Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

Latvijas Jaunatnes olimpiāde, 1. diena 2013

  • font size
LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE
SMAIĻOŠANA UN KANOE AIRĒŠANA
Rezultāti
      2013.gada 13.jūnijā, Brocēnos
             
  C-1 1000 m jaunieši          
1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novads 4:16,13   4:08,16
2 Dāvids Alijevs 1995 Jūrmalas pilsēta 4:18,39   4:10,26
3 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas pilsēta 4:24,42   4:16,57
4 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novads 4:27,64 4:28,07 4:23,57
5 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:19,73   4:31,39
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:42,67   4:32,92
7 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu novads 4:52,92   4:33,80
8 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:42,13 4:28,07 4:37,02
9 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu novads 4:51,86 4:39,23 4:49,20
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:17,89 5:09,57  
11 Toms Izmailovs 1996 Ventspils pilsēta 5:15,36 5:11,82  
12 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīgas pilsēta 5:06,67 5:18,02  
  Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta diskv.    
  Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads diskv.    
             
  K-1 1000 m jaunieši          
1 Aldis Vilde 1997 Limbažu novads 4:04,92   3:43,42
2 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads 3:47,13   3:48,80
3 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta 3:59,95   3:50,45
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas pilsēta 4:05,73   3:53,39
5 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu novads 4:09,39   3:55,39
6 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu novads 4:16,42 3:59,78 3:55,89
7 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta 4:40,54 3:57,26 3:57,92
8 Alberts Saulītis 1995 Ventspils pilsēta 4:06,76   4:06,20
9 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta 4:23,23 3:59,39 4:54,16
10 Aksels Kozlovskis 1995 Rīgas pilsēta 4:10,51 4:00,02  
11 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta 4:13,10 4:11,00  
12 Artūrs Kleins 1997 Rīgas pilsēta 4:17,07 4:16,73  
13 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta 4:26,86 4:25,57  
14 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novads 4:53,20 4:33,07  
15 Eduards Sauja 1997 Brocēnu novads 4:57,20 4:58,02  
16 Roberts Brālis 1996 Talsu novads 5:01,67    
17 Toms Donis 1996 Talsu novads 5:02,89    
             
  C-2 1000 m jaunieši          
1 Rahmats Stromanis 1995 Talsu novads 3:59,00   3:55,42
  Arnolds Kudrjavcevs 1996        
2 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas pilsēta 4:01,76   3:58,51
  Arkādijs Jefremovs 1995        
3 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novads 4:02,60   3:58,82
  Guntars Kundziņš 1996        
4 Aleks Podenskis 1997 Limbažu novads 4:30,29 4:19,51 4:05,57
  Rūdolfs Segliņš 1996        
5 Krišs Jansons 1995 Ventspils pilsēta 4:03,95   4:08,07
  Ģirts Jansons 1996        
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas pilsēta 4:12,54   4:16,78
  Dmitrijs Bazarnijs 1997        
7 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils pilsēta 4:13,57   4:21,04
  Raivo Jēkabsons 1996        
8 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas pilsēta 4:35,70 4:22,92 4:41,38
  Miks Galvanovskis 1997        
9 Edgars Šteins 1998 Talsu novads 5:06,23 5:03,16 5:05,20
  Linards Baumanis 1998        
10 Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīgas pilsēta 5:11,82 5:03,16  
  Artis Vītiņš 1997        
11 Konstantīns Hitrovs 1998 Rīgas pilsēta 5:15,80 diskv.  
  Antons Jerjomins 1997        
             
  K-4 500 m jaunietes          
1 Marta Kondratova 1995 Jūrmalas pilsēta     1:51,64
  Daniela Kondratova 1997        
  Evelīna Omeļusika 1995        
  Violeta Omeļusika 1996        
2 Aina Tomsone 1995 Jelgavas pilsēta     1:53,51
  Baiba Petrovska 1998        
  Daiga Liepiņa 1998        
  Gunta Zeile 1998        
3 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīvas novads     1:53,78
  Līga Poplavska 1995        
  Anete Neretniece 1998        
  Undīne Meļikidze 1998        
             
  K-2 1000 m jaunieši          
1 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu novads     3:27,04
  Aldis Vilde 1997        
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:28,42
  Rinalds Lasmanis 1996        
3 Hedijs-Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:28,67
  Raivis Ozoliņš 1996        
4 Edgars Andžs 1997 Limbažu novads     3:39,32
  Dāvis Ciršs 1997        
5 Edvards Likovskis 1997 Jūrmalas pilsēta     3:48,54
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
6 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:53,76
  Linards Landsmanis 1997        
7 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīgas pilsēta     3:54,82
  Santis Pupuriņš 1998        
8 Mārtiņš Pumpa 1996 Jūrmalas pilsēta     4:15,80
  Edgars Bižans 1996        
9 Romāns Kotikovs 1997 Jūrmalas pilsēta     4:31,60
  Ādams Adamovičs 1997        
             
  K-4 1000 m jaunieši          
1 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu novads     3:08,39
  Edgars Andžs 1997        
  Dāvis Ciršs 1997        
  Aldis Vilde 1997        
2 Tomass Sārts 1995 Rīgas pilsēta     3:14,04
  Aksels Kozlovskis 1995        
  Artūrs Kleins 1997        
  Sergejs Fjodorovs 1996        
3 Valters Veispals 1995 Jūrmalas pilsēta     3:14,39
  Mārtiņš Pumpa 1996        
  Edvards Likovskis 1997        
  Dmitrijs Volodjonoks 1996        
4 Silvestrs Sebris 1997 Salacgrīvas novads     3:17,51
  Linards Landsmanis 1997        
  Emīls Ziemelis 1995        
  Alberts Vinklers 1995        
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas pilsēta     3:23,32
  Rinalds Lasmanis 1996        
  Emīls Budrēvics 1996        
  Ronalds Barisovs 1998        
6 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils pilsēta     3:27,60
  Alberts Saulītis 1995        
  Deivids Jaunsproģis 1998        
  Sandris Kozlovskis 1998        
7 Edgars Bižans 1996 Jūrmalas pilsēta     4:11,07
  Ādams Adamovičs 1997        
  Romāns Kotikovs 1997        
  Ņikita Ņičajevs 1998