Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Latvijas Kanoe federācijas kross 2012

  • font size

E grupas zēni (2000. - 2001.g.dz.), 1 aplis – 2,5 km

1 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 10:17
2 Rainers Švecs 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 10:21
3 Arnis Stromanis 2000 Talsu novada SS 10:23
4 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu novada BJSS 10:34
5 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novada SS 11:16
6 Gints Markavičs 2000 Brocēnu novada BJSS 11:17
7 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 11:17.2
8 Rihards Kārlis Lavčinovskis 2001 BJSS "Rīdzene" 11:27
9 Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 11:28
10 Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu novada BJSS 11:28.2
11 Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 11:34
12 Artjoms Sidorovs 2000 BJSS "Rīdzene" 11:57
13 Dāvis Landers 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 12:25
14 Elgars Jevsējevs 2001 BJSS "Rīdzene" 12:29
15 Kristers Dēvids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 12:33
16 Elvis Miklāvs 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 13:47
17 Artūrs Krasnovodskis 2000 BJSS "Rīdzene" 13:50
18 Ņikita Miļčonoks 2000 BJSS "Rīdzene" 14:06
19 Vjačeslavs Mičulens 2000 BJSS "Rīdzene" 14:07
20 Matīss Kante 2001 BJSS "Rīdzene" 14:29
21 Krists Emīls Gūtmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 14:32
22 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 14:36
23 Arno Vallers 2000 Lucavsalas airi 14:36.2
24 Aigars Cīrulis 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 14:37
25 Artūrs Leitis 2001 BJSS "Rīdzene" 14:51
26 Raivo Leitis 2000 BJSS "Rīdzene" 17:08
27 Eduards Kāpostiņš 2001 BJSS "Rīdzene" 17:19
28 Linards Cīrulis 2001 BJSS "Rīdzene" 17:35
29 Niks Ričards Padāns 2000 Limbaži/Salacgrīva SS 19:12
30 Aleks Cepītis 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 19:58
31 Rihards Zapoļskis 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 20:08

E grupas meitenes (2000.-2001.g.dz.) 1 aplis - 2,5

1 Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 12:00
2 Laura Krisanova 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 12:02
3 Laura Dārziņa 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 14:10
4 Una Kreišmane 2001 Limbaži/Salacgrīva SS 15:20
5 Elza Elena Lavčinovska 2000 BJSS "Rīdzene" 15:45
6 Rasma Ģertrūde Cielava 2001 BJSS "Rīdzene" 15:52
7 Valērija Kačane 2000 BJSS "Rīdzene" 16:20
8 Sofija Paune 2001 BJSS "Rīdzene" 16:24

D grupas meitenes (1998. - 1999.g.dz.) 1aplis 2,5 km

1 Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 11:27
2 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 11:30
3 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 11:45
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 11:49
5 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 12:06
6 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 12:20
7 Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 12:35
8 Jekaterina Horkova 1999 BJSS "Rīdzene" 12:35.4
9 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 12:46
10 Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 13:07
11 Valērija Makare 1999 Jelgavas BJSS 14:51
12 Undīne Melikidze 1998 Limbaži/Salacgrīva SS 15:15
13 Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 15:46
14 Elvīra Bartuša 1998 BJSS "Rīdzene" 15:47
15 Nadīna Ozoliņa - Mennika 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 16:27

D grupas zēni (1998.-1999.g.dz.) 1 aplis - 2,5 km

1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novaa SS 09:20
2 Santis Pupuriņš 1998 BJSS "Rīdzene" 09:23
3 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 09:48
4 Artūrs Belans 1999 BJSS "Rīdzene" 09:50
5 Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva SS 09:51
6 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 09:52
7 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 09:54
8 Jānis Rapa 1998 BJSS "Rīdzene" 10:00
9 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS "Rīdzene" 10:48
10 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 10:55
11 Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 10:56
12 Horens Lāns 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 11:06
13 Aleksandrs Barščevskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 11:12
14 Kristaps Ozolnieks 1999 Talsu novaa SS 11:37
15 Mārtiņš Gvazdžievskis 1999 BJSS "Rīdzene" 11:40
16 Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 11:43
17 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 11:43.1
18 Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 11:52
19 Arturs Žebers 1998 BJSS "Rīdzene" 11:59
20 Tomass Bantersons 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 12:09
21 Sebastjans Zants 1999 BJSS "Rīdzene" 12:21
22 Edgars Šteins 1998 Talsu novaa SS 12:21.6
23 Lauris Bogomazovs 1998 BJSS "Rīdzene" 12:28
24 Aleksandrs Jevsējevs 1999 BJSS "Rīdzene" 12:43
25 Linards Baumanis 1998 Talsu novaa SS 12:47
26 Pauls Garaņčs 1998 BJSS "Rīdzene" 12:52
27 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva SS 12:59
28 Heino Vāravs 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 13:46
29 Antons Jerjomins 1998 BJSS "Rīdzene" 13:56
30 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 14:52
31 Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva SS 14:53
32 Arsēnijs Ņitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 15:04
33 Vladislavs Balonovs 1999 Jelgavas BJSS 15:10

A grupa sievietes (1993.g.dz. un vec.) 2 apļi - 5 km

1 Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu novada BJSS 23:01
2 Agnija Bērziņa 1989 Limbaži/Salacgrīva SS 23:51
3 Lāsma Liepa 1988 BJSS "Rīdzene" 25:37
4 Anastasija Kostenko 1993 BJSS "Rīdzene" 26:05
5 Santa Krauja 1991 BJSS "Rīdzene" 26:31
6 Līva Miruškina 1993 BJSS "Rīdzene" 32:11

B grupas juniores (1994.-1995. g.dz.) 2 apļi - 5 km

1 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ 25:16
2 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 27:10
3 Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 27:44
4 Juta Murziņa 1995 BJSS "Rīdzene" 28:05

C grupas jaunietes (1996.-1997.g.dz.) 2 apļi - 5 km

1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 21:12
2 Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 22:15
3 Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 24:00
4 Laura Reine 1997 Talsu novada SS 27:31
5 Luize Jerohova 1997 SASS/MSĢ 27:56
6 Violeta Omeļusika 1997 SASS/MSĢ 28:11
7 Agija Kalniņa 1997 BJSS "Rīdzene" 33:00

C grupas jaunieši (1996.-1997.g.dz.) 2 apļi - 5 km

1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 18:15
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novada SS/MSĢ 18:40
3 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 18:51
4 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 19:34
5 Edgars Bižans 1996 SASS/MSĢ 19:50
6 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 19:58
7 Artūrs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 20:02
8 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 20:07
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 20:08
10 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 20:45
11 Linards Landsmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 21:04
12 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 21:28
13 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 21:39
14 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 22:09
15 Andars Lūkass 1997 BJSS "Rīdzene" 22:12
16 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 22:16
17 Raitis Stromanis 1997 Talsu novada SS 22:28
18 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 22:48
19 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 22:49
20 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 23:05
21 Guntars Kundziņš 1996 Talsu novada SS/MSĢ 23:28
22 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 23:29
23 Toms Timpars 1997 BJSS "Rīdzene" 24:15
24 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novada SS/MSĢ 24:55
25 Roberts Brālis 1996 Talsu novada SS 25:20
26 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 26:58
27 Nikolajs Gluhaņuks 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 27:54
28 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novada BJSS 28:58
29 Ernests Rajeckis 1997 BJSS "Rīdzene" 29:27
  Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS "Rīdzene" izst.

A grupas vīrieši (1993. g.dz. un vecāki) 3 apļi - 7.5 km

1 Gatis Pranks 1986 Jelgavas SK "Barons" 28:04
2 Raivo Ločmelis 1992 Sporta klubs "KC" 29:12
3 Sergejs Nemņaševs 1988 Sporta klubs "KC" 29:55
4 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 30:48
5 Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 32:05
6 Ēriks Močāns 1993 Limbaži/Salacgrīva SS 32:55
7 Renats Abbasovs 1993 SASS/MSĢ 33:14
8 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas SK "Barons" 35:02
9 Roberts Mērpolis 1993 BJSS "Rīdzene" 36:22.0
10 Agris Toļčaņicins 1992 BJSS "Rīdzene" 36:22.1
11 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS "Rīdzene" 43:10
  Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu novada BJSS izst.
  Andrejs Gersamija 1985 Jelgava izst.

B grupas juniori (1994.-1995.g.dz.) 3 apļi - 7.5 km

1 Aksels Kozlovskis 1995 BJSS "Rīdzene" 28:00
2 Arvis Iļjins 1994 Talsu novada SS 28:48
3 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 29:06
4 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novada SS 30:27
5 Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 30:39
6 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 30:52
7 Tomass Sārts 1995 BJSS "Rīdzene" 30:55
8 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS 32:37
9 Emīls Buliņš 1994 BJSS "Rīdzene" 32:43
10 Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 35:48
11 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 37:09
12 Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 39:10
  Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ izst.