Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi airēšanas veidu kalendārs

03 Jūl

Smaiļošanas un kanoe rangs 2020

  • 03 Jūlijs 2020 |
  • Publicēts default

Latvijas izlase - sportisti, kas konkrētajā gadā startējuši Pasaules, Eiropas čempionātos, Olimpiskajās spēlēs, Pasaules, Eiropas olimpiskajos festivālos, Eiropas spēlēs, Pasaules kausos.

LR izlsases kandidāti- iepriekšējo gada ranga desmit labākie.

 Latvijas_kanoe_federacijas_smailosanas_un_kanoe_ranga_nosacijumi (pienemti 2017.g.).pdf

Tekošais rangs 2020.gada (uz 20.07.2020.)

Smaiļotāji Vīrieši: Kanoe Vīrieši:
  1. A.A.Vilde(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-30p
  2. R.Pumpa(SASS/MSĢ)-25p.
  3. K.Laube(BJSS Rīdzene)-21p.
  4. E.Ceipe(BJSS Rīdzene)-19p.
  5. H.Horsts(SASS/MSĢ)-17p.
  6. R.Segliņš(Limb.Salacgr.n.s.sk.)-15p.
  7. N.Tomsons(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-13p.
  8. V.Fostijs(BJSS Rīdzene)-11p.
  9. H.V.Brunēvics(Limb./Salacgr..n.s.sk.)-10p.
  1. R.Lagzdiņš(Jelgavas BJSS)-30p.
  2. A.Grišāns(Brocēnu n.s.sk.)-25p.
  3. V.Marinkovičs(Prestol)-21p.
  4. R.Ozolnieks(Ventspils Spars)-19p.
  5. A.Podenskis(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-17p.
  6. V.Upenieks(Jelgavas BJSS)-15p.
 
Smaiļotājas sievietes: Kanoe sievietes
  1. M.Aldiņa(BJSS Rīdzene)-30p.
  2. L.Skukauska(BJSS Rīdzene)-25p.
  3. S.M.Dreimane(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-21p.
  4. J.Andersone(Luucavsalas airi)-19p.
  1. J.Gutova(Jelgavas BJSS)-45p.
  2. E.Getnere(Limb./Salacgr.)-37,5p.

 

Smaiļotāji juniori: Smaiļotājas juniores:
  1. V.Močāns (SASS/MSĢ)-145p.
  2. O.Gerbers(Jelgavas BJSS)-119,5p.
  3. K.Dumpis(Jelgavas BJSS)-113,5p.
  4. J.Kalenda(Ventspils Spars)-112,5p.
  5. J.Alsbergs(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-108,5p.
  6. A.Melderis(Brocēnu n.s.sk.)-96p.
  7. I.Justs(BJSS Rīdzene)-83,5p.
  8. R.Vagulis(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-82p.
  9. R.Kariņš(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-79p.
  10. J.Jurinovs(SASS/MSĢ)-78,5p.
  11. Z.Cinovskis(Jelgavas BJSS)-73p.
  12. L.Jansons(SASS/MSĢ)57p.
  13. R.A.Rikters(SASS/MSĢ)-57p.
  14. M.Mihaeljans(SASS/MSĢ)- 56,5p.
  15. Mārcis Galenieks(SASS/MSĢ)-49,5p.
  16. Māris Galenieks(SASS/MSĢ)- 49,5p.
  17. K.Vīksne(Limb./Salacg.)- 42,5p.
  18. J.Kaurāts(Limb./Salacgr.)- 42,5p.
  19. D.Zujevs(Limb./Salacgr.)- 37,5p.
  20. M.V.Hansons(BJSS Rīdzene)- 17p.
  21. M.Balga(BJSS Rīdzene)- 11p.
  1. S.Pojarkova(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-145p.
  2. S.Strode(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-145p.
  3. L.Breidaka(Brocēnu n.s.sk.)-98,5p.
  4. K.Smiltniece(Jelgavas BJSS)-91,5p.
  5. E.Vīksne(Limb./Salacgr.)-90p.
  6. R.I.Kanajeva(BJSS Rīdzene)-88,5p.
  7. V.Pojarkova(Limb./Salacgr.)-75p.
  8. A.Imaka(Limb./Salacgr.)-75p.
  9. M.Oša(BJSS Rīdzene)-73,5p.
  10. R.Rituma(BJSS Rīdzene)-69,5p.
  11. M.Sokolova(BJSS Rīdzene)-69p.
  12. S.Pīlāga(Limb./Salacgr.)-69p.
  13. K.Bērziņa(Limb./Salacgr.)-69p.
  14. S.Taube(Limb./Salacgr.)-58,5p.
  15. D.H.Sikorska(BJSS Rīdzene)-42p.
  16. V.Krausa(Jelgavas BJSS)-40p.
  17. T.Priedoliņa(SASS/MSĢ)- 26p.
  18. L.Lūse(BJSS Rīdzene)- 22,5p.
  19. K.Straujā(Talsu n.s.sk.)-16,5p.
  20. M.P.Brolīte(Jelgavas BJSS)-15p.

 

Kanoe juniori: Kanoe juniores:
  1. N.Mediņš(Jelgavas BJSS)-142,5p.
  2. J.Ševcovs(Jelgavas BJSS)-140p.
  3. V.Mārtinsons(BJSS Rīdzene)-111p.
  4. A.Kalatiņins(BJSS Rīdzene)-105,5p.
  5. K.Grunte(Talsu n.s.sk.)-94 p.
  6. A.Ikšelis(Talsu n.s.s)-61,5p.
  7. I.Kunašs(Jelgavas BJSS)-55p.
  8. A.Čikuns(Jelgavas BJSS)-55p.
  9. A.Žube (BJSS Rīdzene)-54p.
  10. G.Vasiļjevs(Ventspils Spars)-53p.
  11. D.Siders(Ventspils Spars)-51p.
  12. A.Romanovs(Ventspils Spars)-42p.
  13. A.Sabarņa(Ventspils Spars)-42p.
  14. D.Suhanovs(Ventspils Spars)-42p.
  15. A.Engelbrehts(BJSS Rīdzene)-31,5p.
  16. A.Uzulnieks(BJSS Rīdzene)-25,5p.
  17. D.Mežeckis(Brocēnu n.s.sk.)- 17p.
  18. A.Fomenko(BJSS Rīdzene)-16,5p.
.

Smaiļotāji jaunieši: Smaiļotājas jaunietes:
  1. L.Jansons(SASS/MSĢ)-60p
  2. Māris Galenieks(SASS/MSĢ)-50p.
  3. Mārcis Galenieks(SASS/MSĢ)- 42p.
  4. E.Nazarenko(BJSS Rīdzene)-34p.
  5. J.Kaurāts(Limb./Salagr.n.s.s.)-34p.
  6. R.Kalniņš(BJSS Rīdzene)-19p.
  7. M.A.Sikorskis(Jelgavas BJSS)-15p.
  8. R.Alksnis(Limb./Salacgr.n.s.s.)-13p.
  9. K.Zaļupe(Limb./Salacgr.n.s.s.)-13p.
  10. I.Vincāns (BJSS Rīdzene)-11p.
  11. A.M.Vaicjanoks(Jelgavas BJSS)-11p.
  12. T.Ozoliņš(BJSS Rīdzene)-10p.
  13. M.Boļšijs(Limb./Salacgr.n.s.s.)-10p.
  14. A.Romanovs(Ventspils Spars)-20p.

 

  1. M.Sokolova(BJSS Rīdzene)-60p.
  2. M.Čamame(Jelgavas BJSS)-55p.
  3. V.Pojarkova(Limb./Salacgr.n.s.s.)-40p.
  4. K.Bērziņa(Limb./Salacgr.n.s.s.)-40p.
  5. K.Straujā(Talsu n.s.s.)-26p.
  6. V.Krausa(Jelgavas BJSS)-20p.
  7. A.Imaka(Limb./Salacgr.n.s.s.)-17p.
  8. L.Močāne(Limb./Salacgr.n.s.s.)- 17p.
  9. A.Bāra(Jelgavas BJSS)-15p.
  10. S.Pīlāga(Limb./Salacgr.n.s.s.)-15p.
  11. D.Liekmane(Brocēnu n.s.s.)-11p.
  12. D.H.Sikorska(BJSS Rīdzene)-11p.
Kanoe jaunietes:  
  1. A.Počtarenko(Jelgavas BJSS)-60p.
  2. V.Paune(BJSS Rīdzene)-50p.

 

 

Kanoe jaunieši: Smaiļotājas U23: Kanoe U23 sievietes:
  1. A.Ikšels(Talsu n.s.sk.)- 60p.
  2. D.Suhanovs(Ventspils Spars)-50p.
  3. D.Siders(Ventspils Spars)-40p.
  4. A.Fomenko(BJSS Rīdzene)-38p.
  5. I.Kunašs(Jelgavas BJSS)- 36p.
  6. A.Engelbrehts(BJSS Rīdzene)- 30p.
  7. A.Sabarņa(Ventspils Spars)-26p.
  8. E.Dupļakovs(Ventspils Spars)-22p.
  9. A.Romanovs(Ventspils Spars)-20p.
  1. S.M.Dreimane(Limb./Salacgr.)-90p.
  2. J.Andersone(Lucavsalas  Airi)- 62,5p.
  3. V.Kleine(BJSS Rīdzene)-58,5p.
  4. E.Altrofa(BJSS Rīdzene)-56,5p.
  5. L.Mazburša(BJSS Rīdzene)-50,5p.
  1. J.Gutova(Jelgavas BJSS)-45p.
  2. E.Getnere(Limb./Salacgr.)-37,5p.

Smaiļotāji U23 vīrieši: Kanoe U23 vīrieši:
  1.  A.A.Vilde(Limb./Salacgr.n.s.sk.)-90p.
  2. K.Laube(BJSS Rīdzene)-82,5p.
  3. N.Tomsons(Limb./Salacgr.)-76,5p.
  4. A.Cīrulis(Limb./Salacgr.)-76,5p.
  5. E.Ceipe(BJSS Rīdzene)-75p.
  6. V.Sudmalis(BJSS Rīdzene)-75p.
  7. K.Leinišs(Limb./Salacgr.)-73,5p.
  8. K.Lamberts(BJSS Rīdzene)-58,5p.
  9. M.Gvazdžiausks(BJSS Rīdzene)-58,5p.
  10. R.Napituhins(BJSS Rīdzene)-51p.
  11. G.Markavičs(Brocēnu BJSS)-49,5p.
  12. R.Kalnarājs(BJSS Rīdzene)-48p.
  13. V.Fostijs(BJSS Rīdzene)- 43,5p.
  14. H.Horts(SASS/MSĢ)-54,5p.
  15. R.Silārs(Jelgavas BJSS)-36,5 p.
  16. M.Līvmanis(SASS/MSĢ)-31,5 p.
  17. A.Jevsējevs(BJSS Rīdzene)-31,5p.
  18. G.L.Ruģelis(SASS/MSĢ)-19,5p.
  19. E.Bajārs(SASS/MSĢ)-16,5p.
  1. R.Lagzdiņš (Jelgavas BJSS)-90p.
  2. M.Ozols(Jelgavas BJSS)-75p.
  3. R.Ozolnieks (Ventspils Spars)-69p.
  4. A.Grišāns(Brocēnu n.s.sk,)-67,5p.
  5. A.Podenskis(Limb./Salacgr.)-66p.
  6. V.Upenieks(Jelgavas BJSS)-50p.
  7. A.Paimetovs(Limb./Salacgr.)-34p.
  8. K.Znotiņš(Talsu n.s.sk.)-15p.
 
Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed