Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

16 Feb

UZMANĪBU !!!

  • 16 Februāris 2021 |
  • Publicēts Ziņas

 

Latvijas Kanoe Federācija (LKF) informē, ka Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) uzsāk jauno sporta talantu atbalsta programmu "OLIMPISKAIS DRAFTS"


 Prezentācija olimpiskais-drafts_2021.pdf
Pateicoties sadarbības partneru - privāto uzņēmēju atbalstam, Latvijas Olimpiskā komiteja piesaka jaunu programmu “Olimpiskais drafts”, kuras mērķis ir identificēt un atbalstīt individuālo Olimpisko sporta veidu jaunos, talantīgos atlētus vecumā no 16 – 20 gadiem, motivējot sasniegumiem pārejas periodā uz pieaugušo sportu.
Jaunos sportistus programmai var pieteikt Olimpisko sporta veidu federācijas, novērtējot sportista sasniegtos rezultātus iepriekšējās sezonās un izaugsmes potenciālu, gatavojoties Olimpiskiem startiem (Parīze-2024; Milāna, Kortīna-2026). Tāpat ir nepieciešama sportista motivācijas vēstule vai video stāsts un trenera atbalsta vēstule.

Kļūstot par programmas nominantiem, jaunie sporta talanti var cīnīties par 3 stipendijām 25 000 euro apmērā katram  un par 3 stipendijām  5000 euro apmērā katram gadā. 

PIETEIKUMUS JĀIESŪTA LĪDZ  1.MARTAM UZ E-PASTU: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 Nolikuma un pieteikuma formu skatīt zemāk:
 
Kandidātam federācijai jāiesniedz:
1)Sportista pieteikums ar motivācijas vēstuli, foto, vēlams video.
2)Trenera pieteikums.

 

Lasīt vairāk...
16 Feb

Krievijas Starptautiskā Olimpiskā universitāte izsludina pieteikšanos mācībām 2021/2022 mācību gadam

  • 16 Februāris 2021 |
  • Publicēts Ziņas

Krievijas Starptautiskās Olimpiskā universitāte (RIOU) aicina pieteikties mācībām Maģistra studiju programmā 2021/2022 mācību gadā.Maģistra studiju programma sporta menedžmentā (MSA) ir starptautiska augstākā līmeņa studiju programma angļu valodā. MSA piedāvā iespējas uzlabot zināšanas un iemaņas sporta menedžmentā, saistībā ar Olimpisko kustību un Olimpiskajām spēlēm.
Nacionālo Olimpisko komiteju asociācija (ANOC) izsludina konkursu uz trijām RIOU stipendijām, mācību maksas, dzīvošanas un ceļa izdevumu segšanai. Pieteikties laipni aicināti Nacionālo Olimpisko komiteju, Sporta federāciju administratori kā arī sportisti un citi interesenti ar Bakalaura grādu.ANOC trīs stipendiju ieguvējus nosauks 2021. gada aprīļa sākumā, kad stipendiju ieguvējiem būs jāpabeidz pieteikšanās studijām RIOU mājas lapā elektroniski.
Pieteikšanās termiņš Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK) ir līdz  2021. gada 18. martam.

Pieteikums jāiesūta uz e -pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Pieteikuma dokumenti:

 Student Application Form.docx
- Pieteikuma forma 
- CV (angļu valodā);
- Motivācijas vēstule (angļu valodā);
- Pases kopija;
- Izglītības diploma un sekmju izraksta kopija (angļu valodā);
- Angļu valodas prasmju apliecinošs dokuments (minimālais līmenis C1);

Latvijas Olimpiskā komiteja atbalstīs vienu kandidātu.

Plašāka informācija par RIOU MSA programmu http://www.olympicuniversity.ru/en/web/msa-eng1/home
Informācija par pieteikšanos un pieteikuma dokumentiem
Maruta Taima (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; tālrunis 26423519)

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed