Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR kauss-I, LKF jaunatnes meistarsacīkstes 2012

  • font size

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 12. maijā Brocēnos.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Pārstāvju sanāksme plkst. 11 00

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensībās piedalās 1993. g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši

K-1

500 m

Vīrieši

C-1

500 m

Sievietes

K-1

500 m

Sievietes

C-1

500 m
(ja sacensībām būs pieteiktas vismaz 2 dalībnieces)

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem.

C-1 500 m distancē sievietēm tiks apbalvotas 1.-3.vietu ieguvējas, ja uzrādītais rezultāts būs ne zemāks par 2:50,0.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz šā gada 8. maijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.




Latvijas Kanoe federācijas jaunatnes kausa izcīņas nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 12. maijā Brocēnos.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Pārstāvju sanāksme plkst. 11 00

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki

A grupa

1994 – 1995. g. dz.

B grupa

1996 – 1998. g. dz.

Sacensību programma

(I, II fināla braucieni)

A grupas jauniešiem

K-1; C-1

500 m

B grupas zēniem

K-1; C-1

500 m

A jaunietēm un B grupas meitenēm

K-1

500 m

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvējus apbalvo ar medaļām

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz šā gada 8. maijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.




Rezultāti

K-1 vīrieši 500m      
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva SS 1:54,76   1:47,02
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 1:55,10 1:53,20 1:50,42
3 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1:48,89   1:50,67
4 Staņislavs Timošenko 1988 SASS/MSĢ 2:01,86 1:52,13 1:51,00
5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1:53,80   1:51,23
6 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 1:56,86 1:52,70 1:53,26
7 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 1:58,73 1:51,89 1:53,54
8 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 1:57,57 1:53,82 2:04,89
9 Toms Smirnovs 1989 BJSS Rīdzene 2:01,32 1:55,20 nest.
10 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1:59,26 1:56,95 1:56,73
11 Ivars Veiss 1989 Limbaži/Salacgrīva SS 1:59,20 2:05,82 2:00,54
12 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS 2:00,28 2:05,02 2:01,10
13 Ģirls Ločmelis 1989 Ventspils 2:03,70 2:00,77 2:01,36
14 Reinis Priedoliņš 1993 Ventspils 2:04,02 2:11,02 2:05,86
15 Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:10,00 2;09,64 2:09,60
16 Roberts Mērpolis 1993 BJSS Rīdzene 1:58,02 2:02,20 2:14,67
17/18 Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva SS 2:02,80 2:01,07 nest.
17/18 Aleksandrs Kļimčenko 1993 BJSS Rīdzene 2:11,42 2:10,64 nest.
19 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 2:11,10 2:16,26  
20/21 Sergejs Seļanins 1993 SASS/MSĢ 2:10,39 2:21,20  
20/21 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva SS 2:08,13 2;12,07  
22/24 Rihards Čakstiņš 1993 BJSS Rīdzene 2:04,04    
22/24 Aivis Ābele 1993 Ventspils 2:12,92    
22/24 Agris Tolčaņicins 1992 BJSS Rīdzene 2:19,86    
25 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 2:26,73    
             
C-1 vīrieši 500m      
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 1:56,23   1:54,45
2 Gatis Pranks 1986 Jelgavas BJSS 1:56,00   1:54,92
3 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS Rīdzene 1:59,07   1:57,36
4 Arvis Iļjins 1994 Talsi/MSĢ 1:56,95   1:58,51
5 Aivis Tints 1987 Liepāja/Lucavsalas airi 2:02,45 2:04,13 2:00,13
6 Antons Knesis 1987 Jelgavas BJSS 1:59,82   2:05,92
7 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 2:05,10 2:04,67 2:07,92
8 Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgavas BJSS 2:06,80 2;06,76 2:09,86
9 Armands Tanasjevs 1988 SASS/MSĢ 2:01,89   2:19,04
10 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene/MSĢ 2:21,32 2:07,02  
11 Rūdolfs Sakne 1992 Ventspils 2:12,29 2:09,20  
12 Andrejs Gersamija 1985 Jelgavas BJSS 2:10,10 2:14,73  
13 Pāvels Bukša 1993 BJSS Rīdzene/MSĢ 2:39,45 2:27,48  
14 Jevgēnijs Ļeonovs 1992 BJSS Rīdzene 2:37,26 2:35,07  
  Oto Dzenis 1988 BJSS Rīdzene nest.    
             
K-1 sievietes 500m      
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene     2:05,60
2 Elīna Ēdole 1990 Jelgavas BJSS     2:11,20
3 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS     2:14,76
4 Sintija Gosa 1993 SASS/MSĢ     2:18,89
5 Anastasija Kostenko 1993 BJSS Rīdzene     2:20,16
6 Darja Belousova 1991 BJSS Rīdzene     2:41,36
7 Marija Zubakova 1992 BJSS Rīdzene     3:19,29
  Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu BJSS/MSĢ     nest.
             
