Saziņai: E-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Citi airēšanas veidu kalendārs

08 Mai

Zemgales Rudens maratons, Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā 2011

K-1 sievietes 8 km

1 Digna Tuča 1988 Ventspils 41:57,0
2 Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 42:06,0

K-1 juniores (93. - 94.) 8 km

1 Madara Kupce 1994 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 42:29,0
2 Tuulikki Sikka 1993 Tartu 43:37,0
3 Elena Memliukaite 1994 Zarasai 43:41,0
4 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 44:02,0
5 Madara Aldiņa 1994 Rīdzene 45:30,0
6 Sintija Pļavinska 1993 Brocēni 46:25,0
7 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgava BJSS 46:44,0
8 Sintija Gosa 1993 SASS MSĢ 46:45,0
9 Kristīne Lejniece 1994 Jelgava KC 47:11,0
10 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC 47:56,0
11 Simona Kozlovska 1994 Ventspils 53:52,0
12 Inese Silkina 1994 Jelgava KC 55:56,0

K-1 jaunietes (95.-96.) 8 km

1 Laura Skukauska 1996 Rīdzene 43:21,0
2 Ivonna Smilte 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 44:16,0
3 Liisa-Lotta Veiken 1996 Tartu 46:56,0
4 Ieva Ločmele 1996 Jelgava KC 50:30,0
5 Viktorija Visocka 1996 SASS MSĢ 50:34,0
6 Aina Tomsone 1995 Jelgava BJSS 50:53,0
  Sintija Redberga 1995 Rīdzene izstājās

K-1 meitenes (97. - jaun.) 8 km

1 Daniela Kondratova 1997 SASS MSĢ 44:58,0
2 Anette Baum 1998 Pärnu 45:05,0
3 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 46:55,0
4 Sabīne Cirša 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 49:34,0
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgava BJSS 50:54,0
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgava BJSS 50:55,0
7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 52:14,0
8 Elina Kahre 1998 Tartu 52:25,0
9 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 53:41,0
10 Santa Dreimane 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;13:51,0
11 Monta Dreimane 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;14:08,0
  Ieva Gaile 1998 Rīdzene izstājās

K-1 zēni (97. - jaun.) 8 km

1 Aldis Vilde 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 39:02,0
2 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgava BJSS 40:10,0
3 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 41:26,0
4 Edvards Likovskis 1997 SASS MSĢ 43:21,0
5 Linards Landsmanis 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 43:31,0
6 Edgars Andžs 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 43:50,0
7 Maksim Mavrovski 1998 Tallina 44:21,0
8 Roman Morozov 1997 Pērnava 44:29,0
9 Artur Jefgrafov 1997 Tallina 45:19,0
10 Benas Sapatka 1997 Paneveža 45:31,0
11 Eduards Krūtainis 1997 Brocēni 47:09,0
12 Sven-Erik Kalberg 1997 Tartu 47:11,0
13 Rolands Belverts 1997 Lucavsalas airi 47:27,0
14 Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene 47:35,0
15 Ņikita Užilnij 1997 Tallina 48:17,0
16 Viktors Dambītis 1997 Rīdzene 48:28,0
17 Niks Mediņš 1997 Lucavsalas airi 50:08,0
18 Santis Pupuriņš 1998 Rīdzene 52:01,0
19 Eduards Sauja 1997 Brocēni 52:08,0
20 Kristaps Laube 1999 Rīdzene 52:26,0
21 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēni 52:27,0
22 Artūrs Andrejevs 1997 Jelgava KC 53:13,0
23 Andris Buske 2001 Jelgava KC 53:22,0
24 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgava BJSS 53:32,0
25 Ansis Ziemelis 1999 Jelgava BJSS 53:33,0
26 Kristaps Putninš 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 54:23,0
27 Roberts Levics 1999 Jelgava BJSS 55:38,0
28 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgava BJSS 56:36,0
29 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 57:54,0
30 Gatis Putniņš 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 58:48,0
31 Lauris Kairovs 1999 Rīdzene 1;06:05,0
32 Dmitrijs Guļajevs 1997 Jelgava BJSS 1;19:15,0
  Igors Adamovičs 1999 SASS MSĢ izstājās

C-1 zēni (97. - jaun.) 8 km

1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 45:26,0
2 Deividas Narkus 1997 Plunge 47:33,0
3 Mindaugas Talačka 1998 Visaginas 49:51,0
4 Povilas Dambrauskas 1998 Kauņa 52:44,0
5 Uvis Zemturis 1998 Talsi 53:36,0
6 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 53:53,0
7 Aleks Podenskis 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 55:02,0
8 Carl-Daniel Haidak 1998 Tartu 57:15,0
9 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgava BJSS 57:31,0
10 Miks Galvanovskis 1997 Jelgava BJSS 58:25,0
11 Lukas Janušaitis 1997 Kauņa 58:33,0
12 Benjaminas Ušinskis 1997 Šauļi 1;01:14,0
13 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 1;01:55,0
14 Emīls Matvejevs 1997 Jelgava BJSS 1;04:18,0
ā/k 15 Rūta Dagytė 1995 Šauļi 1;07:39,0
16 Andrius Bagdonas 1998 Visaginas 1;08:24,0
ā/k 17 Ingrida Jurkutė 1994 Šauļi 1;13:44,0
18 Oleg Gridniov 1999 Visaginas 1;15:25,0
  Ritis Romeika 1998 Kauņa izstājās

K-1 veterāni vīrieši 8 km

1 Nikolajs Goloskokovs 1959 Visaginas 40:55,0
2 Urmas Varm 1955 Pärnu 45:35,0
3 Eduards Juhņevičs 1955 Talsi 52:13,0
1 Esa Rahunen 1945 Somija 46:57,0
1 Ernests Kondratovs 1962 SASS 42:45,0
2 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsala 42:52,0
3 Guntis Apse 1967 Limbaži 44:19,0

C-1 veterāni vīrieši 8 km

1 Imants Orna 1954 Liepāja 45:39,0
1 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 46:06,0

K-1 veterānes sievietes 8 km

1 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 50:57,0

K-1 vīrieši 16 km

1 Mārtiņš Veispals 1990 SASS MSĢ 1;15:48,0
2 Oskars Rikters 1977 SASS MSĢ 1;15:50,0
3 Martin Luik 1985 Tartu 1;16:20,0
4 Endijs Bikovičs 1991 SASS MSĢ 1;17:45,0
5 Andrejs Birjukovs 1989 SASS MSĢ 1;18:48,0
6 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1;18:57,0
7 Airis Bijanskis 1992 Paneveža 1;19:00,0
8 Jonas Ragauskas 1976 Visaginas 1;19:16,0
9 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1;21:51,0
10 Toms Smirnovs 1989 Rīdzene 1;22:05,0
11 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 1;22:06,0
12 Mārcis Laidiņš 1974 Jelgava KC 1;23:49,0
13 Ivars Veisis 1989 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;24:13,0
14 Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils 1;24:46,0
15 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 1;27:24,0
16 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 1;28:29,0
  Mārtiņš Upītis 1982 Jelgava KC izstājās

K-1 juniori (93. - 94.) 16 km

1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 1;15:00,0
2 Taaniel Tuur 1994 Pērnava 1;17:05,0
3 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 1;17:35,0
4 Mantas Serdikevicius 1993 Paneveža 1;19:43,0
5 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 1;21:04,0
6 Tomas Vauras 1994 Plunge 1;22:18,0
7 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgava BJSS 1;22:44,0
8 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene 1;23:07,0
9 Juris Apters 1993 Rīdzene 1;24:23,0
10 Roberts Mērpolis 1993 Rīdzene 1;25:27,0
11 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgava BJSS 1;25:50,0
12 Rihards Apse 1993 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 1;27:04,0
13 Rihards Čakstiņš 1993 Rīdzene 1;27:55,0
14 Aivis Ābele 1993 Ventspils 1;28:47,0
15 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu /Salacgrīvas SS/MSĢ 1;29:22,0
16 Rannar Jantson 1993 Pērnava 1;30:36,0
17 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 1;30:48,0
18 Sergejs Seļaņins 1993 SASS MSĢ 1;32:24,0
19 Artjoms Vaščenko 1993 SASS MSĢ 1;32:32,0
20 Olegs Polupanovs 1993 SASS MSĢ 1;48:23,0
  Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgava BJSS izstājās
  Marks Jefimovs 1994 Jelgava BJSS izstājās
  Reinis Priedoliņs 1993 Ventspils izstājās
  Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC izstājās
  Deniss Volkovs 1994 Brocēni izstājās
  Mantas Dalangauskas 1993 Kauņa izstājās

K-1 jaunieši (95.-96.) 16 km

1 Nikita Murin 1996 Tallina 1;16:23,0
2 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;16:35,0
3 German Orlov 1995 Tallina 1;18:49,0
4 Aksels Kozlovskis 1995 Rīdzene 1;19:55,0
5 Roberts Akmens 1996 Talsi 1;20:40,0
6 Peter-Paul Panov 1995 Tartu 1;20:46,0
7 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;23:23,0
8 Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 Rīdzene 1;24:00,0
9 Kevin Kriisa 1995 Tartu 1;24:25,0
10 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 1;26:04,0
11 Valters Veispals 1995 SASS MSĢ 1;26:28,0
12 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 1;27:28,0
13 Tomass Sārts 1995 Rīdzene 1;27:48,0
14 Roberts Pumpa 1995 SASS MSĢ 1;28:47,0
15 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS MSĢ 1;29:58,0
16 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 1;31:19,0
17 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;32:54,0
18 Miks Kalniņš 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;33:38,0
19 Karmo Siim 1996 Pērnava 1;33:43,0
  Mikus Bērziņš 1996 Rīdzene izstājās
  Emīls Ziemelis 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS izstājās
  Toms Kozlovskis 1995 Ventspils izstājās
  Mattias Meriste 1996 Tartu izstājās
  Vasilijs Andriško 1995 Brocēni izstājās
  Normantas Matulis 1995 Kauņa izstājās
  Gedeminas Vainauskas 1995 Kauņa izstājās

C-1 vīrieši 16 km

1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 1;20:26,0
2 Gatis Pranks 1986 Jelgava BJSS 1;24:27,0
3 Rūdolfs Sakne 1992 Ventspils 1;29:30,0
4 Vitautas Vasiļauskas 1991 Kauņa 1;30:47,0
5 Antons Knesis 1987 Jelgava BJSS 1;31:34,0
6 Armands Tanasjevs 1988 SASS MSĢ 1;31:40,0
7 Laimonas Smulkis 1992 Kauņa 1;34:36,0
  Gints Pele 1981 Jelgava KC izstājās
  Roberts Zīmelis 1992 Talsi izstājās

C-1 juniori (93. - 94.) 16 km

1 Arvis Iļjins 1994 Talsi MSĢ 1;23:33,0
2 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 1;28:06,0
3 Stasys Žilinskas 1993 Plunge 1;29:04,0
4 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene 1;32:02,0
5 Edgar Vasiljev 1994 Visaginas 1;32:44,0
6 Viktoras Medvedickis 1993 Visaginas 1;36:32,0
7 Eduards Zaharevskis 1994 Jelgava BJSS 1;38;00,0
8 Eriks Urbans 1994 Brocēni 1;38:57,0
9 Martin Elmet 1994 Tartu 1;40:52,0
10 Vladislavs Orups 1994 Jelgava KC 1;52:10,0

C-1 jaunieši (95.-96.) 16 km

1 Joosep Karlson 1995 Pärnu 1;24:45,0
2 Osvaldas Murza 1995 Šauļi 1;26:22,0
3 Andreas Baum 1995 Pärnu 1;27:14,0
4 Krišs Jansons 1995 Ventspils 1;28:17,0
5 Arnolds Kudrjavcevs 1995 Talsi MSĢ 1;30:41,0
6 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 1;31:47,0
7 Dominykas Murza 1996 Šauļi 1;33:27,0
8 Kirill Liaštšenko 1996 Tallina 1;33:59,0
9 kaspars Eihvalds 1995 Jelgava BJSS 1;34:22,0
10 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 1;34:53,0
11 Donatas Valteris 1996 Šauļi 1;35:46,0
12 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 1;37:28,0
13 Davids Alijevs 1995 SASS MSĢ 1;39:16,0
14 Laurynas Mažonas 1996 Plunge 1;39:31,0
15 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;40:06,0
16 Andris Krūmkalns 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;42:38,0
17 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 1;44:21,0
18 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 1;45:48,0
19 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 1;48:34,0
20 Mantas Antanaitis 1996 Paneveža 1;56:35,0
  Mantas Povilaitis 1995 Šauļi izstājās

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Lasīt vairāk...
08 Mai

LKF kross 2011

D grupas zēni (1998.g.dz. un jaunāki) 3 km

1 Dāvis Iļjins 1998 Talsu novada BJSS 09:29,22
2 Santis Pupuriņš 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 09:38,00
3 Uvis Zemturis 1998 Talsu novada BJSS 09:52,59
4 Kristaps Putniņš 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:22,81
5 Erlends Gavars 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 10:23,15
6 Raivis Sīlis 2000. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:25,37
7 Juris Vēksna 1999 Salacgrīva 10:28,25
8 Matīss Vērmanis 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 10:42,50
9 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu novada BJSS 10:49,44
10 Kristaps Laube 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 10:49,78
11 Aleksandrs Barščevskis 1999 Salacgrīva 11:05,31
12 Arturs Toriņecs 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:20,15
13 Ernests Drieks 1998 Ventspils 11:23,22
14 Māris Cilinskis 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:32,22
15 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 11:33,84
16 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsu novada BJSS 11:34,59
17 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 11:34,97
18 Atis Lauva 1998 Ventspils 11:35,28
19 Helmuts Zīle 2000 Brocēnu novada BJSS 11:35,56
20 Artūrs Skukausks 2001 "BJSS ""Rīdzene""" 11:36,72
21 Miks Klammers 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 11:47,06
22 Horens Lāns 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:52,22
23 Matīss Andžs 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:59,94
24 Aleksejs Birjulins 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 12:10,22
25 Gatis Putniņš 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:12,25
26 Reinis Brunevics 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:12,94
27 Toms Andersons 2000 Brocēnu novada BJSS 12:13,22
28 Anatolijs Zeinalovs 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:13,53
29 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:13,87
30 Alvis Veldre 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:14,28
31 Harijs Sergējevs 1998 Brocēnu novada BJSS 12:18,59
32 Toms Vilmanis 2002 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:21,87
33 Artis Veldre 2000 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:24,15
34 Norberts Rajeckis 2002 "BJSS ""Rīdzene""" 12:27,62
35 Tomass Bartensons 1998 Salacgrīva 12:37,40
36 Kristers Deivids Skudriņš 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:01,22
37 Artūrs Mihaļevičs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:18,12
38 Sergejs Ņikonovs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:23,69
39 Sandijs Zariņš 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:33,72
40 Kristaps Šarabajko 1998 Brocēnu novada BJSS 13:35,90
41 Kristaps Zvīdris 1999 "BJSS ""Rīdzene""" 13:36,31
42 Ņikita Miļčonoks 2000 "BJSS ""Rīdzene""" 13:44,44
43 Armands Arnolds Miruškins 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 13:50,84
44 Arturs Žebers 1998 "BJSS ""Rīdzene""" 13:52,03
45 Kārlis Luste 1998 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 13:53,50
46 Andrejs Miļčonoks 2002 "BJSS ""Rīdzene""" 13:53,87
47 Kārlis Jostmanis 1999 Ventspils 14:30,00
48 Uvis Prokopovičs 2002. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 14:35,72
49 Mārtiņš Osis 1998 Ventspils 15:47,78
50 Ritvars Zālītis 1999. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 16:01,28
51 Kirils Sokolovs 2000 "BJSS ""Rīdzene""" 16:42,42
52 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS 16:50,42
53 Aleksis Cepītis 2001. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 16:51,80
54 Silvestrs Subacs 2000. Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 17:34,54
55 Rihards Zapaļskis 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 20:51,70
  Edgars Šteins 1998 Talsu novada BJSS nestartēja
  Matīss Krūmiņš 2000 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Madars Šķipoks 1998 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Juris Pikalovs 2000 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Lauris Kairovs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Valters Sudmalis 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Niklāvs Freibergs 2000 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Kristaps Račiks 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Andris Āboliņš 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Daniels Dobrotvorskis 2001 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Daniels Ivanovs 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Vasilijs Galkins 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Dmitrijs Stepanovs 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Antons Jerjomins 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Roberts Napituhins 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja

C grupas meitenes (1996.-1997.g.dz.) 3 km (1 aplis)

1 Daniela Kondratova 1997 SASS 10:04,82
2 Laura Skukauska 1996 "BJSS ""Rīdzene""" 10:50,10
3 Amanda Opolā 1997 "BJSS ""Rīdzene""" 11:04,13
4 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 12:36,00
5 Samanta Ganiņa 1997 Salacgrīva 13:00,60
6 Amanda Akmene 1996 Talsu novada BJSS 13:16,25
7 Santa Paulaviča 1996 "BJSS ""Rīdzene""" 14:14,60
8 Agija Kalniņa 1997 "BJSS ""Rīdzene""" 17:15,64
  Dārta Rituma 1996 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Elvīra Kelpša 1996 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Oksana Volkova 1996 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Violeta Omeļusika 1996 SASS nestartēja

D grupas meitenes (1998.g.dz. un jaunākas) 3 km

1 Sabīne Cirša 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:15,25
2 Santa Dreimane 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:16,54
3 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 11:57,50
4 Marta Dreimane 2001 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 12:11,88
5 Sandija Megi 1999 Salacgrīva 13:22,47
6 Līga Kariņa 1998 Salacgrīva 15:16,02
  Eva Altrofa 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Vika Altrofa 2002 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Tatjana Tokareva 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Elvīra Bartuša 1998 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Jekaterina Horkova 1999 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja

B grupas jaunietes (1994.-1995.g.dz.) 6 km (2 apļi)

1 Madara Kupce 1994 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:38,15
2 Simona Kozlovska 1994 Ventspils 24:49,28
3 Paula Kondratova 1994 SASS 25:58,09
4 Ivonna Smilta 1995 Salacgrīva 26:33,59
5 Madara Aldiņa 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 29:27,81
6 Dagnija Veikšāne 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 35:38,67
7 Helēna Stavro 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 35:38,89
  Līga Poplavska 1995 Salacgrīva nestartēja
  Linda Celmiņa 1994 Salacgrīva nestartēja
  Evelīna Omeļusika 1995 SASS nestartēja

A grupas sievietes (1993.g.dz. un vecākas)

1 Agnija Bērziņa 1989 Salacgrīva 23:29,15
2 Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu novada BJSS 24:27,74
3 Lāsma Liepa 1988 "BJSS ""Rīdzene""" 26:25,81
4 Līva Miruškina 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 29:30,68
  Anastasija Kostenko 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Madara Lapuķe 1993 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Evija Niedrīte 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja

