Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

LKF kontakti

default

Smaiļošana un kanoe izlase 2022

  • 15 Maijs 2022 |
  • Publicēts default
LR pieaugušo izlase smaiļošanā un kanoe airēšanā:
  1. Aleksejs Rumjancevs
  2. Aldis Artūrs Vilde
  3. Roberts Akmens
  4. Roberts Pumpa
  5. Roberts Lagzdiņš
  6. Madara Aldiņa
  7. Kristaps Laube

 Junioru izlase:

  1. Jānis Kaurāts
  2. Sabīne Pīlāga
  3. Vanesa Pojarkova
  4. Krista Bērziņa
  5. Melānija Čamane
  6. Daniels Rafaels Siders
  7. Artūrs Ikšelis
  8. Viktorija Paune
  9. Aleksandra Počtarenko

U23 izlase:

  1. Juris Alsbergs
  2. Katrīna Smiltniece
  3. Sammera Pojarkova
  4. Kristaps Laube
  5. Elizabete Vīksne
  6. Roberts Lagzdiņš
  7. Ansis Grišāns
  8. Kārlis Dumpis
  9. Edvards Ceipe
Lasīt vairāk...

Airēšanas slaloma kalendārs 2022

  • 05 Decembris 2021 |
  • Publicēts default

Sacensību nosaukums

Sacensību 

datums

Sacensību

 vieta

Sacensību 

valsts

LKF Slēpošanas sacensības

19.februāris

Ķekavas novads

LAT

Baltic Cup Estonia airēšanas slalomā

2.-3.aprīlis

Jagala

EST

Krakow International airēšanas slaloms

9.-10.aprīlis

Krakova

POL

Baltic Cup Latvia airēšanas slalomā

15.-16.aprīlis

Iecava vai Bauska

LAT

Segre Cup airēšanas slaloms

15.-16.aprīlis

La Seu

ESP

Liptov International airēšanas slaloms

23.-24.aprīlis

Liptovski Mikulāša

SVK

Krakow Mayors Cup airēšanas slaloms

30.aprīlis - 1.maijs

Krakova

POL

Tatra International airēšanas slaloms

7.-8.maijs

Liptovski Mikulāša

SVK

Ķekavas novada kauss airēšanas slalomā

14.maijs

Ķekava

LAT

5.Baldones pilsētas čempionāts airēšanas slalomā

15.maijs

Baldone

LAT

Eiropas čempionāts airēšanas slalomā

26.-29.maijs

Liptovski Mikulāša

SVK

Treniņi I - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

30.maijs - 3.jūnijs

Augsburga

GER

Burtnieku čempionāts airēšanas slalomā

4.jūnijs

Burtnieki

LAT

ICF Ranking Race Augsburg airēšanas slalomā

4.-5.jūnijs

Augsburga

GER

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Prague

10.-12.jūnijs

Prāga

CZE

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Krakow

17.-19.jūnijs

Krakova

POL

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Ljubljan

24.-26.jūnijs

Ļubļana

SLO

Nordic Cup Estonia airēšanas slalomā

25.-26.jūnijs

Sindi

EST

Pasaules Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

5.-10.jūlijs

Ivrea

ITA

Treniņi II - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

14.-18.jūlijs

Augsburga

GER

Treniņi, oficiālie - Pasaules čempionātam airēšanas slalomā

19.-25.jūlijs

Augsburga

GER

Paralēlais airēšanas slaloms

23.jūlijs

Valmiera

LAT

Mēmeles kauss airēšanas slalomā

24.jūlijs

Bauska

LAT

Pasaules čempionāts airēšanas slalomā

26.-31.jūlijs

Augsburga

GER

Eiropas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

11.-14.augusts

Česke Budejovice

CZE

Latvijas Junioru un U23 čempionāts airēšanas slalomā

20.-21.augusts

Valmiera vai Bauska

LAT

Sindi Cup airēšanas slalomā

27.-28.augusts

Sindi

EST

Pasaules kauss airēšanas slalomā - Pau

26.-28.augusts

Po

FRA

Pasaules kausa fināls airēšanas slalomā - La Seu

2.-4.septembris

La Seu

ESP

Kauņas čempionāts airēšanas slalomā

24.-25.septembris

Kauņa

LTU

Olimpiskās cerības kauss airēšanas slalomā

1.oktobris

Bauska

LAT

Latvijas čempionāts airēšanas slalomā

2.oktobris

Bauska

LAT

Latvijas kauss airēšanas slalomā

22.oktobris

Smiltene

 LAT

 

Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe kalendārs 2022

  • 05 Decembris 2021 |
  • Publicēts default

 2022.gada LKF Atlases Smaiļošanā un kanoe

 2022.gada LKF kopējie noteikumi smaiļošanā un kanoe

DATUMS *

SACENSĪBAS *

VIETA*

19.02.2022.

LKF Slēpošanas sacensības

Ķekavas novads

19.03.2022.

Sporta skolas "SPARS" airētāju sacensības  VFS

VENTSPILS

23.04.2022.

 

Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības smaiļošanā un kanoe airēšanā

VENTSPILS

01.05.2022.

 

LR čempionāts garajās distancēs 

Pavasara kauss

JELGAVA

19.-22.05.2022.   

 

PASAULES KAUSS- I

ČEHIJA/RAČICE

 20.-23.05.2022.

PASAULES VETERĀNU SPĒLES

JAPĀNA/KANSAI 

21.05.2022.

Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes un LR kauss

(Atlase uz Eiropas junioru U23 čempionātu K-1, C-1)

BROCĒNI

21.-22.05.2020.

Atlase uz Eiropas junioru U23 čempionātu

BROCĒNI

26.-29.05.2022.

PASAULES KAUSS – II

POZNAŅA/ POLIJA

 28.05.2022.

 

Salacgrīvas Sprints 2022 SALACGRĪVA
10.-11.06.2022.

Sudraba airi

LIMBAŽI
18.06.2022.

Veterānu čempionāts

JELGAVA
22.-26.06.2022.

EIROPAS JUNIORU &U23 ČEMPIONĀTS

BELGRADA/SERBIJA
01.07.2022.

Brocēnu pilsētas čempionāts

BROCĒNI 
08.-10.07.2022.

Latvijas Čempionāts

(Atlase uz PČ neolimpiskajās distancēs)

LIMBAŽI
 08.-09.07.2022. Salacgrīvas Supersprints 2022  SALACGRĪVA
16.07.2022.

 

Daugavpils kauss smaiļošanā un kanoe airēšanā, veltīts B.Prirodina piemiņai 

 

DAUGAVPILS

 29.07.-01.08.2022.   Latvijas Junioru & U23 čempionāts

Atlase uz Pasaules Junioru & U23 čempionātu

(01.08.2022.Rezerves diena sliktu laika apstākļu dēļ)

LIMBAŽI 
 03.-07.08.2022.  PASAULES ČEMPIONATS KANĀDA/KALIFAX 
 10.-11.08.2022.  

Latvijas Jaunatnes čempionāts

BROCĒNI 
 11.08.2022.

 Studentu Universiāde

(Informācija tiks precizēta par sacensībām)

BROCĒNI 
18.-21.08.2022.  MULTISPORTA EIROPAS ČEMPIONĀTS VĀCIJA/MINHENE
20.08.2022. Ventspils čempionāts VENTSPILS
01.-04.09.2022. PASAULES JUNIORU &U23 ČEMPIONĀTS UNGĀRIJA/SEGEDA
 08.-11.09.2022. Olympic hopes  SLOVĀKIJA/BRATISLAVA 
 08.-11.09.2022.  PASAULES UNIVERSIĀDE POLIJA/BYDGOSCZ 
17.09.2022. Salacgrīvas Kauss 2022 SALACGRĪVA
01.10.2022. LR Čempionāts maratonā un Zemgales maratons JELGAVA
08.10.2022. Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības VENTSPILS
10.12.2022. Sporta skolas ‘’ Spars’’ airētāju sacensības vispārējā fiziskā sagatavotībā VENTSPILS

 

*Kalendārs var tikt mainīts sakarā ar Covid-19 situāciju valstī un noteiktajiem ierobežojumiem.

Lasīt vairāk...

Mēs atrodamies: