LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I nolikums
Vieta un laiks
Sacensības notiek 2012. gada 12. maijā Brocēnos.
Sacensību sākums plkst. 12 00
Pārstāvju sanāksme plkst. 11 00
Sacensību vadība
Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.
Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.
Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.
Sacensību dalībnieki un programma
Sacensībās piedalās 1993. g.dz. un vecāki sportisti
Vīrieši
|
K-1
|
500 m
|
Vīrieši
|
C-1
|
500 m
|
Sievietes
|
K-1
|
500 m
|
Sievietes
|
C-1
|
500 m (ja sacensībām būs pieteiktas vismaz 2 dalībnieces)
|
Vērtēšana un apbalvošana
1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem.
C-1 500 m distancē sievietēm tiks apbalvotas 1.-3.vietu ieguvējas, ja uzrādītais rezultāts būs ne zemāks par 2:50,0.
Pieteikumi
Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz šā gada 8. maijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).
Sacensību laikā notiks laivu svēršana.
Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.
Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.
Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.
Latvijas Kanoe federācijas jaunatnes kausa izcīņas nolikums
Vieta un laiks
Sacensības notiek 2012. gada 12. maijā Brocēnos.
Sacensību sākums plkst. 12 00
Pārstāvju sanāksme plkst. 11 00
Sacensību vadība
Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.
Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.
Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.
Sacensību dalībnieki
A grupa
|
1994 – 1995. g. dz.
|
B grupa
|
1996 – 1998. g. dz.
|
Sacensību programma
(I, II fināla braucieni)
A grupas jauniešiem
|
K-1; C-1
|
500 m
|
B grupas zēniem
|
K-1; C-1
|
500 m
|
A jaunietēm un B grupas meitenēm
|
K-1
|
500 m
|
Vērtēšana un apbalvošana
1. - 3. vietu ieguvējus apbalvo ar medaļām
Pieteikumi
Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz šā gada 8. maijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).
Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.
Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.
Rezultāti
K-1 vīrieši 500m |
|
|
|
1 |
Kaspars Tīklenieks |
1993 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
1:54,76 |
|
1:47,02 |
2 |
Endijs Bikovičs |
1991 |
SASS/MSĢ |
1:55,10 |
1:53,20 |
1:50,42 |
3 |
Edgars Zablovskis |
1991 |
Ventspils |
1:48,89 |
|
1:50,67 |
4 |
Staņislavs Timošenko |
1988 |
SASS/MSĢ |
2:01,86 |
1:52,13 |
1:51,00 |
5 |
Oskars Rikters |
1977 |
SASS/MSĢ |
1:53,80 |
|
1:51,23 |
6 |
Jānis Geidāns |
1989 |
Jelgava KC |
1:56,86 |
1:52,70 |
1:53,26 |
7 |
Andrejs Birjukovs |
1989 |
SASS/MSĢ |
1:58,73 |
1:51,89 |
1:53,54 |
8 |
Juris Apters |
1993 |
BJSS Rīdzene |
1:57,57 |
1:53,82 |
2:04,89 |
9 |
Toms Smirnovs |
1989 |
BJSS Rīdzene |
2:01,32 |
1:55,20 |
nest. |
10 |
Raivo Ločmelis |
1992 |
Jelgava KC |
1:59,26 |
1:56,95 |
1:56,73 |
11 |
Ivars Veiss |
1989 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
1:59,20 |
2:05,82 |
2:00,54 |
12 |
Jānis Liepiņš |
1983 |
Jelgavas BJSS |
2:00,28 |
2:05,02 |
2:01,10 |
13 |
Ģirls Ločmelis |
1989 |
Ventspils |
2:03,70 |
2:00,77 |
2:01,36 |
14 |
Reinis Priedoliņš |
1993 |
Ventspils |
2:04,02 |
2:11,02 |
2:05,86 |
15 |
Andrejs Dmitrijevs |
1992 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2:10,00 |
2;09,64 |
2:09,60 |
16 |
Roberts Mērpolis |
1993 |
BJSS Rīdzene |
1:58,02 |
2:02,20 |
2:14,67 |
17/18 |
Dāvis Melnalksnis |
1993 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:02,80 |
2:01,07 |
nest. |
17/18 |
Aleksandrs Kļimčenko |
1993 |
BJSS Rīdzene |
2:11,42 |
2:10,64 |
nest. |
19 |
Dāvis Veikšāns |
1992 |
BJSS Rīdzene |
2:11,10 |
2:16,26 |
|
20/21 |
Sergejs Seļanins |
1993 |
SASS/MSĢ |
2:10,39 |
2:21,20 |
|
20/21 |
Māris Lihačs |
1992 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:08,13 |
2;12,07 |
|
22/24 |
Rihards Čakstiņš |
1993 |
BJSS Rīdzene |
2:04,04 |
|
|
22/24 |
Aivis Ābele |
1993 |
Ventspils |
2:12,92 |
|
|
22/24 |
Agris Tolčaņicins |
1992 |
BJSS Rīdzene |
2:19,86 |
|
|
25 |
Edgars Rudko |
1993 |
Jelgava KC |
2:26,73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C-1 vīrieši 500m |
|
|
|
1 |
Dagnis Iļjins |
1992 |
Ventspils |
1:56,23 |
|
1:54,45 |
2 |
Gatis Pranks |
1986 |
Jelgavas BJSS |
1:56,00 |
|
1:54,92 |
3 |
Miķelis Ežmalis |
1990 |
BJSS Rīdzene |
1:59,07 |
|
1:57,36 |
4 |
Arvis Iļjins |
1994 |
Talsi/MSĢ |
1:56,95 |
|
1:58,51 |
5 |
Aivis Tints |
1987 |
Liepāja/Lucavsalas airi |
2:02,45 |
2:04,13 |
2:00,13 |
6 |
Antons Knesis |
1987 |
Jelgavas BJSS |
1:59,82 |
|
2:05,92 |
7 |
Mārtiņš Burkovskis |
1993 |
Ventspils |
2:05,10 |
2:04,67 |
2:07,92 |
8 |
Valentīns Lagzdiņš |
1975 |
Jelgavas BJSS |
2:06,80 |
2;06,76 |
2:09,86 |
9 |
Armands Tanasjevs |
1988 |
SASS/MSĢ |
2:01,89 |
|
2:19,04 |
10 |
Staņislavs Ļeščinskis |
1993 |
BJSS Rīdzene/MSĢ |
2:21,32 |
2:07,02 |
|
11 |
Rūdolfs Sakne |
1992 |
Ventspils |
2:12,29 |
2:09,20 |
|
12 |
Andrejs Gersamija |
1985 |
Jelgavas BJSS |
2:10,10 |
2:14,73 |
|
13 |
Pāvels Bukša |
1993 |
BJSS Rīdzene/MSĢ |
2:39,45 |
2:27,48 |
|
14 |
Jevgēnijs Ļeonovs |
1992 |
BJSS Rīdzene |
2:37,26 |
2:35,07 |
|
|
Oto Dzenis |
1988 |
BJSS Rīdzene |
nest. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-1 sievietes 500m |
|
|
|
1 |
Lāsma Liepa |
1988 |
BJSS Rīdzene |
|
|
2:05,60 |
2 |
Elīna Ēdole |
1990 |
Jelgavas BJSS |
|
|
2:11,20 |
3 |
Lāsma Zaķīte |
1993 |
Jelgavas BJSS |
|
|
2:14,76 |
4 |
Sintija Gosa |
1993 |
SASS/MSĢ |
|
|
2:18,89 |
5 |
Anastasija Kostenko |
1993 |
BJSS Rīdzene |
|
|
2:20,16 |
6 |
Darja Belousova |
1991 |
BJSS Rīdzene |
|
|
2:41,36 |
7 |
Marija Zubakova |
1992 |
BJSS Rīdzene |
|
|
3:19,29 |
|
Sintija Pļavinska |
1993 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
|
|
nest. |
|
|
|
|
|
|
|
K-1 B zēni (1996.-1998.) 500m |
|
|
|
1 |
Roberts Akmens |
1996 |
Talsi/MSĢ |
2:13,13 |
2:03,89 |
1:50,70 |
2 |
Aldis Vilde |
1997 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:11,73 |
2:05,03 |
1:54,95 |
3 |
Hedijs Brunēvics |
1996 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:18,07 |
2:01,73 |
1:57,45 |
4 |
Dāvis Ciršs |
1997 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:07,70 |
2:05,29 |
1:58,20 |
5 |
Mārtiņš Pumpa |
1996 |
SASS/MSĢ |
2:22,78 |
2:08,32 |
2:04,48 |
6 |
Rinalds Lasmanis |
1996 |
Jelgavas BJSS |
2:14,82 |
2:03,32 |
2:05,67 |
7 |
Filips Ozolinkevičs |
1997 |
Jelgavas BJSS |
2:14,70 |
2:02,45 |
2:08,82 |
8 |
Toms Donis |
1996 |
Talsi |
2:15,89 |
2:06,9 |
2:10,80 |
9 |
Edvards Likovskis |
1997 |
SASS/MSĢ |
2:11,57 |
2:10,21 |
2:11,92 |
10 |
Raivis Ozoliņš |
1996 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:16,28 |
2:06,38 |
2:07,32 |
11 |
Emīls Budrevics |
1996 |
Jelgava KC |
2:09,02 |
2:04,57 |
2:08,42 |
12 |
Edgars Bižans |
1996 |
SASS/MSĢ |
2:22,73 |
2:13,01 |
2:10,92 |
13 |
Artūrs Kleins |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:11,92 |
2:17,28 |
2:12,23 |
14 |
Daniels Vorobjovs |
1996 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2:27,07 |
2:22,54 |
2:22,32 |
15 |
Dāvis Pupuriņš |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:28,23 |
2:22,48 |
2:23,00 |
16 |
Santis Pupuriņš |
1998 |
BJSS Rīdzene |
2:33,70 |
2:21,48 |
2:24,26 |
17 |
Rolands Belverts |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:31,73 |
2:24,76 |
2:29,80 |
18 |
Kaspars Zolmanis |
1996 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2:19,82 |
2:20,28 |
nest. |
19/21 |
Ernests Rajeckis |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:30,88 |
2:27,86 |
|
19/21 |
Deivids Jaunsproģis |
1998 |
Ventspils |
2:42,73 |
2:21,96 |
|
19/21 |
Roberts Brālis |
1996 |
Talsi |
2:32,45 |
2:23,86 |
|
22/24 |
Eduards Krūtainis |
1997 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2:34,42 |
2:39,60 |
|
22/24 |
Konstanīns Mihailovs |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:35,95 |
2:24,80 |
|
22/24 |
Niks Mediņš |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:37,02 |
2:29,54 |
|
25/26 |
Valters Sudmalis |
1998 |
BJSS Rīdzene |
2:42,07 |
2:51,45 |
|
25/26 |
Ņikita Ļepjohins |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:43,82 |
3:02,70 |
|
27 |
Romans Kotikovs |
1997 |
SASS/MSĢ |
2:40,20 |
izst. |
|
28 |
Sandris Kozlovskis |
1998 |
Ventspils |
2:52,05 |
|
|
29/30 |
Eduards Sauja |
1997 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2:44,23 |
|
|
29/30 |
Sergejs Fjodorovs |
1996 |
BJSS Rīdzene |
2:59,05 |
|
|
31 |
Salvis Soms |
1996 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2;44,70 |
|
|
|
Artjoms Apsītis |
1997 |
BJSS Rīdzene |
izst. |
|
|
|
Emīls Krūmiņš |
1997 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
nest. |
|
|
|
Krists Vorkals |
1996 |
BJSS Rīdzene |
nest. |
|
|
|
Atis Lauva |
1998 |
Ventspils |
izst. |
|
|
|
Edgars Andžs |
1997 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
nest. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
C-1 B zēni (1996.-1998.) 500m |
|
|
|
1 |
Guntars Kundziņš |
1996 |
Talsi |
2:19,82 |
|
2:07,14 |
2 |
Arnolds Kudrjavcevs |
1996 |
Talsi/MSĢ |
2:11,02 |
|
2:09,20 |
3 |
Dāvis Iļjins |
1998 |
Talsi |
2:14,02 |
|
2:10,64 |
4 |
Ģirts Jansons |
1996 |
Ventspils |
2:33,20 |
2:22,51 |
2:17,02 |
5 |
Guntis Kundziņš |
1996 |
Talsi |
2:20,26 |
2:27,89 |
2:23,17 |
6 |
Rūdolfs Segliņš |
1996 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:36,95 |
2:31,60 |
2:34,14 |
7 |
Uvis Zemturis |
1998 |
Talsi |
2:55,86 |
2:33,54 |
2:34,39 |
8 |
Kārlis Rušmanis |
1997 |
Jelgavas BJSS |
2:34,57 |
2:29,20 |
2:37,23 |
9 |
Kristaps Smilgainis |
1997 |
Talsi |
2:45,51 |
2:39,76 |
2:46,70 |
10 |
Boriss Lonskis |
1997 |
Jelgavas BJSS |
2:35,23 |
2:35,64 |
2:36,00 |
11 |
Dmitrijs Bazarnijs |
1997 |
Jelgavas BJSS |
2:47,80 |
2:51,70 |
2:44,57 |
12 |
Miks Galvanovskis |
1997 |
Jelgavas BJSS |
2:53,33 |
2:41,86 |
2:46,13 |
13 |
Romāns Stepannovs |
1997 |
BJSS Rīdzene |
3:01,86 |
3:02,70 |
2:48,80 |
14 |
Raimonds Krasņickis |
1997 |
Ventspils |
3:03,45 |
2:58,22 |
3:16,26 |
15 |
Konstantīns Hitrovs |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:55,95 |
2:54,23 |
3:23,73 |
16 |
Antons Jerjomins |
1998 |
BJSS Rīdzene |
3:08,98 |
3:15,54 |
3:24,89 |
17/18 |
Demids Sičs |
1998 |
BJSS Rīdzene |
4:33,86 |
4:32,42 |
nest. |
17/18 |
Toms Izmailovs |
1996 |
Ventspils |
3:00,80 |
2:58,02 |
diskv. |
|
Raivo Jēkabsons |
1996 |
Ventspils |
nest. |
|
|
|
Artis Vītiņš |
1997 |
BJSS Rīdzene |
nest. |
|
|
|
Oskars Kalniņš |
1997 |
BJSS Rīdzene |
nest. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-1 B meitenes (1996.-1998.) 500m |
|
|
|
1 |
Laura Skukauska |
1996 |
BJSS Rīdzene |
2:15,28 |
|
2:14,76 |
2 |
Amanda Opolā |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:33,64 |
|
2:27,36 |
3 |
Dace Jēkabsone |
1997 |
Ventspils |
2:35,26 |
|
2:31,76 |
4 |
Samanta Ganiņa |
1997 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:31,07 |
|
2:34,45 |
5 |
Violeta Omeļusika |
1996 |
SASS/MSĢ |
2:41,48 |
2:43,36 |
2:43,92 |
6 |
Kristīne Bulačņikova |
1997 |
Ventspils |
2:41,48 |
|
2:49,70 |
7 |
Madara Šoreca |
1996 |
Jelgava KC |
2:49,13 |
|
2:55,23 |
8 |
Elvīra Bartuša |
1998 |
BJSS Rīdzene |
3:00,86 |
2:50,76 |
2:56,64 |
9 |
Viktorija Visocka |
1996 |
SASS/MSĢ |
2:53,48 |
2:50,20 |
3:03,64 |
10 |
Beāte Grīsle |
1997 |
BJSS Rīdzene |
2:55,22 |
2:55,32 |
|
11 |
Santa Paulaviča |
1996 |
BJSS Rīdzene |
3:07,26 |
2:57,00 |
|
12 |
Santa Kupča |
1996 |
BJSS Rīdzene |
2:57,29 |
2:57,26 |
|
|
Tatjana Tokareva |
1998 |
BJSS Rīdzene |
diskv. |
|
|
|
Daniela Kondratova |
1997 |
SASS/MSĢ |
diskv. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-1 A jaunieši (1994.-1995.) 500m |
|
|
|
1 |
Deniss Volkovs |
1994 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
1:48,60 |
|
1:46,64 |
2 |
Marks Ozolinkevičs |
1994 |
Jelgavas BJSS |
1:50,60 |
|
1:47,70 |
3 |
Ģirts Alksnis |
1994 |
BJSS Rīdzene |
1:53,16 |
|
1:48,80 |
4 |
Jānis Andersons |
1994 |
BJSS Rīdzene |
1:51,07 |
|
1:50,29 |
5 |
Edgars Tīklenieks |
1994 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
1:52,42 |
|
1:52,20 |
6 |
Artūrs Āboltiņš |
1995 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
1:56,23 |
|
1:52,48 |
7 |
Rūdolfs Nartišs |
1994 |
Jelgavas BJSS |
1:56,29 |
1:54,13 |
1:55,92 |
8 |
Toms Kozlovskis |
1995 |
Ventspils |
1:58,26 |
1:55,39 |
1:57,80 |
9 |
Akselis Kozlovskis |
1995 |
BJSS Rīdzene |
2:01,54 |
1;55,67 |
2:00,16 |
10 |
Vasilijs Andriško |
1995 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
2:00,49 |
1:57,73 |
|
11 |
Valters Veispals |
1995 |
SASS/MSĢ |
2:03,86 |
1:58,10 |
|
12 |
Dāvids Gohbergs |
1994 |
Jelgavas BJSS |
2:03,51 |
2:02,48 |
|
13 |
Tomass Sārts |
1995 |
BJSS Rīdzene |
2:03,16 |
2:04,42 |
|
14 |
Emīls Ziemelis |
1995 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
2:11,76 |
2:11,70 |
|
15 |
Kārlis Šorecs |
1994 |
Jelgava KC |
2:15,76 |
2:13,29 |
|
16 |
Gints Zikmanis |
1995 |
Jelgavas BJSS |
2:16,36 |
|
|
17 |
Roberts Bērziņš-Bērzītis |
1995 |
BJSS Rīdzene |
2:16,70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
K-1 A jaunietes (1994.-1995.) 500m |
|
|
|
1 |
Madara Kupce |
1994 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
|
|
2:06,18 |
2 |
Madara Aldiņa |
1994 |
BJSS Rīdzene |
|
|
2:10,51 |
3 |
Karīna Laure |
1994 |
Jelgavas BJSS |
|
|
2:12,02 |
4 |
Ivonna Smilte |
1995 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
|
|
2:13,29 |
5 |
Paula Kondratova |
1994 |
SASS/MSĢ |
|
|
2:16,36 |
6 |
Marta Kondratova |
1995 |
SASS/MSĢ |
|
|
2:19,13 |
7 |
Līga Poplavska |
1995 |
Limbaži/Salacgrīva SS |
|
|
2:23,82 |
8 |
Evelīna Omeļusika |
1995 |
SASS/MSĢ |
|
|
2:25,54 |
9 |
Eva Pričiņa |
1994 |
Jelgava KC |
|
|
2:32,92 |
|
Maija Ābele |
1994 |
Jelgava KC |
|
|
izst. |
|
|
|
|
|
|
|
C-1 A jaunieši (1994.-1995.) 500m |
|
|
|
1 |
Krišs Jansons |
1995 |
Ventspils |
|
|
2:02,14 |
2 |
Dāvids Aļijevs |
1995 |
SASS/MSĢ |
|
|
2:05,20 |
3 |
Rahmats Stromanis |
1995 |
Talsi |
|
|
2:08,92 |
4 |
Kaspars Eihvalds |
1995 |
Jelgavas BJSS |
|
|
2:14,92 |
5 |
Ēriks Urbāns |
1994 |
Brocēnu BJSS/MSĢ |
|
|
2:18,89 |
6 |
Arkādijs Jefremovs |
1995 |
Jelgavas BJSS |
|
|
2:22,86 |
7 |
Ralfs Pomilovskis |
1995 |
Ventspils |
|
|
2:25,45 |
8 |
Ivo Jēkabsons |
1995 |
Ventspils |
|
|
2:27,67 |
9 |
Vsevolods Ļeonovs |
1995 |
BJSS Rīdzene |
|
|
2:29,36 |
Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa