Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LKF kross 2011

  • font size

D grupas zēni (1998.g.dz. un jaunāki) 3 km

1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novada BJSS 09:29,22
2 Santis Pupuriņš 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 09:38,00
3 Uvis Zemturis 1998 Talsu novada BJSS 09:52,59
4 Kristaps Putniņš 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:22,81
5 Erlends Gavars 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 10:23,15
6 Raivis Sīlis 2000. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:25,37
7 Juris Vēksna 1999 Salacgrīva 10:28,25
8 Matīss Vērmanis 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:42,50
9 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 10:49,44
10 Kristaps Laube 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 10:49,78
11 Aleksandrs Barščevskis 1999 Salacgrīva 11:05,31
12 Arturs Toriņecs 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:20,15
13 Ernests Drieks 1998 Ventspils 11:23,22
14 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:32,22
15 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 11:33,84
16 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novada BJSS 11:34,59
17 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 11:34,97
18 Atis Lauva 1998 Ventspils 11:35,28
19 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu novada BJSS 11:35,56
20 Artūrs Skukausks 2001 "BJSS ""Rīdzene""" 11:36,72
21 Miks Klammers 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 11:47,06
22 Horens Lāns 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:52,22
23 Matīss Andžs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:59,94
24 Aleksejs Birjulins 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 12:10,22
25 Gatis Putniņš 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:12,25
26 Reinis Brunevics 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:12,94
27 Toms Andersons 2000 Brocēnu novada BJSS 12:13,22
28 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:13,53
29 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:13,87
30 Alvis Veldre 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:14,28
31 Harijs Sergējevs 1998 Brocēnu novada BJSS 12:18,59
32 Toms Vilmanis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:21,87
33 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:24,15
34 Norberts Rajeckis 2002 "BJSS ""Rīdzene""" 12:27,62
35 Tomass Bartensons 1998 Salacgrīva 12:37,40
36 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:01,22
37 Artūrs Mihaļevičs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:18,12
38 Sergejs Ņikonovs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:23,69
39 Sandijs Zariņš 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:33,72
40 Kristaps Šarabajko 1998 Brocēnu novada BJSS 13:35,90
41 Kristaps Zvīdris 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:36,31
42 Ņikita Miļčonoks 2000 "BJSS ""Rīdzene""" 13:44,44
43 Armands Arnolds Miruškins 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 13:50,84
44 Arturs Žebers 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 13:52,03
45 Kārlis Luste 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:53,50
46 Andrejs Miļčonoks 2002 "BJSS ""Rīdzene""" 13:53,87
47 Kārlis Jostmanis 1999 Ventspils 14:30,00
48 Uvis Prokopovičs 2002. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 14:35,72
49 Mārtiņš Osis 1998 Ventspils 15:47,78
50 Ritvars Zālītis 1999. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 16:01,28
51 Kirils Sokolovs 2000 "BJSS ""Rīdzene""" 16:42,42
52 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS 16:50,42
53 Aleksis Cepītis 2001. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 16:51,80
54 Silvestrs Subacs 2000. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 17:34,54
55 Rihards Zapaļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 20:51,70
  Edgars Šteins 1998 Talsu novada BJSS nestartēja
  Matīss Krūmiņš 2000 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Madars Šķipoks 1998 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Juris Pikalovs 2000 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Lauris Kairovs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Valters Sudmalis 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Niklāvs Freibergs 2000 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Kristaps Račiks 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Andris Āboliņš 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Daniels Dobrotvorskis 2001 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Daniels Ivanovs 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Vasilijs Galkins 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Dmitrijs Stepanovs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Antons Jerjomins 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Roberts Napituhins 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja

C grupas meitenes (1996.-1997.g.dz.) 3 km (1 aplis)

1 Daniela Kondratova 1997 SASS 10:04,82
2 Laura Skukauska 1996 "BJSS ""Rīdzene""" 10:50,10
3 Amanda Opolā 1997 "BJSS ""Rīdzene""" 11:04,13
4 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 12:36,00
5 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīva 13:00,60
6 Amanda Akmene 1996 Talsu novada BJSS 13:16,25
7 Santa Paulaviča 1996 "BJSS ""Rīdzene""" 14:14,60
8 Agija Kalniņa 1997 "BJSS ""Rīdzene""" 17:15,64
  Dārta Rituma 1996 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Elvīra Kelpša 1996 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Oksana Volkova 1996 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Violeta Omeļusika 1996 SASS nestartēja

D grupas meitenes (1998.g.dz. un jaunākas) 3 km

1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:15,25
2 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:16,54
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:57,50
4 Marta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:11,88
5 Sandija Megi 1999 Salacgrīva 13:22,47
6 Līga Kariņa 1998 Salacgrīva 15:16,02
  Eva Altrofa 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Vika Altrofa 2002 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Tatjana Tokareva 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Elvīra Bartuša 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Jekaterina Horkova 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja

B grupas jaunietes (1994.-1995.g.dz.) 6 km (2 apļi)

1 Madara Kupce 1994 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:38,15
2 Simona Kozlovska 1994 Ventspils 24:49,28
3 Paula Kondratova 1994 SASS 25:58,09
4 Ivonna Smilta 1995 Salacgrīva 26:33,59
5 Madara Aldiņa 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 29:27,81
6 Dagnija Veikšāne 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 35:38,67
7 Helēna Stavro 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 35:38,89
  Līga Poplavska 1995 Salacgrīva nestartēja
  Linda Celmiņa 1994 Salacgrīva nestartēja
  Evelīna Omeļusika 1995 SASS nestartēja

A grupas sievietes (1993.g.dz. un vecākas)

1 Agnija Bērziņa 1989 Salacgrīva 23:29,15
2 Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu novada BJSS 24:27,74
3 Lāsma Liepa 1988 "BJSS ""Rīdzene""" 26:25,81
4 Līva Miruškina 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 29:30,68
  Anastasija Kostenko 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Madara Lapuķe 1993 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Evija Niedrīte 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja

C grupas zēni (1996.-1997.g.dz.) 6 km

1 Roberts Akmens 1996 Talsu novada BJSS/MSĢ 19:06,69
2 Aldis Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 19:11,47
3 Dāvis Pupuriņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" 19:18,31
4 Hedijs Brunevics 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 19:44,12
5 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 19:48,97
6 Edgars Bižans 1996 SASS 20:32,84
7 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS 20:36,44
8 Kārlis Lācis 1997 "BJSS ""Rīdzene" 20:49,94
9 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 21:13,37
10 Aleks Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 21:47,62
11 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu novada BJSS 21:50,59
12 Ralfs Darkevics 1996 Salacgrīva 21:55,75
13 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:02,97
14 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 22:10,12
15 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:10,91
16 Viktors Dambītis 1997 "BJSS ""Rīdzene" 22:13,31
17 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:23,91
18 Guntars Kundziņš 1996 Talsu novada BJSS 22:46,19
19 Linards Landsmanis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 24:47,07
20 Ernests Rajeckis 1997 "BJSS ""Rīdzene" 24:56,20
21 Daniels Vorobjovs 1996 Brocēnu novada BJSS 25,33:67
22 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 25:57,00
23 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novada BJSS 25:57,42
24 Konstantīns Mihailovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" 32:22,73
25 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 32:54,16
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novada BJSS/MSĢ nestartēja
  Eduards Sauja 1997 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Silvestrs Sebris 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS nestartēja
  Toms Klammers 1996 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Krists Vorkals 1996 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Rolands Belverts 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Niks Mediņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Ēriks Majors 1996 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Harijs Graudulis 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Oskars Raudiņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Artis Vītiņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Oskars Kalniņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Romāns Stepanovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Antons Sonnovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Konstantīns Hitrovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Artūrs Kleins 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Artjoms Apsītis 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Edvards Likovskis 1997 SASS nestartēja
  Romans Kotikovs 1997 SASS nestartēja
  Mārtiņš Pumpa 1996 SASS nestartēja

A grupas vīrieši (1993.g.dz. un vecāki) 9 km

1 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 28:21,72
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS 28:32,90
3 Raivo Ločmelis 1992 Jelg.KC 28:37,15
4 Edgars Goss 1992 SASS 28:52,75
5 Oskars Rikters 1971 28:54,75  
6 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 SASS 28:57,15
7 Ivars Veisis 1989 Salacgrīva 29:02,34
8 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 29:17,18
9 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 29:27,72
10 Andrejs Birjukovs 1989 SASS 29:47,53
11 Mārtiņš Veispāls 1990 SASS 30:28,59
12 Māris Bergšteins 1983 Salacgrīva 30:38,97
13 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 31:33,15
14 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 31:53,15
15 Armands Tanasjevs 1988 SASS 32:31,31
16 Rihards Čakstiņš 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 32:34,12
17 Sergejs Seļjanins 1993 SASS 33:54,15
18 Ēriks Močāns 1993 Salacgrīva 35:25,68
19 Aivis Ābele 1993 Ventspils 35:45,59
20 Māris Lihačs 1992 Salacgrīva 36:04,84
21 Aleksandrs Jefermovs 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 36:36,06
22 Vladislavs Vitkovskis 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 36:36,56
23 Roberts Mērpolis 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 37:01,51
24 Roberts Zimels 1992 Talsu novada BJSS 38:28,84
25 Agris Tolčaņicins 1992 "BJSS ""Rīdzene""" 39:22,84
26 Dāvis Veikšāns 1992 "BJSS ""Rīdzene""" 41:41,70
  Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils nestartēja
  Maksis Celitāns 1992 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Juris Apters 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Aleksandrs Kļimčenko 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Pāvels Bukša 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Artjoms Vasčenko 1993 SASS nestartēja
  Oļegs Polupanovs 1993 SASS nestartēja
  Renats Abbasovs 1993 SASS nestartēja

B grupas jaunieši (1994.-1995.g.dz.) 9 km

1 Arvis Iļjins 1994 Talsu novada BJSS/MSĢ 27:36,37
2 Aksels Kozlovskis 1995 "BJSS ""Rīdzene""" 27:53,40
3 Artūrs ĀBOLTIŅŠ 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 30:00,25
4 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu novada BJSS 30:48,31
5 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu novada BJSS 31:27,28
6 Juris Zilberts 1994 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 31:33,56
7 Dāvids Aļijevs 1995 SASS 32:18,97
8 Ivans Tolstojs 1994 SASS 32:52,12
9 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 33:10,06
10 Tomass Sārts 1995 "BJSS ""Rīdzene""" 33:10,38
11 Emīls Buliņš 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 33:10,50
12 Dāvis VASARIŅŠ 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 33:54,81
13 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 33:58,37
14 Emīls Ziemelis 1995 Salacgrīva 35:23,03
15 Einārs Koops 1995 "BJSS ""Rīdzene""" 38:31,93
16 Krišs Jansons 1995 Ventspils 39:09,28
17 Valters Veispals 1995 SASS 39:49,53
18 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 40:25,20
19 Andris KRUMKALNS 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 41:42,70
  Vasīlijs Andriško 1995 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Elvis Lismanis 1994 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Armands Apše 1994 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Ričards Celms 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Jānis Jēgers 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Matīss Krauze 1994 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Toms Oborūns 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Dmitrijs Romanovs 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Mārtiņš Zīle 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Vsevolods Ļeonovs 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Roberts Pumpa 1995 SASS nestartēja