Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR Veterānu kauss – III 2015

  • font size

NOLIKUMS
Vieta un laiks: 01.08.2015. Brocēnos

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācijas (turpmāk –Federācija).
Sacensības vada Federācijas pastiprināta tiesnešu kolēģija.


Sacensību sākums:

01.08. plkst. 12:00


Pārstāvju sanāksme: 11:00
Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās veterāni divās vecuma grupās:
1) līdz 50 gadu vecumam;
2) 50 gadi un vecāki
Vīrieši K-1 200 m
Vīrieši C-1 200 m
Sievietes K-1 200 m


Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar kausiem.


Pieteikumi:

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz 27.07. elektroniski uz
e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā,
saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras
nosūtīts pieteikums).
Sacensību laikā notiks laivu svēršana.
Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.
Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz
komandējošā organizācija.

Rezūltāti

K-1 200 m vīrieši

1 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nos. BJSS 0:37,04   0:36,41
2 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 0:37,88   0:36,98
3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 0:37,62   0:37,40
4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 0:38,45   0:38,17
5 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 0:38,15   0:38,68
6 Edgars Zablovskis 1991 "Uz viļņa" 0:39,39   0:39,13
7 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 0:39,31 0:41,13 0:39,52
8 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 0:46,58 0:38,98 0:40,27
9 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 0:44,68 0:42,02 0:43,98
10 Nauris Zablovskis 1995 "Uz viļņa" 0:40,67 0:42,26  
11 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 0:43,20 0:42,51  
12 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,77 0:46,22  

C-1 200 m vīrieši

1 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 0:42,32
2 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 0:42,50
3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:44,01
4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 0:46,14
5 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 0:49,35
6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 0:58,56
7 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 1:14,26

K - 1 200 m sievietes

1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:43,29
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:43,33

C - 1 200 m sievietes

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:54,81

K-1 200 m veterāni vīrieši - 50 g.

1 Māris Lieģis 1970 "Lucavsalas airi" 0:46,51

K-1 200 m veterāni vīrieši 51+ g.

1 Konstantins Udovičenko 1964 Jūrmala 0:47,13
2 Andris Veinbergs 1962 Jelgava KC 0:51,91
3 Ēriks Meiers 1950 Bolderāja 0:53,03

C-1 200 m veterāni vīrieši - 50 g.

1 Igors Karuzins 1973 "Attekas sala" 0:50,40
2 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 0:56,38

C-1 200 m veterāni vīrieši 51+ g.

1 Jefimijs Klementjevs 1963 "Brāļi Klementjevi" 0:49,16

K-1 1000 m vīrieši

1 Oskars Rikters 1977 MSĢ TS SASS 3:47,35
2 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija" 3:51,08
3 Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 3:55,53
4 Sergejs Danilovs 1975 Latgales ATC 3:58,47
5 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 4:02,21
6 Valters Veispals 1995 MSĢ TS SASS 4:03,71
7 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TS SASS 4:16,41
8 Dmitrijs Volodjonoks 1996 MSĢ TS SASS 4:25,66
9 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 4:27,89
10 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu/Salacgrīvas NSS 4:43,34

C-1 1000 m vīrieši

1 Gatis Pranks 1986 "Attekas sala" 3:56,16
2 Aivis Tints 1987 "Attekas sala" 3:56,80
3 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 4:21,75
4 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 4:33,52
5 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils "Spars" 4:37,32
6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 4:58,61

K-1 1000 m sievietes

1 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 4:19,66
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 4:24,59
3 Līga Poplavska 1995 Limbažu/Salacgrīvas NSS 5:48,45

C-1 1000 m sievietes

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu/Salacgrīvas NSS 5:08,61

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Komandu vērtējums

1.diena A B C KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas NSS 17                 15 11 17 6 4 1 15 6 17 15 17 20 11 8           20 13 17 15 8 4 1 20 17 11 17 8 17 15 11                 374
BJSS "Rīdzene" 10 7 6 3 11 20 17 20 20 20 20 15 13 20 15 9 3 20 10 5 20 13 10 20 17 15 9 6 20 15 20 11 7 15 7 6 5 20 13 10 8 20 13 10 9 7 6 20 10 9 8 643
MSĢ TS SASS 15 5 15             13 13                                   5 2 13 9 8                                     98
Brocēnu NSS 20 9 8             17 17 11 7 5 17 8 11 13                     9 10 15                                         177
Talsu NSS 11 20 15 13 13 17       10 2 7 10                               10 11                                           139
Ventspils "Spars" 17 13 4 20 17         13 10 20 11 9 4 7                         17 13 6 3 17 15 9 11 13                             249
Jelgava KC                   8                                                                                   8
                                                                                                         
2.diena A B C KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas NSS 20 15 13 20           20 13 17 11 9 20 9 7 5 20 20 11 17 20 17 17       17 15 10 5 2 20 9 20 17 13 20 20                       469
BJSS "Rīdzene" 17 15 10 11 10 7 6 20   17 15 20 20 10 17 15 8 2 1 17 13 20 17 20 20 13     20 13 9 13 11 10 20 10 11 8 7 6 17 17                   513
MSĢ TS SASS 13 17 5             13                                     4 1 15 10 9                                     87
Brocēnu NSS 20 13 8             11 10 4 15                               8 17                                           106
Talsu NSS 11 17 11 15           17 8 11                                 6 13                                           109
Ventspils "Spars" 20 9 17             15 13 7 3 17 10 15 15                       11 7 3 15 17 15 11                                 220
Jelgava KC                   6                                                                                   6
                                                                                                         
Limbažu/Salacgrīvas NSS 843                                                                                                
BJSS "Rīdzene" 1156                                                                                                
MSĢ TS SASS 185                                                                                                
Brocēnu NSS 283                                                                                                
Talsu NSS 248                                                                                                
Ventspils "Spars" 469                                                                                                
Jelgava KC 14                                                                                                
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
BJSS "Rīdzene" 1156                                                                                                
Limbažu/Salacgrīvas NSS 843                                                                                                
Ventspils "Spars" 469                                                                                                
Brocēnu NSS 283                                                                                                
Talsu NSS 248                                                                                                
MSĢ TS SASS 185                                                                                                
Jelgava KC 14