Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Latvijas Jaunatnes olimpiāde, 3. diena 2013

  • font size
LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
Rezultāti
      2013.gada 13.-15. jūnijā, Brocēnos
             
  C-1 1000 m jaunieši          
1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 4:16,13   4:08,16
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 4:18,39   4:10,26
3 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 4:24,42   4:16,57
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 4:27,64 4:28,07 4:23,57
5 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:19,73   4:31,39
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:42,67   4:32,92
7 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 4:52,92   4:33,80
8 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:42,13 4:28,07 4:37,02
9 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 4:51,86 4:39,23 4:49,20
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:17,89 5:09,57  
11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils pilsēta 5:15,36 5:11,82  
12 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 5:06,67 5:18,02  
  Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta diskv.    
  Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads diskv.    
             
  K-1 1000 m jaunieši          
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu novads 4:04,92   3:43,42
2 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 3:47,13   3:48,80
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 3:59,95   3:50,45
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 4:05,73   3:53,39
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 4:09,39   3:55,39
6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 4:16,42 3:59,78 3:55,89
7 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 4:40,54 3:57,26 3:57,92
8 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 4:06,76   4:06,20
9 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 4:23,23 3:59,39 4:54,16
10 Aksels Kozlovskis 1995 Rīgas pilsēta 4:10,51 4:00,02  
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:13,10 4:11,00  
12 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 4:17,07 4:16,73  
13 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta 4:26,86 4:25,57  
14 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 4:53,20 4:33,07  
15 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 4:57,20 4:58,02  
16 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 5:01,67    
17 Toms Donis 1996 Talsu novads 5:02,89    
             
  K-4 500 m jaunietes          
1 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:51,64
  Daniela Kondratova 1997        
  Evelīna Omeļusika 1995        
  Violeta Omeļusika 1996        
2 Aina Tomsone 1995 Jelgavas pilsēta     1:53,51
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
  Gunta Zeile 1998        
3 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads     1:53,78
  Līga Poplavska 1995        
  Anete Neretniece 1998        
  Undīne Meļikidze 1998        
             
  C-2 1000 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 3:59,00   3:55,42
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
2 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:01,76   3:58,51
  Arkādijs Jefremovs 1995        
3 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novads 4:02,60   3:58,82
  Guntars Kundziņš 1996        
4 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 4:30,29 4:19,51 4:05,57
  Rūdolfs Segliņš 1996        
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 4:03,95   4:08,07
  Ģirts Jansons 1996        
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:12,54   4:16,78
  Dmitrijs Bazarnijs 1997        
7 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:13,57   4:21,04
  Raivo Jēkabsons 1996        
8 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 4:35,70 4:22,92 4:41,38
  Miks Galvanovskis 1997        
9 Edgars Šteins 1998 Talsu novads 5:06,23 5:03,16 5:05,20
  Linards Baumanis 1998        
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:11,82 5:03,16  
  Artis Vītiņš 1997        
11 Konstantīns Hitrovs 1998 Rīgas pilsēta 5:15,80 diskv.  
  Antons Jerjomins 1997        
             
  K-2 1000 m jaunieši          
1 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads     3:27,04
  Aldis Vilde 1997        
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:28,42
  Rinalds Lasmanis 1996        
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:28,67
  Raivis Ozoliņš 1996        
4 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads     3:39,32
  Dāvis Ciršs 1997        
5 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta     3:48,54
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
6 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:53,76
  Linards Landsmanis 1997        
7 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta     3:54,82
  Santis Pupuriņš 1998        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta     4:15,80
  Edgars Bižans 1996        
9 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta     4:31,60
  Ādams Adamovičs 1997        
             
  K-4 1000 m jaunieši          
1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:08,39
  Edgars Andžs 1997        
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Vilde 1997        
2 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta     3:14,04
  Aksels Kozlovskis 1995        
  Artūrs Kleins 1997        
  Sergejs Fjodorovs 1996        
3 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta     3:14,39
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Edvards Likovskis 1997        
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
4 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:17,51
  Linards Landsmanis 1997        
  Emīls Ziemelis 1995        
  Alberts Vinklers 1995        
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:23,32
  Rinalds Lasmanis 1996        
  Emīls Budrēvics 1996        
  Ronalds Barisovs 1998        
6 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta     3:27,60
  Alberts Saulītis 1995        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
  Sandris Kozlovskis 1998        
7 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta     4:11,07
  Ādams Adamovičs 1997        
  Romāns Kotikovs 1997        
  Ņikita Ņičajevs 1998        
             
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 Rīgas pilsēta nestart.    
  Valters Sudmalis 1998        
  Roberts Belverts 1997        
  Tālis Andrejs Lācis 1997        
             
  K-2 500 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta     1:55,70
  Amanda Opolā 1997        
2 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:59,26
  Daniela Kondratova 1997        
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads     1:59,64
  Samanta Ganiņa 1997        
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta     2:11,36
  Baiba Petrovska 1998        
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta     2:11,64
  Kristīne Bulačņikova 1997        
6 Evelīna Omeļusika 1995 Jūrmalas pilsēta     2:14,54
  Violeta Omeļusika 1996        
7 Elvīra Bartuša 1998 Rīgas pilsēta     2:27,02
  Tatjana Tokareva 1998        
8 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta     2:33,82
  Diāna Grīnbega 1996        
  K-1 200 m jaunieši          
1 Roberts Akmens 1996 Talsu novads 36,86   36,10
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 39,23   37,42
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 44.83 38,60 38,02
4 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 39.45 39,35 38,45
5 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 39,07   40,29
6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas pilsēta 40,70 39,54 41,70
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 41,70 39,86 42,13
8 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 42,20 40,16 47,26
9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 41.95 40,54 49,60
10 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 42.16 40,39 40,00
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 41.54 42,82 42,20
12 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 44.02 42,60 44,32
13 Sergejs Fjodorovs 1996 Rīgas pilsēta 43.08 43,02 45,10
14 Artūrs Āboltiņš 1995  Limbažu novads 44,80 40,13 45,40
15 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu novads 41.95 40,55 46,07
16 Toms Donis 1996 Talsu novads 51.73 45,13 47,07
17 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 47.23 46,51 47,45
18 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 45.74 44,49 47,67
19 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 49.16 47,07  
20 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 1:04,29 50,02  
21 Dmitrijs Volodjonoks 1996 Jūrmalas pilsēta 44.51 nestart.  
             
  C-1 200 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 41,57   42,29
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 43,60   43,73
3 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 45,00   44,45
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 46,80   45,00
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 47.07 45,17 45,49
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils pilsēta 46,16   46,76
7 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 44,48   48,00
8 Kaspars Eihvalds 1995  Jelgavas pilsēta 46.64 46,70 48,32
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 47.86 47,83 49,43
10 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 50,60 48,11  
11 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 50.23 48,70  
12 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 59.07 49,33  
13 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils pilsēta 49.73 50,11  
14 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 53,20 50,83  
15 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 48.23 51,48  
16 Artis Vītiņš 1997 Rīgas pilsēta 1:04,10    
             
  K-1 200 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta 45,39   45,82
2 Daniela Kondratova 1997 Jūrmalas pilsēta 47,45   47,13
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads 49,64   48,67
4 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta 50,78   49,36
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta 53,16   51,39
6 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 51,13   52,36
7 Violeta Omeļusika 1996 Jūrmalas pilsēta 56,32 55,92 55,70
8 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 54,86 55,60 56,20
9 Linda Baumane 1995 Talsu novads 57,42 56,20 56,70
10 Tatjana Tokareva 1998 Rīgas pilsēta 55,70 57,76  
11 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta 57,26 58,32  
12 Laura Reine 1997 Talsu novads 1:17,10 1:09,60  
             
  K-2 200 m jaunieši          
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads 35.54   34,67
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 37,42   35,36
  Raivis Ozoliņš 1996        
3 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 37.16   36,04
  Emīls Ziemelis 1995        
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 45,92 36,13 36,26
  Rinalds Lasmanis 1996        
5 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 37.16   36,48
  Aldis Vilde 1997        
6 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 41,64 37,48 36,77
  Aksels Kozlovskis 1995        
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 37.86   37,26
  Alberts Saulītis 1995        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta 39,26 38,13 38,86
  Edgars Bižans 1996        
9 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 39.00   39,06
  Sergejs Fjodorovs 1996        
10 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta 40,64 39,07  
  Santis Pupuriņš 1998        
11 Toms Donis 1996 Talsu novads 43,13 41,60  
  Roberts Brālis 1996        
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 53,16 44,32  
  Sandris Kozlovskis 1998        
13 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta 51,10 44,85  
  Ādams Adamovičs 1997        
             
  K-1 500 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta 2:04,38   2:01,16
2 Daniela Kondratova 1997 Jūrmalas pilsēta 2:08,36   2:04,00
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads 2:14,00   2:07,95
4 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta 2:19,45   2:12,51
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta 2:21,07   2:14,82
6 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 2:25,51 2:22,95 2:15,89
7 Evelīna Omeļusika 1995 Jūrmalas pilsēta 2:27,95   2:20,26
8 Linda Baumane 1995 Talsu novads 2:32,26 2:27,45 2:27,86
9 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 2:32,51 2:25,80 2:29,02
10 Elvīra Bartuša 1998 Rīgas pilsēta 2:40,76 2:32,04  
11 Laura Reine 1997 Talsu novads 2:47,86 2:49,86