Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Latvijas smaiļotāju un kanoe airētāju VFS sacensības 2014

  • font size

Mērķis un uzdevumi

  1. Smaiļošanas un kanoe airēšanas sporta popularizēšana
  2. Smaiļotāju un kanoe airētāju fiziskās sagatavotības pārbaude

Laiks un vieta

Sacensības notiek 2014. gada   8. februārī plkst. 1100 Olimpiskā centra „Limbaži” sporta hallē.   

Iepriekšējie pieteikumi jāiesūta līdz 5. februārim  pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Sacensību vadība

Sacensības organizē  Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola  un Olimpiskais centrs „Limbaži”.  Sacensību galvenā tiesnese  Diāna Zaļupe..

Katrai sporta skolai, sporta klubam  jākomandē uz sacensībām  viens kvalificēts  tiesnesis.

Sacensību programma  un dalībnieki

Sacensībās piedalās Latvijas sporta skolu un klubu sportisti.

 

96.-97. g.

98.-99. g.

2000.-2001. g.

2002. g. un j.

juniori

juniores

j-ši

j-tes

zēni

meit.

zēni

meit.

Svara spiešana guļus 1'

40 kg

30 kg

30 kg

20 kg

20 kg

15 kg

15 kg

10 kg

Pievilkšanās kārienā

reizes

reizes

reizes

reizes

reizes

reizes

reizes

reizes

Pildbumbu pārnešana

/taisne 15 m/

2 x

4 pildb.

2 x

4 pildb.

2 x

4 pildb.

2 x

4 pildb.

2 x

4 pildb.

2 x

4 pildb.

2 x

3 pildb.

2 x

3 pildb.

Skriešana

1500 m

800 m

800 m

800 m

800 m

800 m

800 m

800 m


Apbalvošana

Sacensību uzvarētājus nosaka  katrā vecuma grupā un disciplīnā. 1.-3. vietu ieguvējus apbalvos ar medaļām. Iespējamas pārsteiguma balvas.

Finansēšanas noteikumi

Dalības maksa 2 EUR par dalībnieku.

Komandējuma izdevumus sedz komandējošā organizācija.

Izdevumus, saistītus ar sacensību organizāciju un apbalvošanu, finansē Limbažu un Salacgrīvas novadu  sporta skola un Olimpiskais centrs “Limbaži”

LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU
VFS  SACENSĪBAS
                    Limbaži, 08.02.2014.
                         
JUNIORES 1996.-1997. g. dz.  
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Laura Skukauska 1996 "Rīdzene" 31 I 35 I 0:49,1 I 2:53,0 II
2 Daniela Kondratova 1997 Talsu NSS 18 II 32 II 0:50,2 II 2:44,3 I
3 Amanda Opalā 1997 "Rīdzene" 9 III 27 III 0:50,6 III 3:06,1 III
4 Santa Kupča 1996 "Rīdzene" 5 4.-5. 5 8. 0:51,6 4. 3:12,8 4.
5 Beāte  Grīsle 1997 "Rīdzene" 0   11 7. 0:59,4 9. 4:03,2 9.
6 Laura Reine 1997 Talsu NSS 0   12 6. 0:57,1 8. 3:19,2 5.
7 Sandra Sdarbuta 1997 Ventspils 5 4.-5. 2 9. 0:53,2 7. 3:20,2 6.
8 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 3 6. 17 4. 0:52,0 5. 3:50,5 8.
9 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   16 5. 0:52,9 6. 3:21,8

7.

 

JAUNIETES 1998.-1999. g. dz.  
                         
Nr.   p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Marija Prohorova 1998 "Rīdzene" 0   29 9. 00:59,4 13. 03:53,2 13.
2 Tatjana Tokareva 1998 "Rīdzene" 20 3.-4. 51 4. 00:49,3 II 03:11,7 5.
3 Elvīra Bartuša 1998 "Rīdzene"             03:58,3 14.
4 Jekaterina Horkova 1999 "Rīdzene" 11 6. 35 7. 00:56,9 10. 03:18,4 6.
5 Justīne Andersone 1998 "Rīdzene" 3 8.-9. 43 5. 00:49,8 III 03:10,8 4.
6 Līva Parfenkova 1999 "Rīdzene" 21 II 58 III 00:48,6 I    
7 Alise Sefanovska 1998 Ventspils 0   12 15. 00:53,7 8. 03:50,8 12.
8 Megija Kūle 1999 Ventspils 9 7. 13 14. 00:53,3 7. 03:09,8 II
9 Ieva Drulle 1999 Ventspils 0   16 13. 00:59,3 12. 03:48,8 10.
10 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 30 I 76 I 00:49,8 4. 03:05,5 I
11 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 20 3.-4. 73 II 1:00.8 15. 03:22,5 8.
12 Santa Dreimane 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 13 5. 41 6. 00:52,0 6. 03:10,2 III
13 Anete Neretniece 1998 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   30 8. 00:54,4 9. 03:36,1 9.
14 Sandija Megi 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 3 8.-9. 28 10. 00:49,9 5. 03:18,9 7.
15 Līga Kariņa 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   17 12. 00:59,9 14. 03:49,2 11.
16 Roza Haina 1998 "Rīdzene" 0   20 11. 00:57,8 11. 04:31,5 15.
MEITENES 2000.-2001.g.dz.
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Elza Elena Lavčinovska 2000 "Rīdzene" 1 7. 40 II 00:53,5 I 03:17,1 I
2 Sofija Paune 2001 "Rīdzene" 3 5. 38 III 01:03,1 9. 04:01,6 6.
3 Valērija Kačana 2000 "Rīdzene" 5 4. 32 6. 01:14,2 10. 04:04,2 8.
4 Sigita Amanda Uzule 2000 "Rīdzene" 0   8 10. 00:55,7 4. 04:03,1 7.
5 Anna Saļņikova 2001 Ventspils 9 II 36 4.-5. 00:54,7 II 03:42,6 5.
6 Kitija Gerena 2001 Ventspils 2 6. 36 4.-5. 01:00,1 7. 04:04,8 9.
7 Betija Niemiro 2000 Ventspils 8 III 50 I 00:58,4 5. 03:24,7 III
8 Monta Dreimane 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 16 I 22 9. 00:55,4 III 03:18,1 II
9 Sindija Kašmere 2001 "Rīdzene" 0   29 7. 01:00,7 8. izst.  
10 Justīne Matisone 2001 "Rīdzene" 0   27 8. 00:59,0 6. 03:31,9 4.
MEITENES 2002. g. dz. un jaunākas
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Inuta Cīrule 2003 Talsu NSS 0   30 16. 00:42,4 14. 03:42,2 14.
2 Margarita Oša 2002 "Rīdzene" 3 6.-7. 59 III 00:37,0 III 03:32,0 4.
3 Reina Rituma 2002 "Rīdzene" 2 8.-9. 42 13. 00:38,1 4. 03:17,7 I
4 Santa Luīze Tūtāne 2002 "Rīdzene" 0   57 6. 00:38,9 6.    
5 Emīlija Korago 2004 "Rīdzene" 9 5. 58 4.-5. 00:40,0 9. 03:33,8 5.
6 Margarita Sokolova 2004 "Rīdzene" 15 I 50 10. 00:40,8 10. 04:05,7 10.
7 Maruta Mazule 2002 "Rīdzene" 11 III 45 12. 00:39,3 7. 04:00,5 9.
8 Inita Liniņa 2002 "Rīdzene" 0   66 I 00:36,2 I 03:41,9 8.
9 Krista Kirķe 2002 "Rīdzene" 2 8.-9. 53 9. 00:36,3 II 03:28,5 III
10 Kristiāna Uzule 2003 "Rīdzene" 0   28 17. 00:43,7 18. 04:46,3 16.
11 Sintija Uzule 2003 "Rīdzene" 0   27 18. 00:41,4 12. 04:33,3 13.
12 Rasa  Karnīte 2002 "Rīdzene" 0   54 8. 00:43,1 16. 04:45,8 15.
13 Anete Priedniece 2003 "Rīdzene" 0   11   00:40,9 11. 05:06,4 17.
