Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR junioru čempionāts 2012

  • font size

Latvijas Republikas junioru čempionāta nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada no 8. līdz 10. jūnijam Limbažos.

Sacensību sākums:
8. jūnijā plkst. 12 00, distance 1000m
9. jūnijā plkst. 10 00, distance 200m
10. jūnijā plkst. 9 00, distance 500m

Pārstāvju sanāksme 8. jūnijā plkst. 10 00

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību laikā notiks Atlase LR izlases komandas noteikšanai dalībai Eiropas junioru, U23 čempionātā.

Sacensību galvenais tiesnesis: Sergejs Zaļupe

Sacensību programma

juniori

k-1, k-2, k-4
c-1, c-2, c-4

1000m
1000m

juniores

k-1, k-2

1000m

juniori

k-1, k-2, k-4
c-1, c-2, c-4

500m
500m

juniores

k-1, k-2, k-4

500m

juniori

k-1, k-2, k-4
c-1, c-2, c-4

200m
200m

juniores

k-1, k-2, k-4, c-1

200m

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas (formāts atbilstoši LKF paraugam) par distancēm nosūtīt LKF līdz šā gada 4. jūnijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Katra dalībnieka veselības atbilstība sacensībām pieteikumā jāapstiprina ar ārsta parakstu.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Informācija par naktsmītnēm OC Limbaži.




Rezultāti

        8.jūnijs      
  1000 m                  
               
   k - 1  1000m   juniori   
1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 3:57.22   3:56.97
2 Jānis Andersons 94 Rīdzene 4:59.54   4:01.25
3 Edgars  Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/M 4:11.25   4:05.50
4 Rūdolfs Nartišs 94 Jelgavas BJSS 4:17.62   4:13.54
5 Aksels  Kozlovskis 95 Rīdzene 4:22.10 4:18.05 4:22.70
6 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 4:48,23 4:23.77 4:22.90
7 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 4:21.30 4:21.76 4:23.74
8 Dāvids Gohbergs 94 Jelgava BJSS 4:10.02   4:27.76
9 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 4:10.55 4:27.40  
10 Nauris Zablovskis 95 Ventspils 4:39.08 4:41.63  
11 Emīls  Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 4:41.56 4:54.24  
12 Linards  Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 5:16.69 5:18.89  
  Toms Kozlovskis 95 Ventspils 4:14.38   diskv
               
  c - 1  1000m   juniori   
1 Krišs Jansons 95 Ventspils 4:44.20   4:33.16
2 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 4:45.96   4:39.18
3 Dāvis Alijevs 95 SASS/MSĢ 5:08.60   4:39.94
4 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 5:03.62   4:59.77
5 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 5:02.39   5:01.89
6 Ģirts Jansons 96 Ventspils 5:20.59   5:05.00
7 Vsevolods Ļeonovs 95 Rīdzene 5:33.50 5:20.84 5:16.16
8 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 5:25.20 5:15.10 5:19.20
9 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 5:21.61 5:21.03 5:28.02
10 Boriss Lonskis 87 Jelgavas BJSS 5:37.74 5:25.82  
11 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva 6:10.80 5:48.35  
12 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 5:54.91 5:54.91  
13 Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 5:57.96 6:08.91  
               
  k - 1  1000m   juniores             
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/M 4:45.65   4:42.96
2 Madara Aldiņa 94 Rīdzene 4:46.38   4:45.43
3 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva 4:58.77   4:47.24
4 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 4:53.35   4:47.57
5 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 4:59.11   4:53.84
6 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/M 5:09.53 5:00.66 5:02.59
7 Evelīna Omeļusika 95 SASS/MSĢ 5:14.48 5:12.36 5:06.05
8 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 4:59.99   5:06.30
9 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 5:05.33 5:03.52 5:10.17
10 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS 5:31.19 5:21.31 5:21.31
11 Dace Jēkabsone 97 Ventspils 5:27.08 5:21.48  
12 Simona Kozlovska 94 Ventspils 5:14.72 5:23.50  
13 Violeta Omeļusika 96 SASS/MSĢ 5:31.42 5:27.93  
14 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 5:40.27 5:34.22  
               
 k - 2  1000m   juniori              
1 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   3:37.14
  Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ      
2 Jānis Andersons 94 Rīdzene     3:39.10
  Ģirts Alksnis 94        
3 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS     3:43.79
  Rūdolfs Nartišs 94        
4 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     3:45.72
  Aldis Vilde 97        
5 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS     3:57.77
  Filips Ozolinkevičs 97        
6 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva     3:59.50
  Edgars Andžs 97        
7 Roberts Bērziņš-Bērzītis 95 Rīdzene     4:01.90
  Tomass  Sārts 95        
8 Toms Kozlovskis 95 Ventspils     4:05.89
  Nauris Zablovskis 95        
9 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva     4:22.21
  Raivis Ozoliņš 96        
               
  c - 2  1000m   juniori  FIN              
1 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ     4:15.77
  Dāvids Alijevs 95        
2 Kaspars Eihvalds 95 JelgavasBJSS     4:21.16
  Arkadijs Jefremovs 95        
3 Ģirts Jansons 96 Ventspils     4:23.23
  Krišs Jansons 95        
4 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     4:34.43
  Guntis Kundziņš 95        
5 Raivo Jēkabsons 96 Ventspils     4:42.97
  Ralfs Pomilovskis 95        
6 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva     5:15.15
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Miks  Galvanovskis 97 JelgavasBJSS     diskv
  Kārlis Rušmanis 97        
  Boriss Lonskis 97 JelgavasBJSS     diskv
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
               
               
               
               
 k - 2  1000m   juniores            
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     4:23.91
  Marta Aldiņa 94 Rīdzene      
2 Simona Kozlovska 94 Ventspils     4:39.03
  Santa  Blumberga 94        
3 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   4:48.17
  Līga Poplavska 95        
4 Dace Jēkabsone 97 Ventspils     4:53.24
  Kristīne Bulačņikova 97        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     4:56.11
  Eva  Pričiņa 94 Jelgavas KC      
6 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC     5:10.68
  Maija Ābele 94        
  Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     diskv
  Marta Kondratova 95        
               
  k - 4  1000m   juniori                
1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelg.BJSS/Rīdzene     3:20.58
  Rūdolfs Nartišs 94        
  Jānis Andersons 94        
  Ģirts Alksnis 94        
2 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     3:30.90
  Aldis Vilde 97        
  Dāvis Ciršs 97        
  Edgars Andžs 97        
3 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ     3:37.76
  Filips Ozolinkevičs 97 Jelg.BJSS      
  Mārtiņš Pumpa 96        
  Valters Veispals 95        
4 Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva     3:41.76
  Raivis Ozoliņš 96        
  Linards Landsmanis 97        
  Edgars Tīklenieks 94        
5 Aksels Kozlovskis 95 Rīdzene     diskv
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 95        
  Tomass Sārts 95        
  Toms Kozlovskis 95 Vntspils      
               
 c - 4  1000m   juniori              
1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     4:07.09
  Guntis Kundziņš 96        
  Dāvids Alijevs 95        
  Arnolds Kudrjavcevs 96        
2 Krišs Jansons 95 Ventspils     4:13.05
  Raivo Jēkabsons 96        
  Ralfs Pomilovskis 95        
  Ģirts Jansons 96        
               
3 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva     4:29.66
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Aleks Podenskis 97        
  Vsevolds Leonovs 95        
4 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS     4:29.79
  Arkadijs Jefremovs 95        
  Kārlis Rušmanis 97        
  Miks Galvanovskis 97        
        9.jūnijs      
  200 m                  
               
      k - 1  200m   juniori               
1 Denis Volkovs 94 Brocēni/MSĢ 0:41.12   0:39.30
2 Ģirts Alksnis 94 Rīdzene 0:39.92   0:40.65
3 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ 0:40.71   0:40.83
4 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:40.93 0:44.11 0:42.06
5 Edgars  Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/M 0:41.12 0:41.44 0:42.26
6 Vasīlijs Andriško 95 Brocēni 0:45.65 0:42.18 0:43.06
7 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ 0:43.17 0:43.20 0:43.70
8 Rūdolfs Nartišs 94 Jelgavas BJSS 0:45.01 0:43.09 0:45.14
9 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:44.64 0:45.22 0:48.39
10-11 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 0:43.37 0:43.90  
  Aksels  Kozlovskis 95 Rīdzene 0:45.86 0:46.69  
12-13 Emīls  Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 0:47.75 0:48.30  
  Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 0:48.09 0:45.85  
14-15 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:46.68 0:46.09  
  Nauris Zablovskis 95 Ventspils 0:46.16 0:48.51  
16-17 Artūrs Kleins 97 Rīdzene 0:48.85 0:49.74  
  Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 0:48.04 0:47.02  
18-19 Dāvids Gohbergs 94 Jelgava BJSS 0:46.42 0:47.76  
  Linards  Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:52.09 0:54.50  
  Dāvis Pupuriņš 97 Rīdzene diskv    
  Edgars  Bižans 96 SASS/MSĢ diskv    
               
   c - 1  200m   juniori                
1 Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ 0:44.23   0:47.22
2 Rahmats Stromanis 95 Talsi 0:48.24   0:48.80
3 Guntars  Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:50.09   0:50.29
4 Ģirts Jansons 96 Ventspils 0:56.57 0:53.41 0:53.64
5 Karpars Eihavlds 95 Jelgavas BJSS 0:52.85   0:53.82
6 Ralfs Pomilovskis 95 Ventspils 0:53.03   0:54.65
7 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 0:50.57   0:59.29
8 Ēriks Urbans 94 Brocēni 0:53.01 0:53.31 1:01.65
9 Mārcis Neretnieks 94 Limbaži/S-grīva 0:55.59 0:54.86 diskv
10 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 0:53.15 0:56.42  
11 Vsevolods Ļeonovs 95 Rīdzene 0:54.77 0:56.67  
12 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:59.04 0:58.16  
13 Boriss Lonskis 87 Jelgavas BJSS 0:59.67 1:00.20  
14 Raivo Jēkabsons 96 Ventspils 0:56.80 1:12.55  
15 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva 1:01.80 nest  
16 Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 1:14.16    
17-18 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 1:12.97    
  Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 1:32.51    
               
               
               
    k - 1  200m   juniores                
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/M 0:48.15   0:48.56
2 Laura Skukauska 96 Rīdzene 0:49.13 0:51.68 0:50.10
3 Madara Aldiņa 94 Rīdzene 0:52.89   0:50.61
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva 0:52.91 0:54.16 0:51.32
5 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 0:52.73   0:52.47
6 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 0:54.31 0:53.30 0:54.67
7 Amanda Opolā 97 Rīdzene 0:53.23 0:54.27 0:54.81
8 Marta Kondratova 95 SASS/MSĢ 0:57.13 :54.01 0:55.03
9 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 0:57.50 0:53.85 izst
10-11 Linda Celmiņa 94 Limbaži/S-grīva 0:58.99 0:58.84  
  Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/M 0:53.99 0:55.07  
12-13 Santa Blumberga 94 Ventspils 1:01.89 0:56.25  
  Violeta Omeļusika 96 SASS/MSĢ 0:59.95 0:59.46  
14-15 Evelīna Omeļusika 95 SASS/MSĢ 0:58.23 1:00.99  
  Dace Jēkabsone 97 Ventspils 1:02.06 0:59.96  
16-17 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC 1:03.46 1:03.85  
  Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 0:59.24 1:01.61  
18 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC 1:11.89 1:06.46  
19 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 1:01.65 1:10.45  
20 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS 1:00.44 izst  
  Dana Jēgere 95 Limbaži/S-grīva izt    
               
    k - 2  200m   juniori                  
1 Jānis Andersons 94 Rīdzene 0:36.60   0:36.40
  Ģirts Alksnis 94        
2 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ 0:38.15   0:36.98
  Denis Volkovs 94        
3 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/M 0:37.04   0:37.16
  Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ      
4 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva 0:40.31 0:38.74 0:38.77
  Aldis Vilde 97        
5 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/M 0:38.81   0:39.28
  Alberts Vinklers 95        
6 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:38.36 0:38.3 0:39.49
  Rūdolfs Nartišs 94        
7 Roberts Bērziņš-Bērzītis 95 Rīdzene 0:39.32   0:39.74
  Tomass  Sārts 95        
8 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 0:40.70   0:39.99
  Edgars Andžs 97        
9 Rihards Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:41.21 0:40.22 0:40.53
  Filips Ozolinkevičs 97        
10 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 0:41.71 0:40.79  
  Valters Veispals 95        
11 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:43.96 0:42.13  
  Nauris Zablovskis 95        
12 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:43.53 0:44.06  
  Raivis Ozoliņš 96        
13 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ 0:42.17 0:49.31  
  Roberts Pumpa 95        
               
    c - 2  200m   juniori                
1 Rahmats Stromanis 95 Talsi/MSĢ     0:44.76
  Arvis Iļjins 94        
2 Ēriks Urbans 94 Brocēni/MSĢ     0:47.01
  Dāvis Aļijevs 95        
3 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     0:47.52
  Arnolds Kudrjavcevs 96        
4 Ģirts Jansons 96 Ventspils     0:47.72
  Krišs Jansons 95        
5 Kaspars Eihvalds 95 JelgavasBJSS     0:49.21
  Arkadijs Jefremovs 95        
6 Miks  Galvanovskis 97 JelgavasBJSS     0:52.85
  Kārlis Rušmanis 97        
7 Boriss Lonskis 97 JelgavasBJSS     0:58.46
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
   k - 2  200m   juniores              
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ   0:47.46
  Laura Skukauska 96 Rīdzene      
2 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     0:48.76
  Marta Aldiņa 94 Rīdzene      
3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     0:50.06
  Marta Kondratova 95        
4 Simona Kozlovska 94 Ventspils     0:50.91
  Santa  Blumberga 94        
5 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   0:53.71
  Samanta Galiņa 97        
6 Dace Jēkabsone 97 Ventspils     0:56.34
  Kristīne Bulačņikova 97        
7 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     0:56.69
  Eva  Pričiņa 94 Jelgavas KC      
8 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC     0:58.64
  Maija Ābele 94        
9 Dagnija Veikšāne 94 Rīdzene     1:02.53
  Helēna Stavro 94        
               
    k - 4  200m   juniori                  
1 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ/     0:35.96
  Denis Volkovs 94 Limbaži/S-grīva      
  Roberts Akmens 96 Talsi      
  Edgars Tīklenieks 94        
2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelg.BJSS/Rīdzene     0:36.15
  Rūdolfs Nartišs 94        
  Ģirts Alksnis 94        
  Jānis Andersons 94        
3 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     0:39.03
  Aldis Vilde 97        
  Dāvis Ciršs 97        
  Edgars Andžs 97        
4 Aksels Kozlovskis 95 Rīdzene     0:39.83
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 95        
  Tomass Sārts 95        
  Toms Kozlovskis 95 V-pils      
5 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ     0:42.25
  Roberts Pumpa 95        
  Mārtiņš Pumpa 96        
  Valters Veispals 95        
6 Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva     0:44.04
  Raivis Ozoliņš 96        
  Linards Landsmanis 97        
  Alberts Vinklers 95        
               
   c - 4  200m   juniori                
1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     0:44.78
  Arvis Iļjins 94        
  Rahmats Stromanis 95        
  Arnolds Kudrjavcevs 96        
2 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS/Brocēni/MSĢ 0:46.11
  Arkadijs Jefremovs 95        
  Dāvids Alijevs 95        
  Ēriks Urbans 94        
3 Krišs Jansons 95 Ventspils     0:50.23
  Raivo Jēkabsons 96        
  Ivo Jēkabsons 95        
  Ģirts Jansons 96        
4 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva     0:52.31
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Ralfs Pomilovskis 95 V-pils      
  Vsevolds Leonovs 95 Rīdzene      
5 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS     0:57.71
  Kārlis Rušmanis 97        
  Boriss Lonskis 97        
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
    k - 4  200m   juniores                 
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     0:44.91
  Madara Aldiņa 94 Rīdzene      
  Laura Skukauska 96        
  Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ    
               
2 Simona Kozlovska 94 Ventspils     0:48.54
  Santa Blumberga 94        
  Dace Jēkabsone 97        
  Kristīne Bulačņikova 97        
3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     0:49.30
  Marta Kondratova 95        
  Daniela Kondratova 97        
  Evelīna Omeļusika 95        
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   0:49.90
  Samanta Ganiņa 97        
  Linda Celmiņa 94        
  Līga Poplavska 95        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS/KC     0:50.57
  Eva Pričiņa 94        
  Kristīne Lejniece 94        
  Maija Ābele 94        
        10.jūnijs      
  500 m                  
               
    k - 1  500m   juniori             
1 Denis Volkovs 94 Brocēni/MSĢ 1:56.55   1:47.49
2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 2:02.61   1:50.73
3 Edgars  Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/MS 2:01.25 1:56.5 1:53.85
4 Rūdolfs Nartišs 94 Jelgavas BJSS 2:00.99 1:54.57 1:54.61
5 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 2:10.66 1:57.37 1:59.27
6 Aksels  Kozlovskis 95 Rīdzene 2:02.38 1:58.13 2:01.82
7 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ 2:18.40 1:59.15 2:03.13
8 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 2:07.91 1:59.75 2:03.71
9 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 2:03.28   2:05.55
10-11 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 2:15.28 2:04.24  
  Dāvids Gohbergs 94 Jelgava BJSS 2:04.75 2:01.32  
12-13 Nauris Zablovskis 95 Ventspils 2:10.94 2:04.67  
  Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 2:12.89 2:06.49  
14-15 Emīls  Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 2:12.06 2:12.46  
  Artūrs Kleins 97 Rīdzene 2:13.54 2:06.18  
16-17 Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 2:19.80 2:12.90  
  Linards  Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 2:19.64 2:17.86  
18-19 Dāvis Pupuriņš 97 Rīdzene 2:32.17 2:20.90  
  Edgars  Bižans 96 SASS/MSĢ 3:26.75 2:23.53  
               
    c - 1  500m   juniori               
1 Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ 2:13.33   2:08.56
2 Rahmats Stromanis 95 Talsi 2:16.30   2:11.82
3 Dāvis Alijevs   SASS/MSĢ 2:15.70 2:20.44 2:13.25
4 Guntars  Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 2:23.77 2:16.54 2:14.48
5 Krišs Jansons 95 Ventspils 2:12.86   2:17.25
6 Karpars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS 2:31.04 2:21.60 2:27.00
7 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 2:38.08 2:18.80 2:29.84
8 Ralfs Pomilovskis 95 Ventspils 2:31.98 2:21.42 2:30.19
9 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 2:26.16 2:18.6 2:31.20
10-11 Ēriks Urbans 94 Brocēni 2:57.77 2:21.83  
  Arkadijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 2:40.35 2:25.77  
12-13 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 2:34.64 2:28.45  
  Vsevolods Ļeonovs 95 Rīdzene 2:33.97 2:25.38  
14-15 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 2:35.47 2:32.30  
  Raivo Jēkabsons 96 Ventspils 2:36.90 2:32.70  
16-17 Boriss Lonskis 87 Jelgavas BJSS 2:42.96 2:33.81  
  Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 3:10.32 2:52.42  
18 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 3:08.26 2:46.26  
               
               
               
               
               
      k - 1  500m   juniores               
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MS 2:11.96   2:13.05
2 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 2:10.01   2:17.37
3 Madara Aldiņa 94 Rīdzene 2:13.67   2:18.47
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva 2:21.48   2:19.53
5 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MS 2:27.26 2:17.88 2:19.73
6 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 2:20.59   2:23.17
7 Evelīna Omeļusika 95 SASS/MSĢ 2:31.57 2:20.63 2:29.54
8 Santa Blumberga 94 Ventspils 2:36.11 2:20.40 2:43.09
9 Laura Skukauska 96 Rīdzene 2:21.98   izst
10 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 2:27.02 2:20.80  
11 Amanda Opolā 97 Rīdzene 2:32.20 2:21.67  
12 Dace Jēkabsone 97 Ventspils 2:43.14 2:31.83  
13 Violeta Omeļusika 96 SASS/MSĢ 2:39.16 2:36.43  
14-15 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 2:42.92 izst  
  Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC 2:55.91 izst  
16 Helēna Stavro 94 Rīdzene 3:04.03    
  Simona Kozlovska 94 Ventspils izs    
               
  k - 2  500m   juniori                
1 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MS 1:42.92   1:38.08
  Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ      
2 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ 1:44.14   1:39.48
  Denis Volkovs 94        
3 Jānis Andersons 94 Rīdzene 1:41.13   1:39.69
  Ģirts Alksnis 94        
4 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 1:50.99 1:54.85 1:42.76
  Rūdolfs Nartišs 94        
5 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 2:01.62   1:47.17
  Edgars Andžs 97        
6 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva 1:52.61 1:54.63 1:47.35
  Aldis Vilde 97        
7 Roberts Bērziņš-Bērzītis 95 Rīdzene 1:58.34   1:51.01
  Tomass  Sārts 95        
8 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 2:00.93   1:52.49
  Filips Ozolinkevičs 97        
9 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 1:54.57 1:55.44 1:54.23
  Nauris Zablovskis 95        
10 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 1:57.72 2:07.05  
  Valters Veispals 95        
11 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 2:09.17 2:15.95  
  Raivis Ozoliņš 96        
               
   c - 2  500m   juniori               
1 Arvis Iļjins 94 Talsi     1:57.20
  Rahmats Stromanis 95        
2 Kaspars Eihvalds 95 JelgavasBJSS     2:06.44
  Arkadijs Jefremovs 95        
3 Ģirts Jansons 96 Ventspils     2:06.60
  Krišs Jansons 95        
4 Ēriks Urbans 94 Brocēni/MSĢ     2:06.93
  Dāvis Aļijevs 95        
5 Raivo  Jēkabsons 96 Ventspils     2:24.01
  Ralfs Pomilovskis 95        
6 Miks  Galvanovskis 97 JelgavasBJSS     2:28.26
  Kārlis Rušmanis 97        
7 Boriss Lonskis 97 JelgavasBJSS     3:06.74
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
 k - 2  500m   juniores             
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     2:04.88
  Marta Aldiņa 94 Rīdzene      
2 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ   2:05.40
  Laura Skukauska 96 Rīdzene      
3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     2:08.77
  Marta Kondratova 95        
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   2:12.42
  Līga Poplavska 95        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     2:26.14
  Eva  Pričiņa 94 Jelgavas KC      
6 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils     2:28.26
  Dace Jēkabsone 97        
7 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC     2:29.49
  Maija Ābele 94        
8 Dagnija Veikšāne 94 Rīdzene     2:47.57
  Helēna Stavro 94        
9 Simona Kozlovska 94 Ventspils     izst
  Santa  Blumberga 94        
               
    k - 4  500m   juniori      
1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelg.BJSS/Rīdzene     1:31.73
  Rūdolfs Nartišs 94        
  Ģirts Alksnis 94        
  Jānis Andersons 94        
2 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ/     1:33.79
  Denis Volkovs 94 Limbaži/S-grīva      
  Artūrs Āboltiņš 95        
  Edgars Tīklenieks 94        
3 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     1:37.61
  Aldis Vilde 97        
  Dāvis Ciršs 97        
  Edgars Andžs 97        
4 Aksels Kozlovskis 95 Rīdzene     1:38.95
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 95        
  Tomass Sārts 95        
  Toms Kozlovskis 95 V-pils      
5 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ     1:40.11
  Filips Ozolinkevičs 97 Jelg.BJSS      
  Mārtiņš Pumpa 96        
  Valters Veispals 95        
6 Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva     1:49.54
  Raivis Ozoliņš 96        
  Linards Landsmanis 97        
  Alberts Vinklers 95        
               
    c - 4  500m   juniori                    
1 Guntars Kundziņš 96 Talsi     1:49.22
  Arvis Iļjins 94        
  Rahmats Stromanis 95        
  Guntis Kundziņš 96        
2 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS     1:51.66
  Arkadijs Jefremovs 95        
  Dāvids Alijevs 95        
  Ēriks Urbans 94        
3 Krišs Jansons 95 Ventspils     1:59.13
  Raivo Jēkabsons 96        
  Ralfs Pomilovskis 95        
  Ģirts Jansons 96        
4 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva     2:05.27
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Ivo Jēkabsons 95 V-pils      
  Vsevolds Leonovs 95 Rīdzene      
5 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS/Brocēni/MSĢ   2:21.53
  Kārlis Rušmanis 97        
  Boriss Lonskis 97        
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
   k - 4  500m   juniores                  
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     1:47.50
  Madara Aldiņa 94 Rīdzene      
  Laura Skukauska 96        
  Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ    
2 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     1:54.22
  Marta Kondratova 95        
  Daniela Kondratova 97        
  Evelīna Omeļusika 95        
3 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   1:55.20
  Samanta Ganiņa 97        
  Linda Celmiņa 94        
  Līga Poplavska 95        
4 Simona Kozlovska 94 Ventspils     1:56.64
  Santa Blumberga 94        
  Dace Jēkabsone 97        
  Kristīne Bulačņikova 97        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     2:02.92
  Eva Pričiņa 94        
  Kristīne Lejniece 94        
  Maija Ābele 94