Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Smaiļošanas un kanoe kalendārs

default

Sporta meistari

  • 25 Marts 2020 |
  • Publicēts default

Goda zīme

Starptautiskie sporta meistari

  1. Dagnis Vinogradovs 2016
  2. Aleksejs Rumjancevs 2016
  1. Jefimijs Klementjevs 1994
  2. Ivans Klementjevs 1994
  3. Arnis Lazdenieks 2003
  4. Viktors Moisejenko 1994
  5. Jānis Paunis 1994
  6. Gatis Pranks 2005
  7. Andrejs Prokopenko 2005
  8. Aleksejs Rumjancevs 2005
  9. Ronalds Stālmanis 2003
  10. Krists Straume 2005
  11. Mārtiņš Upītis 2003
  12. Kristaps Zaļupe 2003
  13. Dagnis Iļjins 2013

 

Sporta meistari

Sporta meistara kandidāti

  1. Sergejs Daņilovs 1994
  2. Nikolajs Guļajevs 1994
  3. Viktors Moisejenko 1994
  4. Jānis Paunis 1994
  5. Irina Kļimova 1994
  6. Viktor Pogorēlovs 1994
  7. Ainārs Kļava 1994
  8. Svetlana Ivanova 1994
  9. Vita Klepika 1994
  10. Edgars Buncis 1994
  11. Gundars Pētersons 1994
  12. Juris Lauris-Devjatņikovs 1994
  13. Kaspars Bērziņš 1994
  14. Kristaps Zaļupe 1994
  15. Jurijs Sičevskis 1994
  16. Vladimirs Sičevskis 1994
  17. Gundars Šmits 1994
  18. Sergejs Kovaļovs 1994
  19. Evija Rituma 1994
  20. Ritvars Veilands 1994
  21. Egīls Erciks 1994
  22. Lelde Laure 1996
  23. Alens Baibekovs 1997
  24. Fīlips Zīle 1997
  25. Aigars Vanags 1997
  26. Aigars Vītols 1997
  27. Dmitrijs Andrejevs 1999
  28. Mārtiņš Upītis 1999
  29. Vladislavs Aleksejevs 1999
  30. Ronalds Stālmanis 1999
  31. Viktors Haruns 1999
  32. Gints Pele 2000
  33. Dagnis Vinogradovs 2000
  34. Jevgēnijs Sidoruks 2000
  35. Arnis Lazdenieks 2002
  36. Andrejs Prokopenko 2002
  37. Ervīns Vēveris 2002
  38. Krists Straume 2003
  39. Māris Volbergs 2003
  40. Andrejs Šudeiķis 2003
  41. Romāns Astapovs 2003
  42. Aleksejs Rumjancevs 2003
  43. Gatis Pranks 2004
  44. Andrejs Bobkovs 2004
  45. Aleksandrs Dobrožanskis 2005
  46. Aleksandrs Šimko 2005
  47. Antons Knesis 2005
  48. Staņislavs Rogovskis 2005
  49. Māris Rjabiņins 2005
  50. Eduards Savickis 2005
  51. Igo Ažuks 2005
  52. Raitis Broks 2005
  53. Toms Smirnovs 2005
  54. Jānis Geidāns 2006
  55. Raivis Vinogradovs 2006
  56. Edgars Apinis 2006
  57. Lāsma Liepa 2006
  58. Marija Opadjko 2006
  59. Oto Dzenis 2006
  60. Miķelis Ežmalis 2006
  61. Andis Priede 2006
  62. Sergejs Ņemnāševs 2006
  63. Uldis Banga 2006
  64. Valērijs Pavlovs 2006
  65. Mārtiņš Kaija 2006
  66. Sergejs Švāģers 2007
  67. Aleksandrs Malašonoks 2007
  68. Mārtiņš Veispals 2007
  69. Antons Adamovičs 2007
  70. Dagnis Iļjins 2009
  71. Edgars Zablovskis 2009
  72. Endijs Bikovičs 2012
  73. Andrejs Birjukovs 2012
  74. Arvis Iļjins 2012
  75. Dāvis Melnalksnis 2012
  76. Marks Ozolinkēvičs 2012
  77. Armands Tanasjevs 2012
  78. Kaspars Tīklenieks 2012
  79. Staņislavs Timošenko 2012
  80. Deniss Volkovs 2012
  81. Digna Tuča 2013
  82. Roberts Akmens 2013
  83. Guntars Kundziņš 2013
  84. Ģirts Alksnis 2013
  85. Jānis Andersons 2013
  86. Mārtiņš Burkovskis 2013
  87. Rahmats Stromanis 2013
  88. Aldis Vilde 2013
  89. Elīna Ēdole 2013
  90. Artūrs Āboltiņš 2013
  91. Dāvis Iļjins 2014
  92. Rūdolfs Segliņš 2014
  93. Juris Apters 2014
  94. Staņislavs Ļeščinskis 2014
  95. Laura Skukauska 2015
  96. Ģirts Jansons 2015
  97. Māris Cilinskis 2015
  98. Roberts Lagzdiņš 2015
  99. Roberts Altmanis 2015
  100. Matīss Ozols 2016
  101. Ansis Grišāns 2016
  102. Agnija Bērziņa 2016
  103. Kirils Sokolovs 2016
  104. Edvards Ceipe 2016
  105. Kristofers Lamberts 2016
  106. Mārtiņš Gvazdžiausks 2016
  107. Madara Aldiņa 2014
  108. Kristaps Laube 2017
  109. Nauris Tomsons 2017
  110. Egīls Kalns 2018
  111. Aigars Cīrulis 2018
  112. Gints Markavičs 2018
  113. Mario Volkovs 2018
  114. Iļja Lučenkovs 2018
  115. Reinis Jānis Brunēvics 2019
  116. Hedijs Vents Brunēvics 2019
  117. Roberts Pumpa 2019
  118. Renārs Jānis Bronka 2019
  119. Jēkabs Kalenda 2019
  120. Mārtiņš Pumpa 2019
  121. Toms Andersons 2019
  122. Augusts Melderis 2019
  123. Jūlija Gutova 2019
  124. Aleksejs Ševcovs 2019
  125. Reinis Kaspars Kalnarājs 2019
  126. Otto Gerbers 2020
  127.  Kārlis Dumpis 2020
  128.  Zigmārs Cinovskis 2020
  129.  Roberts Kristofers Natituhins 2020
  130.  Valters Sudmalis 2020
  131. Sammera Pojarkova 2020
  1. Sņežana Milčonoka 1994
  2. Kaspars Bērziņš 1994
  3. Egīls Erciks 1994
  4. Igors Demčakovs 1994
  5. Konstantīns Kudrjašovs 1994
  6. Alens Baibekovs 1994
  7. Evija Rituma 1994
  8. Aldis Briģis 1994
  9. Sergejs Kovaļovs 1994
  10. Gatis Būmeistars 1994
  11. Aigars Vanags 1996
  12. Fīlips Zīle 1996
  13. Dmitrijs Andrejevs 1996
  14. Andrejs Pukjans 1996
  15. Jevgēnijs Sidoruks 1996
  16. Ieva Bome 1997
  17. Dace Mauliņa 1997
  18. Ronalds Stālmanis 1997
  19. Jānis Bērziņš 1997
  20. Sergejs Vizičāņins 1997
  21. Vairis Barons 1997
  22. Lauris Barons 1997
  23. Artis Barons 1997
  24. Jānis Mauriņš 1997
  25. Andris Valters 1997
  26. Vita Skukauska 1997
  27. Vladislavs Aleksejevs 1997
  28. Vilmārs Grigelionis 1997
  29. Aleksandrs Zimecs 1997
  30. Andrejs Kovaļovs 1997
  31. Sandra Glazunova 1997
  32. Daiga Caune 1997
  33. Juta Erliha 1997
  34. Ervīns Vēveris 1997
  35. Mārtiņš Upītis 1997
  36. Uldis Semjonovs 1997
  37. Laura Jonova 1999
  38. Aleksandra Šteinberga 1999
  39. Andrejs Prokopenko 2000
  40. Ruslans Voisets 2002
  41. Andris Liniņš 2002
  42. Dainis Persidskis 2002
  43. Andrejs Šimko 2002
  44. Oļegs Bordovskis 2002
  45. Kārlis Lauskis 2002
  46. Aleksejs Rumjancevs 2002
  47. Krists Straume 2002
  48. Māris Volbergs 2002
  49. Sergejs Aņikovičs 2002
  50. Aleksejs Rjasnais 2002
  51. Jānis Zujevs 2002
  52. Sergejs Kolosovs 2002
  53. Andrejs Fedorenko 2002
  54. Andis Priede 2002
  55. Artūrs Zīle 2002
  56. Nikolajs Šibajevs 2002
  57. Vadims Goremikins 2002
  58. Aleksandrs Timoškēvičs 2003
  59. Mārtiņš Sproģis 2003
  60. Kristaps Radebahs 2003
  61. Eduards Savickis 2003
  62. Māris Pravainis 2003
  63. Andrejs Bobkovs 2003
  64. Gatis Pranks 2003
  65. Igors Eismonts 2003
  66. Artūrs Terlanovs 2003
  67. Kalvis Kunigs 2004
  68. Žanete Valentīna 2004
  69. Armands Dobrožanskis 2005
  70. Mārtiņš Klapars 2005
  71. Aleksandrs Malašonoks 2005
  72. Digna Tuča 2005
  73. Aleksandrs Šimko 2005
  74. Antons Knesis 2005
  75. Staņislavs Rogovskis 2005
  76. Aivis Tints 2005
  77. Artūr Zaļlapa 2005
  78. Raivis Vinogradovs 2005
  79. Mārtiņš Luste 2005
  80. Jānis Stūris 2005
  81. Edgars Apinis 2005
  82. Adriāna Zujeva 2005
  83. Igo Ažuks 2005
  84. Andis Priede 2005
  85. Antons Stepanovs 2005
  86. Andrejs Stepanovs 2005
  87. Raitis Broks 2005
  88. Uldis Banga 2005
  89. Oto Dzenis 2005
  90. Zanda Aleksandrova 2005
  91. Aleksandrs Nehajenko 2006
  92. Elīna Ēdole 2006
  93. Jānis Geidāns 2006
  94. Sergejs Ņemnāševs 2006
  95. Gints Veinbergs 2006
  96. Agnis Šteinbergs 2006
  97. Artūrs Kraujiņš 2006
  98. Māra Beitika 2006
  99. Mārtiņš Biziks 2006
  100. Jānis Paegle 2006
  101. Sergejs Švāģers 2006
  102. Raitis Bobrovs 2006
  103. Irīna Uvarova 2006
  104. Kristīne Grāve 2006
  105. Anastasija Gromova 2006
  106. Varvara Birjuļina 2006
  107. Aivars Vilguts 2007
  108. Edgars Zablovskis 2007
  109. Emīls Anškens 2007
  110. Rihards Dombrovskis 2007
  111. Dagnis Iļjins 2008
  112. Arvis Iļjins 2009
  113. Arvils Jurēvics 2009
  114. Māris Bergšteins 2009
  115. Reinis Danga 2009
  116. Staņislavs Timošenko 2010
  117. Andrejs Birjukovs 2010
  118. Armands Tanasjevs 2010
  119. Andrejs Kostenko 2010
  120. Dmitrijs Semjonovs 2010
  121. Roberts Mantajs 2010
  122. Dmitrijs Bogdanovs 2010
  123. Kaspars Tīklenieks 2011
  124. Jānis Kauliņš 2011
  125. Andrejs Masļakovs 2011
  126. Andis Vītols 2011
  127. Dāvis Melnalksnis 2011
  128. Edgars Goss 2011
  129. Rolands Parasigs-Parasiņš 2011
  130. Marks Ozolinkēvičs 2011
  131. Ģirts Alksnis 2012
  132. Jānis Andersons 2012
  133. Mārtiņš Burkovskis 2012
  134. Krišs Jansons 2012
  135. Rūdolfs Nartišs 2012
  136. Marta Porniece 2012
  137. Roberts Akmens 2012
  138. Pāvels Bukša 2012
  139. Madara Kupce 2012
  140. Madara Aldiņa 2013
  141. Dāvids Aļijevs 2013
  142. Vasīlijs Andriško 2013
  143. Edgars Andžs 2013
  144. Juris Apters 2013
  145. Hedijs Vents Brunēvics 2013
  146. Dāvis Ciršs 2013
  147. Toms Donis 2013
  148. Daniela Kondratova 2013
  149. Simona Kozlovska 2013
  150. Toms Kozlovskis 2013
  151. Andris Krūmkalns 2013
  152. Anrnolds Kudrjavcevs 2013
  153. Guntis Kundziņš 2013
  154. Karīna Laure 2013
  155. Staņilsavs Ļeščinskis 2013
  156. Roberts Mērpolis 2013
  157. Amanda Opolā 2013
  158. Ralfs Pomilovskis 2013
  159. Rūdolfs Sakne 2013
  160. Laura Skukauska 2013
  161. Edgars Tīklenieks 2013
  162. Dāvis Veikšāns 2013
  163. Alberts Vinklers 2013
  164. Aksels Kozlovskis 2013
  165. Ģirts Ļočmelis 2013
  166. Santa Blumberga 2013
  167. Mārtiņš Gvazdžiausks 2014
  168. Santis Pupuriņš 2014
  169. Rodžers Matvejevs 2014
  170. Ivo Jēkabsons 2014
  171. Kristaps Smilgainis 2014
  172. Kirils Sokolovs 2015
  173. Līva Parfenkova 2015
  174. Artūrs Belans 2015
  175. Dāvis Pupuriņš 2015
  176. Raivo Jēkabsons 2015
  177. Eduards Likovskis 2015
  178. Dāvis Deniss Landars 2015
  179. Roberts Ernests Levics 2015
  180. Kristaps Laube 2016
  181. Vladislavs Fostijs 2016
  182. Kristiāns Kacars 2016
  183. Nauris Tomsons 2016
  184. Artūrs Derkusovs 2017
  185. Iļja Lučenkovs 2017
  186. Valters Sudmalis 2017
  187. Rauls Abasovs 2017
  188. Reinis Kalnarājs 2017
  189. Aigars Cīrulis 2017
  190. Artūrs Kleins 2018
  191. Jānis Reinis Brunēvics 2018
  192. Uvis Arbidāns 2018
  193. Sabīne Cirša 2018
  194. Rinalds Ozolnieks 2018
  195. Toms Andersons 2018
  196. Augusts Melderis 2018
  197. Zigmārs Cinovskis 2018
  198. Otto Gerbers 2018
  199. Jēkabs Kalenda 2018
  200. Renārs Bronka 2018
  201. Artjoms Kokarevs 2018
  202. Elīna Veispale 2018
  203. Henrijs Horsts 2018
  204. Edijs Bajārs 2018
  205. Ingus Justs 2018 
  206. Iļja Lučenkovs 2018
  207. Juris Alsbergs 2019
  208. Kristaps Leinišs 2019
  209. Ričards Vagulis 2019
  210. Valters Mančass 2019
  211. Ivans Jurinovs 2019
  212. Valters Veispals 2019
  213. Oskars Rikters 2019
  214. Linda Breidaka 2019
  215. Santa Strode 2019
  216. Vitālijs Upenieks 2019
  217. Jurijs Ševcovs 2019
  218. Nils Mediņš  2019
  219. Rihards Silārs 2019
  220. Kārlis Dumpis 2019
  221. Katrīna Smiltniece 2019
  222. Mikaels Mihaeljans 2019
  223. Reina Rituma 2019
  224. Margarita Oša 2019
  225. Daniels Mežeckis 2020
  226.  Ralfs Kariņš 2020
  227.  Aelita Imaka 2020
  228.  Māris Galenieks 2020
  229.  Mārcis Galenieks 2020
  230.  Lauris Jansons 2020
  231.  Mārcis Līvmanis 2020
  232.  Artūrs Ikšelis 2020
  233.  Aleksandrs Jevsējevs 2020
  234.  Margarita Sokolova 2020
  235.  Antons Kalatiņins 2020
  236.  Valters Mārtinsons 2020
  237. Vanesa Pojarkova 2020
  238.  Elizabete Vīksne 2020
  239.  Jānis Kaurāts 2020
  240.  Daniēls Rafaēls Siders 2020

 

Lasīt vairāk...

2019-kopija

  • 25 Marts 2020 |
  • Publicēts default

Sporta skola ''Spars" airētāju sacensības fiziskajā sagatavotībā

 Rezultati VFS 14.12.2019..xlsx (16.9 KiB)

LKF kross

 REZ_Lucavs_kross2019.xlsx (29.1 KiB)

Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības

 Ventspils sezonas noslegums - rezultati2019.xlsx (16.8 KiB)

Zemgales rudens maratons

 Rezultati_ZM_2019.pdf (915.0 KiB)

Salacgrīvas kauss 2019

 Salacgrivas kauss 2019.docx (13.7 KiB)

Jelgavas čempionāts 2019

 JC-rezultati-21.09.2019.xlsx (25.3 KiB)

Latvijas Republikas studentu universiāde

 LRSU-rezultati-21.09.2019.xlsx (10.9 KiB)

Lucavsala Open

 Lucavsalas_open2019_rezultati.xlsx (39.0 KiB)

„SALACGRĪVAS KAUSS” smaiļošanā un kanoe airēšanā

 salacgrivas kauss2019_rez.xlsx (20.9 KiB)

Ventspils čempionātam smaiļošanā un kanoe airēšanā

 Ventspils cempionats 24.08.2019. - Rezultati.xlsx (18.5 KiB)

Talsu novada un Sporta skolas atklātās meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanas sprintā 2019.gadā

 Talsu_Meistarsacikstes_2019_REZ.xlsx (30.6 KiB)

LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS, Atlase uz Pasaules junioru U23 čempionātu; atlase uz Pasaules čempionātu.

 LRC 1000m rezultati2019 (53.0 KiB)

 LRC 200m rezultati2019 (68.0 KiB)

 LRC 500m 5000 rezultati2019 (68.0 KiB)

Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SUPERSPRINTS” smaiļošanā un kanoe airēšanā

 Supersprints_2019.docx (18.8 KiB)

Latvijas Jaunatnes Olimpiāde

 LJO-smailosana+kanoe-REZULTATI-06.07.20199(L) (641.5 KiB)

 LJO-smailosana+kanoe-REZULTATI-07.07.2019(L) (628.5 KiB)

LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ EIROPASČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23

 REZULTATI-JC+U23-20.-22.06.2019.pdf (989.6 KiB)

LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ EIROPASČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23

 REZULTATI-JC+U23-20.-22.06.2019.pdf (989.6 KiB)

BROCĒNU PILSĒTAS ČEMPIONĀTS SMAIĻOŠANĀ UN KANOE AIRĒŠANĀ

 Brocenu_Pilsetas_cempionats_smailosana_un_kanoe_airesana_2019_rezultati.doc (114.5 KiB)

LSVS 56.sporta spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā

 LSVS 56.speles_rezultati.xlsx (18.6 KiB)

Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā

 Rigas cemp.xlsx (27.7 KiB)

Barona optikas kauss

 Rezultati 2019 Barona Optika 500m (89.0 KiB)

 Tabula kopvertejuma 2019 (49.0 KiB)

Sudraba airi

 Rezultati_Sudraba_airi_2019.xls (120.5 KiB)

„Salacgrīvas sprints 2019”

 salacgrivas sprints 2019.xlsx (23.0 KiB)

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I

 REZULTATI-LRK-1+LKFJM-18.05.2019istais.xlsx (26.1 KiB)

LKF JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES

 REZULTATI-LRK-1+LKFJM-18.05.2019istais.xlsx (26.1 KiB)

Pavasara kauss

 PK-REZULTATI-01.05.2019.pdf (557.3 KiB)

Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības

 Ventspils sezonas atklasanas sacensibu rezultati.xlsx (14.2 KiB)

Sporta skola ''Spars" airētāju sacensības fiziskajā sagatavotībā

 Rezultati - VFS Ventspils 23.03.2019..xlsx (16.3 KiB)

LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU VFS

 2000.g.dz. VFS rezultati 02.02.19. (80.5 KiB)

 2001.-2002.g.dz. VFS rezultati 02.02.19. (84.2 KiB)

 2003.-2004.g.dz. VFS rezultati 02.02.19. (91.7 KiB)

 2007.-2008.g.dz. VFS rezultati 02.02.19. (93.8 KiB)

 2009.g.dz. VFS rezultati 02.02.19. (81.0 KiB)

 2005.-2006.g.dz. VFS rezultati 02.02.19. (1) (104.0 KiB)

BROCĒNU NOVADA BJSS AIRĒTĀJU VFS SACENSĪBAS

 Rezultati_VFS_26.01.2019..doc (155.0 KiB)

Lasīt vairāk...

Airēšanas slaloma rezultāti 2018

  • 25 Marts 2020 |
  • Publicēts default

07.10.2018  Latvijas kausa fināls airēšanas slalomā 2018
06.10.2018  Rīgas 48. starptautiskais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes 2018
23.09.2018  Lietuvas kauss airēšanas slalomā 2018
22.09.2018  Kauņas čempionāts airēšanas slalomā
15.09.2018  Lucavsalas kauss 2018
26.08.2018  Ādažu čempionāts airēšanas slalomā 20188
25.08.2018  Burtnieku čempionāts 2018
05.08.2018  Latvijas kausa airēšanas slalomā 2018 4. posms
05.08.2018  Latvijas jaunatnes čempionāts airēšanas slalomā 2018
04.08.2018  Alda Kļaviņa piemiņas kauss 2018
28.07.2018  Valmieras paralēlais airēšanas slaloms 2018
10.06.2018  Latvijas čempionāts airēšanas slalomā 2018
10.06.2018  Latvijas čempionāts airēšanas slalomā veterāniem 2018
09.06.2018  Latvijas čempionāts airēšanas slalomā 2018
09.06.2018  Latvijas čempionāts airēšanas slalomā veterāniem 2018
08.06.2018  Latvijas čempionāts airēšanas slalomā 2018
08.06.2018  Latvijas čempionāts airēšanas slalomā veterāniem 2018
20.05.2018  Latvijas kausa airēšanas slalomā 2018 3. posms
19.05.2018  Latvijas kausa airēšanas slalomā 2018 2. posms
13.05.2018  Baldones čempionāts 2018
12.05.2018  Iecavas čempionāts 2018
15.04.2018  Latvijas kausa airēšanas slalomā 2018 1. posms
14.04.2018  Baltijas čempionāts airēšanas slalomā 2018
14.04.2018  Baltijas čempionāts airēšanas slalomā 2018
03.03.2018  VFS slēpošanas sacensības
21.01.2018  VFS sacensības

Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe rezultāti 2018

  • 15 Marts 2020 |
  • Publicēts default

22.12.2018  Sporta skolas "Spars" sacensības fiziskajā sagatavotībā
01.12.2018  LKF Kross
13.10.2018  Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības.
06.10.2018  Zemgales rudens maratons
08.09.2018  Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SALACGRĪVAS KAUSS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
01.09.2018  Lucavsala Open 2018
25.08.2018  Ventspils čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā
23.08.2018  Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts smaiļošananā un kanoe airēšanā
22.08.2018  Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts smaiļošananā un kanoe airēšanā
18.08.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-III
18.08.2018  Latvijas kanoe Federācijas k-1 jaunatnes kauss.
17.08.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-III
17.08.2018  Latvijas kanoe Federācijas k-1 jaunatnes kauss.
12.08.2018  BALTIC CUP
11.08.2018  BALTIC CUP
10.08.2018  Talsu novada un Sporta skolas atklātās meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanas sprintā 2018.gadā
08.08.2018  Barona optikas kauss III
05.08.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
04.08.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
03.08.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS
21.07.2018  LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS
21.07.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II
20.07.2018  LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS
14.07.2018  Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SUPERSPRINTS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
13.07.2018  Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SUPERSPRINTS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
11.07.2018  Barona optikas kauss II
11.07.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS KOMANDU ČEMPIONĀTS
11.07.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS STUDENTU UNIVERSIĀDE
21.06.2018  Pasaules Latviešu veterānu spēles.
20.06.2018  BROCĒNU PILSĒTAS ČEMPIONĀTS SMAIĻOŠANĀ UN KANOE AIRĒŠANĀ
20.06.2018  Barona optikas kauss I
17.06.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ PASAULES ČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23
16.06.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ PASAULES ČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23
15.06.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ PASAULES ČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23
02.06.2018  Sudraba airi
01.06.2018  Sudraba airi
26.05.2018  Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SALACGRĪVAS SPRINTS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
19.05.2018  Ķekavas novada jauniešu meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā
12.05.2018  LKF JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES
12.05.2018  LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I
01.05.2018  Pavasara kauss
21.04.2018  Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības.
24.03.2018  Sporta skolas "Spars" sacensības fiziskajā sagatavotībā
03.02.2018  VFS
27.01.2018  BROCĒNU NOVADA BJSS AIRĒTĀJU VFS SACENSĪBAS

Lasīt vairāk...

Smaiļošanas un kanoe rezultāti 2019

  • 15 Marts 2020 |
  • Publicēts default

14.12.2019  Sporta skola ''Spars" airētāju sacensības fiziskajā sagatavotībā
30.11.2019  LKF kross
12.10.2019  Ventspils pilsētas sezonas noslēguma sacensības
05.10.2019  Zemgales rudens maratons
22.09.2019  Salacgrīvas kauss 2019
21.09.2019  Jelgavas čempionāts 2019
21.09.2019  Latvijas Republikas studentu universiāde
07.09.2019  Lucavsala Open
01.09.2019  „SALACGRĪVAS KAUSS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
24.08.2019  Ventspils čempionātam smaiļošanā un kanoe airēšanā
11.08.2019  Baltic Cup 2019
10.08.2019  Baltic Cup 2019
09.08.2019  Talsu novada un Sporta skolas atklātās meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanas sprintā 2019.gadā
08.08.2019  Barona optikas kauss
27.07.2019  LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS
27.07.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II
26.07.2019  LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTS
24.07.2019  Barona optikas kauss
21.07.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS, Atlase uz Pasaules junioru U23 čempionātu; atlase uz Pasaules čempionātu.
20.07.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS, Atlase uz Pasaules junioru U23 čempionātu; atlase uz Pasaules čempionātu.
19.07.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS ČEMPIONĀTS, Atlase uz Pasaules junioru U23 čempionātu; atlase uz Pasaules čempionātu.
13.07.2019  Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SUPERSPRINTS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
12.07.2019  Salacgrīvas Jūras svētku sacensības „SUPERSPRINTS” smaiļošanā un kanoe airēšanā
07.07.2019  Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
06.07.2019  Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
05.07.2019  Latvijas Jaunatnes Olimpiāde
22.06.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ EIROPASČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23
21.06.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ EIROPASČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23
20.06.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS JUNIORU UN U23 ČEMPIONĀTS ATLASE UZ EIROPASČEMPIONĀTU JUNIORIEM, U-23
18.06.2019  BROCĒNU PILSĒTAS ČEMPIONĀTS SMAIĻOŠANĀ UN KANOE AIRĒŠANĀ
15.06.2019  Veterānu spēles
15.06.2019  LSVS 56.sporta spēles smaiļošanā un kanoe airēšanā
14.06.2019  Rīgas čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes smaiļošanā un kanoe airēšanā
12.06.2019  Barona optikas kauss
08.06.2019  Sudraba airi
07.06.2019  Sudraba airi
01.06.2019  „Salacgrīvas sprints 2019”
18.05.2019  LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I
18.05.2019  LKF JAUNATNES MEISTARSACĪKSTES
01.05.2019  Pavasara kauss
27.04.2019  Ventspils pilsētas sezonas atklāšanas sacensības
23.03.2019  Sporta skola ''Spars" airētāju sacensības fiziskajā sagatavotībā
02.02.2019  LATVIJAS SMAIĻOTĀJU UN KANOE AIRĒTĀJU VFS
26.01.2019  BROCĒNU NOVADA BJSS AIRĒTĀJU VFS SACENSĪBAS

Lasīt vairāk...