgrīva 16:10,26
  8. Laura Reine Talsu SS 16:15,47

K-1 2000m C grupas juniori 1999. – 2000.g.dz.

  1. Roberts Altmanis Jelgavas BJSS 07:27
  2. Māris Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 07:32
  3. Ansis Aleksandrs Ziemelis Jelgavas BJSS 07:39
  4. Roberts Ernests Levics Jelgavas BJSS 07:59
  5. Rihards Krauklis Jelgavas BJSS 08:01
  6. Sergejs Nikonovs BJSS Rīdzene 08:05
  7. Mārtiņš Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 08:06
  8. Artūrs Derkusovs Jelgavas BJSS 08:10
  9. Kristofers Lamberts BJSS Rīdzene 08:11
  10. Artjoms Kokarevs MSĢ TSV SASS 08:12
  11. Dāvis Deniss Landars Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:13
  12. Gints .Markavičs Brocēnu BJSS 08:23
  13. Reinis Kalnarājs BJSS Rīdzene 08:34
  14. Helmuts Zīle Brocēnu BJSS 08:45
  15. Artis Veldre Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:47
  16. Toms Andersons Brocēnu BJSS 08:54
  17. Dāvids Bisenieks BJSS Rīdzene 09:00
  18. Horens Lāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:05
  19. Tomass Kovaļenko Salacgrīva 09:06
  20. Ralfs Jātnieks V-pils Spars 09:06,25
  21. Uvis Arbidāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:09
  22. Egils Kalns Jelgavas KC 09:14
  23. Rihards Jēkabs Dzenis Brocēnu BJSS 09:16
  24. Gregors Nīss BJSS Rīdzene 09:18
  25. Ruvims Kagans BJSS Rīdzene 09:22
  26. Ņikita Kiričenko BJSS Rīdzene 09:28
  27. Roberts Karpinskis V-pils Spars 09:29
  28. Oskars Imaks Salacgrīva 09:33
  29. Jānis Kļaviņš Jelgavas BJSS 09:40
  30. Markuss Jonatāns Salacgrīva 09:43
  31. Kristaps Ceriņš BJSS Rīdzene 09:52
  32. Emanuels Šūpulnieks BJSS Rīdzene 10:20
  33. Pauls Livčāns BJSS Rīdzene 10:20,50
  34. Roberts Natipuhins BJSS Rīdzene N/R
  35. Aleksandrs Jevsejevs BJSS Rīdzene N/R
  36. Augusta Kārklītis BJSS Rīdzene N/R
  37. Kims Petrovs Jelgavas BJSS N/R

C-1 2000m C grupa juniori 1999.g.-2000.g.dz.

  1. Ansis Grišāns Brocēnu BJSS 08:38
  2. Rinalds Ozolnieks Talsu SS 09:10
  3. Igors Miļuhins Jelgavas BJSS 09:13
  4. Kristians Kacars Talsu SS 09:42
  5. Kristers Frisēnfelds V-pils Spars 09:50
  6. Ivo Štremers BJSS Rīdzene 09:51
  7. Silvestrs Valdis Subocs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:04
  8. Ginters Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:16
  9. Arsēnijs Nitijevskis BJSS Rīdzene 10:25
  10. Mārtiņš Grundmanis Brocēnu BJSS 10:37
  11. J.ānis Dombrovskis Talsu SS 11:00
  12. Edvats Zaķis Salacgrīva 11:08
  13. Kristaps Buks V-pils Spars 11:38
  14. Pāvels Pavlovskis Jelgavas BJSS 12:05
  15. Kristaps Gailums BJSS Rīdzene 14:40
  16. Artūrs Belāns BJSS Rīdzene izst.

K-1 2000m C grupas juniores 1999.g. - 2000.g.dz.

  1. Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:39,90
  2. Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 0856,47
  3. Valērija Makare Jelgavas BJSS 09:08,50
  4. Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 09:19,32
  5. Debora Zemzare Jelgavas BJSS 09:19,83
  6. Valērija Kačana BJSS Rīdzene 09:34,82
  7. Linda Krilovska V-pils Spars 09:37,74
  8. Sandija Megi Salacgrīva 09:38,91
  9. Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 09:44,80
  10. Kitija Holšteine Brocēnu BJSS 09:58,02
  11. Megija Kūle V-pils Spars 10:01,62
  12. Elīna Veispale MSĢ TSV SASS 10:35,34
  13. Madara Lejiņa BJSS Rīdzene 10:37,30
  14. E.Ļitovčenko MSĢ TSV SASS 14:36,75
  15. A.Adamovic MSĢ TSV SASS

K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. zēni

  1. Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 00:57,50
  2. Juris Alsbergs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,97
  3. Oto Gerbers Jelgavas BJSS 00:59,06
  4. Iļja Sečko BJSS Rīdzene 01:00,25
  5. Marks Hansons BJSS Rīdzene 01:00,75
  6. Renārs Bērziņš Talsu SS 01:01,12
  7. Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:01,81
  8. Rolands Kalniņš BJSS Rīdzene 01:02,34
  9. Mikus Irmejs Salacgrīva 01;03,16

K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. meitenes

  1. Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,87
  2. Margarita Sokolova BJSS Rīdzene 01:01,84
  3. Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 01:02,40
  4. Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:07,94
  5. Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:08,28
  6. Nellija Paegle V-pils Spars 01:09,00
  7. Ance Tomsone Salacgrīva 01:09,90
  8. Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 01:14,53
  9. Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 01:14,78

K-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni

  1. Edvards Ceipe BJSS Rīdzene 00:43,91
  2. Nauris Tomsons Salacgrīva 00:44,13
  3. Aigars Cīrulis Salacgrīva 00:44,60
  4. Reinis Jānis .Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:44:78
  5. Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,19
  6. Arvis Pauliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,78
  7. Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 00:46,50
  8. Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,81
  9. Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:50,60

C-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni

  1. Iļja Lučenkovs BJSS Rīdzene 00:54,13
  2. Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:54,41
  3. Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:57,82
  4. Genrihs Soļaņiks BJSS Rīdzene 01:02,53
  5. Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:04,75
  6. Nils Mediņš Jelgavas BJSS 01:05,61
  7. Krists Znotiņš Talsu SS 01:07,07
  8. Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 01:10,32
  9. Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS izst.

K-1 200m FINĀLS D grupas 2001. -2002.g.dz. meitenes

  1. Margarita Oša BJSS Rīdzene 00:53,35
  2. Anna Saļņikova V-pils Spars 00:54,50
  3. Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,25
  4. Katrīna Smiltniece Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:56,94
  5. Valērija Kleina BJSS Rīdzene 00:59,35
  6. Laura Mazburša BJSS Rīdzene 01:00,22
  7. Linda Breidaka Brocēnu BJSS 01:0047
  8. Elīza Budava V-pils Spars 01:01,03
  9. Marts Cepurīte V-pils Spars 01:02,53

K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni

  1. R.Altmanis Jelgavas BJSS 00:38,56
  2. R.Levics Jelgavas BJSS 00:38,81
  3. M.Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:40,00
  4. M.Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 00:40,87
  5. R.Krauklis Jelgavas BJSS 00:42,28
  6. A.Derkusovs Jelgavas BJSS 00:42,53
  7. S.Nikonovs BJSS Rīdzene 00:42,72
  8. A.Ziemelis Jelgavas BJSS 00:43,25
  9. K.Lamberts BJSS Rīdzene 00:43,78

C-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni

  1. A.Grišāns Brocēnu BJSS 00:45,62
  2. R.Ozolnieks Talsu SS 00:50,90
  3. K.Kacars Talsu SS 00:52,15
  4. V.Subats Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,46
  5. I.Miļuhins Jelgavas BJSS 00:55,06
  6. K.Frisēnfelds V-pils Spars 00:57,53
  7. G.Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:58,37
  8. I.Štremers BJSS Rīdzene 01:03,03
  9. A.Nitijevskis BJSS Rīdzene izst.

K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. meitenes

  1. Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,84
  2. Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 00:50,28
  3. Valērija Makare Jelgavas BJSS 00:51,90
  4. Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,53
  5. Debora Zemzare Jelgavas BJSS 00:55,06
  6. Sandija Megi Salacgrīva 00:55,34
  7. Linda Krilovska V-pils Spars 00:55,90
  8. Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 00:56,18
  9. Valērija Kačana BJSS Rīdzene 00:56,50

K-1 200m FINĀLS B grupas juniori 1997. – 1998.g.

