Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR Kauss-II, atlase EJU23+EČ 2013

  • font size
ATLASE  EJU23+EČ
      2013.gada 25. maijā, Brocēnos  
  K-1 1000m vīrieši U23    
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS 4:08,05
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Barons 4:23,67
3 Endijs Bikovičs 1991 SASS 4:25,60
4 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 4:42,29
5 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 4:52,45
         
  K-1 1000m juniori      
1 Artūrs Āboltiņš 1995 MSĢ 4:08,05
2 Aldis Vilde 1997 Limbaži 4:30,60
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 4:33,95
4 Valters Veispals 1995 SASS 4:36,38
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Barons 4:44,70
6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 4:45,04
7 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži 4:46,02
8 Linards Landsmanis 1997 Limbaži 5:13,29
         
  C-1 1000m vīrieši    
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 4:15,58
2 Gatis Pranks 1986 Barons 4:20,45
         
  C-1 1000m juniori      
1 Arnolds Kudrjavcevs 1995 Talsi 4:36,42
2 Krišs Jansons 1995 Ventspils 4:55,26
3 Kaspars Eihvalds 1995 Barons 4:59,26
4 Rūdolfs Segliņš 1996 MSĢ 5:01,38
5 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 5:14,13
6 Kārlis Rušmanis 1997 Barons 5:18,49
7 Aleks Podenskis 1997 Limbaži 5:47,82
         
  K-2 1000m vīrieši U23    
1 Edgars Tīklenieks 1994 MSĢ 3:55,78
  Edgars Zablovskis 1991    
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS 4:00,82
  Juris Apters 1993    
         
  C-2 1000 m juniori      
1 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS 4:43,48
  Boriss Lonskis 1997    
2 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 4:53,98
  Aleks Podenskis 1997    
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 MSĢ 4:25,58
  Dāvids Aļijevs 1995    
         
  K-4 1000m juniori      
1 Edgars Andžs 1997 Limbaži 3:35,60
  Dāvis Ciršs 1997    
  Hedijs Brunevics 1996    
  Raivis Ozoliņš 1996    
2 Tomass Sārts 1995 Rīdzene/Jelgavas BJSS 3:38,36
  Aksels Kozlovskis 1995    
  Filips Ozolinkevičs 1997    
  Rinalds Lasmanis 1997    
         
  K-1 500m juniori      
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži 2:01,93
2 Hedijs Brunevics 1996 MSĢ 2:03,95
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 2:05,10
4 Valters Veispals 1995 SASS 2:12,16
5 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS 2:16,48
6 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži 2:21,60
7 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas KC 2:24,00
8 Linards Landsmanis 1997 Limbaži 2:33,51
9 Rinalds Lasmanis 1996 Barons 2:37,54
         
  C-1 500m juniori      
1 Dāvids Aļijevs 1995 MSĢ 2:20,02
2 Kaspars Eihvalds 1995 Barons 2:27,07
3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 2:29,36
4 Andris Krūmkalns 1995 Limbaži 2:31,29
5 Kārlis Rušmanis 1997 Barons 2:32,16
6 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 2:37,26
7 Aleks Podenskis 1997 Limbaži 2:37,57
         
  K-1 500 m vīrieši U23    
         
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS 1:53,02
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Barons 1:55,20
3 Endijs Bikovičs 1991 SASS 2:11,02
4 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 2:14,16
5 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 2:16,13
         
  C-1 500 m vīrieši U23    
1 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 2:16,67
2 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene 2:18,32
         
  K-2 500m juniori      
1 Edgars Andžs 1997 Limbaži 1:49,35
  Dāvis Ciršs 1997    
2 Hedijs Brunevics 1996 Limbaži 1:50,92
  Raivis Ozoliņš 1996    
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1:52,67
  Rinalds Lasmanis 1996    
         
  C-2 500m juniori      
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 2:04,80
  Guntis Kundziņš 1996    
2 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavs BJSS 2:07,07
  Boriss Lonskis 1997    
3 Krišs Jansons 1995 Ventspils 2:09,82
  Ģirts Jansons 1996    
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 2:26,76
  Aleks Podenskis 1997    
         
  K-2 500m vīrieši U23    
1 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 1:45,95
  Ģirts Alksnis 1994    
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS 1:54,45
  Juris Apters 1993    
         
