Rezultāti
K-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni
- Juris Alsbergs Brocēnu BJSS 04:35
- Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 04:38
- Oto Gerbers Jelgavas BJSS 04:50
- Marks Hansons BJSS „Rīdzene” 04:56
- Iļja Sečko BJSS „Rīdzene” 05:00
- Renārs Bērziņš Talsu SS 05:02
- Mikus Irmejs Salacgrīva 05:07
- Rolands Kalniņš BJSS „Rīdzene” 05:11
- Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:13
- Reinis Vanka Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:15
- Rihards Zutis BJSS „Rīdzene” 05:16
- Arnolds Andris Paeglis BJSS „Rīdzene” 05:25
- Mārcis Galenieks MSĢ TSV SASS 05:27
- Maksims Turko BJSS „Rīdzene” 05:28
- Edijs Dombrovskis Brocēnu BJSS 05:32
- Miks Šrtomanis Brocēnu BJSS 05:33
- Klāvs Gailis V-pilsSpars 05:35
- Kārlis Bālāboliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:37
- Dainis Pikalovs Brocēnu BJSS 05:40
- Mārtiņš Jirgensons Salacgrīva 05:41
- Marks Kacens-Adamovičš BJSS „Rīdzene” 05:46
- Kārlis Putniņš V-pils Spars 05:48
- Dāvis Zujevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:50
- Sandis Riņķis Salacgrīva 05:53
- Māris Galenieks MSĢ TSV SASS 05:55
- Mikus Masāns BJSS „Rīdzene” 05:55,78
- Ralfs Demidovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:57
- Andrejs Fomenko BJSS „Rīdzene” 05:59
- Artis Paslauskis Jelgavas BJSS 06:01
- Kristofs Zaļupe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:06
- Emīls Kaņepe V-pils Spars 06:09
- Ēriks Upmanis BJSS „Rīdzene” 06:11
- Rihards Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:16
- Eduarts Siliņš Talsu SS 06:19
- Ritvars Gūtmanis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:24
- Ričards Šubeckis MSĢ TSV SASS 06:26
- Mikaels Mihaljans MSĢ TSV SASS 06:29
- Ēriks Hartmanis Jelgavas BJSS 06:39
- Markuss Surovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:48
- Ričards Bobrovs MSĢ TSV SASS 06:51
- Mārtiņš Pauls Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:53
- Tomass Kreilis MSĢ TSV SASS 06:55
- Mareks Višņevskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:57
- Ēriks Kārlis Āboltiņš BJSS „Rīdzene” 07:06
- Huga Gūtmanis BJSS „Rīdzene” 07:07
- Aleksis Vaidjanoks Jelgavas BJSS 08:35
- Kristaps Matiasss Knops Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
- Ralfs Landmanis V-pils Spars N/R
- Vladislavs Trekančovs Jelgavas BJSS N/R
C-1 1000m E grupa 2003.-2005.g.dz.zēni
- Antons Kalatiļins BJSS „Rīdzene” 05:09,55
- Valters Martinsons BJSS „Rīdzene” 05:32,89
- Daniels Mežeckis Brocēnu BJSS 05:56,64
- Aleksis Engelbrehts BJSS „Rīdzene” 06:32,89
- Daniels Siders V-pils Spars 07:30,42
- Ņikita Martjučenko BJSS „Rīdzene” 07:50,61
- Kārlis Grunte Talsu SS 14:28,56
K-1 1000m E grupa 2003.-2005.dz. meitenes
- Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 04:42
- Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 04:53
- Margarita Sokolova Brocēnu BJSS 05:01
- Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:16
- Nellija Paegle V-pils Spars 05:26
- Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:29
- Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 05:38
- Ance Tomsone Salacgrīva 05:42
- Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 05:44
- Darja Koļesņeva Limbažu un Salacgrīvas NSS 05:48
- Evelīna Bērziņa BJSS „Rīdzene” 06:04
- L.Sproģe Limbažu un Salacgrīvas NSS 06:41
- B.Lazda BJSS „Rīdzene” 06:49
- L.Kanopore BJSS „Rīdzene” 07:35
- L.Sičevska Limbažu un Salacgrīvas NSS nest.
K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni
- Edvards Ceipe BJSS „Rīdzene” 08:06
- Nauris Tomsons Salacgrīva 08:07
- Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:19
- Renis Jānis Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:23
- Aigars Cīrulis Salacgrīva 08:29
- Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 08:33
- Arvis Pauliņš Salacgrīva 08:38
- Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:43
- Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:45
- Rihards Silārs Jelgavas BJSS 08:47
- Artūrs Skrebels BJSS „Rīdzene” 09:05
- Matīss Milzers V-pils Spars 09:05
- Alekss Ramīns Šengelija MSĢ TSV SASS 09:12
- Edijs Bajārs MSĢ TSV SASS 09:23
- Ingus Justs Jelgavas BJSS 09:28
- Artsenijs Zaičenkovs MSĢ TSV SASS 09:28,35
- Rauls Abasovs Jelgavas BJSS 09:37
- Markuss Irmejs Salacgrīva 09:41
- Rainers Uplejs V-pils Spars 09:46
- Ričards Matuševics MSĢ TSV SASS 09:54
- Norberts Rajeckis BJSS „Rīdzene” 10:02
- Daniils Sečko BJSS „Rīdzene” 10:03
- Ralfs Kariņš Salacgrīva 10:12
- Aleksandrs Rikters MSĢ TSV SASS 10:15
- Marko Kampanella MSĢ TSV SASS 10:21
- Miks Upmanis BJSS „Rīdzene” 10:22
- Ričards Gailis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:29
- Uvis Prokopovičs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:31
- Rauls Abasovs BJSS „Rīdzene” 10:31,78
- Artjoms Fomins MSĢ TSV SASS 10:35
- Zigmārs Cinovskis Jelgavas BJSS 10:42
- Sandis Vosekalns Salacgrīva 10:54
- Kristaps Kaņējevs BJSS „Rīdzene” 11:07
- Pēteris Šlosbergs BJSS „Rīdzene” 11:08
- Elgars Jevsejevs BJSS „Rīdzene” 11:12
- Gabriels Šūpulnieks BJSS „Rīdzene” 11:12,91
- Ēriks Kāpbergs V-pils Spars 11:14
- Maksims Kuzmenko Jelgavas BJSS 11:33
- Renārs Troms BJSS „Rīdzene” 11:36
- Daniels Zviedrs Salacgrīva 11:37
- Edijs Osis BJSS „Rīdzene” 11:46
- Vadims Hrustaļovs Jelgavas BJSS 11:50
- Kristaps Aksenoks BJSS „Rīdzene” 11:56
- Reinis Ivanovskis BJSS „Rīdzene” 11:57
- Roberts Martins MSĢ TSV SASS 12:04
- Elmārs Troms BJSS „Rīdzene” 12:11
- Maksimilians Ševčenko BJSS „Rīdzene” 12:31
- Evijs Semjonovs Jelgavas BJSS 12:39
- Pēteris Alksnis Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:58
- Kristaps Leinišs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
- Elvis Miklāvs Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
- Roberts Ramanis Jelgavas BJSS N/R
- Jānis Žurilo BJSS „Rīdzene” N/R
C-1 2000m D grupa 2001.-2002.g.dz. zēni
- Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:30
- Iļja Lučenkovs BJSS „Rīdzene” 09:58
- Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 09:58,59
- Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:37
- Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:52
- Krists Znotiņš Talsu SS 11:00
- Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 11:08
- Nils Mediņš Jelgavas BJSS 11:45
- Genrihs Soļaņiks BJSS „Rīdzene” 12:11
- Andis Kranciņš V-pils Spars 12:40
- Kims Čerkašins Jelgavas BJSS 13:10
- Daniils Antonovs BJSS „Rīdzene” 18:10
- Kārlis Martinsons BJSS „Rīdzene” 18:12
- Maikls Smaļko V-pils Spars N/R
- Ričards Zaķis BJSS „Rīdzene” N/R
K-1 2000m D grupa 2001.-2002.g. dz. meitenes
- Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:14,90
- Anna Saļņikova V-pils Spars 09:19,17
- Marta Cepurīte V-pils Spars 09:29,80
- Katrīna Smiltniece Jelgavas BJSS 09:33,79
- Margarita Oša BJSS „Rīdzene” 09:41,78
- Laura Mazburša BJSS „Rīdzene” 09:56,09
- Valērija Kleina BJSS „Rīdzene” 09:57,13
- Elīza Budava V-pils Spars 09:58,91
- Linda Breidaka Brocēnu BJSS 10:01,45
- Justīne Matisone BJSS „Rīdzene” 10:07,80
- Kitija Pušķiere BJSS „Rīdzene” 10:13,17
- Reina Rituma BJSS „Rīdzene” 10:22,99
- Kristīne Poļaka Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:44,16
- Annija Patrīcija Jēkabsone BJSS „Rīdzene” 11:23,62
- Marija Adamovic MSĢ TSV SASS 11:33,28
- Alīna Mihailova V-pils Spars 11:39,19
- Katrīna Kaņepe V-pils Spars 12:00,61
- Evija Klagiša BJSS „Rīdzene” 13:30,08
- Vika Altrofa BJSS „Rīdzene” 13:43,64
- Gita Beāte Greize Limbažu un Salacgrīvas NSS N/R
- Inita Liniņa BJSS „Rīdzene” N/R
- Aļona Baturina MSĢ TSV SASS N/R
K-1 3000m A grupa vīrieši 1996.g. dz. un vecāki
- Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:49
- Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 11:51
- Vents Hedijs Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:05
- Valērijs Pavlovs AK Kaija 12:06
- Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 12:58
- Emīls Budrevics Jelgava KC 13:02
- Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 13:09
- Sergejs Ņemnaševs Jelgava KC 13:16
- Rihards Čakstiņš BJSS „Rīdzene” 13:19
- Ģirts Jansons V-pils 13:48
- Māris Lihačs Salacgrīva 14:42
- Ģirts Alksnis BJSS „Rīdzene” N/R
C-1 3000m A.grupa vīrieši 1996.g.dz. un vecāki
- Aivis Tints Liepāja 12:50
- Gatis Pranks Liepāja 12:54
- Arnolds Kudrjavcevs Talsi 13:00
- Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 13:13
- Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 13:43
- Ivo Jēkabsons V-pils Spars 13:46
- Viktors Moisejenkovs Bolderāja 13:53
- Krišs Jansons BJSS Rīdzene 14:31
- Rūdolfs Segliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 14:39
- Jefims Klementjevs Rīga izst.
K-1 3000m A. grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas
- Madara Aldiņa BJSS Rīdzene 13:30,89
- Vita Ivanova AK Kaija 14:20,65
- Ildze Blumbaha Liepāja 14:34,39
- Anastasija Gromova AK Kaija 14:55,60
C-1 2000m A grupas sievietes 1996.g.dz. un vecākas
- Agnija Bērziņa Salacgrīva 10:19,22
C-1 2000m B grupas juniores 1997.-1998.g.dz.
- Roza Haina BJSS Rīdzene 19:24,60
C-1 2000m C grupas jmeitenes 1999.-2000.g.dz.
- Jūlija Gutova Jelgavas BJSS 11:03,58
- Jekaterina Horkova BJSS Rīdzene 11:47,58
- Līga Kariņa Salacgrīva 12:39,24
- Veronika Fomenko BJSS Rīdzene 19:08,36
C-1 2000m D grupas meitenes 2001.-2002.g.dz.
- Milana Zavacka BJSS Rīdzene 16:23,67
K-1 3000m „B”grupas juniori 1997.-1998.g.dz.
- Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 11:58
- Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 12:06
- Kristaps Redviņš V-pils Spars 12:50
- Aleksandrs Saipuilajevs V-pils Spars 13:25
- Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 13:33
- Eduards Krūtainis Brocēnu BJSS 13:43
- Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 13:47
- Rolands Šakals Brocēnu BJSS 13:53
- Kristaps Ozoliņš Talsu SS 13:55
- Nils Garančs BJSS Rīdzene 13:59
- Deivids Jaunsproģis V-pils spars 14:32
- Ernests Rajeckis BJSS Rīdzene 14:34
- Linards Sproģis Brocēnu BJSS 14:55
- S.Kozlovskis V-pils Spars 14:57
- Vasiljs Galkins BJSS Rīdzene 15:01
- Guntis Rubīns BJSS Rīdzene 15:27
- Ņikita Ņečājevs MSĢ TSV SASS 15:45
C-1 3000m B grupas juniori 1997.- 1998.g.dz.
- Kristaps Smilgainis Talsu SS 13:11
- Kārlis Rušmanis Jelgavas BJSS 13:22
- Dāvis Iļjins V-pils Spars 13:52
- Alekss Podenskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 13:59
- Uvis Zemturis Talsu SS 14:17
- Linards Baumanis Talsu SS 15:26
- Viktors Krainovs BJSS Rīdzene 18:12
K-1 3000m B grupas juniores 1997. – 1998.g.dz.
- Daniela Kondratova Jelgavas BJSS/ŪSK Barons 13:36,59
- Daiga Liepiņa Jelgavas BJSS 13:44,52
- Baiba Petrovska Jelgavas BJSS 13:57,63
- Gunta Zeile Jelgavas BJSS 14:01,57
- Justīne Andersone BJSS Rīdzene 14:29,39
- Marija Prohorova BJSS Rīdzene 15:0198
- Anete Neretniece Salacgrīva 16:10,26
- Laura Reine Talsu SS 16:15,47
K-1 2000m C grupas juniori 1999. – 2000.g.dz.
- Roberts Altmanis Jelgavas BJSS 07:27
- Māris Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 07:32
- Ansis Aleksandrs Ziemelis Jelgavas BJSS 07:39
- Roberts Ernests Levics Jelgavas BJSS 07:59
- Rihards Krauklis Jelgavas BJSS 08:01
- Sergejs Nikonovs BJSS Rīdzene 08:05
- Mārtiņš Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 08:06
- Artūrs Derkusovs Jelgavas BJSS 08:10
- Kristofers Lamberts BJSS Rīdzene 08:11
- Artjoms Kokarevs MSĢ TSV SASS 08:12
- Dāvis Deniss Landars Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:13
- Gints .Markavičs Brocēnu BJSS 08:23
- Reinis Kalnarājs BJSS Rīdzene 08:34
- Helmuts Zīle Brocēnu BJSS 08:45
- Artis Veldre Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:47
- Toms Andersons Brocēnu BJSS 08:54
- Dāvids Bisenieks BJSS Rīdzene 09:00
- Horens Lāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:05
- Tomass Kovaļenko Salacgrīva 09:06
- Ralfs Jātnieks V-pils Spars 09:06,25
- Uvis Arbidāns Limbažu un Salacgrīvas NSS 09:09
- Egils Kalns Jelgavas KC 09:14
- Rihards Jēkabs Dzenis Brocēnu BJSS 09:16
- Gregors Nīss BJSS Rīdzene 09:18
- Ruvims Kagans BJSS Rīdzene 09:22
- Ņikita Kiričenko BJSS Rīdzene 09:28
- Roberts Karpinskis V-pils Spars 09:29
- Oskars Imaks Salacgrīva 09:33
- Jānis Kļaviņš Jelgavas BJSS 09:40
- Markuss Jonatāns Salacgrīva 09:43
- Kristaps Ceriņš BJSS Rīdzene 09:52
- Emanuels Šūpulnieks BJSS Rīdzene 10:20
- Pauls Livčāns BJSS Rīdzene 10:20,50
- Roberts Natipuhins BJSS Rīdzene N/R
- Aleksandrs Jevsejevs BJSS Rīdzene N/R
- Augusta Kārklītis BJSS Rīdzene N/R
- Kims Petrovs Jelgavas BJSS N/R
C-1 2000m C grupa juniori 1999.g.-2000.g.dz.
- Ansis Grišāns Brocēnu BJSS 08:38
- Rinalds Ozolnieks Talsu SS 09:10
- Igors Miļuhins Jelgavas BJSS 09:13
- Kristians Kacars Talsu SS 09:42
- Kristers Frisēnfelds V-pils Spars 09:50
- Ivo Štremers BJSS Rīdzene 09:51
- Silvestrs Valdis Subocs Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:04
- Ginters Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 10:16
- Arsēnijs Nitijevskis BJSS Rīdzene 10:25
- Mārtiņš Grundmanis Brocēnu BJSS 10:37
- J.ānis Dombrovskis Talsu SS 11:00
- Edvats Zaķis Salacgrīva 11:08
- Kristaps Buks V-pils Spars 11:38
- Pāvels Pavlovskis Jelgavas BJSS 12:05
- Kristaps Gailums BJSS Rīdzene 14:40
- Artūrs Belāns BJSS Rīdzene izst.
K-1 2000m C grupas juniores 1999.g. - 2000.g.dz.
- Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 08:39,90
- Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 0856,47
- Valērija Makare Jelgavas BJSS 09:08,50
- Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 09:19,32
- Debora Zemzare Jelgavas BJSS 09:19,83
- Valērija Kačana BJSS Rīdzene 09:34,82
- Linda Krilovska V-pils Spars 09:37,74
- Sandija Megi Salacgrīva 09:38,91
- Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 09:44,80
- Kitija Holšteine Brocēnu BJSS 09:58,02
- Megija Kūle V-pils Spars 10:01,62
- Elīna Veispale MSĢ TSV SASS 10:35,34
- Madara Lejiņa BJSS Rīdzene 10:37,30
- E.Ļitovčenko MSĢ TSV SASS 14:36,75
- A.Adamovic MSĢ TSV SASS
K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. zēni
- Ivans Jurinovs MSĢ TSV SASS 00:57,50
- Juris Alsbergs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,97
- Oto Gerbers Jelgavas BJSS 00:59,06
- Iļja Sečko BJSS Rīdzene 01:00,25
- Marks Hansons BJSS Rīdzene 01:00,75
- Renārs Bērziņš Talsu SS 01:01,12
- Anatolijs Koļešņevs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:01,81
- Rolands Kalniņš BJSS Rīdzene 01:02,34
- Mikus Irmejs Salacgrīva 01;03,16
K-1 200m FINĀLS E grupa 2003.-2005.g.dz. meitenes
- Santa Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:57,87
- Margarita Sokolova BJSS Rīdzene 01:01,84
- Evelīna Šampiņa Brocēnu BJSS 01:02,40
- Elizabete Vīksne Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:07,94
- Sanija Garklāva Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:08,28
- Nellija Paegle V-pils Spars 01:09,00
- Ance Tomsone Salacgrīva 01:09,90
- Sonora Sergejeva Brocēnu BJSS 01:14,53
- Elīna Ķezbere Brocēnu BJSS 01:14,78
K-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni
- Edvards Ceipe BJSS Rīdzene 00:43,91
- Nauris Tomsons Salacgrīva 00:44,13
- Aigars Cīrulis Salacgrīva 00:44,60
- Reinis Jānis .Brunēvics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:44:78
- Rainers Švecs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,19
- Arvis Pauliņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:45,78
- Henrijs Horsts MSĢ TSV SASS 00:46,50
- Mārtiņš Jānis Sūrums Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,81
- Kristaps Skudriņš Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:50,60
C-1 200m FINĀLS D grupa 2001.- 2002.g.dz. zēni
- Iļja Lučenkovs BJSS Rīdzene 00:54,13
- Aleksejs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:54,41
- Jurijs Ševcovs Jelgavas BJSS 00:57,82
- Genrihs Soļaņiks BJSS Rīdzene 01:02,53
- Anatolijs Zeinalovs Limbažu un Salacgrīvas NSS 01:04,75
- Nils Mediņš Jelgavas BJSS 01:05,61
- Krists Znotiņš Talsu SS 01:07,07
- Aleksejs Čikuns Jelgavas BJSS 01:10,32
- Rihards Zapoļskis Limbažu un Salacgrīvas NSS izst.
K-1 200m FINĀLS D grupas 2001. -2002.g.dz. meitenes
- Margarita Oša BJSS Rīdzene 00:53,35
- Anna Saļņikova V-pils Spars 00:54,50
- Monta Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,25
- Katrīna Smiltniece Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:56,94
- Valērija Kleina BJSS Rīdzene 00:59,35
- Laura Mazburša BJSS Rīdzene 01:00,22
- Linda Breidaka Brocēnu BJSS 01:0047
- Elīza Budava V-pils Spars 01:01,03
- Marts Cepurīte V-pils Spars 01:02,53
K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni
- R.Altmanis Jelgavas BJSS 00:38,56
- R.Levics Jelgavas BJSS 00:38,81
- M.Cilinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:40,00
- M.Gvazdžiausks BJSS Rīdzene 00:40,87
- R.Krauklis Jelgavas BJSS 00:42,28
- A.Derkusovs Jelgavas BJSS 00:42,53
- S.Nikonovs BJSS Rīdzene 00:42,72
- A.Ziemelis Jelgavas BJSS 00:43,25
- K.Lamberts BJSS Rīdzene 00:43,78
C-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. zēni
- A.Grišāns Brocēnu BJSS 00:45,62
- R.Ozolnieks Talsu SS 00:50,90
- K.Kacars Talsu SS 00:52,15
- V.Subats Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,46
- I.Miļuhins Jelgavas BJSS 00:55,06
- K.Frisēnfelds V-pils Spars 00:57,53
- G.Kublinskis Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:58,37
- I.Štremers BJSS Rīdzene 01:03,03
- A.Nitijevskis BJSS Rīdzene izst.
K-1 200m FINĀLS C grupas 1999. – 2000.g.dz. meitenes
- Sabīne Cirša Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:47,84
- Līva Parfenkova BJSS Rīdzene 00:50,28
- Valērija Makare Jelgavas BJSS 00:51,90
- Santa Dreimane Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:53,53
- Debora Zemzare Jelgavas BJSS 00:55,06
- Sandija Megi Salacgrīva 00:55,34
- Linda Krilovska V-pils Spars 00:55,90
- Aleksandra Denafa BJSS Rīdzene 00:56,18
- Valērija Kačana BJSS Rīdzene 00:56,50
K-1 200m FINĀLS B grupas juniori 1997. – 1998.g.
- Dāvis Ciršs Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:39,75
- Aldis Artūrs Vilde Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:43,00
- Ēdurds Krūtainis Brocēnu BJSS 00:45,22
- Valters Sudmalis BJSS Rīdzene 00:46,57
- Aleksandrs Saipulajevs V-pils Spars 00:47,29
- Kristaps Redviņš V-pils Spars 00:47,50
- Kristaps Ozoliņš Talsu SS 00:48,19
- Konstantīns Mihailovs BJSS Rīdzene 00:50,13
- Rolands Šakals Brocēnu BJSS 00:50,38
K-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki
- Kaspars Tīklenieks Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:35,41
- Vasilijs Andriško Brocēnu BJSS 00:35,94
- Mārtiņš Pumpa MSĢ TSV SASS 00:38,44
- Oskars Rikters MSĢ TSV SASS 00:39,44
- Emīls Budrevics Jelgavas KC 00:40,38
- Rihards Čakstiņš BJSS Rīdzene 00:40,56
- Vents Hedijs Brunevics Limbažu un Salacgrīvas NSS 00:55,84
- Valērijs Pavlovs BJSS Rīdzene izst.
- Sergejs Ņemnaševs Jelgavas KC izst.
C-1 200m FINĀLS A grupas vīrieši 1996.g. un vecāki
- Rahmads Stromanis Jelgavas BJSS 00:40,34
- Mārtiņš Burkovskis V-pils Spars 00:41,59
- Aivis Tints Liepāja 00:41,84
- Gatis Pranks Liepāja 00:42,25
- Arnolds Kudrjavcevs Talsu SS 00:42,78
- Ģirts Jansons V-pils Spars 00:46,72
- Viktors Moisejenkovs Bolderāja 00:47,44
- Krišs Jansons BJSS Rīdzene 00:47,81
- Ivo Jēkabsons V-pils Spars 00:50,41
VETERĀNI
K-1150m MASTER gr. 41 -50.g.
- Aleksandrs Kurčinskis Daugavpils 00:19,21
- Māris Lieģis Lucavsalas airi 00:21,00
C-1 150m MASTER gr. 41. – 50.gr.
- Aleksandrs Višņevskis Lucavsalas airi 00:23,21
- Igors Karuzins 00:24,19
- Andrejs Mackevičs 00:25,87
K-1 150m MASTER gr. 31. – 40.g. Sievietes
- Ieva Bome Jelgavas KC 00:41,09
K-1 150m MASTER gr. 41. – 50.g. Sievietes
- Evija Zute Lucavsalas airi 00:44,66
- Laura Gehtmane Lucavsalas airi 00:46,31
K-1 150m MASTER 50.g. un vec.
- Ēriks Meijers Bolderāja 00:37,19
- Andris Veinbergs Jelgava 00:38,19
- Raimonds Pavlovs Lucavsalas airi 00:40,00
C-1 150m MASTER 50.g.un vec.
- Jefims Klementjevs 00:32,84
- Viktors Moisejenkovs 00:33,84
- Jevgēnijs Blaževics 00:45,37
K-1 150m MASTER grupas siev. 50.g. un vec.
- Ildze Blumbaha Liepāja 00:45,84
- Irina Rusanova Vārpa 00:50,59
- Ilze Bome Jelgava 00:52,22
K-2 333m 32.g. vīrieši
- Māris Lieģis 00:47,50
Ģirts Alksnis - Aleksandrs Gurčinskis 00:50,31
Dāvis Veikšāns - Rihards .Čakstiņš izst.
Raimonds Pavlovs
K-2 333m 45.g. vīrieši
- Ēriks Meijers 01:07,69
Andris Veinbergs
C-2 333m 45.g. vīrieši
- Viktors Moisejenkovs 00:55,44M
Andrejs Mackevičs - Jevgēnijs Blaževičs 00:57,00
Aleksandrs Višņevskis - Andris Zvirbulis 01:06,16
Einārs Mērpolis
K-2 333m 45.g.sievietes
- Sņežana Sokolova 00:59,06
Vita Ivanova - Ildze Blumbaha 01:14,93
I. Bome - Evija Zute 01:23,93
I.Pole
C-2 333m vīrieši vidējais vecums 32.g.
- Igors Karuzins 00:50,66
Gatis Pranks - Aivis Tints 00:55,94
Einārs Mērpolis
Galvenais tiesesis A.Aglenieks