Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LR čempionāts 2014

  • font size
Latvijas Republikas čempionāts
smaiļošanā un kanoe airēšanā
Limbaži            
2014. gada 24.augustā          
               
REZULTĀTI
500m
               
K-1  500m  vīr.               
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 1:51,98 1:50,08 1:40,86
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK "Barons" 1:53,15 1:53,16 1:44,03
3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 1:52,48 1:51,51 1:44,35
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1:55,72 1:48,70 1:45,26
5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1:52,89 1:50,12 1:48,50
6 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 1:55,92 1:52,00 1:49,65
7 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 2:03,50 1:52,05 1:50,03
8 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:58,31 1:54,31 1:50,77
9 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 1:56,25 1:51,96 1:52,51
10 Jānis Bērziņš 1981 SK "Lucavsalas airi" 1:55,43 2:00,07 1:52,16
11 Raivis Ozoliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 1:53,94 1:53,84 1:52,36
12 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 1:57,22 1:59,86 1:53,98
13 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 1:55,22 1:53,10 1:54,10
14 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 2:04,08 1:56,83 1:59,56
15 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 2:02,13 2:02,89 2:00,59
16 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 2:06,50 2:00,52 2:04,62
17 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 2:00,61 2:02,10 2:05,25
18 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 2:00,25 1:57,84 izst.
19.-21. Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" 1:59,88 2:01,41  
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:01,22 1:57,04  
  Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 1:52,81 2:06,46  
22.-24. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 2:05,11 2:01,64  
  Jānis Liepiņš 1983 ŪSK "Barons" 1:59,24 2:00,13  
  Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 1:58,07 2:07,65  
25.-27. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 2:03,50 2:10,17  
  Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 2:04,79 2:03,35  
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 2:03,86 2:02,63  
28.-29. Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 2:11,88    
  Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 2:07,48    
30.-32. Egīls Milnis 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:19,67    
  Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 2:08,13    
  Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 2:15,11    
33 Ģirts Ločmelis 1989 "Uz Viļņa" 2:06,65    
               
C-1  500m  vīr.               
1 Gatis Pranks 1986 ŪSK "Barons" 2:06,08   1:54,59
2 Aivis  Tints 1987 Liepāja,SK Attekas sala 2:02,24   1:55,96
3 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 2:15,43 2:04,38 2:00,44
4 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 2:06,68 2:04,09 2:01,21
5 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 2:08,92 2:07,94 2:02,03
6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 2:10,56 2:05,56 2:07,35
7 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars" 2:17,41 2;07,05 2:09,81
8 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:05,83   2:12,35
9 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 2:09,56 2:07,67 2:15,74
10.-11. Ģirts Jansons 1996 Sp.sk. "Spars" 2:13,53 2:10,38  
  Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:23,88 2:05,79  
12.-13. Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 2:16,97 2:12,94  
  Raivo Jēkabsons 1996 Sp.sk. "Spars" 2:16,10 2:19,58  
14.-15. Imants Orna 1954 Liepāja, SK Attekas sala 2:23,09 2:18,26  
  Igors Karuzins 1974 Liepāja, SK Attekas sala 2:22,86 2:19,75  
16.-17. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 2:09,88 2:20,49  
  Ralfs Pomilovskis 1995 Sp.sk. "Spars" 2:22,01 2:24,88  
18 Roberts Zimelis 1992 Talsi 2:25,29 2:27,45  
               
K-1  500m  siev.               
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 2:11,66   2:00,05
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 2:08,11   2:02,15
3 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 2:06,46   2:02,57
4 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 2:10,73   2:13,53
5 Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS 2:19,45 2:20,05 2:16,00
6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:25,27   2:20,19
7 Santa Dreimane 1999 Limb. un S-grīvas NSS 2:25,69   2:21,77
8 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 2:31,56 2:23,10 2:24,80
9 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 2:28,13 2:27,76 2:25,38
10 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 2:42,49 2:36,85  
* Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS izst.    
               
K-2  500m  vīr.               
1 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 1:47,51   1:28,71
  Roberts Akmens 1996        
2 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb. un S-grīvas NSS 1:39,92   1:29,59
  Kaspars Tīklenieks 1993        
3 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg. BJSS/ŪSK Barons 1:38,85   1:30,15
  Mārtiņš  Veispals 1990 SASS/MSĢ      
4 Krists Straume   SK "Lucavsalas airi" 1:40,26   1:32,71
  Andis  Priede 1985        
5 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 1:40,03   1:33,03
  Jānis Andersons 1994        
6 Valters Veispals 1990 SASS/MSĢ 1:55,83 1:46,12 1:40,90
  Roberts Pumpa 1995        
7 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1:50,15 1:47,28 1:41,24
  Roberts Ernests Levics 1999        
8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 1:51,29 1:47,45 1:41.93
  Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ      
9 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limb. un S-grīvas NSS 1:48,34   1:51,86
  Dāvis Ciršs 1997        
10 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:50,61 1:50,06  
  Konstantīns Mihailovs 1997        
11 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 1:55,57 1:50,63  
  Jānis Liepiņš 1983 ŪSK "Barons"      
12 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 1:51,89 1:50,75  
  Artūrs Derkusovs 1999        
13 Māris Bergšteins 1983 Limb. un S-grīvas NSS 2:02,25 1:53,78  
  Emīls Ziemelis 1995        
* Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" izst.    
  Sergejs Fjodorovs 1996        
* Dāvis Melnalksnis 1993 Limb. un S-grīvas NSS izst.    
  Edgars Tīklenieks 1994        
C-2  500m  vīr.               
1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons/Liepāja 1:53,08   1:43,21
  Aivis Tints 1987        
2 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 2:01,38   1:48,93
  Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons"      
3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 1:56,79 2:03,07 1:50,04
  Guntis Kundziņš 1996        
4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1:56,42   1:52,08
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ      
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:06,23   1:54,76
  Miks Galvanovskis 1997        
6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 2:05,25 2:05,22 1:59,11
  Raivo Jēkabsons 1996        
7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 1:55,96   2:05,88
  Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ      
8 Uvis Zemturis 1998 Talsi 2:14,53 2:06,44 2:09,43
  Kristaps Smilgainis 1997        
9 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 2:02,27   2:09,81
  Alekss Podenskis 1997        
10 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 2:13,83 2:14,94  
  Artūrs Belāns 1999        
11 Roberts Zīmelis 1992 Talsi/MSĢ 2:29,67 2:19,92  
  Linards Baumanis 1998        
K-2  500m  siev.            
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"     1:51,76
  Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ      
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     1:51,85
  Laura Skukauska 1996        
3 Samanta Ganiņa 1997 Limb. un S-grīvas NSS     2:02,63
  Sabīne Cirša 1999        
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     2:04,68
  Daiga Liepiņa 1998        
5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"     2:05,68
  Santa Kupča 1996        
6 Amanda Krūmiņa 1999 Limb. un S-grīvas NSS     2:07,75
  Santa Dreimane 1999        
7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"     2:09,61
  Līva Parfenkova 1999        
8 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS     2:10,55
  Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"      
9 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"     2:21,23
  Marija Prohorova 1998        
K-4  500m  vīr.            
1 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS      1:25,55
  Rinalds Lasmanis 1996 ŪSK "Barons"      
  Filips Ozolinkevičs 1997 Talsi/MSĢ      
  Roberts Akmens 1996        
2 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"     1:26,07
  Ģirts Alksnis 1994 SK "Lucavsalas airi"      
  Krists Straume          
  Andis Priede 1985        
3 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     1:27,02
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Sergejs Nemņaševs 1988        
4 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb. un S-grīvas NSS     1:28.61
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Raivis Ozoliņš 1996        
5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS      1:43,22
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
  Rihards Kraulis 1999        
* Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ     DSQ
  Roberts Pumpa 1995        
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS      
  Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS      
               
C-4  500m  vīr.            
1 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"     1:44,31
  Ģirts Jansons 1996        
  Ivo Jēkabsons 1995        
  Mārtiņš Burkovskis 1993        
2 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/ MSĢ/ Jelgavas BJSS   1:45,95
  Guntis Kundziņš 1996        
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
  Rahmats Stromanis 1995        
3 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS     1:48,63
  Alekss Podenskis 1997        
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
  Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ      
4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     2:01,82
  Kārlis Rušmanis 1997        
  Miks Galvanovskis 1997        
  Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"      
               
               
               
               
               
               
               
K-4  500m   siev.            
1 Lāsma  Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"     1:48,51
  Madara Aldiņa 1994        
  Digna Tuča 1988        
  Daniela Kondratova 1997        
2 Samanta Ganiņa 1993 Limb. un S-grīvas NSS     1:52,05
  Sabīne Cirša 1999        
  Amanda Krūmiņa 1999        
  Santa Dreimane 1999        
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS/Rīdzene     1:55,21
  Daiga Liepiņa 1998        
  Valērija Makare 1999        
  Eva Altrofa 1999        
4 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     1:59,13
  Marta Kondratova 1995        
  Līga Poplavska 1995 Limb. un S-grīvas NSS      
  Luīze Jerohova 1997        
Latvijas Republikas čempionāts
smaiļošanā un kanoe airēšanā
               
Limbaži            
2014.gada 23.augusts          
               
REZULTĀTI
200 m
               
K-1  200m  vīr.               
1 Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži" 0:39,04 0:39,42 0:37,47
2 Kaspars  Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS 0:40,20 0:40,08 0:38,28
3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:40,89 0:39,37 0:39,14
4 Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 0:39,70 0:40,46 0:39,65
5 Edgars Zablovskis 1991 V-pils sp.sk. "Spars" 0:40,64 0:40,76 0:40,85
6 Jānis Bērziņš 1981 SK "Lucavsalas airi" 0:41,36 0:40,62 0:41,08
7 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 0:39,80 0:40,89 0:41,39
8 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 0:41,70 0:39,86 0:41,82
9 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 0:42,57 0:40,80 0:46,26
10 Māris Bergšteins 1983 Limb. un S-grīvas NSS / SK "Limbaži" 0:40,92 0:41,25 0:41,35
11 Toms Smirnovs 1989 BJSS "Rīdzene" 0:40,19 0:41,32 0:41,59
12 Antons Adamovičs 1989 SASS/MSĢ 0:40,45 0:41,46 0:41,94
13 Artūrs Āboltiņš 1995 Limb. un S-grīvas NSS 0:42,02 0:41,97 0:42,06
14 Andrejs Šimko 1983 Jelgava KC 0:40,10 0:41,27 0:42,33
15 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 0:40,07 0:41,05 0:43,02
16 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:42,73 0:42,69 0:43,15
17 Artjoms Apsītis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:43,04 0:42,24 0:43,99
18 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 0:41,60 0:41,64 0:44,40
19.-21. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,36 0:42,76  
  Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 0:42,19 0:42,62  
  Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 0:42,10 0:44,01  
22.-24. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,60 0:44,69  
  Emīls Ziemelis 1995 Limb. un S-grīvas NSS 0:44,60 0:44,84  
  Roberts Brālis 1996 Talsi 0:42,81 0:43,91  
25.-27. Rodžers Matvejevs 1984 Jelgavas KC 0:43,54 0:44,43  
  Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 0:43,05 0:43,37  
  Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 0:42,64 0:48,37  
28.-29. Dmitrijs Volodjonoks 1997 SASS/MSĢ 0:45,29    
  Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons 0:43,70    
30.-32. Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov.BJSS 0:46,13    
  Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 0:46,00    
  Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 0:44,20    
33.-35. Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:47,76    
  Egīls Milnis 1999 Brocēnu nov.BJSS 0:44,50    
  Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 0:43,80    
               
               
               
               
C-1  200m  vīr.               
1 Miķelis  Ežmalis 1990 BJSS "Rīdzene" 0:44,51 0:43,41 0:43,05
2 Romāns Astapovs 1984 JAK Zemgale 0:45,00 0:44,60 0:43,77
3 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 0:46,39 0:44,30 0:43,85
4 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 0:44,64 0:43,40 0:44,01
5 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars" 0:45,60 0:44,22 0:44,38
6 Aivis  Tints 1987 Liepāja, SK Attekas sala 0:44,48 0:44,26 0:45,07
7 Antons  Knesis 1987 ŪSK Barons 0:45,36 0:44,82 0:45,28
8 Dmitrijs Bogdanovs 1985 SASS/MSĢ 0:45,08 0:44,47 0:45,56
9 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 0:46,82 0:45,31 0:46,26
10 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 0:46,36 0:45,66 0:47,21
11 Aleksandrs Šimko 1986 Jelgava KC 0:47,04 0:47,95 0:48,09
12 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:46,04 0:46,49 0:48,28
13 Ģirts Jansons 1996 Sp.sk. "Spars" 0:47,80 0:46,51 0:48,50
14 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:47,45 0:47,70 0:48,66
15 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 0:47,70 0:48,35 0:50,06
16 Guntis Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 0:48,23 0:47,97 0:50,32
17 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 0:46,92 0:48,42 0:50,95
18 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 0:46,74 0:48,20 0:52,87
19.-21. Alekss Podenskis 1997 Limb. un S-grīvas NSS 0:49,14 0:50,28  
  Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 0:49,70 0:48,60  
  Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 0:47,23 0:48,31  
22.-24. Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 0:49,54 0:51,01  
  Uvis Zemturis 1998 Talsi 0:49,02 0:50,57  
  Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 0:49,36 0:49,29  
25.-27. Roberts Zimelis 1992 Talsi 0:51,11 0:53,97  
  Raivo Jēkabsons 1996 Sp.sk. "Spars" 0:49,86 0:51,51  
  Oto  Dzenis 1988 BJSS "Rīdzene" 0:48,60 nest.  
28 Ralfs Pomilovskis 1995 Sp.sk. "Spars" 0:52,64    
29 Linards Baumanis 1998 Talsi 0:58,42    
               
K-1  200m  siev.             
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 0:45,29   0:46,12
2 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 0:46,08   0:46,57
3 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 0:48,36   0:46,84
4 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 0:45,80   0:47,17
5 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:52,26 0:50,84 0:50,88
6 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,82   0:52,03
7 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ 0:54,48 0:54,79 0:53,42
8 Amanda Krūmiņa 1999 Limb. un S-grīvas NSS 0:54,70 0:52,91 0:54,33
9 Marta  Kondratova 1995 SASS/MSĢ 0:52,76   0:56,60
10 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 0:58,89 0:55,73  
11 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 0:59,39 0:59,11  
12 Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS 1:03,16 1:03,36  
               
C-1  200m  siev.             
1 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene"     1:00,26
2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene"     1:13,44
3 Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS     1:20,47
* Agnija Bērziņa 1989 Limb. un S-grīvas NSS     izst.
K-1  200m  vīr. Veterāni          
1 Mārcis Laidiņš 1974 Jelgava KC     0:45,39
2 Gundars Tauriņš 1970 SK "Lucavsalas airi"     0:46,82
3 Māris Lieģis 1967 SK "Lucavsalas airi"     0:48,29
               
K-2  200m  vīr.            
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS 0:37,75   0:34,71
  Mārtiņš  Veispals 1990 SASS/MSĢ      
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 0:33,98   0:35,85
  Roberts Akmens 1996        
3 Krists Straume 1986 Lucavsalas airi 0:34,94   0:36,06
  Andis  Priede 1985        
4 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limb. un S-grīvas NSS 0:37,00   0:37,98
  Dāvis Ciršs 1997        
5 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 0:39,84 0:38,68 0:38,20
  Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons      
6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 0:38,73 0:38,05 0:39,34
  Roberts Ernests Levics 1999        
7 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 0:38,53   0:41,35
  Sergejs Fjodorovs 1996        
8 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 0:39,61 0:38,26 0:44,46
  Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ      
* Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 0:35,12   izst.
  Jānis Andersons 1994 SK "Lucavsalas airi"      
10 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 0:39,05 0:39,35  
  Valters Veispals 1990        
11 Edgars Zablovskis 1991 Sp.sk."Spars"/"Uz Viļņa" 0:41,94 0:40,18  
  Ģirts Ločmelis 1989        
12 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 0:39,86 0:41,26  
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999        
13 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 0:42,48 0:41,72  
  Artūrs Derkusovs 1999        
14 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:52,61 0:42,98  
  Artjoms Apsītis 1997        
15 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,55 0:46,04  
  Jurijs Avkštoļs 1999        
               
C-2  200m  vīr.             
1 Mārtiņš Burkovskis 1992 Sp.sk. "Spars" 0:43,56   0:42,08
  Antons Knesis 1987 ŪSK Barons      
2 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 0:41,68   0:44,16
  Guntis Kundziņš 1996        
3 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 0:43,29   0:44,89
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ      
4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 0:42,95   0:45,53
  Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ      
5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS 0:44,95 0:46,14 0:45,82
  Alekss Podenskis 1997        
6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 0:45,16 0:44,77 0:47,29
  Raivo Jēkabsons 1996        
7 Aleksandrs Šimko 1986 Jelgava KC 0:44,03   0:47,57
  Dmitrijs Bogdanovs 1985 SASS/MSĢ      
8 Uvis Zemturis 1998 Talsi 0:48,45 0:49,07 1:02,35
  Kristaps Smilgainis 1997        
9 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 0:48,12   1:16,92
  Artūrs Belāns 1999        
10 Linards Baumanis 1998 Talsi 0:49,15 0:51,23  
  Roberts Zīmelis 1992        
               
               
K-2  200m  siev.            
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"     0:43,38
  Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ      
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     0:44,32
  Laura Skukauska 1996        
3 Samanta Ganiņa 1997 Limb. un S-grīvas NSS     0:46,42
  Sabīne Cirša 1999        
4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"     0:48,68
  Santa Kupča 1996        
5 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS     0:50,55
  Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene"      
6 Amanda Krūmiņa 1999 Limb. un S-grīvas NSS     0:50,82
  Santa Dreimane 1999        
7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene"     0:52,15
  Līva Parfenkova 1999        
8 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     0:52,36
  Daiga Liepiņa 1998        
9 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"     1:08,61
  Marija Prohorova 1998        
               
               
K-4  200m  vīr.            
1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb. un S-grīvas NSS     0:31,90
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"      
  Kaspars Tīklenieks 1993        
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS      0:32,79
  Rinalds Lasmanis 1996 ŪSK "Barons"      
  Filips Ozolinkevičs 1997 Talsi/MSĢ      
  Roberts Akmens 1996        
3 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"     0:32,86
  Ģirts Alksnis 1994 "Lucavsalas airi"      
  Krists Straume 1986        
  Andis Priede 1985        
4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     0:33,30
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Sergejs Nemņaševs 1988        
               
               
5 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ     0:34,30
  Roberts Pumpa 1995        
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Mārtiņš Veispals 1990        
6 Roberts Atmanis 1999 Jelgavas BJSS      nest.
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Artūrs Derkusovs 1999        
  Rihards Kraulis 1999        
               
C-4  200m  vīr.            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/ MSĢ/ Jelg. BJSS     0:40,78
  Guntis Kundziņš 1996        
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
  Rahmats Stromanis 1995        
2 Andrejs Šimko 1983 Jelg.KC/ SASS/MSĢ     0:40,97
  Dmitrijs Bogdanovs 1985        
  Antons Knesis 1987 ŪSK "Barons"      
  Oto Dzenis 1988 BJSS "Rīdzene"      
3 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"     0:41,11
  Ģirts Jansons 1996        
  Ivo Jēkabsons 1995        
  Mārtiņš Burkovskis 1993        
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb. un S-grīvas NSS     0:41,32
  Alekss Podenskis 1997 SASS      
  Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"      
  Dāvids Alijevs 1995        
5 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     0:50,29
  Kārlis Rušmanis 1997        
  Miks Galvanovskis 1997        
  Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene"      
               
K-4  200m  siev.            
1 Lāsma  Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"     0:39,63
  Madara Aldiņa 1994        
  Digna Tuča 1988        
  Daniela Kondratova 1997        
2 Sabīne Cirša 1999 Limb. un S-grīvas NSS     0:41,39
  Samanta Ganiņa 1997        
  Amanda Krūmiņa 1999        
  Santa Dreimane 1997        
3 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     0:43,91
  Marta Kondratova 1995        
  Līga Poplavska 1995 Limb. un S-grīvas NSS      
  Luīze Jerohova 1997        
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS/Rīdzene     0:45,16
  Daiga Liepiņa 1998        
  Valērija Makare 1999        
  Eva Altrofa 1999        
               
               
K-1  4x200m  vīr.            
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limb. un S-grīvas NSS     2:40,95
  Aleksejs Rumjancevs 1986 OC "Limbaži"      
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene"     2:41,71
  Ģirts Alksnis 1994 "Lucavsalas airi"      
  Krists Straume 1986        
  Andis Priede 1985        
3 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ     2:48,01
  Oskars Rikters 1977        
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Roberts Pumpa 1995        
4 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     2:53,63
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Sergejs Nemņaševs 1988        
5 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS     2:54,23
  Filips Ozolinkevičs 1997        
  Rinalds Lasmanis 1996        
  Roberts Atmanis 1999        
6 Toms Smirnovs 1989 BJSS "Rīdzene"     2:56,01
  Dāvis Veikšāns 1992 "Lucavsalas airi"      
  Jānis Bērziņš 1981        
  Māris Volbergs 1984        
7 Hedijs Vents Brunevics 1996 Limb. un S-grīvas NSS     2:57,53
  Raivis Ozoliņš 1996        
  Edgars Tīklenieks 1994        
  Artūrs Āboltiņš 1995        
8 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene"     3:10,24
  Arturs Kleins 1997        
  Santis Pupuriņš 1998        
  Artjoms Apsītis 1997        
9 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     3:19,54
  Artūrs Derkusovs 1999        
  Rihards Kraulis 1999        
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
               
               
               
               
C-1  4x200m  vīr.            
1 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS     3:24,20
  Antons Knesis 1987 ŪSK Barons      
  Kārlis Rušmanis 1997        
  Miks Galvanovskis 1997        
2 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"     3:28,61
  Ģirts Jansons 1996        
  Ivo Jēkabsons 1995        
  Mārtiņš Burkovskis 1993        
3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi     3:28,69
  Guntis Kundziņš 1996        
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
  Kristaps Smilgainis 1996        
4 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     4:02,51
  Miķelis Ežmalis 1990        
  Artūrs Belāns 1999        
  Arsēnijs Nitijevskis 1999        
               
K-1  4x200m siev.            
1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene"     3:33,02
  Lāsma Liepa 1988 SK "Lucavsalas airi"      
  Laura Skukauska 1996        
  Madara Aldiņa 1994        
2 Samanta Ganiņa 1993 Limb. un S-grīvas NSS     3:45,35
  Sabīne Cirša 1999        
  Amanda Krūmiņa 1999        
  Santa Dreimane  1999 SASS/MSĢ      
3 Paula Kondratova 1994       3:47,17
  Daniela Kondratova 1997        
  Marta Kondratova 1995        
  Luīze Jerohova 1997        
4 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"     4:11,18
  Santa Kupča 1996        
  Elvīra Bartuša 1998        
  Marija Prohorova 1998        
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     4:11,66
  Daiga Liepiņa 1998        
  Valērija Makare 1999        
  Debora Zemzare 1999        
Latvijas Republikas čempionāts
smaiļošanā un kanoe airēšanā
               
Limbaži            
2014.gada 22.augusts          
               
REZULTĀTI
1000 m
               
K-1  1000m  vīr.               
1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ 4:13,32 4:00,89 3:43,20
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK Barons 4:28,70 4:07,48 3:44,95
3 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS 4:09,95 4:04,26 3:47,80
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 4:22,17 4:10,23 3:53,74
5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 4:06,13 4:04,29 3:53,92
6 Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija" 4:09,82 4:02,20 4:00,80
7 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 4:10,82 4:02,80 4:01,00
8 Māris Volbergs 1984 SK "Lucavsalas airi" 4:25,57 4:09,51 4:07,00
9 Artūrs Āboltiņš 1995 Limb.un S-grīvas NSS 4:16,42 4:08,70 4:13,51
10 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 4:26,14 4:03,36  
11 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 4:30,64 4:12,20  
12 Jānis Bērziņš 1981 SK "Lucavsalas airi" 4:29,00 4:13,04  
13 Raivis Ozoliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:28,95 4:11,00  
14 Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 4:31,23 4:08,32  
15 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 4:32,39 4:22,92  
16 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 4:38,39 4:15,83  
17 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene"/MSĢ 4:25,26 4:14,89  
18 Jānis Liepiņš 1983 ŪSK Barons 4:29,19 4:21,04  
19.-21. Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 4:46,82 4:38,29  
  Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 5:00,45 4:43,86  
  Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 4:35,29 4:21,26  
22.-24. Rodžers Matvejevs 1984 Jelgava KC 4:45,02 4:40,54  
  Adams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 4:53,80 4:45,45  
  Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 4:36,20 4:21,54  
25.-27. Egīls Milnis 1999 Brocēnu nov.BJSS 4:55,48 4:53,86  
  Ģirts Ločmelis 1989 "Uz Viļņa" 4:41,70 4:45,80  
  Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 4:48,36 4:25,17  
28 Roberts Brālis 1996 Talsi 5:02,86    
29.-31. Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov.BJSS 5:01,70    
  Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov.BJSS 5:10,60    
  Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 5:13,45    
               
C-1  1000m  vīr.               
1 Aivis Tints 1987 Liepāja,SK Attekas sala 4:27,23   4:11,04
2 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons 5:10,26 4:30,77 4:14,82
3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ 4:33,74   4:14,96
4 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS "Rīdzene"  4:50,23   4:24,82
5 Rahmats Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 4:37,67   4:25,42
6 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars" 4:39,61 4:30,08 4:28,23
7 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 5:01,57 4:31,02 4:38,13
8 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 4:36,30   5:03,07
9 Dagnis Iļjins 1992 Sp.sk. "Spars" 4:36,89   nest.
10 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 4:57,26 4:31,28  
11 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS 4:58,45 4:46,20  
12 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 5:02,30 4:48,33  
13 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 5:01,14 4:49,86  
14 Ģirts Jansons 1996 Sp.sk. "Spars" 5:20,70 4:54,95  
15 Imants Orna 1954 Liepāja, SK Attekas sala 5:18,54 4:59,20  
16 Ralfs Pomilovskis 1995 Sp.sk. "Spars" 5:24,54    
17.-18. Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 5:23,54    
  Roberts Zimelis 1992 Talsi 5:28,02    
19 Uvis Zemturis 1998 Talsi 5:57,67    
               
K-1  1000m  siev.               
1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ     4:21,00
2 Lāsma  Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"     4:21,07
3 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     4:34,82
4 Marta  Kondratova 1995 SASS/MSĢ     5:01,70
5 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     5:05,76
6 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"     5:17,32
7 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"     5:21,39
8 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ     5:32,45
  Debora Zemzare 1999 Jelgavas BJSS     nest.
               
K-2  1000m  vīr.               
1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limb.un S-grīvas NSS     3:28,26
  Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ      
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK Barons     3:29,16
  Roberts Akmens 1996 Talsi.MSĢ      
3 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene"     3:35,70
  Jānis Andersons 1994 SK "Lucavsalas airi"      
4 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene"     3:42,67
  Valērijs Pavlovs 1987 AK "Kaija"      
5 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     3:45,89
  Roberts Ernests Levics 1999        
6 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS     3:56,39
  Artūrs Derkusovs 1999        
7 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS     3:58,51
  Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS      
8 Dāvis Melnalksnis 1993 Limb.un S-grīvas NSS     4:08,60
  Edgars Tīklenieks 1994        
9 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene"     4:27,54
  Jurijs Avkštoļs 1999        
               
               
               
               
               
               
C-2  1000m  vīr.               
1 Gatis Pranks 1986 ŪSK Barons     3:54,51
  Aivis Tints 1987 Liepāja      
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     4:03,54
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ      
3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ     4:04,86
  Guntis Kundziņš 1996        
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS     4:13,32
  Alekss Podenskis 1997        
5 Ivo Jēkabsons 1995 Sp.sk. "Spars"     4:16,92
  Raivo Jēkabsons 1996        
6 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene"     4:30,26
  Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ      
7 Uvis Zemturis 1998 Talsi     4:34,04
  Kristaps Smilgainis 1997        
8 Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene"     4:55,76
  Artūrs Belāns 1999        
9 Linards Baumanis 1998 Talsi     5:01,48
  Roberts Zīmelis 1992        
               
K-2  1000m  siev.               
1 Lāsma  Liepa 1988 BJSS "Rīdzene"     4:01,36
  Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ      
2 Samanta Ganiņa 1997 Limb.un S-grīvas NSS     4:20,80
  Sabīne Cirša 1999        
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limb.un S-grīvas NSS     4:25,76
  Santa Dreimane 1999        
4 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS     4:27,45
  Daiga Liepiņa 1998        
5 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene"     4:27,61
  Santa Kupča 1996        
6 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene"     4:37,20
  Eva Altrofa 1999        
7 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene"     5:23,73
  Marija Prohorova 1998        
* Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene"     izst.
  Laura Skukauska 1996        
               
               
K-4  1000m  vīr.               
1 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelg BJSS/ŪSK Barons     3:11,02
  Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS      
  Filips Ozolinkevičs 1997        
  Roberts Akmens 1996        
2 Mārtiņš Veispals 1990 SASS/MSĢ     3:13,73
  Valters Veispals 1995        
  Roberts Pumpa 1995        
  Oskars Rikters 1977        
               
3 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC     3:14,23
  Mārtiņš Upītis 1982        
  Ervins Vēveris 1981        
  Sergejs Nemņaševs 1988        
4 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limb.un S-grīvas NSS     3:16,95
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Artūrs Vilde 1997        
  Raivis Ozoliņš 1996        
5 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene"     3:23,92
  Sergejs Fjodorovs 1996        
  Arturs Kleins 1997        
  Dāvis Pupuriņš 1997        
6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS     3:29,42
  Roberts Ernests Levics 1999        
  Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999        
  Rihards Kraulis 1999        
               
C-4  1000m  vīr.               
1 Dāvis Iļjins 1998 Sp.sk. "Spars"     3:44,48
  Ģirts Jansons 1996        
  Ivo Jēkabsons 1995        
  Mārtiņš Burkovskis 1993        
2 Rūdolfs Segliņš 1996 Limb.un S-grīvas NSS     3:45,80
  Alekss Podenskis 1997        
  Stass Leščinskis 1993 SASS/ BJSS "Rīdzene"      
  Dāvids Alijevs 1995        
3 Guntars Kundziņš 1996 Talsi/MSĢ/ Jelgava     3:48,04
  Guntis Kundziņš 1996        
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
  Rahmats Stromanis 1995        
4 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS     3:57,64
  Kārlis Rušmanis 1997        
  Miks Galvanovskis 1997        
  Artis Vītiņš 1997