14 Santa Garklāva 2003 Limbažu un      S-grīvas NSS 12 II 58 4.-5. 00:38,9 5. 03:22,8 II
15 Sanija Garklāva 2003 Limbažu un      S-grīvas NSS 3 6.-7. 40 14. 00:42,5 15. 03:36,9 7.
16 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   64 II 00:39,7 8. izst.  
17 Samanta Krūmiņa 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   55 7. 00:50,3 19. 04:26,8 12.
18 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 1 10. 48 11. 00:43,3 17. 04:05,3 10.
19 Santa Bergšteine 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 10 4. 39 15. 00:42,2 13. 03:33,9 6.
JUNIORI 1996.-1997. g. dz. 
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 1500 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Boriss  Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 37 9. 59 7. 00:46,5 9. 05:10,9 6.
2 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 17 22. 14 26. 00:51,8 22. 05:31,1 13.
3 Roberts Akmens 1996 Talsu NSS 27 12. 55 9. 00:44,8 4. 05:30,3 10.
4 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu NSS 24 14.-15. 61 5.-6. 01:14,2 28.    
5 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ/SASS 28 11. 66 III 00:46,2 7. 05:45,5 15.
6 Kristians Horsts 1997 MSĢ/SASS 18 20.-21. 7 28. 00:51,9 23. 05:53,4 17.
7 Kārlis Andrejs Lācis 1997 "Rīdzene" 25 13. 36 17.-18. 00:46,1 6. 05:30,4 12.
8 Dāvis  Pupuriņš 1997 "Rīdzene" 20 19. 44 12. 00:50,8 20. 05:06,9 III
9 Toms Klammers 1996 "Rīdzene"                
10 Sergejs Fjodorovs 1996 "Rīdzene" 15 24. 40 15.-16. 00:46,5 8. 05:30,4 11.
11 Artūrs Kleins 1997 "Rīdzene" 21 17.-18. 42 13.-14. 00:49,4 17. 05:06,0 II
12 Konstantīns  Mihailovs 1997 "Rīdzene" 12 25. 32 20. 00:47,9 12. 05:52,0 16.
13 Ernests Rajeckis 1997 "Rīdzene"     31 21. 00:48,4 15. 06:11,2 20.
14 Rolands Belverts 1997 "Rīdzene" 22 16. 50 10. 00:52,0 24. 05:26,5 7.
15 Artis  Vītiņš 1997 "Rīdzene" 6 28. 24 24. 00:49,9 18. 06:14,6 21.
16 Raivo Jēkabsons 1996 MSĢ/Ventspils 29 10. 36 17.-18. 00:44,3 II 05:29,4 8.
17 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 16 23. 40 15.-16. 00:47,6 11. 05:58,3 18.
18 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu un      S-grīvas NSS 51 5. 64 4. 00:44,6 III 05:09,8 4.
19 Silvestrs Sebris 1996 Limbažu un      S-grīvas NSS 46 6.     00:46,6 10. 05:10,6 5.
20 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un      S-grīvas NSS 54 II-III 61 5.-6. 00:51,5 21. 05:32,4 14.
21 Aldis Vilde 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 39 7.-8. 70 II 00:44,2 I 05:29,6 9.
22 Dāvis  Ciršs 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 52 4. 82 I 00:45,4 5. 06:19,7 23.
23 Edgars Andžs 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 39 7.-8. 58 8.     06:16,7 22.
24 Linards Landsmanis 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 57 I 34 19. 00:56,6 27. 06:40,4 25.
25 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 24 14.-15. 49 11. 00:48,8 16. 06:23,9 24.
26 Daniels Ostapko 1996 Limbažu un      S-grīvas NSS 8 27. 20 25. 00:48,2 13. 07:30,7 28.
27 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbažu un      S-grīvas NSS 18 20.-21. 9 27. 00:53,6 25. 07:11,3 26.
28 Viktors Krainovs 1996 "Rīdzene" 11 26. 27 22. 00:55,1 26. 07:29,6 27.
29 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un      S-grīvas NSS 54 II-III 42 13.-14. 00:50,1 19. 05:05,7 I
30 Nauris Jasiūnas 1996 "Rīdzene" 21 17.-18. 26 23. 00:48,2 14. 05:59,7 19.
JAUNIEŠI 1998.-1999. g. dz. 
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 25 9. 47 8.     02:29,4 III
2 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 23 10.-11. 38 18. 00:48,3 11. 02:37,2 7.
3 Ruslans Muziniks 1999 Jelgavas BJSS 26 7.-.8 39 15.-17. 00:50,7 20. 02:55,4 22.
4 Linards Baumanis 1998 Talsu NSS 7 33.-34. 43 11. 00:58,7 43. 03:10,6 32.
5 Kristaps Kristians Ozoliņš 1998 Talsu NSS 4 38.-41. 8 41. 00:51,2 22. izst.  
6 Gusts Znotiņš 1999 Talsu NSS 1 44.-45. 12 40. 00:55,3 38. 03:16,1 36.
7 Nikita Nečajevs 1998 MSĢ/SASS 8 31.-32. 60 III 01:01,5 44. 04:08,4 43.
8 Armands Arnolds Miruškins 1998 "Rīdzene" 16 17.-19. 36 20.-21. 00:50,7 19. 02:51,2 19.
9 Arturs  Žebers 1998 "Rīdzene" 9 27.-30. 39 15.-17. 00:52,0 25. 03:01,8 26.
10 Santis  Pupuriņš 1998 "Rīdzene" 9 27.-30. 72 II 00:47,2 7. 02:28,9 II
11 Nils Garaņčs 1998 "Rīdzene" 10 25.-26. 31 24.-26. 00:49,3 14. 03:14,6 34.
12 Pauls Garaņčs 1998 "Rīdzene" 16 17.-19. 45 10. 00:48,1 10. 02:52,8 20.
13 Raimonds Apinis 1998 "Rīdzene" 26 7.-8. 31 24.-26. 00:54,3 33.    
14 Kristaps  Laube 1999 "Rīdzene" 20 13. 42 12.-13. 00:52,4 28. 02:47,0 13.
15 Artūrs Mihaļevičs 1999 "Rīdzene" 15 20. 22 32.-33. 00:50,1 18. 03:07,0 29.
16 Gregors Nīss 1999 "Rīdzene" 3 42.-43. 14 38. 00:56,3 40. 03:00,5 25.
17 Jurijs Avkštoļs 1999 "Rīdzene" 10 25.-26. 28 28. 00:52,7 31. 03:09,8 31.
18 Antons Jerjomins 1998 "Rīdzene" 23 10.-11. 37 19. 00:54,5 35. 03:15,8 35.
19 Ruvims  Kagans 1999 "Rīdzene"         00:48,9 13.    
20 Guntis Rubīns 1998 "Rīdzene" 17 15.-16. 24 31.     02:46,5 12.
21 Lauris Bogomazovs 1998 "Rīdzene" 4 38.-41. 16 37. 00:51,0 21. 02:59,0 23.
22 Kristaps Ceriņš 1999 "Rīdzene" 16 17.-19. 26 30. 00:44,7 I 02:38,8 8.
23 Augusts Kārklītis 1999 "Rīdzene" 4 38.-41. 0   00:52,7 30. 02:59,6 24.
24 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 "Rīdzene" 9 27.-30. 31 24.-26. 00:48,0 9. 02:46,0 11.
25 Reinis Kalnarājs 1999 "Rīdzene" 8 31.-32. 36 20.-21. 00:52,2 27. 03:14,5 33.
26 Aleksandrs Jevsejevs 1999 "Rīdzene" 7 33.-34. 29 27. 00:53,0 32. 03:09,4 30.
27 Valters Sudmalis 1998 "Rīdzene" 28 5.-6. 40 14. 00:46,4 4. 02:49,6 16.
28 Artis Kirķis 1998 "Rīdzene" 1 44.-45. 33 23. 00:55,1 37. 03:42,5 42.
29 Edgars  Burtnieks 1998 "Rīdzene" 11 22.-24. 13 39. 00:51,9 24. 02:50,2 18.
30 Artūrs Belans 1999 "Rīdzene" 17 15.-16. 39 15.-17. 00:45,5 III 02:36,8 6.
31 Horens Lāns 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 36 II 50 6.-7. 00:49,5 16. 02:49,7 17.
32 Alvis Veldre 1998 Limbažu un      S-grīvas NSS 30 4. 52 4. 00:47,0 6. 02:33,5 5.
33 Juris Kristaps Sūrums 1998 Limbažu un      S-grīvas NSS 11 22.-24.     00:49,4 15. 02:45,8 10.
34 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 33 III 50 6.-7. 00:45,2 II 02:31,8 4.
35 Heino Vāravs 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 5 36.-37.     00:52,5 29. 02:49,2 15.
36 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   42 12.-13. 00:55,4 39. 03:22,0 37.
37 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 5 36.-37.     00:52,0 26. 03:03,6 28.
38 Valts Vīgerts 1999 Ventspils 13 21. 17 36. 00:57,7 41. 03:42,2 41.
39 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils             05:05,7 44.
40 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 22 12. 46 9. 00:47,9 8. 03:34,8 39.
41 Emīls Kalendra 1998 Ventspils 28 5.-6. 34 22. 00:46,7 5. 02:43,8 9.
42 Kristers Fišenfelds 1999 Ventspils 11 22.-24. 27 29. 00:48,9 12. 02:47,4 14.
43 Dāvis Iļjins 1998 MSĢ/Ventspils 42 I 86 I 00:50,0 17. 02:23,1 I
44 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu un      S-grīvas NSS 4 38.-41. 51 5. 00:57,7 42. 03:29,4 38.
45 Markuss Kagainis 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 9 27.-30. 19 34. 00:54,4 34. 03:02,7 27.
46 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 3 42.-43. 0   00:51,6 23. 02:54,9 21.
47 Oskars Imaks 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 19 14. 18 35. 01:03,0 45. 03:38,2 40.
48 Pēteris Gluhaņuks 1999 Limbažu un      S-grīvas NSS 6 35. 22 32.-33. 00:55,0 36.    
ZĒNI 2000.-2001. g. dz. 
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 24 5. 61 5.-8. 00:45,5 I 02:41,5 I
2 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 14 12.-13. 36 18.-21. 00:56,6 35. 02:59,7 10.
3 Jānis Dombrovskis 2000 Talsu NSS 3 36.-39. 27 34.-35. 00:53,2 19. 03:30,6 30.
4 Rinalds Ozoliņš 2000 Talsu NSS 16 9.-11. 61 5.-8. 00:45,8 III 02:51,2 5.
5 Krists  Znotiņš 2001 Talsu NSS 0   30 32.-33. 00:48,7 6. 03:42,5 35.
6 Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 16 9.-11 50 11.-12. 00:59,5 43. 02:59,2 9.
7 Aleks Šengalija 2001 SASS/MSĢ 8 20.-23. 36 18.-21. 00:51,8 16. 03:12,9 18.
8 Henrijs Horsts 2001 SASS/MSĢ 3 36.-39. 36 18.-21. 00:54,8 27. 03:28,7 26.
9 Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 "Rīdzene" 8 20.-23. 20 41.-42. 00:50,3 10. 03:05,0 14.
10 Miks Upmanis 2001 "Rīdzene" 11 15.-16. 22 38.-39. 00:56,2 32. 03:10,3 17.
11 Kirils Sokolovs 2000 "Rīdzene" 37 I 61 5.-8. 00:48,1 5. 03:01,8 12.
12 Vladislavs  Fostijs 2000 "Rīdzene" 1 43.-46. 61 5.-8. 00:51,3 13. 03:22,6 23.
13 Genrihs Soļaņiks 2001 "Rīdzene" 2 40.-42. 36 18.-21. 00:59,7 44. 03:55,4 40.
14 Lukass Nīss 2000 "Rīdzene" 8 20.-23. 32 26.-28. 00:53,6 21. 03:00,9 11.
15 Vasilijs Somončevs 2000 "Rīdzene" 14 12.-13. 42 16. 00:58,7 41. 03:59,1 41.
16 Kristofers Lamberts 2000 "Rīdzene" 22 6.-7. 50 11.-12.        
17 Elgars Jevsejevs 2001 "Rīdzene" 1 43.-46. 8 49.-50. 00:55,8 29.    
18 Jēkabs Graudiņš 2000 "Rīdzene" 1 43.-46. 20 41.-42. 00:54,5 26. 03:38,6 34.
19 Lauris Ļitvinovs 2001 "Rīdzene" 1 43.-46. 27 34.-35. 00:59,7 45. 03:49,0 38.
20 Artūrs Leitis 2001 "Rīdzene" 0   14 45.-46. 01:00,7 49. 04:05,3 42.
21 Dāvids Cēbergs 2000 "Rīdzene" 7 24.-27. 34 23.-24. 00:53,6 22. 03:33,4 32.
22 Raivo Leitis 2000 "Rīdzene" 5   31 29.-31. 00:56,5 33. 03:14,5 19.
23 Aigars Prikņa 2000 "Rīdzene" 4   35 22. 00:53,9 23. 03:03,9 13.
24 Artūrs Ivko 2000 "Rīdzene" 7 24.-27. 33 25. 00:58,0 39.    
25 Kārlis  Mārtinsons 2000 "Rīdzene" 6 28.-30. 17 43.-44. 01:01,5 51. 03:31,1 31.
26 Ričards Zaķis 2001 "Rīdzene" 3 36.-39. 23 37. 00:57,3 38. 03:38,1 33.
27 Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils 5 31.-33. 57 9. 01:00,0 47.    
28 Deniss Nelma 2000 Ventspils 11 15.-16. 32 26.-28. 00:56,5 34. 03:17,1 22.
29 Kristaps Buks 2000 Ventspils 3 36.-39. 25 36. 01:01,3 50. 03:28,5 25.
30 Maikls  Smaļko 2001 Ventspils 2 40.-42. 34 23.-24. 01:05,7 53. 04:17,2 45.
31 Andis Kranciņš 2001 Ventspils 2 40.-42. 12 48. 00:59,2 42. 03:29,3 27.
32 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS     96 I 00:48,7 7.    
33 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 25 4.     00:50,0 9. 02:50,1 4.
34 Artis Veldre 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 20 8. 72 II 00:45,7 II 02:43,2 II
35 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 12 14. 49 13.-14. 00:48,9 8. 02:48,5 III
36 Nils Šporns 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 7 24.-27.     00:52,5 17. 03:14,5 20.
37 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS     30 32.-33. 00:56,0 31. 03:47,3 36.
38 Elvis Miklāvs 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 8 20.-23. 49 13.-14. 00:53,4 20. izst.  
39 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 4 34.-35.     00:55,8 30. 03:15,3 21.
40 Rihards Zapoļskis 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS     41 17. 00:59,7 46.    
41 Mārtiņš Sūrums 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS     47 15. 00:56,9 36.-37.    
42 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 16 9.-11.     00:56,9 36.-37.    
43 Rainers Švecs 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 22 6.-7. 63 4. 00:51,5 15. 02:58,6 8.
44 Ēriks Kapbergs 2001 Ventspils 0   0   01:06,9 54. 04:18,5 46.
45 Kristians Bitkovs 2001 Ventspils 9 19. 22 38.-39. 00:53,2 18. 03:10,0 16.
46 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 28 II 52 10. 00:50,9 11. 03:05,3 15.
47 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 5 31.-33. 14 45.-46. 00:58,7 40. 03:30,3 29.
48 Edvards  Zaķis 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   21 40. 01:00,4 48. 04:13,3 44.
49 Raivo Ramba 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 10 17.-18. 17 43.-44. 00:51,3 14. 03:30,1 28.
50 Nauris Tomsons 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 10 17.-18. 31 29.-31. 00:51,1 12. 02:53,3 6.
51 Arnis Paegle 2000 Limbažu un      S-grīvas NSS 26 III 64 III 00:47,2 4. 02:56,9 7.
52 Emīls Bergšteins 2001 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   8 49.-50. 01:02,3 52. 04:07,7 43.
53 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 6 28.-30. 32 26.-28. 00:54,4 24. 03:48,9 37.
54 Marks Aleksejevs 2000 Ventspils 6 28.-30. 31 29.-31. 00:54,4 25. 03:53,2 39.
55 Kārlis  Dreiks 2000 Ventspils 7 24.-27. 13 47. 00:54,8 28. 03:23,8 24.
ZĒNI 2002. g. dz. un jaun. 
                         
Nr.  p.k. Vārds Uzvārds Dz.   gads Komanda Pievilkšanās kārienā Svara stieņa spiešana guļus Pildbumbu pārnešana 800 m skrējiens
Rez.  Vieta Rez.  Vieta Rez. Vieta Rez. Vieta
1 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 4 12.-15. 55 II 00:37,2 III 03:11,4 II
2 Kārlis Ozols 2004 Jelgavas BJSS 12 I 22 17.-18. 00:37,5 4. 04:04,7 25.
3 Tomass Zariņš 2004 Talsu NSS 7 7. 20 19.-20. 00:38,0 7. 03:34,4 12.
4 Valts Lapsiņš 2002 MSĢ/SASS 11 II 17 22. 00:40,7 17. 04:02,3 23.
5 Danila Podgornijs 2002 MSĢ/SASS     25 13.-15. 00:38,3 10. 03:38,2 13.
6 Ernests Renalds Prauliņš 2002 "Rīdzene" 0   30 8.-9. 00:42,4 22. 03:58,9 22.
7 Ēriks Upmanis 2003 "Rīdzene" 0   20 19.-20. 00:37,9 5. 03:39,6 14.
8 Norberts Rajeckis 2002 "Rīdzene" 2 17.-18. 24 16. 00:36,1 I 03:28,8 5.
9 Kārlis Plostnieks 2003 "Rīdzene" 0   6 25. 00:39,5 15. 03:34,0 11.
10 Orests Marts  Rullis 2003 "Rīdzene" 9 5.-6. 14 23. 00:38,2 9. 03:24,2 4.
11 Rolands Kalniņš 2005 "Rīdzene" 1 19. 22 17.-18. 00:44,5 27. 03:29,0 6.
12 Valters Mārtinsons 2003 "Rīdzene" 2 17.-18. 27 11.-12. 00:40,8 18. 03:31,0 9.
13 Aleksis Engelharts 2004 "Rīdzene" 5 10.-11. 4   00:43,2 25. izst.  
14 Anatolijs Koļesņevs 2003 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   49 III 00:43,3 26.    
15 Artūrs Beitāns 2002 Ventspils 4 12.-15. 38 5. 00:37,9 6. 03:30,6 8.
16 Pāvels Voleiņa 2003 Ventspils 4 12.-15. 35 6. 00:42,4 23. 04:17,8 26.
17 Artemijs Aleksejevs 2003 Ventspils 6 8.-9. 25 13.-15. 00:38,1 8. 04:03,8 24.
18 Anatolijs Zeinālovs 2002 Limbažu un S-grīvas NSS 3 16. 69 I 00:41,2 19. 03:15,5 III
19 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 9 5.-6. 34 7. 00:36,5 II 03:46,3 16.
20 Juris Alsbergs 2003 Limbažu un      S-grīvas NSS         00:38,7 13. 03:42,3 15.
21 Rainers Uplejs 2002 Ventspils 5 10.-11. 19 21. 00:39,5 14. 03:08,2 I
22 Kristaps Knops 2003 Limbažu un      S-grīvas NSS 10 3.-4. 30 8.-9. 00:42,5 24. 03:47,7 17.
23 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 10 3.-4. 43 4. 00:40,6 16. 03:29,3 7.
24 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   29 10. 00:41,4 20. 03:56,2 20.
25 Daniels Zviedrs 2002 Limbažu un      S-grīvas NSS 0   13 24. 00:52,7 28. 03:49,5 18.
26 Mārtiņš Jirgensons 2004 Limbažu un      S-grīvas NSS 4 12.-15. 27 11.-12. 00:42,3 21. 03:33,7 10.
27 Reinis Vanka 2005 Limbažu un      S-grīvas NSS 6 8.-9. 25 13.-15. 00:38,5 11.-12. 03:52,3 19.
28 Kristofs  Zaļupe 2005 Limbažu un      S-grīvas NSS