Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR čempionāts garajās distancēs 2012

  • font size

Nolikums Pavasara kausa sacensībām Latvijas, Baltijas čempionātam garajās distancēs, A. Avdejeva balvas izcīņai smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 1. maijā Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N3.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Sacensību vadība

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensības notiek distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem. Katra apļa garums aptuveni 2000m

1993. g. dz. un vecāki

vīrieši K-1, C-1

3 apļi

sievietes K-1

2 apļi

1994.- 1995. g .dz.

juniori K-1, C-1

3 apļi

juniores K-1

2 apļi

1996.- 1997. g. dz.

jaunieši K-1, C-1

2 apļi

jaunietes K-1

1 aplis

1998.- 2001. g. dz.

zēni K-1, C-1

2 apļi

meitenes K-1

1 aplis

visi veterāni

vīrieši K-1, C-1

1 aplis

sievietes

1 aplis

Ja jaunieši vēlas cīnīties par Latvijas čempionātu medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā! Medaļas izcīna tajā grupā, kurā sportists pieteikts!

Pieteikumi

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 27. aprīlim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 1045

Apbalvošana

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām, Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta godalgoto vietu ieguvēji - ar medaļām.

Kontaktinformācija

Ilze Bome - 29404163




Rezultāti

K-1 zēni (1998.-2001.) 2 apļi  
1 170 Maksim Mavrovski 1998 Tallina 17:37,35
2 118 Santis Pupuriņš 1998 Rīdzene 18:04,48
3 171 Daniel Rudõk 1999 Tallina 18:17,34
4 184 Kristijonas Kairys   1998 Paneveža 19:11,78
5 119 Ričards Paulavičs 1999 Rīdzene 20:13,64
6 33 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 20:31,95
7 120 Sergejs Ņikonovs 1999 Rīdzene 20:36,09
8 156 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgava BJSS 20,54,25
9 31 Atis Lauva 1998 Ventspils 20:57,53
10 9 Andris Buske 2001 Jelgava KC 22:17,29
11 334 Toms Andersons      2000 Brocēni 22:33,26
12 34 Viesturs Lauva 2000 Ventspils 23:04,34
13 121 Artūrs Mihaļēvičs 1999 Rīdzene 24:54,63
14 126 Dāvids Bisenieks 2000 Rīdzene 26:13,23
15 125 Dairis Zemītis 2001 Rīdzene 27:57,76
  333 Matīss Krūmiņš              2000 Brocēni diskv.
  157 Ronalds Barisovs 1998 Jelgava BJSS izst.
  185 Justas Slesoriunas 1999 Paneveža izst.
  324 Kasparas Dula 1998 Paneveža izst.
           
K - 1 meitenes (1998.-2001.) 1 aplis  
1 341 Anette Baum 1998 Pērnava 8:20,71
2 72 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 9:19,57
3 128 Eva  Altrofa 1999 Rīdzene 9:41,27
4 73 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 9:44,88
5 129 Tatjana Tokareva 1998 Rīdzene 9:59,45
6 158 Baiba Petrovska 1998 Jelgava BJSS 10:17,70
7 160 Valērija Makare 1999 Jelgava BJSS 10:27,12
8 131 Elvīra Bartuša 1998 Rīdzene 10:49,24
9 130 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 11:11,60
10 3 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC 11:43,65
  159 Gunta Zeile 1998 Jelgava BJSS izst.
  74 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva izst.
           
K - 1 vīrieši, 3 apļi  
1 177 Kaarel Alupere  1993 Tartu 19:56,70
2 176 Tarmo Tootsi 1982 Tartu 20:23,16
3 308 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 20:36,74
4 49 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 20:53,76
5 301 Staņislavs Timošenko 1988 SASS/MSĢ 21:02,04
6 303 Endijs Bikovačs 1991 SASS/MSĢ 21:16,31
7 337 Allan Aim 1991 Tartu 21:24,33
8 302 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 21:57,76
9 134 Edgar Kesvatera 1993 Narva 22:12,35
10 27 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 22:17,20
11 1 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 22:19,08
12 2 Jānis Geidāns  1989 Jelgava KC 22:40,26
13 50 Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva 22:52,08
14 80 Juris Apters 1993 Rīdzene 22:57,14
15 3 Ervīns Vēveris 1981 Jelgava KC 22:59,08
16 138 Jānis Liepiņš 1982 Jelgava BJSS 23:12,11
17 28 Reinis Priedoliņs 1993 Ventspils 23:45,11
18 83 Roberts Mērpolis 1993 Rīdzene 23:57,08
19 29 Aivis Ābele 1993 Ventspils 24:18,38
20 335 Rannar Jantson 1993 Pērnava 24:25,88
21 48 Rihards Apse 1993 Limbaži/Salacgrīva 24:32,96
22 79 Aleksandrs Kļimčenko 1993 Rīdzene 24:34,15
23 26 Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils 24:46,37
24 51 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva 24:53,53
25 52 Māris Bergšteins 1983 Limbaži/Salacgrīva 24:55,26
26 307 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 25:18,97
27 82 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 26:33,41
  84 Rihards Čakstiņš 1993 Rīdzene diskv.
  306 Sergejs Seļaņins 1993 SASS/MSĢ izst.
           
C - 1 vīrieši 3 apļi  
1 12 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 22:49,82
2 139 Gatis Pranks 1986 Jelgava BJSS 23:48,10
3 198 Aivis Tints 1987 Liepāja 24:11,35
4 11 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 24:14,61
5 77 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene/MSĢ 26:03,53
6 140 Antons Knesis 1987 Jelgava BJSS 26:08,77
7 75 Andrejs Masļakovs 1992 Rīdzene 26:23,74
8 13 Rūdolfs Sakne 1992 Ventspils 26:38,47
9 141 Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgava BJSS 26:49,55
10 300 Armands Tanasjevs 1988 SASS/MSĢ 27:03,51
11 325 Edgars Paegle 1985 Talsi 27:13,38
12 53 Ēriks Močāns 1993 Limbaži/Salacgrīva 31:11,37
  76 Jevgēnijs Ļeonovs 1992 Rīdzene izst.
           
K - 1 sievietes 2 apļi   
1 86 Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 15:27,90
2 132 Natalja Tortsova 1984 Narva 15:33,43
3 180 Tuulikki Sikka 1993 Tartu 16:06,05
4 142 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgava BJSS/MSĢ 16:44,80
5 309 Sintija Gosa 1993 SASS/MSĢ 16:49,46
6 162 Valeria Mitrofanova 1992 Tallina 17:12,87
  327 Sintija Pļavinska              1993 Brocēni diskv.
  85 Anastasija Kostenko 1993 Rīdzene izst.
           
C-1 jaunieši (1996.-1997.) 2 apļi  
1 37 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 16:45,78
2 19 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 17:02,52
3 137 Dmitri Fjodorov 1996 Narva 17:15,50
4 41 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 17:59,20
5 169 Kirill Lihaštšenko 1996 Tallina 18:54,85
6 42 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 19:06,20
7 20 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 19:20,85
8 321 Mantas Antanaitis 1996 Paneveža 20:16,75
9 68 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 21:12,84
10 153 Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 21:17,52
11 154 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 21:25,28
12 155 Miks Galvanovskis 1997 Jelgava BJSS 24:00,04
13 109 Oskars Kalniņš 1997 Rīdzene 26:45,57
14 347 Romāns Stepanovs 1997 Rīdzene 28:52,92
  100 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīdzene izst.
  108 Artis Vītiņš 1997 Rīdzene izst.
  195 Žygimantas Jusys 1997 Paneveža izst.
  21 Toms Izmailovs 1996 Ventspils izst.
           
K-1 juniori (1994.-1995.), 3 apļi  
1 328 Denis Volkovs           1994 Brocēni/MSĢ 20:24,52
2 55 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 20:30,65
3 143 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgava BJSS 20:35:45
4 336 Taaniel Tuur 1994 Pērnava 20:44,31
5 89 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene 21:15,64
6 90 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 21:20,23
7 179 Peter-Paul Panov   1995 Tartu 21:35,12
8 54 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 22:03,16
9 163 Nikita Jegorov 1994 Tallina 22:22,63
10 30 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 22:26,45
11 145 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgava BJSS 22:29,70
12 144 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgava BJSS 22:34,16
13 164 German Orlov 1995 Tallina 22:46,91
14 311 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 22:53,03
15 165 Evgeni Toropkov 1995 Tallina 22:54,27
16 178 Kevin Kriisa 1995 Tartu 22:59,56
17 136 Edvard Lall 1995 Narva 23:02,52
18 92 Akselis Kozlovskis 1995 Rīdzene 23:09,87
19 135 Vitali Kuzmin 1995 Narva 23:13,87
20 192 Gytis Vasilenko 1995 Paneveža 23:38,59
21 93 Tomass Sārts 1995 Rīdzene 23:42,39
22 330 Vasilijs Andriško             1995  Brocēni 24:20,66
23 322 Benediktas Pauliukas 1995 Paneveža 24:38,69
24 91 Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 Rīdzene 25:56,27
25 56 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva 25:57,26
  146 Marks Jefimovs 1994 Jelgava BJSS izst.
  5 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC izst.
  191 Rolandas Narbutas 1995 Paneveža izst.
           
C-1 juniori (1994.-1995.) 3 apļi  
1 36 Arvis Iļjins 1994 Talsi/MSĢ 22:46,99
2 338 Andreas Baum 1995 Pērnava 23:38,09
3 342 Joosep Karlson 1995 Pērnava 24:05,83
4 196 Tomas Turauskas 1995 Paneveža 25:16,71
5 310 Davids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 26:07,71
6 147 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 26:46,08
7 148 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgava BJSS 27:11,79
8 182 Martin Elmet       1994 Tartu 28:24,33
9 16 Krišs Jansons 1995 Ventspils 28:36,98
10 329 Ēriks Urbāns      1994 Brocēni 30:08,95
11 17 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 30:11,03
12 18 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 30:32,85
13 149 Eduards Zaharevskis 1994 Jelgava BJSS 36:28,17
  6 Deivs Predibailo 1994 Jelgava KC izst.
           
K - 1 juniores (1994.-1995.) 2 apļi   
1 133 Anastasija Psenitsnaja 1994 Narva 15:04,47
2 58 Madara Kupce 1994 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 15:53,75
3 150 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 16:35,56
4 60 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 16:37,61
5 59 Ivonna Smilte 1995 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 16:55,88
6 96 Madara Aldiņa 1994 Rīdzene 18:14,53
7 23 Santa Blumberga 1994 Ventspils 21:49,44
  22 Simona Kozlovska 1994 Ventspils izst.
  7 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC izst.
  1 Maija Ābele 1994 Jelgava KC izst.
  2 Kristīne Krista Lejniece 1994 Jelgava KC izst.
  151 Aina Tomsone 1995 Jelgava BJSS izst.
  172 Jelena Nefjodova 1995 Tallina izst.
  173 Jekaterina Gritsinina 1995 Tallina izst.
  194 Bernadeta Kairytė 1995 Paneveža izst.
           
C-1 zēni (1998.-2001.) 2 apļi  
1 43 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 9:23,38
2 44 Uvis Zemturis 1998 Talsi 10:19,13
3 183 Carl Daniel Haidak  1998 Tartu 12:25,25
4 122 Antons Jerjomins 1998 Rīdzene 12:45,05
5 45 Edgars Šteins 1998 Talsi 14:30,21
6 123 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 18:24,07
  46 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi izst.
           
C-1 sievietes 2 apļi  
1 161 Elīna Ēdole 1990 Jelgava BJSS 11:15,60
  87 Marija Zubakova 1992 Rīdzene izst.
           
K - 1 jaunietes (1996.-1997.) 1aplis   
1 111 Laura Skukauska 1996 Rīdzene 7:56,04
2 320 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 8:01,69
3 114 Amanda Opolā 1997 Rīdzene 8:27,65
4 181 Liisa-Lotta Veiken 1996 Tartu 8:34,05
5 24 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 8:57,50
6 318 Viktorija Visocka 1996 SASS/MSĢ 10:08,34
7 113 Santa Kupča 1996 Rīdzene 10:52,38
8 110 Santa Paulaviča 1996 Rīdzene 10:54,68
9 115 Beāte Grīsle 1997 Rīdzene 11:17,86
10 112 Ieva Kuļikovska 1996 Rīdzene 11:43,22
  4 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC izst.
  70 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva izst.
  117 Darja Jefremova 1997 Rīdzene izst.
  193 Lauryna Paulauskaitė 1997 Paneveža izst.
  116 Elvīra  Kelpša 1996 Rīdzene izst.
           
K-1 jaunieši (1996.-1997.), 2 apļi  
1 38 Roberts Akmens 1996 Talsi/MSĢ 13:56,47
2 168 Nikita Murin 1996 Tallina 13:58,08
3 64 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 14:08,93
4 67 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 14:35,38
5 66 Edgars Andzš 1997 Limbaži/Salacgrīva 14:42,18
6 61 Hedijs Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 14:49,50
7 152 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 15:24,68
8 314 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 15:29,54
9 187 Donatas Žaldokas 1996 Paneveža 15:37,54
10 62 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 15:55,02
11 186 Mantas Tirilis   1996 Paneveža 16:05,44
12 189 Martynas Lukošiūnas  1997 Paneveža 16:06,27
13 188 Andrius Dolgovas 1996 Paneveža 16:13,32
14 39 Toms Donis 1996 Talsi 16:14,68
15 101 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 16:15,96
16 63 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva 16:42,77
17 339 Roman Morozov 1997 Pērnava 16:55,39
18 8 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 16:59,48
19 167 Artur Jevgratov 1997 Tallina 17:00,18
20 340 Karmo Siim 1996 Pērnava 17:44,47
21 107 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 18:32,69
22 315 Edgars Bižans 1996 SASS/MSĢ 18:54,46
23 40 Roberts Brālis 1996 Talsi 19:06,07
24 106 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 20:17,85
25 102 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīdzene 20:51,65
26 104 Sergejs Fjodorovs 1996 Rīdzene 23:24,51
  98 Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene izst.
  317 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ izst.
  103 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene izst.
  323 Benas Sapatka 1997 Paneveža izst.
  331 Daniels Vorobjovs    1996 Brocēni izst.
  332 Eduards Krūtainis 1997 Brocēni izst.
  190 Paulius Želnerukas 1997 Paneveža izst.
           
K - 1 veterāni 1 aplis  
1 359 Sigitas Bulovas 1963 Gargždai 6:47,60
2 358 Ernests Kondratovs 1962 SASS 8:05,63
3 350 Ēriks Meiers 1950 Bolderāja 8:42,59
4 354 Uldis Vuidžus 1955 Bolderāja 8:43,65
5 197 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsalas airi izst.
           
C - 1 veterāni 1 aplis  
1 357 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 8:07,28
2 356 Imants Orna 1954 Liepāja 8:59,82
3 348 Viktors Moisejenkovs 1964 Jelgava 9:20,29
4 351 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 9:47,58
5 352 Vladimirs Golovins 1985 Bolderāja 11:24,72
6 353 Sergejs Stepanovs 1949 Liepāja 11:40,29
7 360 Igors Šarafutdinovs 1961 Klaipēda izst.
           
K - 1 veterānes 1 aplis  
1 355 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 9:25,26

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa