NOLIKUMS
Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensībām
smaiļošanā un kanoe airēšanā
Vieta un laiks
Sacensības notiks Ventspilī, airēšanas bāzē, 2013.gada 27.aprīlī.
Sacensību sākums plkst. 12.00.
Dalībnieki un programma
Sacensībās piedalās pilsētu un klubu komandas:
1996.g.dzim. un vecāki K- 1,C-1 3000m
1997./98.g.dzim. K- 1,C-1 3000m
1999./2000.g.dzim. K- 1,C-1 2000m
2001. g.dzim. un jaunāki K- 1,C-1 1000m
Meitenēm un zēniem distances vienādas. Katrā komandā jābūt trenerim-pārstāvim un kvalificētam tiesnesim.
Sacensību vadība
Sacensības organizē un vada Ventspils pilsētas sporta skolas “Spars” airēšanas nodaļa.
Visi izdevumi, kas saistīti ar piedalīšanos sacensībās - uz komandējošo organizāciju rēķina.
Uzvarētāju noteikšana un apbalvošana
Sacensības individuālas. Uzvarētāju un godalgoto vietu ieguvējus katrā vecuma grupā un laivu klasē apbalvos ar diplomiem un piemiņas balvām.
Pieteikumi
Iepriekšējie pieteikumi par piedalīšanos sacensībās jāiesūta līdz 25.04.2013. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Vārdiskie pieteikumu labojumi sacensību vietā sacensību dienā līdz pīkst. 11.00 airēšanas bāzē “Dampeļos”.
PIELIKUMS NR.l. NOLIKUMAM
Ventspils airēšanas bāzes „Dampeļi” atklāšanas svētkiem
Ventspils pilsētas smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļas sezonas atklāšanas sacensību laikā tiks atklāta jaunuzceltā airēšanas bāze „Dampeļi”.
Jaunas airēšanas bāzes uzbūvēšana ir lieli svētki visai Latvijas airēšanas saimei.
Par godu šim pasākumam, Ventspils Olimpiskais Centrs organizē paraugdemontrējumu braucienus. Paraugdemonstrējumu braucienos piedalīsies uzaicinātie aktīvie sportisti, kā arī veterāni, kuri piedalījušies Olimpiskajās spēlēs, Pasaules čempionātos, Eiropas čempionātos un izcīnījuši augstas vietas.
Programma:
K-l
|
200 m
|
Vīrieši
|
Aktīvie
|
K-l
|
200 m
|
Vīrieši
|
Veterāni
|
C-l
|
200 m
|
Vīrieši
|
Aktīvie
|
C-l
|
200 m
|
Vīrieši
|
Veterāni
|
K-l
|
200 m
|
Sievietes
|
Aktīvās
|
K-l
|
200 m
|
Sievietes
|
Veterānes
|
C-l
|
200 m
|
Sievietes
|
|
Apbalvošana:
Godalgoto vietu ieguvējus apbalvo ar dāvanu kartēm un piemiņas medaļām.
Ventspils airēšanas bāzes „Dampeļi” atklāšanas sacensības 27.04.2013.
REZULTĀTI
1.brauciens K-1 200 m vīrieši
- Mārtiņš Upītis 1982.g. Jelgava KC 35,22
- Kaspars Tīklenieks 1993.g. Salacgrīva 35,62
- Krists Straume 1986.g. Rīdzene 36,12
- Mārtiņš Veispāls 1990.g. SASS 36,44
- Deniss Volkovs 1994.g. Brocēni 36,87
- Sergejs Nemnaševs 1988.g. Jelgava KC 38,66
- Marks Ozolinkevičs 1994.g. Jelgavas BJSS 39,09
- Edgars Zablovskis 1991.g. Ventspils 39,43
- Peter Paul Panov 1995.g. Tartu 40,09
- Aleksandrs Malašonoks 1987.g. Ventspils 41,34
- Toms Kozlovskis 1995.g. Ventspils 42,31
- Endijs Bikovičs 1991.g. SASS 47,03
2.brauciens C-1 200m vīrieši
- Dagnis Iļjins 1992.g. Ventspils 40,69
- Gatis Pranks 1986.g. Jelgava BJSS 41,38
- Arvis Iļjins 1994.g. Talsi 42,16
- Antons Knesis 1987.g. Jelgava BJSS 43,04
- Aivis Tints 1987.g. Lucavsalas Airi 43,32
- Mārtiņš Burkovskis 1993.g. Ventspils 44,72
- Staņislavs Leščinskis 1993.g. Rīdzene 45,97
- Krišs Jansons 1995.g. Ventspils 47,16
- Jefimijs Kļementjevs Klubs Kļementjevi 47,69
- Oto Dzenis 1988.g. Rīdzene 55,82
3.brauciens K-1 200m sievietes
- Lāsma Liepa 1988.g. Rīdzene 43,97
- Digna Tuča 1988.g. Ventspils 45,84
- Madara Aldiņa 1994.g. Rīdzene 46,19
- Laura Skukauska 1996.g. Rīdzene 49,06
- Marta Kondratova 1995.g. SASS 50,47
- Amanda Opolā 1997.g. Rīdzene 51,47
- Daniela Kondratoa 1997.g. SASS 51,97
- Paula Kondratova 1994.g. SASS 52,25
- Karīna Laure 1994.g. Jelgava BJSS 54,91
4.brauciens C-1 200m sievietes
- Elīna Ēdole 1990.g. Jelgava BJSS 56,68
- Marija Šutova 1992.g. Rīdzene 1:16.18
5.brauciens K-1 200m vīrieši veterāni
- Andris Valters 1980.g. Ventspils 40,53
- Alens Baibekovs 1978.g. Ventspils 41,06
- Juris Jegorovs 1959.g. Jelgava 43,09
- Oskars Rikters 1977.g. SASS 44,90
- Vasilijs Rums 1959.g. Jelgava 47,00
- Ēriks Meiers 1950.g. Rīga 52,03
6.brauciens C-1 200m vīrieši veterāni
- Dagnis Vinogradovs 1981.g. Limbaži 46,87
- Ramiro Grandāns 1969.g. Jelgava 50,00
- Imants Orna 1954.g. Liepāja 51,97
- Sergejs Bobkovs 1962.g. Jelgava BJSS 1:11,65
7.brauciens K-1 200m sievietes veterānes
- Marika Junkere 1964.g. Ventspils 1:03,50
- Ildze Blumbaha 1951.g. Liepāja 1:06,22
- Ludmila Lazdeniece 1959.g. Rīdzene 1:10,53
- Inguna Ruma 1961.g. Jelgava 1:19,22
- Iveta Antīpina 1966.g. Jelgava 1:20,37
8.brauciens K-1 1000m D grupas zēni 2001.g.dz. un jaunāki
- Kristiāns Bitkovs 2001.g. Ventspils 7:44,00
- Jēkabs Kalenda 2002.g. Ventspils 7:46,00
- Danils Reuckis 2002.g. Ventspils 8:45,00
9.brauciens K-1 1000m D grupas meitenes 2001.g.dz. un jaunākas
- Kitija Gērena 2001.g. Ventspils 7:46,00
C-1 1000m D grupas zēni 2001.g.dz. un jaunāki
- Ļoša Ševcovs 2001.g. Jelgava BJSS 8:07,00
- Ņikita Kuļikovs 2002.g. Jelgava BJSS 9:53,00
- Andis Kranciņš 2001.g. Ventspils 10:28,00
10.brauciens K-1 2000m C grupas jaunieši 1999./2000.g.dz.
- Roberts Altmanis 1999.g. Jelgava BJSS 11:48,00
- Artūrs Derkusovs 1999.g. Jelgava BJSS 11:56,00
- Sergejs Nikonovs 1999.g. Rīdzene 12:20,00
- Kārlis Karlštrems 1999.g. Talsi 12:24,00
- Rihards Kraulis 1999.g. Jelgava BJSS 13:40,00
- Viesturs Lauva 2000.g. Ventspils 14:09,00
- Toms Andersons 2000.g. Brocēni 14:16,00
- Helmuts Zīle 2000.g. Brocēni 14:21,00
- Valts Vīgerts 1999.g. Ventspils 14:38,00
- Gustavs Ķēniņš 1999.g. Ventspils 15:05,00
- Ralfs Jātnieks 1999.g. Ventspils 15:06,00
11.brauciens C-1 2000m C grupas jaunieši 1999./2000.g.dz
- Roberts Lagzdiņš 1999.g. Jelgavas BJSS 13:06,00
- Rihards Ozolnieks 2000.g. Talsi 13:51,00
- Ansis Grišāns 2000.g. Brocēni 15:15,00
- Reinis Grundulis 2000.g. Ventspils 18:53,00
- Kristers Frišenfelds 1999.g. Ventspils 27:10,00
Mārtiņš Grundmanis 2000.g. Brocēni izstājās
C-1 2000m sievietes 1996.g.dz. un vecākas
- Elīna Ēdole 1990.g. Jelgava 11:48,00
12.brauciens K-1 2000m C grupas jaunietes 1999./2000.g.dz
- Sabīne Cirša 1999.g. Limbaži 12:00,00
- Santa Dreimane 1999.g. Limbaži 12:28,00
- Amanda Krūmiņa 1999.g. Limbaži 12:30,00
- Valērija Makare 1999.g. Jelgavas BJSS 13:18,00
- Jekaterina Horkova 1999.g. Rīdzene 13:55,00
- Linda Krilovska 1999.g. Ventspils 14:32,00
- Betija Niemiro 2000.g. Ventspils 14:41,00
- Kristiāna Gūtmane 1999.g. Ventspils 15:53,00
- Uļjana Reucka 2000.g. Ventspils 16:57,00
13.brauciens K-1 2000m veterāni
- Vasilijs Rums 1959.g. Jelgava 12:14,00
- Eduards Juhnēvičs Talsi 13:20,00
C-1 2000m veterāni
- Imants Orna Liepāja 11:46,00
- Ramiro Grandāns 1969.g. Jelgava 12:07,00
- Sergejs Stepanovs Liepāja 16:01,00
K-1 2000 veterānes
- Ildze Blumbaha 1951.g. Liepāja 13:57,00
14.brauciens K-1 3000m B grupas jaunieši 1997./1998.g.dz
- Aldis Vilde 1997.g. Limbaži 14:29,00
- Dāvis Ciršs 1997.g. Limbaži 14:42,00
- Edgars Andžs 1997.g. Limbaži 15:07,00
- Artūrs Kleins 1997.g. Rīdzene 15:55,00
- Linards Landsmanis 1997.g. Limbaži 16:46,00
- Dāvis Pupuriņš 1997.g. Rīdzene 17:15,00
- Santis Pupuriņš 1998.g. Rīdzene 18:40,00,
- Eduards Krūtainis 1997.g. Brocēni 18:53,00,
- Eduards Sauja 1997.g. Brocēni 19:01,00
- Kristaps Redviņš 1997.g. Ventspils 19:03,00
- Aldis Veldre 1998.g. Limbaži 19:38,00
- Sandris Kozlovskis 1998.g. Ventspils 19:57,00
- Emīls Kalenda 1998.g. Ventspils 20:23,00
- Atis Lauva 1998.g. Ventspils 20:34,00
- Aleksandrs Saipulajevs 1998.g. Ventspils 22:15,00
Dāvids Čihradze 1998.g. Ventspils izstājās
15.brauciens C-1 3000m B grupas jaunieši 1997./1998.g.dz
- Boriss Lonskis 1997.g. Jelgavas BJSS 17:44,00
- Uvis Zemturis 1998.g. Talsi 18:22,00
- Kārlis Rušmanis 1997.g. Jelgavas BJSS 18:39,00
- Dmitrijs Bazarnijs 1997.g. Jelgavas BJSS 18:45,00
- Aleks Podenskis 1997.g. Limbaži 19:06,00
- Carl Daniel Haidar 1998.g. Tartu 19:37,00
- Miks Galvanovskis 1997.g. Jelgavas BJSS 19:42,00
- Konstantīns Hitrovs 1997.g. Rīdzene 20:54,00
- Linards Baumanis 1998.g. Talsi 21:05,00
- Artūrs Karaņevskis 1998.g. Liepāja 22:44,00
- Edgars Šteins 1998.g. Talsi 22:50,00
- Antons Jerjomins 1998.g. Rīdzene 24:07,00
- Raimonds Krasņickis 1997.g. Ventspils 26:25,00
16.brauciens K-1 3000m B grupas jaunietes 1997./1998.g.dz
- Daniela Kondratova 1997.g. SASS 16:41,00
- Samanta Ganiņa 1997.g. Salacgrīva 18:30,00
- Dace Jēkabsone 1997.g. Ventspils 18:50,00
- Amanda Opolā 1997.g. Rīdzene 18:54,00
- Kristīne Bulačņikova Ventspils 20:22,00
- Baiba Petrovska 1998.g. Jelgavas BJSS 20:40,00
- Gunta Zeila 1998.g. Jelgavas BJSS 21:30,00
8. Elvīra Bartuša 1998.g. Rīdzene 23:13,00
9. Beāte Grīsle 1997.g. Rīdzene 23:21,00
Daiga Liepiņa 1998.g. Jelgavas BJSS izstājās
Laura Reine 1997.g. Talsi izstājās
17.brauciens K-1 3000m vīrieši 1996.g.dz. un vecāki
- Mārtiņš Veispāls 1990.g. SASS 14:05,00
- Marks Ozolinkēvičs 1994.g. Jelgavas BJSS 14:15,00
- Artūrs Āboltiņš 1995.g. Limbaži 14:16,00
- Peter Paul Panov 1995.g. Tartu 14:16,00
- Endijs Bikovičs 1991.g. SASS 14:30,00
- Sergejs Nemnaševs 1987.g. Jelgava 14:53,00
- Edgars Tīklenieks 1994.g. Salacgrīva 14:54,00
- Edgars Zablovskis 1991.g. Ventspils 15:08,00,
- Hedijs Brunēvics 1996.g. Limbaži 15:09,00
- Toms Kozlovskis 1995.g. Ventspils 15:30,00
- Roberts Akmens 1996.g. Talsi 15:33,00
- Ģirts Ločmelis 1989.g. Ventspils 15:34,00
- Raivis Ozoliņš 1996.g. Limbaži 15:41,00
- Valters Veispāls 1995.g. SASS 15:55,00
- Kevin Kriisa 1995.g. Tartu 15:56,00
- Jānis Liepiņš 1983.g. Barons-Jelgava 16:17,00
- Silvestrs Sebris 1996.g. Limbaži 16:27,00
- Vasilijs Andriško 1995.g. Brocēni 16:55,00
- Aksels Kozlovskis 1995.g. Rīdzene 17:30,00
- Sergejs Fjodorovs 1996.g. Rīdzene 17:40,00
- Toms Donis 1996.g. Talsi 19:09,00
- Rinalds Lasmanis 1996.g. Jelgavas BJSS izstājās
- Roberts Brālis 1996.g. Talsi izstājās
18.brauciens C-1 3000m vīrieši 1996.g.dz. un vecāki
- Dagnis Iļjins 1992.g. Ventspils 15:16,00
- Gatis Pranks 1986.g. Barons_Jelgava 15:55,00
- Aivis Tints 1987.g. Liepāja 16:35,00
- Rahmats Stromanis 1995.g. Talsi 16:46,00
- Krišs Jansons 1995.g. Ventspils 16:54,00,
- Mārtiņš Burkovskis 1993.g. Ventspils 16:56,00
- Arkādijs Jefrēmovs 1995.g. Jelgavas BJSS 17:08,00
- Kaspars Eihvalds 1995.g. Jelgavas BJSS 17:15,00
- Staņislavs Leščinskis 1993.g. Rīdzene 17:22,00
- Dāvids Alijevs 1995.g. SASS 17:34,00
- Ģirts Jansons 1996.g. Ventspils 17:59,00
- Raivo Jēkabsons 1996.g. Ventspils 18:02,00
- Martin Elmet 1994.g. Tartu 18:40,00
- Rūdolfs Segliņs 1996.g. Limbaži 18:42,00
- Toms Izmailovs 1996.g. Ventspils 18.46,00
- Roberts Mantajs 1991.g. Liepāja 18:53,00
- Ivo Jēkabsons 1995.g. Ventspils 20:04,00
- Aleksandrs Novickis 1996.g. Liepāja 24:00,00
19.brauciens K-1 3000m sievietes 1996.g.dz. un vecākas
- Lāsma Liepa 1988.g. Rīdzene 15:49,00
- Digna Tuča 1988.g. Ventspils 16:03,00
- Madara Aldiņa 1994.g. Rīdzene 16:33,00
- Laura Skukauska 1996.g. Rīdzene 16:44,00
- Līga Poplavska 1995.g. Salacgrīva 17:31,00
- Paula Kondratova 1994.g. SASS 18:15,00
- Karīna Laure 1994.g. Jelgavas BJSS 18:49,00
- Santa Blumberga 1994.g. Ventspils 19:37,00
- Linda Baumane 1995.g. Talsi 21:17,00
- Santa Kupča 1996.g. Rīdzene 21:30,00
Galvenais tiesnesis: Rūta Šauberga (Republikas kategorija)
Galvenā sekretāre: Elīna Romane