Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Latvijas Jaunatnes olimpiāde, 2. diena 2013

  • font size
LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
Rezultāti
      2013.gada 14.jūnijā, Brocēnos
             
  K-2 500 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta     1:55,70
  Amanda Opolā 1997        
2 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:59,26
  Daniela Kondratova 1997        
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads     1:59,64
  Samanta Ganiņa 1997        
4 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas pilsēta     2:11,36
  Baiba Petrovska 1998        
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta     2:11,64
  Kristīne Bulačņikova 1997        
6 Evelīna Omeļusika 1995 Jūrmalas pilsēta     2:14,54
  Violeta Omeļusika 1996        
7 Elvīra Bartuša 1998 Rīgas pilsēta     2:27,02
  Tatjana Tokareva 1998        
8 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta     2:33,82
  Diāna Grīnbega 1996        
             
  K-1 200 m jaunieši          
1 Roberts Akmens 1996 Talsu novads 36,86   36,10
2 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 39,23   37,42
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 44.83 38,60 38,02
4 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 39.45 39,35 38,45
5 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 39,07   40,29
6 Emīls Budrēvics 1996 Jelgavas pilsēta 40,70 39,54 41,70
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 41,70 39,86 42,13
8 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 42,20 40,16 47,26
9 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 41.95 40,54 49,60
10 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 42.16 40,39 40,00
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 41.54 42,82 42,20
12 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 44.02 42,60 44,32
13 Sergejs Fjodorovs 1996 Rīgas pilsēta 43.08 43,02 45,10
14 Artūrs Āboltiņš 1995  Limbažu novads 44,80 40,13 45,40
15 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu novads 41.95 40,55 46,07
16 Toms Donis 1996 Talsu novads 51.73 45,13 47,07
17 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 47.23 46,51 47,45
18 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 45.74 44,49 47,67
19 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 49.16 47,07  
20 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 1:04,29 50,02  
21 Dmitrijs Volodjonoks 1996 Jūrmalas pilsēta 44.51 nestart.  
             
  C-1 200 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 41,57   42,29
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 43,60   43,73
3 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 45,00   44,45
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 46,80   45,00
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 47.07 45,17 45,49
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils pilsēta 46,16   46,76
7 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 44,48   48,00
8 Kaspars Eihvalds 1995  Jelgavas pilsēta 46.64 46,70 48,32
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 47.86 47,83 49,43
10 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 50,60 48,11  
11 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 50.23 48,70  
12 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 59.07 49,33  
13 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils pilsēta 49.73 50,11  
14 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 53,20 50,83  
15 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 48.23 51,48  
16 Artis Vītiņš 1997 Rīgas pilsēta 1:04,10    
             
  K-1 200 m jaunietes          
1 Laura Skukauska 1996 Rīgas pilsēta 45,39   45,82
2 Daniela Kondratova 1997 Jūrmalas pilsēta 47,45   47,13
3 Līga Poplavska 1995 Salacgrīvas novads 49,64   48,67
4 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta 50,78   49,36
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils pilsēta 53,16   51,39
6 Amanda Opolā 1997 Rīgas pilsēta 51,13   52,36
7 Violeta Omeļusika 1996 Jūrmalas pilsēta 56,32 55,92 55,70
8 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils pilsēta 54,86 55,60 56,20
9 Linda Baumane 1995 Talsu novads 57,42 56,20 56,70
10 Tatjana Tokareva 1998 Rīgas pilsēta 55,70 57,76  
11 Madara Šoreca 1996 Jelgavas pilsēta 57,26 58,32  
12 Laura Reine 1997 Talsu novads 1:17,10 1:09,60  
             
  K-2 200 m jaunieši          
1 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads 35.54   34,67
  Dāvis Ciršs 1997        
2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads 37,42   35,36
  Raivis Ozoliņš 1996        
3 Alberts Vinklers 1995 Salacgrīvas novads 37.16   36,04
  Emīls Ziemelis 1995        
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 45,92 36,13 36,26
  Rinalds Lasmanis 1996        
5 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 37.16   36,48
  Aldis Vilde 1997        
6 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta 41,64 37,48 36,77
  Aksels Kozlovskis 1995        
7 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 37.86   37,26
  Alberts Saulītis 1995        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta 39,26 38,13 38,86
  Edgars Bižans 1996        
9 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 39.00   39,06
  Sergejs Fjodorovs 1996        
10 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta 40,64 39,07  
  Santis Pupuriņš 1998        
11 Toms Donis 1996 Talsu novads 43,13 41,60  
  Roberts Brālis 1996        
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils pilsēta 53,16 44,32  
  Sandris Kozlovskis 1998        
13 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta 51,10 44,85