Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

default

Smaiļošanas un kanoe rangs 2015

  • 14 Marts 2020 |
  • Publicēts default

K-1 Vīrieši

1. Aleksejs Rumjancevs 1986 OC Limbaži 462
2. Mārtiņš Veispals 1990 ŪSK "Barons" 295,5
3. Roberts Pumpa 1995 SASS/MSĢ 241
4. Oskars Rikters 1977 ŪSK "Barons" 258,5
5. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TSV SASS 221
6. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva  208,5
7. Valters Veispals 1995 MSĢ TSV SASS 203,5
8. Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva  203
9. Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva  183
10. Roberts Akmens 1996 Talsi 182,5
11. Deniss Volkovs 1994 Brocēnu BJSS 176
12. Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS 169
13. Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva  132,5
14. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva  127,5
15. Jānis Geidāns 1989 Jelgavas KC 117,5
16. Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 111
17. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 110,5
18. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils 108
19. Mārtiņš Upītis 1982 Jelgavas KC 106,5
20. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 99
21. Jurijs Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 98,5
22. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 85,5
23. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 85,5
24. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 79,5
25. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 79,5
26. Ervīns Vēveris 1981 Jelgavas KC 78
27. Jānis Liepiņš 1983 ŪSK "Barons" 73
28. Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 65,5
29. Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 66
30. Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 63
31. Māris Bergšteins 1983 Limbaži/Salacgrīva  56,5
32. Andis Priede 1985 Ventspils 54
33. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva  45
34. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 40,5
35. Roberts Brālis 1996 Ventspils 36
36. Kristaps Redviņš 1997 Ventspils 32
37. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 30
38. Igo Ažuks 1987 Limbaži/Salacgrīva  28,5
39. Sergejs Ņemnāševs 1988 Jelgava KC 25,5
40. Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu BJSS 22,5
41. Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 22,5
42. Endijs Bikovičs 1991 MSĢ TSV SASS 22
43. Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 19,5
44. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 16,5
45. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 16,5
46. Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 15
47. Aigars Cīrulis 2001 Limbaži/Salacgrīva  15
48. Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva  15

C-1 Vīrieši

1. Aivis Tints 1987 Liepāja 314,5
2. Gatis Pranks 1986 Liepāja 283,5
3. Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 208,5
4. Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 192,5
5. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva  197
6. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 193
7. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva  168,5
8. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 148,5
9. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils 117,5
10. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 105
11. Artūrs Belans 1999 BJSS "Rīdzene" 103,5
12. Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene" 96
13. Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 74
14. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 72,5
15. Dāvids Alijevs 1995 BJSS "Rīdzene" 60
16. Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 57,5
17. Arnolds Kurjavcevs 1996 Talsi 57
18. Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 54
19. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva  51
20. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 50,5
21. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 49
22. Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 48
23. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils 43,5
24. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils 43,5
25. Daniils Serins 2000 Ventspils 42
26. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 42
27. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 41
28. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 36
29. Romans Astapovs 1984 SK "Zemgale" 25,5
30. Toms Izmailovs 1996 Ventspils 21
31. Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva  17
32. Roberts Mantajs 1991 Liepājas "Attekas sala" 10

K-1 Sievietes

1. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 277,5
2. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 268,5
3. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 248
4. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 158
5. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 136,5
6. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 135
7. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 135
8. Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 128,5
9. Linda Krilovska 1999 Ventspils 102
10. Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 92,5
11. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 84
12. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 78,5
13. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 73,5
14. Anna Saļņikova 2001 Ventspils 60
15. Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva 52,5
16. Valērija Kleine 2001 BJSS"Rīdzene" 39,5
17. Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva 31,5
18. Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 31,5
19. Agnija Bērziņa 1989 Limbaži/Salacgrīva 31,5
20. Eīna Veispale 2000 SASS 19,5
21. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzene" 15
22. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS 10

 C-1 Sievietes

1. Agnija Bērziņa 1989 Limbaži/Salacgrīva 175
2. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 55
3. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzne" 42
4. Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 38

 K-1 U23 Vīrieši

1. Deniss Volkovs 1994 Brocēni BJSS 602
2. Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva  501,5
3. Roberts Akmens 1996 Talsi 378,5
4. Roberts Pumpa 1995 MSĢ TS SASS 310
5. Mārtiņš Pumpa 1996 MSĢ TSV SASS 280,5
6. Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva  278,5
7. Valters Veispals 1995 MSĢ TSV SASS 236
8. Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu nov.BJSS 230,5
9. Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva  213,5
10. Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 205
11. Aldis Artūrs Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva  178,5
12. Ģirts Alksnis 1994 BJSS "Rīdzene" 167
13. Juris Apters 1993 BJSS "Rīdzene" 165,5
14. Arturs Kleins 1997 BJSS "Rīdzene" 132
15. Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva  120
16. Jānis Andersons 1994 BJSS "Rīdzene" 79
17. Kristaps Redviņš 1997 Ventspils 78
18. Roberts Brālis 1996 Ventspils 73,5
19. Ivans Tolstojs 1994 MSĢ TSV SASS 17
20. Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS "Rīdzene" 11

C-1 U23 Vīrieši

1. Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS "Rīdzene" 292
2. Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 285,5
3. Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva  270
4. Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva  236,5
5. Arvis Iļjins 1994 BJSS "Rīdzene" 165
6. Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 131,5
7. Dāvids Alijevs 1995 MSĢ TSV SASS 121,5
8. Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 116,5
9. Māŗtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 104
10. Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 99,5
11. Toms Izmailovs 1996 Ventspils 63
12. Arnolds Kurjavcevs 1996 Talsi 57
13. Ričards Celms 1995 BJSS "Rīdzene" 55
14. Viktors Krainovs 1997 BJSS "Rīdzene" 49

K-1 U23 Sievietes

1. Madara Aldiņa 1994 BJSS "Rīdzene" 368
2. Laura Skukauska 1996 BJSS "Rīdzene" 366
3. Amanda Opolā 1997 BJSS "Rīdzene" 308
4. Daniela Kondratova 1997 Jelgavas BJSS 283,5
5. Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva 50,5

K-1 Juniori

 

1. Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva  285,5
2. Roberts Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 274
3. Santis Pupuriņš 1998 Ventspils 251
4. Mārtiņš Gvazdžiausks 1999 BJSS "Rīdzene" 238,5
5. Roberts Ernests Levics 1999 Jelgavas BJSS 222
6. Artūrs Derkusovs 1999 Jelgavas BJSS 207,5
7. Kristofers Lamberts 2000 BJSS "Rīdzene" 201,5
8. Rihards Kraulis 1999 Jelgavas BJSS 200,5
9. Edvards Ceipe 2001 BJSS "Rīdzene" 179
10. Kristaps Laube 1999 BJSS "Rīdzene" 152,5
11. Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgavas BJSS 170
12. Artjoms Kokarevs 2000 SASS/MSĢ 123
13. Nauris Tomsons 2001 Limbaži/Salacgrīva  75
14. Aigars Cīrulis 2001 Limbaži/Salacgrīva  75
15. Reinis Kalnarājs 1999 BJSS "Rīdzene" 69,5
16. Uvis Arbidāns 2000 Limbaži/Salacgrīva  69
17. Rainers Švecs 2001 Limbaži/Salacgrīva  69
18. Valters Sudmalis 1998 BJSS "Rīdzene" 62
19. Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 52,5
20. Gints Markavičs 2000 Brocēnu nov. BJSS 49,5
21. Sergejs Nikonovs 1999 BJSS "Rīdzene" 49,5
22. Vladislavs Fostijs 2000 BJSS "Rīdzene" 48
23. Emīls Kalenda 1998 Ventspils 42,5
24. Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 42,5
25. Rihards Silārs 2001 Jelgavas BJSS 37,5
26. Jurijs Avkštoļs 1999 BJSS "Rīdzene" 36,5
27. Henrijs Horsts 2001 MSĢ TS SASS 31,5
28.  Matīss Milzers 2001 Ventspils 25,5
29. Egīls Kalns 2000 Jelgava KC 22,5
30. Mario Volkovs 1999 Brocēnu nov. BJSS 19
31. Roberts Karpinskis 2000 Ventspils 17
32. Lukass Nīss 2000 BJSS "Rīdzene" 17
33. Gregors Nīss 1999 BJSS "Rīdzene" 17
34. Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbaži/Salacgrīva  15
35. Kristaps Leinišs 2001 Limbaži/Salacgrīva  15
36. Rauls Abasovs 2001 BJSS "Rīdzene" 10

C-1 Juniori

1. Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 581,5
2. Dāvis Iļjins 1998 Ventspils 397
3. Matīss Ozols 2000 Jelgavas BJSS 326
4. Artūrs Belans 1999 BJSS "Rīdzene" 258,5
5. Igors Miļuhins 1999 Jelgavas BJSS 164
6. Kristers Frišenfelds 1999 Ventspils 163
7. Ginters Kublinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva  123,5
8. Uvis Zemturis 1998 Talsi 119,5
9. Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgavas BJSS 112
10. Kristiāns Kacars 2000 Limbaži/Salacgrīva  97,5
11. Aleksejs Sabarņa 2000 Ventspils 85,5
12. Daniils Serins 2000 Ventspils 84
13. Ansis Grišāns 2000 Brocēnu nov. BJSS 67,5
14. Kirils Sokolovs 2000 BJSS "Rīdzene" 66
15. Arsēnijs Nitijevskis 1999 BJSS "Rīdzene" 63
16. Donats Lapato 2000 BJSS "Rīdzene" 60
17. Mārtiņš Grundmanis 2000 Brocēnu nov. BJSS 42
18. Linards Baumanis 1999 Talsi 41
19. Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva  34
20. Artūrs Krasnoluckis 2000 BJSS "Rīdzene" 29,5
21. Pāvels Pavlovskis 1999 Jelgavas BJSS 20
22. Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi 19,5

K-1 Juniores

1. Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 311,5
2. Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 305,5
3. Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 295,5
4. Līva Parfenkova 1999 BJSS "Rīdzene" 291,5
5. Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 251,5
6. Eva Altrofa 1999 BJSS "Rīdzene" 240,5
7. Linda Krilovska 1999 Ventspils 223
8. Anete Neretniece 1998 Limbaži/Salacgrīva 202,5
9. Anna Saļņikova 2001 Ventspils 116,5
10. Valērija Kačana 2000 BJSS "Rīdzene" 93,5
11. Sandija Megi 1999 Limbaži/Salacgrīva 91,5
12. Monta Dreimane 2001 Limbaži/Salacgrīva 89
13. Justīne Andersone 1998 BJSS "Rīdzene" 80
14. Kitija Holšteine 1999 Brocēnu nov. BJSS 70
15. Laura Mazburša 2001 BJSS "Rīdzene" 58,5
16. Marija Prohorova 1998 BJSS "Rīdzene" 48,5
17. Valērija Kleine 2001 BJSS"Rīdzene" 39,5
18. Eīna Veispale 2000 SASS 19,5
19. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzne" 15

C-1 Juniores

1. Jūlija Gutova 1999 Jelgavas BJSS 205
2. Līga Kariņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 194
3. Tatjana Tokareva 1998 BJSS "Rīdzne" 92
Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe rangs 2010

  • 14 Marts 2020 |
  • Publicēts default

Smaiļošana

Aleksejs Rumjancevs 1116 I
Krists Straume 884,5 II
Kristaps Zaļupe 446,5 III
Mārtiņš Veispals 352 4
Staņislavs Timošenko 337 5
Gints Veinbergs 293,5 6
Mārtiņš Upītis 217 7
Sergejs Ņemnaševs 165 8
Toms Smirnovs 94 9
Jānis Geidāns 80,5 10
Andrejs Birjukovs 69,5 11
Edgars Goss 59,5 12
Andis Priede 53,5 13
Jānis Kauliņš 52,5 14-15
Endijs Bikovičs 52,5 14-15
Rolands Parasigs-Parasiņš 48,5 16
Marks Ozolinkevičs 38,5 17
Kaspars Tīklenieks 36 18
Ivars Veisis 35,5 19
Denis Volkovs 34,5 20
Māris Bergšteins 32,5 21
Ģirts Alksnis 25,5 22-23
Jānis Andersons 25,5 22-23
Ivans Tolstojs 22,5 24-26
Aleksandrs Kļimčenko 22,5 24-26
Vladislavs Vitkovskijs 22,5 24-26
Edgars Zablovskis  21 27-28
Konstantīns Kudrjašovs 21 27-28
Oskars Rikters 17 29
Ervīns Vēveris 15 30
Andrejs Šimko 10 31
Roberts Mērpolis    

Kanoe

Miķelis Ežmalis 496,5 I
Gatis Pranks 446 II
Antons Knesis 229,5 III
Raivis Vinogradovs 211 4
Aivis Tints 196 5
Dagnis Iļjins 143 6
Oto Dzenis 95 7
Armands Tanasjevs 94,5 8
Andrejs Masļakovs 73,5 9
Pāvels Bukša 63,5 10
Dmitrijs Semjonovs 58 11
Romans Astapovs 40,5 12
Arvis Iļjins 34 13
Dāvis Danga 27 14
Gints Pele 25 15-16
Roberts Mantajs 25 15-16
Dmitrijs Bogdanovs 15 17
Mārtiņš Burkovskis 11 18
Arvils Jurevics 10 19
Dagnis Vinogradovs 0  
Krišs Jansons 0  

Smaiļošana sievietēm

Lāsma Liepa 284 I
Elīna Ēdole 159 II
Digna Tuča 154,5 III
Anita Staņuna 130 4
Agnija Bērziņa 113 5
Anastasija Gromova 105,5 6
Marta Porniece 102 7
Madara Kupce 78,5 8
Lāsma Zaķīte 61 9
Inga Staņuna 60 10
Maija Bārzdaine 56,5 11
Sintija Gosa 51,5 12 - 13
Anastasija Kostenko 51,5 12 - 13
Krista Liberte 40,5 14
Aleksandra Šteinberga 38 15
Māra Beitika 32,5 16
Darja Belousova 25 17
Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe rangs 2018

  • 14 Marts 2020 |
  • Publicēts default

2018.gada gala rangs

Smaiļotāji Vīrieši: Kanoe Vīrieši:
1.Aleksejs Rumjancevs(OC LIMBAŽi) 301,5 p.
2.Mārtiņš Veispals(ŪSK BARONS) 180,5p.
3.Aldis Artūrs Vilde(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 175p.
4.Kaspars Tīklenieks(Limbažu /Slacgr. n.s.s.) 131,5 p.
5.Artūrs Derkusovs(Jelgavas BJSS) 127,5p.
6.Kristaps Laube(Rīdzenes BJSS) 122p.
7.Deniss Volkovs(Ventspils ‘’Spars'') 115,5 p.
8.Māris Cilinskis(Limbažu/Salacgr. n.s.sk.) 112,5p.
9.Roberts Altmanis (Jelgavas BJSS)93,5 p.
10.Valters Sudmalis(BJSS Rīdzene) 93,125p.
11.Roberts Pumpa(SASS/MSĢ) 87 p.
12.Rūdolfs Segliņš(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 70,25 p.
13.Roberts Akmens (Prestol) 70 p.
14.Gregors Nīss(BJSS Rīdzene) 41p.
15.Hedijs Vents Brunēvics(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 39,5 p.
16.Otto Gerbers(Jelgavas BJSS) 38,5 p.
17.Sergejs Nemņaševs(KC) 36,25p.
18.Egils Kalns (Jelgavas BJSS) 35,5 p.
19.Aleksandrs Jevsējevs(BJSS Rīdzene) 35p.
20.Mārtiņš Gvazdžiausks(BJSS Rīdzene) 35 p.
21.Gints Markavičs(Brocēnu BJSS) 29,5 p.
22.Nauris Tomsons (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 27,25 p.
23.Aigars Cīrulis(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 27,25 p.
24.Zigmārs Cinovskis(Jelgavas BJSS) 27,25 p.
25.Artjoms Kokarevs(SASS/MSĢ) 23,925
26.Reinis Kalnarājs(Rīdzene BJSS) 22,125 p.
27.Edvards Ceipe(Rīdzenes BJSS) 20p.
28.Kristofers Lamberts(Rīdzenes BJSS) 20 p.
29.Rainers Švecs (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 19,75 p.
30.Henrijs Horts(SASS/MSĢ) 19p.
31.Mario Volkovs(Brocēnu BJSS) 19 p.
32.Aleksandrs Saipulajevs(Ventspils SPARS) 17,25 p.
33.Valters Veispals(SASS/MSĢ)15,75 p.
34.Jānis Reinis Brunēvics(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 15 p.
35.uris Alsbergs(Limbažu/Salacgrīvasn.s.sk.) 11,25 p.
36.Ričards Vagulis(Limbažu/Salacgrīvasn.s.sk.) 11,25 p.
37.Sergejs Nikonovs(BJSS Rīdzene) 11 p.
38.Mārtiņš Upītis(KC) 10,5 p.
39.Ervīns Vēveris(KC) 10,5 p.
40.Guntis Rubīns(RīdzenesBJSS) 10p.
41.Kristaps Zaļupe(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 5,25 p.
42.Uvis Arbidāns(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 4,75 p.
43.Jānis Reinis Bronka(Ventspils SPARS) 4,25p.
44.Jēkabs Kalenda(Ventspils SPARS) 4,25 p.
45.Matīss Milzers(Ventspils SPARS) 4,25 p.
1.Aivis Tints(ATTEKAS SALA) 315,5p.
2.Roberts Lagzdiņš (Jelgavavs BJSS) 198 p.
3.Gatis Pranks (ATTEKAS SALA) 168 p.
4.Staņislavs Leščinskis(BJSS Rīdzene) 137p.
5.Kārlis Rušmanis(Ozolnieki) 89,5 p
6.Dāvis Iļjins(Ventspils ‘’Spars'') 73,5 p.
7.Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 56,5 p.
8.Dagnis Iļjins (Zelta Latvija) 53,5p.
9.Ansis Grišāns(Brocēnu n.s.sk.) 52,5 p.
10.Alekss Podenskis(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 49 p.
11.Matīss Ozols(Jelgavas BJSS) 41,25 p.
12.vitālijs Upenieks(Jelgavas BJSS) 39,5 p.
13.Jurijs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 34,75 p.
14.Ivo Jēkabsons(Ventspils ‘’SPARS’') 32p.
15.Linards Baumanis (Talsu n.s.sk.) 30p.
16.Boriss Lonskis(Zemgale) 25 p.
17.Raivo Jēkabsons(Ventspils ‘' SAPRS’’) 25 p.
18.Kristers Frišenfelds(Ventspils ‘’Spars’') 24p.
19.Ginters Kublinskis(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 21p.
20.Nils Mediņš(Jelgavas BJSS) 17 p.
21.Iļja Lučenkovs(Rīdzenes BJSS) 16,75 p.
22.Kristians Kacars(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 15 p.
23.Dāvids Alijevs(SASS-MSĢ) 13p.
24.Rinalds Ozolnieks(Talsu n.s.sk.) 10,5 p.
 
Smaiļotājas sievietes: Kanoe sievietes
1.Laura Skukauska(BJSS Rīdzene) 192,5 p.
2.Madara Aldiņa(BJSS Rīdzene) 167,5p.
3.Sabīne Cirša(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 109 p.
4.Žanete Valentīna(ŪSK BARONS) 94,5 p.
5.Baiba Petrovska(Jelgavas BJSS) 81,5p.
6.Santa Dreimane(lImbažu/Salacgr.n.s.sk.) 77,25p.
7.Līva Parfenkova(BJSS Rīdzene) 64,87p.
8.Santa Strode(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 52,5p.
9.Elīna Veispale( SASS/MSĢ) 51 p.
10.Katrīna Smiltniece(Jelgavas BJSS) 39,5 p.
11.Linda Breidaka(Brocēnu BJSS)34,5p.
12.Eva Altrofa(Rīdzenes BJSS) 34p.
13.Elizabete Vīksne(Limbažu /Salacgrīvasn.s.sk.) 32,25 p.
14.Margarita Oša(Rīdzenes BJSS) 29,25p.
15.Sigita Monta Dreimane(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 28,25p.
16.Sammera Pojarkova(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 21,5 p.
17.Amanda Opalā(BJSS Rīdzene) 13p.
18.Nadžezda Šatohina ( Rīdzenes BJSS) 10 p.
19.Kristīne Poļaka(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 7,87 p.
20.Reina Rituma(Rīdzens BJSS) 6,25p.
21.Andriana Bogdanova(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 5,25 p.
22.Mārīte Bizika-Berkāne(Limbažu/ Salacgrīvas n.s.sk.) 5,25 p.

1.Jūlija Gutova (Jelgavas BJSS)170p.
2.Līga Kariņa(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 117,5p.
3.Romina Grīnvalde(Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 31,5 p.

 

Smaiļotāji juniori U23: SKanoe juniori U23:
1.Roberts Akmens(PRESTOL) 310p.
2.Aldis Artūrs Vilde(Limbaži/Salacgr.) 173p.
3.Māris Cilinskis(Limbaži/Salacgr.) 110p.
4.Kristaps Laube(BJSS Rīdzene) 87,5p.
5.Roberts Pumpa(SASS MSĢ) 76,5 p.
6.Hedijs Vents Brunēvics(Limbaži/Salacger.) 76,5p.
7.Roberts Altmanis (Jelgavas BJSS) 75p.
8.Artūrs Derkusovs(Jelgavas BJSS) 75 p.
9.Mārtiņš Gvazdžiausks(BJSS Rīdzene) 69p.
11.Rūdolfs Segliņš(Limbaži/Salacgr.) 57 p.
12.Reinis Kalnarājs (BJSS Rīdzene) 57p.
13.Niklāvs Līberts(BJSS Rīdzene) 57p.
14.Aleksandrs Jevsējevs (BJSS Rīdzene)52,5p
15.Guntis Rubīns(BJSS Rīdzene) 52,5p.
16.Gerhards Niss(BJSS Rīdzene) 49,5 p.
17.Sergejs Nikonovs(BJSS Rīdzene) 49,5p.
18.Valters Sudmalis(BJSS Rīdzene) 48 p.
19.Valters Veispals(SASS MSĢ) 17p.
20.Mārtiņš Pumpa(SASS MSĢ) 17p.
21.Artūrs Kleins(BJSS Rīdzene) 15p
1.Roberts Lagzdiņš(Jelgavas BJSS) 222p.
2.Ivo Jēkabsons(Ventspils’’Spars'') 70p.
3.Linards Baumanis(Talsu n.s.s.) 69p
4.Artūrs Belāns(BJSS Rīdzene)67,5p.
5.Alekss Podenskis(Limbaži/Salacgr.) 61,5 p.
6.Dāvis Iļjins(Ventspils ‘’Spars’') 60p.
7.Kārlis Rušmanis(Ozolnieki) 58,5p.
8.Boriss Lonskis(Zemgale) 55p.
9.Ginters Kublinskis(Limbažu/Salacgr.) 53 p.
10.Raivo Jēkabsons(Ventsils ‘’Spars’') 40p.
11.Kristers Frišenfelds(Ventspils ‘’Spars'') 25p.

 

Kanoe juniori: Kanoe juniores:
1.Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 262p.
2.Jurijs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 251p.
3.Iļja Lučenkovs(Rīdzenes BJSS) 216p.
4.Nils Mediņš(Jelgavas BJSS) 130,5p.
5.Antons Kalatiņins(Rīdzenes BJSS) 126p.
6.Arturs Ikštelis (Talsu n.s.sk.)110,5p.
7.Valters Mārtinsons(Rīdzenes BJSS) 100p.
8.Aleksejs Čikuns(Jelgavas BJSS) 88,5p.
9.Kārlis Grunte(Talsu n.s.sk.) 88p.
10.Kims Čerkašins(Jelgavas BJSS) 85,5p.
11.Daniils Antonovs( Rīdzenes BJSS) 80p.
12.Artjoms Nitijevskis (Rīdzenes BJSS) 63p.
13.Daniels Mežeckis(Brocēnu BJSS) 52p.
14.Artūrs Uzulnieks (Rīdzenes BJSS)42p.
15.Artis Žube (Rīdzenes BJSS)42p.
16.Kārlis Mārtinsons(Rīdzenes BJSS)42p.
17.Adrejs Paimetovs (Rīdzenes BJSS)17p.
18.Andrejs Fomenko(Rīdzenes BJSS) 16.5p.
19.Gļebs Vasiļjevs(Ventspils Spars) 15p
1.Elīna Getnere (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 97,5p.
2.Alīna Mihailova(Ventspils Spars) 75p.
3.Romina Grīnvalde (Limbažu/Salacgrīvas n.s.sk.) 56,5p.

Smaiļotāji U23: Kanoe U23:
1.Roberts Akmens(PRESTOL) 310p.
2.Aldis Artūrs Vilde(Limbaži/Salacgr.) 173p.
3.Māris Cilinskis(Limbaži/Salacgr.) 110p.
4.Kristaps Laube(BJSS Rīdzene) 87,5p.
5.Roberts Pumpa(SASS MSĢ) 76,5 p.
5.Hedijs Vents Brunēvics(Limbaži/Salacger.) 76,5p.
7.Roberts Altmanis (Jelgavas BJSS) 75p.
8.Artūrs Derkusovs(Jelgavas BJSS) 75 p.
9.Mārtiņš Gvazdžiausks(BJSS Rīdzene) 69p.
10.Rūdolfs Segliņš(Limbaži/Salacgr.) 57 p.
11.Reinis Kalnarājs (BJSS Rīdzene) 57p.
12.Niklāvs Līberts(BJSS Rīdzene) 57p.
13.Aleksandrs Jevsējevs (BJSS Rīdzene)52,5p
14.Guntis Rubīns(BJSS Rīdzene) 52,5p.
15.Gerhards Niss(BJSS Rīdzene) 49,5 p.
16.Sergejs Nikonovs(BJSS Rīdzene) 49,5p.
17.Valters Sudmalis(BJSS Rīdzene) 48 p.
18.Valters Veispals(SASS MSĢ) 17p.
19.Mārtiņš Pumpa(SASS MSĢ) 17p.
20.Artūrs Kleins(BJSS Rīdzene) 15p.
1.Roberts Lagzdiņš(Jelgavas BJSS) 222p.
2.Ivo Jēkabsons(Ventspils’’Spars'') 70p.
3.Linards Baumanis(Talsu n.s.s.) 69p
4.Artūrs Belāns(BJSS Rīdzene)67,5p.
5.Alekss Podenskis(Limbaži/Salacgr.) 61,5 p.
6.Dāvis Iļjins(Ventspils ‘’Spars’') 60p.
7.Kārlis Rušmanis(Ozolnieki) 58,5p.
8.Boriss Lonskis(Zemgale) 55p.
9.Ginters Kublinskis(Limbažu/Salacgr.) 53 p.
10.Raivo Jēkabsons(Ventsils ‘’Spars’') 40p.
11.Kristers Frišenfelds(Ventspils ‘’Spars'') 25p.p.

Smaiļotājas U23: Kanoe juniores U23: Juniores kanoe
1.Laura Skukauska (BJSS Rīdzene) 149p.
2.Sabīne Cirša(Limbaži/Salacgr.) 114,5p.
3.Līva Parfenkova(BJSS Rīdzene) 75 p.
4.Santa Dreimane(Limbaži/Salacgr.) 62,5p.
5.Eva Altrofa(BJSS Rīdzene) 52,5p.
6.Baiba Petrovska (Jelgavas BJSS) 52,5p.
1.Jūlija Gutova (Jelgavas BJSS) 135p.
2.Līga Kariņa(Limbaži/Salacgr.) 62,5 p.
 1.Romina Grīnvalde 30p.

Juniori smaiļotāji: Juniori Kanoe:
1.Nauris Tomsons(Limbažu/Salacgr.) 178,5p.
2.Aigars Cīrulis(Limbaži/Salacgr.n.s.sk.) 146p.
3.Egils Kalns(Jelgavas BJSS) 141,5 p.
4.Gints Markavičs(Brocēnu n.s.sk.) 131,5p.
5.Edvards Ceipe (BJSS Rīdzene)130,5p.
6.Kristofers Lamberts(BJSS Rīdzene)120p.
7.Vladislavs Fostijs(BJSS Rīdzene) 104p.
8.Otto Gerbers(Jelgavas BJSS) 101,5 p.
9.Artjoms Kokarevs(SASS MSĢ) 99,5p.
10.Zigmārs Cinovskis(Jelgavas BJSS)97,5p.
11.Kristaps Leinišs(Limbaži/Salacgr.)81,5p.
12.Matīss Milzers(Ventspils ‘’Spars’') 78p.
13.Henrijs Horsts(SASS MSĢ) 74,5 p.
14.Rainers Švecs(Limbažu/Slacgr.n.s.s.) 73,5 p
15.Edijs Bajārs(SASSMSĢ) 72p.
16.Jānis Reinis Brunēvics(Limbaži/Salacgr.n.s.sk.) 67,5 p.
16.Uvis Arbidāns(Limbažu/Salacgr.) 67,5 p..
18.Jānis Bronka(Lucavsalas airi) 60p.
19.Ričards Vagulis (limbaži/Salacgr.n.s.s.)58,5p.
19.Juris Alsbergs(Limbaži/Salacgr.n.s.s.) 58,5 p.
21.Ingus Justs(BJSS Rīdzene) 56,5 p.
22.Lauris Ruģelis(SASS MSĢ) 37,5 p.
23.Toms Andersons(Brocēnu N.s.sk.) 25,5 p.
24.Dāvis Zujevs(lImbažu un Salacgrīvasn.s.sk.) 19,5 p.
25.Kristaps Matiass Knops (Limbažu un Salacgrīvas n.s.sk.) 19,5 p.
26.Markuss Janotāns(Limbaži/Salacgr.n.s.sk.) 16,5p.
27.L.Florians Nīss(Rīdzenes BJSS) 16,5 p.
28.Daniels Sečko (Rīdzenes BJSS)16,5p
1.Ansis Grišāns(Brocēnu n.s.s.) 433p.
2.Matīss Ozols(Jelgavas BJSS) 353,5p.
3.Aleksejs Ševcovs(Jelgavas BJSS) 241p.
4.Vitālijs Upenieks(Jelgavavs BJSS) 171,5 p.
5.Jurijs Ševcovs (Jelgavas BJSS) 114,5 p.
6.Rinalds Ozolnieks(Talsu n.s.sk.) 101,5p.
7.Iļja Lučenkovs(BJSS Rīdzene) 76,5p.
8.Daniils Serins(Ventspils’’Spars’’)61p.
9.Kristaps Buks(Ventspils’’Spars'') 60p.
10.Aleksejs Čikuns(Jelgavas BJSS) 55p.
11.Reinis Grundulis (Ventspils’’Spars'')50p.
12.Aleksejs Sabarņa(Ventspils’'Spars'') 50p.
13.Kārlis Mārtinsons(BJSS Rīdzene) 42p.
14.Valters Mārtinsons (BJSS Rīdzene)42p.
15.Artis Žube (BJSS Rīdzene)42p.
16.Artjoms Nitijevskis(Limbaži/Salacgr.) 42p.
17.Kristians Kacars(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 39 p.
18.Nils Mediņš(Jelgavas BJSS) 34,5p
19.Antons Kalatiņins(BJSS Rīdzene) 33p.
20.Kirils Sokolovs(BJSS Rīdzene) 30p.
21.Daniils Antonovs (BJSS Rīdzene)21p.
22.Mārtiņš Grundmanis(Brocēnu BJSS) 11p.

Juniores smaiļotāji: Jaunieši smaiļotāji:
1.Elīna Veispale(SASS MSĢ) 155p
2.Sigita Monta Dreimane(Limbažu/Slacgr.n.s.s.) 140,5p.
3.Margarita Oša (BJSS Rīdzene) 93p.
4.Santa Strode(Limbaži/Salacgr.n.s.) 90p.
5.Elizabete Vīksne(Limbaži/Salacgr.)90p.
6.Laura Maburša(BJSS Rīdzene) 84p.
7.Reina Rituma (BJSS Rīdzene)83p.
8.Anna Saļņikova(Ventspils ‘’Spars’') 82,5 p.
9.Valērija Kačane(BJSS Rīdzene) 82p.
10.Sammere Pojarkova(Limbažu/salacgr.n.s.sk.) 76,5p.
11.Katrīna Smiltneice(Jelgavas BJSS) 60p.
12.Linada Breidaka(Brocēnu n.s.sk.) 53,5 p.
13.Hanna Hansone(BJSS Rīdzene) 38p.
14.Kristīne Poļaka(Limbaži/Salacgr.) 32p.
15.Valērija Kleine(BJSS Rīdzene) 26p.
16.Kitija Evija Pušķeire(BJSS Rīdzene) 25p.
17.Elīna Getnere(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 10p.
1.Zigmārs Cinovskis(Jelgavas BJSS) 164,5p.
2.Otto Gerbers(Jelgavas BJSS) 163p.
3.Jēkabs Kalenda(Ventspils ‘’Spars'') 151p.
4.Ingus Justs(BJSS Rīdzene) 129p.
5.Reinis Jānis Brunēvics(Limbažu/Salacgr.n.s.s.) 106p.
6.Ričards Vagulis(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 86,25p.
7.Augusts Melderis(Brocēnu s.s.s.) 77p.
8.Ivans Jurinovs(SASS MSĢ) 74,25p.
9.Mikaels Miheljans(SASS MSĢ) 65,75p.
10.Kārlis Dumpis(Jelgavas BJSS) 65 p.
11.Juris Alsbergs(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 59,5 p.
12.Kristaps Matiass Knops(Limbažu/Salacgrivas n.s.sk.) 52,50 p.
13.Pēteris Šlosbergs (Rīdzenez BJSS) 41,75 p.
14.Rainers Uplejs (Ventspils SPARS) 37 p.
15.Dāvis Zujevs(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 33,5p.
16.Ilija Sečko (Rīdzenes BJSS) 22,75 p.
17.Valters Mančass (SASS MSĢ) 15 p.
18.Norberts Rajeckis (Rīdzenes BJSS) 12,75 p.

Junieši kanoe Jaunietes smaiļotāji:  Jaunietes kanoe
1.Jurijs Ševcovs (Jelgavas BJSS) 190p.
2.Nils Mediņš (Jelgavas BJSS) 188p.
3.Valters Mārtinsons(BJSS Rīdzene) 167p.
4.Antons Kalatiņins(BJSS Rīdzene) 166 p
5.Daniels Mežeckis(Brocēnu n.s.sk.) 136p.
6.Artjoms Nitijevskis(BJSS Rīdzene) 68p.
7.Kims Čerkašins(Jelgavas BJSS) 62p.
8.Artis Žube (Rīdzenes BJSS) 50,5 p.
9.Artūrs Beitāns (Ventspils ‘’Spars’') 29,5p.
10.Kārlis Grunte(Talsu N.s.sk.) 27,5p.
11.Arturs Ikšelis(Talsu n.s.s.) 19p.
1.Katrīna Smiltniece (Jelgavas BJSS) 185p.
2.Linda Breidaka (Brocēnu s.s.s.) 180 p.
3.Santa Strode(Limbažu/Salacgr.n.s.sk.) 124,5 p.
4.Sammera Pojarkova(Limbažu/Salacgr.n/s/sk.) 115 p.
5.Margarita Oša(BJSS Rīdzene) 111,5 p.
6.Elizabete Vīksne(Limbažu /Salacgr.n.s.sk.) 103.p
7.Rozanna Ieva Kanajeva (Rīdzenes BJSS) 74,25 p.
8.Nadežda Šatohina(BJSS Rīdzene) 45,75p.
9.Reina Rituma(Rīdzenes BJSS) 45 p.
10.Kristīne Poļaka(Limbažuun Salacgrīvas n.s.sk.) 44,5 p.
11.Alīna Mihailova(Ventspils’’Spars'') 30,5p.
12.Margarita Sokolova(BJSS Rīdzene) 21p.
13.Annija Patrīcija Jēkabsone (BJSS Rīdzene)15 p
1.Romina Grīnvalde(Limbažu/Salacgr.ns.s.) 120p.
2.Alīna Mihailova (Ventpils SPARS) 50 p.
Lasīt vairāk...

Smaiļošana un kanoe izlase 2016

  • 13 Marts 2020 |
  • Publicēts default

Pieaugušo izlase:

Dagnis Iļjins
Gatis Pranks
Aivis Tints
Mārtiņš Burkovskis
Aleksejs Rumjancevs
Deniss Volkovs
Kaspars Tīklenieks
Agnija Bērziņa
Madara Aldiņa

U23 izlase:

Deniss Volkovs
Kaspars Tīklenieks
Madara Aldiņa
Daniela Kondrattova
Laura Skukauska
Boriss Lonskis
Mārtiņš Burkovskis
Dāvis Ciršs
Jurijs Apters
Artūrs Kleins
Staņislavs Leščinskis
Rūdolfs Segliņš
Alekss Podenskis
Roberts Akmens

Junioru izlase:
Roberts Altmanis
Roberts Ernests Levics
Līva Parfenkova
Māris Cilinskis
Santis Pupuriņš
Edvards Ceipe
Kristofers Lamberts
Roberts Lagzdiņš
Matīss Ozols
Ansis Aleksandrs Ziemelis
Sabīne Cirša
Dāvis Iļjins
Daiga Liepiņa
Baiba Petrovska
Santa Dreimane
Jūlija Gutova
Izlases kandidāti

Pieaugušo izlases kandidāti:

Aleksejs Rumjancevs
Mārtiņš Veispals
Roberts Pumpa
Oskars Rikters
Mārtiņš Pumpa
Valters Veispals
Dāvis Ciršs
Kaspars Tīklenieks
Roberts Akmens
Aldis Artūrs Vilde
Aivis Tints
Gatis Pranks
Staņislavs Leščinskis
Dagnis Iļjins
Rūdolfs Segliņš
Boriss Lonskis
Alekss Podenskis
Roberts Lagzdiņš
Dāvis Iļjins
Matīss Ozols
Laura Skukauska
Madara Aldiņa
Amanda Opolā
Līva Parfenkova
Sabīne Cirša
Daiga Liepiņa
Baiba Petrovska
Daniela Kondratova
Linda Krilovska
Santa Dreimane
Agnija Bērziņa
Jūlija Gutova
Tatjana Tokareva
Līga Kariņa


U23 izlases kandidāti:

Deniss Volkovs
Kaspars Tīklenieks
Roberts Akmens
Roberts Pumpa
Mārtiņš Pumpa
Dāvis Ciršs
Valters Veispals
Vasilijs Andriško
Dāvis Melnalksnis
Marks Ozolinkevičs
Staņislavs Leščinskis
Boriss Lonskis
Rūdolfs Segliņš
Alekss Podenskis
Arvis Iļjins
Raivo Jēkabsons
Dāvids Alijevs
Kristaps Smilgainis
Māŗtiņš Burkovskis
Ivo Jēkabsons
Madara Aldiņa
Laura Skukauska
Amanda Opolā
Daniela Kondratova
Samanta Ganiņa


Junioru izlases kandidāti:

Māris Cilinskis
Roberts Altmanis
Santis Pupuriņš
Mārtiņš Gvazdžiausks
Roberts Ernests Levics
Artūrs Derkusovs
Kristofers Lamberts
Rihards Kraulis
Edvards Ceipe
Kristaps Laube
Roberts Lagzdiņš
Dāvis Iļjins
Matīss Ozols
Artūrs Belans
Igors Miļuhins
Kristers Frišenfelds
Ginters Kublinskis
Uvis Zemturis
Aleksejs Ševcovs
Kristiāns Kacars
Sabīne Cirša
Daiga Liepiņa
Baiba Petrovska
Līva Parfenkova
Santa Dreimane
Eva Altrofa
Linda Krilovska
Anete Neretniece
Anna Saļņikova
Valērija Kačana
Jūlija Gutova
Līga Kariņa
Tatjana Tokareva

Lasīt vairāk...

Smaiļošana un kanoe izlase 2017

  • 13 Marts 2020 |
  • Publicēts default

Pieaugušo izlase:
Alelksejs rumjancevs
Kaspars tīklenieks
Agnija bērziņa
Jūlija gutova
Gatis pranks
Staņislavs leščinskis
Aivis tints
Roberts akmens
Dagnis Iļjins
Madara aldiņa
Aldis artūrs vilde
Sabīne cirša
Laura skukauska
Deniss volkovs
Roberts lagzdiņš

U23 izlase:
Aldis artūrs vilde
Roberts akmens
Deniss volkovs
Madara aldiņa
Laura skukauska
Dāvis Iļjins

Junioru izlase:
Roberts altmanis
Mārtiņš gvazdžiausks
Māris cilinskis
Kristofers lamberts
Edvards ceipe
Roberts lagzdiņš
Matīss ozols
Ansis grišāns
Artūrs belans
Sabīne cirša
Līva parfenkova
Jūlija gutova
Ansis aleksandrs ziemelis
Margarita oša
Kristaps laube
Rihards kraulis
Artūrs derkusovs
Santa dreimane

Jauniešu izlase:
Edvards ceipe
Margarita oša
Katrīna smiltniece
Nauris tomsons
Aleksejs ševcovs
Linda breidaka
Zigmārs cinovskis
Ingus justs
Jurijs ševcovs

Lasīt vairāk...

Smaiļošana un kanoe izlase 2018

  • 13 Marts 2020 |
  • Publicēts default

2018.gada Jauniešu izlase:

  1. Zigmārs Cinovskis
  2. Jurijs Ševcovs
  3. Linda Breidaka
  4. Margarita Oša
  5. Ingus Justs

Pieaugušo izlase:

  1. Gatis Pranks
  2. Aivis Tints
  3. Aleksejs Rumjancevs
  4. Kaspars Tīklenieks
  5. Aldis Artūrs Vilde
  6. Roberts Altmanis
  7. Mārtiņš Veispals
  8. Mārtiņš Gvazdžiausks
  9. Deniss Volkovs
  10. Roberts Lagzdiņš
  11. Dāvis Iļjins
  12. Madara Aldiņa
  13. Jūlija Gutova
  14. Roberts Akmens
  15. Laura Skukauska
  16. Edvards Ceipe
  17. Kristofers Lamberts
  18. Dagnis Iļjins
  19. Staņislavs Lešcinskis
 U23 izlase:
  1. Aldis Artūrs Vilde
  2. Kristaps Laube
  3. Māris Cilinskis
  4. Roberts Akmens
  5. Roberts Lagzdiņš
  6. Laura Skukauska
  7. Sabīne Cirša
  8. Līva Parfenkova
  9. Jūlija Gutova
 Junioru izlase:
  1. Edvards Ceipe
  2. Nauris Tomsons
  3. Aigars Cīrulis
  4. Gints Markavičs
  5. Egils Kalns
  6. Zigmārs Cinovskis
  7. Otto Gerbers
  8. Kristofers Lamberts
  9. Ansis Grišāns
  10. Matīss Ozols
  11. Aleksejs Ševcovs
  12. Jurijs Ševcovs
  13. Vitālijs Upenieks
  14. Margarita Oša
  15. Reina Rituma
  16. Katrīna Smiltniece

 

2019.gada izlases kandidāti

Vīrieši smaiļotāji

1.Aleksejs Rumjancevs
2.Mārtiņš Veispals
3.Aldis Artūrs Vilde
4.Kaspars Tīklenieks
5.Artūrs Derkusovs
6.Kristaps Laube
7.Deniss Volkovs
8.Māris Cilinskis
9.Roberts Altmanis
10.Valters Sudmalis

VĪRIEŠI KANOE

1.Aivis Tints
2.Roberts Lagzdiņš
3.Gatis Pranks
4.Staņislavs Leščinskis
5.Kārlis Rušmanis
6.Dāvis Iļjins
7.Aleksejs Ševcovs
8.Dagnis Iļjins
9.Ansis Grišāns
10.Alekss Podenskis

SIEVIETES SMAIĻOTĀJAS

1.Laura Skukauska
2.Madara Aldiņa
3.Sabīne Cirša
4.Žanete Valentīna
5.Baiba Petrovska
6.Santa Dreimane
7.Līva Parfenkova
8.Santa Strode
9.Elīna Veispale
10.Katrīna Smiltniece

SIEVIETES KANOE

1.Jūlija Gutova
2.Līga Kariņa
3.Romina Grīnvalde

U23 SAMAIĻOTĀJI

1.Roberts Akmens
2.Aldis Artūrs Vilde
3.Māris Cilinskis
4.Kristaps Laube
5.Roberts Pumpa
6.Hedijs Vents Brunēvics
7.Roberts Altmanis
8.Artūrs Derkusovs
9.Mārtiņš Gvazdžiausks

U23 juniori KANOE

1.Roberts Lagzdiņš
2.Ivo Jēkabsons
3.Linards Baumanis
4.Artūrs Belāns
5.Alekss Podenskis
6.Dāvis Iļjins
7.Kārlis Rušmanis
8.Boriss Lonskis
9.Ginters Kublinskis
10.Raivo Jēkabsons

U23 SMAIĻOTĀJAS

1.Laura Skukauska
2.Sabīne Cirša
3.Līva Parfenkova
4.Santa Dreimane
5.Eva Altrofa
6.Baiba Petrovska

U23 JUNIORES KANOE

1.Jūlija Gutova
2.Līga Kariņa

JUNIORI SMAIĻOTĀJI

1.Nauris Tomsons
2.Aigars Cīrulis
3.Egils Kalns
4.Gints Markavičs
5.Edvards Ceipe
6.Kristofers Lamberts
7.Vladislavs Fostijs
8.Otto Gerbers
9.Artjoms Kokarevs
10.Zigmārs Cinovskis

JUNIORI KANOE

1.Ansis Grišāns
2.Matīss Ozols
3.Aleksejs Ševcovs
4.Vitālijs Upenieks
5.Jurijs Ševcovs
6.Rinalds Ozolnieks
7.Iļja Lučenkovs
8.Daniils Serins
9.Kristaps Buks
10.Aleksejs Čikuns

JUNIORES SMAIĻOTĀJAS

1.Elīna Veispale
2.Sigita Monta Dreimane
3.Margarita Oša
4.Santa Strode
5.Elizabete Vīksne.
6.Laura Maburša.
7.Reina Rituma
8.Anna Saļņikova
9.Valērija Kačane

JUNIORES KANOE

 1.Romina Grīnvalde 

JAUNIEŠI SMAIĻOTĀJI

1.Zigmārs Cinovskis
2.Otto Gerbers
3.Jēkabs Kalenda
4.Ingus Justs
5.Reinis Jānis Brunēvics
6.Ričards Vagulis
7.Augusts Melderis
8.Ivans Jurinovs
9.Mikaels Miheljans
10.Kārlis Dumpis

JAUNIEŠI KANOE

1.Jurijs Ševcovs
2.Nils Mediņš
3.Valters Mārtinsons
4.Antons Kalatiņins
5.Daniels Mežeckis
6.Artjoms Nitijevskis
7.Kims Čerkašins
8.Artis Žube
9.Artūrs Beitāns
10.Kārlis Grunte

JAUNIETES SMAIĻOTĀJAS

1.Katrīna Smiltniece
2.Linda Breidaka
3.Santa Strode
4.Sammera Pojarkova
5.Margarita Oša
6.Elizabete Vīksne
7.Rozanna Ieva Kanajeva
8.Nadežda Šatohina
9.Reina Rituma
10.Kristīne Poļaka

JAUNIETES KANOE

1.Romina Grīnvalde
2.Alīna Mihailova

Lasīt vairāk...

Smaiļošana un kanoe izlase 2019

  • 13 Marts 2020 |
  • Publicēts default
2019.gada Pieaugušo izlase:
U23 izlase: Junioru izlase:
Aleksejs Rumjancevs
Aldis Artūrs Vilde
Roberts Akmens
Roberts Lagzdiņš
Aivis Tints
Madara Aldiņa
Kristofers Lamberts
Edvards Ceipe
Gatis Pranks
Laura Skukauska
Katrīna Smiltniece
Mārtiņš Veispals
Roberts Pumpa
Jūlija Gutova
Kaspars Tīklenieks
Deniss Volkovs
Kristaps Laube
Aldis Artūrs Vilde
Laura Skukauska
Roberts Lagzdiņš
Kristofers Lamberts
Kristaps Laube
Ansis Grišāns
Matīss Ozols
Roberts Akmens
Jūlija Gutova
Egils Kalns 
Roberts Altmanis
Vladislavs Fostijs
Renārs Jānis Bronka
Mārtiņš Gvazdžiausks
Sabīne Cirša
Vitālijs Upenieks
Santa Strode
Margarita Oša
Reina Rituma
Edvards Ceipe
Zigmārs Cinovskis
Hernijs Horts
Kārlis Dumpis
Jēkabs Kalenda
Linda Breidaka
Iļja Lučenkovs
Otto Gerbers
Nauris Tomsons
Aigars Cīrulis
Aleksejs Ševcovs
Jurijs Ševcovs
Rihards Silārs
Katrīna Smiltniece
Ingus Justs
Nils Mediņš

 

 
Lasīt vairāk...

Airēšanas slaloma kalendārs 2018

  • 13 Marts 2020 |
  • Publicēts default

Airēšanas slaloma kalendārs 2018

Datums

Sacensību nosaukums, nolikums, rezultāti

Vieta

Rīkotājs

20.01.

VFS sacensības

Liepāja

SK Atvars

10.02.

VFS slēpošanas sacensības

Baldone

AK Baldone

8.04.

Baltijas Kauss

Jagala

SK Pirita

14.04.

Baltijas Čempionāts

Iecava

RAK/LKF

15.04.

Latvijas Kauss 1.posms

Iecava

RAK/LKF

28.04.

Viļņas pilsētas čēmpionāts

Grigiškes, Voke

STK Regata

29.04.

Lietuvas Čempionāts

Grigiškes, Voke

LBKIF

12.05.

Iecavas pilsētas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes

Iecava

RAK/BAK

13.05.

Baldones Pilsētas Jaunatnes meistarsacīkstes

Baldone

Baldones pils.dome/BAK

19.05.

Latvijas Kauss 2.posms un jaunatnes meistarsacīkstes

Smiltene

Smiltenes dome/RAK/VSA

20.05.

Latvijas Kauss 3.posms un jaunatnes meistarsacīkstes

Smiltene

Smiltenes dome/RAK/VSA

1-3.06.

Eiropas Čempionāts

Prāga, Troja

ECA

9-11.06.

Latvijas čempionāts

Valmiera

RAK/LKF

11.06.

Latvijas veterānu čempionāts

Valmiera

RAK/LKF

23-24.6.

Pasaules Kauss 1

Liptovsky Mikulaš

ICF

29.06.-1.07.

Pasaules Kauss 2

Krakowa

ICF

1.07.

Lietuvas jaunatnes čempionāts

Puvočiai, Merkys

LBKIF

6.-8.07.

Pasaules Kauss 3

Augsburg

ICF

17-22.07.

Pasaules U18&U23 čempionāts

Ivrea

ICF

28.07.

Valmieras paralēlais airēšanas slaloms

Valmiera

Valmieras pilsētas dome/VSA

4.08.

Latvijas Jaunatnes čempionāts

Valmiera

RAK/LKF

4.08.

Latvijas Kauss 4.posms

Valmiera

RAK/LKF

5.08.

A.Klaviņa piemiņas sacensības

Valmiera

 

15-19.08.

Eiropas U18&U23 čempionāts

Bratislava

ECA

25.08.

Burtnieku Kauss

Burtnieki

Burnieku novada dome/VSA

26.08.

Ādažu pilsētas čempionāts un Jaunatnes meistarsacīkstes

Ādaži

Ādaži

31.08.-2.09.

Pasaules Kauss 4

Tacena

ICF

7-9.09.

Pasaules Kauss FINĀLS

La Seu D'Urgell

ICF

9.09.

Lucavsalas Kauss

Rīga

RAK

15.09.

Kauņas pilsētas čempionāts

Kauņa

BSK Regasa

16.09.

Lietuvas Kauss

Grigiškes

LBKIF

26-30.09.

Pasaules čempionāts

Rio De Janeiro

ICF

28-30.09.

Olimpic Hope

Krakova

 

6.10.

Rigas 48. čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes

Rīga

RDIKSD/RAK

7.10.

Latvijas Kausa FINĀLS/Latvijas Junioru Kausa Fināls

Valmiera

RAK

Lasīt vairāk...