  K-1 200m juniori      
1 Roberts Akmens 1996 Talsi 36,86
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 38,86
3 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīva 39,29
4 Hedijs Brunevics 1996 MSĢ 39,57
5 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 41,23
6 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 42,10
7 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS 42,36
8 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži 42,92
9 Valters Veispals 1995 SASS 43,45
10 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži 45,89
11 Linards Landsmanis 1997 Limbaži 51,42
         
  C-1 200m juniori      
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsi 45,26
2 Dāvids Aļijevs 1995 MSĢ 50,20
3 Andris Krūmkalns 1995 Limbaži 51,57
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži 53,86
5 Kārlis Rušmanis 1997 Barons 54,51
6 Kaspars Eihvalds 1995 Barons 56,29
7 Aleks Podenskis 1997 Limbaži 1:02,02
         
  K-1 200m vīrieši U23    
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 36,82
2 Mārtiņš Veispals 1990 SASS 37,36
3 Deniss Volkovs 1993 MSĢ 37,57
4 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 45,70
5 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1:02,60
         
  C-1 200m vīrieši U23    
1 Miķelis Ežmalis 1990 Rīdzene 45,76
2 Arvis Iļjins 1994 Talsi 51,48
         
  K-1 200m vīrieši    
1 Aleksejs Rumjancevs   Limbaži OC 38,00
2 Mārtiņš Upītis   Jelgava KC 38,27
3 Krists Straume   Rīdzene 38,50
         
  K-2 200m juniori      
1 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov. BJSS 36,36
  Roberts Akmens 1996    
2 Edgars Andžs 1997 Limbaži 38,45
  Dāvis Ciršs 1997    
3 Linards Lasmanis 1996 Barons 39,39
  Filips Ozolinkevičs 1997    
         
  C-1 200m vīrieši    
1 Gatis Pranks 1986 Barons 44,10
2 Miķelis Ežmalis 1990 Rīdzene 44,40
3 Arvis Iļjins 1994 Talsi 52,73

 

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II
        2013.gada 25. maijā, Brocēnos
  K-1 500m vīrieši          
1 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu-Salacgrīvas SS/MSĢ 2:18,23 2:07,70 1:57,57
2 Oskars Rikters 1977 MSĢ/SASS 2:04,07   1:58,36
3 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 2:05,16   1:59,51
4 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 2:07,85   2:01,57
5 Andrejs Birjukovs 1989 MSĢ/SASS 2:09,80 2:08,54 2:02,48
6 Toms Smirnovs 1989 BJSS Rīdzene 2:10,00 2:04,46 2:03,23
7 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 2:13,38 2:06,54 2:04,00
8 Ģirts Ločmelis 1989 "Uz viļņa" 2:11,64 2:11,16 2:12,36
9 Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 2:09,73 2:12,76 2:14,76
10 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 2:20,60 2:12,29 2:08,26
11 Jānis Liepiņš 1983 Barons 2:14,17 2:15,54 2:11,36
12 Rihards Čakstiņš 1993 BJSS Rīdzene 2:24,04 2:33,28 2:12,82
13 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 2:19,86 2:25,13 2:14,51
14 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 2:16,80 2:20,25 2:18,73
15 Artjoms Vaščenko 1994 MSĢ/SASS 2:39,67 2:36,82 2:29,54
16 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 2:48,14 2:38,98 2:33,82
17 Agris Tolčaņicins 1992 BJSS Rīdzene 2:34,60 2:40,92 2:34,26
18 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC 2:35,51 2:44,92 2:39,29
  Sergejs Seļaņins 1993 MSĢ/SASS nest.    
  Renāts Abasovs 1993 MSĢ/SASS nest.    
             
  K-1 500m sievietes          
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene 2:13,45    
2 Digna Tuča 1988 "Uz viļņa" 2:15,26    
3 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene 2:20,85    
4 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS 2:36,14    
5 Paula Kondratova 1994 MSĢ/SASS 2:37,14    
6 Santa Blumberga 1994 Ventspils 2:47,42    
7 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS 2:49,08    
8 Simona Laura Kozlovska 1994 Ventspils 3:50,23    
             
  C-1 500m vīrieši          
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 2:05,36    
2 Aivis Tints 1987 Liepāja 2:15,48    
3 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 2:22,73    
4 Roberts Mantajs 1991 Liepāja 2:23,57    
5 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS Rīdzene 2:34,57    
6 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu BJSS 2:35,32    
7 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene 2:36,16    
8 Roberts Zīmelis 1992 Talsi 2:54,42    
             
  C-1 500m sievietes          
1 Elīna Ēdole 1990 Barons 2:51,10    
2 Marija Šutova 1992 Rīdzene 3:59,57