Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR čempionāts divniekos, Jelgavas divnieku kauss 2012

  • font size

Latvijas Republikas čempionāts DIVNIEKOS GARAJĀS DISTANCĒS JELGAVAS DIVNIEKU KAUSS smaiļošanā un kanoe airēšanā

MĒRĶIS UN UZDEVUMS

Popularizēt smaiļošanu un kanoe airēšanu. Pilnveidot sportisko meistarību un pieredzi. Noskaidrot Latvijas Republikas čempionus divniekos garajās distancēs.

SACENSĪBU VIETA UN LAIKS

Sacensības notiks 2012.g. 22.septembrī Jelgavā, Pils salā, BJSS airēšanas bāzē. Pieteikumus līdz 20.septembra plkst.17.00 nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Sacensību sākums plkst. 12.00. Izmaiņas pieteikumos līdz plkst.11.00.

VADĪBA

Sacensības vada un organizē Jelgavas BJSS smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļa. Galvenais tiesnesis S.Bobkovs.

DALĪBNIEKI UN PROGRAMMA

Dalībnieki startē visās vecuma grupās K-2 un C-2 laivu klasēs.

1993.g.dz. un vecāki vīrieši un sievietes

5000 m

1994.-1996.g.dz. juniori un juniores

5000 m

1997.-1998.g.dz. jaunieši un jaunietes

2500 m

1999.g.dz.un jaunāki zēni un meitenes

2500 m

APBALVOŠANA

Sacensību uzvarētājus apbalvos ar kausiem un diplomiem. Tiks izcīnītas Latvijas Republikas čempionāta medaļas pieaugušajiem un junioriem. Sportists tiks apbalvots tikai tajā grupā kurā viņš ir pieteikts.

Rezultāti

1.brauciens 12:00 K – 2 2500m 1999.g.dz. un jaunāki zēni

1. Roberts Altmanis 1999   12:49,75 Jelgavas BJSS
  Artūrs Derkusovs 1999      
2. Artūrs Lastiņš 2000   13:54,32 Jelgavas BJSS
  Andris Buske 2000     Jelgava KC
3. Ansis Ziemelis 1999   13:55,78 Jelgavas BJSS
  Roberts Levics 1999      
4. Sergejs Nikonovs 1999   14:50,90 Rīdzene
  Gregors Nīss 1999      
5. Reinis Brunēvics 2002   14:52,95 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Rainers Švecs 2001      
6. Roberts Zemturis 2000   15:24,35 Ventspils
  Viesturs Lauva 2000      
7. Gints Markavičus 2000   15:42,40 Brocēni
  Helmuts Zīle 2000      
8. Valts Vīgerts 1999   16:08,29 Ventspils
  Gustavs Ķēniņš 1999      
9. Vladislavs Basalajs 1999   16:34,16 Jelgavas BJSS
  Rihards Silārs 2001      
10. Rodions Saša - Zaša 1999   16:52,93 Jelgavas BJSS
  Rihards Kraulis 1999      
11. Pauls Livčāns 2000   17:06,92 Rīdzene
  Dāvids Bisenieks 2000      
12. Lukas Nīss 2000   18:40,31 Rīdzene
  Norberts Rajeckis 2002      
13. Toms Andersons 2000   izstājās Brocēni
  Matīss Krūmiņš 2000      

2.brauciens 12:20 K – 2 2500m 1999.g.dz. un jaunākas meitenes

1. Santa Dreimane 1999   13:44,18 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Amanda Krūmiņa 1999      
2. Agnese Novicka 1999   15:20,54 Brocēni
  Viktorija Petrušenkova 1999      
3. Valērija Kačane 2000   15:32,91 Rīdzene
  Jekaterina Horkova 1999      
4. Jeļena Sušinska 1999   16:39,22 Brocēni
  Kitija Holšteina 1999      
5. Betija Niemiro 2000   18:24,11 Ventspils
  Uļjana Reucka 2000      
6. Monta Dreimane 2001   19:21,33 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Sofija Paune 2001     Rīdzene

3.brauciens 12:25 C – 2 2500m 1999.g.dz. un jaunāki zēni

1. Roberts Lagzdiņš 1999   14:47,57 Jelgavas BJSS
  Kirils Sokolovs 2000     Rīdzene
2. Ansis Grišāns 2000   17:03,41 Brocēni
  Mārtiņš Grundmanis 2000      
3. Aleksejs Ševcovs 2001   17:28,82 Jelgavas BJSS
  Jurijs Ševcovs 2002      
4. Ralfs Naumovs 1999   20:02,67 Ventspils
  Kristers Frišenfelds 1999      
5. Reinis Grundulis 2000   20:58,13 Ventspils
  Andis Kranciņš 2001      
6. Valdis Lenkevics 2000   23:45,72 Ventspils
  Jurģis Kupčs 2000      

4.brauciens 13:00 K – 2 2500m 1997. – 1998.g.dz. jaunieši

1. Edgars Andžs 1997   10:50,15 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Dāvis Ciršs 1997      
2. Filips Ozolinkevics 1997   10:56,72 Jelgavas BJSS
  Edvards Likovskis 1997     SASS/MSĢ
3. Santis Pupuriņš 1998   11:41,57 Rīdzene
  Dāvis Pupuriņš 1997      
4. Artūrs Kleins 1997   11:53,88 Rīdzene
  Ernests Rajeckis 1997      
5. Eduards Krūtainis 1997   12:59,47 Brocēni
  Sergejs Pokatovs 1997      
6. Niks Mediņš 1997   13:01,51 Rīdzene
  Valters Sudmalis 1997      
7. Artjoms Apsītis 1997   13:17,03 Rīdzene
  Konstantīns Mihailovs 1997      
8. Armands Arnolds Miruškins 1998   13:17,51 Rīdzene
  Kārlis Andrejs Lācis 1997      
9. Deivids Jaunsproģis 1998   13:43,42 Ventspils
  Sandris Kozlovskis 1998      
10. Kristaps Redviņš 1997   14:34,12 Ventspils
  Aleksandrs Saipulajevs 1998      
11. Atis Lauva 1998   15:22,21 Ventspils
  Emīls Kalenda 1998      

5.brauciens 13:20 C – 2 2500m 1997. – 1998.g.dz. jaunieši

1. Kārlis Rušmanis 1997   12:36,27 Jelgavas BJSS
  Miks Galvanovskis 1997      
2. Alekss Podenskis 1997   13:58,54 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Antons Jerjomins 1998     Rīdzene
3. Maksims Kuzņecovs 1998   18:00,01 Ventspils
  Raimonds Krasņickis 1997      

6.brauciens 13:25 K – 2 2500m 1997. – 1998.g.dz. jaunietes

1. Samanta Ganiņa 1997   12:55,15 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Sabīne Cirša 1999      
2. Baiba Petrovska 1998   13:21,81 Jelgavas BJSS
  Daiga Liepiņa 1998      
3. Kristīne Bulačņikova 1997   13:41,07 Ventspils
  Dace Jēkabsone 1997      
4. Valērija Makare 1999   13:45,58 Jelgavas BJSS
  Gunta Zeile 1998      
5. Tatjana Tokareva 1998   izstājās Rīdzene
  Eva Altrofa 1999      

7.brauciens 13:45 K – 2 5000m 1994. – 1996.g.dz. juniori

1. Edgars Tīklenieks 1994   19:35,27 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Denis Volkovs 1994     Brocēni/SASS/MSĢ
2. Marks Ozolinkevičs 1994   19:50,81 Jelgavas BJSS
  Rūdolfs Nartišs 1994      
3. Hedijs Vents Brunēvics 1996   20:05,14 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Raivis Ozoliņš 1996      
4. Tomass Sārts 1995   20:27,41 Rīdzene
  Aksels Kozlovskis 1995      
5. Rinalds Lasmanis 1996   20:42,76 Jelgavas BJSS
  Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995     Rīdzene
6. Valters Veispals 1995   21:03,87 SASS/MSĢ
  Dmitrijs Volodjonoks 1996      
7. Silvestrs Sebris 1996   21:50,23 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Emīls Ziemelis 1995      
8. Mārtiņš Pumpa 1996   22:35,79 SASS/MSĢ
  Edgars Bižans 1996      
9. Sergejs Fjodorovs 1996   25:36,37 Rīdzene
  Austris Pumpurs 1996     Ventspils
10. Jānis Andersons 1994   DSQ Rīdzene
  Ģirts Alksnis 1994      
11. Artūrs Āboltiņš 1995   DSQ Limbažu Salacgr.n.ss.
  Aldis Vilde 1997      

8.brauciens 14:15 C – 2 5000m 1994. – 1996.g.dz. juniori

1. Rahmats Stromanis 1995   22:58 Talsi/MSĢ
  Arvis Iļjins 1994      
2. Krišs Jansons 1995   23:12 Ventspils
  Ģirts Jansons 1996      
3. Ivo Jēkabsons 1995   23:39 Ventspils
  Raivo Jēkabsons 1996      
4. Kaspars Eihvalds 1995   24:45 Jelgavas BJSS
  Ēriks Urbāns 1994     Brocēni
5. Rūdolfs Segliņš 1996   25:48 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Vsevolods Ļeonovs 1995     Rīdzene
6. Ralfs Pomilovskis 1995   25:56 Ventspils
  Toms Izmailovs 1996      
7. Dāvids Alijevs 1995   DSQ SASS/MSĢ
  Arkādijs Jefremovs 1995     Jelgavas BJSS

9.brauciens 14:20 K – 2 5000m 1994. – 1996.g.dz. juniores

1. Laura Skukauska 1996   22:22 Rīdzene
  Daniela Kondratova 1997     SASS/MSĢ
2. Karīna Laure 1994   23:15 Jelgava BJSS
  Madara Aldiņa 1994     Rīdzene
3. Ieva Ločmele 1996   26:50 Jelgava KC
  Madara Šoreca 1996      

10.brauciens 14:50 K – 2 5000m 1993.g.dz. un vecāki vīrieši

1. Kaspars Tīklenieks 1993   20:17,71 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Mārtiņš Veispals 1990     SASS/MSĢ
2. Endijs Bikovičs 1991   20:28,14 SASS/MSĢ
  Rolands Parasigs - Parasiņš 1992      
3. Toms Smirnovs 1989   21:59,87 Rīdzene
  Sergejs Nemņaševs 1988     Jelgava KC
4. Dāvis Veikšāns 1992   23:12,53 Rīdzene
  Rihards Čakstiņš 1993      

11.brauciens 15:15 C – 2 5000m 1993.g.dz. un vecāki vīrieši

1. Gatis Pranks 1986   22:14 Jelgavas BJSS
  Antons Knesis 1987      
2. Valentīns Lagzdiņš 1975   24:02 Jelgavas BJSS
  Boriss Lonskis 1997      
3. Jevgēnijs Ļeonovs 1992   24:45 Rīdzene
  Andrejs Masļakovs 1992      
4. Staņislavs Ļeščinskis 1993   24:52 Rīdzene
  Pāvels Bukša 1993      

12.brauciens 15:20 K – 2 5000m 1993.g.dz. un vecākas sievietes

1. Madara Kupce 1994   23:55 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Digna Tuča 1988     Ventspils
2. Lāsma Zaķīte 1993   24:54 Jelgavas BJSS
  Līga Poplavska 1995     Limbažu Salacgr.n.ss.
3. Marija Zubakova 1992   33:05 Rīdzene
  Elvīra Kelpša 1996