C grupas zēni (1996.-1997.g.dz.) 6 km

1 Roberts Akmens 1996 Talsu novada BJSS/MSĢ 19:06,69
2 Aldis Vilde 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 19:11,47
3 Dāvis Pupuriņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" 19:18,31
4 Hedijs Brunevics 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 19:44,12
5 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 19:48,97
6 Edgars Bižans 1996 SASS 20:32,84
7 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS 20:36,44
8 Kārlis Lācis 1997 "BJSS ""Rīdzene" 20:49,94
9 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 21:13,37
10 Aleks Podenskis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 21:47,62
11 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu novada BJSS 21:50,59
12 Ralfs Darkevics 1996 Salacgrīva 21:55,75
13 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:02,97
14 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 22:10,12
15 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:10,91
16 Viktors Dambītis 1997 "BJSS ""Rīdzene" 22:13,31
17 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 22:23,91
18 Guntars Kundziņš 1996 Talsu novada BJSS 22:46,19
19 Linards Landsmanis 1997 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 24:47,07
20 Ernests Rajeckis 1997 "BJSS ""Rīdzene" 24:56,20
21 Daniels Vorobjovs 1996 Brocēnu novada BJSS 25,33:67
22 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 25:57,00
23 Guntis Kundziņš 1996 Talsu novada BJSS 25:57,42
24 Konstantīns Mihailovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" 32:22,73
25 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 32:54,16
  Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsu novada BJSS/MSĢ nestartēja
  Eduards Sauja 1997 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Silvestrs Sebris 1996 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS nestartēja
  Toms Klammers 1996 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Krists Vorkals 1996 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Rolands Belverts 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Niks Mediņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Ēriks Majors 1996 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Harijs Graudulis 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Oskars Raudiņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Artis Vītiņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Oskars Kalniņš 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Romāns Stepanovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Antons Sonnovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Konstantīns Hitrovs 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Artūrs Kleins 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Artjoms Apsītis 1997 "BJSS ""Rīdzene" nestartēja
  Edvards Likovskis 1997 SASS nestartēja
  Romans Kotikovs 1997 SASS nestartēja
  Mārtiņš Pumpa 1996 SASS nestartēja

A grupas vīrieši (1993.g.dz. un vecāki) 9 km

1 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 28:21,72
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS 28:32,90
3 Raivo Ločmelis 1992 Jelg.KC 28:37,15
4 Edgars Goss 1992 SASS 28:52,75
5 Oskars Rikters 1971 28:54,75  
6 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 SASS 28:57,15
7 Ivars Veisis 1989 Salacgrīva 29:02,34
8 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 29:17,18
9 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 29:27,72
10 Andrejs Birjukovs 1989 SASS 29:47,53
11 Mārtiņš Veispāls 1990 SASS 30:28,59
12 Māris Bergšteins 1983 Salacgrīva 30:38,97
13 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 31:33,15
14 Kaspars Tīklenieks 1993 Salacgrīva 31:53,15
15 Armands Tanasjevs 1988 SASS 32:31,31
16 Rihards Čakstiņš 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 32:34,12
17 Sergejs Seļjanins 1993 SASS 33:54,15
18 Ēriks Močāns 1993 Salacgrīva 35:25,68
19 Aivis Ābele 1993 Ventspils 35:45,59
20 Māris Lihačs 1992 Salacgrīva 36:04,84
21 Aleksandrs Jefermovs 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 36:36,06
22 Vladislavs Vitkovskis 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 36:36,56
23 Roberts Mērpolis 1993 "BJSS ""Rīdzene""" 37:01,51
24 Roberts Zimels 1992 Talsu novada BJSS 38:28,84
25 Agris Tolčaņicins 1992 "BJSS ""Rīdzene""" 39:22,84
26 Dāvis Veikšāns 1992 "BJSS ""Rīdzene""" 41:41,70
  Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils nestartēja
  Maksis Celitāns 1992 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Juris Apters 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Aleksandrs Kļimčenko 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Pāvels Bukša 1993 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Artjoms Vasčenko 1993 SASS nestartēja
  Oļegs Polupanovs 1993 SASS nestartēja
  Renats Abbasovs 1993 SASS nestartēja

B grupas jaunieši (1994.-1995.g.dz.) 9 km

1 Arvis Iļjins 1994 Talsu novada BJSS/MSĢ 27:36,37
2 Aksels Kozlovskis 1995 "BJSS ""Rīdzene""" 27:53,40
3 Artūrs ĀBOLTIŅŠ 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 30:00,25
4 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu novada BJSS 30:48,31
5 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu novada BJSS 31:27,28
6 Juris Zilberts 1994 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 31:33,56
7 Dāvids Aļijevs 1995 SASS 32:18,97
8 Ivans Tolstojs 1994 SASS 32:52,12
9 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 33:10,06
10 Tomass Sārts 1995 "BJSS ""Rīdzene""" 33:10,38
11 Emīls Buliņš 1994 "BJSS ""Rīdzene""" 33:10,50
12 Dāvis VASARIŅŠ 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 33:54,81
13 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 33:58,37
14 Emīls Ziemelis 1995 Salacgrīva 35:23,03
15 Einārs Koops 1995 "BJSS ""Rīdzene""" 38:31,93
16 Krišs Jansons 1995 Ventspils 39:09,28
17 Valters Veispals 1995 SASS 39:49,53
18 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 40:25,20
19 Andris KRUMKALNS 1995 Limbažu un Salacgrīvas novadu SS 41:42,70
  Vasīlijs Andriško 1995 Brocēnu novada BJSS nestartēja
  Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Elvis Lismanis 1994 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Armands Apše 1994 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Ričards Celms 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Jānis Jēgers 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Matīss Krauze 1994 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Toms Oborūns 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Dmitrijs Romanovs 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Mārtiņš Zīle 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Vsevolods Ļeonovs 1995 "BJSS ""Rīdzene""" nestartēja
  Roberts Pumpa 1995 SASS nestartēja
Lasīt vairāk...
08 Mai

LR čempionāts garajās distancēs 2012

Nolikums Pavasara kausa sacensībām Latvijas, Baltijas čempionātam garajās distancēs, A. Avdejeva balvas izcīņai smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 1. maijā Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N3.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Sacensību vadība

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensības notiek distancē starp šosejas un dzelzceļa tiltiem. Katra apļa garums aptuveni 2000m

1993. g. dz. un vecāki

vīrieši K-1, C-1

3 apļi

sievietes K-1

2 apļi

1994.- 1995. g .dz.

juniori K-1, C-1

3 apļi

juniores K-1

2 apļi

1996.- 1997. g. dz.

jaunieši K-1, C-1

2 apļi

jaunietes K-1

1 aplis

1998.- 2001. g. dz.

zēni K-1, C-1

2 apļi

meitenes K-1

1 aplis

visi veterāni

vīrieši K-1, C-1

1 aplis

sievietes

1 aplis

Ja jaunieši vēlas cīnīties par Latvijas čempionātu medaļām, viņiem jāstartē junioru grupā! Medaļas izcīna tajā grupā, kurā sportists pieteikts!

Pieteikumi

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 27. aprīlim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 1045

Apbalvošana

Sacensību godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām, Latvijas pieaugušo un junioru čempionāta godalgoto vietu ieguvēji - ar medaļām.

Kontaktinformācija

Ilze Bome - 29404163




Rezultāti

K-1 zēni (1998.-2001.) 2 apļi  
1 170 Maksim Mavrovski 1998 Tallina 17:37,35
2 118 Santis Pupuriņš 1998 Rīdzene 18:04,48
3 171 Daniel Rudõk 1999 Tallina 18:17,34
4 184 Kristijonas Kairys   1998 Paneveža 19:11,78
5 119 Ričards Paulavičs 1999 Rīdzene 20:13,64
6 33 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 20:31,95
7 120 Sergejs Ņikonovs 1999 Rīdzene 20:36,09
8 156 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgava BJSS 20,54,25
9 31 Atis Lauva 1998 Ventspils 20:57,53
10 9 Andris Buske 2001 Jelgava KC 22:17,29
11 334 Toms Andersons      2000 Brocēni 22:33,26
12 34 Viesturs Lauva 2000 Ventspils 23:04,34
13 121 Artūrs Mihaļēvičs 1999 Rīdzene 24:54,63
14 126 Dāvids Bisenieks 2000 Rīdzene 26:13,23
15 125 Dairis Zemītis 2001 Rīdzene 27:57,76
  333 Matīss Krūmiņš              2000 Brocēni diskv.
  157 Ronalds Barisovs 1998 Jelgava BJSS izst.
  185 Justas Slesoriunas 1999 Paneveža izst.
  324 Kasparas Dula 1998 Paneveža izst.
           
K - 1 meitenes (1998.-2001.) 1 aplis  
1 341 Anette Baum 1998 Pērnava 8:20,71
2 72 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 9:19,57
3 128 Eva  Altrofa 1999 Rīdzene 9:41,27
4 73 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 9:44,88
5 129 Tatjana Tokareva 1998 Rīdzene 9:59,45
6 158 Baiba Petrovska 1998 Jelgava BJSS 10:17,70
7 160 Valērija Makare 1999 Jelgava BJSS 10:27,12
8 131 Elvīra Bartuša 1998 Rīdzene 10:49,24
9 130 Jekaterina Horkova 1999 Rīdzene 11:11,60
10 3 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC 11:43,65
  159 Gunta Zeile 1998 Jelgava BJSS izst.
  74 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva izst.
           
K - 1 vīrieši, 3 apļi  
1 177 Kaarel Alupere  1993 Tartu 19:56,70
2 176 Tarmo Tootsi 1982 Tartu 20:23,16
3 308 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 20:36,74
4 49 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 20:53,76
5 301 Staņislavs Timošenko 1988 SASS/MSĢ 21:02,04
6 303 Endijs Bikovačs 1991 SASS/MSĢ 21:16,31
7 337 Allan Aim 1991 Tartu 21:24,33
8 302 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 21:57,76
9 134 Edgar Kesvatera 1993 Narva 22:12,35
10 27 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 22:17,20
11 1 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 22:19,08
12 2 Jānis Geidāns  1989 Jelgava KC 22:40,26
13 50 Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva 22:52,08
14 80 Juris Apters 1993 Rīdzene 22:57,14
15 3 Ervīns Vēveris 1981 Jelgava KC 22:59,08
16 138 Jānis Liepiņš 1982 Jelgava BJSS 23:12,11
17 28 Reinis Priedoliņs 1993 Ventspils 23:45,11
18 83 Roberts Mērpolis 1993 Rīdzene 23:57,08
19 29 Aivis Ābele 1993 Ventspils 24:18,38
20 335 Rannar Jantson 1993 Pērnava 24:25,88
21 48 Rihards Apse 1993 Limbaži/Salacgrīva 24:32,96
22 79 Aleksandrs Kļimčenko 1993 Rīdzene 24:34,15
23 26 Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils 24:46,37
24 51 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva 24:53,53
25 52 Māris Bergšteins 1983 Limbaži/Salacgrīva 24:55,26
26 307 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 25:18,97
27 82 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 26:33,41
  84 Rihards Čakstiņš 1993 Rīdzene diskv.
  306 Sergejs Seļaņins 1993 SASS/MSĢ izst.
           
C - 1 vīrieši 3 apļi  
1 12 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 22:49,82
2 139 Gatis Pranks 1986 Jelgava BJSS 23:48,10
3 198 Aivis Tints 1987 Liepāja 24:11,35
4 11 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 24:14,61
5 77 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene/MSĢ 26:03,53
6 140 Antons Knesis 1987 Jelgava BJSS 26:08,77
7 75 Andrejs Masļakovs 1992 Rīdzene 26:23,74
8 13 Rūdolfs Sakne 1992 Ventspils 26:38,47
9 141 Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgava BJSS 26:49,55
10 300 Armands Tanasjevs 1988 SASS/MSĢ 27:03,51
11 325 Edgars Paegle 1985 Talsi 27:13,38
12 53 Ēriks Močāns 1993 Limbaži/Salacgrīva 31:11,37
  76 Jevgēnijs Ļeonovs 1992 Rīdzene izst.
           
K - 1 sievietes 2 apļi   
1 86 Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 15:27,90
2 132 Natalja Tortsova 1984 Narva 15:33,43
3 180 Tuulikki Sikka 1993 Tartu 16:06,05
4 142 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgava BJSS/MSĢ 16:44,80
5 309 Sintija Gosa 1993 SASS/MSĢ 16:49,46
6 162 Valeria Mitrofanova 1992 Tallina 17:12,87
  327 Sintija Pļavinska              1993 Brocēni diskv.
  85 Anastasija Kostenko 1993 Rīdzene izst.
           
C-1 jaunieši (1996.-1997.) 2 apļi  
1 37 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 16:45,78
2 19 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 17:02,52
3 137 Dmitri Fjodorov 1996 Narva 17:15,50
4 41 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 17:59,20
5 169 Kirill Lihaštšenko 1996 Tallina 18:54,85
6 42 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 19:06,20
7 20 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 19:20,85
8 321 Mantas Antanaitis 1996 Paneveža 20:16,75
9 68 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 21:12,84
10 153 Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 21:17,52
11 154 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 21:25,28
12 155 Miks Galvanovskis 1997 Jelgava BJSS 24:00,04
13 109 Oskars Kalniņš 1997 Rīdzene 26:45,57
14 347 Romāns Stepanovs 1997 Rīdzene 28:52,92
  100 Konstantīns Hitrovs 1997 Rīdzene izst.
  108 Artis Vītiņš 1997 Rīdzene izst.
  195 Žygimantas Jusys 1997 Paneveža izst.
  21 Toms Izmailovs 1996 Ventspils izst.
           
K-1 juniori (1994.-1995.), 3 apļi  
1 328 Denis Volkovs           1994 Brocēni/MSĢ 20:24,52
2 55 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 20:30,65
3 143 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgava BJSS 20:35:45
4 336 Taaniel Tuur 1994 Pērnava 20:44,31
5 89 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene 21:15,64
6 90 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 21:20,23
7 179 Peter-Paul Panov   1995 Tartu 21:35,12
8 54 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 22:03,16
9 163 Nikita Jegorov 1994 Tallina 22:22,63
10 30 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 22:26,45
11 145 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgava BJSS 22:29,70
12 144 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgava BJSS 22:34,16
13 164 German Orlov 1995 Tallina 22:46,91
14 311 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 22:53,03
15 165 Evgeni Toropkov 1995 Tallina 22:54,27
16 178 Kevin Kriisa 1995 Tartu 22:59,56
17 136 Edvard Lall 1995 Narva 23:02,52
18 92 Akselis Kozlovskis 1995 Rīdzene 23:09,87
19 135 Vitali Kuzmin 1995 Narva 23:13,87
20 192 Gytis Vasilenko 1995 Paneveža 23:38,59
21 93 Tomass Sārts 1995 Rīdzene 23:42,39
22 330 Vasilijs Andriško             1995  Brocēni 24:20,66
23 322 Benediktas Pauliukas 1995 Paneveža 24:38,69
24 91 Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 Rīdzene 25:56,27
25 56 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva 25:57,26
  146 Marks Jefimovs 1994 Jelgava BJSS izst.
  5 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC izst.
  191 Rolandas Narbutas 1995 Paneveža izst.
           
C-1 juniori (1994.-1995.) 3 apļi  
1 36 Arvis Iļjins 1994 Talsi/MSĢ 22:46,99
2 338 Andreas Baum 1995 Pērnava 23:38,09
3 342 Joosep Karlson 1995 Pērnava 24:05,83
4 196 Tomas Turauskas 1995 Paneveža 25:16,71
5 310 Davids Alijevs 1995 SASS/MSĢ 26:07,71
6 147 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 26:46,08
7 148 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgava BJSS 27:11,79
8 182 Martin Elmet       1994 Tartu 28:24,33
9 16 Krišs Jansons 1995 Ventspils 28:36,98
10 329 Ēriks Urbāns      1994 Brocēni 30:08,95
11 17 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 30:11,03
12 18 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 30:32,85
13 149 Eduards Zaharevskis 1994 Jelgava BJSS 36:28,17
  6 Deivs Predibailo 1994 Jelgava KC izst.
           
K - 1 juniores (1994.-1995.) 2 apļi   
1 133 Anastasija Psenitsnaja 1994 Narva 15:04,47
2 58 Madara Kupce 1994 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 15:53,75
3 150 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 16:35,56
4 60 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 16:37,61
5 59 Ivonna Smilte 1995 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 16:55,88
6 96 Madara Aldiņa 1994 Rīdzene 18:14,53
7 23 Santa Blumberga 1994 Ventspils 21:49,44
  22 Simona Kozlovska 1994 Ventspils izst.
  7 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC izst.
  1 Maija Ābele 1994 Jelgava KC izst.
  2 Kristīne Krista Lejniece 1994 Jelgava KC izst.
  151 Aina Tomsone 1995 Jelgava BJSS izst.
  172 Jelena Nefjodova 1995 Tallina izst.
  173 Jekaterina Gritsinina 1995 Tallina izst.
  194 Bernadeta Kairytė 1995 Paneveža izst.
           
C-1 zēni (1998.-2001.) 2 apļi  
1 43 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 9:23,38
2 44 Uvis Zemturis 1998 Talsi 10:19,13
3 183 Carl Daniel Haidak  1998 Tartu 12:25,25
4 122 Antons Jerjomins 1998 Rīdzene 12:45,05
5 45 Edgars Šteins 1998 Talsi 14:30,21
6 123 Kirils Sokolovs 2000 Rīdzene 18:24,07
  46 Rinalds Ozolnieks 2000 Talsi izst.
           
C-1 sievietes 2 apļi  
1 161 Elīna Ēdole 1990 Jelgava BJSS 11:15,60
  87 Marija Zubakova 1992 Rīdzene izst.
           
K - 1 jaunietes (1996.-1997.) 1aplis   
1 111 Laura Skukauska 1996 Rīdzene 7:56,04
2 320 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 8:01,69
3 114 Amanda Opolā 1997 Rīdzene 8:27,65
4 181 Liisa-Lotta Veiken 1996 Tartu 8:34,05
5 24 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 8:57,50
6 318 Viktorija Visocka 1996 SASS/MSĢ 10:08,34
7 113 Santa Kupča 1996 Rīdzene 10:52,38
8 110 Santa Paulaviča 1996 Rīdzene 10:54,68
9 115 Beāte Grīsle 1997 Rīdzene 11:17,86
10 112 Ieva Kuļikovska 1996 Rīdzene 11:43,22
  4 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC izst.
  70 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva izst.
  117 Darja Jefremova 1997 Rīdzene izst.
  193 Lauryna Paulauskaitė 1997 Paneveža izst.
  116 Elvīra  Kelpša 1996 Rīdzene izst.
           