  1. Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:39,75
  2. Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:43,00
  3. Ēdurds Krūtainis Brocēnu BJSS 00:45,22
  4. Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 00:46,57
  5. Aleksandrs Saipulajevs V-pils Spars 00:47,29
  6. Kristaps Redviņš V-pils Spars 00:47,50
  7. Kristaps Ozoliņš Talsu SS 00:48,19
  8. Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 00:50,13
  9. Rolands Šakals Brocēnu BJSS 00:50,38

K-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki

  1. Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:35,41
  2. Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 00:35,94
  3. Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 00:38,44
  4. Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 00:39,44
  5. Emīls Budrevics Jelgavas KC 00:40,38
  6. Rihards Čakstiņš BJSS Rīdzene 00:40,56
  7. Vents Hedijs Brunevics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,84
  8. Valērijs Pavlovs BJSS Rīdzene izst.
  9. Sergejs Ņemnaševs Jelgavas KC izst.

C-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki

  1. Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 00:40,34
  2. Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 00:41,59
  3. Aivis Tints Liepāja 00:41,84
  4. Gatis Pranks Liepāja 00:42,25
  5. Arnolds Kudrjavcevs Talsu SS 00:42,78
  6. Ģirts Jansons V-pils Spars 00:46,72
  7. Viktors Moisejenkovs Bolderāja 00:47,44
  8. Krišs Jansons BJSS Rīdzene 00:47,81
  9. Ivo Jēkabsons V-pils Spars 00:50,41

VETERĀNI

K-1150m MASTER gr. 41 -50.g.

  1. Aleksandrs Kurčinskis Daugavpils 00:19,21
  2. Māris Lieģis Lucavsalas airi 00:21,00

C-1 150m MASTER gr. 41. – 50.gr.

  1. Aleksandrs Višņevskis Lucavsalas airi 00:23,21
  2. Igors Karuzins 00:24,19
  3. Andrejs Mackevičs 00:25,87

K-1 150m MASTER gr. 31. – 40.g. Sievietes

  1. Ieva Bome Jelgavas KC 00:41,09

K-1 150m MASTER gr. 41. – 50.g. Sievietes

  1. Evija Zute Lucavsalas airi 00:44,66
  2. Laura Gehtmane Lucavsalas airi 00:46,31

K-1 150m MASTER 50.g. un vec.

  1. Ēriks Meijers Bolderāja 00:37,19
  2. Andris Veinbergs Jelgava 00:38,19
  3. Raimonds Pavlovs Lucavsalas airi 00:40,00

C-1 150m MASTER 50.g.un vec.

  1. Jefims Klementjevs 00:32,84
  2. Viktors Moisejenkovs 00:33,84
  3. Jevgēnijs Blaževics 00:45,37

K-1 150m MASTER grupas siev. 50.g. un vec.

  1. Ildze Blumbaha Liepāja 00:45,84
  2. Irina Rusanova Vārpa 00:50,59
  3. Ilze Bome Jelgava 00:52,22

K-2 333m 32.g. vīrieši

  1. Māris Lieģis 00:47,50
    Ģirts Alksnis
  2. Aleksandrs Gurčinskis 00:50,31
    Dāvis Veikšāns
  3. Rihards .Čakstiņš izst.
    Raimonds Pavlovs

K-2 333m 45.g. vīrieši

  1. Ēriks Meijers 01:07,69
    Andris Veinbergs

C-2 333m 45.g. vīrieši

  1. Viktors Moisejenkovs 00:55,44M
    Andrejs Mackevičs
  2. Jevgēnijs Blaževičs 00:57,00
    Aleksandrs Višņevskis
  3. Andris Zvirbulis 01:06,16
    Einārs Mērpolis

K-2 333m 45.g.sievietes

  1. Sņežana Sokolova 00:59,06
    Vita Ivanova
  2. Ildze Blumbaha 01:14,93
    I. Bome
  3. Evija Zute 01:23,93
    I.Pole

C-2 333m vīrieši vidējais vecums 32.g.

  1. Igors Karuzins 00:50,66
    Gatis Pranks
  2. Aivis Tints 00:55,94
    Einārs Mērpolis

Galvenais tiesesis A.Aglenieks