Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Limbažu VFS pārbaudes sacensības

  • font size

JUNIORES 1995.-1996. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Laura Skukauska 1996 "Rīdzene" 27 I 30 I 1:00,2 I 2:56,8 I
2 Santa Kupča 1996 "Rīdzene" 1 III 1 5. 1:03,5 II 3:12,0 II
3 Līga Poplavska 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 0   29 II 01:07.2 III 3:34,9 III
4 Elvīra Kelpša 1996 "Rīdzene" 4 II 28 III 1:16,9 5. 4:35,1 4.
5 Linda Baumane 1995 Talsu NSS 0   9 4. 1:09,9 4. 4:11,2 5.

JAUNIETES 1997.-1998. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Amanda Opolā 1997 "Rīdzene" 8 III 41 II 01:00.7 I 03:06.6 I
2 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 3 4.-5. 63 I 01:01.3 II 03:46.5 7.
3 Elvīra Bartuša 1998 "Rīdzene" 14 I 14 15. 01:06.3 12. 03:46.9 8.
4 Tatjana Tokareva 1998 "Rīdzene" 10 II 29 5.-6. 01:03.5 4.-5. 03:51.1 9.
5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 1 6.-8. 18 12.-13. 01:03.6 7. 03:20.1 II
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 0   19 11. 01:06.6 13. 03:21.0 III
7 Marija Prohorova 1998 "Rīdzene" 0   37 III 01:16.2 15. 04:37.2 12.
8 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 1 6.-8. 34 4. 01:03.0 III 03:41.4 6.
9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 3 4.-5. 25 8. 01:03.5 6. izst.
10 Zane Tīkleniece 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 0   29 5.-6. 01:16.0 14.    
11 Anete Neretniece 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 0   20 10. 01:04.3 9. 03:52.7 11.
12 Undīne Melikidze 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 1 6.-8. 24 9. 01:03.5 4.-5. 03:37.2 5.
13 Darja Jefremova 1997 "Rīdzene"     18 12.-13. 01:05.5 10. 03:51.6 10.
14 Beāte Grīsle 1997 "Rīdzene" 0   26 7. 01:05.6 11. 04:39.8 13.
15 Laura Reine 1997 Talsu NSS 0   17 14. 01:03.8 8. 03:36.5 4.

MEITENES 1999.-2000.g.dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 19 I 77 I 1:04,07 II 03:06.9 I
2 Līva Parfenkova 1999 "Rīdzene" 5 5. 54 4.-5. 1:03,22 I 03:21.8 4.
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 7 4. 57 III 1:06,91 6. 03:08.5 II
4 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 9 III 67 II 1:18,09 13. 03:49.0 11.
5 Jekaterina Horkova 1999 "Rīdzene" 13 II 54 4.-5. 1:07,37 7. 03:41.7 9.
6 Elza Elena Lavčinovska 2000 "Rīdzene" 1 7. 32 7. 1:06,48 5. 03:09.0 III
7 Sandija Megi 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   26 10. 1:05,72 III 03:41.3 8.
8 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 0   30 9. 1:05,83 4.    
9 Nadīna Ozoliņa-Mennika 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   31 8. 1:17,97 12.    
10 Līga Kariņa 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 0   23 11. 1:13,32 10. 03:43.4 10.
11 Laura Krisanova 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 0   19 12. 1:11,29 9. 03:34.7 6.
12 Betija Niemiro 2000 Ventspils 0   39 6. 1:10,34 8. 03:26.6 5.
13 Uļjana Reuckija 2000 Ventspils 3 6. 11 13. 1:14,45 11. 03:35.1 7.

MEITENES 2001. g. dz. un jaunākas

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Ance Gintere 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 14 I 63 I 00:47.8 4. 03:28.0 II
2 Una Kreišmane 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 1 5.-7. 43 8. 00:46.3 I 04:02.0 10.
3 Sigita Monta Dreimane 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 9 II 53 4.-5. 00:47.5 II 03:25.9 I
4 Kitija Gērena 2001 Ventspils 2 4. 60 II 00:47.5 III 04:00.3 9.
5 Margarita Oša 2002 "Rīdzene" 1 5.-7. 53 4.-5. 00:48.5 5. 03:39.8 III
6 Sofija Paune 2001 "Rīdzene" 0   56 III 00:51.6 8. 03:52.7 5.
7 Santa Garklāva 2003 Limbažu un S-grīvas NSS 4 III 33 9.-11. 00:50.0 7. 03:57.8 8.
8 Sanija Garklāva 2003 Limbažu un S-grīvas NSS 0   33 9.-11. 00:53.6 10. 03:52.3 4.
9 Laura Dārziņa 2001 Limbažu un S-grīvas NSS     47 6. 00:51.9 9. 03:56.8 6.
10 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 "Rīdzene" 0   44 7. 00:48.6 6. 04:12.0 11.
11 Silvija Līna Cielava 2003 "Rīdzene" 1 5.-7. 33 9.-11. 00:56.6 11. 03:57.1 7.

JUNIORI 1995.-1996. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 14 24. 45 14.-15. 00:55.7 13. 5:33,4 14.
2 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 18 18. 63 4. 00:59,4 25. 5:45,5 17.
3 Dāvis Vasariņš 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 19 17. 26 25. 00:53,5 7. 5:33,0 12.
4 Alberts Vinklers 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 24 11. 52 9. 00:53,1 4. 5:44,6 16.
5 Emīls Ziemelis 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 17 19.-21. 25 26.-27. 00:55,9 14. 5:53,4 21.
6 Daniels Ostapko 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 6 29. 16 33. 1:02,1 29.    
7 Dāvids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 25 9.-10. 67 III 1:04,4 30. 6:43,0 28.
8 Valters Veispāls 1995 SASS/MSĢ 47 III 41 16.-17. 0:53,4 6. 5:54,9 22.
9 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu un S-grīvas NSS 25 9.-10. 47 13. 1:00,9 28. 5:24,6 8.
10 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu un S-grīvas NSS     82 II        
11 Hedijs Brunēvics 1996 Limbažu un S-grīvas NSS 46 4. 56 7.-8. 0:53,3 5. 5:00,7 I
12 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un S-grīvas NSS 42 5. 45 14.-15. 0:58,7 23. 6:15,07 25.
13 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un S-grīvas NSS 50 I 39 18. 0:59,0 24. 5:08,35 III
14 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 32 6. 60 6. 1:15,4 32. 5:29,2 10.
15 Nauris Zablovskis 1995 Ventspils 27 7.-8. 56 7.-8. 0:55,1 11. 5:26,6 9.
16 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 21 12.-14. 20 32. 0:50,1 I 5:20,2 5.
17 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 20 15.-16. 23 29.-30. 0:53,0 III 5:33,0 13.
18 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 27 7.-8. 22 31. 0:58,1 21. 5:22,9 7.
19 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 20 15.-16. 49 10.-11. 0:54,4 8. 5:32,5 11.
20 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 12 26. 23 29.-30. 0:52,8 II 5:18,1 4.
21 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 11 27. 30 23. 0:58,7 22. 6:29,7 26.
22 Sergejs Fjodorovs 1996 "Rīdzene" 10 28. 23 28. 00:57.4 17.    
23 Aksels Kozlovskis 1995 "Rīdzene"     48 12. 00:54.1 9. 5:06,8 II
24 Krists Vorkals 1996 "Rīdzene"     32 22. 00:57.5 18. 6:48,5 29.
25 Eduards Birznieks 1996 "Rīdzene" 15 22.-23. 38 19. 00:56.2 16. 5:49,3 18.
26 Edgars Kušķis 1995 "Rīdzene" 21 12.-14. 33 21. 00:54.5 10. 5:52,4 19.
27 Nauris Jasičūnas 1996 "Rīdzene" 17 19.-21. 25 26.-27. 01:00.0 27. 5:52,8 20.
28 Rahmats Stromanis 1995 Talsu NSS 48 II 87 I 01:11.1 31. 5:55,6 23.
29 Guntars Kundziņš 1996 Talsu NSS 15 22.-23. 34 20. 00:56.2 15. 6:35,1 27.
30 Guntis Kundziņš 1996 Talsu NSS 13 25. 41 16.-17. 00:55.4 12. 7:06,4 30.
31 Toms Donis 1996 Talsu NSS 1 30. 49 10.-11. 00:59.5 26. 5:42,1 15.
32 Roberts Brālis 1996 Talsu NSS 17 19.-21. 27 24. 00:57.5 19. 6:02,4 24.
33 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu NSS 21 12.-14. 61 5. 00:57.9 20. 5:20,2 6.

JAUNIEšI 1997.-1998. g. dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 17 12. 66 5.-6. 00:57.9 12. 2:45,9 16.
2 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 11 23.-25 27 27.-28. 01:02.9 29. 3:08,9 31.
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 9 31.-32. 48 12. 00:53.2 I 2:35,9 7.
4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 20 10. 51 10. 00:55.0 4. 2:36,8 8.
5 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 24 8. 43 14.-16. 01:00.2 19. 3:05,0 25.
6 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 9 31.-32. 27 27.-28. 01:01.9 27. 3:03,7 23.
7 Artūrs Sviķis 1998 Jelgavas BJSS 2 41. 13 40. 01:09.8   3:15,1 35.
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 14 16.-17. 40 19. 00:59.1 17. 2:41,3 10.
9 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu un S-grīvas NSS 1 42. 43 14.-16. 01:09.4 41 izst.
10 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 13 18.-21. 7 42. 01:07.4 39 3:31,9 41.
11 Ņikita Nečajevs 1998 SASS/MSĢ 0   37 21.-22. 01:21.2 46 4:29,5 46.
12 Edgars Andžs 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 42 III 71 4. 00:58.2 13. 2:26,1 II
13 Linards Landsmanis 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 41 4. 44 13. 01:11.1 43. 3:10,8 33.
14 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 43 II 103 I 00:57.6 11. 2:43,7 12.
15 Aldis Vilde 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 47 I 78 II 00:55.0 5. 2:29,9 5.
16 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un S-grīvas NSS 25 7. 49 11. 01:01.9 28. 2:51,1 20.
17 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 13 18.-21. 31 25. 00:57.3 9. 2:42,1 11.
18 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 18 11. 34 23. 00:57.1 8. 3:08,7 30.
19 Atis Lauva 1998 Ventspils 4 39.-40. 17 38.-39. 01:05.3 35. 3:15,2 36.
20 Emīls Kalenda 1998 Ventspils 16 13.-14. 17 38.-39. 01:00.6 20. 2:54,9 21.
21 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 11 23.-25 25 29.-32. 01:07.2 38. 3:14,2 34.
22 Dāvis Pupuriņš 1997 "Rīdzene" 15 15. 66 5.-6. 00:58.6 14. 2:26,5 III
23 Santis Pupuriņš 1998 "Rīdzene" 13 18.-21. 57 7.-8. 00:57.5 10. 2:31,6 6.
24 Pauls Garančs 1998 "Rīdzene" 10 26.-30. 25 29.-32. 01:01.4 26. 3:16,5 37.
25 Nils Garančs 1998 "Rīdzene" 6 37. 23 34. 01:07.6 40. 3:56,6 45.
26 Arturs Žebers 1998 "Rīdzene" 8 33.-34. 24 33. 01:04.1 33. 3:07,5 27.-28.
27 Kārlis Andrejs Lācis 1997 "Rīdzene" 14 16.-17. 39 20. 01:01.0 24. 2:45,6 15.
28 Konstantīns Mihailovs 1997 "Rīdzene" 10 26.-30. 37 21.-22. 01:06.1 36. 2:57,1 22.
29 Konstantīns Hitrovs 1997 "Rīdzene" 35 6. 43 14.-16. 00:58.8 16. 2:28,5 4.
30 Antons Jerjomins 1998 "Rīdzene" 8 33.-34. 18 37. 01:16.1 44. 3:48,3 43.
31 Ernests Rajeckis 1997 "Rīdzene" 7 35.-36. 42 17.-18. 01:00.9 22.-23. 2:48,5 18.
32 Vasilijs Galkins 1998 "Rīdzene" 0   28 26. 01:20.2 45. 3:51,9 44.
33 Rondijs Viņķelis 1998 "Rīdzene" 10 26.-30. 12 41. 01:03.0 31. 3:08,0 29.
34 Niks Mediņš 1997 "Rīdzene" 16 13.-14. 55 9. 00:55.6 7. 2:47,4 17.
35 Rolands Belverts 1997 "Rīdzene" 12 22. 57 7.-8. 00:55.4 6. 2:45,1 14.
36 Oskars Kalniņš 1997 "Rīdzene"     25 29.-32.     2:44,2 13.
37 Kaspars Griķis 1998 "Rīdzene" 10 26.-30. 0   01:00.9 21. 3:04,0 24.
38 Reinārs Brakāns 1998 "Rīdzene"     0   01:01.3 25. 3:07,5 27.-28.
39 Oskars Raudiņš 1997 "Rīdzene" 11 23.-25 25 29.-32. 00:54.8 III 2:38,8 9.
40 Harijs Graudulis 1997 "Rīdzene" 13 18.-21. 22 35. 00:59.8 18. 3:09,5 32.
41 Guntis Rubīns 1998 "Rīdzene" 7 35.-36. 2 44. 01:00.9 22.-23. 3:06,0 26.
42 Lauris Bogomazovs 1998 "Rīdzene" 0   5 43. 01:06.9 37. 3:35,7 42.
43 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 4 39.-40. 32 24. 01:03.3 32. 3:20,2 39.
44 Edgars šteins 1998 Talsu NSS 5 38. 42 17.-18. 01:03.0 30. 3:18,5 38.
45 Dāvis Iļjins 1998 Talsu NSS 39 5. 72 III 00:54.0 II 2:24,4 I
46 Kristaps Ozoliņš 1998 Talsu NSS 23 9. 0   01:05.0 34. 3:22,3 40.
47 Raitis Stromanis 1997 Talsu NSS 10 26.-30. 20 36. 00:58.7 15. 2:50,8 19.

ZĒNI 1999.-2000.g.dz.

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 23 II 57 4. 00:59.1 III 02:56.4 I
2 Ruslans Muiziniks 1999 Jelgavas BJSS 11 8.-11. 47 10.-11. 01:02.8 10.-11. 03:18.2 13.
3 Artjoms Druz 1999 Jelgavas BJSS 3 21.-27. 12 34. 01:02.9 12. 03:37.4 23.
4 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 11 8.-11. 22 27.-29. 01:09.4 24. 03:18.4 14.
5 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 3 21.-27. 67 I 01:11.4 30. 03:54.1 31.
6 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 18 4.-5. 52 7. 01:01.1 6. 03:11.3 9.
7 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 20 III 47 10.-11. 01:03.2 14. 03:13.9 10.
8 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 17 6. 49 9. 00:56.9 I 02:58.5 II
9 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu un S-grīvas NSS     51 8. 01:11.3 29.    
10 Heino Vāravs 1999 Limbažu un S-grīvas NSS         01:10.8 27. 03:42.9 28.
11 Artis Veldre 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 7 15.-16. 54 5.-6. 00:57.6 II 02:58.8 III
12 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 18 4.-5.     01:02.9 13. 03:00.4 4.
13 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un S-grīvas NSS     63 II 01:06.7 19.-20.    
14 Dāvis Landers 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 2 28.-30. 32 18. 01:09.6 25.    
15 Krists Ķeizars-Baltacis 1999 Sp.kl."Lucav-salas airi" 0   8 35. 01:18.0 39. 04:03.3 32.
16 Arno Vallers 2000 Sp.kl."Lucav-salas airi" 3 21.-27. 30 21. 01:01.3 7. 03:52.7 30.
17 Tomass Bantersons 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 3 21.-27. 24 26. 01:06.7 19.-20.    
18 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu un S-grīvas NSS 9 12.-14. 26 24. 01:13.2 34. 03:41.7 27.
19 Edvards Zaķis 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 0   27 22.-23. 01:21.7 40.    
20 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 11 8.-11. 31 19.-20. 01:06.5 18. 03:19.3 15.
21 Imants Ignatovs 2000 Limbažu un S-grīvas NSS                
22 Ziedonis Andrējevs 2000 Limbažu un S-grīvas NSS 2 28.-30. 13 33. 01:14.9 36. 03:37.2 22.
23 Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils 9 12.-14. 36 17. 00:59.3 4. 03:02.3 7.
24 Viesturs Lauva 2000 Ventspils 1   22 27.-29. 01:06.8 21. 03:31.9 18.
25 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 3 21.-27. 25 25. 01:12.1 32. 03:38.2 24.
26 Valdis Lenkevics 2000 Ventspils 0   22 27.-29. 01:15.6 37. 04:04.0 33.
27 Kārlis Drieks 2000 Ventspils 4 18.-20. 3 37.-38. 01:14.6 35. 03:31.1 17.
28 Kristaps Laube 1999 "Rīdzene" 11 8.-11. 42 12. 01:02.8 9. 03:01.7 6.
29 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 27 I 54 5.-6. 01:03.6 15. 03:38.9 26.
30 Artjoms Sidorovs 2000 "Rīdzene" 3 21.-27. 15 31.-32. 01:11.3 28. 03:15.2 12.
31 Arsēnijs Nitijevskis 1999 "Rīdzene" 1   40 13.-14. 01:11.9 31. 04:04.4 34.-35.
32 Sergejs Nikonovs 1999 "Rīdzene" 3 21.-27. 62 III 01:10.2 26. 03:30.9 16.
33 Ņikita Miļčonoks 2000 "Rīdzene" 4 18.-20. 19 30. 01:17.0 38. 04:04.4 34.-35.
34 Roberts Kristofers Napituhins 1999 "Rīdzene" 0   27 22.-23. 01:06.0 17. 03:32.4 19.
35 Sebastjans Zants 1999 "Rīdzene" 12 7. 39 15. 01:02.8 10.-11. 03:04.1 8.
36 Jānis Priede 2000 "Rīdzene" 0   3 37.-38. 01:29.4 41. izst.
37 Arturs Krasnoluckis 2000 "Rīdzene" 7 15.-16. 15 31.-32. 01:09.0 23. 03:36.6 21.
38 Patriks Zviedrāns 2000 "Rīdzene" 0   0   01:08.6 22. 03:34.5 20.
39 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 "Rīdzene" 4 18.-20. 38 16. 01:00.8 5. 03:14.5 11.
40 Aleksandrs Jevsejevs 1999 "Rīdzene" 5 17. 31 19.-20. 01:05.7 16. 03:47.7 29.
41 Vjačeslavs Mičulens 2000 "Rīdzene" 2 28.-30. 5 36. 01:12.7 33. 03:38.6 25.
42 Arnis Stromanis 2000 Talsu NSS                
43 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu NSS 9 12.-14. 40 13.-14. 01:01.5 8. 03:01.4 5.

ZĒNI 2001. g. dz. un jaunāki

Nr. p.k. Vārds Uzvārds Dz. gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
          Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Aleksis ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 8 4. 47 II 00:45.7 11. 03:16.6 8.
2 Jurijs ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 4 14.-15. 36 9.-10. 00:47.2 17. 03:29.4 15.
3 Zigmārs Cinovskis 2002 Jelgavas BJSS 3 16.-17. 1 38. 00:48.2 23.-24. 04:25.5 35.
4 Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 0   32 15. 00:44.0 III 03:26.0 12.
5 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 1 23. 30 16.-21. 00:47.8 22. 03:16.9 7.
6 Rihards Zapaļskis 2001 Limbažu un S-grīvas NSS     41 4.-5. 00:54.4 36.    
7 Andrejs Paimetovs 2001 Limbažu un S-grīvas NSS         00:46.6 12.-13. 04:10.4 33.
8 Aleks Jānis Padans 2001 Limbažu un S-grīvas NSS         00:48.9 25. 03:51.3 25.
9 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 2 18.-22. 49 I 00:56.2 38. izst.
10 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 37 7.-8. 00:47.2 18. 04:06.1  
11 Ralfs Karlāns 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 15 I 24 25. 00:47.4 21. 03:08.6 II
12 Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbažu un S-grīvas NSS 0   41 4.-5. 00:58.7 39.    
13 Aleksandrs Mičulens 2002 Sp.kl. "Lucav-salas airi" 0   10 37. 00:50.0 27. 04:09.7 31.
14 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 30 16.-21. 00:45.6 9. 03:19.1 9.
15 Raivo Ramba 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 9 III 28 22. 00:46.9 15. 03:26.7 13.
16 Ralfs Vasilis 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 0   20 26.-29. 00:50.9 31. 04:04.3 27.
17 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 0   18   00:49.2 26. 03:40.5 22.
18 Ralfs Kariņš 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 36 9.-10. 00:50.2 28.-29. 03:36.5 19.
19 Rainers švecs 2001 Limbažu un S-grīvas NSS 11 II 39 6. 00:45.5 8. 03:11.3 4.
20 Reinis Brunevics 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 7 5.-10. 43 III 00:43.7 I 03:15.8 6.
21 Raivis Girgensons 2002 Limbažu un S-grīvas NSS     27 23.-24. 00:47.3 20. 03:10.8 III
22 Kristiāns Bitkovs 2001 Ventspils 6 11.-13. 34 13. 00:45.3 6. 03:06.9 I
23 Igors Pietuhs 2002 Ventspils 2 18.-22. 17 32. 00:54.8 37. 04:05.0 28.
24 Jēkabs Kalenda 2002 Ventspils 4 14.-15. 13 35.-36. 00:44.8 4. 03:40.3 21.
25 Lenards Brūvelis 2001 Ventspils 7 5.-10. 20 26.-29. 00:43.9 II 03:26.9 14.
26 Danils Reuckijs 2002 Ventspils 6 11.-13. 14 34. 00:51.3 34. 03:42.9 24.
27 Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 "Rīdzene" 6 11.-13. 20 26.-29. 00:46.8 14. 03:42.5 23.
28 Linards Cīrulis 2001 "Rīdzene" 0   30 16.-21. 00:51.2 33. 04:40.0 36.
29 Gatis Vēgners 2002 "Rīdzene" 3 16.-17. 37 7.-8. 00:45.6 10. 03:29.5 16.
30 Artūrs Leitis 2001 "Rīdzene" 0   20 26.-29. 00:48.2 23.-24. 04:09.3 30.
31 Matīss Krauze 2001 "Rīdzene" 0   30 16.-21. 00:45.4 7. 03:36.3 18.
32 Dāvids Cēbergs 2001 "Rīdzene" 7 5.-10. 30 16.-21. 00:46.6 12.-13. 03:25.5 11.
33 Eduards Kāpostiņš 2001 "Rīdzene" 2 18.-22. 15 33. 00:50.5 30. 04:03.1 26.
34 Edvards Ceipe 2001 "Rīdzene"     35 11.-12.     03:15.1 5.
35 Elgars Jevsejevs 2001 "Rīdzene" 0   13 35.-36. 00:46.9 16. 03:31.0 17.
36 Pēteris šlosbergs 2002 "Rīdzene" 0   30 16.-21. 00:51.0 32. 04:10.4 32.
37 Artūrs Skukausks 2001 "Rīdzene" 0   35 11.-12. 00:50.2 28.-29. 03:38.5 20.
38 Norberts Rajeckis 2002 "Rīdzene" 2 18.-22. 27 23.-24. 00:47.3 19. 03:25.1 10.
39 Krists Znotiņš 2001 Talsu NSS 0   33 14. 01:02.2 40. 04:12.9 34.
40 Ričards Ivanovs 2001 Talsu NSS 0   19 30. 00:51.8 35. 05:22.1 37.