K-1 jaunieši (1996.-1997.), 2 apļi  
1 38 Roberts Akmens 1996 Talsi/MSĢ 13:56,47
2 168 Nikita Murin 1996 Tallina 13:58,08
3 64 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 14:08,93
4 67 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 14:35,38
5 66 Edgars Andzš 1997 Limbaži/Salacgrīva 14:42,18
6 61 Hedijs Brunevics 1996 Limbaži/Salacgrīva 14:49,50
7 152 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 15:24,68
8 314 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 15:29,54
9 187 Donatas Žaldokas 1996 Paneveža 15:37,54
10 62 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 15:55,02
11 186 Mantas Tirilis   1996 Paneveža 16:05,44
12 189 Martynas Lukošiūnas  1997 Paneveža 16:06,27
13 188 Andrius Dolgovas 1996 Paneveža 16:13,32
14 39 Toms Donis 1996 Talsi 16:14,68
15 101 Artūrs Kleins 1997 Rīdzene 16:15,96
16 63 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva 16:42,77
17 339 Roman Morozov 1997 Pērnava 16:55,39
18 8 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 16:59,48
19 167 Artur Jevgratov 1997 Tallina 17:00,18
20 340 Karmo Siim 1996 Pērnava 17:44,47
21 107 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 18:32,69
22 315 Edgars Bižans 1996 SASS/MSĢ 18:54,46
23 40 Roberts Brālis 1996 Talsi 19:06,07
24 106 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 20:17,85
25 102 Konstantīns Mihailovs 1997 Rīdzene 20:51,65
26 104 Sergejs Fjodorovs 1996 Rīdzene 23:24,51
  98 Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene izst.
  317 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ izst.
  103 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene izst.
  323 Benas Sapatka 1997 Paneveža izst.
  331 Daniels Vorobjovs    1996 Brocēni izst.
  332 Eduards Krūtainis 1997 Brocēni izst.
  190 Paulius Želnerukas 1997 Paneveža izst.
           
K - 1 veterāni 1 aplis  
1 359 Sigitas Bulovas 1963 Gargždai 6:47,60
2 358 Ernests Kondratovs 1962 SASS 8:05,63
3 350 Ēriks Meiers 1950 Bolderāja 8:42,59
4 354 Uldis Vuidžus 1955 Bolderāja 8:43,65
5 197 Gundars Tauriņš 1970 Lucavsalas airi izst.
           
C - 1 veterāni 1 aplis  
1 357 Ramiro Grandāns 1969 Jelgava KC 8:07,28
2 356 Imants Orna 1954 Liepāja 8:59,82
3 348 Viktors Moisejenkovs 1964 Jelgava 9:20,29
4 351 Andrejs Mackevičs 1967 Bolderāja 9:47,58
5 352 Vladimirs Golovins 1985 Bolderāja 11:24,72
6 353 Sergejs Stepanovs 1949 Liepāja 11:40,29
7 360 Igors Šarafutdinovs 1961 Klaipēda izst.
           
K - 1 veterānes 1 aplis  
1 355 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 9:25,26

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Lasīt vairāk...
08 Mai

LR kauss-I, LKF jaunatnes meistarsacīkstes 2012

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-I nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 12. maijā Brocēnos.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Pārstāvju sanāksme plkst. 11 00

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensībās piedalās 1993. g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši

K-1

500 m

Vīrieši

C-1

500 m

Sievietes

K-1

500 m

Sievietes

C-1

500 m
(ja sacensībām būs pieteiktas vismaz 2 dalībnieces)

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem.

C-1 500 m distancē sievietēm tiks apbalvotas 1.-3.vietu ieguvējas, ja uzrādītais rezultāts būs ne zemāks par 2:50,0.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz šā gada 8. maijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.




Latvijas Kanoe federācijas jaunatnes kausa izcīņas nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 12. maijā Brocēnos.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Pārstāvju sanāksme plkst. 11 00

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki

A grupa

1994 – 1995. g. dz.

B grupa

1996 – 1998. g. dz.

Sacensību programma

(I, II fināla braucieni)

A grupas jauniešiem

K-1; C-1

500 m

B grupas zēniem

K-1; C-1

500 m

A jaunietēm un B grupas meitenēm

K-1

500 m

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvējus apbalvo ar medaļām

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas nosūtīt līdz šā gada 8. maijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.




Rezultāti

K-1 vīrieši 500m      
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva SS 1:54,76   1:47,02
2 Endijs Bikovičs 1991 SASS/MSĢ 1:55,10 1:53,20 1:50,42
3 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1:48,89   1:50,67
4 Staņislavs Timošenko 1988 SASS/MSĢ 2:01,86 1:52,13 1:51,00
5 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 1:53,80   1:51,23
6 Jānis Geidāns 1989 Jelgava KC 1:56,86 1:52,70 1:53,26
7 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 1:58,73 1:51,89 1:53,54
8 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 1:57,57 1:53,82 2:04,89
9 Toms Smirnovs 1989 BJSS Rīdzene 2:01,32 1:55,20 nest.
10 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1:59,26 1:56,95 1:56,73
11 Ivars Veiss 1989 Limbaži/Salacgrīva SS 1:59,20 2:05,82 2:00,54
12 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS 2:00,28 2:05,02 2:01,10
13 Ģirls Ločmelis 1989 Ventspils 2:03,70 2:00,77 2:01,36
14 Reinis Priedoliņš 1993 Ventspils 2:04,02 2:11,02 2:05,86
15 Andrejs Dmitrijevs 1992 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:10,00 2;09,64 2:09,60
16 Roberts Mērpolis 1993 BJSS Rīdzene 1:58,02 2:02,20 2:14,67
17/18 Dāvis Melnalksnis 1993 Limbaži/Salacgrīva SS 2:02,80 2:01,07 nest.
17/18 Aleksandrs Kļimčenko 1993 BJSS Rīdzene 2:11,42 2:10,64 nest.
19 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 2:11,10 2:16,26  
20/21 Sergejs Seļanins 1993 SASS/MSĢ 2:10,39 2:21,20  
20/21 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva SS 2:08,13 2;12,07  
22/24 Rihards Čakstiņš 1993 BJSS Rīdzene 2:04,04    
22/24 Aivis Ābele 1993 Ventspils 2:12,92    
22/24 Agris Tolčaņicins 1992 BJSS Rīdzene 2:19,86    
25 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 2:26,73    
             
C-1 vīrieši 500m      
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 1:56,23   1:54,45
2 Gatis Pranks 1986 Jelgavas BJSS 1:56,00   1:54,92
3 Miķelis Ežmalis 1990 BJSS Rīdzene 1:59,07   1:57,36
4 Arvis Iļjins 1994 Talsi/MSĢ 1:56,95   1:58,51
5 Aivis Tints 1987 Liepāja/Lucavsalas airi 2:02,45 2:04,13 2:00,13
6 Antons Knesis 1987 Jelgavas BJSS 1:59,82   2:05,92
7 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 2:05,10 2:04,67 2:07,92
8 Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgavas BJSS 2:06,80 2;06,76 2:09,86
9 Armands Tanasjevs 1988 SASS/MSĢ 2:01,89   2:19,04
10 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene/MSĢ 2:21,32 2:07,02  
11 Rūdolfs Sakne 1992 Ventspils 2:12,29 2:09,20  
12 Andrejs Gersamija 1985 Jelgavas BJSS 2:10,10 2:14,73  
13 Pāvels Bukša 1993 BJSS Rīdzene/MSĢ 2:39,45 2:27,48  
14 Jevgēnijs Ļeonovs 1992 BJSS Rīdzene 2:37,26 2:35,07  
  Oto Dzenis 1988 BJSS Rīdzene nest.    
             
K-1 sievietes 500m      
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene     2:05,60
2 Elīna Ēdole 1990 Jelgavas BJSS     2:11,20
3 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS     2:14,76
4 Sintija Gosa 1993 SASS/MSĢ     2:18,89
5 Anastasija Kostenko 1993 BJSS Rīdzene     2:20,16
6 Darja Belousova 1991 BJSS Rīdzene     2:41,36
7 Marija Zubakova 1992 BJSS Rīdzene     3:19,29
  Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu BJSS/MSĢ     nest.
             
K-1 B zēni (1996.-1998.) 500m      
1 Roberts Akmens 1996 Talsi/MSĢ 2:13,13 2:03,89 1:50,70
2 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 2:11,73 2:05,03 1:54,95
3 Hedijs Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 2:18,07 2:01,73 1:57,45
4 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 2:07,70 2:05,29 1:58,20
5 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 2:22,78 2:08,32 2:04,48
6 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 2:14,82 2:03,32 2:05,67
7 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 2:14,70 2:02,45 2:08,82
8 Toms Donis 1996 Talsi 2:15,89 2:06,9 2:10,80
9 Edvards Likovskis 1997 SASS/MSĢ 2:11,57 2:10,21 2:11,92
10 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 2:16,28 2:06,38 2:07,32
11 Emīls Budrevics 1996 Jelgava KC 2:09,02 2:04,57 2:08,42
12 Edgars Bižans 1996 SASS/MSĢ 2:22,73 2:13,01 2:10,92
13 Artūrs Kleins 1997 BJSS Rīdzene 2:11,92 2:17,28 2:12,23
14 Daniels Vorobjovs 1996 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:27,07 2:22,54 2:22,32
15 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 2:28,23 2:22,48 2:23,00
16 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 2:33,70 2:21,48 2:24,26
17 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 2:31,73 2:24,76 2:29,80
18 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:19,82 2:20,28 nest.
19/21 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 2:30,88 2:27,86  
19/21 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 2:42,73 2:21,96  
19/21 Roberts Brālis 1996 Talsi 2:32,45 2:23,86  
22/24 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:34,42 2:39,60  
22/24 Konstanīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 2:35,95 2:24,80  
22/24 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 2:37,02 2:29,54  
25/26 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 2:42,07 2:51,45  
25/26 Ņikita Ļepjohins 1997 BJSS Rīdzene 2:43,82 3:02,70  
27 Romans Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2:40,20 izst.  
28 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 2:52,05    
29/30 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:44,23    
29/30 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 2:59,05    
31 Salvis Soms 1996 Brocēnu BJSS/MSĢ 2;44,70    
  Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene izst.    
  Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu BJSS/MSĢ nest.    
  Krists Vorkals 1996 BJSS Rīdzene nest.    
  Atis Lauva 1998 Ventspils izst.    
  Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva SS nest.    
             
C-1 B zēni (1996.-1998.)   500m      
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 2:19,82   2:07,14
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 2:11,02   2:09,20
3 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 2:14,02   2:10,64
4 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 2:33,20 2:22,51 2:17,02
5 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 2:20,26 2:27,89 2:23,17
6 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva SS 2:36,95 2:31,60 2:34,14
7 Uvis Zemturis 1998 Talsi 2:55,86 2:33,54 2:34,39
8 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 2:34,57 2:29,20 2:37,23
9 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 2:45,51 2:39,76 2:46,70
10 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 2:35,23 2:35,64 2:36,00
11 Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgavas BJSS 2:47,80 2:51,70 2:44,57
12 Miks Galvanovskis 1997 Jelgavas BJSS 2:53,33 2:41,86 2:46,13
13 Romāns Stepannovs 1997 BJSS Rīdzene 3:01,86 3:02,70 2:48,80
14 Raimonds Krasņickis 1997 Ventspils 3:03,45 2:58,22 3:16,26
15 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 2:55,95 2:54,23 3:23,73
16 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3:08,98 3:15,54 3:24,89
17/18 Demids Sičs 1998 BJSS Rīdzene 4:33,86 4:32,42 nest.
17/18 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 3:00,80 2:58,02 diskv.
  Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils nest.    
  Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene nest.    
  Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene nest.    
             
K-1 B meitenes (1996.-1998.)  500m      
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 2:15,28   2:14,76
2 Amanda Opolā 1997 BJSS Rīdzene 2:33,64   2:27,36
3 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 2:35,26   2:31,76
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva SS 2:31,07   2:34,45
5 Violeta Omeļusika 1996 SASS/MSĢ 2:41,48 2:43,36 2:43,92
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 2:41,48   2:49,70
7 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 2:49,13   2:55,23
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3:00,86 2:50,76 2:56,64
9 Viktorija Visocka 1996 SASS/MSĢ 2:53,48 2:50,20 3:03,64
10 Beāte Grīsle 1997 BJSS Rīdzene 2:55,22 2:55,32  
11 Santa Paulaviča 1996 BJSS Rīdzene 3:07,26 2:57,00  
12 Santa Kupča 1996 BJSS Rīdzene 2:57,29 2:57,26  
  Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene diskv.    
  Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ diskv.    
             
K-1 A jaunieši (1994.-1995.) 500m      
1 Deniss Volkovs 1994 Brocēnu BJSS/MSĢ 1:48,60   1:46,64
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgavas BJSS 1:50,60   1:47,70
3 Ģirts Alksnis 1994 BJSS Rīdzene 1:53,16   1:48,80
4 Jānis Andersons 1994 BJSS Rīdzene 1:51,07   1:50,29
5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbaži/Salacgrīva SS 1:52,42   1:52,20
6 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 1:56,23   1:52,48
7 Rūdolfs Nartišs 1994 Jelgavas BJSS 1:56,29 1:54,13 1:55,92
8 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 1:58,26 1:55,39 1:57,80
9 Akselis Kozlovskis 1995 BJSS Rīdzene 2:01,54 1;55,67 2:00,16
10 Vasilijs Andriško 1995 Brocēnu BJSS/MSĢ 2:00,49 1:57,73  
11 Valters Veispals 1995 SASS/MSĢ 2:03,86 1:58,10  
12 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgavas BJSS 2:03,51 2:02,48  
13 Tomass Sārts 1995 BJSS Rīdzene 2:03,16 2:04,42  
14 Emīls Ziemelis 1995 Limbaži/Salacgrīva SS 2:11,76 2:11,70  
15 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC 2:15,76 2:13,29  
16 Gints Zikmanis 1995 Jelgavas BJSS 2:16,36    
17 Roberts Bērziņš-Bērzītis 1995 BJSS Rīdzene 2:16,70    
             
K-1 A jaunietes (1994.-1995.) 500m      
1 Madara Kupce 1994 Limbaži/Salacgrīva SS     2:06,18
2 Madara Aldiņa 1994 BJSS Rīdzene     2:10,51
3 Karīna Laure 1994 Jelgavas BJSS     2:12,02
4 Ivonna Smilte 1995 Limbaži/Salacgrīva SS     2:13,29
5 Paula Kondratova 1994 SASS/MSĢ     2:16,36
6 Marta Kondratova 1995 SASS/MSĢ     2:19,13
7 Līga Poplavska 1995 Limbaži/Salacgrīva SS     2:23,82
8 Evelīna Omeļusika 1995 SASS/MSĢ     2:25,54
9 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC     2:32,92
  Maija Ābele 1994 Jelgava KC     izst.
             
C-1 A jaunieši (1994.-1995.) 500m      
1 Krišs Jansons 1995 Ventspils     2:02,14
2 Dāvids Aļijevs 1995 SASS/MSĢ     2:05,20
3 Rahmats Stromanis 1995 Talsi     2:08,92
4 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgavas BJSS     2:14,92
5 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu BJSS/MSĢ     2:18,89
6 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgavas BJSS     2:22,86
7 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils     2:25,45
8 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils     2:27,67
9 Vsevolods Ļeonovs 1995 BJSS Rīdzene     2:29,36

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Lasīt vairāk...
08 Mai

LR junioru čempionāts 2012

Latvijas Republikas junioru čempionāta nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada no 8. līdz 10. jūnijam Limbažos.

Sacensību sākums:
8. jūnijā plkst. 12 00, distance 1000m
9. jūnijā plkst. 10 00, distance 200m
10. jūnijā plkst. 9 00, distance 500m

Pārstāvju sanāksme 8. jūnijā plkst. 10 00

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību laikā notiks Atlase LR izlases komandas noteikšanai dalībai Eiropas junioru, U23 čempionātā.

Sacensību galvenais tiesnesis: Sergejs Zaļupe

Sacensību programma

juniori

k-1, k-2, k-4
c-1, c-2, c-4

1000m
1000m

juniores

k-1, k-2

1000m

juniori

k-1, k-2, k-4
c-1, c-2, c-4

500m
500m

juniores

k-1, k-2, k-4

500m

juniori

k-1, k-2, k-4
c-1, c-2, c-4

200m
200m

juniores

k-1, k-2, k-4, c-1

200m

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas (formāts atbilstoši LKF paraugam) par distancēm nosūtīt LKF līdz šā gada 4. jūnijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Katra dalībnieka veselības atbilstība sacensībām pieteikumā jāapstiprina ar ārsta parakstu.

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Informācija par naktsmītnēm OC Limbaži.




Rezultāti

        8.jūnijs      
  1000 m                  
               
   k - 1  1000m   juniori   
1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 3:57.22   3:56.97
2 Jānis Andersons 94 Rīdzene 4:59.54   4:01.25
3 Edgars  Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/M 4:11.25   4:05.50
4 Rūdolfs Nartišs 94 Jelgavas BJSS 4:17.62   4:13.54
5 Aksels  Kozlovskis 95 Rīdzene 4:22.10 4:18.05 4:22.70
6 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 4:48,23 4:23.77 4:22.90
7 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 4:21.30 4:21.76 4:23.74
8 Dāvids Gohbergs 94 Jelgava BJSS 4:10.02   4:27.76
9 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 4:10.55 4:27.40  
10 Nauris Zablovskis 95 Ventspils 4:39.08 4:41.63  
11 Emīls  Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 4:41.56 4:54.24  
12 Linards  Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 5:16.69 5:18.89  
  Toms Kozlovskis 95 Ventspils 4:14.38   diskv
               
  c - 1  1000m   juniori   
1 Krišs Jansons 95 Ventspils 4:44.20   4:33.16
2 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ 4:45.96   4:39.18
3 Dāvis Alijevs 95 SASS/MSĢ 5:08.60   4:39.94
4 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 5:03.62   4:59.77
5 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 5:02.39   5:01.89
6 Ģirts Jansons 96 Ventspils 5:20.59   5:05.00
7 Vsevolods Ļeonovs 95 Rīdzene 5:33.50 5:20.84 5:16.16
8 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 5:25.20 5:15.10 5:19.20
9 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 5:21.61 5:21.03 5:28.02
10 Boriss Lonskis 87 Jelgavas BJSS 5:37.74 5:25.82  
11 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva 6:10.80 5:48.35  
12 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 5:54.91 5:54.91  
13 Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 5:57.96 6:08.91  
               
  k - 1  1000m   juniores             
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/M 4:45.65   4:42.96
2 Madara Aldiņa 94 Rīdzene 4:46.38   4:45.43
3 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva 4:58.77   4:47.24
4 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 4:53.35   4:47.57
5 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 4:59.11   4:53.84
6 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/M 5:09.53 5:00.66 5:02.59
7 Evelīna Omeļusika 95 SASS/MSĢ 5:14.48 5:12.36 5:06.05
8 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 4:59.99   5:06.30
9 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 5:05.33 5:03.52 5:10.17
10 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS 5:31.19 5:21.31 5:21.31
11 Dace Jēkabsone 97 Ventspils 5:27.08 5:21.48  
12 Simona Kozlovska 94 Ventspils 5:14.72 5:23.50  
13 Violeta Omeļusika 96 SASS/MSĢ 5:31.42 5:27.93  
14 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 5:40.27 5:34.22  
               
 k - 2  1000m   juniori              
1 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   3:37.14
  Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ      
2 Jānis Andersons 94 Rīdzene     3:39.10
  Ģirts Alksnis 94        
3 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS     3:43.79
  Rūdolfs Nartišs 94        
4 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     3:45.72
  Aldis Vilde 97        
5 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS     3:57.77
  Filips Ozolinkevičs 97        
6 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva     3:59.50
  Edgars Andžs 97        
7 Roberts Bērziņš-Bērzītis 95 Rīdzene     4:01.90
  Tomass  Sārts 95        
8 Toms Kozlovskis 95 Ventspils     4:05.89
  Nauris Zablovskis 95        
9 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva     4:22.21
  Raivis Ozoliņš 96        
               
  c - 2  1000m   juniori  FIN              
1 Arnolds Kudrjavcevs 96 Talsi/MSĢ     4:15.77
  Dāvids Alijevs 95        
2 Kaspars Eihvalds 95 JelgavasBJSS     4:21.16
  Arkadijs Jefremovs 95        
3 Ģirts Jansons 96 Ventspils     4:23.23
  Krišs Jansons 95        
4 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     4:34.43
  Guntis Kundziņš 95        
5 Raivo Jēkabsons 96 Ventspils     4:42.97
  Ralfs Pomilovskis 95        
6 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva     5:15.15
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Miks  Galvanovskis 97 JelgavasBJSS     diskv
  Kārlis Rušmanis 97        
  Boriss Lonskis 97 JelgavasBJSS     diskv
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
               
               
               
               
 k - 2  1000m   juniores            
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     4:23.91
  Marta Aldiņa 94 Rīdzene      
2 Simona Kozlovska 94 Ventspils     4:39.03
  Santa  Blumberga 94        
3 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   4:48.17
  Līga Poplavska 95        
4 Dace Jēkabsone 97 Ventspils     4:53.24
  Kristīne Bulačņikova 97        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     4:56.11
  Eva  Pričiņa 94 Jelgavas KC      
6 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC     5:10.68
  Maija Ābele 94        
  Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     diskv
  Marta Kondratova 95        
               
  k - 4  1000m   juniori                
1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelg.BJSS/Rīdzene     3:20.58
  Rūdolfs Nartišs 94        
  Jānis Andersons 94        
  Ģirts Alksnis 94        
2 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     3:30.90
  Aldis Vilde 97        
  Dāvis Ciršs 97        
  Edgars Andžs 97        
3 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ     3:37.76
  Filips Ozolinkevičs 97 Jelg.BJSS      
  Mārtiņš Pumpa 96        
  Valters Veispals 95        
4 Silvestrs Sebris 96 Limbaži/S-grīva     3:41.76
  Raivis Ozoliņš 96        
  Linards Landsmanis 97        
  Edgars Tīklenieks 94        
5 Aksels Kozlovskis 95 Rīdzene     diskv
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 95        
  Tomass Sārts 95        
  Toms Kozlovskis 95 Vntspils      
               
 c - 4  1000m   juniori              
1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     4:07.09
  Guntis Kundziņš 96        
  Dāvids Alijevs 95        
  Arnolds Kudrjavcevs 96        
2 Krišs Jansons 95 Ventspils     4:13.05
  Raivo Jēkabsons 96        
  Ralfs Pomilovskis 95        
  Ģirts Jansons 96        
               
3 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva     4:29.66
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Aleks Podenskis 97        
  Vsevolds Leonovs 95        
4 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS     4:29.79
  Arkadijs Jefremovs 95        
  Kārlis Rušmanis 97        
  Miks Galvanovskis 97        
        9.jūnijs      
  200 m                  
               
      k - 1  200m   juniori               
1 Denis Volkovs 94 Brocēni/MSĢ 0:41.12   0:39.30
2 Ģirts Alksnis 94 Rīdzene 0:39.92   0:40.65
3 Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ 0:40.71   0:40.83
4 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:40.93 0:44.11 0:42.06
5 Edgars  Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/M 0:41.12 0:41.44 0:42.26
6 Vasīlijs Andriško 95 Brocēni 0:45.65 0:42.18 0:43.06
7 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ 0:43.17 0:43.20 0:43.70
8 Rūdolfs Nartišs 94 Jelgavas BJSS 0:45.01 0:43.09 0:45.14
9 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:44.64 0:45.22 0:48.39
10-11 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 0:43.37 0:43.90  
  Aksels  Kozlovskis 95 Rīdzene 0:45.86 0:46.69  
12-13 Emīls  Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 0:47.75 0:48.30  
  Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 0:48.09 0:45.85  
14-15 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:46.68 0:46.09  
  Nauris Zablovskis 95 Ventspils 0:46.16 0:48.51  
16-17 Artūrs Kleins 97 Rīdzene 0:48.85 0:49.74  
  Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 0:48.04 0:47.02  
18-19 Dāvids Gohbergs 94 Jelgava BJSS 0:46.42 0:47.76  
  Linards  Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:52.09 0:54.50  
  Dāvis Pupuriņš 97 Rīdzene diskv    
  Edgars  Bižans 96 SASS/MSĢ diskv    
               
   c - 1  200m   juniori                
1 Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ 0:44.23   0:47.22
2 Rahmats Stromanis 95 Talsi 0:48.24   0:48.80
3 Guntars  Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 0:50.09   0:50.29
4 Ģirts Jansons 96 Ventspils 0:56.57 0:53.41 0:53.64
5 Karpars Eihavlds 95 Jelgavas BJSS 0:52.85   0:53.82
6 Ralfs Pomilovskis 95 Ventspils 0:53.03   0:54.65
7 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 0:50.57   0:59.29
8 Ēriks Urbans 94 Brocēni 0:53.01 0:53.31 1:01.65
9 Mārcis Neretnieks 94 Limbaži/S-grīva 0:55.59 0:54.86 diskv
10 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 0:53.15 0:56.42  
11 Vsevolods Ļeonovs 95 Rīdzene 0:54.77 0:56.67  
12 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 0:59.04 0:58.16  
13 Boriss Lonskis 87 Jelgavas BJSS 0:59.67 1:00.20  
14 Raivo Jēkabsons 96 Ventspils 0:56.80 1:12.55  
15 Aleks Podenskis 97 Limbaži/S-grīva 1:01.80 nest  
16 Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 1:14.16    
17-18 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 1:12.97    
  Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 1:32.51    
               
               
               
    k - 1  200m   juniores                
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/M 0:48.15   0:48.56
2 Laura Skukauska 96 Rīdzene 0:49.13 0:51.68 0:50.10
3 Madara Aldiņa 94 Rīdzene 0:52.89   0:50.61
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva 0:52.91 0:54.16 0:51.32
5 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ 0:52.73   0:52.47
6 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 0:54.31 0:53.30 0:54.67
7 Amanda Opolā 97 Rīdzene 0:53.23 0:54.27 0:54.81
8 Marta Kondratova 95 SASS/MSĢ 0:57.13 :54.01 0:55.03
9 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 0:57.50 0:53.85 izst
10-11 Linda Celmiņa 94 Limbaži/S-grīva 0:58.99 0:58.84  
  Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/M 0:53.99 0:55.07  
12-13 Santa Blumberga 94 Ventspils 1:01.89 0:56.25  
  Violeta Omeļusika 96 SASS/MSĢ 0:59.95 0:59.46  
14-15 Evelīna Omeļusika 95 SASS/MSĢ 0:58.23 1:00.99  
  Dace Jēkabsone 97 Ventspils 1:02.06 0:59.96  
16-17 Eva Pričiņa 94 Jelgavas KC 1:03.46 1:03.85  
  Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 0:59.24 1:01.61  
18 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC 1:11.89 1:06.46  
19 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 1:01.65 1:10.45  
20 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS 1:00.44 izst  
  Dana Jēgere 95 Limbaži/S-grīva izt    
               
    k - 2  200m   juniori                  
1 Jānis Andersons 94 Rīdzene 0:36.60   0:36.40
  Ģirts Alksnis 94        
2 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ 0:38.15   0:36.98
  Denis Volkovs 94        
3 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/M 0:37.04   0:37.16
  Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ      
4 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva 0:40.31 0:38.74 0:38.77
  Aldis Vilde 97        
5 Edgars Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/M 0:38.81   0:39.28
  Alberts Vinklers 95        
6 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 0:38.36 0:38.3 0:39.49
  Rūdolfs Nartišs 94        
7 Roberts Bērziņš-Bērzītis 95 Rīdzene 0:39.32   0:39.74
  Tomass  Sārts 95        
8 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 0:40.70   0:39.99
  Edgars Andžs 97        
9 Rihards Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 0:41.21 0:40.22 0:40.53
  Filips Ozolinkevičs 97        
10 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 0:41.71 0:40.79  
  Valters Veispals 95        
11 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 0:43.96 0:42.13  
  Nauris Zablovskis 95        
12 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 0:43.53 0:44.06  
  Raivis Ozoliņš 96        
13 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ 0:42.17 0:49.31  
  Roberts Pumpa 95        
               
    c - 2  200m   juniori                
1 Rahmats Stromanis 95 Talsi/MSĢ     0:44.76
  Arvis Iļjins 94        
2 Ēriks Urbans 94 Brocēni/MSĢ     0:47.01
  Dāvis Aļijevs 95        
3 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     0:47.52
  Arnolds Kudrjavcevs 96        
4 Ģirts Jansons 96 Ventspils     0:47.72
  Krišs Jansons 95        
5 Kaspars Eihvalds 95 JelgavasBJSS     0:49.21
  Arkadijs Jefremovs 95        
6 Miks  Galvanovskis 97 JelgavasBJSS     0:52.85
  Kārlis Rušmanis 97        
7 Boriss Lonskis 97 JelgavasBJSS     0:58.46
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
   k - 2  200m   juniores              
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ   0:47.46
  Laura Skukauska 96 Rīdzene      
2 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     0:48.76
  Marta Aldiņa 94 Rīdzene      
3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     0:50.06
  Marta Kondratova 95        
4 Simona Kozlovska 94 Ventspils     0:50.91
  Santa  Blumberga 94        
5 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   0:53.71
  Samanta Galiņa 97        
6 Dace Jēkabsone 97 Ventspils     0:56.34
  Kristīne Bulačņikova 97        
7 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     0:56.69
  Eva  Pričiņa 94 Jelgavas KC      
8 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC     0:58.64
  Maija Ābele 94        
9 Dagnija Veikšāne 94 Rīdzene     1:02.53
  Helēna Stavro 94        
               
    k - 4  200m   juniori                  
1 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ/     0:35.96
  Denis Volkovs 94 Limbaži/S-grīva      
  Roberts Akmens 96 Talsi      
  Edgars Tīklenieks 94        
2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelg.BJSS/Rīdzene     0:36.15
  Rūdolfs Nartišs 94        
  Ģirts Alksnis 94        
  Jānis Andersons 94        
3 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     0:39.03
  Aldis Vilde 97        
  Dāvis Ciršs 97        
  Edgars Andžs 97        
4 Aksels Kozlovskis 95 Rīdzene     0:39.83
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 95        
  Tomass Sārts 95        
  Toms Kozlovskis 95 V-pils      
5 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ     0:42.25
  Roberts Pumpa 95        
  Mārtiņš Pumpa 96        
  Valters Veispals 95        
6 Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva     0:44.04
  Raivis Ozoliņš 96        
  Linards Landsmanis 97        
  Alberts Vinklers 95        
               
   c - 4  200m   juniori                
1 Guntars Kundziņš 96 Talsi/MSĢ     0:44.78
  Arvis Iļjins 94        
  Rahmats Stromanis 95        
  Arnolds Kudrjavcevs 96        
2 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS/Brocēni/MSĢ 0:46.11
  Arkadijs Jefremovs 95        
  Dāvids Alijevs 95        
  Ēriks Urbans 94        
3 Krišs Jansons 95 Ventspils     0:50.23
  Raivo Jēkabsons 96        
  Ivo Jēkabsons 95        
  Ģirts Jansons 96        
4 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva     0:52.31
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Ralfs Pomilovskis 95 V-pils      
  Vsevolds Leonovs 95 Rīdzene      
5 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS     0:57.71
  Kārlis Rušmanis 97        
  Boriss Lonskis 97        
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
    k - 4  200m   juniores                 
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     0:44.91
  Madara Aldiņa 94 Rīdzene      
  Laura Skukauska 96        
  Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ    
               
2 Simona Kozlovska 94 Ventspils     0:48.54
  Santa Blumberga 94        
  Dace Jēkabsone 97        
  Kristīne Bulačņikova 97        
3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     0:49.30
  Marta Kondratova 95        
  Daniela Kondratova 97        
  Evelīna Omeļusika 95        
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   0:49.90
  Samanta Ganiņa 97        
  Linda Celmiņa 94        
  Līga Poplavska 95        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS/KC     0:50.57
  Eva Pričiņa 94        
  Kristīne Lejniece 94        
  Maija Ābele 94        
        10.jūnijs      
  500 m                  
               
    k - 1  500m   juniori             
1 Denis Volkovs 94 Brocēni/MSĢ 1:56.55   1:47.49
2 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 2:02.61   1:50.73
3 Edgars  Tīklenieks 94 Limbaži/S-grīva/MS 2:01.25 1:56.5 1:53.85
4 Rūdolfs Nartišs 94 Jelgavas BJSS 2:00.99 1:54.57 1:54.61
5 Filips Ozolinkevičs 97 Jelgavas BJSS 2:10.66 1:57.37 1:59.27
6 Aksels  Kozlovskis 95 Rīdzene 2:02.38 1:58.13 2:01.82
7 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ 2:18.40 1:59.15 2:03.13
8 Valters Veispals 95 SASS/MSĢ 2:07.91 1:59.75 2:03.71
9 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 2:03.28   2:05.55
10-11 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 2:15.28 2:04.24  
  Dāvids Gohbergs 94 Jelgava BJSS 2:04.75 2:01.32  
12-13 Nauris Zablovskis 95 Ventspils 2:10.94 2:04.67  
  Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 2:12.89 2:06.49  
14-15 Emīls  Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva 2:12.06 2:12.46  
  Artūrs Kleins 97 Rīdzene 2:13.54 2:06.18  
16-17 Alberts Vinklers 95 Limbaži/S-grīva 2:19.80 2:12.90  
  Linards  Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 2:19.64 2:17.86  
18-19 Dāvis Pupuriņš 97 Rīdzene 2:32.17 2:20.90  
  Edgars  Bižans 96 SASS/MSĢ 3:26.75 2:23.53  
               
    c - 1  500m   juniori               
1 Arvis Iļjins 94 Talsi/MSĢ 2:13.33   2:08.56
2 Rahmats Stromanis 95 Talsi 2:16.30   2:11.82
3 Dāvis Alijevs   SASS/MSĢ 2:15.70 2:20.44 2:13.25
4 Guntars  Kundziņš 96 Talsi/MSĢ 2:23.77 2:16.54 2:14.48
5 Krišs Jansons 95 Ventspils 2:12.86   2:17.25
6 Karpars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS 2:31.04 2:21.60 2:27.00
7 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva 2:38.08 2:18.80 2:29.84
8 Ralfs Pomilovskis 95 Ventspils 2:31.98 2:21.42 2:30.19
9 Ivo Jēkabsons 95 Ventspils 2:26.16 2:18.6 2:31.20
10-11 Ēriks Urbans 94 Brocēni 2:57.77 2:21.83  
  Arkadijs Jefremovs 95 Jelgavas BJSS 2:40.35 2:25.77  
12-13 Kārlis Rušmanis 97 Jelgavas BJSS 2:34.64 2:28.45  
  Vsevolods Ļeonovs 95 Rīdzene 2:33.97 2:25.38  
14-15 Rūdolfs Segliņš 96 Limbaži/S-grīva 2:35.47 2:32.30  
  Raivo Jēkabsons 96 Ventspils 2:36.90 2:32.70  
16-17 Boriss Lonskis 87 Jelgavas BJSS 2:42.96 2:33.81  
  Dmitrijs Bazarnijs 97 Jelgavas BJSS 3:10.32 2:52.42  
18 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS 3:08.26 2:46.26  
               
               
               
               
               
      k - 1  500m   juniores               
1 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MS 2:11.96   2:13.05
2 Daniela Kondratova 97 SASS/MSĢ 2:10.01   2:17.37
3 Madara Aldiņa 94 Rīdzene 2:13.67   2:18.47
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva 2:21.48   2:19.53
5 Līga Poplavska 95 Limbaži/S-grīva/MS 2:27.26 2:17.88 2:19.73
6 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS 2:20.59   2:23.17
7 Evelīna Omeļusika 95 SASS/MSĢ 2:31.57 2:20.63 2:29.54
8 Santa Blumberga 94 Ventspils 2:36.11 2:20.40 2:43.09
9 Laura Skukauska 96 Rīdzene 2:21.98   izst
10 Samanta Ganiņa 97 Limbaži/S-grīva 2:27.02 2:20.80  
11 Amanda Opolā 97 Rīdzene 2:32.20 2:21.67  
12 Dace Jēkabsone 97 Ventspils 2:43.14 2:31.83  
13 Violeta Omeļusika 96 SASS/MSĢ 2:39.16 2:36.43  
14-15 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils 2:42.92 izst  
  Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC 2:55.91 izst  
16 Helēna Stavro 94 Rīdzene 3:04.03    
  Simona Kozlovska 94 Ventspils izs    
               
  k - 2  500m   juniori                
1 Artūrs Āboltiņš 95 Limbaži/S-grīva/MS 1:42.92   1:38.08
  Roberts Akmens 96 Talsi/MSĢ      
2 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ 1:44.14   1:39.48
  Denis Volkovs 94        
3 Jānis Andersons 94 Rīdzene 1:41.13   1:39.69
  Ģirts Alksnis 94        
4 Marks Ozolinkevičs 94 Jelgavas BJSS 1:50.99 1:54.85 1:42.76
  Rūdolfs Nartišs 94        
5 Dāvis Ciršs 97 Limbaži/S-grīva 2:01.62   1:47.17
  Edgars Andžs 97        
6 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva 1:52.61 1:54.63 1:47.35
  Aldis Vilde 97        
7 Roberts Bērziņš-Bērzītis 95 Rīdzene 1:58.34   1:51.01
  Tomass  Sārts 95        
8 Rinalds Lasmanis 96 Jelgavas BJSS 2:00.93   1:52.49
  Filips Ozolinkevičs 97        
9 Toms Kozlovskis 95 Ventspils 1:54.57 1:55.44 1:54.23
  Nauris Zablovskis 95        
10 Mārtiņš Pumpa 96 SASS/MSĢ 1:57.72 2:07.05  
  Valters Veispals 95        
11 Linards Landsmanis 97 Limbaži/S-grīva 2:09.17 2:15.95  
  Raivis Ozoliņš 96        
               
   c - 2  500m   juniori               
1 Arvis Iļjins 94 Talsi     1:57.20
  Rahmats Stromanis 95        
2 Kaspars Eihvalds 95 JelgavasBJSS     2:06.44
  Arkadijs Jefremovs 95        
3 Ģirts Jansons 96 Ventspils     2:06.60
  Krišs Jansons 95        
4 Ēriks Urbans 94 Brocēni/MSĢ     2:06.93
  Dāvis Aļijevs 95        
5 Raivo  Jēkabsons 96 Ventspils     2:24.01
  Ralfs Pomilovskis 95        
6 Miks  Galvanovskis 97 JelgavasBJSS     2:28.26
  Kārlis Rušmanis 97        
7 Boriss Lonskis 97 JelgavasBJSS     3:06.74
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
 k - 2  500m   juniores             
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     2:04.88
  Marta Aldiņa 94 Rīdzene      
2 Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ   2:05.40
  Laura Skukauska 96 Rīdzene      
3 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     2:08.77
  Marta Kondratova 95        
4 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   2:12.42
  Līga Poplavska 95        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     2:26.14
  Eva  Pričiņa 94 Jelgavas KC      
6 Kristīne Bulačņikova 97 Ventspils     2:28.26
  Dace Jēkabsone 97        
7 Kristīne Lejniece 94 Jelgavas KC     2:29.49
  Maija Ābele 94        
8 Dagnija Veikšāne 94 Rīdzene     2:47.57
  Helēna Stavro 94        
9 Simona Kozlovska 94 Ventspils     izst
  Santa  Blumberga 94        
               
    k - 4  500m   juniori      
1 Marks Ozolinkevičs 94 Jelg.BJSS/Rīdzene     1:31.73
  Rūdolfs Nartišs 94        
  Ģirts Alksnis 94        
  Jānis Andersons 94        
2 Vasilijs Andriško 95 Brocēni/MSĢ/     1:33.79
  Denis Volkovs 94 Limbaži/S-grīva      
  Artūrs Āboltiņš 95        
  Edgars Tīklenieks 94        
3 Hedijs Brunevics 96 Limbaži/S-grīva     1:37.61
  Aldis Vilde 97        
  Dāvis Ciršs 97        
  Edgars Andžs 97        
4 Aksels Kozlovskis 95 Rīdzene     1:38.95
  Roberts Bērziņš-Bērzītis 95        
  Tomass Sārts 95        
  Toms Kozlovskis 95 V-pils      
5 Ivans Tolstojs 94 SASS/MSĢ     1:40.11
  Filips Ozolinkevičs 97 Jelg.BJSS      
  Mārtiņš Pumpa 96        
  Valters Veispals 95        
6 Emīls Ziemelis 95 Limbaži/S-grīva     1:49.54
  Raivis Ozoliņš 96        
  Linards Landsmanis 97        
  Alberts Vinklers 95        
               
    c - 4  500m   juniori                    
1 Guntars Kundziņš 96 Talsi     1:49.22
  Arvis Iļjins 94        
  Rahmats Stromanis 95        
  Guntis Kundziņš 96        
2 Kaspars Eihvalds 95 Jelgavas BJSS     1:51.66
  Arkadijs Jefremovs 95        
  Dāvids Alijevs 95        
  Ēriks Urbans 94        
3 Krišs Jansons 95 Ventspils     1:59.13
  Raivo Jēkabsons 96        
  Ralfs Pomilovskis 95        
  Ģirts Jansons 96        
4 Andris Krūmkalns 95 Limbaži/S-grīva     2:05.27
  Rūdolfs Segliņš 96        
  Ivo Jēkabsons 95 V-pils      
  Vsevolds Leonovs 95 Rīdzene      
5 Miks Galvanovskis 97 Jelgavas BJSS/Brocēni/MSĢ   2:21.53
  Kārlis Rušmanis 97        
  Boriss Lonskis 97        
  Dmitrijs Bazarnijs 97        
               
   k - 4  500m   juniores                  
1 Karīna Laure 94 Jelgavas BJSS     1:47.50
  Madara Aldiņa 94 Rīdzene      
  Laura Skukauska 96        
  Madara Kupce 94 Limbaži/S-grīva/MSĢ    
2 Paula Kondratova 94 SASS/MSĢ     1:54.22
  Marta Kondratova 95        
  Daniela Kondratova 97        
  Evelīna Omeļusika 95        
3 Ivonna Smilte 95 Limbaži/S-grīva/MSĢ   1:55.20
  Samanta Ganiņa 97        
  Linda Celmiņa 94        
  Līga Poplavska 95        
4 Simona Kozlovska 94 Ventspils     1:56.64
  Santa Blumberga 94        
  Dace Jēkabsone 97        
  Kristīne Bulačņikova 97        
5 Aina Tomsone 95 Jelgavas BJSS     2:02.92
  Eva Pričiņa 94        
  Kristīne Lejniece 94        
  Maija Ābele 94        
Lasīt vairāk...
08 Mai

LR kauss-II 2012

LATVIJAS REPUBLIKAS KAUSS-II nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada no 20. līdz 21. jūlijam Brocēnos.

Sacensību sākums:
20. jūlijā plkst. 12 00
21. jūlijā plkst. 9 00

Pārstāvju sanāksme 20. jūlijā plkst. 10 30

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensībās piedalās 1993. g.dz. un vecāki sportisti

Vīrieši

K-1

200m, 1000m

Vīrieši

C-1

200m, 1000m

Sievietes

K-1

200m, 1000m

Sievietes

C-1

200m
(ja sacensībām būs pieteiktas vismaz 2 dalībnieces)

Vērtēšana un apbalvošana

1. - 3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar kausiem.

Sievietēm 200m distancē C-1 laivu klasē tiks apbalvotas dalībnieces, kuru rezultāts būs atbilstošs III sporta klasei.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas par distancēm nosūtīt līdz šā gada 16. jūlijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Sacensību laikā notiks laivu svēršana.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Informācija par naktsmītnēm Brocēnu BJSS.

Rezultāti

  K-1 200m vīrieši          
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 35,80   34,92
2 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 38,78   36,02
3 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 38,70 38,82 36,54
4 Igo Ažuks 1987 Limbaži/Salacgrīva 39,20 39,73 37,07
5 Māris Bergšteins 1983 OC Limbaži 38,10 39,23 37,35
6 Andrejs Šimko 1983 Jelgava KC 40,51 39,51 37,70
7 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 41,17 40,36 38,18
8 Sergejs Ņemnaševs 1988 Jelgava KC 39,77 41,32 39,20
9 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 39,48   50,07
10 Roberts Mērpolis 1993 BJSS Rīdzene 40,57 41,26 40,26
11 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS 44,32 42,10 41,07
12 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 SASS/MSĢ 40,32 42,13 42,45
13 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 40,67 42,51 43,02
14 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva 42,08 42,73 43,38
15/16 Sergejs Seļjaņins 1993 SASS/MSĢ 54,64 45,51 nest.
15/16 Artjoms Vaščenko 1993 SASS/MSĢ 49,04 50,10 nest.
17 Aleksandrs Ļebedevs 1992 Jelgava KC 41,95 44,47  
18 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 49,04 izst.  
             
  C-1 200m vīrieši          
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils     40,26
2 Gatis Pranks 1986 Jelgavas BJSS     40,73
3 Aivis Tints 1987 Lucavsalas airi     41,66
4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils     43,13
5 Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgavas BJSS     44,34
6 Staņislavs Ļeščinskis 1993 BJSS Rīdzene     45,25
7 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS Rīdzene     46,82
8 Roberts Zimelis 1992 Talsi     47,04
  Miķelis Ežmalis 1990 BJSS Rīdzene     nest.
             
  K-1 200m sievietes          
1 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene     43,86
2 Digna Tuča 1988 Ventspils     48,42
3 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS     50,04
4 Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu BJSS     52,23
             
  C-1 200m sievietes          
1 Marija Zubakova 1992 BJSS Rīdzene     1:10,00
2 Darja Belousova 1991 BJSS Rīdzene     1:23,36
             
  K-1 1000m vīrieši          
1 Kaspars Tīklenieks 1993 Limbaži/Salacgrīva/MSĢ 4:21,70   3:57,48
2 Oskars Rikters 1977 SASS/MSĢ 4:20,64   3:59,55
3 Igo Ažuks 1987 Limbaži/Salacgrīva 4:21,74   4:02,39
4 Andrejs Birjukovs 1989 SASS/MSĢ 4:24,67   4:10,60
5 Andis Priede 1985 Lucavsalas airi 4:26,33   4:11,00
6 Juris Apters 1993 BJSS Rīdzene 4:41,42 4:31,92 4:19,02
7 Māris Bergšteins 1983 OC Limbaži 4:34,17 4:33,67 4:26,54
8 Roberts Mērpolis 1993 BJSS Rīdzene 4:49,33 4:34,23 4:28,76
9 Sergejs Ņemņaševs 1988 Jelgava KC 4:36,26   4:33,32
10 Jānis Liepiņš 1983 Jelgavas BJSS 4:26,58 4:38,02  
11 Rolands Parasiņš-Parasigs 1992 SASS/MSĢ 4:32,33 4:44,04  
12 Māris Lihačs 1992 Limbaži/Salacgrīva 4:41,95 4:53,86  
13 Dāvis Veikšāns 1992 BJSS Rīdzene 5:09,95 5:09,23  
14 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 5:09,3 5:21,83  
  Renāts Abasovss 1993 SASS/MSĢ nest.    
             
  K-1 1000m sievietes          
1 Digna Tuča 1988 Ventspils     4:37,18
2 Lāsma Liepa 1988 BJSS Rīdzene     4:44,67
3 Lāsma Zaķīte 1993 Jelgavas BJSS     5:08,51
4 Sintija Pļavinska 1993 Brocēnu BJSS     5:16,39
             
  C-1 1000m vīrieši          
1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils     4:19,26
2 Gatis Pranks 1986 Jelgavas BJSS     4:22,21
3 Aivis Tints 1987 Lucavsalas airi     4:35,42
4 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils     4:44,32
5 Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgavas BJSS     5:00,64
6 Andrejs Masļakovs 1992 BJSS Rīdzene     5:01,32
7 Staņislavs Leščinskis 1993 BJSS Rīdzene     5:04,67
             
             
             
  Galvenais tiesnesis: Uldis Močāns    
             
  Galvenā sekretāre: Maija Actiņa    
Lasīt vairāk...
08 Mai

Skolēnu sporta spēles 2012

Latvijas Kanoe federācijas Skolēnu sporta spēļu nolikums

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada no 20. līdz 21. jūlijam Brocēnos.

Sacensību sākums:
20. jūlijā plkst. 12 00
21. jūlijā plkst. 9 00

Pārstāvju sanāksme 20. jūlijā plkst. 10 30

Sacensību vadība

Sacensības organizē Latvijas Kanoe federācija.

Sacensības notiek saskaņā ar Starptautiskajiem smaiļošanas un kanoe airēšanas sacensību noteikumiem.

Sacensībās piedalās LKF kolektīvo biedru komandas.

Sacensību dalībnieki

A grupa

1996. – 1997. g. dz.

B grupa

1998. – 2000. g. dz.

Komandas sastāvā katrā vecuma grupā 4 meitenes, 4 smaiļotāji un 4 kanoe airētāji.

Sacensību programma

A gr. meitenēm
K-1 un K-2 200m un 500m / ieskaitē 2 laivas katrā distancē/
K-1 4x 200m stafete

A gr. zēniem
K-1, K-2, C-1, C-2 200m un 500m /ieskaitē 2 laivas katrā distancē/
K-1 4x 500m un C-1 4x 200m stafetes

B gr. meitenēm un zēniem
K-1, C-1 200m un 2000m, K-2, C-2 200m / ieskaitē 2 laivas katra distancē/
K-1, C-1 4x 200m stafete

Komandu vērtējums

1.v. – 36p.

5.v. – 17p.

9.v. – 8p.

13.v. – 4p.

2.v. – 30p.

6.v. – 14p.

10.v. – 7p.

14.v. – 3p.

3.v. – 25p.

7.v. – 11p.

11.v. – 6p.

15.v. – 2p.

4.v. – 20p.

8.v. – 9p.

12.v. – 5p.

16.v. – 1p.

Ja sportistu skaits kādā no distancēm ir mazāks par 16, tad pēdējo 3 vietu ieguvēji punktus komandu ieskaitē nedod. Izņēmums godalgotās vietas.

Pieteikumi

Pieteikumus un dalībnieku kartiņas par distancēm nosūtīt LKF līdz šā gada 16. jūlijam plkst. 1600 uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (nosūtot pieteikumu eletroniskā formātā, saņemsiet apstiprinājuma e-pastu par to saņemšanu uz adresi, no kuras nosūtīts pieteikums).

Komandas sastāvā jābūt 1 kvalificētam tiesnesim.

Katra komanda savus dalībniekus nodrošina ar laivu numuriem. Lielie numuri tiks izdoti pret drošības naudu.

Visus izdevumus, kas saistīti ar komandējumu uz sacensībām, sedz komandējošā organizācija.

Informācija par naktsmītnēm Brocēnu BJSS.

Rezultāti

Latvijas Kanoe federācijas Skolēnu sporta spēles    
      2012.gada 21. - 22. jūlijā, Brocēnos    
               
  K-1 A zēni, 4x200m            
1 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1     2:57,85 36
  Dāvis Ciršs 1997          
  Aldis Vilde 1997          
  Hedijs Vents Brunēvics 1996          
2 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 1     3:10,45 30
  Mārtiņš Pumpa 1996          
  Edgars Bižāns 1996          
  Edvards Likovskis 1997          
3 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva 2     3:19,76 25
  Raivis Ozoliņš 1997          
  Linards Landsmanis 1997          
  Silvestrs Sebris 1997          
4 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1     3:21,29 20
  Rolands Belverts 1997          
  Dāvis Pupuriņš 1997          
  Krists Vorkals 1996          
5 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1     3:27,86 17
  Salvis Soms 1996          
  Eduards Krūtainis 1997          
  Sergejs Pokatovs 1997          
6 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 3     3:41,10 14
  Konstantīns Mihailovs 1997          
  Ernests Rajeckis 1997          
  Ņikita Ļepjohins 1997          
               
  C-1 A zēni, 4x200m            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi     3:31,26 36
  Guntis Kundziņš 1996          
  Kristaps Smilgainis 1997          
  Arnolds Kudrjavcevs 1996          
2 Ģirts Jansons 1996 Ventspils     3:51,54 30
  Raivo Jēkabsons 1996          
  Toms Izmailovs 1996          
  Raimonds Krasņickis 1997          
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 1     3:51,83 25
  Miks Galvanovskis 1997          
  Boriss Lonskis 1997          
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
4 Toms Klammers 1996 BJSS Rīdzene 1     izst.  
  Artis Vītiņš 1997          
  Oskars Kalniņš 1997          
  Edgars Kušķis 1996          
               
  K-1 A meitenes, 4x200m            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3     3:48,80 36
  Amanda Opolā 1997          
  Elvīra Kelpša 1996          
  Santa Kupča 1996          
2 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1     4:06,26 30
  Viktorija Visocka 1996          
  Daniela Kondratova 1997          
  Violeta Omeļusika 1996          
               
  K-1 B zēni, 4x200m            
1 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1     3:44,64 36
  Santis Pupuriņš 1998          
  Kristaps Laube 1999          
  Ričards Paulavičs 1999          
2 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1     3:51,67 30
  Alvis Veldre 1998          
  Horēns Lāns 1999          
  Ralfs Vēbers 1998          
3 Mario Volkovs 1999 Brocēnu BJSS 1     3:53,23 25
  Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999          
  Toms Andersons 2000          
  Matīss Krūmiņš 2000          
4 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 1     4:05,76 20
  Artūrs Lastiņš 2000          
  Roberts Levics 1999          
  Roberts Altmanis 1999          
5 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils     4:09,00 17
  Sandris Kozlovskis 1998          
  Valts Vīgerts 1999          
  Atis Lauva 1998          
6 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3     4:11,67 14
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
  Lukass Nīss 2000          
  Vasilijs Galkins 1998          
7 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2     4:13,60 11
  Aleksandrs Borščevskis 1999          
  Dmitrijs Grjaznovs 1999          
  Dāvis Landers 2000          
8 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2     4:42,95 9
  Radions Saša - Zaša 1999          
  Artūrs Sviķis 1998          
  Vladislavs Basalajs 1999          
9 Matīss Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3     5:00,86 8
  Artis Veldre 2000          
  Toms Ailts 1999          
  Edvards Zaķis 2000          
10 Didzis Vaivods 2000 BJSS Rīdzene 2     diskv.  
  Dāvids Bisenieks 2000          
  Nils Garančs 1998          
  Pauls Garančs 1998          
  C-1 B zēni, 4x200m            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi     4:08,29 36
  Uvis Zemturis 1998          
  Linards Zemturis 1998          
  Edgars Šteins 1998          
2 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3     5:01,60 30
  Dmitrijs Stepanovs 1999          
  Demids Šics 1998          
  Kirils Sokolovs 2000          
3 Reinis Grundulis 2000 Ventspils     6:47,80 25
  Maksims Kuzņecovs 1998          
  Ernests Drieks 1998          
  Jurģis Kupčs 2000          
               
  K-1 B meitenes, 4x200m            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1     4:01,64 36
  Amanda Krūmiņa 1999          
  Santa Dreimane 1999          
  Līga Kariņa 1999          
2 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     4:05,77 30
  Baiba Petrovska 1998          
  Gunta Zeile 1998          
  Valērija Makare 1999          
3 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3     4:09,24 25
  Jekaterina Horkova 1999          
  Tatjana Tokareva 1998          
  Marija Prohorova 1998          
4 Diāna Gavare 1998 BJSS Rīdzene 1     4:23,49 20
  Eva Altrofa 1999          
  Līva Parfenkova 1999          
  Karīna Gorbačova 1999          
5 Linda Krilovska 1999 Ventspils     4:47,02 17
  Viktorija Ķempele 1998          
  Kristiāna Gūtmane 1999          
  Betija Niemiro 2000          
               
  K-1 200m A zēni            
1 Roberts Akmens 1996 Talsi 41,13   38,60 36
2 Hedijs Vents Brunēvics 1996 Limbaži/Salacgrīva 1 42,07   40,48 30
3 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 46,51 55,04 41,28 25
4 Filips Ozolinkēvičs 1997 Jelgavas BJSS 1 44,04 53,04 42,13 20
5 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1 44,04 54,26 42,51 17
6 Raivis Ozoliņš 1966 Limbaži/Salacgrīva 2 46,89 44,26 42,82 14
7 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 43,23   43,80 11
8 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1 46,04 44,70 44,07 9
9 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1 45,45 45,60 46,57 8
10 Toms Donis 1996 Talsi 48,00 59,00 46,02 7
11 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 49,42 59,54 46,76 6
12 Edgars Bižāns 1996 SASS/MSĢ 1 48,51 46,51 47,20 5
13 Krists Vorkals 1996 BJSS Rīdzene 1 48,80 49,86 48,23 4
14 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1 49,64 59,25 49,57 3
15 Artjoms Apsītis 1997 Rīdzene 3 53,36 53,02 50,58 2
16 Adams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 2 51,42 52,23 51,60 1
17 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 53,42 53,57 54,32  
18 Austris Pumpurs 1996 Ventspils 53,16 1:06,82 56,26  
19 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 57,26 1:07,86    
20/21 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva 2 1:02,80 1:08,82    
20/21 Valts Anškens 1997 Ventspils 57,57 58,36    
22/24 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu BJSS 2 1:10,08      
22/24 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 2 57,42      
22/24 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 4 55,13      
25/26 Kristaps Anuss 1997 Ventspils 2 1:03,70      
25/26 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS Rīdzene 2 59,54      
  Dmitrijs Guļajevs 1997 BJSS Rīdzene 2 diskv.      
               
  C-1 200m A zēni            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 48,16   44,67 36
2 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 50,73   46,02 30
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 1 52,42   49,95 25
4 Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 1 53,57   50,23 20
5 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 52,32   50,58 17
6 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1 52,70   50,89 14
7 Romāns Stepanovs 1997 BJSS Rīdzene 3 55,54 1:00,61 51,26 11
8 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 54,20 56,46 51,80 9
9 Alekss Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 1:02,00 1:03,91 54,36 8
10 Toms Klammers 1996 BJSS Rīdzene 1 1:09,13 1:09,80   7
11 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 3 58,04 1:12,00    
12 Toms Timpars 1997 BJSS Rīdzene 4 1:26,95 1:33,48    
13 Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene 1 55,82 izst.    
               
  K-1 200m A meitenes            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3 48,80   47,45 36
2 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 1 51,80   49,25 30
3 Amanda Opolā 1997 BJSS Rīdzene 3 52,57   50,23 25
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 52,07   51,08 20
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 54,20   52,39 17
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 57,89   55,51 14
7 Amanda Akmens 1997 Talsi 56,29 56,16 56,04 11
8 Santa Paulaviča 1996 BJSS Rīdzene 1 59,02 57,02 56,92 9
9 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 1:01,42 59,62 1:01,00 8
10 Luīze Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1 1:08,38 1:03,70   7
11 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1 1:04,10 1:05,00    
12 Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene 4 1:10,70 1:10,07    
13 Laura Reine 1997 Talsi 1:23,82 1:21,95    
               
  K-1 200m B zēni            
1 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 1 57,29 1:01,95 53,13 36
2 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 57,10 39,08 53,60 30
3 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 55,86 55,51 54,26 25
4 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3 56,67 43,00 54,70 20
5 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1 57,64 1:01,67 55,07 17
6 Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999 Brocēnu BJSS 1 1:09,10 42,17 56,32 14
7 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 58,12 56,86 56,73 11
8 Mario Volkovs 1999 Brocēnu BJSS 1 1:00,32 57,42 58,57 9
9 Aleksandrs Borščevskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 1:02,36 45,33 59,04 8
10 Rolands Altmanis 1999 Jelgavas BJSS 1 58,10 58,00 1:00,04 7
11 Artūrs Mihaļēvičs 1999 BJSS Rīdzene 3 1:04,92 1:01,07 1:02,02 6
12 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 1:03,95 1:03,23 1:02,33 5
13 Roberts Kristofers Napituhins 1999 BJSS Rīdzene 5 1:04,29 47,26 1:03,33 4
14 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS Rīdzene 5 1:03,16 52,48 1:03,89 3
15 Matīss Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3 1:18,10 1:14,29 1:05,70 2
16 Toms Ailts 1999 Limbaži/Salacgrīva 3 1:08,05 1:20,00 1:10,33 1
17 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1 1:04,48 1:09,00 izst.  
18/19 Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 4 1:00,57 53,61    
18/19 Igors Adamovičs 1999 SASS/MSĢ 1 1:06,04 1:04,95    
20/25 Reinis Grinšteins 1999 Talsi 1:10,04 izst.    
20/25 Vladislavs Basalajs 1999 Jelgavas BJSS 3 1:07,29 izst.    
20/25 Gints Markavičus 2000 Brocēnu BJSS 2 1:10,13 nest.    
20/25 Didzis Vaivods 2000 BJSS Rīdzene 2 1:31,80 nest.    
20/25 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 57,54 diskv.    
20/25 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 1 57,26 diskv.    
26 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 2 1:12,34      
  Alvis Veldre 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 izst.      
  Radions Saša-Zaša 1999 Jelgavas BJSS 2 nest.      
               
  C-1 200m B zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 49,60   49,32 36
2 Uvis Zemturis 1998 Talsi 1:00,89   1:06,63 30
3 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3 1:06,64   1:06,63 25
4 Kirils Sokolovs 2000 BJSS Rīdzene 3 1:04,64   1:06,93 20
5 Miks Klammers 1998 BJSS Rīdzene 1 1:07,95   1:10,13 17
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1 1:08,80 1:12,20 1:14,13 14
7 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 1 1:19,92 1:14,48 1:14,57 11
8 Reinis Grundulis 2000 Ventspils 1:14,80 1:18,16 1:23,92 9
9 Raivis Sīlis 2000 Limbaži/Salacgrīva 1 1:13,03   izst.  
10 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1 1:17,55 1:19,07   7
11 Ernests Drieks 1998 Ventspils 2:01,23 2:16,42    
12 Maksims Krovackis 1998 Jelgavas BJSS 1 2:08,07 2:17,89    
13 Artūrs Ivko 2000 BJSS Rīdzene 2 2:05,48 nest.    
               
  K-1 200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 1:01,28   53,95 36
2 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 1 1:16,86   55,70 30
3 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1 57,86   56,13 25
4 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 3 1:17,67   56,78 20
5 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 3 57,51   58,10 17
6 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1 1:18,89 1:02,20 58,42 14
7 Diāna Gavare 1998 BJSS Rīdzene 1 1:00,04 1:01,04 59,04 11
8 Linda Krilovska 1999 Ventspils 1:21,51 1:03,29 1:01,02 9
9 Amanda Krūmiņa 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 59,36   1:01,32 8
10 Viktorija Petrušenkova 1999 Brocēnu BJSS 1 1:02,20 1:05,23   7
11 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils 1:08,54 1:10,42   6
12 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC 1:39,29 1:11,23   5
13 Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 4 1:11,29 1:12,48    
14 Emīlija Alise Šefanovska 1998 Ventspils 2 1:14,73 1:13,73    
15 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 1 1:33,80 izst.    
               
  K-2 200m A zēni            
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 37,41   36,39 36
  Hedijs Vents Brunēvics 1996          
2 Toms Donis 1996 Talsi 38,00   36,73 30
  Roberts Akmens 1996          
3 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 41,29   37,00 25
  Dāvis Ciršs 1997          
4 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 43,51   37,26 20
  Rinalds Lasmanis 1996          
5 Dmitrijs Volodjonks 1996 SASS/MSĢ 1 42,29   40,16 17
  Edvards Likovskis 1997          
6 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva 2 45,10 42,45 44,25 14
  Linards Landsmanis 1997          
7 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1 47,60   44,70 11
  Rolands Belverts 1997          
8 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 45,70 43,89 45,76 9
  Sergejs Pokatovs 1997          
9 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 1 45,30 41,48 47,36 8
  Krists Vorkals 1996          
10 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1 49,26 45,68   7
  Salvis Soms 1996          
11 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 54,23 52,32   6
  Ernests Rajeckis 1997          
12 Valts Anškens 1997 Ventspils 55,80 52,99    
  Austris Pumpurs 1996          
13 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 3 52,95 58,76    
  Ņikita Ļepjohins 1997          
14 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 52,00      
  Adams Adamovičs 1997          
               
  K-2 200m B zēni            
1 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1 49,25   47,57 36
  Santis Pupuriņš 1998          
2 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 51,13 50,48 49,76 30
  Alvis Veldre 1998          
3 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 50,85   52,82 25
  Deivids Jaunsproģis 1998          
4 Kristaps Laube 1999 BJSS Rīdzene 1 53,85   53,16 20
  Ričards Paulavičs 1999          
5 Horēns Lāns 1998 Limbaži/Salacgrīva 1 52,16 53,86 56,20 17
  Ralfs Vēbers 1998          
6 Toms Andersons 2000 Brocēnu BJSS 1 56,95 55,20 57,545 14
  Matīss Krūmiņš 2000          
7 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 1 58,23 56,38 57,80 11
  Roberts Altmanis 1999          
8 Valts Vīgerts 1999 Ventspils 59,61 57,39 1:00,60 9
  Atis Lauva 1998          
9 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3 1:19,57 57,02 1:06,32 8
  Artūrs Mihaļevičs 1999          
10 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 57,02 59,57 53,20 7
  Aleksandrs Borščevskis 1999          
11 Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999 Brocēnu BJSS 1 58,45 1:12,57 54,13 6
  Mario Volkovs 2000          
12 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi 54,51 56,57 54,67 5
  Reinis Grinšteins 1999          
13 Dmitrijs Grjaznovs 1999 Limbaži/Salacgrīva 2 56,20 58,29 55,70 4
  Dāvis Landers 2000          
14 Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 3 1:01,54 59,00 56,51 3
  Lukass Nīss 2000          
15 Toms Ailts 1999 Limbaži/Salacgrīva 3 1:02,95 1:00,80 59,23 2
  Edvards Zaķis 2000          
16 Matīss Vērmanis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3 1:04,10 1:02,10 1:00,02 1
  Artis Veldre 2000          
17 Ņikita Ņečajevs 1999 SASS/MSĢ 1 1:00,42 1:02,36 1:00,54  
  Daniils Fomins 1999          
18 Arturs Žebers 1998 BJSS Rīdzene 5 1:03,36 1:01,05 1:01,32  
  Roberts Kristofers Napituhins 1999          
19 Roberts Levics 1999 Jelgavas BJSS 1 54,82 1:22,89    
  Ronalds Barisovs 1998          
20 Nils Garančs 1998 BJSS Rīdzene 2 1:11,17 nest.    
  Pauls Garančs 1998          
21/22 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2 1:08,82      
  Radions Saša-Zaša 1999          
21/22 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 2 1:21,36      
  Didzis Vaivods 2000          
  Artūrs Sviķis 1998 Jelgavas BJSS 2 diskv.      
  Vladislavs Basalajs 1999          
               
  K-2 200m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 53,35   50,45 36
  Amanda Krūmiņa 1999          
2 Jekaterina Horkova 1999 BJSS Rīdzene 3 53,48   51,00 30
  Tatjana Tokareva 1998          
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1 53,80   52,10 25
  Baiba Petrovska 1998          
4 Gunta Zeile 1998 Jelgavas BJSS 1 54,80   53,86 20
  Valērija Makare 1999          
5 Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 1 56,45   54,36 17
  Diāna Gavare 1998          
6 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 1 1:00,33   57,86 14
  Viktorija Petrušenko 1999          
7 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 1 1:02,80   59,70 11
  Līga Kariņa 1999          
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3 1:00,70   1:01,82 9
  Marija Prohorova 1998          
9 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 1 58,77   1:01,26  
  Karīna Gorbačova 1999          
10 Linda Krilovska 1999 Ventspils 1:03,00      
  Viktorija Ķempele 1998          
11 Kristiāna Gūtmane 1999 Ventspils 1:07,17      
  Betija Niemiro 2000          
               
  C-2 200m A zēni            
1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi     45,58 36
  Guntars Kundziņš 1996          
2 Ģirts Jansons 1996 Ventspils     46,82 30
  Raivo Jēkabsons 1996          
3 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     47,40 25
  Miks Galvanovskis 1997          
4 Guntis Kundziņš 1996 Talsi     49,19 20
  Kristaps Smilgainis 1997          
5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1     50,03 17
  Aleks Podenskis 1997          
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     51,38 14
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
7 Toms Izmailovs 1996 Ventspils     1:02,89  
  Raimonds Krasņickis 1996          
8 Romāns Stepānovs 1997 BJSS Rīdzene 3     1:07,83  
  Konstantīns Hitrovs 1997          
  Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 1     diskv.  
  Oskars Kalniņš 1997          
               
  K-2 200m A meitenes            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3     44,02 36
  Amanda Opolā 1997          
2 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils     49,57 30
  Kristīne Bulačņikova 1997          
3 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 1     53,36 25
  Violeta Omeļusika 1996          
4 Diāna Grīnberga 1996 Jelgava KC     54,76 20
  Madara Šoreca 1996          
5 Elvīra Kelpša 1996 BJSS Rīdzene 3     55,61 17
  Santa Kupča 1996          
6 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1     56,39 14
  Santa Paulaviča 1996          
7 Jeļizaveta Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1     59,45  
  Viktorija Visocka 1996          
8 Amanda Akmene 1997 Talsi     1:09,39  
  Laura Reine 1997          
  Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene 4     diskv.  
  Beāte Grīsle 1997          
               
  C-2 200m B zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi     56,16 36
  Uvis Zemturis 1998          
2 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3     1:02,42 30
  Dmitrijs Stepanovs 1999          
3 Linards Baumanis 1998 Talsi     1:02,80 25
  Edgars Šteins 1998          
4 Demids Šics 1998 BJSS Rīdzene 3     1:12,32 20
  Kirils Sokolovs 2000          
5 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     1:12,86 17
  Maksims Krovackis 1998          
6 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1     1:13,42  
  Mārtiņš Grudmanis 2000          
7 Reinis Grundulis 2000 Ventspils     1:21,48  
  Ernests Drieks 1998          
8 Jurģis Kupčs 2000 Ventspils     1:22,32  
  Maksims Kuzņecovs 1998          
               
  K-1 500m A zēni            
1 Roberts Akmens 1996 Talsi 2:08,29   1:52,33 36
2 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:09,80   1:59,36 30
3 Dāvis Ciršs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:06,32   2:01,70 25
4 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgavas BJSS 1 2:20,57 2:19,64 2:06,85 20
5 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 2:22,54 2:10,13 2:07,33 17
6 Raivis Ozoliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 2 2:25,32 2:09,57 2:08,14 14
7 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 2:23,29 2:09,42 2:13,20 11
8 Mārtiņš Pumpa 1996 SASS/MSĢ 1 2:16,35 2:11,37 2:13,61 9
9 Edgars Bižāns 1996 SASS/MSĢ 1 2:27,39 2:18,67 2:16,92 8
10 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 2:24,36 2:23,20 2:19,46 7
11 Toms Donis 1996 Talsi 2:30,89 2:20,41 2:19,77 6
12 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 1 2:26,06 2:23,17 2:23,17 5
13 Rolands Belverts 1997 BJSS Rīdzene 1 2:36,26 2:27,09 2:26,80 4
14 Ernests Rajeckis 1997 BJSS Rīdzene 3 2:32,04 2:30,15 2:27,39 3
15 Adams Adamovičs 1997 SASS/MSĢ 2 2:31,54 2:31,89 2:32,03 2
16 Konstantīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:47,80 2:35,30 2:34,36 1
17 Sergejs Pokatovs 1997 Brocēnu BJSS 1 2:37,00 2:35,14 2:38,11  
18 Sergejs Fjodorovs 1996 BJSS Rīdzene 4 2:38,32 2:32,12 izst.  
19 Austris Pumpurs 1996 Ventspils 2:42,95      
20/21 Raivis Groskaufmanis 1997 Limbaži/Salacgrīva 2 3:03,26      
20/21 Kristaps Anuss 1997 Ventspils 2 3:00,89      
22/24 Eduards Sauja 1997 Brocēnu BJSS 2 2:41,70      
22/24 Dmitrijs Guļajevs 1997 Jelgavas BJSS 2 3:09,29      
22/24 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 2:44,02      
25/27 Emīls Krūmiņš 1997 Brocēnu BJSS 2 3:26,51      
25/27 Kārlis Andrejs Lācis 1997 BJSS Rīdzene 2 2:51,32      
25/27 Valts Anškens 1997 Ventspils 2:49,23      
               
  C-1 500m A zēni            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 2:34,43   2:14,89 36
2 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi/MSĢ 2:22,49   2:19,02 30
3 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 2:30,67   2:25,60 25
4 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1 2:33,00   2:32,26 20
5 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 2:36,83   2:35,04 17
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:40,60 2:37,54 2:45,61 14
7 Konstantīns Hitrovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:46,13 2:48,07 2:49,39 11
8 Romāns Stepānovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:46,23 2:43,32 3:01,04 9
9 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1 2:33,53   diskv.  
10 Aleks Podenskis 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:54,00 2:51,95    
11 Oskars Kalniņš 1997 BJSS Rīdzene 1 3:08,64 2:52,80    
12 Toms Klammers 1996 BJSS Rīdzene 1 3:15,54 3:14,95    
               
  K-1 500m A meitenes            
1 Daniela Kondratova 1997 SASS/MSĢ 1 2:24,10   2:19,83 36
2 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3 2:28,13   2:25,04 30
3 Samanta Ganiņa 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:29,42   2:27,43 25
4 Amada Opolā 1997 BJSS Rīdzene 3 2:34,42   2:33,61 20
5 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils 2:39,48 2:42,10 2:33,95 17
6 Amanda Akmene 1997 Talsi 2:43,70   2:41,03 14
7 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 2:45,16   2:42,17 11
8 Violeta Omeļusika 1996 SASS/MSĢ 1 2:47,29 2:44,86 2:45,24 9
9 Santa Paulaviča 1996 BJSS Rīdzene 1 2:57,07 2:51,02 2:49,20 8
10 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1 3:07,36 2:57,76    
11 Diāna Grinberga 1996 Jelgava KC 3:02,86 3:01,13    
12 Beāte Grīsle 1997 BJSS Rīdzene 4 3:04,76 3:14,80    
               
  K-1 2000m B zēni            
1 Santis Pupuriņš 1998 BJSS Rīdzene 1     10:14,20 36
2 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils     10:24,07 30
3 Rūdis Sīlis 1998 Limbaži/Salacgrīva 1     10:43,13 25
4 Sergejs Nikonovs 1998 BJSS Rīdzene 3     10:45,86 20
5 Mārtiņš Gvazdžiauskis 1999 Brocēnu BJSS 1     10:54,61 17
6 Valters Sudmalis 1998 BJSS Rīdzene 1     10:59,18 14
7 Ronalds Barisovs 1998 Jelgavas BJSS 1     11:05,76 11
8 Mario Volkovs 1999 Brocēnu BJSS 1     11:10,27 9
9 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils     11:10,53 8
10 Kārlis Karlštrems 1999 Talsi     11:13,26 7
11 Māris Cilinskis 1999 Limbaži/Salacgrīva 2     11:30,51 6
12 Armands Arnolds Miruškins 1998 BJSS Rīdzene 5     11:31,72 5
13 Reinis Grinšteins 1999 Talsi     11:42,70 4
14 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgavas BJSS 1     12:23,67 3
15 Artis Veldre 2000 Limbaži/Salacgrīva 3     12:38,02 2
16 Dāvis Landers 2000 Limbaži/Salacgrīva 2     12:47,89 1
17 Ņikita Astalovskis 1999 Jelgavas BJSS 2     13:01,70  
18 Edvards Zaķis 2000 Limbaži/Salacgrīva 3     13:19,49  
19 Artūrs Sviķis 1998 Jelgavas BJSS 2     13:24,85  
20 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS/MSĢ 1     13:29,04  
21 Daniils Fomins 1999 SASS/MSĢ 1     13:37,10  
22 Arturs Žebers 1998 BJSS Rīdzene 5     13:40,64  
23 Dāvids Bisenieks 2000 BJSS Rīdzene 2     13:41,07  
  Vasilijs Galkins 1998 BJSS Rīdzene 3     izst.  
  Gints Markavičus 2000 Brocēnu BJSS 2     izst.  
  Ralfs Vēbers 1998 Limbaži/Salacgrīva 1     izst.  
  Nils Garančs 1998 BJSS Rīdzene 2     nest.  
  Gregors Nīss 1999 BJSS Rīdzene 4     diskv.  
               
  C-1 2000m B zēni            
1 Dāvis Iļjins 1998 Talsi     10:12,07 36
2 Uvis Zemturis 1998 Talsi     11:02,40 30
3 Antons Jerjomins 1998 BJSS Rīdzene 3     12:27,85 25
4 Ansis Grišāns 2000 Brocēnu BJSS 1     12:47,39 20
5 Dmitrijs Stepanovs 1999 BJSS Rīdzene 3     13:10,30 17
6 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgavas BJSS 1     13:39,39 14
7 Silvestrs Valdis Subocs 2000 Limbaži/Salacgrīva 1     14:21,51 11
8 Reinis Grundulis 2000 Ventspils     15:03,35 9
  Miks Klammers 1998 BJSS Rīdzene 1     izst.  
  Raivis Sīlis 2000 Limbaži/Salacgrīva 1     izst.  
  Jurģis Kupčs 2000 Ventspils     diskv.  
  Artūrs Ivko 2000 BJSS Rīdzene 2     nest.  
  Sandijs Zariņš 1999 BJSS Rīdzene 1     nest.  
               
  K-1 2000m B meitenes            
1 Sabīne Cirša 1999 Limbaži/Salacgrīva 1     10:25,71 36
2 Tatjana Tokareva 1998 BJSS Rīdzene 3     11:03,58 30
3 Daiga Liepiņa 1998 Jelgavas BJSS 1     11:08,08 25
4 Linda Krilovska 1999 Ventspils     11:11,39 20
5 Eva Altrofa 1999 BJSS Rīdzene 1     11:12,48 17
6 Santa Dreimane 1999 Limbaži/Salacgrīva 1     11:16,23 14
7 Baiba Petrovska 1998 Jelgavas BJSS 1     11:31,83 11
8 Elvīra Bartuša 1998 BJSS Rīdzene 3     11:49,61 9
9 Viktorija Petrušenkova 1999 Brocēnu BJSS 1     12:05,58 8
10 Agnese Novicka 1999 Brocēnu BJSS 1     12:38,42 7
11 Viktorija Ķempele 1998 Ventspils     12:52,33 6
12 Aleksandra Denafa 1999 Jelgava KC     12:53,67  
13 Emīlija Alise Šefanovska 1998 Ventspils 2     13:57,45  
  Valērija Kačana 2000 BJSS Rīdzene 4     izst.  
  Līva Parfenkova 1999 BJSS Rīdzene 1     nest.  
               
  C-2 500m A zēni            
1 Guntars Kundziņš 1996 Talsi     2:08,32 36
  Arnolds Kudrjavcevs 1996          
2 Ģirts Jansons 1996 Ventspils     2:13,60 30
  Raivo Jēkabsons 1996          
3 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi     2:14,68 25
  Guntis Kundziņš 1996          
4 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgavas BJSS 1     2:16,82 20
  Miks Galvanovskis 1997          
5 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbaži/Salacgrīva 1     2:28,36 17
  Alekss Podenskis 1996          
6 Boriss Lonskis 1997 Jelgavas BJSS 1     2:35,36 14
  Dmitrijs Bazarnijs 1997          
7 Romāns Stepanovs 1997 BJSS Rīdzene 3     2:40,29  
  Konstantīns Hitrovs 1997          
8 Toms Izmailovs 1996 Ventspils     2:43,45  
  Raimonds Krasņickis 1996          
9 Artis Vītiņš 1997 BJSS Rīdzene 1     2:52,13  
  Oskars Kalniņš 1997          
  K-2 500m A meitenes            
1 Laura Skukauska 1996 BJSS Rīdzene 3     2:11,16 36
  Amanda Opolā 1997          
2 Violeta Omeļusika 1996 SASS/MSĢ 1     2:19,45 30
  Daniela Kondratova 1997          
3 Dace Jēkabsone 1997 Ventspils     2:28,70 25
  Kristīne Bulačņikova 1997          
4 Elvīra Kelpša 1996 BJSS Rīdzene 3     2:37,70 20
  Santa Kupča 1996          
5 Agija Kalniņa 1997 BJSS Rīdzene 1     2:39,32 17
  Santa Paulaviča 1996          
6 Diāna Grinberga 1996 Jelgava KC     2:41,45  
  Madara Šoreca 1996          
7 Jeļizaveta Jerohova 1997 SASS/MSĢ 1     2:48,32  
  Viktorija Visocka 1996          
8 Darja Jefremova 1997 BJSS Rīdzene 4     3:13,67  
  Beāte Grīsle 1997          
               
  K-2 500m A zēni            
1 Aldis Vilde 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:02,35   1:44,10 36
  Hedijs Vents Brunēvics 1996          
2 Edgars Andžs 1997 Limbaži/Salacgrīva 1 2:03,04   1:47,02 30
  Dāvis Ciršs 1997          
3 Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgavas BJSS 1 2:02,70   1:47,32 25
  Rinalds Lasmanis 1996          
4 Toms Donis 1996 Talsi 2:03,29   1:52,23 20
  Roberts Akmens 1996          
5 Dmitrijs Volodjonoks 1996 SASS/MSĢ 1 2:05,42   1:56,28 17
  Edvards Likovskis 1997          
6 Silvestrs Sebris 1996 Limbaži/Salacgrīva 2 2:08,38   2:03,70 14
  Linards Landsmanis 1997          
7 Dāvis Pupuriņš 1997 BJSS Rīdzene 1 2:15,51 2:09,70 2:11,70 11
  Krists Vorkals 1996          
8 Niks Mediņš 1997 BJSS Rīdzene 1 2:21,25 2:15,64 2:13,26 9
  Rolands Belverts 1997          
9 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu BJSS 1 2:20,51 2:13,67 2:18,67 8
  Sergejs Pokatovs 1997          
10 Kaspars Zolmanis 1996 Brocēnu BJSS 1 2:27,00 2:18,16   7
  Salvis Soms 1996          
11 Romāns Kotikovs 1997 SASS/MSĢ 2 2:24,64 2:21,54   6
  Adams Adamovičs 1997          
12 Konstatīns Mihailovs 1997 BJSS Rīdzene 3 2:33,10 2:23,13    
  Ernests Rajeckis 1997          
13 Valts Anškens 1997 Ventspils 2:48,83 2:27,67    
  Austris Pumpurs 1996          
14 Artjoms Apsītis 1997 BJSS Rīdzene 3 2:32,23 diskv.    
  Ņikita Ļepjohins 1997          
               
Komandu kopvērtējums        
               
1. Limbaži/Salacgrīva 1 725          
2. BJSS "Rīdzene" 3 691          
3. Talsi 1 690          
4. Jelgava BJSS 1 530          
5. Ventspils 1 498          
6. BJSS "Rīdzene" 1 401          
7. SASS/MSĢ 1 276          
8. Brocēnu nov. BJSS 1 247          
9. Limbaži/Salacgrīva 2 123          
10. Jelgava KC 1 55          
11. Limbaži/Salacgrīva 3 16          
12. BJSS "Rīdzene" 5 12          
13. Jelgava BJSS 2 9          
14. SASS/MSĢ 2 3          
  Ventspils 2 0          
  BJSS "Rīdzene" 2 0          
  BJSS "Rīdzene" 4 0          
  Brocēnu nov. BJSS 2 0          
               
               
  Galvenais tiesnesis: Uldis Močāns      
               
  Galvenā sekretāre: Maija Actiņa    
Lasīt vairāk...
08 Mai

LR čempionāts divniekos, Jelgavas divnieku kauss 2012

Latvijas Republikas čempionāts DIVNIEKOS GARAJĀS DISTANCĒS JELGAVAS DIVNIEKU KAUSS smaiļošanā un kanoe airēšanā

MĒRĶIS UN UZDEVUMS

Popularizēt smaiļošanu un kanoe airēšanu. Pilnveidot sportisko meistarību un pieredzi. Noskaidrot Latvijas Republikas čempionus divniekos garajās distancēs.

SACENSĪBU VIETA UN LAIKS

Sacensības notiks 2012.g. 22.septembrī Jelgavā, Pils salā, BJSS airēšanas bāzē. Pieteikumus līdz 20.septembra plkst.17.00 nosūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Sacensību sākums plkst. 12.00. Izmaiņas pieteikumos līdz plkst.11.00.

VADĪBA

Sacensības vada un organizē Jelgavas BJSS smaiļošanas un kanoe airēšanas nodaļa. Galvenais tiesnesis S.Bobkovs.

DALĪBNIEKI UN PROGRAMMA

Dalībnieki startē visās vecuma grupās K-2 un C-2 laivu klasēs.

1993.g.dz. un vecāki vīrieši un sievietes

5000 m

1994.-1996.g.dz. juniori un juniores

5000 m

1997.-1998.g.dz. jaunieši un jaunietes

2500 m

1999.g.dz.un jaunāki zēni un meitenes

2500 m

APBALVOŠANA

Sacensību uzvarētājus apbalvos ar kausiem un diplomiem. Tiks izcīnītas Latvijas Republikas čempionāta medaļas pieaugušajiem un junioriem. Sportists tiks apbalvots tikai tajā grupā kurā viņš ir pieteikts.

Rezultāti

1.brauciens 12:00 K – 2 2500m 1999.g.dz. un jaunāki zēni

1. Roberts Altmanis 1999   12:49,75 Jelgavas BJSS
  Artūrs Derkusovs 1999      
2. Artūrs Lastiņš 2000   13:54,32 Jelgavas BJSS
  Andris Buske 2000     Jelgava KC
3. Ansis Ziemelis 1999   13:55,78 Jelgavas BJSS
  Roberts Levics 1999      
4. Sergejs Nikonovs 1999   14:50,90 Rīdzene
  Gregors Nīss 1999      
5. Reinis Brunēvics 2002   14:52,95 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Rainers Švecs 2001      
6. Roberts Zemturis 2000   15:24,35 Ventspils
  Viesturs Lauva 2000      
7. Gints Markavičus 2000   15:42,40 Brocēni
  Helmuts Zīle 2000      
8. Valts Vīgerts 1999   16:08,29 Ventspils
  Gustavs Ķēniņš 1999      
9. Vladislavs Basalajs 1999   16:34,16 Jelgavas BJSS
  Rihards Silārs 2001      
10. Rodions Saša - Zaša 1999   16:52,93 Jelgavas BJSS
  Rihards Kraulis 1999      
11. Pauls Livčāns 2000   17:06,92 Rīdzene
  Dāvids Bisenieks 2000      
12. Lukas Nīss 2000   18:40,31 Rīdzene
  Norberts Rajeckis 2002      
13. Toms Andersons 2000   izstājās Brocēni
  Matīss Krūmiņš 2000      

2.brauciens 12:20 K – 2 2500m 1999.g.dz. un jaunākas meitenes

1. Santa Dreimane 1999   13:44,18 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Amanda Krūmiņa 1999      
2. Agnese Novicka 1999   15:20,54 Brocēni
  Viktorija Petrušenkova 1999      
3. Valērija Kačane 2000   15:32,91 Rīdzene
  Jekaterina Horkova 1999      
4. Jeļena Sušinska 1999   16:39,22 Brocēni
  Kitija Holšteina 1999      
5. Betija Niemiro 2000   18:24,11 Ventspils
  Uļjana Reucka 2000      
6. Monta Dreimane 2001   19:21,33 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Sofija Paune 2001     Rīdzene

3.brauciens 12:25 C – 2 2500m 1999.g.dz. un jaunāki zēni

1. Roberts Lagzdiņš 1999   14:47,57 Jelgavas BJSS
  Kirils Sokolovs 2000     Rīdzene
2. Ansis Grišāns 2000   17:03,41 Brocēni
  Mārtiņš Grundmanis 2000      
3. Aleksejs Ševcovs 2001   17:28,82 Jelgavas BJSS
  Jurijs Ševcovs 2002      
4. Ralfs Naumovs 1999   20:02,67 Ventspils
  Kristers Frišenfelds 1999      
5. Reinis Grundulis 2000   20:58,13 Ventspils
  Andis Kranciņš 2001      
6. Valdis Lenkevics 2000   23:45,72 Ventspils
  Jurģis Kupčs 2000      

4.brauciens 13:00 K – 2 2500m 1997. – 1998.g.dz. jaunieši

1. Edgars Andžs 1997   10:50,15 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Dāvis Ciršs 1997      
2. Filips Ozolinkevics 1997   10:56,72 Jelgavas BJSS
  Edvards Likovskis 1997     SASS/MSĢ
3. Santis Pupuriņš 1998   11:41,57 Rīdzene
  Dāvis Pupuriņš 1997      
4. Artūrs Kleins 1997   11:53,88 Rīdzene
  Ernests Rajeckis 1997      
5. Eduards Krūtainis 1997   12:59,47 Brocēni
  Sergejs Pokatovs 1997      
6. Niks Mediņš 1997   13:01,51 Rīdzene
  Valters Sudmalis 1997      
7. Artjoms Apsītis 1997   13:17,03 Rīdzene
  Konstantīns Mihailovs 1997      
8. Armands Arnolds Miruškins 1998   13:17,51 Rīdzene
  Kārlis Andrejs Lācis 1997      
9. Deivids Jaunsproģis 1998   13:43,42 Ventspils
  Sandris Kozlovskis 1998      
10. Kristaps Redviņš 1997   14:34,12 Ventspils
  Aleksandrs Saipulajevs 1998      
11. Atis Lauva 1998   15:22,21 Ventspils
  Emīls Kalenda 1998      

5.brauciens 13:20 C – 2 2500m 1997. – 1998.g.dz. jaunieši

1. Kārlis Rušmanis 1997   12:36,27 Jelgavas BJSS
  Miks Galvanovskis 1997      
2. Alekss Podenskis 1997   13:58,54 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Antons Jerjomins 1998     Rīdzene
3. Maksims Kuzņecovs 1998   18:00,01 Ventspils
  Raimonds Krasņickis 1997      

6.brauciens 13:25 K – 2 2500m 1997. – 1998.g.dz. jaunietes

1. Samanta Ganiņa 1997   12:55,15 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Sabīne Cirša 1999      
2. Baiba Petrovska 1998   13:21,81 Jelgavas BJSS
  Daiga Liepiņa 1998      
3. Kristīne Bulačņikova 1997   13:41,07 Ventspils
  Dace Jēkabsone 1997      
4. Valērija Makare 1999   13:45,58 Jelgavas BJSS
  Gunta Zeile 1998      
5. Tatjana Tokareva 1998   izstājās Rīdzene
  Eva Altrofa 1999      

7.brauciens 13:45 K – 2 5000m 1994. – 1996.g.dz. juniori

1. Edgars Tīklenieks 1994   19:35,27 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Denis Volkovs 1994     Brocēni/SASS/MSĢ
2. Marks Ozolinkevičs 1994   19:50,81 Jelgavas BJSS
  Rūdolfs Nartišs 1994      
3. Hedijs Vents Brunēvics 1996   20:05,14 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Raivis Ozoliņš 1996      
4. Tomass Sārts 1995   20:27,41 Rīdzene
  Aksels Kozlovskis 1995      
5. Rinalds Lasmanis 1996   20:42,76 Jelgavas BJSS
  Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995     Rīdzene
6. Valters Veispals 1995   21:03,87 SASS/MSĢ
  Dmitrijs Volodjonoks 1996      
7. Silvestrs Sebris 1996   21:50,23 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Emīls Ziemelis 1995      
8. Mārtiņš Pumpa 1996   22:35,79 SASS/MSĢ
  Edgars Bižans 1996      
9. Sergejs Fjodorovs 1996   25:36,37 Rīdzene
  Austris Pumpurs 1996     Ventspils
10. Jānis Andersons 1994   DSQ Rīdzene
  Ģirts Alksnis 1994      
11. Artūrs Āboltiņš 1995   DSQ Limbažu Salacgr.n.ss.
  Aldis Vilde 1997      

8.brauciens 14:15 C – 2 5000m 1994. – 1996.g.dz. juniori

1. Rahmats Stromanis 1995   22:58 Talsi/MSĢ
  Arvis Iļjins 1994      
2. Krišs Jansons 1995   23:12 Ventspils
  Ģirts Jansons 1996      
3. Ivo Jēkabsons 1995   23:39 Ventspils
  Raivo Jēkabsons 1996      
4. Kaspars Eihvalds 1995   24:45 Jelgavas BJSS
  Ēriks Urbāns 1994     Brocēni
5. Rūdolfs Segliņš 1996   25:48 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Vsevolods Ļeonovs 1995     Rīdzene
6. Ralfs Pomilovskis 1995   25:56 Ventspils
  Toms Izmailovs 1996      
7. Dāvids Alijevs 1995   DSQ SASS/MSĢ
  Arkādijs Jefremovs 1995     Jelgavas BJSS

9.brauciens 14:20 K – 2 5000m 1994. – 1996.g.dz. juniores

1. Laura Skukauska 1996   22:22 Rīdzene
  Daniela Kondratova 1997     SASS/MSĢ
2. Karīna Laure 1994   23:15 Jelgava BJSS
  Madara Aldiņa 1994     Rīdzene
3. Ieva Ločmele 1996   26:50 Jelgava KC
  Madara Šoreca 1996      

10.brauciens 14:50 K – 2 5000m 1993.g.dz. un vecāki vīrieši

1. Kaspars Tīklenieks 1993   20:17,71 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Mārtiņš Veispals 1990     SASS/MSĢ
2. Endijs Bikovičs 1991   20:28,14 SASS/MSĢ
  Rolands Parasigs - Parasiņš 1992      
3. Toms Smirnovs 1989   21:59,87 Rīdzene
  Sergejs Nemņaševs 1988     Jelgava KC
4. Dāvis Veikšāns 1992   23:12,53 Rīdzene
  Rihards Čakstiņš 1993      

11.brauciens 15:15 C – 2 5000m 1993.g.dz. un vecāki vīrieši

1. Gatis Pranks 1986   22:14 Jelgavas BJSS
  Antons Knesis 1987      
2. Valentīns Lagzdiņš 1975   24:02 Jelgavas BJSS
  Boriss Lonskis 1997      
3. Jevgēnijs Ļeonovs 1992   24:45 Rīdzene
  Andrejs Masļakovs 1992      
4. Staņislavs Ļeščinskis 1993   24:52 Rīdzene
  Pāvels Bukša 1993      

12.brauciens 15:20 K – 2 5000m 1993.g.dz. un vecākas sievietes

1. Madara Kupce 1994   23:55 Limbažu Salacgr.n.ss.
  Digna Tuča 1988     Ventspils
2. Lāsma Zaķīte 1993   24:54 Jelgavas BJSS
  Līga Poplavska 1995     Limbažu Salacgr.n.ss.
3. Marija Zubakova 1992   33:05 Rīdzene
  Elvīra Kelpša 1996      
Lasīt vairāk...
08 Mai

Zemgales Rudens maratons, Latvijas, Baltijas čempionāts maratonā 2012

Nolikums Zemgales rudens maratonam Latvijas, Baltijas čempionātam maratonā smaiļošanā un kanoe airēšanā.

Vieta un laiks

Sacensības notiek 2012. gada 6. oktobrī Jelgavā, sporta kluba “KC” bāzē Pasta salā N3.

Sacensību sākums plkst. 12 00

Sacensību vadība

Sacensības vada un organizē sporta klubs “KC” sadarbībā ar Jelgavas Sporta Servisa centru un LKF.

Sacensību dalībnieki un programma

Sacensības norisinās distancē no Pasta salas līdz apvedceļa tiltam un atpakaļ, veicot pagriezienu pirms šosejas tilta. Viena apļa garums 8 km.

1993. g. dz. un vecāki

vīrieši K-1, C-1

2 apļi

sievietes K-1

1 aplis

1994.- 1995. g .dz.

juniori K-1, C-1

2 apļi

juniores K-1

1 aplis

1996.- 1997. g. dz.

jaunieši K-1, C-1

2 apļi

jaunietes K-1

1 aplis

1998. un jaunāki

zēni K-1, C-1

1 aplis

meitenes K-1

1 aplis

visi veterāni

vīrieši K-1, C-1

1 aplis

sievietes K-1

1 aplis

Pieteikumi

Pieteikumi jāiesūta pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 3. oktobrim. Izmaiņas sacensību dienā līdz plkst. 1100

Apbalvošana

Godalgoto vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar diplomiem un balvām. Latvijas čempionātu godalgoto vietu ieguvēji saņem Latvijas čempionātu medaļas.

Kontaktinformācija

Ilze Bome - 29404163

Rezultāti

K - 1 sievietes 1 aplis

1 Digna Tuča 1988 Ventspils 40:54,44
2 Lāsma Liepa 1988 Rīdzene 41:31,93
3 Līva Miruškina 1993 Rīdzene 1;00:15,84
  Marija Zubakova 1992 Rīdzene nestartēja
  Darja Belousova 1991 Rīdzene nestartēja

K - 1 juniores (94. - 95.) 1 aplis

1 Karīna Laure 1994 Jelgava BJSS 42:02,61
2 Madara Aldiņa 1994 Rīdzene 42:10,28
3 Madara Kupce 1994 Limbažu /Salacgrīva MSĢ 42:11,90
4 Līga Poplavska 1995 Limbažu /Salacgrīvas SS 44:14,72
5 Eva Pričiņa 1994 Jelgava KC 50::0054
6 Linda Baumane 1995 Talsi 51:19,72
7 Inese Silkina 1994 Jelgava KC 56:40,27
  Elena Memlukaite 1994 Zarasai nestartēja

K - 1 jaunietes (96.-97.) 1 aplis

1 Daniela Kondratova 1997 SASS MSĢ 41:52,24
2 Laura Skukauska 1996 Rīdzene 42:09,18
3 Amanda Opolā 1997 Rīdzene 44:40,46
4 Samanta Ganiņa 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 46:21,63
5 Santa Kupča 1996 Rīdzene 48:01,47
6 Kristīne Bulačņikova 1997 Ventspils 48:32,62
7 Dace Jekabsone 1997 Ventspils 49:06,05
8 Madara Šoreca 1996 Jelgava KC 50:04,26
9 Laura Reine 1997 Talsi 1;00:21,19

K - 1 meitenes (98. - jaun.) 1 aplis

1 Anette Baum 1998 Pērnava 44:26,95
2 Sabīne Cirša 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 45:06,34
3 Santa Dreimane 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 47:38,80
4 Amanda Krūmiņa 1999 Limbažu /Salacgrīvas SS 48:53,08
5 Baiba Petrovska 1998 Jelgava BJSS 49:14,06
6 Elina Kahre 1998 Tartu 50:22,13
7 Valērija Makare 1999 Jelgava BJSS 50:36,72
8 Eva Altrofa 1999 Rīdzene 50:41,46
9 Viktorija Petrušenkova 2000 Brocēnu novada BJSS 52:41,42
10 Monta Dreimane 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 54:24,50
11 Agnese Novicka 1999 Brocēnu novada BJSS 56:14,68
  Daiga Liepiņa 1998 Jelgava BJSS izstājās

C-1 zēni (98. - jaun.) 1 aplis

1 Povilas Dambrauskas 1998 Kaunas 47:57,04
2 Uvis Zemturis 1998 Talsi 48:40,88
3 Carl Daniel Haidak 1998 Tartu 51:56,28
4 Roberts Lagzdiņš 1999 Jelgava BJSS 53:15,57
5 Rytis Romeika 1998 Kaunas 53:53:83
6 Aleksejs Ševcovs 2001 Jelgava BJSS 59:32,84
7 Edgars Šteins 1998 Talsi 1;00:12,34
8 Linards Baumanis 1998 Talsi 1;06:14,15
9 Rokas Tamašauskas 2000 SM "Atžalynas" 1;08:00,74
10 Raivis Sīlis 2000 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;08:50,02
11 Jurijs Ševcovs 2002 Jelgava BJSS 1;18:18,93
ā/k Elīna Ēdole 1990 Jelgava BJSS 48:56,31
ā/k Rūta Dagytė 1995 SM "Atžalynas" 51:37,92
  Ņikita Kuļikovs 2002 Jelgava BJSS izstājās
  Augustas Čekanauskas 1999 Kaunas izstājās
  Egidijus Stepšys 1998 Kaunas izstājās
  Mindaugas Talačka 1998 Visaginas nestartēja
  Ilja Davydovskij 1999 Visaginas nestartēja

K - 1 vīrieši veterāni

1 Urmas Varm 1955 Pērnava 42:12,27
2 Eugenijus Taparauskas 1953 Joniskis 44:50,92
3 Eduards Juhņevičs 1955 Talsi 47:35,62
4 Ēriks Meijers 1950 Bolderāja 48:18,72
1 Ernests Kondratovs 1962 SASS MSĢ 42:43,93
2 Guntis Apse 1967 Limbažu /Salacgrīvas SS 43:11,30

C-1 vīrieši veterāni

1 Imants Orna 1954 Liepāja 43:52,78
2 Ēriks Loks 1965 Lucavsalas airi 47:13,64
3 Andrejs Mackēvičs 1967 Bolderāja 48:40,39

K - 1 sievietes veterānes

1 Ildze Blumbaha 1951 Liepāja 49:24,44

K - 1 zēni (98. - jaun.) 1 aplis

1 Artūrs Derkusovs 1999 Jelgava BJSS 45:21,80
2 Roberts Altmanis 1999 Jelgava BJSS 45:23,93
3 Ronalds Barisovs 1998 Jelgava BJSS 45:43,59
4 Sergejs Nikonovs 1999 Rīdzene 46:15,61
5 Ansis Aleksandrs Ziemelis 1999 Jelgava BJSS 47:09,11
6 Kristaps Laube 1999 Rīdzene 47:33,89
7 Ugnius Samuolis 1998 Panevezys 47:37,18
8 Alvis Veldre 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 47:48,64
9 Sandris Kozlovskis 1998 Ventspils 48:13,34
10 Ralfs Vēbers 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 48:39,87
11 Valters Sudmalis 1998 Rīdzene 48:49,47
12 Deivids Jaunsproģis 1998 Ventspils 50:47,59
13 Atis Lauva 1998 Ventspils 51:53,25
14 Roberts Levics 1999 Jelgava BJSS 52:10,64
15 Aleksandrs Saipulajevs 1998 Ventspils 52:37,61
16 Toms Andersons 2000 Brocēnu novada BJSS 52:43,64
17 Rihards Kraulis 1999 Jelgava BJSS 53:08,18
18 Rūdis Sīlis 1998 Limbažu /Salacgrīvas SS 53:18,97
19 Reinis Jānis Brunēvics 2002 Limbažu /Salacgrīvas SS 53:38,64
20 Andris Buske 2001 Jelgava KC 54:10,18
21 Edvards Zaķis 2000 Limbažu /Salacgrīvas SS 56:35,51
22 Artūrs Lastiņš 2000 Jelgava BJSS 56:36,45
23 Radions Saša Zaša 1999 Jelgava BJSS 57:11,28
24 Arturs Žebers 1998 Rīdzene 57:37,82
25 Gints Markavičus 2000 Brocēnu novada BJSS 58:47,02
26 Rainers Švecs 2001 Limbažu /Salacgrīvas SS 59:47,79
27 Ņikita Ņečajevs 1998 SASS MSĢ 1;00:00,03
  Matīss Krūmiņš 2000 Brocēnu novada BJSS izstājās

K - 1 vīrieši 2apļi

1 Kaarel Alupere 1993 Tartu 1;11:35,86
2 Tarmo Tootsi 1982 Tartu 1;11:37,30
3 Martin Luik 1985 Tartu 1;11:56,18
4 Oskars Rikters 1977 SASS MSĢ 1;14:16,89
5 Krists Straume 1986 Rīdzene 1;16:06,10
6 Kaspars Sula 1990 Tartu 1;16:08,32
7 Mārtiņš Veispals 1990 SASS MSĢ 1;17:11,97
8 Edgars Zablovskis 1991 Ventspils 1;17:13,17
9 Endijs Bikovačs 1991 SASS MSĢ 1;17:44,11
10 Mārtiņš Upītis 1982 Jelgava KC 1;19:22,82
11 Raivo Ločmelis 1992 Jelgava KC 1;20:00,69
12 Sergejs Nemņaševs 1988 Jelgava KC 1;21:46,97
13 Rolands Parasigs-Parasiņš 1992 SASS MSĢ 1;22:01,11
14 Jānis Bērziņš 1981 Lucavsalas airi 1;22:48,98
15 Māris Bergšteins 1983 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;25:59,74
16 Dāvis Veikšāns 1992 Rīdzene 1;27:20,18
17 Rannar Jantson 1993 Pērnava 1;28:23,91
18 Edgars Rudko 1993 Jelgava KC 1;39:21,01
  Ģirts Ločmelis 1989 Ventspils izstājās
  Juris Apters 1993 Rīdzene izstājās
  Kaspars Tīklenieks 1993 Limbažu /Salacgrīvas SS izstājās
  Sergejs Seļaņins 1993 SASS MSĢ izstājās
  Rihards Dombrovskis 1990 Ventspils nestartēja

K - 1 juniori (94. - 95.) 2apļi

1 Denis Volkovs 1994 Brocēnu novada BJSS 1;15:56,39
2 Marks Ozolinkevičs 1994 Jelgava BJSS 1;15:57,57
3 Peter Paul Panov 1995 Tartu 1;15:59,84
4 Jānis Andersons 1994 Rīdzene 1;19:37,36
5 Edgars Tīklenieks 1994 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;19:39,38
6 Valters Veispals 1995 SASS MSĢ 1;20:04,29
7 Kevin Kriisa 1995 Tartu 1;20:44,50
8 Dāvids Gohbergs 1994 Jelgava BJSS 1;20:50,86
9 Toms Kozlovskis 1995 Ventspils 1;21:53,87
10 Aksels Kozlovskis 1995 Rīdzene 1;21:55,57
11 Tomass Sārts 1995 Rīdzene 1;21:57,82
12 Alberts Saulītis 1995 Ventspils 1;30:03,17
13 Kārlis Šorecs 1994 Jelgava KC 1;39:18,81
14 Artūrs Āboltiņš 1995 Limbažu/Salacgrīvas MSĢ izstājās
15 Roberts Bērziņš - Bērzītis 1995 Rīdzene izstājās
16 Ģirts Alksnis 1994 Rīdzene izstājās

K - 1 jaunieši (96.-97.) 2 apļi

1 Aldis Vilde 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;16:09,56
2 Dāvis Ciršs 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;17:46,50
3 Hedijs Brunevics 1996 Limbažu /Salacgrīva MSĢ 1;18:03,65
4 Edgars Andzš 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;22:59,97
5 Raivis Ozoliņš 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;23:01,85
6 Rinalds Lasmanis 1996 Jelgava BJSS 1;23:19,15
7 Tomas Zukauskas 1996 Panevezys 1;24:25,00
8 Silvestrs Sebris 1996 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;24:27,40
9 Dāvis Pupuriņš 1997 Rīdzene 1;27:04,77
10 Rolands Belverts 1997 Rīdzene 1;28:46,26
11 Emīls Budrēvics 1996 Jelgava KC 1;28:49,78
12 Toms Donis 1996 Talsi 1;30:25,11
13 Roberts Brālis 1996 Talsi 1;32:20,59
14 Adams Adamovič 1997 SASS MSĢ 1;33:35,50
15 Eduards Krūtainis 1997 Brocēnu novada BJSS 1;35:56,03
16 Kristaps Redviņš 1997 Ventspils 1;43:39,91
17 Niks Mediņš 1997 Rīdzene 1;43:47,47
  Filips Ozolinkevičs 1997 Jelgava BJSS izstājās
  Ernests Rajeckis 1997 Rīdzene izstājās
  Kārlis Andrejs Lācis 1997 Rīdzene izstājās

C-1 vīrieši 2 apļi

1 Dagnis Iļjins 1992 Ventspils 1;22:34,09
2 Gatis Pranks 1986 Jelgava BJSS 1;23:40,18
3 Aivis Tints 1987 Liepāja/ Lucavsalas airi 1;25:43,96
4 Staņislavs Ļeščinskis 1993 Rīdzene 1;28:34,75
5 Mārtiņš Burkovskis 1993 Ventspils 1;28:52,83
6 Roberts Zimelis 1992 Talsi 1;42:59,56
  Valentīns Lagzdiņš 1975 Jelgava BJSS nestartēja
  Vytautas Vasiliauskas 1991 Kaunas nestartēja

C - 1 juniori (94. - 95.) 2 apļi

1 Arvis Iļjins 1994 Talsi 1;24:03,70
2 JOOSEP KARLSON 1995 Pērnava 1;25:07,71
3 ANDREAS BAUM 1995 Pērnava 1;26:59,29
4 Osvaldas Murza 1995 SM "Atžalynas" 1;29:02,52
5 Arkādijs Jefremovs 1995 Jelgava BJSS 1;29:23,18
6 Ivo Jēkabsons 1995 Ventspils 1;30:08,58
7 Rahmads Stromanis 1995 Talsi 1;30:18,35
8 Krišs Jansons 1995 Ventspils 1;30:41,08
9 Kaspars Eihvalds 1995 Jelgava BJSS 1;30:49,77
10 Davids Alijevs 1995 SASS MSĢ 1;32:33,61
11 Martin Elmet 1994 Tartu 1;35:08,31
12 Mantas Povilaitis 1995 SM "Atžalynas" 1;40:47,36
13 Ēriks Urbāns 1994 Brocēnu novada BJSS 1;41:24,05
14 Ralfs Pomilovskis 1995 Ventspils 1;45:50,84
  Vsevolods Ļeonovs 1995 Rīdzene nestartēja
  Edgar Vasiljev 1994 Visaginas nestartēja
  Jevgenij Kuračionok 1994 Visaginas nestartēja

C - 1 jaunieši (96.-97.) 2apļi

1 Arnolds Kudrjavcevs 1996 Talsi 1;25:49,20
2 Guntars Kundziņš 1996 Talsi 1;28:24,35
3 Dāvis Iļjins 1998 Talsi 1;30:05,38
4 Guntis Kundziņš 1996 Talsi 1;31:28,06
5 Kārlis Rušmanis 1997 Jelgava BJSS 1;32:10,24
6 Ģirts Jansons 1996 Ventspils 1;32:44,26
7 Raivo Jēkabsons 1996 Ventspils 1;33:42,10
8 Rūdolfs Segliņš 1996 Limbažu /Salacgrīva MSĢ 1;35:47,27
9 Aleks Podenskis 1997 Limbažu /Salacgrīvas SS 1;36:11,40
10 Mantas Antanaitis 1996 Panevezys 1;37:51,99
11 Boriss Lonskis 1997 Jelgava BJSS 1;39:21,11
12 Miks Galvanovskis 1997 Jelgava BJSS 1;40:24,84
13 Vytautas Saulius 1996 Panevezys 1;44:01,00
14 Kristaps Smilgainis 1997 Talsi 1;46:23,82
15 Toms Izmailovs 1996 Ventspils 1;52:45,60
  Dmitrijs Bazarnijs 1997 Jelgava BJSS nestartēja
  Lukas Janušaitis 1997 Kaunas izstājās
  Vadim Korobov 1997 Visaginas nestartēja
  Toms Timpars 1997 Rīdzene izstājās
  Donatas Valteris 1996 SM "Atžalynas" izstājās

Galvenais tiesnesis: Ilze Bome
Galvenā sekretāre: Maija Actiņa

Lasīt vairāk...
Subscribe to this RSS feed