Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LKF komandu čempionāts -II 2015

  • font size

Latvijas Kanoe federācijas Komandu čempionāts
NOLIKUMS

Mērķis: Noteikt komandu vērtējumā Latvijas labākās sporta skolas un klubus.

 Vieta un laiks: 01.-02.08.2015. Brocēni

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija (turpmāk – Federācija).

Sacensības vada Federācijas apstiprināta tiesnešu kolēģija.

Sacensību sākums:

01.08. plkst.12.00

02.08. plkst.10.00

Pārstāvju sanāksme:01.08. plkst.11.00.

Dalībnieki un programma:

Sacensībās piedalās: A grupa 1997.g.- 1998.g.dz. sportisti

B grupa 1999.g. – 2000.g.dz. sportisti

C grupa 2001.g.-2003.g.dz.sportisti

A grupas zēni K-1, C-1, K-2, C-2 200 m, 500 m

A grupas meitenes K-1, C-1, K-2 200 m, 500 m

4 x 200 m stafete

(Komandā 2 smaiļotāji + 2 smaiļotājas vai kanoisti)

B grupas zēni K-1, C-1, K-2, C-2 200 m, 500 m

B grupas meitenes K-1, C-1, K-2 200 m, 500 m

4 x 200 m stafete

(Komandā 2 smaiļotāji + 2 smaiļotājas vai kanoisti)

 

C grupas zēni K-1, C-1, K-2, C-2 200 m, 500 m

C grupas meitenes K-1, C-1, K-2 200 m, 500 m

4 x 200 m stafete

(Komandā 2 smaiļotāji + 2 smaiļotājas vai kanoisti)

 

A grupas + B grupas zēni K-4, C-4 500 m

A grupas + B grupas meitenes K-4 500 m

Vērtēšana un apbalvošana:

1.-3. vietas ieguvējus individuāli apbalvo ar medaļām.

1.-3. vietas ieguvējas komandas apbalvo ar kausiem.

Komandu vērtējums

1.v. – 20p. 5.v. – 11p. 9.v. – 7p. 13.v. – 3p.

2.v. – 17p. 6.v. – 10p. 10.v. – 6p. 14.v. – 2p.

3.v. – 15p. 7.v. – 9p. 11.v. – 5p. 15.v. – 1p.

4.v. – 13p. 8.v. – 8p. 12.v. – 4p.

Pieteikumi:

PIETEIKUMUS un dalībnieku kartiņas jānosūta līdz 27.07.2015. elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu elektroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Pieteikumā obligāti jābūt ārsta atzīmei, par sportista veselības stāvokļa atbilstību, dalībai sacensībās.

Sacensībās viens sportists var piedalīties divās distancēs + stafetē + četriniekā, ja tas nebūs ievērots, sportists tiks diskvalificēts.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Tiesneša vārds uzvārds jāiesūta reizē ar sacensību pieteikumu.

Rezūltāti

K-1 200 m A zēni 1997.-1998.

1 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nos. BJSS 0:45,11   0:41,19 20
2 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 0:45,04   0:42,57 17
3 Adam Adamovičs 1997 MSĢ TS SASS 0:44,02   0:43,34 15
4 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 0:43,62   0:43,51 13
5 Kristaps-Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS 0:47,21 0:44,66 0:45,01 11
6 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 0:46,67   0:46,37 10
7 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nos. BJSS 0:46,02   0:46,66 9
8 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nos. BJSS 0:48,97 0:46,01 0:47,05 8
9 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 0:47,65 0:46,40 0:48,52 7
10 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 0:48,70 0:46,89   6
11 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 0:48,57 0:47,33   5
12 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils "Spars" 0:52,30 0:52,56   4
13 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene" 0:57,90 0:53,19   3

K-1 200 m B zēni 1999.-2000.

1 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 0:43,44   0:38,28 20
2 Dāvis Deniss Landars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:40,65   0:39,61 17
3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 0:42,65   0:41,04 15
4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 0:41,74 0:41,75 0:41,27 13
5 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nos. BJSS 0:47,31 0:43,18 0:42,39 11
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 0:43,57 0:44,06 0:43,97 10
7 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 0:45,32 0:43,64 0:44,56 9
8 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 0:48,14 0:46,41 0:47,02 8
9 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:49,81 0:46,90 0:47,32 7
10 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,07 0:45,68 0:46,39 6
11 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:47,41 0:47,44 0:46,98 5
12 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:47,68 0:47,19 0:47,30 4
13 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 0:50,68 0:48,92 0:48,48 3
14 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS 0:49,60 0:50,74 0:48,77 2
15 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:53,74 0:49,39 0:49,15 1
16 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 0:49,13 0:48,59 0:49,91  
17 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 0:53,13 0:50,19 0:51,48  
18 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 0:52,37 0:49,83 0:51,93  
19 Oskars Imaks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,78 0:54,92    
20 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:59,38 0:57,43    
  Egils Milnis 1999 Brocēnu nos. BJSS NEST.      
  Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS NEST.      

C - 1 200 m B meitenes 1999.-2000.

1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 1:04,94 20
2 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:12,50 17

C-1 200 m B zēni 1999.-2000.

text="#000000"

1 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,34   0:43,80 20
2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:48,48   0:45,07 17
3 Kristians Kacars 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,71   0:47,72 15
4 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 0:49,29   0:48,54 13
5 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 0:52,51 0:52,19 0:52,67 11
6 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 0:53,09 0:52,51 0:53,04 10
7 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 0:52,17   0:55,17 9
8 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:55,07   0:55,62 8
9 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS 0:58,97 0:56,00 1:03,49 7
10 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:59,63 0:57,78   6
11 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 1:00,61 0:59,49   5
12 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 1:00,95 1:00,59   4

K-1 200 m C zēni 2001.-2003.

1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 0:48,64   0:43,38 20
2 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:53,02   0:45,81 17
3 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:50,48 0:50,37 0:48,38 15
4 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 0:50,79 0:51,57 0:50,69 13
5 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 0:54,42 0:50,28 0:51,11 11
6 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS 0:54,39 0:52,26 0:52,69 10
7 Arsenijs Zaičenko 2001 Brocēnu nos. BJSS 0:50,49   0:54,14 9
8 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:54,84 0:53,42 0:54,62 8
9 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 0:55,02 0:54,98 0:55,50 7
10 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 0:56,53 0:57,36 0:53,79 6
11 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ TS SASS 0:55,29 0:56,79 0:56,13 5
12 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,93 0:59,42 0:56,53 4
13 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars" 1:09,81 0:55,71 0:57,07 3
14 Ričards Matuševics 2001 MSĢ TS SASS 0:56,82 0:58,17 0:58,03 2
15 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:58,55 0:59,64 0:58,24 1
16 Artjoms Fomins 2002 MSĢ TS SASS 1:00,40 1:00,58 1:00,77  
17 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:00,08 1:00,80 1:02,11  
18 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 1:02,84 1:01,19 1:05,27  
19 Sandis Vosekalns 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:01,31 1:01,75    
20/21 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 1:15,05 1:29,26    
20/21 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 1:10,23 1:13,53    
22/24 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:07,24      
22/24 Maksimilians Ševčenko 2002 BJSS "Rīdzene" 1:17,62      
22/24 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 1:18,51      
25 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene" 1:10,34      

K-2 200 m C zēni 2001.-2003.

1 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:45,00   0:40,92 20
  Reinis Jānis Brunēvics 2002          
2 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:43,31   0:41,77 17
  Nauris Tomsons 2001          
3 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:42,91   0:42,97 15
  Rauls Abasovs 2001          
4 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 0:44,01   0:43,31 13
  Alekss Ramīns Šengelija 2001          
5 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:46,45   0:43,53 11
  Elvis Miklāvs 2001          
6 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nos. BJSS 0:53,71 0:49,77 0:51,17 10
  Arsenijs Zaičenko 2001          
7 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS 0:51,66   0:52,10 9
  Gustavs Ruģelis 2001          
8 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 0:58,87 0:56,35 0:57,48 8
  Marko Kompanella 2002          
9 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 0:58,87 0:58,12 0:59,94 7
  Pēteris Šlosbergs 2002          
10 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 1:05,16 1:05,22   6
  Timurs Eižvertiņš 2002          
11 Maksims Turko 2003 BJSS "Rīdzene" 1:10,61 1:11,89   5
  Maksimilians Ševčenko 2002          

C-1 200 m A zēni 1997.-1998.

1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 0:43,47 20
2 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:45,36 17
3 Uvis Zemturis 1998 Talsu NSS 0:47,28 15
4 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 0:50,40 13
5 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 0:51,11 11

K-1 200 m A meitenes 1997.-1998.

1 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 0:47,57 20
2 Justīne Andersone 1998 MSĢ / BJSS "Rīdzene" 0:49,25 17
3 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS 0:58,82 15
4 Laura Reine 1997 Talsu NSS 1:02,83 13
  Anete Neretniece 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS DSQ  

K-1 200 m B meitenes 1999.-2000.

1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 0:47,78 20
2 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:49,97 17
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:50,81 15
4 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 0:51,37 13
5 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nos. BJSS 1:00,16 11
6 Veronika Fomenko 2000 BJSS "Rīdzene" 1:17,82 10
  Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" NEST.  

C-1 200 m C zēni 2001.-2003.

1 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 0:51,14 20
2 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 0:54,47 17
3 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 0:59,62 15
4 Antons Kalatiļins 2003 BJSS "Rīdzene" 1:04,57 13
5 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 1:05,56,11 11
6 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 1:07,07 10
7 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars" 1:08,95 9
8 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 1:13,04 8

K-1 200 m C meitenes 2001.-2003.

1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 0:52,04 20
2 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:54,60 17
3 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nos. BJSS 0:56,52 15
4 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 0:58,37 13
5 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars" 0:59,85 11
6 Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene" 1:01,79 10
7 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene" 1:02,56 9
8 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:05,25 8
9 Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" 1:08,21 7
10 Reina Rituma 2002 BJSS "Rīdzene" 1:13,00 6

K-2 200 m A zēni 1997.-1998.

1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 0:39,49 20
  Dāvis Pupuriņš 1997      
2 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 0:47,28 17
  Aleksandrs Saipulajevs 1998      

C-2 200 m A zēni 1997.-1998.

1 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 0:44,20 20
  Uvis Zemturis 1998      

C-2 200 m B zēni 1999.-2000.

1 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 0:45,22 20
  Artūrs Belāns 1999      
2 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:45,73 17
  Mārtiņš Grundmanis 2000      
3 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:47,75 15
  Ginters Kublinskis 1999      
4 Natanaēls Siders 2000 Ventspils "Spars" 0:58,31 13
  Daniils Serins 2000      

K-2 200 m B zēni 1999.-2000.

1 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 0:38,37 20
  Vladislavs Fostijs 2000      
2 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nos. BJSS 0:39,09 17
  Toms Andersons 2000      
3 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 0:39,28 15
  Reinis Kalnarājs 1999      
4 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 0:41,98 13
  Kristaps Ceriņš 1999      
5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:42,78 11
  Uvis Arbidāns 2000      
6 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 1:03,21 10
  Deniss Vrubļevskis 2000      

C-2 200 m C zēni 2001.-2003.

1 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:01,23 20
  Anatolijs Zeinālovs 2002      

K-2 200 m B meitenes 1999.-2000.

1 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars" 0:48,01 20
  Linda Krilovska 1999      

K-2 200 m C meitenes 2001.-2003.

1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 0:49,98 20
  Reina Rituma 2002      
2 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" 0:52,95 17
  Marta Cepurīte 2002      
3 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 0:54,70 15
  Laura Mazburša 2001      
4 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 0:55,56 13
  Kristīne Poļaka 2002      

4x200 m B grupa

1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:06,30 20
  Dāvis Deniss Landars 2000      
  Sabīne Cirša 1999      
  Sandija Megi 1999      
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 3:07,37 17
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999      
  Artūrs Belāns 1999      
  Reinis Kalnarājs 1999      
3 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 3:16,33 15
  Vladislavs Fostijs 2000      
  Kirils Sokolovs 2000      
  Donats Lapato 2000      
4 Egils Milnis 1999 Brocēnu nos. BJSS 3:25,83 13
  Mario Volkovs 1999      
  Ansis Grišāns 2000      
  Kitija Holšteine 1999      
5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:29,10 11
  Tomass Kovaļenko 1999      
  Santa Dreimane 1999      
  Kristians Kacars 2000      
6 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 3:34,30 10
  Kristers Rutkis 1999      
  Rinalds Ozolnieks 2000      
  Jānis Dombrovskis 2000      
7 Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" 3:34,51 9
  Kristofers Lamberts 2000      
  Roberts Napituhins 1999      
  Artūrs Krasnoluckis 2000      
8 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:36,93 8
  Uvis Arbidāns 2000      
  Silvestrs Valdis Subocs 2000      
  Ginters Kublinskis 1999      
9 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 3:43,21 7
  Roberts Karpinskis 2000      
  Aleksejs Sabarņa 2000      
  Kristers Frišenfelds 1999      
10 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 3:59,39 6
  Nikita Kiričenko 1999      
  Jekaterina Horkova 1999      
  Valērija Kačana 2000      

4x200 m A grupa

1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 3:18,65 20
  Dāvis Pupuriņš 1997      
  Viktors Krainovs 1997      
  Amanda Opolā 1997      
2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 3:18,94 17
  Uvis Zemturis 1998      
  Linards Baumanis 1998      
  Kristaps Kristians Ozoliņš 1998      

4x200 m C grupa

1 Margarita Oša 2002 BJSS "Rīdzene" 3:28,39 20
  Edvards Ceipe 2001      
  Rauls Abasovs 2001      
  Iļja Lučenkovs 2001      
2 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:32,71 17
  Rainers Švecs 2001      
  Monta Dreimane 2001      
  Santa Garklāva 2003      
3 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:48,44 15
  Reinis Jānis Brunēvics 2002      
  Anatolijs Zeinālovs 2002      
  Rihards Zapoļskis 2001      
4 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 3:53,20 13
  Matīss Milzers 2001      
  Anna Saļņikova 2001      
  Maikls Smaļko 2001      
5 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:58,13 11
  Elvis Miklāvs 2001      
  Kristīne Poļaka 2002      
  Gita Beāte Grieze 2002      
6 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 4:05,95 10
  Timurs Eižvertiņš 2002      
  Antons Kalatiļins 2003      
  Valērija Kleine 2001      
7 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 4:13,60 9
  Pēteris Šlosbergs 2002      
  Justīne Matisone 2001      
  Laura Mazburša 2001      
8 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 4:34,33 8
  Milana Zavacka 2002      
  Daniils Sečko 2001      
  Valters Martinsons 2003      

K-1 500 m C zēni 2001.-2003.

1 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 1:59,35   1:53,64 20
2 Nauris Tomsons 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:04,03 2:10,08 1:57,81 17
3 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:10,78   2:08,19 15
4 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 2:04,03 2:18,43 2:12,19 13
5 Matīss Milzers 2001 Ventspils "Spars" 2:19,45   2:14,48 11
6 Markuss Irmejs 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:30,38 2:23,07 2:20,06 10
7 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 2:22,21 2:25,47 2:22,29 9
8 Augusts Melderis 2002 Brocēnu nov. BJSS 2:23,10 2:19,34 2:22,59 8
9 Rainers Uplejs 2002 Ventspils "Spars" 2:25,00 2:24,23 2:30,27 7
10 Ivo Veisbergs 2001 Talsu NSS 2:27,98 2:30,53 2:21,94 6
11 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:32,18 2:25,67 2:23,95 5
12 Vladimirs Jevharitskis 2002 MSĢ TS SASS 2:34,82 2:28,43 2:28,16 4
13 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils "Spars" 2:30,37 2:32,70 2:30,42 3
14 Juris Alsbergs 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:36,05 2:35,86 2:31,02 2
15 Ričards Matuševics 2001 MSĢ TS SASS 2:29,86 2:37,72 2:32,60 1
16 Artjoms Fomins 2002 MSĢ TS SASS 2:42,68 2:37,28 2:37,47  
17 Sandis Vosekalns 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:43,16 2:41,89 2:38,06  
18 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:41,26 2:43,11 2:40,50  
19 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 2:42,71 2:44,55    
20/21 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 3:11,84 3:22,21    
20/21 Daniils Antonovs 2001 BJSS "Rīdzene" 3:16,43 3:12,13    
22/23 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 3:08,83      
22/23 Mikus Masāns 2003 BJSS "Rīdzene" 3:04,02      

K-1 500 m A zēni 1997.-1998.

1 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:10,48   2:00,31 20
2 Adam Adamovičs 1997 MSĢ TS SASS 2:05,14   2:00,55 17
3 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS 2:07,08   2:04,33 15
4 Linards Sproģis 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:08,70   2:07,78 13
5 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 2:12,69   2:10,31 11
6 Nils Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 2:12,81 2:13,71 2:10,54 10
7 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils "Spars" 2:26,03 2:16,06 2:12,60 9
8 Rolands Šakals 1997 Brocēnu nov. BJSS 2:29,39 2:12,06 2:12,78 8
9 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 2:15,25   2:21,20 7
10 Romāns Kotikovs 1997 MSĢ TS SASS 2:16,93 2:31,79   5
11 Artis Kirķis 1998 BJSS "Rīdzene" 2:36,01 2:24,18   6

K-1 500 m B zēni 1999.-2000.

1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:53,09   1:45,29 20
2 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 2:01,36 2:01,71 1:48,00 17
3 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 2:05,02   1:51,59 15
4 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ TS SASS 2:03,04   1:57,19 13
5 Kārlis Karlštrems 1999 Talsu NSS 2:03,46 2:01,60 2:03,28 11
6 Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:13,54 2:04,96 2:03,50 10
7 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:06,76 2:04,45 2:04,62 9
8 Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 2:11,36 2:05,91 2:07,38 8
9 Egils Kalns 2000 Jelgava KC 2:11,36 2:08,29 2:07,78 6
10 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:07,89 2:05,39 2:07,86 7
11 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:11,54 2:11,34 2:08,03 5
12 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:09,18 2:10,66 2:10,26 4
13 Valts Vīgerts 1999 Ventspils "Spars" 2:14,30 2:11,90 2:12,81 3
14 Dāvis Bisenieks 2000 BJSS "Rīdzene" 2:19,93 2:13,62 2:13,95 2
15 Nikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 2:20,46 2:25,67 2:17,27 1
16 Kristers Rutkis 1999 Talsu NSS 2:14,23 2:23,59 2:21,36  
17 Oskars Imaks 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:25,92 2:23,26 2:24,05  
18 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 2:09,36 2:16,79 2:39,95  
19 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu nov. BJSS 2:21,87 IZST.    
20 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 2:24,39 2:26,05    

K-2 500 m C zēni 2001.-2003.

1 Rainers Švecs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:01,15   1:52,87 20
  Reinis Jānis Brunēvics 2002          
2 Arvis Pauliņš 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:02,46   1:54,55 17
  Elvis Miklāvs 2001          
3 Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 1:59,64   1:56,33 15
  Alekss Ramīns Šengelija 2001          
4 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:05,35   2:00,39 13
  Mārtiņš Jānis Sūrums 2001          
5 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:02,22   2:01,52 11
  Rauls Abasovs 2001          
6 Edijs Bajārs 2001 MSĢ TS SASS 2:14,09   2:14,23 10
  Gustavs Ruģelis 2001          
7 Ivans Jurinovs 2003 MSĢ TS SASS 2:23,21 2:21,21 2:26,87 9
  Marko Kompanella 2001          
8 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 2:33,21 2:29,15 2:36,98 8
  Pēteris Šlosbergs 2002          
9 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 2:44,33 2:37,75 3:10,74 7
  Timurs Eižvertiņš 2002          
10 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 2:51,04 2:48,84   6
  Maksims Turko 2003          

K-1 500 m A meitenes 1997.-1998.

1 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:07,52 20
2 Justīne Andersone 1998 MSĢ / BJSS "Rīdzene" 2:10,59 17
3 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 2:13,58 15
4 Luīze Jerohova 1997 MSĢ TS SASS 2:34,06 13
5 Laura Reine 1997 Talsu NSS 2:38,45 11

C-1 500 m A zēni 1997.-1998.

1 Dāvis Iļjins 1998 Ventspils "Spars" 1:55,64 20
2 Kristaps Smilgainis 1997 Talsu NSS 1:57,23 17
3 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:03,51 15
4 Alvis Veldre 1998 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:12,47 13
5 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 2:28,92 11
6 Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 2:34,22 10

C-1 500 m B meitenes 1999.-2000.

1 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:51,03 20
2 Līga Kariņa 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 3:08,04 17

K-1 500 m B meitenes 1999.-2000.

1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:04,43 20
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 2:10,29 17
3 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 2:12,91 15
4 Sandija Megi 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:21,03 13
5 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS 2:32,30 11

C-1 500 m B zēni 1999.-2000.

1 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 2:06,50 20
2 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 2:12,75 17
3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" 2:15,49 15
4 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils "Spars" 2:21,32 13
5 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:21,83 11
6 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 2:29,41 10
7 Edvarts Zaķis 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:35,72 9
8 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS 2:43,26 8
9 Kristaps Buks 2000 Ventspils "Spars" 2:52,19 7
  Ivo Štremers 2000 BJSS "Rīdzene" IZST.  

C-1 500 m C zēni 2001.-2003.

1 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 2:10,04 20
2 Maikls Smaļko 2001 Ventspils "Spars" 2:28,24 17
3 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils "Spars" 2:41,32 15
4 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 2:45,92 13
5 Andis Kranciņš 2001 Ventspils "Spars" 3:15,91 11
6 Kārlis Martinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 3:56,34 10

K-1 500 m C meitenes 2001.-2003.

1 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:22,25 20
2 Linda Breidaka 2002 Brocēnu nov. BJSS 2:29,22 17
3 Elīza Budava 2001 Ventspils "Spars" 2:31,13 15
4 Valērija Kleine 2001 BJSS "Rīdzene" 2:32,89 13
5 Inita Liniņa 2002 BJSS "Rīdzene" 2:39,00 11
6 Kitija Pusķeire 2001 BJSS "Rīdzene" 2:39,28 10
7 Gita Beāte Grieze 2002 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:52,43 9
  Milana Zavacka 2002 BJSS "Rīdzene" IZST.  

K-2 500 m A zēni 1997.-1998.

1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:44,25 20
  Dāvis Pupuriņš 1997      
2 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils "Spars" 1:54,72 17
  Aleksandrs Saipulajevs 1998      

K-2 500 m B meitenes 1999.-2000.

1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:05,60 20
  Santa Dreimane 1999      
2 Megija Kūle 1999 Ventspils "Spars" 2:07,99 17
  Linda Krilovska 1999      

K-2 500 m A meitenes 1997.-1998.

1 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:03,83 20
  Anete Neretniece 1998      

K-2 500 m B zēni 1999.-2000.

1 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:46,35 20
  Dāvis Deniss Landars 2000      
2 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 1:53,21 17
  Vladislavs Fostijs 2000      
3 Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 1:55,20 15
  Toms Andersons 2000      
4 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1:57,60 13
  Reinis Kalnarājs 1999      
5 Artis Veldre 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:02,21 11
  Uvis Arbidāns 2000      
6 Roberts Karpinskis 2000 Ventspils "Spars" 2:05,31 10
  Deniss Vrubļevskis 2000      

C-2 500 m B zēni 1999.-2000.

1 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 2:00,31 20
  Artūrs Belāns 1999      
2 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:03,71 17
  Kristiāns Kacars 2000      
3 Natanaēls Siders 2000 Ventspils "Spars" 2:33,69 15
  Daniils Serins 2000      

C-2 500 m C zēni 2001.-2003.

1 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:24,48 20
  Anatolijs Zeinālovs 2002      
2 Valters Martinsons 2003 BJSS "Rīdzene" 2:27,23 17
  Antons Kalatiļins 2003      

K-2 500 m C meitenes 2001.-2003.

1 Santa Garklāva 2003 Limbažu/Salacgrīvas NSS 2:19,94 20
  Kristīne Poļaka 2002      
2 Justīne Matisone 2001 BJSS "Rīdzene" 2:25,55 17
  Laura Mazburša 2001      
3 Anna Saļņikova 2001 Ventspils "Spars" IZST.  
  Marta Cepurīte 2002      

K-4 500 m A+B meitenes

1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:50,23 20
  Santa Dreimane 1999      
  Sandija Megi 1999      
  Anete Neretniece 1998      
2 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 1:51,70 17
  Līva Parfenkova 1999      
  Justīne Andersone 1998      
  Valērija Kačana 2000      

C-4 500 m A+B zēni

1 Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 1:51,83 20
  Donats Lapato 2000      
  Artūrs Belāns 1999      
  Artūrs Krasnoluckis 1997      
2 Alekss Podenskis 1997 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:54,94 17
  Silvestrs Valdis Subocs 2000      
  Kristians Kacars 2000      
  Alvis Veldre 1998      
3 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils "Spars" DSQ  
  Natanaēls Siders 2000      
  Daniils Serins 2000      
  Aleksejs Sabarņa 2000      

K-4 500 m A+B zēni

1 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 1:33,90 20
  Dāvis Pupuriņš 1997      
  Kristaps Laube 1999      
  Mārtiņš Gvazdžiausks 1999      
2 Māris Cilinskis 1999 Limbažu/Salacgrīvas NSS 1:35,35 17
  Dāvis Deniss Landars 2000      
  Artis Veldre 2000      
  Uvis Arbidāns 2000      
3 Emīls Kalenda 1998 Ventspils "Spars" 1:43,78 15
  Aleksandrs Saipulajevs 1998      
  Kristaps Redviņš 1997      
  Valts Vīgerts 1999      
4 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 1:47,66 13
  Reinis Kalnarājs 1999      
  Roberts Napituhins 1999      
  Kristaps Ceriņš 1999      

Komandu vērtējums

1 BJSS "Rīdzene" 1156
2 Limbažu/Salacgrīvas NSS 843
3 Ventspils "Spars" 469
4 Brocēnu NSS 283
5 Talsu NSS 248
6 MSĢ TS SASS 185
7 Jelgava KC 14

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Komandu vērtējums

1.diena A B C KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas NSS 17                 15 11 17 6 4 1 15 6 17 15 17 20 11 8           20 13 17 15 8 4 1 20 17 11 17 8 17 15 11                 374
BJSS "Rīdzene" 10 7 6 3 11 20 17 20 20 20 20 15 13 20 15 9 3 20 10 5 20 13 10 20 17 15 9 6 20 15 20 11 7 15 7 6 5 20 13 10 8 20 13 10 9 7 6 20 10 9 8 643
MSĢ TS SASS 15 5 15             13 13                                   5 2 13 9 8                                     98
Brocēnu NSS 20 9 8             17 17 11 7 5 17 8 11 13                     9 10 15                                         177
Talsu NSS 11 20 15 13 13 17       10 2 7 10                               10 11                                           139
Ventspils "Spars" 17 13 4 20 17         13 10 20 11 9 4 7                         17 13 6 3 17 15 9 11 13                             249
Jelgava KC                   8                                                                                   8
                                                                                                         
2.diena A B C KOPĀ
Limbažu/Salacgrīvas NSS 20 15 13 20           20 13 17 11 9 20 9 7 5 20 20 11 17 20 17 17       17 15 10 5 2 20 9 20 17 13 20 20                       469
BJSS "Rīdzene" 17 15 10 11 10 7 6 20   17 15 20 20 10 17 15 8 2 1 17 13 20 17 20 20 13     20 13 9 13 11 10 20 10 11 8 7 6 17 17                   513
MSĢ TS SASS 13 17 5             13                                     4 1 15 10 9                                     87
Brocēnu NSS 20 13 8             11 10 4 15                               8 17                                           106
Talsu NSS 11 17 11 15           17 8 11                                 6 13                                           109
Ventspils "Spars" 20 9 17             15 13 7 3 17 10 15 15                       11 7 3 15 17 15 11                                 220
Jelgava KC                   6                                                                                   6
                                                                                                         
Limbažu/Salacgrīvas NSS 843                                                                                                
BJSS "Rīdzene" 1156                                                                                                
MSĢ TS SASS 185                                                                                                
Brocēnu NSS 283                                                                                                
Talsu NSS 248                                                                                                
Ventspils "Spars" 469                                                                                                
Jelgava KC 14                                                                                                
                                                                                                         
                                                                                                         
                                                                                                         
BJSS "Rīdzene" 1156                                                                                                
Limbažu/Salacgrīvas NSS 843                                                                                                
Ventspils "Spars" 469                                                                                                
Brocēnu NSS 283                                                                                                
Talsu NSS 248                                                                                                
MSĢ TS SASS 185                                                                                                
Jelgava KC 14