Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LKF vieninieku kauss 2016

  • font size

Rezultāti

LKF vieninieku kauss    
Latvijas Republikas kauss - III    
smaiļošanā un kanoe airēšanā    
2016. gada 12.-13. augustā, Brocēnos    
               
    K-1 1000m C zēni          
  1 Ingus Justs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:58,36 4:50,50 4:31,69
  2 Augusts Melderis IV 2002 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 5:13,38 4:42,96 4:37,38
  3 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:57,22 4:57,22 4:38,85
  4 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:18,33 5:03,05 4:39,75
  5 Rainers Uplejs III 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 4:55,91 4:58,22 4:50,23
  6 Ričards Vagulis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:20,35 4:59,70 4:54,40
  7 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 4:57,66 4:53,92 4:54,71
  8 Norberts Rajeckis IV 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:15,28 4:59,76 5:04,85
  9 Jēkabs Kalenda III 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 5:18,61 4:56,62 5:09,02
  10 Jānis Francis Žurilo IV 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:04,02 5:04,06 4:57,10
  11 Artemijs Fomins 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 5:09,90 5:04,66 4:57,32
  12 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:21,83 5:03,75 4:57,80
  13 Marks Viktors Hansons 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:01,16 5:00,48 5:02,38
  14 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 5:10,55 5:05,06 5:09,01
  15 Pēteris Šlosbergs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:02,35 5:09,32 5:12,38
  16 Renārs Bērziņš 2004 Talsu rajona sporta skola 5:19,70 5:13,25 5:17,69
  17 Vladimirs Jevharitskis V 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 5:08,39 5:03,75 5:25,03
  18 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:41,86 5:13,18 NEST.
  19 Kristaps Kaņējevs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:30,67 5:24,24 5:13,50
  20 Erasts Nazarenko 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:22,14 5:19,89 5:17,29
  21 Danila Podgornijs 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 5:21,11 5:30,62 5:17,45
  22 Eduards Siliņš 2003 Talsu rajona sporta skola 5:29,79 5:19,86 5:19,64
  23 Marko Kampanella 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 5:21,82 5:23,09 5:21,69
  24 Kārlis Putniņš IV 2003 Ventspils sporta skola "Spars" 5:32,21 5:29,57 5:25,02
  25 Ilija Sečko 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:30,92 5:33,64 5:25,33
  26 Dainis Pikalovs IV 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 5:43,10 5:23,57 5:32,35
  27 Artis Paslauskis 2003 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 5:38,27 5:45,41 5:41,77
  28/29 Kārlis Plostnieks 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:44,55 5:51,00  
  28/29 Ēriks Upmanis  2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:54,38 5:35,66  
  30/32 Niks Tolmačovs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:54,97 6:00,00  
  30/32 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 5:50,28 5:53,10  
  30/32 Edijs Dombrovskis V 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 5:22,66 5:38,11  
  33/34 Miks Štromanis V 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 5:38,41 5:41,59  
  33/34 Maksims Turko 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 6:16,88 6:09,47  
  35 Ralfs Demidovs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 6:04,30 IZST.  
    Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola DSQ    
    Otto Gerbers 2003 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola DSQ    
    Maksimilians Ševčenko 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" IZST.    
    Artūrs Niko Dambītis 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola IZST.    
               
    C-1 1000m C zēni          
  1 Jurijs Ševcovs IV 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:59,32   4:47,47
  2 Anatolijs Zeinālovs IV 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:39,09   5:15,27
  3 Antons Kalatiļins 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:34,34   5:23,19
  4 Nils Mediņš V 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 5:48,02   5:29,66
  5 Valters Mārtinsons V 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:49,32   5:34,14
  6 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 6:06,79   6:06,64
  7 Artjoms Nitijevskis 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 6:21,74   6:16,85
  8 Kārlis Grunte 2003 Talsu rajona sporta skola 6:58,65   6:33,60
  9 Jonatāns Siders V 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 7:18,25   7:30,19
    Daniels Mežeckis IV 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola DSQ    
    Ņikita Martjučenko 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" DSQ    
    Artis Žube 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" DSQ    
    Aleksandrs Titovs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" DSQ    
               
    K-1 1000m B zēni          
  1 Artjoms Kokarevs I 2000 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 4:23,19 4:12,35 4:04,93
  2 Aigars Cīrulis II 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:17,69 4:14,54 4:07,10
  3 Nauris Tomsons I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:31,22 4:12,17 4:08,51
  4 Vladislavs Fostijs I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:43,89 4:10,50 4:10,43
  5 Gints Markavičs I 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 4:27,69 4:15,87 4:14,72
  6 Henrijs Horsts III 2001 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 5:29,07 4:13,55 4:15,56
  7 Kristers Deivids Skudriņš II 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:20,25 4:12,87 4:20,95
  8 Rauls Abasovs  2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:31,75 4:16,38 4:26,27
  9 Matīss Milzers II 2001 Ventspils sporta skola "Spars" 4:25,46 4:15,02 4:30,23
  10 Egils Kalns 2000 Jelgavas sporta klubs "KC" 4:28,47 4:18,62 4:14,97
  11 Rihards Silārs 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:31,40 4:25,33 4:18,50
  12 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:19,92 4:16,77 4:18,70
  13 Markuss Jonatāns II 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:31,20 4:20,20 4:23,25
  14 Dāvids Bisenieks I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:31,91 4:40,08 4:24,70
  15 Edijs Bajārs III 2001 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 4:26,36 4:33,20 4:26,63
  16 Lukass Florians Nīss IV 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:29,68 4:29,43 4:28,77
  17 Arturs Skrebels II 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:42,63 4:40,52 4:29,69
  18 Arvis Pauliņš I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:37,03 4:35,10 4:52,50
  19/21 Kristaps Leinišs I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:35,76 4:36,06  
  19/21 Helmuts Zīle II 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 4:30,95 4:51,27  
  19/21 Elvis Miklāvs I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:40,09 4:41,13  
  22/24 Toms Andersons I 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 4:39,85 4:37,05  
  22/24 Miks Upmanis IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:35,96 4:53,04  
  22/24 Rihards Jēkabs Dzenis II 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 4:58,15 4:47,79  
  25/26 Roberts Karpinskis III 2000 Ventspils sporta skola "Spars" 4:50,26 4:59,84  
  25/26 Mārcis Livmanis 2001 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 6:07,11 4:58,01  
    Gabriēls Šūpulnieks 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" NEST.    
               
    C-1 1000m B zēni          
  1 Matīss Ozols III 2000 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:32,38   4:15,12
  2 Ansis Grišāns I 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 4:34,95   4:25,32
  3 Kristiāns Kacars I 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 4:43,38 4:41,50 4:30,15
  4 Aleksejs Ševcovs III 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 5:13,36 4:55,23 4:35,69
  5 Aleksejs Čikuns IV 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:40,47 4:44,33 4:44,92
  6 Artūrs Krasnoluckis I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:56,79 4:53,87 4:50,40
  7 Kirils Sokolovs SMK 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:39,41   4:57,63
  8 Rinalds Ozolnieks I 2000 Talsu rajona sporta skola 4:50,29 4:53,15 4:57,96
  9 Iļja Lučenkovs I 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:01,09 5:00,59 5:25,74
  10 Kristaps Buks I 2000 Ventspils sporta skola "Spars" 5:27,47 6:05,18 5:09,04
  11 Daniils Serins I 2000 Ventspils sporta skola "Spars" 5:20,74 5:22,26 5:12,62
  12 Mārtiņš Grundmanis II 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 5:12,69 5:15,21 5:21,62
  13 Vitālijs Upenieks IV 2000 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 5:31,24 5:31,78 5:32,46
  14 Maikls Smaļko II 2001 Ventspils sporta skola "Spars" 6:01,62 6:08,94 5:39,64
  15 Kārlis Mārtinsons V 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:43,72 5:38,37 5:41,35
  16 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:39,71 5:35,08 5:43,04
  17 Ričards Zaķis IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 6:00,91 5:53,53 6:00,02
  18 Kristaps Gailums 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:52,84 6:04,15 6:09,82
  19 Genrihs Soļaņiks IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:48,65 6:27,55  
  20 Andis Kranciņš IV 2001 Ventspils sporta skola "Spars" 6:08,56 5:28,84  
  21 Silvestrs Valdis Subocs I 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 5:17,54 IZST.  
  22/23 Andrejs Paimetovs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 6:17,60    
  22/23 Daniils Antonovs 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 6:47,88    
               
    K-1 1000m A zēni          
  1 Roberts Ernests Levics SMK 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 3:59,45   3:55,38
  2 Mārtiņš Gvazdžiausks SMK 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:00,16   3:55,64
  3 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:11,38   3:55,89
  4 Kristaps Laube 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:09,67 4:17,84 4:00,52
  5 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:13,04   4:01,76
  6 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 4:01,31   4:05,13
  7 Sergejs Nikonovs I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:13,80   4:23,64
  8 Valters Sudmalis 1998 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:31,27 4:27,03 4:24,78
  9 Aleksandrs Saipulajevs I 1998 Ventspils sporta skola "Spars" 4:35,82 4:22,65 4:24,88
  10 Roberts Kristofers Napituhins 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:44,61 4:33,71  
  11 Reinis Kalnarājs 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:57,99 4:33,87  
  12 Guntis Rubīns  1998 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:40,54 4:48,64  
  13 Egils Milnis II 1999 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 5:05,90 4:56,66  
  14 Kristaps Ceriņš 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 5:17,29 5:02,37  
  15 Gregors Sebastjans Nīss I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 4:48,17    
    Jurijs Avkštoļs I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" DSQ    
    Niklāvs Lībers 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" NEST.    
               
    K-1 1000m vīrieši          
  1 Mārtiņš Veispals SM 1990 Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons" 4:00,10   3:47,02
  2 Oskars Rikters SM 1977 Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons" 4:11,44   3:48,37
  3 Roberts Pumpa SMK 1995 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 4:05,43   3:52,47
  4 Valters Veispals SMK 1995 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 4:21,94   3:58,49
  5 Mārtiņš Pumpa SMK 1996 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 4:10,30   4:09,21
  6 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons" 4:15,71   4:09,64
  7 Mārtiņš Kaija 1987 AK Kaija 4:14,44   4:17,05
  8 Kristaps Redviņš I 1997 Ventspils sporta skola "Spars" 4:20,83   4:17,50
    Roberts Brālis I 1996 Ventspils sporta skola "Spars" DSQ    
    Juris Apters SM 1993 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" NEST.    
    Ģirts Alksnis SM 1994 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" NEST.    
               
    K-1 500m C meitenes          
  1 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 2:24,78   2:15,67
  2 Margarita Oša 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 2:22,07   2:17,06
  3 Milana Zavacka V 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 2:35,15 2:32,10 2:26,93
  4 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 2:30,87   2:29,07
  5 Linda Breidaka IV 2002 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 2:34,69 2:26,35 2:30,28
  6 Margarita Sokolova 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 2:38,02 2:28,06 2:31,49
  7 Reina Rituma 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 2:39,94 2:29,82 2:33,28
  8 Kristīne Poļaka III 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 2:41,38 2:38,31 2:35,08
  9 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 2:44,24 2:38,58 2:41,76
  10 Alīna Mihailova IV 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 2:44,60 2:38,15 2:43,18
  11 Evelīna Šampiņa V 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 2:46,33 2:47,73 2:45,93
  12 Sammere Pojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 2:53,59 2:45,66 2:46,40
  13 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 2:53,96 2:47,34 2:51,41
  14 Marta Cepurīte III 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 2:56,95 2:49,85 2:52,91
  15 Nellija Paegle IV 2003 Ventspils sporta skola "Spars" 3:00,96 2:50,77 2:53,29
  16 Annija Patrīcija Jākobsone 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 2:58,34 2:47,34 2:54,33
  17 Melina Smirnova 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 3:12,05 2:56,58 2:58,57
  18 Sanija Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 2:58,17 2:48,73 IZST.
  19 Vitalina Kratovska 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 3:15,69 3:08,64  
               
    K-1 500m B meitenes          
  1 Valērija Kačana I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:04,88
  2 Anna Saļņikova I 2001 Ventspils sporta skola "Spars"     2:08,44
  3 Laura Mazburša  2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:16,48
  4 Justīne Matisone  2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:16,71
  5 Valērija Kleine IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:17,27
  6 Kitija Pusķeire 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:22,69
  7 Madara Lejiņa  2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:26,74
  8 Anna Dementjeva 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:34,98
               
               
    K-1 500 A meitenes          
  1 Eva Altrofa 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:09,25
  2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     2:11,17
  3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     2:11,65
  4 Linda Krilovska I 1999 Ventspils sporta skola "Spars"     2:13,10
  5 Anete Elīze Neretniece II 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     2:21,19
  6 Kitija Holšteine III 1999 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola     2:42,73
               
    C-1 500 A meitenes          
  1 Līga Kariņa II 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     3:06,65
               
    K-1 1000 sievietes          
  1 Laura Skukauska SM 1996 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     4:18,04
    Daniela Kondratova SMK 1997 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     DSQ
               
    C-1 1000m vīrieši          
  1 Gatis Pranks 1986 Attekas sala     4:01,47
  2 Aivis Tints 1987 Attekas sala     4:06,17
  3 Boriss Lonskis I 1997 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     4:12,58
  4 Viktors Krainovs I 1997 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     6:04,02
  5 Ričards Celms V 1995 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     6:26,57
    Toms Izmailovs I 1996 Ventspils sporta skola "Spars"     DSQ
    Arvis Iļjins  1994 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     NEST.
               
    C-1 1000m A zēni          
  1 Roberts Lagzdiņš II 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     4:03,07
  2 Dāvis Iļjins SM 1998 Ventspils sporta skola "Spars"     4:25,61
  3 Artūrs Belāns SMK 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     4:32,46
  4 Ginters Kublinskis I 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     4:47,46
  5 Kristers Frišenfelds I 1999 Ventspils sporta skola "Spars"     4:54,83
  6 Igors Miļuhins IV 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     4:55,52
  7 Arsēnijs Nitijevskis I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     5:16,47
               
               
               
               
Laika apstākļu dēļ, 200 m rezultāti nav izmantojami sporta klašu piešķiršanai.
               
    K-1 200m C zēni          
  1 Ingus Justs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:51,16 0:47,11 0:46,29
  2 Augusts Melderis IV 2002 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:56,20 0:49,18 0:47,27
  3 Jānis Francis Žurilo IV 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:52,02 0:50,18 0:48,22
  4 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:53,30 0:49,68 0:48,91
  5 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:53,71 0:49,82 0:49,59
  6 Norberts Rajeckis IV 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:52,36 0:51,89 0:50,88
  7 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:55,55 0:51,39 0:51,46
  8 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 0:58,16 0:50,64 0:52,17
  9 Rainers Uplejs III 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 0:50,59 0:51,74 0:52,83
  10 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:55,73 0:54,55 0:52,74
  11 Otto Gerbers 2003 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:56,09 0:52,86 0:53,39
  12 Artemijs Fomins 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 1:03,60 0:53,46 0:53,99
  13 Ričards Vagulis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:03,92 0:54,16 0:55,38
  14 Renārs Bērziņš 2004 Talsu rajona sporta skola 1:05,82 0:55,20 0:56,72
  15 Marks Viktors Hansons 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:52,93 0:53,04 0:57,21
  16 Danila Podgornijs 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 1:05,18 0:56,23 0:58,92
  17 Vladimirs Jevharitskis V 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 1:01,19 0:52,47 1:00,37
  18 Jēkabs Kalenda III 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 0:52,86 0:53,66 1:02,10
  19 Dainis Pikalovs IV 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:57,45 0:55,59 0:56,23
  20 Ilija Sečko 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:57,82 0:56,62 0:57,39
  21 Mikaels Mihaeljans 2003 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 0:57,94 0:57,33 0:57,69
  22 Erasts Nazarenko 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:01,92 0:58,54 0:57,98
  23 Maksimilians Ševčenko 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:56,22 0:57,81 0:58,20
  24 Kristaps Kaņējevs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:57,61 0:57,12 0:58,35
  25 Kārlis Putniņš IV 2003 Ventspils sporta skola "Spars" 0:56,92 0:56,22 0:58,90
  26 Eduards Siliņš 2003 Talsu rajona sporta skola 0:59,18 0:59,44 0:59,60
  27 Marko Kampanella 2002 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 0:59,09 0:58,63 1:00,01
  28/29 Edijs Dombrovskis V 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:04,02 1:00,41  
  28/29 Elvijs Semjonovs 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 1:05,68 1:03,99  
  30/32 Roberts Ramanis 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:56,46 1:06,23  
  30/32 Kārlis Plostnieks 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:58,25 1:02,90  
  30/32 Niks Tolmačovs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:03,19 1:03,99  
  33/36 Ralfs Demidovs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:03,92 1:06,60  
  33/36 Artis Paslauskis 2003 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 1:02,11 1:01,97  
  33/36 Maksims Turko 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:08,81 1:07,90  
  33/36 Artūrs Niko Dambītis 2004 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:12,27 1:10,55  
  37/38 Ēriks Upmanis  2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:07,50    
  37/38 Miks Štromanis V 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:10,55    
               
    C-1 200m C zēni          
  1 Jurijs Ševcovs IV 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:54,51   0:51,17
  2 Antons Kalatiļins 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:56,23   0:54,92
  3 Anatolijs Zeinālovs IV 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:04,58   0:55,65
  4 Valters Mārtinsons V 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:00,22 1:00,07 0:57,18
  5 Nils Mediņš V 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:59,58   0:57,39
  6 Kims Čerkašins 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 1:06,80 1:05,77 1:04,40
  7 Aleksandrs Titovs 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:06,90   1:05,84
  8 Daniels Mežeckis IV 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:07,11   1:10,81
  9 Artjoms Nitijevskis 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:10,69 1:07,22 1:11,05
  10 Kārlis Grunte 2003 Talsu rajona sporta skola 1:17,13 1:15,30  
  11 Jonatāns Siders V 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 1:35,26 1:27,60  
  12 Ņikita Martjučenko 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:30,82 1:28,81  
  13 Artis Žube 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:49,22 1:33,55  
               
    K-1 200m C meitenes          
  1 Margarita Oša 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:50,95   0:50,20
  2 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:52,15 0:53,44 0:51,27
  3 Santa Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:55,16 0:56,04 0:54,37
  4 Milana Zavacka V 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:53,02   0:54,60
  5 Linda Breidaka IV 2002 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:56,83   0:54,79
  6 Reina Rituma 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:53,32 0:58,69 0:56,63
  7 Margarita Sokolova 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:54,88 0:59,56 0:58,88
  8 Alīna Mihailova IV 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 1:00,81 1:00,28 1:01,58
  9 Evelīna Šampiņa V 2003 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 1:05,39 1:01,20 1:02,50
  10 Kristīne Poļaka III 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:59,37 1:01,52 0:59,57
  11 Sammere Pojarkova 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:02,87 1:04,11 1:01,36
  12 Elizabete Vīksne 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:59,27 1:02,15 1:01,75
  13 Romina Grīnvalde 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:06,00 1:05,74 1:04,24
  14 Nellija Paegle IV 2003 Ventspils sporta skola "Spars" 1:08,54 1:12,53 1:05,64
  15 Annija Patrīcija Jākobsone 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:07,25 1:07,55 1:06,13
  16 Marta Cepurīte III 2002 Ventspils sporta skola "Spars" 1:06,58 1:09,18 1:08,97
  17 Melina Smirnova 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:10,16 1:12,32 1:11,88
  18 Vitalina Kratovska 2004 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:17,29 1:16,84 1:15,05
  19 Sanija Strode 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:08,76 1:21,74  
               
    K-1 200m B zēni          
  1 Artjoms Kokarevs I 2000 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 0:41,45   0:39,75
  2 Gints Markavičs I 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:42,65   0:40,57
  3 Nauris Tomsons I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:43,47 0:41,79 0:41,11
  4 Rauls Abasovs  2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:42,69 0:42,25 0:41,40
  5 Vladislavs Fostijs I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:41,46   0:41,78
  6 Aigars Cīrulis II 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:41,76 0:42,60 0:42,17
  7 Toms Andersons I 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:45,68 0:43,07 0:43,30
  8 Egils Kalns 2000 Jelgavas sporta klubs "KC" 0:43,33 0:43,46 0:43,80
  9 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:44,56 0:44,00 0:45,08
  10 Matīss Milzers II 2001 Ventspils sporta skola "Spars" 0:45,47 0:45,11 0:44,45
  11 Rihards Silārs 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:46,51 0:45,44 0:44,80
  12 Henrijs Horsts III 2001 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 0:45,38 0:45,04 0:45,48
  13 Elvis Miklāvs I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:47,67 0:46,50 0:45,70
  14 Lukass Florians Nīss IV 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:46,02 0:46,84 0:45,80
  15 Edijs Bajārs III 2001 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola 0:46,02 0:47,01 0:46,93
  16 Kristers Deivids Skudriņš II 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:48,24 0:46,77 0:47,40
  17 Roberts Karpinskis III 2000 Ventspils sporta skola "Spars" 0:45,73 0:47,30 0:47,90
  18 Kristaps Leinišs I 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:46,31 0:47,09 0:51,74
  19 Rihards Jēkabs Dzenis II 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:45,73 0:48,55  
  20/21 Arturs Skrebels II 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:47,13 0:48,75  
  20/21 Dāvids Bisenieks I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:45,20 0:47,60  
  22/23 Markuss Jonatāns II 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:46,90    
  22/23 Miks Upmanis IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:50,90    
    Helmuts Zīle II 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola NEST.    
               
               
               
               
               
    C-1 200m B zēni          
  1 Ansis Grišāns I 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:48,61   0:44,29
  2 Matīss Ozols III 01:13,6 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:44,86   0:46,07
  3 Kirils Sokolovs SMK 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:45,12 0:48,19 0:46,51
  4 Kristiāns Kacars I 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 0:50,15 0:47,62 0:46,90
  5 Aleksejs Ševcovs III 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:52,53 0:48,87 0:49,19
  6 Artūrs Krasnoluckis I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:48,39   0:49,87
  7 Rinalds Ozolnieks I 2000 Talsu rajona sporta skola 0:49,18 0:50,23 0:50,50
  8 Aleksejs Čikuns IV 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:49,81 0:48,87 0:51,00
  9 Iļja Lučenkovs I 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:50,17 0:48,48 0:51,50
  10 Daniils Serins I 2000 Ventspils sporta skola "Spars" 0:52,73 0:51,90 0:51,63
  11 Kristaps Buks I 2000 Ventspils sporta skola "Spars" 0:53,61 0:53,27 0:51,27
  12 Mārtiņš Grundmanis II 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:56,92 0:54,19 0:51,68
  13 Genrihs Soļaņiks IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:54,54 0:55,61 0:53,47
  14 Maikls Smaļko II 2001 Ventspils sporta skola "Spars" 1:00,17 1:01,29 0:56,94
  15 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:01,46 1:02,76 0:59,02
  16 Krists Znotiņš V 2001 Talsu rajona sporta skola 0:58,12 0:58,43 1:02,00
  17 Kārlis Mārtinsons V 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:00,41 0:58,77 1:02,96
  18 Andis Kranciņš IV 2001 Ventspils sporta skola "Spars" 1:03,32 1:05,15 1:11,08
  19 Ričards Zaķis IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:07,09 1:02,73 NEST.
  20 Vitālijs Upenieks IV 2000 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 1:00,02 1:13,57  
  21 Daniils Antonovs 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:18,22 1:18,23  
  22/23 Kristaps Gailums 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 1:08,82    
  22/23 Silvestrs Valdis Subocs I 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola 1:16,67    
    Andrejs Paimetovs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola NEST.    
               
    K-1 200m A zēni          
  1 Roberts Ernests Levics SMK 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:38,87   0:38,08
  2 Mārtiņš Gvazdžiausks SMK 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:39,19   0:38,30
  3 Kristaps Laube 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:40,66   0:39,68
  4 Mario Volkovs I 1999 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:40,49   0:40,13
  5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:40,96   0:41,09
  6 Valters Sudmalis 1998 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:42,02   0:41,30
  7 Reinis Kalnarājs 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:43,83 0:42,88 0:41,50
  8 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:42,36 0:42,19 0:41,73
  9 Rihards Kraulis 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola 0:41,79 0:41,84 0:42,70
  10 Kristaps Kristians Ozoliņš I 1998 Talsu rajona sporta skola 0:42,80 0:43,32  
  11 Sergejs Nikonovs I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:42,95 0:43,66  
  12 Aleksandrs Saipulajevs I 1998 Ventspils sporta skola "Spars" 0:43,74 0:44,40  
  13 Jurijs Avkštoļs I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:45,26 0:44,96  
  14 Guntis Rubīns  1998 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:44,80 0:45,55  
  15 Kristers Rutkis II 1999 Talsu rajona sporta skola 0:47,01 0:48,92  
  16 Gregors Sebastjans Nīss I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:47,03    
  17/18 Egils Milnis II 1999 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 0:47,24    
  17/18 Kristaps Ceriņš 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene" 0:48,88    
               
    K-1 200m B meitenes          
  1 Valērija Kačana I 2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:51,30
  2 Anna Saļņikova I 2001 Ventspils sporta skola "Spars"     0:52,88
  3 Laura Mazburša  2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:55,84
  4 Valērija Kleine IV 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:57,00
  5 Justīne Matisone  2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:57,91
  6 Madara Lejiņa  2000 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     1:06,15
    Kitija Pusķeire 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     IZST.
               
    C-1 200m A zēni          
  1 Dāvis Iļjins SM 1998 Ventspils sporta skola "Spars"     0:42,24
  2 Roberts Lagzdiņš II 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     0:43,83
  3 Artūrs Belāns SMK 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:44,61
  4 Uvis Zemturis I 1998 Talsu rajona sporta skola     0:47,37
  5 Kristers Frišenfelds I 1999 Ventspils sporta skola "Spars"     0:51,64
  6 Linards Baumanis II 1998 Talsu rajona sporta skola     0:52,04
  7 Ginters Kublinskis I 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     0:53,15
  8 Arsēnijs Nitijevskis I 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:53,36
    Igors Miļuhins IV 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     NEST.
    K-1 200m A meitenes          
  1 Eva Altrofa 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:48,15
  2 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     0:48,51
  3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     0:49,05
  4 Linda Krilovska I 1999 Ventspils sporta skola "Spars"     0:49,44
  5 Anete Elīze Neretniece II 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     0:50,55
  6 Kitija Holšteine III 1999 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola     0:58,37
    C-1 200m A meitenes          
  1 Līga Kariņa II 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     1:08,50
               
    K-1 200m vīrieši          
  1 Roberts Pumpa SMK 1995 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola     0:37,03
  2 Mārtiņš Veispals SM 1990 Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons"     0:37,38
  3 Mārtiņš Pumpa SMK 1996 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola     0:38,65
  4 Valters Veispals SMK 1995 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola     0:39,90
  5 Oskars Rikters SM 1977 Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons"     0:40,10
  6 Roberts Brālis I 1996 Ventspils sporta skola "Spars"     0:41,70
  7 Raitis Biezais 1974 Jelgavas sporta klubs "KC"     0:42,61
  8 Kristaps Redviņš I 1997 Ventspils sporta skola "Spars"     0:43,67
  9 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas ūdens sporta klubs "Barons"     0:45,15
               
    C-1 200m vīrieši          
  1 Boriss Lonskis I 1997 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     0:44,95
  2 Arnolds Kudrjavcevs SMK 1996 Talsu rajona sporta skola     0:45,59
  3 Toms Izmailovs I 1996 Ventspils sporta skola "Spars"     0:50,28
  4 Viktors Krainovs I 1997 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     0:59,15
  5 Ričards Celms V 1995 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     1:11,40
               
    K-1 4x200m A+B+C zēni          
  1 Roberts Ernests Levics SMK, Rihards Kraulis ,                              Ansis Aleksandrs Ziemelis , Artūrs Derkusovs 1999, 1999, 1999, 1999 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     2:53,09
  2 Reinis Kalnarājs ,                              Valters Sudmalis ,                             Kristaps Laube ,                         Mārtiņš GvazdžiausksSMK 1999, 1998, 1999, 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     2:54,37
  3 Mario Volkovs I,                                    Gints Markavičs I,                                    Toms Andersons I,                       Rihards Jēkabs Dzenis II 1999, 2000, 2000, 2000 Brocēnu novada Bērnu un jaunatnes sporta skola     2:59,00
  4 Nauris Tomsons I,                         Aigars Cīrulis II,                                   Uvis Arbidāns ,                            Kristaps Leinišs I 2001, 2001, 2000, 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     3:04,90
  5 Sergejs Nikonovs I,                        Vladislavs Fostijs I,                                               Jurijs Avkštoļs I,                    Gregors Sebastjans Nīss I 1999, 2000, 1999, 1999 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     3:05,54
  6 Guntis Rubīns ,                        Kristaps Ceriņš ,                             Dāvids Bisenieks,                       Rauls Abasovs  1998, 1999, 2000, 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     3:11,83
  7 Ivans Jurinovs,                                Artjoms Kokarevs I,                               Henrijs Horsts III,                                 Edijs Bajārs III 2003, 2000, 2001, 2001 MSĢ TSV Specializētā airēšanas sporta skola     3:14,01
  8 Pēteris Alksnis I,                               Kristers Deivids SkudriņšII, Elvis Miklāvs I,                           Markuss Jonatāns II 2002, 2001, 2001, 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     3:27,86
  9 Lukass Florians Nīss IV, Arturs SkrebelsII,                                 Daniils Sečko V,                             Norberts Rajeckis IV 2000, 2001, 2001, 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     3:35,16
  10 Rihards Silārs ,                                    Artis Paslauskis,                                    Otto Gerbers,                       Zigmārs Cinovskis 2001, 2003, 2003, 2002 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     3:42,53
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    C-1 4x200m A+B+C zēni          
  1 Artūrs Belāns SMK,                                Kirils Sokolovs SMK,                              Artūrs Krasnoluckis I,                                   Iļja Lučenkovs I 1999, 2000, 2000, 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     3:21,90
  2 Roberts Lagzdiņš II,                               Matīss Ozols III,                                 Aleksejs Ševcovs III,                           Aleksejs Čikuns IV 1999, 2000, 2001, 2001 Jelgavas pilsētas bērnu un jaunatnes sporta skola     3:24,65
  3 Daniils Serins I,                         Kristaps Buks I,                            Dāvis Iļjins SM,                             Kristers Frišenfelds I 2000, 2000, 1998, 1999 Ventspils sporta skola "Spars"     3:27,90
  4 Kristiāns Kacars I,                           Silvestrs Valdis Subocs I, Ginters Kublinskis I,                            Anatolijs Zeinālovs IV 2000, 2000, 1999, 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     3:51,00
  5 Genrihs Soļaņiks IV,                       Antons Kalatiļins ,                            Artjoms Nitijevskis ,                           Valters MārtinsonsV 2001, 2003, 2002, 2003 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     4:25,40
               
    K-1 4x200m A+B+C meitenes          
  1 Eva Altrofa ,                                    Margarita Oša ,                            Kitija Pusķeire  ,                                Laura Mazburša  1999, 2002, 2001, 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     3:42,30
  2 Anete Elīze Neretniece II, Santa Strode ,                                  Kristīne Poļaka III,                             Elizabete Vīksne 1998, 2003, 2002, 2003 Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola     3:52,85
  3 Valērija Kačana I,                             Milana Zavacka V,                                  Margarita Sokolova ,                              Valērija Kleine IV 2000, 2002, 2004, 2001 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     3:53,60
  4 Linda Krilovska I,                           Marta Cepurīte                             Anna Saļņikova I,                               Alīna Mihailova IV 1999, 2002, 2001, 2002 Ventspils sporta skola "Spars"     3:55,10
  5 Justīne Matisone ,                           Madara Lejiņa ,                                   Reina Rituma,                           Annija Patrīcija Jākobsone 2001, 2000, 2002, 2002 Rīgas bērnu jaunatnes sporta skola "Rīdzene"     4:21,16
               
               
               
        Galvenais tiesnesis: Ilze Bome      
               
        Galvenā sekretāre: Maija Actiņa      

 

Latvijas Kanoe federācijas K-1 jaunatnes kauss
NOLIKUMS
 

Mērķis: Noteikt Latvijas jaunatnes labākos individuālos smaiļotājus un kanoe airētājus.

Vieta un laiks: 12. – 13. 08.2016. Brocēni

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums:

12.08. plkst.12.00

13.08. plkst.10.00

Pārstāvju sanāksme:12.08. plkst.11.00

Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās: A grupa 1998.g.- 1999.g.dz. sportisti

B grupa 2000.g. – 2001.g.dz. sportisti

C grupa 2002.g. – 2004.g.dz. sportisti

A grupas zēni K-1, C-1 200 m, 1000 m

B grupas zēni K-1, C-1 200 m, 1000 m

C grupas zēni K-1, C-1 200 m, 1000 m

A grupas meitenes K-1, C-1 200 m, 500 m

B grupas meitenes K-1, C-1 200 m, 500 m

C grupas meitenes K-1, C-1 200 m, 500 m

A + B + C grupas zēni K-1, C-1 4 X 200 m stafete

A + B + C grupas meitenes K-1, C-1 4 X 200 m stafete

Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus apbalvo ar medaļām.

Pieteikumi:

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz 08.08.2016. elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.