K-1 B zēni (1996.-1998.) 500m      
1 Roberts Akmens 1996 Talsi/MSĢ 2:13,13 2:03,89 1:50,70
2 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 2:11,73 2:05,03 1:54,95
3 Hedijs Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 2:18,07 2:01,73 1:57,45
4 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 2:07,70 2:05,29 1:58,20
5 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 2:22,78 2:08,32 2:04,48
6 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 2:14,82 2:03,32 2:05,67
7 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 2:14,70 2:02,45 2:08,82
8 Toms Donis 1996 Talsi 2:15,89 2:06,9 2:10,80
9 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 2:11,57 2:10,21 2:11,92
10 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 2:16,28 2:06,38 2:07,32
11 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 2:09,02 2:04,57 2:08,42
12 Edgars Bižans 1996 SASS/MSĢ 2:22,73 2:13,01 2:10,92
13 Artūrs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 2:11,92 2:17,28 2:12,23
14 Daniels Vorobjovs 1996 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:27,07 2:22,54 2:22,32
15 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 2:28,23 2:22,48 2:23,00
16 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 2:33,70 2:21,48 2:24,26
17 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 2:31,73 2:24,76 2:29,80
18 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:19,82 2:20,28 nest.
19/21 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 2:30,88 2:27,86  
19/21 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 2:42,73 2:21,96  
19/21 Roberts Brālis 1996 Talsi 2:32,45 2:23,86  
22/24 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:34,42 2:39,60  
22/24 Konstanīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 2:35,95 2:24,80  
22/24 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 2:37,02 2:29,54  
25/26 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 2:42,07 2:51,45  
25/26 Ņikita Ļepjohins 1997 BJSS Rīdzene 2:43,82 3:02,70  
27 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2:40,20 izst.  
28 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 2:52,05    
29/30 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:44,23    
29/30 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 2:59,05    
31 Salvis Soms 1996 Brocēnu BJSS/MSĢ 2;44,70    
  Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene izst.    
  Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu BJSS/MSĢ nest.    
  Krists Vorkals 1996 BJSS Rīdzene nest.    
  Atis Lauva 1998 Ventspils izst.    
  Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS nest.    
             
C-1 B zēni (1996.-1998.)   500m      
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 2:19,82   2:07,14
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 2:11,02   2:09,20
3 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 2:14,02   2:10,64
4 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 2:33,20 2:22,51 2:17,02
5 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 2:20,26 2:27,89 2:23,17
6 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 2:36,95 2:31,60 2:34,14
7 Uvis Zemturis 1998 Talsi 2:55,86 2:33,54 2:34,39
8 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:34,57 2:29,20 2:37,23
9 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 2:45,51 2:39,76 2:46,70
10 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:35,23 2:35,64 2:36,00
11 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 2:47,80 2:51,70 2:44,57
12 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 2:53,33 2:41,86 2:46,13
13 Romāns Stepannovs 1997 BJSS Rīdzene 3:01,86 3:02,70 2:48,80
14 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 3:03,45 2:58,22 3:16,26
15 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 2:55,95 2:54,23 3:23,73
16 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3:08,98 3:15,54 3:24,89
17/18 Demids Sičs 1998 BJSS Rīdzene 4:33,86 4:32,42 nest.
17/18 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 3:00,80 2:58,02 diskv.
  Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils nest.    
  Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene nest.    
  Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene nest.    
             
K-1 B meitenes (1996.-1998.)  500m      
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 2:15,28   2:14,76
2 Amanda Opolā 1997 BJSS Rīdzene 2:33,64   2:27,36
3 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 2:35,26   2:31,76
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 2:31,07   2:34,45
5 Violeta Omeļusika 1996 SASS/MSĢ 2:41,48 2:43,36 2:43,92
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 2:41,48   2:49,70
7 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 2:49,13   2:55,23
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3:00,86 2:50,76 2:56,64
9 Viktorija Visocka 1996 SASS/MSĢ 2:53,48 2:50,20 3:03,64
10 Beāte Grīsle 1997 BJSS Rīdzene 2:55,22 2:55,32  
11 Santa Paulaviča 1996 BJSS Rīdzene 3:07,26 2:57,00  
12 Santa Kupča 1996 BJSS Rīdzene 2:57,29 2:57,26  
  Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene diskv.    
  Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ diskv.    
             
K-1 A jaunieši (1994.-1995.) 500m      
1 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu BJSS/MSĢ 1:48,60   1:46,64
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 1:50,60   1:47,70
3 Ģirts Alksnis 1994 BJSS Rīdzene 1:53,16   1:48,80
4 Jānis Andersons 1994 BJSS Rīdzene 1:51,07   1:50,29
5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva SS 1:52,42   1:52,20
6 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 1:56,23   1:52,48
7 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgavas BJSS 1:56,29 1:54,13 1:55,92
8 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 1:58,26 1:55,39 1:57,80
9 Akselis Kozlovskis 1995 BJSS Rīdzene 2:01,54 1;55,67 2:00,16
10 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:00,49 1:57,73  
11 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 2:03,86 1:58,10  
12 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 2:03,51 2:02,48  
13 Tomass Sārts 1995 BJSS Rīdzene 2:03,16 2:04,42  
14 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 2:11,76 2:11,70  
15 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC 2:15,76 2:13,29  
16 Gints Zikmanis 1995 Jelgavas BJSS 2:16,36    
17 Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 BJSS Rīdzene 2:16,70    
             
K-1 A jaunietes (1994.-1995.) 500m      
1 Madara Kupce 1994 Limbaži/Salacgrīva SS     2:06,18
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene     2:10,51
3 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS     2:12,02
4 Ivonna Smilte 1995 Limbaži/Salacgrīva SS     2:13,29
5 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     2:16,36
6 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ     2:19,13
7 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva SS     2:23,82
8 Evelīna Omeļusika 1995 SASS/MSĢ     2:25,54
9 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC     2:32,92
  Maija Ābele 1994 Jelgava KC     izst.
             
C-1 A jaunieši (1994.-1995.) 500m      
1 Krišs Jansons 1995 Ventspils     2:02,14
2 Dāvids Aļijevs 1995 SASS/MSĢ     2:05,20
3 Rahmats Stromanis 1995 Talsi     2:08,92
4 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS     2:14,92
5 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu BJSS/MSĢ     2:18,89
6 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS     2:22,86
7 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils     2:25,45
8 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils     2:27,67
9 Vsevolods Ļeonovs 1995 BJSS Rīdzene     2:29,36

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa