Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

27 Sep

Apsveicam Robertu Akmeni ar 6. vietu Pasaules kausā

• 27 Septembris 2020 |
  • Publicēts Ziņas

Latvijas smaiļotājs Roberts Akmens sestdien Ungārijas pilsētā Segedā Pasaules kausa posmā 200 metru distancē A finālā izcīnīja 6. vietu. Roberts  pusfinālā distanci veica 36,60 sekundēs, kas airējumā bija trešais labākais rezultāts un deva vietu A finālā. A finālā Roberts 200m distanci noairēja par 35,49 sekundēm un izcīnīja 6. vietu. Uzvarētājam Andrea Domeniko di Liberto no Itālijas viņs zaudēja 0,69 sekundes.

Lasīt vairāk...
27 Sep

BRONZAS medaļa Olympic Hopes Regatta

Latvijas smaiļotāji no 17.09.- 20.09.2020. Ungārijas pilsētā Segedā aizvadīja Olympic Hopes 2020 sacensības. Apsveicam visus sportistus ar labiem rezultātiem un lepojamies ar 3.vietu K-4 Mixed (jaukto) 500m distancē U15-U17 sportistu grupā ( Valters Mančas, Elizabete Vīkne, Juris Alsbergs, Samera Pojarkova).

1000m distances rezultāti:

C-1 vīriešiem 1000m U15 A finālā - Daniels Rafaels Siders izcīnīja 5.vietu

K-1 vīriešiem 1000m U17 B finālā – Otto Gerbers izcīnīja 1.vietu, kas kopvērtējumā viņam deva 10.vietu savā grupā

K-1 sievietēm 1000m U17 A finālā-  Elizabete Vīksne ierindojās 6.vietā un Santa Strode 7. Vietā

K-2 vīriešiem 1000m U17 A finālā -  Kārlis Dumpis ar Juri Alsbergu ierindojās 6.vietā

K-2 sievietēm 1000m U15 - U16 A finālā - Aelita Imaka ar Vanesu Pojarkovu ierindojās 5.vietā

500m distances rezultāti:

C-1 sievietēm 500m U15 A finālā – Aleksandra Poctarenko  8.vieta

C-1 vīriešiem 500m U15 A finālā – Daniels Rafaels Siders  8.vieta

C-1 vīriešiem 500m U16 A finālā – Artūrs Ikšelis 6.vieta

C-1 vīriešiem 500m U17 A finālā – Valters Martinsons 9.vieta

K-1 vīriešiem 500m U17 A finālā – Otto Gerbers  9.vieta

K-1 vīriešiem 500m U18 B finālā- Zigmārs Cinovskis 3.vieta un Ingus Justs 4.vieta

K-2 sievietēm 500m U15-U16 A finālā – Aelita Imaka ar Vanesu Pojarkovu 5.vieta

K-2 sievietēm 500m U17 A finālā – Elizabete Vīksne ar Sammeru Pojarkovu 4.vieta

K-2 vīriešiem 500m U17 A finālā – Kārlis Dumpis ar Juri Alsbergu 5.vieta

200m distances rezultāti:

K-1 vīriešiem 200m U16 B finālā – Lauris Jansons 4.vieta, kas viņam kopvērtējumā deva 13.vietu, bet Jānis Kaurāts 9.vieta un kopmvērtējumā 18.vieta

K-1 vīriešiem 200m U17 B finālā – Valters Mančass 2.vieta, kopvērtējumā 11.vieta

K-1 vīriesiem 200m U18 B finālā – Zigmārs Conovskis  2.vieta, kopvērtējumā 11.vieta

K-1 vīriesiem 200m U18 A finālā – Jēkabs Kalenda 9.vieta

K-1 sievietēm 200m U16 A finālā – Aelita Imaka 9.vieta

K-1 sievietēm 200m U17 A finālā – Santa Strode 7.vieta un Sammera Pojarkova 9.vieta