Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

LATVIJAS KANOE FEDERĀCIJAS KROSS 2014

  • font size

E grupas zēni (2002. - 2004.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Reinis Brunēvics 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:14.25
2 Rainers Uplejs 2002 Sporta skola „Spars” 10:15.75
3 Augusts Melderis 2002 Brocēnu novada BJSS 10:36.72
4 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgavas BJSS 10:39.04
5 Artjoms Nitijevskis 2002 BJSS "Rīdzene" 10:48.44
6 Ralfs Pavārs 2003 Brocēnu novada BJSS 10:49.41
7 Kārlis Ozols 2004 Jelgavas BJSS 10:55.13
8 Ingus Justs 2002 BJSS "Rīdzene" 11:13.10
9 Ritvars Zvirgzds 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:13.85
10 Jēkabs Kalenda 2002 Sporta skola „Spars” 11:17.75
11 Nils Mediņš 2002 Jelgavas BJSS 11:18.72
12 Danila Podgornijs 2002 MSĢ/SASS 11:20.79
13 Pēteris Alksnis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:22.16
14 Edijs Dombrovskis 2003 Brocēnu novada BJSS 11:25.25
15 Rolands Kalniņš 2005 BJSS "Rīdzene" 11:26.19
16 Kristaps Aksenoks 2002 BJSS "Rīdzene" 11:26.60
17 Elmārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 11:27.63
18 Miks Caune 2004 BJSS "Rīdzene" 11:29.59
19 Toms Kaļva 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:33.91
20 Aleksandrs Titovs 2002   11:34.32
21 Ralfs Kariņš 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:38.91
22 Rihards Rikts 2002 BJSS "Rīdzene" 11:45.91
23 Renārs Troms 2002 BJSS "Rīdzene" 12:07.04
24 Dainis Pikalovs 2003 Brocēnu novada BJSS 12:15.25
25 Reinis Vanka 2005 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:15.60
26 Jānis Dombrovskis 2002 BJSS "Rīdzene" 12:17.00
27 Ernests Prauliņš 2002 BJSS "Rīdzene" 12:19.79
28 Āris Ārnieks 2002 Brocēnu novada BJSS 12:22.97
29 Gļebs Vasiļjevs 2003 Sporta skola „Spars” 12:27.25
30 Kristaps Pinkevičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:30.29
31 Antons Kataļins 2003 BJSS "Rīdzene" 12:30.85
32 Mikuss Irmejs 2004 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:37.91
33 Iļja Sečko 2003 BJSS "Rīdzene" 12:45.85
34 Kārlis Grunte 2003 Talsu novada sporta skola 12:59.60
35 Kārlis Strīģelis 2003 BJSS "Rīdzene" 13:00.00
36 Renārs Bērziņš 2004 Talsu novada sporta skola 13:01.07
37 Ēriks Upmanis 2003 BJSS "Rīdzene" 13:09.38
38 Norberts Rajeckis 2002 BJSS "Rīdzene" 13:22.79
39 Edvards Vilde 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 13:24.88
40 Niks Stromanis 2003 Brocēnu novada BJSS 13:58.91
41 Marks Kacens 2003 BJSS "Rīdzene" 14:06.47
42 Artis Paslauskis 2003 ŪSK Barons 14:32.57
43 Dāvis Zujevs 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 14:59.63
44 Kristaps Kaņējevs 2002 BJSS "Rīdzene" 15:21.10
45 Vadims Hrustaļovs 2002 ŪSK Barons 15:28.29
46 Pēteris Ļahs 2004 ŪSK Barons 15:47.57
47 Ernests Gulbis 2002 BJSS "Rīdzene" 15:48.60
48 Jānis Francis Žurilo 2002 BJSS "Rīdzene" 15:49.35
49 Mārtiņš Jirgensons 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 15:52.63
50 Gatis Artūrs Šūpulis 2002 BJSS "Rīdzene" 15:57.07
51 Markuss Irmejs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 17:30.61
52 Kārlis Plostnieks 2003 BJSS "Rīdzene" 17:32.42
53 Pēteris Šlosbergs 2002 BJSS "Rīdzene" 17:32.75
54 Dāvids Ļahs 2003 ŪSK Barons 17:49.56
55 Ņikita Martjučenko 2003   17:49.91
56 Iļja Ivanovs 2002 Sporta skola „Spars” 18:09.68
57 Uvis Prokopovičs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:09.96
58 Kristaps Knops 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:12.23
59 Valters Brūders 2003 Sporta skola „Spars” 18:22.03

E grupas meitenes (2002.-2004.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Reina Rituma 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 11:24.16
2 Saulija Markaviča 2003 Brocēnu novada BJSS 11:35.50
3 Linda Breidaka 2002 Brocēnu novada BJSS 11:59.37
4 Margarita Oša 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 12:32.84
5 Līva Sīlīte 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 12:41.12
6 Anete Derkusova 2002 Jelgavas BJSS 12:58.09
7 Katrīna Smiltniece 2002 Jelgavas BJSS 13:03.03
8 Santa Garklāva 2003 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 13:38.62
9 Margarita Sokolova 2004 BJSS "Rīdzene" 14:03.19
10 Marta Cepurīte 2002 Sporta skola „Spars” 14:06.97
11 Ance Tomsone 2005 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 14:19.94
12 Santa Luīze Tūtāne 2002 2002 BJSS "Rīdzene" 17:58.59
13 Gita Beāte Greize 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:04.03
14 Kristīne Poļaka 2002 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 18:08.97
         

D grupas zēni (2000. - 2001.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 8:27.93
2 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:19.97
3 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 9:27.36
4 Uvis Arbidāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:28.08
5 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu novada BJSS 9:29.14
6 Matīss Niks Vērmanis 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:35.36
7 Artjoms Kokarevs 2000 MSĢ/SASS 9:37.12
8 Daniils Serins 2000 Sporta skola „Spars” 9:39.37
9 Lukass Niss 2000 BJSS "Rīdzene" 9:47.17
10 Gints Markacičs 2000 Brocēnu novada BJSS 9:56.67
11 Kristiāns Kacars 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 9:58.05
12 Arturs Ivko 2000 BJSS "Rīdzene" 10:12.68
13 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 10:24.94
14 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:29.51
15 Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 10:33.89
16 Markuss Jonatāns 2000 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:34.89
17 Kirills Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 10:36.82
18 Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10:37.44
19 Kristaps Leinišs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:41.00
20 Ivo Šteinerts 2000   10:41.35
21 Gustavs Lauris Ruģelis 2001 MSĢ/SASS 10:41.60
22 Mārtiņš Jānis Sūrums 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:42.90
23 Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 10:45.04
24 Iļja Lučenkovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10:46.73
25 Artūrs Skrebels 2001 BJSS "Rīdzene" 10:47.81
26 Kims Petrovs 2000 Jelgavas BJSS 10:48.02
27 Dāvis Ceibergs 2001   10:55.55
28 Aigars Cīrulis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 10:58.26
29 Vjačeslavs Mičulens 2000 BJSS "Rīdzene" 11:10.03
30 Roberts Karpinskis 2000 Sporta skola „Spars” 11:11.56
31 Henrijs Horsts 2001 MSĢ/SASS 11:28.21
32 Miks Upmanis 2001 BJSS "Rīdzene" 11:30.47
33 Kristiāns Bitkovs 2001 Sporta skola „Spars” 11:32.87
34 Aleksejs Sabarņa 2000 Sporta skola „Spars” 11:45.37
35 Natanaels Siders 2000 Sporta skola „Spars” 35:48.06
36 Ronalds Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 12:06.76
37 Rihards Jēkabs Dzenis 2000 Brocēnu novada BJSS 12:08.33
38 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu novada BJSS 12:15.99
39 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 12:16.37
40 Kārlis Mārtinsons 2001 BJSS "Rīdzene" 12:17.14
41 Ivo Veisbergs 2001 Talsu novada sporta skola 12:21.95
42 Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 12:25.06
43 Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 12:27.03
44 Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 12:29.03
45 Daniils Sečko 2001 BJSS "Rīdzene" 12:44.25
46 Jānis Priede 2000 BJSS "Rīdzene" 12:58.94
47 Martins Kalniņš 2000 Jelgavas BJSS 13:01.06
48 Raivo Leitis 2000 BJSS "Rīdzene" 13:01.81
49 Vasilijs Somancevs 2000 BJSS "Rīdzene" 13:02.13
50 Rihards Silars 2001 Jelgavas BJSS 13:03.20
51 Kristaps Buks 2000 Sporta skola „Spars” 13:03.66
52 Andis Kranciņš 2001 Sporta skola „Spars” 13:33.18
53 Ēriks Kāpbergs 2001 Sporta skola „Spars” 13:42.53
54 Deniss Vrubļevskis 2000 Sporta skola „Spars” 13:48.93
55 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 14:00.91
56 Genrihs Soļaniks 2001 BJSS "Rīdzene" 14:17.59
57 Stefans Romanoss 2000 BJSS "Rīdzene" 14:25.44
58 Ņikita Bugajevs 2000 BJSS "Rīdzene" 15:07.43
59 Maikls Smaļko 2001 Sporta skola „Spars” 15:15.32
60 Vitālijs Upenieks 2000 ŪSK Barons 16:07.40
61 Pauls Livčāns 2000 BJSS "Rīdzene" 16:12.25

D grupas meitenes (2000.-2001.g.dz.), 1 aplis - 2,5 km

1 Monta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 11:25.41
2 Laura Liene Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 11:38.34
3 Elīza Budava 2001 Sporta skola "Spars" 11:41.56
4 Monta Emīlija Sadovska 2001 BJSS "Rīdzene" 12:10.28
5 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 14:50.87
6 Madara Lejiņa 2000 BJSS "Rīdzene" 15:18.19
7 Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 16:19.00
8 Kitija Gerena 2001 Sporta skola „Spars” 17:57.16

C grupas jaunietes (1998.-1999.g.dz.), 2 apļi - 5 km

1 Viktorija Ķempele 1998 Sporta skola "Spars" 22:58.94
2 Aleksandra Denafa 1999 BJSS "Rīdzene" 24:30.07
3 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 24:30.69
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 24:38.10
5 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 24:45.72
6 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 25:06.69
7 Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 25:41.69
8 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 25:53.13
9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 27:10.47
10 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 27:19.94
11 Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 27:50.38
12 Linda Krilovska 1999 Sporta skola "Spars" 28:17.13
13 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 28:33.38
14 Kitija Holšteine 1999 Brocēnu novada BJSS 29:13.88
15 Līga Kariņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:07.75
16 Roza Haina 1998 BJSS "Rīdzene" 32:49.44
         

C grupas jaunieši (1998. - 1999.g.dz.), 2 apļi - 5 km

1 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 18:07.53
2 Mārtiņš Robežnieks 1999 Jelgavas BJSS 18:08.78
3 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 18:30.78
4 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 18:45.93
5 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 19:10.59
6 Artūrs Belāns 1999 BJSS "Rīdzene" 19:43.10
7 Dāvis Iļjins 1998 Sporta skola „Spars” 19:53.45
8 Ruvims Kogans 1999 BJSS "Rīdzene" 19:53.77
9 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 19:54.13
10 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 20:06.69
11 Toms Grīnbergs 1998 BJSS "Rīdzene" 20:32.39
12 Kristaps – Kristians Ozoliņš 1998 Talsu novada sporta skola 20:33.17
13 Kristers Frišenfelds 1999 Sporta skola „Spars” 21:08.46
14 Sandris Kozlovskis 1998 Sporta skola „Spars” 21:10.74
15 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 21:48.69
16 Gregors Niss 1999 BJSS "Rīdzene" 22:27.50
17 Ginters Kublinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:39.46
18 Tomass Kovaļenko 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:59.31
19 Ralfs Jātnieks 1999 Sporta skola „Spars” 23:30.80
20 Juris Avkštols 1999 BJSS "Rīdzene" 24:05.08
21 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 24:06.79
22 Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 Rīdzene/ MSĢ 24:07.63
23 Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 24:08.17
24 Kristaps Ceriņš 1999 BJSS "Rīdzene" 24:16.77
25 Guntis Rubīns 1998 BJSS "Rīdzene" 24:44.24
26 Egils Milnis 1999 Brocēnu novada BJSS 24:46.75
27 Nils Garančs 1998 BJSS "Rīdzene" 24:51.00
28 Heino Vāravs 1999 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 26:53.41
29 Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 27:06.40
30 Roberts Napituhins 1999 BJSS "Rīdzene" 27:07.20
31 Emīls Kalenda 1998 Sporta skola „Spars” 28:48.31
32 Valts Vīgerts 1999 Sporta skola „Spars” 28:48.61
33 Kristers Rutkis 1999 Talsu novada sporta skola 29:33.89
34 Edgars Šteins 1998 Talsu novada sporta skola 29:36.28
35 Ņikita Kiričenko 1999 BJSS "Rīdzene" 30:02.56
36 Pāvels Pavlovskis 1999 ŪSK Barons 31:02.77

A grupas vīrieši (1995.g.dz. un vec.), 3 apļi - 7,5 km

1 Aivis Tints 1987 USK "Attekas sala" 27:50.94
2 Rahmads Stromanis 1995 Jelgavas BJSS 28:29.44
3 Oskars Rikters 1987 MSĢ/SASS 28:40.60
4 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 28:56.69
5 Arvis Iļjins 1994 Airēšanas klubs „Venta” 30:33.10
6 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 31:00.03
7 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novada BJSS 31:11.03
8 Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK Barons 31:15.85
9 Mārtiņš Burkovskis 1993 Sporta skola „Spars” 32:37.72
10 Ivo Jēkabsons 1995 Sporta skola „Spars” 32:52.81
11 Valters Veispals 1995 MSĢ/SASS 33:18.69
12 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33:39.81
13 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 36:30.60
14 Ivans Tolstojs 1994 MSĢ/SASS 38:21.81
15 Roberts Zīmelis     42:17.53
16 Krišs Jansons 1995 BJSS "Rīdzene" 44:00.62

A grupas sievietes (1995.g.dz. un vec.), 2 apļi - 5 km

1 Agnija Bērziņa 1989 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 22:23.25
2 Marta Kondratova 1995 MSĢ/SASS 24:27.54
3 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene" 31:05.72

B grupas juniori (1996.-1997.g.dz.), 3 apļi - 7,5 km

1 Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 28:00.13
2 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 29:56.72
3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 30:33.03
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 30:40.16
5 Raivo Jēkabsons 1996 Sporta skola „Spars” 31:41.10
6 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" 32:25.47
7 Hedija Vents Brunēvics 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:43.44
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 32:43.88
9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 33:10.03
10 Alekss Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 33:19.25
11 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 33:41.94
12 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS "Rīdzene" 34:43.30
13 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un Salacgrīvas novada SS 34:44.53
14 Raitis Stromanis 1997 Talsu novada sporta skola 34:59.25
15 Ģirts Jansons 1996 Sporta skola „Spars” 35:41.47
16 Guntars Kundziņš 1996 Talsu novada sporta skola 36:06.19
17 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 36:17.53
18 Artis Vītiņš 1997 BJSS "Rīdzene" 37:06.38
19 Edvards Likovskis 1997 MSĢ/SASS 37:13.19
20 Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ/SASS 38:18.22
21 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 40:40.28
22 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 43:12.50
23 Linards Sproģis 1997 Brocēnu novada BJSS 44:00.03
24 Rolands Šakals 1997 Brocēnu novada BJSS 44:00.34

B grupas juniores (1996.-1997.g.dz.), 2 apļi - 5 km

1 Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 21:13.79
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 21:34.54
3 Santa Kupča 1996 BJSS "Rīdzene" 24:42.88
4 Kristīne Bulačņikova 1997 Sporta skola "Spars" 25:32.63
5 Luīze Jerohova 1997 MSĢ/SASS 27:10.94

Sacensību galvenā sekretāre Evija Dārziņa