Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Saites

29 Okt

ERASMUS + SPORT PROJEKTS “DRAWS”

  • 29 Oktobris 2020 |
  • Publicēts Ziņas

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) iesaistījusies jaunā Erasmus+ Sport projektā DRAWS, kura mērķis ir godīga sporta veicināšana jauniešu un tautas sporta vidē. Projekts DRAWS, ko līdzfinansē Eiropas Savienības programma Erasmus+ Sport, mērķis ir godīga sporta veicināšanu, cīnoties pret dopingu lietošanu un ierobežojot aizliegto vielu izplatības kultūru jauniešu (vecumā no 14 līdz 19 gadiem), tautas sporta un neprofesionālu sportistu vidū.

                                              

Projekts ir domāts, lai veiktu kvantitatīvu pētījumu par sporta praksi, sniegumu un izskatu uzlabojošo vielu (Performance and Appearance Enhancing Substances, PAES) izplatību Eiropas pusaudžu vidū, amatieru (rekreācijas) sporta kontekstā. Pusaudžiem (14-19 gadi), kuri nodarbojas ar sportu vai brīvā laika sporta aktivitātēm, pētījuma nolūkā būtu nepieciešams aizpildīt tiešsaistes anketu. Nepieciešamais laiks - aptuveni 15 minūtes. Anketas aizpildīšanas termiņš – 2 nedēļas.

Lai piedalītos šajā pētījumā - saskaņā ar Eiropas Savienības regulu par personas datu drošību un apstrādi- skolēnu/pusaudžu vecākiem/aizbildņiem ir jāaizpilda Piekrišanas veidlapa pusaudža dalībai pētījumā un datu apstrādei un jānosūta šī veidlapa aizpildīta, norādot arī skolēna e-pasta adresi, uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ( Kad būsim saņēmuši (1) veidlapu un (2) skolēna e-pasta adresi, aptauja no LSFP tiks nosūtīta skolēnam uz e-pastu).

PIEKRIŠANAS VEIDLAPA DALĪBAI PĒTĪJUMĀ

 INFORMĀCIJAS LAPA DALĪBAI APTAUJĀ

 

 

Lasīt vairāk...
29 Okt

Jaunumi

  • 29 Oktobris 2020 |
  • Publicēts Ziņas
Atgādinājums visiem Smaiļošanas un kanoe airēšanas treneriem iesūtīt savus priekšlikumus treneru padomei, par sacensību kalendāru nākamajai sezonai, atlasēm, sacensību nolikumiem un citiem priekšlikumiem, uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 02.11.2020. un arī treneru padomes priekšsēdētāja pretendentus uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 02.11.2020.
 
 
 
 
 
 
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed